Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi lesz a kapcsolattal?

daisyreydley
Létrehozva: 2016. november 28. 11:48

18 vagyok, egy hónap híján egy éve kapcsolatban. az első találkozásunkig 7 hónap telt mert, mert a barátomnak nem volt ideje (meg, ha engem kérdeztek az is benne volt, hogy félt, mert számára is én vagyok az első). az első időszakokban betegesen féltékeny volt, de ezeket úgy ahogy átvészeltem és azóta szerencsére megjavult a helyzet, két találkozás közbeni időszakban pedig több veszekedésünk is volt, sajnos nem belőlem fakadóan. úgy nézett ki, hogy fel tudok menni a fővárosba tanulni, de az anyagi helyzetünk ezt nem teszi lehetővé, és bár elmondtam neki, hogy miért csúszik ez a dolog, rossz napjain képtelen felfogni és elborítja az agyát valami. volt már, hogy lehordott mindenfélének, sírtam és nagyon rosszul esett, de aztán bocsánatot kért, kérte, hogy értsem meg és voltaképpen továbbgördült a dolog. bár nem felejtettem el őket, úgy voltam vele, hogy ezek csak hullámvölgyek. rengeteg jó időszakunk volt, alapvetően kedves és ritka fiú, tényleg szeret. aztán három héttel ezelőtt találkoztunk ismét, és bár készültünk komolyabb dolgokra is, ez több próbálkozás után nem jöhetett létre, valószínűleg a kezdeti feszültségek miatt. ennek ellenére jó nap volt, csakhogy ezután valami megváltozott. úgy volt, hogy a találkozást követő héten sikerül felutaznom Budapestre, de váratlan kiadások jöttek, és ez nem valósult meg. a hangulata viszont tartósan rossz, sokszor nem válaszol, mufurc, hiányoznak a régi viccelődős meg fesztelen beszélgetések, és ha rossz kedve van, folyton azzal jön, hogy az anyja megmondta, hogy én egy komolytalan lány vagyok (ami nem igaz, csak ő egy kissé undok nőszemély, a fiával sem valami jó a kapcsolata). aztán 3 nappal ezelőtt eljutottunk oda, hogy már nem is válaszolt. két napot végigstresszeltem, dacból nem írtam rá és aggódtam, úgy gondoltam, hogy már abszolút nem kíváncsi rám, aztán tegnap írt, hogy sajnálja nagyon, de rengeteg dolga volt. eddig is elfoglalt élete volt, de közel egy év alatt ez volt az első eset, és nem esett jól, hogy egyszerűen csak nem akart írni egy szabad másodpercében sem (ő ezt tagadta, de ez nyilvánvaló). aztán felhívott, elmondta, hogy nagyon szeret és csak nehéz a helyzet(e), és ő megint az volt, aki eddig, csakhogy bennem valami húr elmozdult. szeretem, de ezek a hangulatváltozások kiborítóak. elmondtam neki, tudja, hogy bármiben számíthat rám és őszintén szeretem, de ez rengeteg alkalommal kitörlődik a memóriájából. pénteken találkozunk, akkor szeretném elmondani neki, hogy már csak pár hónap és felköltözöm, illetve erről is szót akarok ejteni, de ezeket egyszerűen nem tudom kitörölni. nekem is voltak/vannak hibáim, de rengeteg dolgot lenyeltem már tőle, és bár fontos nekem, ez az egész csak nagyon rosszul esett. megéri egyáltalán vele lenni? 

  1. 2016. december 13. 23:04141.

    Jo, gyere akkor, varlak. Mar tenyleg hianyoztal. Hat sajnalom, hogy a kislanyt elriasztottak, ill. az o hibaja, nem szabad megijedni senkitol. Ez ennyi volt.


    A Mikulasod meg jol porgeti azt a candy cane-t. Szeme se rebben.


    Neked is boldog karacsonyt.

    előzmény:
    kekelefant (140)
    2016-12-13  22:46
  2. 2016. december 13. 22:46140.

