Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csonka András a fórumon!

adrijan
Létrehozva: 2011. május 9. 13:35

Kedves fórumozók, május 16-n, hétfőn délután 1-től egy órán keresztül a fórum vendége Csonka András!

 

Fogadjátok szeretettel, és ha szeretnétek kérdezni tőle, ne tartsátok vissza magatokat, már most is írhattok neki! 

  1. 2011. május 16. 13:0126.

    Sok szeretettel üdvözöllek!

    Aranyos vagy, mint mindíg és főleg pontos!

    Szeretettel:

    Éva.

    előzmény:
    Csonka András (22)
    2011-05-16  12:58
  2. 2011. május 16. 13:0125.

    Kedves Bandi!

     

    Egy kérdésem lenne hozzád. Van olyan "álomszerep", amit eljátszanál? Amit már régóta dédelgetsz magadban, de még nem valósult meg. 

     

    További minden jót kívánok neked!

    idézet:
    duma (4)
    2011-05-10 12:13:12

    Megfogadtam, hogy soha nem vágyom semmilyen konkrét szerepre, mert itt van például a konferanszié a Kabaréból, amit az utóbbi években többször elővettek, és a szerep mindig elkerült. 

    Játszani szeretnék. Sokat, sokfélét.  

    előzmény:
    duma (4)
    2011-05-10  12:13
  3. 2011. május 16. 13:0024.
    Nekem kérdésem nincs, de nagyon kedvelem, jófej pasi. Plusz a hangját is szeretem.
    idézet:
    eső (3)
    2011-05-09 22:03:34
    Aranyos vagy, a lelkemnek pont az ilyen töltetekre van szüksége.
    előzmény:
    eső (3)
    2011-05-09  22:03
  4. 2011. május 16. 12:5923.
    Tisztelettel köszönjük a lehetőségét nálunk játszik Fehérváron nagyon kedvelem Őt !
    idézet:
    miskukta (2)
    2011-05-09 17:36:51
    Egyelőre ezek inkább emlékek, imádom Fehérvárt, de az új vezetés alatt már nem játszottam ott. Remélem, ez most változhat...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_974971 (2)
    2011-05-09  17:36
  5. 2011. május 16. 12:5822.

    Sziasztok!

     

    Ebben a "remek" őszi időben nyári lélekkel és pozitív hozzáállással várom a kérdéseiteket!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. május 16. 12:5621.

    Sziasztok!

     

    Megérkezett az extra jófej vendégünk: már 5 perccel hamarabb itt van :)))

     

    Úgyhogy mostantól szabad a vásár!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. május 16. 12:2520.

    Kedves András!

     

    Én nagyon egyszerű leszek és a kérdésem is az:

     

    Ön ismert ember, visszaolvasva a topikot ismét az a megdöbbenés ül az arcomra, mint annyiszor, amikor egy ember "vadidegenről"ódákat tud zengeni! Pl: imádom, szerelmes lettem beléd stb.

     

    Nem gondolja, hogy elég furcsa ez a rajongás dolog? Gondolok arra, hogy nem is az embert szeretik, hanem azt a dolgot, amit képvisel, hiszen az esetek nagy részében nem csinál mást, mint valakinek a szerepét játssza és akit látunk az nem Csonka András az "EMBER", hanem csak egy színész! Ugyanezt gondolom, azokra az esetekre is, amikor műsort vezet. Ott is tartani kell magukat egy szabályzathoz.

     

    A másik kérdésem, hogy Ön rajong valakiért? Nem példaképre gondolok, hanem úgy mint önért rajonganak, hogy nem ismeri, de képes lenne bármit azért tenni, hogy egy szobába ülhessen vele!

     

    Lehet hogy furcsa kérdések, de sosem értettem, hogy hogy lehet valakit szeretni, aki ismert, de személyesen én nem ismerem!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-05-09  13:35
  8. 2011. május 16. 12:1519.
    Google a nagy barátunk, simán meg találod szerintem azt a fellépést!
    előzmény:
    silva47 (17)
    2011-05-15  22:27
  9. 2011. május 16. 10:4118.
    Én is szeretem a hangját, a mozgását, mindent, de egy negatív észrevétel, ami nem a tehetségéhez kapcsolódik.Szörnyű. ahogy a Reggeliben a szemüveggel "játszik".Hol felveszi, hol le, vagy hadonászik vele.Szégyeli a szemüveget?Nem csak olvasáshoz használja, sőt, sokszor olvasás közben nincs is rajta.Beszélgetés közben is leteszi/felveszi.Másodpercenként.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2011. május 15. 22:2717.

    Kedves  Pici!

