Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Képzett masszőr

doo-doo
Létrehozva: 2005. Április 13. 12:12
Nem szimpik azok a helyek, ahol gyaníthatóab a masszázst "gyorstalpalón" sajátította el valaki, aki ezzel foglalkozik... Olyan helyet keresek, ahol a masszázst valóban képzett, okleveles masszőr (elsősorban hölgy) végzi! Aki tud ilyen szépségszalont, van már valamilyen tapasztalata, kérem szóljon! (Háznál nem szívesen masszíroztatnék.)

Köszi mindekinek!
  1. 2005. Április 22. 12:2633.
    sziasztok,

    en pesten keresek jo masszort.
    koszonom a segitseget!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. Április 13. 14:3232.
    szia Szilvi:))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_694213 (31)
     
  3. Torolt_felhasznalo_694213
    Torolt_felhasznalo_694213
    2005. Április 13. 14:3231.
    Én már találtam egy jót Győrben :-))))
    előzmény:
    senpenlamo (30)
     
  4. 2005. Április 13. 14:2830.
    Én sem képesítés nélkülire gondoltam, csak nem ragaszkodnék az okjs papírhoz
    kizárólag onnan tudhatod, hogy milyen a munkája, ha valaki ajánlja, aki már megtapasztalta
    különben zsákbamacska
    nem egyszerű jót találni
    előzmény:
    doo-doo (27)
     
  5. 2005. Április 13. 14:2429.
    Én olyat ismerek az Astoriánál, aki kozmetikus, és tanult testmasszázst is. Engem masszírozott már, de isteni volt !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. Április 13. 14:2228.
    A Margit-szigeten, a Hajos A. uszodaban volt egy jo masszor szalon, nem tudom meg ott van-e, mert el akartak koltozni, de tudom ajanlani.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. Április 13. 14:0927.
    Azért keresek képzett masszőrt, mert tudom, milyen kellemetlen lehet, ha valaki képesítés nélkül, nem kellő szaktudással gyakorol egy szakmát. Teljesen más területtel volt "szerencsém" ezt tapasztalni és magam is vettem részt képzésen (nem masszőrin). Szóval innen jött az ötlet, hogy inkább olyanhoz mennék, aki feltehetően tényleg ért a dologhoz. Különben én, mint "laikus" honnan tudhatnám, hogy ő most tényleg szakember és azért nyomkod úgy, vagy azért, mert fogalma sincs, mit miért csinál. . . Mondom, sajnos tudom, hogy más területen milyenek vannak. . .
    előzmény:
    senpenlamo (5)
     

Címlap

top