Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Feleség mellé szeretőt

Torolt_felhasznalo_206916
Torolt_felhasznalo_206916
Létrehozva: 2005. Április 6. 07:23
Nem azonos a vérmérsékletünk a feleségemmel, pedig már jó pár éve együtt vagyunk.
Sajnos az anyukája hatása alatt van, és eléggé prüd nevelés eredményét nem sikerült megváltoztatni.
Egyelőre nem akarom elhagyni, de a testi szerelmet máshol keresem.
Szenya vagyok???
  1. 2005. Április 7. 15:47276.
    Átjöttél?:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_697974 (274)
     
  2. 2005. Április 7. 15:45275.
    off: szia Jyll!:) egyetértünk:)
    előzmény:
    Jyll (272)
     
  3. 2005. Április 7. 15:45274.
    Mi történt Veled, annyira rendben volt nálatok minden? Nincs valami fertőzésed?
    előzmény:
    Gitta404 (262)
     
  4. 2005. Április 7. 15:44273.
    ??????????????????????????????????????????
    :(((((( írsz nekem?
    előzmény:
    Gitta404 (262)
     
  5. 2005. Április 7. 15:41272.
    Ha fizikailag egészséges vagy, akkor a fájdalomnak lelki oda lehet, amire jól lenne szakember segítségével mielőbb rájönni és utána megoldani. Egyszer olvastam valahol, hogy szülés után sok nőnek fájdalmas a szexuális együttlét, és nem a szülés szövődményeként, hanem lelki okok miatt nem képes az ilyen problémával küszködő nő ellazulni. Nem is értem, hogy a nőgyógyászod, ha mindent rendben talált, miért nem javasolt pszichológust neked. Mert ezt a problémát nem kellene hordozni, ha meg is lehetne oldani. Természetesen a párod részéről is nyilván hatalmas türelemre, megértésre és valószínűleg hosszú előjátékra is szükség lesz, mert a piszichológus mellett természetesen az ő megértésére, figyelmére és szeretete is kell - szerintem -.
    előzmény:
    Gitta404 (265)
     
  6. 2005. Április 7. 15:33271.
    Nem egy ilyen pasival találkoztam már, aki ki is jelentette, hogy ő nem bírja ki másik punci nélkül, sőt több punci nélkül, de amikor kérdeztem, ha a párja tenné ezt, akkor mit szólna. Na azt nem bírná elviselni. Ilyenektől én is hányok.
    előzmény:
    macskoszka (270)
     
  7. 2005. Április 7. 15:09270.
    Csak érdekes módon, ha feleségnek lenne kevés szex embörrel s esetleg erre hivatkozván máshol edzené nőisességét, akkor embör fröcsögve hordaná el asszonyt mindeféle riherongynak. . .
    Gondolom túrós barátunk sem tapsikolna, ha asszony bejelentené , h csak otthon s vele prűd:))
    Arra akadtam itt kilyukani, h pasik mindig meg tudják magyarázni félrekufircolásukat miközben hasonló indokokat asszonyuktól korántsem tolerálnának:)
    előzmény:
    Gitta404 (265)
     
  8. 2005. Április 7. 15:03269.
    Akkor egyet értünk!

    :)
    előzmény:
    ninuci (266)
     
  9. 2005. Április 7. 14:57268.
    Jött reagálás többek közt ez is :
    Ne mondj rólam véleményt, míg nem szexeltél velem.
    Utánna álmodban is a rudikat éltetnéd:-)))
    Előzmény: ninuci

    És még mi nők vagyunk az ajánlattevők :-((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971140 (267)
     
  10. 2005. Április 7. 14:55267.
    Kiváncsi vagyok jön-e reakció Rudi Részéről. :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. Április 7. 14:54266.
    A kártyákat sokféle képpen lehet osztani egyetértünk , egyszer nálunk az adu , máskor vesztesek vagyunk. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

    Egyetértek veled sok mindenben , de azt is gondolom , mind a két félnek mindent meg kell tenni azért , hogy a kapcsolat jól működjön.
    Itt most nem a Te konkrét problémádra reagálok , inkább a topicindítónak szól .
    előzmény:
    Gitta404 (265)
     
  12. 2005. Április 7. 14:44265.
    Igen nagyon komoly oka van fizikailag, fáj, és bármit teszünk, és bármennyire vagyok, az orvosok szerint egészséges, akkor is fáj. . .
    De ez most nem rólam szól, hanem arról, hogy az hogy ideiglenesen vagy átmenetileg valaki libidója csökken, még nem kell egyenesen annak következnie, hogy a párja megcsalja!
    Ha viszont, soha nem enged a párjának, akkor előfordul bizony, hogy egy egészséges férfi, félrekacsingat! Benne van a pakliban!
    előzmény:
    i.nora (263)
     
  13. 2005. Április 7. 14:39264.
    Te miért nem akarod már az együttléteket , lehet a válaszodban benne lenne a megoldás is.
    előzmény:
    Gitta404 (262)
     
  14. 2005. Április 7. 14:36263.
    Valaminek csak kellett történni, amiért nincs kedved??

