Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Talán homokos?

Charis
Létrehozva: 2015. február 27. 20:07

Kezdem ott, hogy már régóta ismertem egy férfit, akivel több mint egy évtizede pár hónapja ismét találkoztam. Akkor anno semmi nem volt köztünk, csupán ismerősök voltunk, beszélgetni is ritkán beszélgettünk. Elég nagy a körkülönbség köztünk, de ennek ellenére egymásba szerettünk. Ő pontosan olyan emberi tulajdonságokkal bír, amiket soha más férfiben nem tapasztaltam, de mindig is vágytam rá. Elmondhatom, hogy úgy szeret engem, ahogy még soha senki. Olyanokat megtesz értem és kettőnkért, hogy az valami hihetetlen. Ez eddig álomszép is. De! Pár hónapja amikor szexre került volna a sor, enyhén szólva nem sikerült neki, pontosabban mondva  a behatolás előtt lelankadt. Azt mondta világ életében így volt ezzel, legyek türelmes, próbálkozzunk. (Neki állítólag volt hogy csak 5-6 alkalom után sikerült a behatolás, és kb 10 éve nem volt nővel, önkielégítést sem végzett!) Azt hittem a korával lehet a gond, csakhogy a későbbi "együttlétek" során ugyanez volt. Behatolás előtt lelankad, de addig semmi gond nincs, sőt más módon el is tudom élveztetni. Ami fura, az az hogy ha megpróbál behatolni, mindig egy olyan pózban amit én soha senkitől nem tapasztaltam. Valahogy "kiteker". Szóval ő engem másképp többször is eljuttat a gyönyörhöz, (egymás után is akár, és boldogan teszi, majdnem hogy követeli hogy megtehesse) de amint belém akar hatolni, a helyzet ugyanaz. Volt hogy önmagát elégítette ki és úgy élvezett el, én meg teljesen feleslegesnek éreztem magam. A másik az, hogy nagyon-nagyon furán érzékeny. Szinte kiköveteli hogy 3-4 óránként azt mondjam szeretem, mert ha nem teszem akkor célozgat rá hogy mondanom kéne már. A nap 24 órájából 18-at velem akar tölteni, pl rám ír folyton, szinte levegőt sem kapok. Állandóan megerősítésre van szüksége, De az állandóan az valóban állandóant jelent ez esetben. Szeretem őt nagyon, türelmes is vagyok vele az ágyban is, de már nem tudom hova tenni ezeket a fura dolgokat. Az is felmerült bennem, hogy esetleg a saját neme vonzza? Ha meg nem is, akkor sem tartom én teljesen helyén valónak a "dolgait". Szerintetek én reagálom túl? 

  1. 2015. március 1. 11:1851.

    Semmi baj. Egyébként szerinted akkor hogyan kellett volna nekem kezelnem a problémáját, ha ő semmit nem akart tenni? (elintézte annyival hogy ez nála világ életében így volt, és türelem, türelem, egyszer majd sikerülni fog) És igen, személy szerint én furcsának találom azt, hogy önkielégítéssel elélvez, meg behatoláson kívül máshogy is. És egyszer sem tudott behatolni sokadik alkalommal sem. Egész addig semmi gond, de amint behatolásra kerülne a sor, azonnal lelankad. Mindig! Csakis kizárólag akkor.  Elmondása szerint ez minden nővel így történt és kb 4-5-6. alkalommal sikerült neki a behatolás. Valójában most már azt mondom, legyen ez már az ő gondja, engem meg vádoljon ahogy csak akar.

    előzmény:
    FullMoon (48)
    2015-03-01  11:07
  2. 2015. március 1. 11:1550.

    Felelős nem vagy az állapotáért, de abban igaza van, hogy nem szeretted eléggé, ez már a nyitóból lejött. 

    előzmény:
    Charis (44)
    2015-03-01  10:42
  3. 2015. március 1. 11:1349.

    Ez extrém nagy korkülönbség...    érdemes lenne neked is terapeutát keresni... azért 30 felett már nem nehéz korban hozzád illő érett férfit találni... A figyelmesség, udvariasság meg nem olyan extrém plusz, amiért ezt érdemes lenne bevállalnod, bocs, hogy ezt írom, de apád szeretetének, figyelmének a hiányát egy férfi sem fogja pótolni...

    előzmény:
    Charis (31)
    2015-02-28  20:57
  4. 2015. március 1. 11:0748.

    Hát ez inkább hormonális problémára utal mint sem hogy homokos lenne... A homokosok tudtommal nem sírnak gyakrabban...


    Ha fiús alkat vagy, kicsi mell,  keskeny csípő, rövid haj, és análra játszik, akkor mondjuk gyanakodhatsz, de az érzékenység nem erre utal...


