Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

DAS - ba szeretnének belép

Gina.
Létrehozva: 2011. február 25. 18:18

A DAS.- ba szeretnének beléptetni...szeretném ha leírnátok a tapasztalatokat ezzel kapcsolatosan..Érdemes e belépni vagy felejtős a dolog...Tényleg segítenek, tényleg ngyen van? vagy havi x összeg...stb!

Köszönöm a segítséget Gina

  1. 2018. november 19. 16:5033.

    Szia!


    Én is elgondolkodtam már egy ilyenen. Szóval, ha épp nincs is konkrét ügyed, de mondjuk jogi útra akarnál terelni valamit, vagy csak érdekel, hogy miben milyen jogi lehetőségeid vannak, abban is segítenek?

    előzmény:
    évi* (32)
    2018-11-19  11:59
  2. 2018. november 19. 11:5932.

    Mi már nyertünk velük pert utazási iroda ellen. Az abszolút rendben ment.


    Most is van egy ügyem, arra azt mondták, hogy nincs szakértőjük, így külsős ügyvédet bíztak meg saját költségükön. Ez kicsit lassan halad, de ez nem rajtuk múlik.


    Még tanácsadásra is szoktam őket igénybevenni, ott is mindig megkapom a korrekt választ.

    előzmény:
    Balazskceh (31)
    2018-11-19  11:09
  3. 2018. november 19. 11:0931.

    Abban az esetben, ha valójában igazad van és a dolog amúgy nem kérdéses, mint pl. CASCO kötelező biztosítás körébe tartozó káresemény elég hatékonyak az ismerőseim tapasztalat szerint. Viszont az ügyfelekkel a kapcsolattartás nagyon hiányos és mivel nem kimondottan szakosodott ügyvédekkel látják el a többi ügyek képviseletét ezért és a leterheltség miatt nagyon elnagyoltak a feladok megoldásában. Én pl. válóperre nem őket javasolnám.

    előzmény:
    kutyaful (17)
    2011-02-25  21:28
  4. 2018. november 19. 10:3430.

    szerintem a rendőr egyáltalán nem foglalkozik semmiféle matricával a kocsin. Bárki ragaszthat bármit, és egy szabálysértés esetén teljesen mindegy ki az ügyvéded.

    előzmény:
    sajt02 (22)
    2011-02-26  09:34
  5. 2018. november 19. 10:2829.

    Én kb. másfél éve vagyok tag. Valójában középszerű és nem hatékony megoldást kínáltak. Amikor ezt szóvá tettem azt mondták, hogy nem az ő felelősségük, hanem a kiközvetített ügyvédé.  Ekkor derült ki, hogy a DAS csak egy lépcső az ügyvéd és te közötted.


    Szerintem a probléma megoldása és sikere attól függ csupán, hogy milyen ügyvédhez küldenek. Én a válóperemben biztosan nem fogok bennünk megbízni. (túl sok a vesztenivalóm)

  6. 2013. szeptember 9. 14:4628.
    (amúgy most a férjem nicknevét használom, ne lepődjetek meg )
    előzmény:
    autos.gyerek (27)
    2013-09-09  14:44
  7. 2013. szeptember 9. 14:4427.
    Bár már nem tegnap írtad, de ezzel teljesen egyetértek! Ugyanis nekem is van már egy pozitív tapasztalatom: egyik hajnalban, esküvő után a férjemmel suhantunk át Budapesten autóval. Valami miatt - talán a fáradtság - nem vette észre a férjem a villamos szigetet, és belülről kerülte meg. Mire ráeszmélt mit tett, a piros lámpánál épp előttünk pihenő rendőr előre engedett, végül szirénázva utánunk jött. Akkor láthatták meg a DAS-os logót, mert miután leálltunk, egy kedves ejnye-bejnye után már mehettünk is tovább. Még jó, hogy a férjem nem ivott alkoholt...
    előzmény:
    sajt02 (22)
    2011-02-26  09:34

Címlap

top