     

    Én akkor szerelmesedtem beléd, amikor a Ding-Dong-ot énekelted először a tévében, abban a piros öltönyödben. Az annyira jó, és olyan jól tudsz táncolni, hogy az már fantasztikus. Mit nem adnék, ha még egyszer láthatnám...

     

    Gratulálok a táncversenyen elért sikeredhez , ott is nagyon nagyot alakítottál, nagy durranás volt.

     

    Nagyon jó egészséget kívánok Neked, hogy még  sokáig láthassalak a színházban és a tévében!

    További sok sikert!

     

    Imádlak!!!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-05-09  13:35
  11. 2011. május 15. 21:1816.

    Szia Bandi! Az első kérdésem ez lenne: A közeljövőben tervezett showműsorod pontosan miről szólna, ha támogatókra lelnél?

                                A második kérdésem:  Van-e a szakmádban olyan ember, akit igaz barátodnak mondhatsz?

                                A harmadik kérdés:  Inkább inget viselsz szívesen, vagy pólót? (Az ingeidtől elolvadunk )   Ennyi jutott most eszembe,holnap itt leszek és figyelek.... Puszi: Éva

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2011. május 15. 21:1115.

    Szia Bandink!

     

    Mindenki tudja, hogy nagyon sok Rajongód van! Nem gondolkodtál még azon, hogy közönségtalálkozót kellene szervezni? Biztosak vagyunk benne, hogy nagyon nagy lenne az érdeklődés egy ilyen összejövetelre! :)

     

    Köszike, puszilunk!!!:)

     

    Sári, Reni :):):)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. 2011. május 15. 19:4614.

    Kedves Bandi!

     

    Én is gartulálok eddigi sikereidhez. Nagyon szimpatikus vagy, tetszik az, hogy népszerűséged ellenére nem szálltál el, jó ember vagy, mások iránt érdeklődő, nyitott a világ dolgaira.

    Külön tisztellek azért, hogy kitartottál a céljaid mellett, nem adtad fel (Színművészeti), és ez persze hozzájárult ahhoz, hogy megismerhessünk.

    Kérdéseim: Ha most huszonéves fejjel pályaválasztás előtt állnál, milyen szakma mellett döntenél? Tegyük fel, hogy nem a Színművészetin gondolkodsz. Arra vagyok igazából kíváncsi, hogy a színház-zene-média trión kívül mi érdekelne?

    Szoktál-e nézőként az Operetten kívül más színházakba járni? Ha igen, melyik előadás(ok) volt mostanában nagy hatással rád?

     

    Kellemes hetet,

    picilany013

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_139320
    Torolt_felhasznalo_139320
    2011. május 15. 19:0413.

    Tisztelt Csonka úr!

     

    Szeretne valaha apává válni?

     

    (Milyen érdekes, hogy a celebvendéges topikokban feltűnően sok a friss reg, akik sehová máshová nem írnak, és mind szeret puszilkodni. ;)) 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-05-09  13:35
  15. 2011. május 15. 15:0312.

    Drága András!

    Most bombázlak a kérdéseimmel és várom a válaszod!

    1. Lesz -e Show műsorod  és ha lesz mikor, vannak már sponzorok???

    2. Készül -e  új dal??

    3. Lesz -e új színházi darab??

    4. A Szigetfesztiválon mikor lépsz fel, tudod-e már??

    5. Hogy vagy a  porckorongsérveddel ,javult -e már , jársz -e még gyógytornára és úszni??

    6. A refluksz betegséged rendben van?

    7. Van-e szerepálmod ,amit eljátszanál szívesen???

    8. Mit szoktál csinálni szabadidődben??

    9. Merre felé fogsz menni  nyaralni?

    10. A múltkor az nyilatkoztad,hogy  nem vagy szerelmes, azóta eltalált vagy megérintett Ámor nyila??

    Előre is nagyon szépen  köszönöm a válaszokat a kérdéseimre!

    További sok sikert kívánok Neked nagyon sok Szeretettel!

    Én itt leszek Veled hétfőn 13-kor,egy hűséges néződ,barátod,és színházi látogatód!Puszi Neked! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2011. május 15. 12:4011.

    Szia! Ismét én vagyok, igaza van Diának, sajnos furcsán mennek el a kérdések és későn jelennek meg! Nekem is lemarad a közepe:(!

     

    Bandi, elgondolkoztál már azon, hogy miért kedvelnek, szeretnek ennyire az emberek, miért is van ennyi szimpatizánsod, ismerősöd, barátod???? Miért van ekkora sikered bárhova is mész és bármit is csinálsz???? Mi a varázsod, különlegességed????? Én sejtem, de szeretném tudni, Te mit gondolsz??