    Ne haragudj, fiatalabb lányra tippeltem a megfogalmazás alapján, meg a probléma kezelés módja alapján is.


     

    előzmény:
    Charis (13)
    2015-02-28  16:31
  5. 2015. március 1. 11:0547.

    ezeket neki is elmondtad?

    előzmény:
    Charis (46)
    2015-03-01  10:58
  6. 2015. március 1. 10:5846.

    Komolyan megvisel, ez most engem. Igen, elvárta hogy nő létemre én ajnározzam őt, hogy én udvaroljak neki. (elmondása szerint is nagyon hiú, és szeret a társaság központjában lenni) A legújjabb az, hogy én nem értettem meg az ő helyzetét. Nagyon nem korrekt, és kezdem úgy érezni, mintha a tulajdonának tekintene, és valami nagyon súlyos személyiségi problémái vannak. 

    előzmény:
    Amarynda (45)
    2015-03-01  10:51
  7. 2015. március 1. 10:5145.

    Ne torodj vele. igy legalabb kiderul hogy nemcsak a farkaval a jellemevel is gond van, mert nem kepes elvallalni hogy ez az o hibaja. nem becsuletes meg ebben sem.


    amit  meg irtal h ogy elotte osszehajtogatja a cuccat meg dicserni kell fodrasz utan hat ez nagyon visszataszito.


    felejtsd el jobbat erdemelsz ennel.

    előzmény:
    Charis (44)
    2015-03-01  10:42
  8. 2015. március 1. 10:4244.

    Köszönöm szépen. Muszáj volt, bármit is érzek, muszáj volt, de reggel óta nem hagy nyugtot. Az van, hogy én nem szerettem őt eléggé stb. (holott soha nem bántottam az "állapota" miatt, türelmes is volta, minden létező nőt praktikát bevetettem, mégis engem vádol olyannal hogy nem szerettem igazán) Most önmagát mentegeti, és a felelősséget rám terheli. 

    előzmény:
    Amarynda (42)
    2015-03-01  10:37
  9. 2015. március 1. 10:4243.

    Most latom milyen nagy a korkulonbseg ne is gondolj ra tobbet.


    mondok neked valamit. az en ferjem 58 eves 38 eve vagyunk egyutt es egy ilyenkoru egeszseges ferfinek meg nem kellene hogy ilyen gondjai legyenek. ha neki ilyen problemai voltak regebben is akkor ez egy hosszu tortenet es innet mar cask a teljes impotencia az ami egy ket even belul bekovetkezik.


    ne hagyd magad visszacsabitgatni gondolj bele mi lenne veled 15 ev mulva te meg egy fiatal eleteros no vagy o meg egy lekonyulo 70 feletti oregember. nem jo ez hidd el.

    előzmény:
    Charis (1)
    2015-02-27  20:07
  10. 2015. március 1. 10:3742.

    jol tetted sok sikert a jovore nezve!

    előzmény:
    Charis (40)
    2015-03-01  09:11
  11. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. március 1. 09:1841.

    Oh,jaj! Hát, igen!

    előzmény:
    Charis (40)
    2015-03-01  09:11
  12. 2015. március 1. 09:1140.

    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Tegnap késő este szakítottam vele. Megint előállt egy új variációval, a nem tudom hányadikkal hogy mi lehet vele a gond, és az egészből engem akart hibásnak kihozni. Ugyanis elmondása szerint előző héten állítólag valami orvos mondott neki valamit, hogy mitől lehet ez nála. Az egykori hereműtéte miatt. Csakhogy előtte is ugyanilyen gondjai voltak, tehát azt hiszem jogosan gondolom azt hogy hülyének néz, megvezet. Lényeg hogy ő el akarta nekem mondani azt amit az orvostól megtudott, de csakis személyesen. Azt válaszoltam hogy én pl nem is tudtam róla hogy emiatt volt orvosnál, és ha annyira fontos volna akkor minimum felhív hogy azonnal elmondja mi van. Ehelyett hogy csak majd személyesen. Én meg egyszerűen kimondom, meguntam hogy az ezredik variáció, eltitkolta hogy orvosnál volt (amit egyébként enyhén szólva kétlek már) és megkaptam hogy ő el akarta mondani, csak én meg most szakítottam vele és nem adok rá esélyt hogy elmondja. Gondolhattok akármit, de én azt hiszem ha annyira fontos lett volna, akkor nem vár azzal hogy majd csak személyesen, közben én meg hónapok óta őrlöm magam hogy mi lehet a gond, hogy hogyan tudnék segíteni neki, hiszen már minden női "csábítást" bevetettem. Lehet nem hiszitek, de szeretem ezt az embert, viszont idegileg nem bírom már vele tovább. Szakítás után azonnal elkezdett irogatni nekem, nem vette komolyan. Aztán mikor nem "engedtem fel" átváltott érzelmi zsarolásba. Valaki célzott a pénzre. Teljes lelkiismeretemmel elmondhatom, hogy talán kétszer ha megengedtem neki hogy elvigyen étterembe, ezen kívül egy fillért nem akartam hogy rám költsön. Inkább ő volt az aki mondta hogy anyagilag segít, de visszautasítottam, mert nekem nem pénzre van szükségem, hanem szeretetre. Lényeg hogy most olyan érzelmi zsarolásai vannak, hogy kezdem azt hinni, birtokolni akar engem, és csak a hiúságát legyezgetni. Szóval szakítottam vele, pedig valóban szeretem, de idegileg nem bírom már azt amit csinál. A válaszokat ismételten nagyon szépen köszönöm. 

