Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Meghalt egy hétéves kislány a Paskál strandon

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 21. 20:49
Hiába próbálták újraéleszteni másfél órán keresztül.

Nők Lapja Café: Meghalt egy hétéves kislány a Paskál strandon
  1. 2014. július 24. 10:2034.
    Ezt gondolja mindenki, ami tök természetes. Az én életem is más lett akkor, mikor eltemettem a kislányomat, emiatt sokkal jobban figyeltem, vigyáztam a többire. Mégsem lehettem, lehetek mindig velük, tehát van alkalom arra, hogy valami tragédia történjen...

    előzmény:
    rockcica (32)
    2014-07-23  18:03
  2. 2014. július 24. 10:0633.
    Valahol azt olvastam, hogy ez a tábor konkrétan egy 9 fős csoportból állt.
    előzmény:
    ulveczkikriszti (27)
    2014-07-22  17:10
  3. 2014. július 23. 18:0332.
    Ha egyszer végre összejön a gyerek, nem más fogja vinni úszni tanítani, hanem én és a párom fogjuk vinni.. (és nem akarom úszótáborba engedni...addig legalábbis amíg vagy 10-12 éves lesz, és profi úszó)
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-21  20:49
  4. 2014. július 23. 10:1631.
    Tegnap a gyerekekkel voltunk fürödni. Én már azon is ledöbbentem, hogy kb. 25 gyerekre csak 2 felügyelő volt! Akkor is, ha úszótábor! Hogy a fenébe tudna ennyi gyerekre 2 ember vigyázni? Lehetetlen! Nem engedném ilyen helyre a gyerekemet soha, az biztos. 


    A kisebbik 8 évesem volt táborban, ott kb. 35-an voltak, és volt rájuk 5-6 felügyelő! És olyan volt a táborvezető, akit évek óta ismerek én is és a gyerek is, maximálisan megbízom benne. 
    előzmény:
    cabron (10)
    2014-07-22  14:14
  5. 2014. július 22. 17:4230.
    Mintha magamat olvasnám.
    Velem is ez volt. ELSŐ órán átvitt minket nap végén az oktató az ugróköves mély részhez és úsznunk kellett, elmerültem, és nagy vasrudat rakott a vízbe, hogy kihúzzok, de úgy rakta oda, hogy fejbevágott vele, de hála égnek kijutottam a vízből.


    Továbbra is mentem, de nem úsztam, de anyukámnak nem mondtam el. Kint a folyosón ültem végig az órát, majd indultam haza....


    Később magamtól megtanultam, úsztam, mint a hal :)


    Az óra meg úgy kezdődött, hogy a kemény strandkövön gimnasztika, majd megersztette a jéghideg tust (csak egy sugárban folyt), és át kellett futni alatta...
    idézet:
    Boszí (4)
    2014-07-21 22:56:28
    Én azóta sem tudok biztonságosan úszni, csak "úgy ahogy". 


    A legrosszabb, hogy eredetileg balatoni lány vagyok, de ezután a Balatonban is féltem és nem szerettem, mert bár a bóják kint voltak/vannak, sokszor vannak gödrök, amikbe ha beleépsz hirtelen elsüllyedhesz...


    Azóta én is olvastam, hogy nem oktatás, hanem táborozás volt. De ez nem változtat azt hiszem semmin sem, borzasztó az egész...ha egyszer lesz gyerekem, hát én nem tudom, hogy fogok tudni megbízni szinte "idegenekben", ha a felügyeletéről lesz szó...
    előzmény:
    Boszí (4)
    2014-07-21  22:56
  6. 2014. július 22. 17:3429.
    Ezt mondom én is. Úszásoktatás. Nem tudom, hányan tanultak meg úszni ilyen keretek közt. Biztos van ilyen is, én elég keveset ismerek. És igen, én sem fogok soha rájönni, hogy a tesitanároknak meg az úszásoktatóknak (néha ua. a kettő) honnan van az az agyament elképzelésük, hogy azzal tesznek jót egy gyereknek, ha porig alázzák, kiröhögik, megfélemlítik, stb. Őszintén szólva én se ott tanultam meg úszni.
    OFF
    Kicsit a gépjármű-oktatók jutnak eszembe erről a mesterségről. Azoktól is kevesen tanulnak meg igazán vezetni. Én legalábbis nem tőle tanultam meg. Azzal még a parkolásig sem jutottam volna, amit ő tanított nekem. Csak ma már azért könnyebb mindenkinek, mert a legtöbb háztartásban van legalább egy autó. És akkor valakivel gyakorolhat. Nekünk nem volt kocsink, de még a rokonságban sem, meg a közeli ismerősöknek sem. Mit szivózott velem a pasi, arról könyvet lehetne írni. Állandóan a csajozásron járt az esze. Néha az volt az érzésem, velem azért szemétkedik annyit, mert nem volt vele kedves (hogy finoman fogalmazzak). Mondjuk rá is cseszett. Volt egy csinos felesége, ott is hagyta, mint eb a szaharát. Meg is érdemelte.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (16)
    2014-07-22  14:50
  7. 2014. július 22. 17:1528.
    Igen mindent láttam sajnos... ! Szegény anyuka nagyon kivan..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (13)
    2014-07-22  14:29
  8. 2014. július 22. 17:1027.
    Össze vissza voltak, több korosztály .
    előzmény:
    cabron (10)
    2014-07-22  14:14

Címlap

top