    Majd meglatsz,ha ott vagyok!ne torodj evvel a lannyal[ha az]majd nyit uj topikot megint,mas neven de ugyanerrol,szegeny szerelmes kislanyt kihasznaljak blabababa........


    Nagyon boldog es bekes unnepeket kivanok!!!!

    előzmény:
    Sissi52 (139)
    2016-12-08  09:59
  3. 2016. december 8. 09:59139.

    Na, kek Fani, mikor jossz? Csak szoljal.

    előzmény:
    kekelefant (136)
    2016-12-07  00:17
  4. 2016. december 8. 09:58138.

    Na, daisy, eltuntel. Hagytad, hogy rajtad gyozzon a rossz? Ha igy gondolod, hogy inkabb bizol a gonosz emberekben, te tudod. Ok szamitanak neked? Nekem nem. Nem kell a mosdovizzela gyereket is kionteni, es meg kell tudni kulonboztetni az ocsut a buzatol. A jovo atamadast tuleloke. En tulelo vagyok. Olykor fel kell venni, a harcot, olykor nem, de gyozni kell. A gonosz folott. Ezert jott ide, hogy szetromolja a topikodat Miert hagyod???


    Boldog karacsonyt es uj evet, ha neked ennyi lett volna az egesz.

  5. 2016. december 7. 12:40137.

    En nem ijedek meg. Csak te ne ijedj meg, ha nem leszek otthon. Pentek este vasarolni megyunk a szomszedommal, jovo csutortokon is. Jovo penteken meg kimegyunk a baratommal. Valami doctor's appointmentem is biztosan van decemberben. Szombaton szoktam menni, igy nem vesztek munkanapot, vagy nem dolgozom le a hianyzo napomat szombaton, mert azt is lehet.


    Nem tudom, Daisy minek nem jon mar. Kislany meg es nem tudja, hogy milyen mocsok az elet. Hiaba kerulod a mocskot, beled marnak, de ugyesen tovabb kell siklani. Szerelmes lett szegeny feje de kifogott egy szemetladat. Hat igy erosodik az ember lelke, meg valik az ember lanya felnotte. Legkozelebb mar valszeg nem lesz 'csak ugy' szerelmes, hanem csupan abba, aki meg is erdemli.

    előzmény:
    kekelefant (136)
    2016-12-07  00:17
  6. 2016. december 7. 00:17136.

    Mjd megijedsz,ha ott allok az ajtod elott.....megyek nezni a sharktanket,nagyon jopofak....

    előzmény:
    Sissi52 (135)
    2016-12-06  23:06
  7. 2016. december 6. 23:06135.

    Minek oda magangep? Bepattasz akarmelyik jaratba es jossz. A csirket mar lekested, mar meg a birkaporkoltet is. De fozok ujat, megyek a West Side Marketra.  Magyar kajat is hozok.

    előzmény:
    kekelefant (134)
    2016-12-06  00:06
  8. 2016. december 6. 00:06134.

    Rogton megyek,ha kesz a csirked,es valaki kolcson adja a magan gepet,majd korbe kerdezek

    előzmény:
    Sissi52 (107)
    2016-12-01  11:11
  9. 2016. december 4. 18:16133.

    Szoktam hallgatni.


    Nálam most ez ment.

    előzmény:
    Sheriff-2 (132)
    2016-12-04  17:59
  10. 2016. december 4. 17:59132.
  11. 2016. december 3. 22:23131.

    Na, latok is egy topikot, Baratsagot keresel? a cime. De a multkor volt egy, egy fiatal no inditotta, en csak beneztem, es lattam, hogy mar boven gyulekeztek es talaltak is baratokra. De biztos van tobb is.


    En mar orokbe fogadtalak teged, azt tudod???

  12. 2016. december 3. 22:12130.

