Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Találkozol velem?

Chilimosoly
Létrehozva: 2015. május 3. 16:05

budapestiekkel szeretnék ismerkedni, találkozni, megmutatni nekik hogy ki vagyok valójában. mert hogy itt sokan állítanak dolgokat. szerintem a legtöbben tisztességesek, és nem restek vállalni a felelősséget a gondolataik, vádaik felett, egy személyes "megnézéssel"


 
 
  1. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. május 7. 10:4128.

    majd akkor megnézem


    nem annyira szeretek városon kívül


    és kizárt hogy vennék hagyományos házat, csak passzívat, aminek fillér a rezsije


     

    előzmény:
    Nikita 666 (27)
    2015-05-07  10:27
  2. 2015. május 7. 10:2727.

    Uff, nem az én gépemen van, a szivi pedig az előbb ment el, az Ő gépén pedig soha nem turkálok. De majd átküldöm, szerintem neked is tetszik. Ez nem volt drága, ha jól emlékszem 120 körüli. És belül rengeteg természetes burkolat, ez az amit imádunk. A medencés házaktól kiráz a hideg, nekem nem jön be. Viszont a gerendás, kandallós, kályhás igen. A konyhát is kibővítették, gyönyörű napos, egyből a kertbe lehet jutni. (konyhakert). És ami a lényeg, közel-távol egy lélek sincs! Az erdőt pedig imádom, kiváltanám a fegyver viselésit is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (26)
    2015-05-07  10:09

Címlap

top