Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

3 évvel válás után

hannuci85
Létrehozva: 2015. március 2. 16:22

Novemberben lesz 3 éve, hogy elváltunk. Annó a férjem egy másikért hagyott el. Abból a kapcsolatból szintén házasság lett, majd pát hét múlva a baba is megszületett. Ez volt tavaly októberben. Nekem jelenleg nincs párom. A volt férjem kb 1 hónapja keres. Tavaly nyáron is keresett, de akkor még volt párkapcsolatom. Napi szinten keres és a beszélgetések is hosszúak. Mindenről beszélgetünk, ugy mint rég. 3-szor találkoztam is vele. Ő ugyanugy mint régen, ölelt és hát csók is volt. Igazából fogalmam sincs mit akar. Ha kérdezem azt mondja hiányzom és mindig is hiányoztam neki és nagyon sokat gondol rám, meg h mi lenne már ha együtt maradunk. Aztán van h napokig semmi ilyen téma csak általánosságokról beszélünk ki mit csinált meg ilyenek. Nem tudom igazából hová tenni a dolgot. Nem tudom mit akar, sztem ő sem igazán. Volt már valaki hasonló vagy ilyen szitációban. Mi lett veletek? Szerintetek mit tegyek, hogyan tovább. 

  1. 2015. március 3. 09:1226.

    Én nem. Maradjunk annyiban, hogy minimum megérdemlik egymást és én inkább kimaradnék ebből a körből. A gyerek viszont nem tehet semmiről.


    Bebiztosítsa magát? Jól sikerült. A gyerek még rácsos ágyban, de apu már máshová szeretné bedugni. Kurva nagy biztonságban vannak.

    előzmény:
    Amarynda (23)
    2015-03-03  08:23
  2. 2015. március 3. 08:5025.

    En is azert irtam neki hogy par alkalommal ha van kedve torlesszen a felesegnek aztan rugja ki a volt ferjet mert az cask hasznalni szeretne a mostani felesege mellett, nem eri meg hogy ujra visszamenjen hozza. mert akkor ez a pasi ebbol fog rendszert csinalni.

    előzmény:
    cucugia (24)
    2015-03-03  08:37
  3. 2015. március 3. 08:3724.

    Ha a T.I-nek belefér egy ilyen kapcsolat az életébe akkor azt mondom, hogy hajrá és az új asszonyka kapja vissza kamatostul, amit adott.


    Ha viszont nem fér bele egy ilyen, és mély, komoly kapcsolatra vágysz, akkor hagyd a fenébe. Ez az ember elég gerinctelen, monogám kapcsolatra nem való, ráadásul, ha újra összejöttök a gyerek mindig összeköti a mostani feleséggel, aztán jöhet a tánc visszafelé...ördögi kör, semmi komolyat ne remélj, nagyon meg fogod égetni magad.

    előzmény:
    Amarynda (19)
    2015-03-03  06:18
  4. 2015. március 3. 08:2323.

    Ha a mostani feleseg nem allt volna szoba egy nos ferfivel akkor az egesz hazassaguk nem bomlik fel. nemcsak a pasi a no ugyanolyan hibas volt ebben, arrol nem is beszelve hogy rogton rahajtott hogy bebiztositsa magat egy gyerekkel.


    ez a hazassag szent a topicinditoe miert nem volt az?


    mind a ket szemely saros az ugyben nem kicsit. a gyerek letezese engem nem hat meg, a pasi akkor is felre fog dugni allandoan ha meg masik 5 ot szul neki az uj feleseg.


    en siman bosszut allnek mindkettejukon.

    előzmény:
    Eperke2222 (21)
    2015-03-03  08:09
  5. 2015. március 3. 08:1022.

    Kissé ízléstelen amit a volt férjed csinál. Kezd el randizni újra. Valaki teljesen mással. Ő meg süllyedjen csak a maga gyártotta posványába. Bele ne menj!!


     

    előzmény:
    hannuci85 (1)
    2015-03-02  16:22
  6. 2015. március 3. 08:0921.

    Mefizet érte??? nyeregben?? Ez itt szerintem legkevésbé a bosszúról kéne szóljon. Pláne az új asszony felé. Max a volt férj felé... Ott az egy másik házasság, ráadásul kisbabával. Apu meg átjárna dugni. Szerintem nem megfizetni kéne, nincs miért. Apu rohadjon meg. Egyáltalán nem kell vele foglalkozni. Gusztustalan.


     

    előzmény:
    Amarynda (19)
    2015-03-03  06:18
  7. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. március 3. 07:0620.

    Van egy pár hónapos gyereke, de ő a volt feleségével csókolózik?


    Pfújj, de gennyes ez az ember. Legyen gerinced.

    idézet:
    süvölvény (18)
    2015-03-02 21:13:02

    egymáshoz illenek


    legyenek boldogok


     

    előzmény:
    süvölvény (15)
    2015-03-02  21:13
  8. 2015. március 3. 06:1819.

