Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Arab férfiak milyenek?

Torolt_felhasznalo_408033
Torolt_felhasznalo_408033
Létrehozva: 2011. október 18. 15:23

Aki ismer vagy ismert arab férfit vagy tud olyan házasságról ami jól működik az írjon nekem, hogy milyennek látja az arab férfiakat. Jobban tiszelik e a nőket? Szenvedélyesebbek e? És mi az amiben meg rosszabbak, mint egy magyar férfi.

(tudom ez egyénfüggő is)

 

Köszönöm

  1. 2014. július 9. 20:0451.
    De ha megvan a letelepedési engedélye, akkor nincs értelme a kamu házasságnak. Ez náluk csak végszükség, és ingyen egy nő sem teszi. Ráadásul azok a nők akikről én tudok hogy megtették, semmiféle testi kapcsolatban nem állnak a férfivel, sőt, ha megvan amit a férfi akar, el is válnak.
    Biztos hogy az útleveléhez kell. Nem láttad, nem olvastad az útlevelét, mikor jár le? Általában angolul is mellé van írva a lejárati dátum. Ha két-három hónapon belül esedékes a hosszabbítás, akkor biztos hogy ahhoz kell. Az ő útlevelüket viszont kizárólag a nagykövetségen, vagy a kihelyezett kirendeltségen hosszabbítják.
    Más.
    Az útleveléhez nem kell lefordítani a vallási okmányukat, elég hogy eredeti,hiteles.
    Ha mindenáron házasság ügyben keresgélsz, akkor viszont lehet hogy arab nőt akar feleségül venni. De ennek a legkisebb az esélye.
    És egy kérdés. vele élsz, miért nem hiszel neki, miért nem bízol benne? Így ő is mondhatná hogy ezek után nem akar veled élni, ha nem hiszel neki.
    Azon is elgondolkodhatsz, hogy miért kell neki most az útlevél? Magyarországon nem kérik az arabok útlevelét, ha van letelepedésilyük. Megélnek nélküle. Kivéve ha utazni akarnak. Na, erre kérdezz rá.
    előzmény:
    kemilia (49)
    2014-07-09  19:42
  2. 2014. július 9. 19:4450.
    Létezik.Két tanú ,igazolás arról,hogy született muzulmán.Helység ,ilyesmi,francia fordítással.
    előzmény:
    mondomén (45)
    2014-07-09  17:59
  3. 2014. július 9. 19:4249.
    Köszönöm a sok segítséget.Megkérdeztem,állítja nem házasság céljából kell.Ezek szerepelnek a papíron,amit írtál.Beszélek franciául,sok skype beszélgetését végig hallgattam,vannak ilyen gyanúim,mármint a kamuházasság.De ebben az esetben is velem vége.Ezt tudja is.
    előzmény:
    Alinee2 (48)
    2014-07-09  18:14
  4. 2014. július 9. 18:1448.
    Nézd,a házasság kizárt. Előfordul hogy kamuesküvőt csinálnak, de csakis a letelepedési miatt. Oda viszont az a papír kell hogy kint nincs másik feleségük, mert itt nem házasodhat úgy, hogy van már neje. A vallási papírt az ilyen esküvőknél nem kérik.
    Most zajlik a ramadan, ha most rákérdezel, nem hazudhat. Csak úgy mondom...Ha egyáltalán tartja.

    előzmény:
    kemilia (40)
    2014-07-08  18:57
  5. 2014. július 9. 18:0847.
    Már hogyne létezne.
    Amire emlékszem: születési idő, hely, név
    Anyja neve, születési helye, vallása, apja neve születési helye, vallása, és végül a papír tulajdonosának a vallása is. Az okmányt kiállító város neve, dátum, pecsét.
    Nem biztos, de lehet hogy van két tanu is.
    előzmény:
    mondomén (45)
    2014-07-09  17:59
  6. 2014. július 9. 18:0346.
    Te nem is tudsz jobban leszállni, így nem kell bizonygatnod.
    előzmény:
    Sissi52 (43)
    2014-07-09  03:24
  7. 2014. július 9. 17:5945.
    Mégis mi van azon a vallási papiron?El tudtad olvasni?
    Tudtommal nem létezik ilyesmi.

  8. 2014. július 9. 04:5344.
    Nem tudom mennyi informaciod van a mecseti eskuvorol de semmifele masvallasut mecsetben nem esketnek ossze.