    Kepzeld, a boltbol jovok, ill. aruhazbol, es talaltam Albert Koetsier viragaibol osszeallitott naptart. Gyonyoru szep, mar van 3 uj 2017-es naptaram, meg meg Borisz is biztosan ad Hanza utazasi  naptart, mindig szokott, mert januarban meg kell vennem az uj repulojegyet. Hogy Europaba megyek vagy itt USA-ban Del- Karolinaba, vagy a Missisipihez, meg nem tudom, de ott meg nem voltunk, ill en igen, de csak atutazoban. Szoval isteni szep a naptar. Ket kepem mar van belole, igazi kep, ki is van fuggesztve a lakasomban, imadom!!!

    előzmény:
    daisyreydley (128)
    2016-12-03  21:29
  13. 2016. december 3. 21:59129.

    Ezzel a novel ne torodj, o az enelce amokfutoja, fizetett troll, it is megjelent, latod. ugintezo baratnoje, bar meg ugyintezo sem vallaj ot annak. Tobbet hazudik, mint ahanyat lep. Celja, hogy minden topik orola sszoljon, minden topikot szetrombol. Ezt nem fogja.


    Rolam kitalalt hulyesegeket firkal. No letere latod, ocsmanyabb, mint a te volt pasid. Az o szintjere en sosem ereszkednek le. Ha teged erdekel, en ki vagyok, majd neked elmeselem.  Egyetlen nick-el vagyok itt, teged nagyon kedvellek, es mindig is segiteni fogok. En nagyon szep voltam vilageletemben. A 70 evet meg remelem, majd valamikor meg megerem. De az ember eletkora nem szegyen kerdese. A diplomaim miatt sincs mit szegyenkeznem, nagyon jol megelek az ittenibol. De asszem nem en vagyok itt a tema, sem ez az ocsmany noszemely.


    Ne zavartasd magad, en se valaszolok neki, te se tedd. Csak veled foglalkozom.


    A szuleiddel se tudsz elmenni valahova, nincs valami nagy ossznepi mulatsag? Vagy akar olyan, ahova elmehetnel magadban is? Nem tudom, hol elsz, de szokott itt az enelcen lenni olyan topik is, ahol nok keresnek baratnoket. Keress ilyen topikokat, vagy akar te is indithatsz egyet. Talan meg szilveszterig akad valaki, vagy valakik.

    előzmény:
    daisyreydley (128)
    2016-12-03  21:29
  14. 2016. december 3. 21:29128.

    mi az isten ez??? a mocskolódást át lehet vinni privátba... azt se tudom, hogy kik vagytok, és ha nem tudtok a témához szólni, akkor legyetek szívesek levélben gyűlölködni. nem tudom, ki Sissi, de az biztos, hogy megerősít, akárhányszor olvasom a válaszait. a többi meg nem érdekel, hogy hogy néz ki, hány diplomája van vagy hogy van-e férje. 

    a témához visszakanyarodva: Sissi, tökéletesen igazad van. a gond csak az, hogy nincs milyen szilveszteri buliba elmennem, mert nincsenek barátaim, és voltaképpen nem is keres senki. ez megnehezíti a dolgokat, mert jó lenne csinálni valamit. 

  15. 2016. december 3. 18:01127.

    Egyvalamit azert en sem ertek. Aki 7 honapon keresztul fecseg, locsog hazudozik a neten, az milyen jogon formal alapot arra, hogy egy masik emberre feltekenykedjen, akit eleteben sosem latott? Hat ne csodalkozz, ha kekelefant azt mondta, hogy ez kamu. Mert tenyleg hihetetlen.


    De mar semmivel se torodj, felejtsd el. Szurd le a tanulsagot, ami van ebben a tovabbiakra. Ez a pasi senki sem volt neked, meg se emlitsd soha senkinek. Egyebkent is ostobasag a kovetkezonek az elozorol beszelni. Ha valaki hazas volt, azt meg kell mondani, vagy ha volt hosszantarto, mondjuk evekig tarto kapcsolata. Vagy csak rovidebb, mondjuk akarhany honapig. De reszletet senki sem koteles mondani, es ha van szikra esze, nem is mond. A mult ma mar tortenelem, az van, ami van, a jovo meg meg bizonytalan. Az a jo benne.

Címlap

top