    Na nem leszek nepszeru azzal amit most irok de nem baj.


    ha en lennek akkor most szepen megforditanam az asztalt. a no aki most a felesege vitte el toled, most itt a kivalo alkalom hogy megfizesd az adossagot.


    ha van kedved nyugodtan fekudj le a  volt ferjeddel, es nehany alkalom utan nevess bele a kepebe, hogy o nem kell mar neked cask eppen uresjaraton voltal es hat most a no van abban a cipoben amikor megcsalja a ferfi akit szeret.


    aztan lezarnam az egeszet es keresnek magamnak valakit aki nem fog egyik agybol a masikba ugralni.


    te most nem tartozol senkihez es igy mind a kettejuknek megfizethesz azert amit veled tettek. ha az exed elkezd hepciaskodni akkor kozold vele hogy elmeseled mi tortent koztetek a kedves felesegenek. meglatod milyen kepet fog vagni.


    Most te vagy a nyeregben, hasznald ki ilyen alkalom nem sokszor kinalkozik az eletben

    előzmény:
    hannuci85 (1)
    2015-03-02  16:22
  9. 2015. március 2. 21:2418.

    vagy hát nem monom hogy biztosan bele fogsz rokkanni, mert hogy lehetnék ebben biztos... :) azt tudom, hogy én nem bírnám...

    előzmény:
    FullMoon (17)
    2015-03-02  21:20
  10. 2015. március 2. 21:2017.

    Na erről már nem is beszélve... az új nő sosem fog kikerülni a képből, mert "a gyerek miatt" mindig tartani fogják a kapcsolatot. Szerintem ez megemészthetetlen,bele fogsz hosszú távon rokkanni, mert ez tök más, mint ha összejössz egy elvált férfival,akinek van gyereke... Ha nem lenne gyereke az új nőtől, egy próbát megérne, TALÁN, ha tanultatok mindketten az esetből ÉS lezárta a kapcsolatát, meggyászolta, nem a te ágyaban vígasztalódott és még mindig Te kellesz neki..., így viszont....brrrr még a hideg is kirázott...


    Köszönj el tőle és ha nem vagy egyébként elég erős,változtss telefonszámot, ha kell lakóhelyet... :(


    Ne tedd tönkre a saját életed.

    előzmény:
    pszichothriller (14)
    2015-03-02  21:07
  11. 2015. március 2. 21:2016.

    "De amint kinyitod az ágyadat, be fogja csukni ezt a kommunikációs kaput."


    Nagyon jól megfogalmaztad!


     

    előzmény:
    FullMoon (12)
    2015-03-02  21:02
  12. 2015. március 2. 21:1315.

    Van egy pár hónapos gyereke, de ő a volt feleségével csókolózik?


    Pfújj, de gennyes ez az ember. Legyen gerinced.

    előzmény:
    hannuci85 (1)
    2015-03-02  16:22
  13. 2015. március 2. 21:0714.

    Na, már azt a nőt is megunta? Elege lett a családosdiból és most vágyik vissza. Majd hétvégenként pesztrálhatod a gyerekét, de felemelő lesz.


    Én megráznám magam és emelt fővel továbbállnék.

    előzmény:
    hannuci85 (1)
    2015-03-02  16:22
  14. 2015. március 2. 21:0513.

    Ha jól értem, nektek nincs közös gyereketek, igaz..? Mennyi ideig voltatok együtt?

    előzmény:
    hannuci85 (1)
    2015-03-02  16:22
  15. 2015. március 2. 21:0212.

    Hát annyira lassan fogja kideríteni, hogy lehet sosem derül ki, ellenben éveket pazarolhat a semmire.


    A szeretősdinek itt semmi értelme, mert mély érzelmek kötik még most is a férjéhez, ha nem tévedek. Tehát ha a végén mégis marad az új asszonyka mellett, akkor újra óriási a fájdalom.


    Persze, hogy lehetnek érzelmei és közeledhet újra azért... de ha ezek valódiak, akkor nem csinál szeretőt belőle, hanem - ezzel is bizonyítva, hogy megváltozott - lezárja a mostani rossznak mondott házasságát és új lappal indít. Ez a két ágy közötti tangó nem valami túl vonzó tulajdonság, érzelmektől függetlenül.. Ha most ugyangy jön vissza hogy annak idején elment, akkor semmit sem tanult az egészből... maximum annyit hogy az új sszonyka sem jobb, esetleg rosszabb mint az eredeti volt. De gerince nem lett több..


    A beszélgetés nem rossz és beszélgess vele amennyit csak tudsz. Hogy anno mit hogy rontottatok el, hogy kellett volna... mit csinálnátok ma másképp mit értékeltek másképp stb. De amint kinyitod az ágyadat, be fogja csukni ezt a kommunikációs kaput. Ez legalábbis az én tapasztalatom. Soha nem beszélgettem olyan mélyen és őszintén és jókat a férjemmel, mint akkor amikor az új kedvenél lakott, de vissza akart jönni...


