Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyókúra társat 10,01-től

Angelika81
Létrehozva: 2011. szeptember 28. 10:10

Sziasztok,

 

Fogyókúra társakat keresek október 1-től, aki segítene nekem és én is segítenék neki, hogy ne adjuk fel és küzdjünk a célunkért. én Pest megyében lakok Gödöllő vonzáskörzetében, ha esetleg valaki innen jönne, az jó lenne.

 

Szülés után szeretnék fogyni, legalább 20-30 kg-tól szeretnék megszabadulni, mert szeretném a következő gyereket bevállalni, ha van valaki aki ugyan ilyen problémákkal küzd mint én, akkor kérem írjon!

 

Tobábbi szép napot nektek!

 

Angelika81

  1. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2011. szeptember 28. 12:0926.
    Az ellipszit télleg csodákra képes!Nekem sokat segített pár éve. Érdemes naponta ráugrani. Eleinte 2x 5perccel kezdheted, hidd el fárasztó lesz. Majd fokozatosan emelheted az időt. Szerintem napi 20-25 perc (egy komplett bariközt) elég belőle. plusz kis kajaodafigyelés.
    előzmény:
    Angelika81 (16)
    2011-09-28  11:54
  2. 2011. szeptember 28. 12:0825.

    Szia!

     

    Bár én tőled nagyon messze lakom, de, azért megoszthatjuk a tapasztalatainkat . Nagyon kezdő vagyok, mert csak 2 hónapja fogyizom, eddig soha nem kellett, öregszem .

     

    78 kg-ról indultam és most 71 kg vagyok és innen nem akar mozdulni, hogy a fene enné meg és nem tudom, hogy miért? 

     

    Kiiktattam a kenyeret, tésztát, rízst és csakis kefíren, zöldségeken, májon, csirkemellen és halon élek, mondjuk, már megszoktam. 

     

    Mit tegyek, hogy mozduljon már végre? Még tornázom is

    előzmény:
    Angelika81 (1)
    2011-09-28  10:10
  3. 2011. szeptember 28. 12:0724.
    ezen simán éhenhalnék.
    előzmény:
    Angelika81 (22)
    2011-09-28  12:04
  4. 2011. szeptember 28. 12:0723.

    nekem most sajnos mennem kell dolgozni, mert várnak a pairok, és sajnos igy nem haladok és akkor éjszaka kell dolgoznom, szóval este majd visszanézek, hogy miket írtatok

     

    írjátok meg a véleményeteket a személyes találkozóról!:)

     

    További szép délután, este viszajövök amikor a gyerek elaludt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. szeptember 28. 12:0422.

    LEVEL-diéta

     

    A cikket elküldtük!

     

    A LEVEL Klinika diétája egészen döbbenetes súlyvesztést igér... és a kilók tényleg leugrálnak az emberről. A saját szemünkkel láttuk. Viszont nagyon szigorú, így maximum 3 hétig simételhető.

     

    A tapasztalat szerint nagyon hatékony és látványos, viszont nem kellő odafigyeléssel gyorsan visszajönnek a kilók. A radikális diéta legfeljebb 3 héten át folytatható!

    REGGELI - minden napra
    1 narancs, 2 kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea (max. édesítővel)


    1. nap
    EBÉD: 1 narancs, 1 tojás, 1 kis pohár tejföl, 2 kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

    VACSORA: 2 paradicsom, 1/2 fejessaláta, 2 tojás, 2 kétszersült, ˝ pohár tejföl


    2. nap
    EBÉD: 1 narancs, 1 tojás, 1 kis pohár tejföl, 2 kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

    VACSORA: 6 dkg tatárbifsztek, 1 paradicsom, 1 narancs, 1 kétszersült, ˝ pohár tejföl, 1 csésze tea vagy kávé


    3. nap
    EBÉD: 1 narancs, 1 tojás, 1 kis pohár tejföl, 1 fejessaláta

    VACSORA: 3 szelet párizsi, 1 narancs, 1 kétszersült, ˝ pohár tejföl, 1 csésze tea vagy kávé