  13. 2015. március 1. 09:0439.

    A homokosságon kívül még nagyon sokféle aberráció létezik. Valami nem stimmel nála, az biztos.


    Ha egy férfinek lelankad, akkor valami leblokkolja a vágyát, vagy valami belerögzült rossz élmény, vagy egész egyszerűen nem kívánja magát a közösülést.


    Pl többedik fiúgyereknél fordulhat elő, akit nagyon lánynak vártak. Vagy amikor valaki megcsalja a feleségét és bűntudata van.

    előzmény:
    Charis (1)
    2015-02-27  20:07
  14. 2015. március 1. 08:3738.

    Atyaég, mit akarsz te szex terén egy 60-as pasitól, a harmincakárhány éveddel.


    Sem mennyiségileg, sem minőségileg nincs ez a korosztály egy hullámhosszon. Meg akarod ölni ? :)


    Keress egy magadhoz illő pasit.


    Amúgy meg az ősi képlet fiatal nő öreg pasival az anyagi biztonsága miatt van. Pénz = nincs szex, mégis maradnak a fiatalabb nők az idősebb pasik mellett.


    Nem tudom elhinni, hogy ekkora generációs szakadék mellett tartalmas, izgalmas szabad időt lehessen eltölteni, más már a mentalitás, az élet cél, biológiai életritmus.


    Ha maradsz pár év múlva az ápoló néni szerepét töltöd be.


    Ez az élet rendje, megöregszünk, leépülünk.


    Mindenkornak megvan a maga szépsége, előnye hátránya...ne nyavalyogj, ha apukád korosztályával kezdtél. Ez a te választásod volt, tolerálni kellene, hogy 60-as pasik kevesebbet szexelnek és a minőség se olyan mintha egy huszon-harmincas pasival bújnál ágyba.


    Amúgy miért nem válsztasz fiatalabbat? Én úgy érzem nálad is van valami probléma.


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    Charis (31)
    2015-02-28  20:57
  15. 2015. március 1. 00:2237.

    Pasi vagyok- a félreértések elkerülése végett. Ja, és nem meleg, hogy egy női fórumon írok...


    Hogy szexuálisan mi lehet a gond vele, nem tudom, talán ha szakemberhez fordulnátok segíthetne, bár ahogy kiveszem az írásból ez csak neked okoz problémát. Hogy homoszexuális lenne? Nem valószínű, bár ha nagyon erőlteti, az anált, a punci pedig nem érdekli, akkor gyanús a dolog...


    Talán nem ide tartozik, de szerintem alaposan gondold át a perspektíváját ennek a kapcsolatnak. A 25 év korkülönbség nagyon sok, főleg úgy, hogy te 30 vagy.


    A húgom így pazarolta el, kétszer egymás után is a legszebb éveit,most 40 évesen ott van, hogy eltemette a volt élettársát, sikeresen lejött ugyan az alkoholról, de se munka, se gyerek, se kapcsolat...szóval semmi. Most próbálja rendbe hozni az életét, de így utólag már ő is másképpen csinálná.


    Éppen ezért gondold át a dolgokat. Mi vonz az idősebb pasikban? Van gyereked? Szeretnél? Voltál házas? Szeretnél? A barátod is? Ha már az elején, a legszebb időszakban problémás a szex, mi lesz később, 10 év múlva? Arról nem is beszélve, hogy egyéb problémák is vannak...


     

    előzmény:
    Charis (1)
    2015-02-27  20:07
  16. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2015. február 28. 21:2836.

    Szerintem is. Akárhogy is számolom a bácsi egy jó 60-as. Épp "lefelé battyog a lejtőn". Nem hiszem, hogy így élte volna le az életét, hogy homokos létére 30 éves bukszákat akarna kurogatni...

    előzmény:
    próbacseresznye (35)
    2015-02-28  21:09
  17. 2015. február 28. 21:0935.

    Ha  a saját neméhez vonzódna már rég megtalálta volna a módját, hogy velük éljen szexuális életet. És nem próbálkozna eleve kudarcra ítéltetett módon.

    előzmény:
    Charis (33)
    2015-02-28  21:03
  18. 2015. február 28. 21:0434.

