Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyókúra könnyen

Torolt_felhasznalo_242076
Torolt_felhasznalo_242076
Létrehozva: 2004. szeptember 3. 22:23
Ha valaki jó és hatásos módszert tud ,hogyan lehet lefogyni,várom válaszát! Én már kipróbáltam sok mindent ,csak az a baj ,hogy nem elég kitartóan .Most éppen szűztea kapszulát szedek. Írjatok,ha van jó ötletetek!
  1. 2017. május 31. 19:1482.

    Valószínűleg az lehet a probléma, hogy van egy hormon ami a zsírégetésért felel, a leptin, mivel "kevés" kalóriát viszel be mint a megszokott, a szervezet illetve a leptin "úgy gondolja" hogy veszélybe kerül a szervezet, így gátolja a zsírégetést. Elkezd raktározni és nem engedi a zsír lebontását, mert ezt egy veszélyhelyzetnek tekinti. Ha rohamosan vagy hosszútávon csökken a kalóriabevitel, a leptin termelődése is csökken = csökken a zsírégetés is....érdemes néha egy bűnöző napot tartani, én 6 napig tartom az étrendemet a hetediken pedig bűnözök, eszem süteményt krumplit kenyeret, mindent ami a tiltó listán van (persze csak mértékkel, nem kipukkadásig)


    Azért a 7. napon, mert találtam egy kutatást, ahol kimutatták hogy a 7.napra a leptin termelés lecsökken kb 50%-ra... Így egy picit át lehet verni a szervezetet. :)


    Ha kipróbálod, írj róla egy update-et hogy tudjam bevált e neked. ;)

    előzmény:
    gagahu94 (81)
    2017-05-31  11:27
  2. 2017. május 31. 11:2781.

    Sziasztok! Két hónapja elhatároztam, hgoy leadom a rajtam lévő kb 20 kilós felesleget! Már le is csurgott szépen 6 kiló, de valamiért nem jutok tovább! Szinte csak csirkét, tojást, zöldségeket eszem, illetve mindenféle fitnesz receptet készítek el erről az oldalról! Szerintetek hol lehet a hiba? Edzeni is szoktam, főleg kocogok és néha tekerek! Úgy kb napi 1500 kalórián vagyok, de nem megy le a zsír! Kérlek segítsetek! 

  3. Torolt_felhasznalo_503640
    Torolt_felhasznalo_503640
    2005. március 29. 07:4980.
    A csikok altalaban attol keletkeznek, h a bor nem tudja kovetni a test valtozasat. Tehat, a fogyastol/hizastol gyorsabban valtozik a test, mint maga a bor. Altalaban cink potlassal megelozheto ez a jelenseg.

    A tonusossag hianya (tehat, h a tested nem feszes, formas) nem igazan van osszefuggesben a fogyasi csikok megjelenesevel.

    A formas alak attol fugg, h vki megfelelo etrendet kovet es mozgast vegez a fogyokuraja alatt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_739344 (79)
     
  4. Torolt_felhasznalo_739344
    Torolt_felhasznalo_739344
    2005. március 28. 18:5279.
    Egyátalán nincenek csikjaim a többijek mindig "levetköztetnek" mert meg akarják nézni a bőrömet.
    Nincs semmi elváltozás, én is látam már olyat más embereken, de nekem hála istenek csak a melemen látszik, ott vannak kis csikok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_503640 (76)
     
  5. Torolt_felhasznalo_739344
    Torolt_felhasznalo_739344
    2005. március 28. 18:5078.
    Sziasztok.

    Még nem tapasztaltam semmit, még élek de még szeretnék fogyni a képen nem látszik de van még hasam és onann.
    előzmény:
    Jumbo3 (74)
     
  6. Torolt_felhasznalo_503640
    Torolt_felhasznalo_503640
    2005. március 25. 12:4077.
    A feherjecsokik altalaban igen sok zsirt tartalmaznak:)
    Raadasul egy ido utan a gyomor mast kivan (sajat tapasztalat, amit a sok utazas soran sikerult felszednem:)))). Bar mondjuk erre ott a pl. csirkemell, az is sok feherjet tartalmaz, szinte semmi szenhidratot, es kevesebb zsirt, mint a feherjecsoki. Igaz bajlodni kell az elkeszitesevel.

    Erdekelne, h a zsirbontast hogy figyeled. Vagy a testzsirszazalekra gondoltal?
    előzmény:
    zorcsa (75)
     

Címlap

top