Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit olvastál mostanában?

Torolt_felhasznalo_305914
Torolt_felhasznalo_305914
Létrehozva: 2012. december 11. 10:24

Minden könyv lehet csupa izgalom, tudomány, vagy rejtély. Egy könyvesboltba betérve különleges hangulatot élhetünk át. Az otthoni könyvespolcok is tartogatnak számunkra titokzatos dolgokat, meglepetést okozó kellemes órákat. Minden szerző, író, egy egyéniség. Te mit olvastál mostanában? Mit ajánlanál?

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. június 9. 09:36905.

    Biztosan jó lehet, olvastam más tőle.


     

    előzmény:
    hüsi (903)
    2015-06-09  09:20
  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. június 9. 09:35904.

    Most került újra a kezembe a


    Rrrettentő töri


    Vérfagyasztó vikingek című könyv.


    Már évek óta csak rakosgatom ide oda ezt a könyvet, gondoltam hogyha majd ráérek elolvasni, akkor.......


    Eljött az ideje.


    Terry Deary a szerző és Martin Brown  illusztrálta.


    Néhány téma:


    - Élj viking módra


    -Viking nők


    - Csemegék Alfréd királyról


    - Vad viking kronológia


    -stb............


    Jópofa leírások, kicsit másképpen csináltak mindent mint a többiek....

  3. 2015. június 9. 09:20903.

    Sziasztok!


    Elérhetővé vált Ken Follett Évszázad trilógiája a neten. Én mondjuk már papíron kivégeztem, de levadásztam elektronikusan is. Imádtam olvasni, jó lenne újra.


    Most éppen ismét Leiner Laurát olvasok. A Bexi-sorozatra kattantam rá. Kár, hogy még csak két kötet jelent meg. Nagyon olvastatja magát, nagyon élvezem, pedig elmúltam már 18.


    Mindenkinek jó olvasást!

    előzmény:
    rágica (902)
    2015-05-24  09:50
  4. 2015. május 24. 09:50902.

    Sziasztok!


    Köszönöm az ajánlásokat!


    Mostanában ilyen keveset olvastok, vagy csak nem írtok...?


    Biztosan lenne miről tájékoztatni egymást, jobbnál jobb olvasnivalókat, ötleteket kaphatnánk...


    Gyertek, írjatok is!


    Megint felfedeztem Wilbur Smith és Ken Follett könyveit. Újraolvasom őket, mert vannak, amiket tizensok éve olvastam, és az újabbakat pedig birtokba veszem...


    Közben azért vágyom valami jó kis romantikusra...


    Van valamilyen ötlet?

Címlap

top