Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kazáncsere

Panna123
Létrehozva: 2015. július 14. 15:11

Sziasztok! Hamarosan kazáncsere lesz nálunk, amihez szükségem lenne a segítségetekre. Olvastam több helyen is, hogy szeptembertől csak kondenzációs kazánok kerülnek forgalomba és ezeket szerelik csak be a háztartásokba. Mivel ez bizonyos átalakításokat követel meg, így a párommal arra az elhatározásra jutottunk, hogy idén nyáron belevágunk. Nézegettem már több helyen is, de legfőképp az itt  található itt Ariston kazánokat néztük. Gondolkodtunk a Remeha és Vaillant kazánokon is, de sokkal drágábbak, mint az Aristonok. Van valakinek esetleg bármilyen tapasztalata vagy tanácsa az ilyen típusú kazánokkal kapcsolatban, hogy megéri-e a drágábbat venni vagy az olcsóbb is ugyanolyan jól működik? Előre is köszönöm a válaszokat! Üdv,Panni


 

  1. 2015. július 21. 10:4653.

    Sziasztok!


    Köszönöm szépen mindenkitől a válaszokat!


    Egyértelmű, hogy kikérjük szakértő véleményét is a témában, én csupán a tapasztalatokra voltam kíváncsi, hogy mit dicsérnek és mitől intenek, és miért. Azt hiszem valamennyire választ is kaptam. :) 


    Kukacapja!


    Ha úgy alakulna, mindenképp megkereslek! Köszönöm az építő jellegű hozzászólásaidat! :)


     


    Szép napot mindenkinek!

  2. 2015. július 20. 07:5752.

    Köszi, legyen igazad:-))

    előzmény:
    kukacapja (51)
    2015-07-19  19:38

Címlap

top