Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit vegyek a kedvesemnek?

*Barby*
Létrehozva: 2004. december 3. 15:00
nem tudom,hogy mit vegyek a pasimnak karácsonyra.ráadásul 27 éves lesz dec. végén.van valakinek valami jó ötlete?(ami nem túl drága?)
előre is köszi
  1. 2004. december 3. 15:4826.
    Hát én pl. tudom, hogy az enyém régóta csorgatja a nyálát egy hordozható mp3 lejátszóra, de mive lez eléd drága (nekem), csak akkor kap, ha már mindenki másé megvan, és még marad pénzem. Ha hasznosat (is) akarok neki venni, akkor ő ipari mennyiségben fogyasztja a pólókat és boxeralsókat, de ez csak olyan gyakorlatias dolog lenne. . . Megkapja valszeg a Káma Szútra 21. századi szeretőknek-et, á, nincs benne semmi célzás :-) És az ajtajára névtáblát, mert azt minden hónapban elhatározza, hogy csináltat, de mindig elfelejti. Ja, nek iis elsz egy szülinapja is dec-ben, erre tortát kap gyertyákkal, és meghívom a barátait/ismerőseit korlátozott mennyiségben (nem férnek el a lakásban sokan) egy koccintásra.
    előzmény:
    Porcelaine (21)
     
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. december 3. 15:4825.
    ez enyém tavaly darbukát kapott. :) mert amúgy nagy dobos a drága. . . idén biciklis kesztyűt kap, olyat, amit a nagy hidegben is tud használni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. december 3. 15:4624.
    De most az alsógatya miért gond ? Az én párom nagyon örült neki :)
    Mondjuk minden attól is függ ám, hogy pl. milyen régóta vagytok együtt !
    előzmény:
    nmaris (22)
     
  4. 2004. december 3. 15:4523.
    Szia :) Ha te nem tudod eldonteni, hogy epp milyen konyvet, vagy zenet szeret, vagy epp ruhadarabot, akkor az utalvany mindig jol jon. Te elore kifizeted, o meg kesobb levasarolja.

    En iden a ferjemnek mobiltelefont veszek, es Live Aid DVD Box Set-et :)
    előzmény:
    *Barby* (1)
     
  5. 2004. december 3. 15:4322.
    Barby! ezek még mindig elég fantáziátlan, bárkinek adható, de már azért kicsivel "kedvesebb" ajándékok:
    -bögre
    - képes vagy feliratos póló
    - s. k. naptár
    - fényképes kulcstartó
    - mikulásvirág
    - monogramos fürdőlepedő
    - kispárna

    Az igazán személyeseket, meg a titkos álmait mi nem tudhatjuk. Te is csak ha régebb óta ismered.
    Ha meg friss a kapcsolat, akkor is inkább egy üveg finom piát vegyél, amit mondjuk ketten isztok meg, és dobozolj be egy tepsi s. k. készített aprósütit, vegyél mellé egy szép gyertyát, és innentől kezdve lehet a dolgokat akárhogy értelmezni. Ha akarod, illedelmes és semmitmondó ajándék, ha máshogy akarod, vagy más körítéssel adod át, lehet egészen "kokettálós" is.
    előzmény:
    *Barby* (7)
     
  6. 2004. december 3. 15:4321.
    A topic-címben viszont kedvesemnek említi. Ez meg azért többet jelent a pasimnál. De ez már eléggé off.

    Elmondom én mit veszek a páromnak. Szerintem tegyük mindnyájan ezt, és akkor talán beugrik neki is valami. Tőlem egy távirányítós autót kap. Megy egy újabb darabot a Bűzös Bagázs kollekciójába. Ez elég infantilis ajándék, de tudom, hogy ettől lesz boldog.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_742517 (18)
     
  7. Torolt_felhasznalo_905087
    Torolt_felhasznalo_905087
    2004. december 3. 15:4320.
    Szia !

    Én mindig csinálok az enyémnek tortát, annak nagyon szokott örülni !
    Most pl. a torta mellé Cd-t fogok venni neki! Egyébként ne bánkódj, sokszor én sem tudom, hogy mit vegyek neki, pedig elég régóta ismerem. Nálunk pl. a gond az, hogy van hobbija de az nem az az árkategória amit én meg tudok fizetni, egyébként meg mindent megvesz magának ami kell neki.
    előzmény:
    *Barby* (7)
     
