Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szexmasszázs

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. február 9. 12:36
Ahhoz, hogy jó legyen a szex, fontos az intim területek rendszeres edzése, masszírozása – és most nem az élvezkedésre gondolunk.

Tovább a cikkre...
  1. 2016. március 25. 21:3430.

    Valóban nem tudnak átlépni rajta. Ugyan már, hiszen engem nem érdekel.  Az összes szavamat tudatosan írtam, és vállalom, nem szoktam ész nélkül bármit leírni. A célom a sokkolás volt, elértem amit akartam. xxx úrikurvának nevezett. És miért is ne lehetnék? A társamnak kurva vagyok az ágyban, és úrinő vagyok mellette társaságban. A konyhában pedig jó szakácsnő. A nagymamim erre tanított süldő koromban, hát megfogadtam.


    Más.


    xxx kifejtette, hogy a szexuális tartalmú beszédet illetlennek tartja például reggeli közben. Nos, ha az én szerelmem reggeli közben azt találja mondani hogy szétkúrnám a picsádat, attól én nem fogok félrenyelni, nem utasítom rendre, hogy a mondata nem alkalomhoz illő.


    Szeretjük egymást őszintén, tabuk, gátlások, feltételek, és póráz nélkül. Ez viszont ritka, bassza az emberek agyát, irigyek, gonoszak.


    Némelyik ember még a Szentatyát is kihozná a béketűrésből, ezt biztosan tapasztaltad te is. Értetlen, éretlen bagázs. (értem ez alatt átfogóan a fórumot) A néhány kivétel a kakukktojás, őket próbálják feltörni, megtörni. Hm, repülőre vadásznak csúzlival. Soha, de soha nem leszek olyan, mint a nők többsége. Egyáltalán... nem vagyok képes azonosulni olyan nőkkel, akik állandóan panaszkodnak a nehézségeikre. Nem kötelező élni ha olyan szar az élet.


    A magyartanárnőt pedig én is csókoltatom az átlagos intelligenciájával együtt. Ugyanis az ember nem az amit leír, hanem az IS, amit leír.


    Magyartanár, és képtelen egy egyszerű mondatot megfogalmazni.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (29)
    2016-03-25  08:47
  2. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. március 25. 08:4729.

    olvastam...



    Az, hogy mit gondol a masik  , attol nem lesz az erdekelt se kisebb , se nagyobb.


    Valamelyik ****ott azt mondta , hogy "az az ember, amit az irasa elarul rola"....es hogy O ehhez tartja magat...es hogy O milyen "ritka" e miatt.
    S nem tud atlepni egy bunyot .
    Amikor aljas celzasokkal kiforszirozza az indulatot a masikbol , akkor artatlan barany-e?


     


    ***** Volt egy nagyon jo magyartanarom, a Maria neni, innen is puszilom:) O mondta mindig, hogy 'amit leirsz az te vagy' En ehhez tartom magam a mai napig is, bar egyre osebb kovuletnek szamitok ezzel a felfogassal...


     

    előzmény:
    Nikita 666 (28)
    2016-03-24  20:56
  3. 2016. március 24. 20:5628.

    Drága Mozdonyom, majd ezentúl gumit húzok a fejemre, nehogy a pókhálójuk beleakadjon a hajamba.


    Néhányszor lehet legyinteni az értetlen egyénekre. De ha valamelyik olyasmit vél olvasni ami ott sincs, és ezt még büszkén meg is magyarázza, az nálam kimeríti a hazug ember fogalmát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (27)
    2016-03-24  17:49
  4. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. március 24. 17:4927.

    Tegyed be az Eletek es gondolatok topikba is.
    Epp nemiszervrol beszelgetnek.
    Életek és gondolatok

Címlap

top