    Ha az elettarsad egy ilyen eskuvot "produkalt " volna az csalas mert ott csak muszlimokat adnak ossze.

    jol teszed ha nem akarsz megeskudni vele. es azt hiszem valaki massal akar megeskudni valami okbol kifolyolag.
    előzmény:
    kemilia (40)
    2014-07-08  18:57
  9. 2014. július 9. 03:2443.
    Nem szallok le  ate stilusdhoz. Nem egy arabot ismertem, de koszonom szepen oket. Te is egy peldabol,a sajat peldadbol irtad, hogy a magyar ferfiak reszeges disznok? Hogy verikaz asszonyt, az is biztos a sajat tapasztalatod. Mondom ezt ugy es azert, mert te is feltetelezted, holott fogalmad sincs, hogy egy arabot ismertem, vagy bizony igazabol eleg sokat, ami eleg ahhoz, hogy megalapozott velemenyem legyen roluk. Lehetnek ok neked rendes meg a legrendesebb emberek, de engem a JO Isten legyen olyan kegyes hozam, hogy ezutan jo messze tartson toluk. Az en arab kollegamat meg en ismertem jobban talan, nem te. De ebbol is lathatod, milyenek, ez csupan egyetlen pelda volt, epp azert, hogy milyenek. Nem szallok le kozonseges stilusodhoz.
    előzmény:
    Alinee2 (36)
    2014-07-06  06:54
  10. 2014. július 8. 20:5642.
    Köszönöm a váéaszt!
    előzmény:
    Alinee2 (41)
    2014-07-08  19:18
  11. 2014. július 8. 19:1841.
    Igen, náluk kell az útlevélhez is. És a saját országában a személyi kártyán is fel van tüntetve a vallásuk.
    előzmény:
    kemilia (40)
    2014-07-08  18:57
  12. 2014. július 8. 18:5740.
    A házasság felvetődött,pl mecsetben először,aztán polgári formában.De én nem mondtam se igent,se nemet.Volt korábban egy rémes házasságom,örültem,amikor elválhattam.Azóta sem jutott eszembe,hogy lenne kedvem házasodni.Ha egy kapcsolat működik,enélkúl is fog.
    Ami zavar,ez a papír.Mire is jó ez?A neten házasságkötéshez .Az egyik barátja azt állította,útlevélhez kell.Csak éppen erről nem olvastam sehol sem.
    előzmény:
    Amarynda (39)
    2014-07-08  08:12
  13. 2014. július 8. 08:1239.
    szerintem neten utana lehet nezni, ha nincs olyan a barati korodben aki tudja. ha arabbal elsz egyutt akkor nincsenek ilyen barataitok?


    egyebkent oszinten szolva meglepo hogy 12 eve egyutt el veled es nem vett felesegul, ez is mutatja hogy nem vagy szamara megfelelo feleseg "anyag".

    sose gondolkoztal meg ezen?
    előzmény:
    kemilia (38)
    2014-07-07  19:32
  14. 2014. július 7. 19:3238.
    Lehet,nem fogalmaztam eléggé pontosan.Vallási hovatartozásról szóló papírral kapcsolatos információra lett volna szükségem.

    előzmény:
    Amarynda (37)
    2014-07-07  13:44
  15. 2014. július 7. 13:4437.
    most akarsz tanacsot 12 evi egyutteles utan?? hat te mar kitapasztaltad elolrol hatulrol ezt a pasit milyen tanacsot varsz?

    en soha nem allnek szoba veluk. megbizhatatlanok , szamomra undoritoak kivul belul. 


    előzmény:
    kemilia (29)
    2014-07-02  19:47
  16. 2014. július 6. 06:5436.
    Ha ismernéd az arabokat és a kultúrájukat, akkor nem írnál ilyen orbitális marhaságot. Ne egy esetből vonj le következtetéseket. Ők ugyanúgy mondhatnák, hogy a magyar férfiak részeges disznók, és verik az asszonyt.
    Ez így igaz? Nem. De vannak részeges alakok, akik verik az asszonyt. A többség viszont normális, de az már nem hírértékű.
    Az arab kollégád pedig ha a lányodat akarta elvenni, de másfelé kacsintgatott, azt azért tette mert dugni ugyan akart,de "tisztán" akarta a lányodat.
    előzmény:
    Sissi52 (35)
    2014-07-06  01:57
  17. 2014. július 6. 01:5735.
    Ja, az anyjukat biztos szeretik,de maskepp, nekik egy no nem mondja meg, mit csinaljanak. Ez igy van. A noket azert kisergetik,mert egy no nem maszkalhat egyedul. Ok eppen nem tekerik be a not lepelbe, de kendot kotnek a fejere, ami sokszor nem is kendo,hanem lepedo meretu. Es a no megy utanuk, nem kisernek ok egy not sem. Biztos tobbfelek a pasik, de a kultura egy. Erdekes modon  az arab kollega a lanyomat akarta elvenni, aki europai, nem egy arab csajt. De azert kacsintgatott meg kajtatott mindenfele no utan kozben. Csak kell egy biztos pont, egy megbizhato jo feleseg nekik, aki mellol lehet menni hajkuraszni. De altalaban arab not akarnak elvenni, az tudja a kikepzest meg a dorgest szo nelkul.
    előzmény:
    givre (33)
    2014-07-03  21:13
  18. 2014. július 3. 21:5134.
    Te tudsz valamit!

    Én ismerek nem egyet, sokfélék. Egymás között is mások, európaiak között is.