  8. Torolt_felhasznalo_462955
    Torolt_felhasznalo_462955
    2004. december 3. 15:4219.
    Szia!

    A barátomnak múlt hónapban volt a névnapja, arra egy noteszos névjegykártyatartót kapott tőlem, amibe belegravíroztattam a nevét! Nagyon örült neki! :-)
    Karácsonyra pedig egy Zippo öngyújtóval lepi meg a Jézuskám!
    előzmény:
    *Barby* (1)
     
  9. Torolt_felhasznalo_742517
    Torolt_felhasznalo_742517
    2004. december 3. 15:4118.
    Én azért tartom magam ahhoz, hogy ez jelent valamit. A szerelemre van jópár megfelelő és sokatmondó kifejezés, na de a "pasim". . . . . Ezt a kifejezést a tinédzserek használják arra az osztálytársukra, akivel épp kézenfogva sétálgatnak és smárolnak a sulibuliban.
    előzmény:
    nmaris (17)
     
  10. 2004. december 3. 15:3817.
    Ja, csak azt írta, hogy a pasija :-) Nemtom, én emögé képes vagyok odaérteni a szerelmet is. Én is a pasimnak emlegetem az Embert, de közben meg nem látok a nagy rózsaszín ködtől :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_742517 (16)
     
  11. Torolt_felhasznalo_742517
    Torolt_felhasznalo_742517
    2004. december 3. 15:3616.
    Hol írt a szerelméről?
    előzmény:
    nmaris (14)
     
  12. Torolt_felhasznalo_415794
    Torolt_felhasznalo_415794
    2004. december 3. 15:3515.
    És ez sajnos csak az, amit a saját barátomnak való ajándékokhoz kapcsolódik. Szóval a barátommal kapcsolatban tudok válaszolni ezekre a kérdésekre, és így tudnék ajándékot venni is. Ha megvehetném mindet. De kb. ezer kérdésem van még, és mondom, csak a saját páromhoz kötődőek, nemhogy máséhoz!!!
    előzmény:
    Boczkamúú (11)
     
  13. 2004. december 3. 15:3514.
    Komolyan képes vagy A SZERELMEDNEK Avon ajándékcsomagot venni? És máskor is pont ennyire figyelsz rá? Nem bántásból mondom, de ez a lehető legszemélyítelenebb ajándék - hacsak nem PONT az avonnak az a konkrét terméke a barátod kedvence.

    Nem igaz, hogy egyíütt vagy vele, és ennél személyesebbet nem tudsz kitalálni. Ennél még 3 db alsógatya is kedvesebb ajándék :-))

    Süss tortát! nem kifogás, hogy nem tudsz :-))
    előzmény:
    *Barby* (7)
     
  14. Torolt_felhasznalo_742517
    Torolt_felhasznalo_742517
    2004. december 3. 15:3313.
    Az eddigi hozzászólóknak üzenném: Barby nem életvezetési és párválasztási tanácsokat kért, hanem ajándékötleteket. CSAK ajándékötleteket, a többi elég nagy OFF (ez is). Az ő dolga, hogy milyen kapcsolatban van ezzel az emberrel, ti pedig csendben vonjatok le következtetéseket abból, hogy "pasim"-nak hívja.