    4. nap
    EBÉD: 12,5 dkg túró, 1 paradicsom, 1 csemegeuborka, 1 kétszersült

    VACSORA: 6 dkg tatárbifsztek, 2 paradicsom, 1 kétszersült, 1 alma

    tojás képviseli a diéta alatt


    5. nap
    EBÉD: 20 dkg gépsonka, 1 paradicsom, 1 kétszersült

    VACSORA: 25 dkg vízben főtt zöldség, 1 paradicsom, 1 tojás

    A DIÉTA UTÁN MINDEN HÉTFŐN SZIGORÚ NAP KÖVETKEZIK:
    REGGELI: 1 pohár citromos víz

    EBÉD: 1 alma, 1 kétszersült

    VACSORA: 1 tojás, 1 paradicsom, 1 kétszersült


    Az 5. nap után 2-5 kg-os fogyás tapasztalható. A diéta 1-3-szor ismételhető. A 15. napig akár 20 kg-os fogyás is elérhető.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. szeptember 28. 12:0221.
    Én sem találok pontos leírást a Dunkán diétára. Mi ez?
    előzmény:
    Dea2006 (14)
    2011-09-28  11:52
  7. 2011. szeptember 28. 12:0120.
    áááááááááááááááá van trénered???????????jaj hogy azzal milyen csodákat lehet művelni egy kis étkezési odafigyeléssel!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Angelika81 (16)
    2011-09-28  11:54
  8. 2011. szeptember 28. 12:0019.

    Az én férjem tőlem függetlenül jár, nem egyszerre, mert a gyerekekre is kell vigyázni valakinek.

    Mi vaterán vettünk futópadot, használtan, 16e volt 2010 tavaszán. Mechanikus (tehát te hajtod saját erődből), így plusz nehezebb egy kicsit, mint a másik. Sztem 16ezret össze lehet szedni. Egyébként az elipszis tréner is jó, régen, mikor még jártam edzőterembe, használtam. Sajnos már 6 éve nem volta edzőteremben... :(((

    előzmény:
    Angelika81 (16)
    2011-09-28  11:54
  9. 2011. szeptember 28. 11:5918.

    Szia Dea!

     

    örvendek

     

    írd le légyszí mi pontosan a Dunkán diéta, és mennyit lehet fogyni hetente vagy havonta?

     

    Gratulálok a fogyokúrádhoz, remélem nekem is ilyen sikerem lesz, de én még sajnos nagyon messze vagyok tőle.............(

     

    Keresem a levél diétát és küldöm

    előzmény:
    Dea2006 (14)
    2011-09-28  11:52
  10. Torolt_felhasznalo_680831
    Torolt_felhasznalo_680831
    2011. szeptember 28. 11:5617.

    Ez a rövid történetem. 

     

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=285663

     

     

    Nekem sajnos egyértelmű, hogy valami nem stimmel, mert nem normális állapot, hogy február óta heti 3 tornával és nagyon szigorú diétával nem mozdul a súlyom több, mint fél éve.

     

    Én FitVibe vibrációs trénerrel kezdtem tornázni, aztán szép fokozatosan emeltem a kardióadagot is mellé. A fittségemmmel nincs is probléma, de hiába fogyókúrázom a súlyom semmit sem mozdul. És a ruhaméretem sem :((

    Eléggé magam alatt is vagyok emiatt.

     

    Elvileg dietetikus által összeállított fogyókúrán vagyok, minimális szénhidrátbevitellel és napi 5x evéssel.

     

    Az első 10 kg a 90 napossal ment le. Azóta már egyszer újra kezdtem és mivel nekem a 2-4 héten szokott elindulni, ezért vártam türelemmel. A második nekifutásra másfél hónap után sem mozdult semmi. Na ekkor fordultam az orvoshoz.

     

     

    Pénteken megyek inzulinos, terheléses cukorra, hátha ott nem stimmel valami.

    Nem lennék túl boldog, ha kiderülne, hogy inzulinrezisztenciám van, de akkor legalább tudnám mi a baj és kapnék rá valami gyógyszert.