    Mert a kevésbé lángoló időszakban is jókat tudtunk együtt lenni, csak kevásbá lángolt, de olyan nem volt, hgoy nincs lkedvem. Amirko nem volt kedvem, annak meg már nagoyn is komoly oka volt!!!
    előzmény:
    Gitta404 (262)
     
  15. 2005. Április 7. 14:34262.
    Nekem a férjem, mindent megkapott az ágyban, szó szerint vedd, majd múlt az idô és változtam, ma nagyon sokat veszekszünk, mert ô akarja és nekem nincsen kedvem. . .
    Szeretem és mégsnincsen kedvem. . . . .

    Nem csal meg, de ha megtenné nem csak ôt hibáztatnám, nem akar elválni, hála az égnek szeretem és csak reménykedek helyre fog álni minden!
    előzmény:
    Jyll (256)
     
  16. 2005. Április 7. 14:33261.
    :))))))))))))))))))
    előzmény:
    Jyll (260)
     
  17. 2005. Április 7. 14:27260.
    Ja tényleg! :o) El is felejtettem. :o)))
    előzmény:
    Porcogó (259)
     
  18. 2005. Április 7. 14:20259.
    No várjál Jyll, ez a "felajánlkoztak klf. nők" ez biztos nem is volt igaz, hisz tanultuk más topicokon, hogy olyan nincs, hanem az elhanyagolt szegény férfi nyomul és ostromol ellenállhatatlanul:-)))))))))
    előzmény:
    Jyll (256)
     
  19. 2005. Április 7. 14:16258.
    No de ez az, hogy nem lépi meg. Csak majd "ha úgy alakul". Igen, lépje meg, ahogy mondod. Most. Nem akkor, amikor már van hová-kihez mert az ki tudja mikor lesz. A topic címe nem az, hogy feleség helyett másik nőt hanem az, hogy "feleség mellé". És az is leíratott, ha jól emlékszem, h lehetőleg családost, aki nem akar férjhez menni. . . .
    előzmény:
    macskoszka (255)
     
  20. 2005. Április 7. 14:13257.
    Kösz az ajánlatot , maradok a jól bevált hűséges rudimnál :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_206916 (239)
     
  21. 2005. Április 7. 14:02256.
    Tudod egy néhány dolgot nem értek.

    Miért kell olyan nőt elvenni feleségül, akivel rossz az ágyban? Továbbmegyek: minek kell gyermeket nemzeni neki? Szerintem ez alapból hihetetlen mértékű felelőtlenség és elsősorban a közös gyermekkel szemben. Persze megteheted, hogy további gyermekeket nemzel különféle nőknek, akikkel nem ugyan jó az együttlét, mert pl. prűdek, mint a nejed, és aztán problémamegoldás helyett leléphetsz sorban a hátadmögött hagyva az egészet, csak szerintem ez alapban egy oltári baromság és persze egy jó adag embertelenség is.

    Aztán írtad, hogy felajálkoztak neked különféle nők. Ez is olyan dolog, hogy akinek ilyen férfi kell, mint pl. te, az nem normális szerintem, bár ez esetben zsák feltétlenül megtalálja a foltját. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_206916 (241)
     
  22. 2005. Április 7. 13:47255.
    De legalább meglépi és nem hazudozik tovább otthon:)
    Ez a lépés még mindig tisztességesebb, mint félrekufircolás:)
    Oszt majd meglátjuk hogyan műxik új asszony, mert nyilván új asszony sz**a is büdös lesz:)
    Hagyja is asszonyt és legalább ő is kap esélyt élettől új bolgogságra:)
    előzmény:
    Porcogó (250)
     
  23. 2005. Április 7. 13:45254.
    Elolvastam az utolsó pár hozzászólást, szerintem ide sem jön többet egy pasi sem!:))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. Április 7. 13:44253.
    Gondolod, hgoy az érdekli, hgoy a felesége talál-e magának később valakit?

    Önző egy pasi, aki csak a saját érdekét nézi!
    előzmény:
    Porcogó (250)
     
  25. 2005. Április 7. 13:43252.
    Ez nem hinném, hogy érdekli. :( Melyik pasit érdekli ez? Sőt örül, ha a nőnek csökkennek az esélyei. (Tisztelet a kivételnek. )
    előzmény:
    Porcogó (250)
     

Címlap

top