    Nézd, nekem mindig is az idősebbek voltak a zsánereim, habár ő a legidősebb mind közül, de rajta kívül soha senkivel nem volt ilyen jellegű gond. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302972 (32)
    2015-02-28  21:03
  19. 2015. február 28. 21:0333.

    Teljesen igazad van! Ugyanis egy szóval sem mondta hogy neki ilyen jellegű gondjai voltak mindig is. Sőt, az első alkalom után én nagyon nem jól éreztem magam, kérdeztem is hogy velem van a baj? Erre szó szerint elkezdett nevetni, hogy nem nem velem van a baj, vele ez világ életében így volt, és kb 4-5-6. alkalommal szokott neki sikerülni a behatolás!(és csodálkozott volna magán ha ez most sikerült volna neki) De valóban behatolás előtt semmi gond, de amint arra kerülne a sor, hogy is mondjam "kiteker" engem, és úgy akar belém hatolni. (megjegyzem ilyen pózt viszont életemben nemhogy nem csináltam de mégcsak nem is hallottam róla) Durva leszek, de olyan érzésem volt egy idő (a sokadik próbálkozás után) elteltével, mintha félne a p..tól. Ezért is kezdtem el kombinálni hogy esetleg nem-e a saját neméhez vonzódik titokban. 

    előzmény:
    próbacseresznye (30)
    2015-02-28  20:53
  20. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2015. február 28. 21:0332.

    Jáááj...és hogy tudtál belehabarodni egy ilyen vénségbe?Tudom, biztos úriember, meg szeretnivaló, de...ennyi idősen nem valami 18-asra kéne lecsapni??..nem nagyapámra..???

    előzmény:
    Charis (31)
    2015-02-28  20:57
  21. 2015. február 28. 20:5731.

    Én 30 múltam jópár évvel, ő pedig 25 évvel idősebb nálam. Hiába vagyok fiatalabb mint ő, a szexualitásban "tapasztaltabb" vagyok. Olyan dolgokat nem tud ami nekem hogy is mondjam... alap. Mondta is hogy majd én megtanítom rá... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302972 (29)
    2015-02-28  20:48
  22. 2015. február 28. 20:5330.

    Vagy nem szerették eléggé! Ő azt szeretné, hogy valaki azt mondja neki: szeretlek, és elfogadlak úgy ahogy vagy. Azért is kérdezgeti állandóan, hogy szereted-e?


    Lehet, hogy szereted, de nem annyira, hogy te legyél az ő igazija.


    :(


    Talán van valaki akinek nem lesz már fontos az, hogy jól megdugják, hanem többre értékeli az együtt töltött fantasztikus időt. Csak az az elcseszés az egészben, hogy ilyen nőt nem a sokkal fiatalabb korosztályban kellene keresgélnie...


    Sőt az öszinteség sem ártana a részéről. El kellene már mondania az elején, hogy nézd babám gyakorlatilag impotens vagyok, és ezen nem tudok, és nem is akarok változtatni ,és akkor nem szülne konfliktust.

    előzmény:
    Charis (28)
    2015-02-28  20:37
  23. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2015. február 28. 20:4829.

    Hány évesek vagytok, elárulod?


    Mert ez nagyon gáz. Én meg anno megboldogult lánykoromban sem álltam volna le senkivel, aki nem kamatyol jól...de tapasztaltabban?Nem értelek...

    előzmény:
    Charis (24)
    2015-02-28  20:20
  24. 2015. február 28. 20:3728.

    Igen, ugyanezt mondtam neki én is, mint amire te is céloztál, hogy ez önzőség. Ugyanis én is önzőségnek tartom hogy a végtelenségig türelmet vár/kér, s az egy idő után bizony önzőség már. Alapvetően nem is értem hogyan lehet ilyet elvárni egy másik embertől, ha közben valójában ő maga nem is akarja megoldani? S utána azt mondani a nőkre akik emiatt elhagyták hogy nem kár értük, mert hiszen nem voltak túl türelmesek és megértőek? 

    előzmény:
    próbacseresznye (26)
    2015-02-28  20:33
  25. 2015. február 28. 20:3427.

    Az a baj, hogyha benne maradok, akkor a helyzet változatlan fog maradni, és hosszabb távon azt hiszem mégrosszabb lesz. A másik viszont az, hogy nagyon szeret ő engem. (azt hiszem) S ha azt mondom vége, akkor meg nagyon nagy csalódás lesz az neki. Az a "vicces" hogy én szeretem őt, de nagyon sajnálom, ezt a hozzáállást nem tudom valahogy elfogadni részéről, ahogy "kezeli". 

    előzmény:
    próbacseresznye (25)
    2015-02-28  20:30

Címlap

top