    Én nem mondom, hogy ne enged vissza, de dolgozzon meg érted olyan keményen, hogy eszébe ne jusson mégegyszer eldobni...

    előzmény:
    Napsugár42 (11)
    2015-03-02  20:44
  16. 2015. március 2. 20:4411.

    Én azt gondolom erről, hogy igenis lehet, hogy őszintén közeledik feléd és megbánta már, hogy elhagyott. Ennek kiváltó oka lehet a kisbaba, hiszen ilyenkor kesze-kusza az otthoni helyzet, a feleség is nyúzott lehet, esetleg elhanyagolt, fáradt, stb., ezeket vedd figyelembe. Én is azt a furcsaságot tanácsolnám, hogy legyél a volt férjed szeretője! Miért is ne? Ha neked nincs senkid és belefér? Nagyon finoman, de ki fogod deríteni, meg fogod érezni mi az ok és mit akarhat tőled.

  17. 2015. március 2. 19:2510.

    Tökéletesen átérzem a helyzeted, de amíg a másik kapcsolatát nem zárta le, egy szavát se hidd el... addig inkább az a helyzet, hogy "megszokta" hogy nem 2 emberből áll a kapcsolata és most újra keres egy harmadikat és te vagy a legkézenfekvőbb választás, nem vagy zsákbamacska és puhítani sem kell sajna annyit mint egy teljesen új nőt.


    Ne menj bele ebbe a megalázó szerepbe...


     

    előzmény:
    hannuci85 (1)
    2015-03-02  16:22
  18. 2015. március 2. 18:249.

    Furcsa. A zurad nem nott meg fel. Megkapott teged, aztan latott egy masik not, akkor az kellett neki. Ott aztan megvan minden, joasszony, gyerek. Megsem kell, megint mas kell neki, most eppen te. Mindig az kell neki, ami eppen nincs. Szeret teged, ja persze, meg meg mast is. Igy is elhetsz, ha hagyod, hogy masok szorakoznak veled, vagy pedig a sajat labadra allsz vegre. Most majd megint meddig szorakozik veled kedvere, amig megint meg nem un teged? Vagy mi?


     

    előzmény:
    hannuci85 (1)
    2015-03-02  16:22
  19. 2015. március 2. 18:218.

    Te minek?


     

  20. 2015. március 2. 18:197.

    Legyél most te a szerető. Élvezd ki az exed minden jó oldalát, de vigye haza a szennyesét szépen mosatni. Bajlódjon vele a mostani.


    Na persze! Kezdj vele újra, vedd a nyakadba az ő terhét! Neveld a gyerekét és legyél vele, hogy a mostani feleségével lerendezze a dolgát és te, mint háttér, belőled vegyen erőt.


    Úgy tenném ki, mint azt a bizonyos macskát! Élősködő pasi, akinek behódol mindenki.


    Ha van eszed, akkor kerülöd. Tegye rendbe az életét, legyen független, majd utána lehet tiszta lappal kezdeni. Bízol benne? Azt sem tudja, hogy kit és mit akar... Az egyik ágyból ki, a másikba be - életképtelen.


    A te életed is ronggyá veri. Nem szép dolog elvenni mástól az újrakezdés lehetőségét, mert neki most épp hozzád van kedve.


     


     


     

    előzmény:
    hannuci85 (1)
    2015-03-02  16:22
  21. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. március 2. 18:176.

    Szerintem nem érzi jól magát a jelenlegi kapcsolatában, és rájött, hogy még mindig téged szeret. Lehet, hogy pont akkor tanult meg téged értékelni, miután elváltatok. Szoktak ilyen esetek lenni. De tanácsot sajnos nem tudok adni. Meg kéne beszélnetek őszintén, miért közeledik újra.

    előzmény:
    hannuci85 (1)
    2015-03-02  16:22
  22. 2015. március 2. 18:145.

    Gyerekünk az nincs

    előzmény:
    próbacseresznye (4)
    2015-03-02  18:13
  23. 2015. március 2. 18:134.

    Gyerek?


    Szép, hogy bízol benne (miben is?), de ugyanabba a folyóba ne lépj vissza.

    előzmény:
    hannuci85 (1)
    2015-03-02  16:22
  24. 2015. március 2. 17:223.

    Nehéz az érzelmeknek parancsolni. És én még mindig bízom benne bármilyen furcsa is

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302972 (2)
    2015-03-02  16:33
  25. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2015. március 2. 16:332.

    Ő egy csaló, aki szeret téged. De a csaló mindig csaló marad. Megérné?

    előzmény:
    hannuci85 (1)
    2015-03-02  16:22

Címlap

top