Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Katalin hercegnő hibája, hogy lefotózták félpucéran?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. szeptember 19. 13:39
Katalin hercegnő félmeztelenül napozott a nyaralásán, vesztére. Egy lesifotós több száz fotót lőtt róla - sokak szerint felelőtlen volt Vilmos felesége. Karafiáth Orsolya különvéleménye.

Nők Lapja Café: Katalin hercegnő hibája, hogy lefotózták félpucéran?
  1. 2012. szeptember 20. 09:0531.

    Angol szakot végeztem, úgyhogy hidd el tanultam angol történelmet. A véleményemet nem írom le róla, mert a mostani hozzászólásodból kiindulva nem valószínű, hogy fel tudnád fogni.

     

    Az pedig, hogy engem "buta libának" nevezel, mert más a véleményem, mint neked, téged minősít, ehhez nem nagyon lehet és kell semmit sem hozzátennem.

     

    előzmény:
    viharos (27)
    2012-09-20  05:13
  2. 2012. szeptember 20. 08:5930.
    Az a helyzet, hogy az emberek szívesen vájkálnak más életében, még ha ezt nem is tartják helyesnek. Egyszerűen szeretünk kukkolni, és ezt még inkább letagadni. A röhej inkább az, hogy amíg a két született herceg hímtagjáról készült képeket cinkos pillantások mellett, elnéző mosollyal fogadják az emberek, addig Katalin mellei ekkora erkölcsi vihart kavarnak. Ez csak másodlagos nemi jelleg, minden valamirevaló reklám a tusfürdőtől az autókig ezzel van eladva. Ez egy álszemérmes xar. Még mindig ezen megy a nyűglődés, hogy a lányok ilyen meg olyan erkölcse, szemérme, stb. Mert 1 hercegnő, meg feleség, meg bla-bla. Nem az utcán mászkált így. Amúgy ha az emberek nem csámcsognának ezen ilyen jóízűen, a kutya se fotózná a cickóit. Ha fel van öltözve, az is mindig kiveri itt-ott a biztosítékot.
  3. 2012. szeptember 20. 08:5329.
    Köszi a kiigazítást ! Nem figyeltem figyelmesen rájuk ezek szerint.
    előzmény:
    kivi39 (28)
    2012-09-20  06:29
  4. 2012. szeptember 20. 06:2928.
    Csitt!! Rögtön jönnek az okosok, élükön kedvenc pszichológusunkkal, akik majd jól kioktatnak, hogy bizony hercegnő, mert a királynő neki adományozta a Cambridge hercegnője címet. Hogy férje milyen címet is kapott akkor, arról mély hallgatás van, de az már nem számít. A lényeg az, hogy mindenki aki hercegnének titulálja Katalint, az először is buta mint a tök, mert nem tud utánajárni a dolgoknak, másrészt mit képzel magáról, hogy sértegeti szegény hercegnőt, harmadrészt meg ...., na itt képzeljetek még el bármit.
    előzmény:
    bababetű (25)
    2012-09-19  22:48
  5. 2012. szeptember 20. 05:1327.

    Te meg egy primitív, buta liba vagy, aki elfelejtett a jelzők pufogtatása előtt egy kis angol történelmet tanulmányozni.

     

    előzmény:
    Tulipáncsokor (12)
    2012-09-19  17:32

Címlap

top