Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miért alakulhat(ott) így?

tulipán83
Létrehozva: 2016. október 25. 20:50

33 éves vagyok, és még nincs gyerekem, bár nagyon szeretnék, mindig is vágytam rá, úgy képzeltem, hogy nagy családom lesz, stb. És valahogy mégsem úgy alakulnak a dolgok. Mi lehet mögötte? Én úgy érzem, kész vagyok rá, sőt, sokszor van olyan érzésem, már el tudnám képzelni, hogy kisiskolás gyerekeim vannak. Minden nap szomorú vagyok emiatt.


Nem azt szeretném hallani, hogy nem vagyok lekésve, stb, persze, a mai átlaghoz nem, de amit belül érzek, ahhoz már rég...


Ki mit gondol?

  1. Torolt_felhasznalo_286997
    Torolt_felhasznalo_286997
    2016. október 27. 21:1227.

    Oh, ne haragudj  


    Akkor csak jön vki ezo magyarázattal majd.... de azért a joscsatornat ne hívd fel! en párszor megtettem és a.mai napig jönnek az smsek az ördögrol, halott rokon üzenetéről még penzmagiarol és már más néven is szólítanak 


    Hajrá baba 

    előzmény:
    tulipán83 (26)
    2016-10-27  20:45

Címlap

top