Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Emlékszik valaki (film)?

luci87
Létrehozva: 2017. január 14. 08:13

Én is keresek egy filmet,hátha felismeri valaki.Jópár éve ment a TV ben(8-10 is van).Thriller,elég felkavaró.Ennyire emlékszem.


Van egy család,a szomszédjukba költözik egy férfi,aki pedofil hajlamokkal rendelkezik.Összebarátkozik a családdal, és szemet vet a kislányukra,az asszony viszont gyanakszik rá.A vége brutális.A férfi altatót ad a kislánynak,és a kába lánykát próbál megerőszakolni, mikor rájuknyit az anya,és hátulról elvágja a férfi torkát.


A film címét elfelejtettem, de így viszont nem is tudok rákeresni, és letölteni...Ha beugrana valakinek a cím,megköszönném.

  1. 2017. január 14. 17:1529.

    Jogos. Nem jól fogalmaztam. Nem tudok olyan filmet, amiben DiCaprio játéka silány lenne. A Titanic felejthető film, de Caprio abban is remek, pedig még nagyon ifjú titán volt.

    előzmény:
    Babyface83 (28)
    2017-01-14  17:13
  2. 2017. január 14. 17:1328.

    Én tudok egy rossz DiCaprio filmet: Titanic :D Na jó, ízlés kérdése, nekem az egy nyál :)


    Na igen, A szoba is megtörtént eseményeket dolgoz fel, a Natascha Kampusch sztorit, elég felkavaró tényleg, de érdemes megnézni szerintem.

    előzmény:
    Inez_Alvarez (27)
    2017-01-14  16:02
  3. 2017. január 14. 16:0227.

    Eleve nem tudok olyan DiCaprio filmet, ami rossz lenne. :)


    A többit nem láttam, de sajnos nem minden mese. Sokszor nem elég a képzelőerő a filmekhez, mert az élet durvábbat produkál. :(

    előzmény:
    Babyface83 (26)
    2017-01-14  15:40

Címlap

top