     

     

    előzmény:
    Angelika81 (11)
    2011-09-28  11:47
  11. 2011. szeptember 28. 11:5416.

    Én is mondtam már a férjemnek, hogy mennjünk el futni, de ő nem akar, mert olyan ciki, hogy ha a szomszédok látnak, persze nekem is ez a véleményem, meg persze plussz 20-30kgval, szóval nem is tudom...............

     

    nekem biciklimés elipszi trénerem van, majd ma az lesz a cél, hogy legalább 20 perc küzdelem legyen rajta

     

    én most nem tudok beruházni futó padba, nagyon drágák

    most kb menyyibe kerülnek?

    előzmény:
    kövek.. (12)
    2011-09-28  11:49
  12. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2011. szeptember 28. 11:5315.

    Szia!

     

    Diétás étrendet én is követnék.Egyenlőre csak próbálkozom az egészséges ételekkel és azzal, hogy ebédre egyek melegételt.

     

    Konkrét fogyást nem tervezek, ugyanis épp hasas vagyok a 6. hónapban. De 12-13 kg plusznál nem szeretnék többet felszedni összességében, ami azt jelenti, még kb 5 kg jöhet, a többit szeretném egészségesen lájtos étrenddel távoltartani. 

     

    Egyenlőre heti 1x járok nyanya-jógára, de néha otthon is szoktam 30 percet tornázni. Plusz hétfőtől eljárok heti 1x úszni+jakuzzizni+szaunázni.

     

    Combot segget mindenképp szertnék formálni, nem tudom lehet-e csak helyi alakformálást elérni valamilyen mozgásformával...szerintetek?

     

     

     

     

    előzmény:
    Angelika81 (1)
    2011-09-28  10:10
  13. 2011. szeptember 28. 11:5214.

    Sziasztok!

    én Dunkán diétával kezdem újra,mert augusztusban nagyon elszaladt velem a ló ,újra kell kezdenem,nekem csak 3 kg pluszom van már.

    Ahogy a kislányom betöltötte a 6 hónapot a tavasszal kezdtem el,és most 33 évesen elértem a 18éves kori súlyomat,55 kg.-t. 161 cm magas vagyok.

    Mivel fölszaladt újra egy kiló,most leadom, de legalább 53 kg akarok lenni,mert az az ideális magasságomhoz.Illetve akkor az utolsó zsirpárnák is eltünnének rólam,a hasamról...

    Tegnpa kezdtem,borzalmasnak tünt,csak tejet ittam meg sovány sajtot ettem 24 órán keresztül.

    Ma II.szakaszba léptem és szerencsére ehetek már zöldséget is. plusz sovány húst.

    Ennyi .

    És ezt kell folytatnom amig 53 leszek.

    Remélhetőleg egy,másfél hónap,és szilveszterre már testrefeszülős cuccban pozolhatok :-)

    Amúgy higyjétek el,az utolsó pár kiló leadása a legnehezebb....

    Hetente egyszer járok zumbára.

    De amúgy tavasszal mindennap taposogépeztem,illetve bicaj.

    Most csak a babakocsis séta,bicikli,zumba.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2011. szeptember 28. 11:5013.

    szia,

     

     

    örülök, hogy írtál

    te is Gödöllői vagy, ugye?

     

    tőlem lehet egyszer személyes találkozót is szervezni, mi a véleményetek?

    legfeljebb megismerkedünk személyesen is, meglátjuk személyesen is ki honnan kezdi a fogyókúrát és hova jutunk el már -kg terén

     

    nekem tetszik az ötlet:))

     

     

    előzmény:
    görbetörpe (10)
    2011-09-28  11:46
  15. 2011. szeptember 28. 11:4912.