    Köszönöm a válaszod:)!

     

    Puszi: Szilvi 

    előzmény:
    pirikep (9)
    2011-05-15  12:05
  17. 2011. május 15. 12:1810.

    Ciao Bandi! :)

     

    Ne haragduj, hogy ilyen "hiányosan" küldtem el az üzenetemet, de egyszerűen nem engedi máshogy. Köszönöm előre is a válaszaidat, hétfőn jövök 1-kor. :)

     

    Puszi: Dia

    előzmény:
    Komedia8 (8)
    2011-05-15  10:48
  18. 2011. május 15. 12:059.

    Szia! Bandi, melyik a legkedvesebb szereped, előadásod? És miért?

    Csak azt ne írd, hogy nem tudsz választani! Na jó több lehetőséget is elfogadok:) ! Köszönöm

    Nagyon tetszik, hogy bármit is csinálsz, maximálisan és tiszta szívből teszed!!!!!!!!

    Puszi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. 2011. május 15. 10:488.

    Kedveled a téli sportokat?

    Hány éves korodban játszottál először színpadon, és milyen szerepben?

    A „művészvilágon” kívül, mi az a terület, amiben el tudtad volna magad képzelni? (vagy amit akár mai napig szívesen művelnél?)

    Előadás, fellépés alkalmával történt-e olyan emlékezetes baki, vicces szituáció életed során, amin mai napig nevetsz? J

    Van példaképed? (bármelyik területről)

    Zavar, hogy ha szimpatizánsaid egyedi becenevekkel gazdagítanak? J

    Melyik színpadi műfaj áll legközelebb a szívedhez?

    Mit gondolsz, miért van az, hogy 3 különböző területen is sikeres, és népszerű tudsz lenni? Mi a „fegyvered”? J

    Nyáron játszol valamelyik szabadtéri színpadon?

    Próbálsz ősszel valamilyen új darabot?

    Milyen a viszonyod az állatokkal?

    Mennyire készülsz fel a riportalanyaidból a Reggeliben?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2011. május 15. 06:227.

    Kedves András!

    Gratulálok tehetségéhez, előadói-, és segítő  készségéhez,

    melyek végtelen szerény magatartásával párosulnak.

    További sok sikert, és mindenek előtt friss, jó egészséget kívánok szeretettel:

    Éva.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-05-09  13:35
  21. 2011. május 13. 17:386.

    Kedves András!

    Szeretnék csatlakozni én is az előttem szólókhoz, kiváló remek művésznek tartom, egy kérdésem lenne,- kérem meg ne haragudjon érte - szeretném kérdezni, hogy a műsorvezetés meddig szerepel terveiben ?

    Munkájához sok sikert kívánok!:-)

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-05-09  13:35
  22. 2011. május 13. 11:555.

    Kedves András!

     

    Először is gratulálok az eddig elért szép eredményeidhez, sikereidhez! Igazán tehetséges művésznek tartalak.

    Több kérdésem is volna:

     

    1) Mikor döntötted el, hogy ezt a pályát választod, és minek a hatására?

    2) Hol tanultad a színészmesterséget?

    3) Van kedvenc szereped azok közül, amiket már eljátszottál?

    4) Van még beteljesületlen szerepálmod? Mi az?

     Más jellegű kérdésem:

    5) 25 éves vagyok, és énekelni tanulok, hogy musicalszínésznő lehessek. Kb. 18 évesnek látszom, ezért nem hiszem, hogy probléma lenne az, hogy már ilyen "öreg" vagyok, de érdekelne a Te véleményed is! Lehet belőlem még valami ilyen idősen is?

     

    Köszönöm szépen a megtisztelő válaszokat, maradok hű követőd Facebook-on is!

     

    További szép sikereket, és minden jót kívánok Neked!

     

    Szeretettel:

    Pille 

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-05-09  13:35
  23. 2011. május 10. 12:134.

    Kedves Bandi!

     

    Egy kérdésem lenne hozzád. Van olyan "álomszerep", amit eljátszanál? Amit már régóta dédelgetsz magadban, de még nem valósult meg. 

     

    További minden jót kívánok neked!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-05-09  13:35
  24. 2011. május 9. 22:033.
    Nekem kérdésem nincs, de nagyon kedvelem, jófej pasi. Plusz a hangját is szeretem.
    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-05-09  13:35
  25. Torolt_felhasznalo_974971
    Torolt_felhasznalo_974971
    2011. május 9. 17:362.
    Tisztelettel köszönjük a lehetőségét nálunk játszik Fehérváron nagyon kedvelem Őt !
    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-05-09  13:35

Címlap

top