    Amit a szemükre szoktak vetni, hogy lusták, megbízhatatlanok stb., én azt mondanám: mások. Másként gondolkodnak az életről, mi rohanunk, ők ráérnek. Mi "kifelé élünk, ők befelé", és még folytathatnám.
    előzmény:
    givre (33)
    2014-07-03  21:13
  19. 2014. július 3. 21:1333.


    Ezt nagyon furcsállanám, ugyanis Isten után az édesanya számukra a következő "szent". Tisztelik a nőket. Az európaiakat kevésbé...
    Sőt ők kísérgetik az édesanyjukat boltba, piacra stb. Mert nő egyedül nem mászkálhat, és nem azért, mert tilos neki, hanem mert védik őket. Nálunk is akkor van nagyobb biztonságban egy nő, ha nincs egyedül, nem?

    Az arabok, az arab férfiak is éppolyan emberek, mint bármely mások: köztük is van ilyen is, olyan is.
    előzmény:
    Sissi52 (30)
    2014-07-02  23:29
  20. 2014. július 3. 20:3732.
    Nemsokára jön a feketeleves.Tuti.
    előzmény:
    kemilia (29)
    2014-07-02  19:47
  21. 2014. július 3. 20:3631.
    Reklám.Ha neked szar, elgyen másnak is az.
    előzmény:
    kemilia (29)
    2014-07-02  19:47
  22. 2014. július 2. 23:2930.
    Arab pasiban? Soha nem biznek meg. Tanarok, arabok meseltek, hogy ok nem olyanok, mint a feherek, ok mar kisfiu korukban egyaltalan nem fogadtak szot az anyjuknak. Oda mentek hazulrol, ahova eppen kedvuk tartotta. Mert nekik egy no, tortenetesen az anyjuk sem mondhatja meg, hogy mit csinaljanak vagy mit ne csinaljanak. Verukben van, belejuk van nevelve, hogy a no az nem ember, csak egy no.
    Masik: hatalmas hovihar volt, meg jeg mindenutt. Kollegaim osszeszedtek bennunket, akiknek kocsija volt, hogy hazaszallitanak mindenkit. Arab, ferjezett kolleganom nem jott velunk, nem johetett,mert mit szol a ferje. Menta terdig ero hoban kiscipoben abuszhoz, ami ki tudja fel orat vagy tobbet kesett, ha ki nem hagyott. Pedig volt telefonja, meg tanult emberek voltak ferjestol, es nem is voltak szigoru vallasosak. Mondtak, hogy ez a no nem normalis.
    előzmény:
    kemilia (29)
    2014-07-02  19:47
  23. 2014. július 2. 19:4729.
    Hello!
    Segítséget szeretnék kérni. 12 éve élek együtt algériai állampolgárral,akinek magyar letelepedési engedélye van kb 25 éve.Mostanában nagyon furcsán viselkedik.2 hete volt otthon látogatóban és egy vallási hovatartozásról szóló papírral jött vissza.Azt állítja,ez az ütlevele meghosszabbításához kell,ami 1,6 év múlva jár le.Korábban ilyesmire ehhez nem volt szükség.Úgy érzem nem őszinte.És ahogy olvasom erre külföldivel való házasság miat van szükség.Tévedek?
    Köszönettel a tájékoztatásért:Kemília
  24. 2011. október 19. 02:5128.

    Lanyomnak akart guritani egy egyiptomi, kairoi pasi, aki a kollegam volt. Arab volt, de ok keresztenyek, amire buszkek.  Aztan akart udvaroli egy kozos kolleganonknek is, de ugy, hogy kozben a lanyomnak is, es a lanyomat akarta felesegul venni. Aztan mikor lanyom elutazott, ket csaj a foldbol nott ki korulotte. Aztan mikor engem egyszer hazavitt, a kocsijaval elozgetve hancurozott a csaj autovezteokkel. Es meg engem noszogatott, hogy miert nem beszelem ra a lanyomat, hogy menjen ohozza??? lanyomnak mondtam, hogy sajnalom, de bele kell szolnom, mire a lanyom mondta, ne felj anya, nem vagyok en vak.

    A baratja masodrangu emberkent bant a felesegevel. Hat ti tanult emberek vagytok, mondtam. Igen, hiaba, mondta szegenyke, de ez meg mindig igy van. Volt tobb, rendesnek tuno pasi kollega is koztuk, aztan mind a hazajabol hozott feleseget, azok tudtak a kikepzest. Szoval arabbal ne, ha nem akarsz masodrangu, rendu ember lenni. A legjobb arab ferj is megmondja neked, mit szabad csinalnod. Volt egy baratnom, akik teljesen szabad muszlimok voltak, tanult emberek, megis, hiaba. O eldonti, mi jo neked. Most nehogy mas nemzet pasijaival gyertek, mert sikitok. Arabokrol van szo, vagy nem?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_408033 (1)
    2011-10-18  15:23
  25. 2011. október 19. 00:2427.
    Látod évike nem kell neked olyan férfi aki szeret, csak arab legyen akinek készséges lehetsz.
    előzmény:
    BBÉVI (18)
    2011-10-18  16:33

Címlap

top