    Amikor megvettük a futópadot, 5 percet sem bírtam gyalogolni rajta. Nagyon durva volt (igaz, akkor 25-30 kg fölösleg volt rajtam). MInden nap erőltettem, nagyon utáltam, aztán már ment 10 perc is, stb. Végül most már úgy szoktam, hogy 2-2kg-os lábsúllyal fél óra. De a férjem elkezdett futni 1hónapja a szabadban, és kedvet kaptam én is (eddig szégyelltem a kinézetem, azért bújtam inkább a lakásban el), kint 5 km volt eddig a csúcs, de szerintem bírnék többet, most vagyok azon, hogy emelem az adagot. Amíg nem állok meg, úgy érzem egész nap bírnék futni, de ha megállok, akkor nem tudok újra elindulni. Azt hiszem tüdőileg, izomzatilag bírnám, inkább fejben adom fel. Sajnos.

    Most néztem egyébként a paleolit diétát, erősen hajlok rá, hogy át kéne térni az olyan táplálkozásra, csak macera beszerezni az alapanyagokat. És a gyerekeket is át kéne téríteni. Persze görcsöesen nem akarom, mert az oviban, bölcsiben úgyis "normál" kosztot kapnak, de legalább itthon egyenek "egészségesen".

    Szerintem neked is menni fog a fogyás, fejben legyél nagyon erős! Kitartás!

    előzmény:
    Angelika81 (9)
    2011-09-28  11:42
  16. 2011. szeptember 28. 11:4711.

    szia,

     

    örülök hogy te is írtál, akkor tényleg nem vagyunk olyan messze egymástól!

     

    nekem sajnos van valami gondom a hormonjaimmal, mivel a menstruáciom is össze-vissza van meg, magas lett a terheléses vércukorszintem 3 több a kelleténél

     

    szóval a nőgyógyászom parancsolt rám , hogy diétázzak, én nagyon szeretném ha jővőre teherbe esnék, és 2013-ban szülhetnék, de ezek csak a nagy álmok, persze attól is függ hogy milyen gyorsan jön össze a baba, te bízonyára túlsúly is hátrányos, szóval ezért kezdeném én is kökeményen

     

    Szóval hajrá lányok:)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_680831 (8)
    2011-09-28  11:40
  17. 2011. szeptember 28. 11:4610.

    Üdv innen a szomszédból

     

    Személyes találkozót is akarsz?Nekem is kéne fogyózni,de étrend változtatással szeretném,nem csoda diétákkal.Csak hiányzik a kitartás De olvasni foglak titeket hátha nyerek ötleteket

    Nekem az segíten sokat,ha étel ötleteket kapnék.

    előzmény:
    Angelika81 (1)
    2011-09-28  10:10
  18. 2011. szeptember 28. 11:429.

    Kedves Korix és Kövek..

     

    örülök, hogy írtatok

     

    Korix te merre jársz ilyenkor amikor ilyen messze vagy?

     

    szerintem is a sport nagyon fontos igaz még nem teljesen szedtem rá magam, olyan nehéz.......

    de gondoltam hogy megyek tornára és spinningre reggelente, igy kezdem a napot, viszem a gyereket a bölcsibe és utána torna és mehetek dolgozni, remélem jővőhéttől így beindul az egész..

     

    Igaz mi a gyerekkel minden nap megyünk sétálni meg motorozni én meg sietek utána, de ez kb olyan 1-2 km lehet naponta kicsit többet kellene,

     

    nekem szobabiciklim is van meg elipszi tréner ( nem tudom hogy kell leírni)

     

    ma este bicozok legalább 20 percet, szerintem többet nem fogok bírni igy először

     

    ti hogy kezdtétek?

     

    Kövek gratulálok a -20kg-hoz

     

    hány percig bírtad a futopadon?minden nap csináltad?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_680831
    Torolt_felhasznalo_680831
    2011. szeptember 28. 11:408.

    Szia Angelika!

     

    Csatlakoznék én is! Igaz, hogy Göd és nem Gödöllő :)

     

    Én is 20 kg-től szeretnék megszabadulni a második babám után.

    Igaz, hogy én nem most kezdem, hanem folyamatosan benne vagyok.

