Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rubint Rékával 4 hét

KyMa
Létrehozva: 2011. Április 27. 08:46

Sziasztok!

 

Eddig is edzettem Rékára, a dvdire, miután egy ideje nem járok edzőterembe.

Most  neki kezdtem (tegnap) az Alakreform legújabb számával a 4 hetes edzéstervnek. 

Kíváncsi vagyok más is végig csinálta/csinálja e és mi a tapasztalata.

Nekem nagyon tetszenek eleve Réka dvd-i mert nagyon kemények, így kiegészítve még ezzel a magazinnal pedig aztán tényleg érzi az ember, hogy alakítja a testét.

 

Mondjuk a kajáknak az updates részét próbálom mással szintén nem kalóriás ételekkel helyettesíteni. A munkahelyemre azonban szoktam rendelni az update kaja futártól és azzal megvagyok elégedve.

 

A Réka utálók kíméljenek, ahogy fentebb is írtam én kedvelem és tisztelem.

 

 

  1. 2011. május 28. 20:23107.

    Sziasztok Csajok!

     

    Remélem nem bánjátok, ha én is csatlakozom Hozzátok. Régóta (hébe-hóba) próbálkoztam én is Réka DVD-ivel, de soha nem voltam elég kitartó. Aztán 3,5 -4 hónapja volt egy kis magánéleti zűröm, ledobtam 4 kg-ot (163 cm magas vagyok, és akkor voltam 49,5 kg)és akkor úgy döntöttem, ha már így alakult, hogy "leugrott" ez a pár kiló, akkor kihasználom. :) Elkezdtem Réka Dvd-ire tornázni, heti 5-6 alkalommal. Eleinte csak az 1. és 2. kazi 20 perces talajtornáit csináltam váltogatva, aztán kibővítettem a 2009es 20 perces popsival és a 2010es 40perces extra popsival (gyilkos!!!!). Fogyni nem akarok, csak feszesíteni (de azt nagyon-nagyon).Már jó ideje 51 kg vagyok, szerintem ez ideális, jól érzem magam a bőrömben. A csípőm eddig kb 5 cm-rel lett kisebb, és már mások is észrevették, hogy formálódott.  Szóval nem adom fel! Bár ha őszinte akarok lenni, direkt hiányzik, ha egy nap nem tornázok. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. május 25. 18:02106.

    Át tudom érezni a 27 fokos lakást. Nekem nemhogy guggolásokhoz, kitörésekhez nincs kedvem, de máshoz sem. Rühellek nyáron edzeni... nade, guggolok, kitörök...meg minden más. Mégha sokszor utálattal is állok neki a fülledt lakásban.

     

    Mivel a tavaszi szám utolsó két napját felcseréltem, így az utolsó napra maradt a 90 perces dvd+felsőtest gyakorlatok. Hát... megcsináltam, jóval kisebb élvezettel mint a többi dvdt, de kipipálva. Ezen a nyáron többet elő se veszem a 90 percet az tuti.

     

    Mivel fél éve a magazinokat nyomom felváltva, így kicsit azokra is ráuntam. Úgyhogy hétfőtől az otthoni edzéskártya edzéstervét fogom csinálni.  Még sose csináltam. Tavaly decemberben megkaptam ajándékba mamámtól, most fel is avatom.

     

    Írhatunk kajákról is. Én mondjuk update szerint kajálok. Rendelem az ebédem, este vagy cipó vagy péksüti, vagy update kenyér. Sütögetni nem szoktam update dolgokat. Ebédhez mindig rendelek sütit. Ha sütök akkor cukros, finomlisztes tortát vagy bármit. Aztán a család megeszi. Én ha nekiállok akkor azért mert alkotni, sütni van kedvem, a többiek meg jóóól megeszik :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. május 20. 19:18105.

    nekem ma a 2010-es dvd volt, 20 perc felsőtest és a 90 percesből 45, a földön fekvős rész. nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem ebben a melegben semmi kedvem kitöréseket meg guggolásokat csinálni. 26-27 fok van a lakásban. így azért átmozgattam magam, de nem döglöttem bele :)

    van kedvetek a kaját is írni?

    én nem eszek update szerint(csak mikor olyan kedvem van), ma tejszínes csirkemellet főztem kuszkusszal. napközben saját sütésű sajtos zabpehely tallért rágcsáltam. ééésssss végre van fehérjeporom, kb 1 hete iszom mindig edzés után(nekem inkább híznom kéne, jó lenne egy kis izom).

    előzmény:
    KyMa (1)
    2011-04-27  08:46
  4. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2011. május 20. 13:01104.

    Abban igaza van Moncsinak,hogy egyénfüggő,hogy ki mit bír.Ha elsőre nem bírod,ne keseredj,mindig egyre jobban fogod bírni!!

    Ha RR-es bármelyik combot megcsinálod,akkor az hatásos.

     

    Szép napot!!!

    előzmény:
    Jasmine* (103)
    2011-05-20  12:41
  5. 2011. május 20. 12:41103.

    Köszönöm!

    Akkor heti 2x fogok karra is tornázni. Amúgy comb és popsira kéne gyúrni! :)

    Hátsó combot mi formálja a legjobban?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (100)
    2011-05-20  11:17
  6. 2011. május 20. 12:40102.
    Igen tudtál nagyon szépen köszönöm!
    előzmény:
    Moncsi0106 (101)
    2011-05-20  12:21

Címlap

top