    Kedves Barby: Annyiban igazuk van a többieknek, hogy ez a fórum rogyásig van ajándéktopikokkal. Nézz körül közöttük, és rengeteg olyan ajándékot fogsz találni, ami elég általános, és nem is nagyon lehet vele annyira mellélőni, hogy a megajándékozott utálkozva forduljon el. Azért ennyi kis fáradtságot fektess már a dologba, hogy átolvasol 3-4 topikot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_415794
    Torolt_felhasznalo_415794
    2004. december 3. 15:3312.
    Istenem, ajándékötlettel nincs is gond, nekem inkább a pénzzel. . . De tudom, hogy így is örülni fog, ha nem is az árlista tetejéről választok. Mert figyelek, és tudom a rezdüléseit is. . .
    előzmény:
    Boczkamúú (10)
     
  16. 2004. december 3. 15:3211.
    :))) aszta. . na ha ez nem segít, akkor semmi !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_415794 (9)
     
  17. 2004. december 3. 15:3110.
    Egyetértek. . én már hónapok óta FIGYELEK 8) van amit már októberben meg is vettem. Szal tényleg csak azon múlik, hogy mennyire szeretnéd IGAZÁN megajándékozni az illetőt !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_255209 (6)
     
  18. Torolt_felhasznalo_415794
    Torolt_felhasznalo_415794
    2004. december 3. 15:309.
    Mióta vagytok együtt? Mi a munkája? Mitől tud feldobódni? Mit csinál munka után? Mit csinál a szabadidejében? Mit csinál, ha nem veled van? Mit csináltok, ha együtt vagytok? A tv-ben milyen adóra kapcsol? Milyen a stílusa? Milyen ruhákat hord? Hord-e ékszert vagy utálja? Milyen típusú filmeket szeret? Szereti-e az állatokat? A számítógépet? A játékokat? Utazni? A kocsiját? A kocsikat? Mi a kedvenc itala? Kedvenc kajája? Kedvenc étterme?

    aaaaaaaaahhhhhhhh. . . .
    előzmény:
    *Barby* (1)
     
  19. Torolt_felhasznalo_255209
    Torolt_felhasznalo_255209
    2004. december 3. 15:258.
    én hülyét kapnék egy avon ajándékcsomagtól, de van olyan ismerősöm, aki összepisilné magát a gyönyörűségtől. A te barátod valószínűleg egy harmadikféleképpen fog reagálni. TE ISMERED. Vagy ha Te sem, akkor nagyon nagy gáz van.
    előzmény:
    *Barby* (7)
     
  20. 2004. december 3. 15:217.
    jó, jó de mit?:)
    Az Avonból rendeltem egy ajándékcsomagot. ez megfelelő?nem is tudom. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_255209
    Torolt_felhasznalo_255209
    2004. december 3. 15:196.
    ezt sosem értettem. Én is képes vagyok hetekig variálni a testvéreimmel, hogy mit kapjanak a szülők, de legalább mind a 3-an ismerjük őket.
    Sosem értettem ezt. Soha nem akartam ajándékot venni olyan embernek, akinek nem volt ötletem. Mert az 2 dolgot jelenthet:

    Vagy annyira nem érdekel, és nem figyelek rá, hogy azt sem tudom mire vágyik, akkor meg miért akarnám meglepni,

    vagy annyira unalmas és sótlan alak, hogy nincs hobbija, és nem örül semminek, ilyen embereket pedig nem szeretek, ezért pláne nem akarnám megajándékozni.

    Kivételt képeznek a kötelező rokonok, őket meg bármivel le lehet tudni.
    De itt is egy párról van szó :-(((
    előzmény:
    Boczkamúú (5)
     
  22. 2004. december 3. 15:165.
    úhhh. . egyszerre ment ám. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_255209 (3)
     
  23. 2004. december 3. 15:154.
    Az utóbbi hónapokban ezer féle ötlelet adtak közre a Lányok ! Próbálj meg keresgélni. . . bizti talaálsz valamit ! Egyébként az a legjobb, ha figyeled a párod "elszólásait". . sokat segít :)
    előzmény:
    *Barby* (1)
     
  24. Torolt_felhasznalo_255209
    Torolt_felhasznalo_255209
    2004. december 3. 15:153.
    ez a 8000. ilyen topic a kb 15. témában (szülinap, névnap, ballagás, stb. . . )

    Mit szólnál valami olyan ajándéknak, aminek örül? Csak ismered ennyire. Ha már mindenképpen venni akarsz. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2004. december 3. 15:122.


    nekem nincs ilyen gondom, ha jol ismered a párod szerintem Neked sem
    előzmény:
    *Barby* (1)
     

Címlap

top