    Februárig lemnet 10 kg, azóta meg sem mozdul, úgyhogy én most már elkezdtem kivizsgáltatni magam, hol lehet a baj, valószínűleg a hormonjaim tébolyultak meg.

     

    De mindegy mert ez nem befolyásol és nem hagyom abba a fogyókúrát.

    Remélem, hogy hamarosan kiderül, hogy a bibi és akkor eredménye is lesz.

    előzmény:
    Angelika81 (1)
    2011-09-28  10:10
  20. 2011. szeptember 28. 10:567.

    Sziasztok!

    Jönnék én is. Nyáron Gödöllőhöz igen közel lakunk, ilyenkor viszont 1000 km-re.

    Én egyszerűen csak fogyni szeretnék. Úgy döntöttem, hogy nem vacakolok diétákkal. Mivel amúgy sem eszek hízlaló ételeket, így inkább mindenből kevesebbet eszek és sokkal szigorúbban fogom venni a mozgást. Eddig is mozogtam, de ha nem volt kedvem akkor kimaradt. Most ilyen nem lesz. Minden nap fogok valamit csinálni. Tervezem, hogy a napjaimat jógával fogom kezdeni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2011. szeptember 28. 10:476.

    Sziasztok!

    Én is csatlakozom. 2 gyerek után, 4 hó múlva vissza a munkába, én sem tervezet többet, tavaly sokat fogytam, kb. 20 kg-t, futópadoztam.

    Most 6-10 kg a cél.

    Nem lakom túl messze Gödöllőtől, de túl közel sem.

    Én nem tartottam különösebb diétát, csak futottam. Most szabadban futok, utálom, de utána nagyon jó érzés. Ma is igyekszem menni.

    Mi az a levél diéta? Még sosem hallottam.

    előzmény:
    Angelika81 (1)
    2011-09-28  10:10
  22. 2011. szeptember 28. 10:295.

    Szia,

     

    örülök hogy te is írtál

    és milyen módszerrel fogytál, mit csináltál tornáztál is?

     

    mert én még nem döntöttem el milyen módszerrel kellene fpgyni Norbi vagy 90 napos vagy Levél diéta......

     

    De ha tudtok valamit ajánlani, ami jó és azért könnyen levisszi a plussz kilót azt megköszönném

     

    te hány kg-t fogytál már?

    előzmény:
    trrrke (4)
    2011-09-28  10:24
  23. 2011. szeptember 28. 10:244.

    szia!

    en csatlakoznek. az iden mar leadtam sok-sok kilot, de meg 10tol meg kell szabaduljak. sajnos en messze vagyok, de biztatni tudjuk egymast. mar kb 3 honapja nem figyekek oda, eleinte jol ment a sulytartas, de sajnos az utobbi honapban 3 het stressz alatt feljott 4 kilo, ugyhogy muszaly megfogjam a feket es ne visszahizzam, hanem tovabbfogyjak. legnagyobb ellensegem a stressz, allandoan ennem es ennem.  en 2 gyerek utan vagyok, egyelore nem tervezunk tobbet, 4 honap mulva munkaba allok, a 4 evvel ezelotti ruhaimba akarok menni, nem szeretnek ruhatarat cserelni.

    előzmény:
    Angelika81 (1)
    2011-09-28  10:10
  24. 2011. szeptember 28. 10:223.

    szia,

     

    örülök, hogy írtál!

     

    a jővőhéttől én is megyek tornára heti 2-3 alkalommal, még nem tudom.

    mivel nem tudom hogy mennyire bírnám, mivel azért 30kg többlettel elég nehéz tornázni, te milyen edzésre jársz? és merre laksz?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235604 (2)
    2011-09-28  10:17
  25. Torolt_felhasznalo_235604
    Torolt_felhasznalo_235604
    2011. szeptember 28. 10:172.

    Szia!

    Kitartás!

    Én nem fogyózni fogok hanem heti 3* edzőterembe járni célzott,személyreszabott edzéstervvel, de a cél és az ok hasonló:)

     

    előzmény:
    Angelika81 (1)
    2011-09-28  10:10

Címlap

top