Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A férjem beleszeretett

didad
Létrehozva: 2005. augusztus 6. 17:48
egy másik nőbe....
Gyanítom nem egyedi eset...De nem találtam meg a topicot és szükségem lene a bátorító szóra.

Szóval ki hogyan élte meg, hogyan élte át és túl?

Én ma elzavartam (eddig elvileg próbáltuk rendbehozni de ma rájöttem pár olyan hazugságra ami nálam végképp betette a kaput)
Sajnos a lelkem mélyén azonban reménykedem, hogy ha vége ennek az őrületnek visszatalál hozzánk (sajnos kisgyerek is van a történetben).

Visszatalált valakihez a párja így? Sikerült ezt túlélniük?

Most megpróbálok enni valamit mert csont és bőr vagyok, mire visszajövök talán valaki lelket önt belém:)
  1. 2005. augusztus 6. 19:1426.
    Nem sározni akarom, csak az igazságot elmondani, mert a férjem tényleg beteges hazudozó, de nekem 6, 5 évbe telt mire erre rájöttem.
    És a bogarat talán el tudom ültetni a fülében. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_121963 (23)
     
  2. 2005. augusztus 6. 19:1225.
    Az a baj hogy a férjem nagyon jó apa és imádják egymást a gyerekkel, a gyereket is féltem mert belefog rokkanni. . . .
    Bár a férjem minden nap akarja látni a kicsit amit én nem is fogok meggátolni , mert a férjemet büntethetném ugyan ezzel (ennél nagyobb fájdalmat semmivel sem tudnék neki okozni) de a gyereket nem akarom!

    Halálosan szerelmesek egymásba, csak kérdéshogy az új nő ezt meddig fogja tolerálni, hogy az uram minden nap nálunk van, és ha válaszút elé állitja akkor őt fogja választani vagy a gyereket???? Eddig azt gondoltam volna (és ezt is mondja) hogy a gyereket, de az utóbbi időben sok olyan dolgot megcsinált amit előtte RÓLA soha nem feltételeztem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724438 (20)
     
  3. Torolt_felhasznalo_724438
    Torolt_felhasznalo_724438
    2005. augusztus 6. 19:1224.
    Butaság lenne lejáratni magad, hogy zaklatod a nőjét. Akkor tudnának miről csámcsogni, és a közös "ellenség" még közelebb hozná őket egymáshoz.
    előzmény:
    didad (21)
     
  4. Torolt_felhasznalo_121963
    Torolt_felhasznalo_121963
    2005. augusztus 6. 19:0923.
    A telefonálással csakis magadat járathatod le.
    Téged érdekelne mit beszél a pasid éppen elhagyatva levő nője ???
    előzmény:
    didad (21)
     
  5. 2005. augusztus 6. 19:0822.
    elengedtem de nem azért mert beleszeretett másba, ez nagyban a z én saram, hanem a hazugságai miatt.

    Nem lehet vele beszélni, mert még most is evidens dolgokat tagad le pedig nincs már tétje hiszen válni akar. Szerintem még maga előtt sem meri bevallani, hogy egy szar alak. . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. augusztus 6. 19:0521.
    Szóval szeretője van, de nem akar válni?

    Az enyém igen, bár akkor nem értem miért ismételgeti makacsul hogy nem feküdt le a nővel (azon kivül hogy tudja hogy nem bocsájtanám meg és nem lene visszaút). És már késziti olyan módon a visszautat hogy utalgat olyan párokra akik elváltak mégis újrakezdték, bár emellett hajtogatja hogy váljunk el. . . . Szóval valószinüleg maga se tudja mit akar de engem most becsap (feltehetőleg egyébként a másik nőt is)

    Valamelyik nap fel fogom hivni a nőt hogy adjak egyhasználati utasítást a férjemhez. . . tudom hogy szemét dolog, de legen vele tisztában kivel áll szemben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226737 (16)
     
  7. Torolt_felhasznalo_724438
    Torolt_felhasznalo_724438
    2005. augusztus 6. 19:0320.
    Nálun a következő volt a szöveg:- nappal jó férj és apa leszek, de éjszakára elmegyek. Ezek után Te mit gondolnál? Egy gyerek, még nem gyerek, újra tudod vele kezdeni az életed és hidd el a tapasztalat beszél belőlem, de még jobb "mű" apát is találhatsz neki. A volt férjem ennyi idő után képes volt beismerni, hogy a mostani férjem jobb apa, mint amilyen Ő bármikor is lehetett volna.
    Aki már most nem tudja eldönteni, hogy mit akar, az szerintem a távolabbi jövőben is képtelen lesz az egyenes döntésekre.
    Aki menni akar azt el kell engedni, de ha vissza akar jönni, nem kötelező visszafogadni:)
    előzmény:
    didad (14)
     
  8. Torolt_felhasznalo_226737
    Torolt_felhasznalo_226737
    2005. augusztus 6. 19:0219.
    didat nem is tudom mit tanácsoljak neked.
    az biztos probálj kicsit megnyugodni és úgy meg beszélni a dolgokat mért tette amit tett.
    előzmény:
    didad (15)
     
  9. 2005. augusztus 6. 19:0218.
    Szia! Az igazság az, hogy még nem voltam ilyen helyzetben, de úgy gondolom, ha nem kalandról van szó, hanem beleszeretett abba a másikba, akkor jobb így. Én legalábbis nem tudnék úgy együtt élni egy férfival, hogy tudnám, már nem érzelmek kötik hozzám, csak a gyerek, és a társadalmi elvárások, miközben tudnám, hogy másik nőt szeret. Azt hiszem, jobban szenvednék tőle, mintha elhagyna.
    előzmény:
    didad (1)
     
  10. 2005. augusztus 6. 19:0217.
    Próbállak egy kicsit megvigasztalni, mert nagyon el lehetsz keseredve. Ha hazudott Neked és letagadta akkor nem érdemel meg Téged. Ha elmúlik a szerelem akkor is nézni kell a másikat és öszintének kell lenni. Lehet, hogy soha nem volt öszinte Veled és azért hazudik most is. Van egy gyereked akire az életben mindig számíthatsz és soha nem késö újrakezdeni. Nagy a fájdalom tudom, de magad és a gyereked miatt talpra kell állni és bízni a szebb jövöben. Sok sikert hozzá és fel a fejjel.
    előzmény:
    didad (14)
     
  11. Torolt_felhasznalo_226737
    Torolt_felhasznalo_226737
    2005. augusztus 6. 19:0016.
    Sziasztok!
    Én is hasonl cipöben járok. Rengeteg apró hazugságait elnéztem de a mostani nagyon csunya és nem tudom hogy mit is csináljak/ a lelkem mélyén megint megbocsájtanák és még mindig nagyon szeretem/. Sajnos beszélgetésre még nem került sor mert még nem jelentkezett.
    Nyár elején a névnapomra kaptam töle egy olaszországi körutat nagyon boldog voltam és nagyon jól is éreztük magunkat/ 2 hete jöttünk meg/ azt monta egy kollégájának segit házat épiteni ezért ott marad 4 napig nincs értelme hazajönni/hittem neki/. Ahogy otthon takaritottam észrevettem, hogy nincs meg az utlevele és azok a ruhái amitt a nyaralásra vettünk ebből már nem volt nehéz összerakni hogy a "kiscsaját" elvitte ugyan erre a körutra/ megnéztem azt az ujságot amiből kiválasztotta a mi utazásunkat, még arra sem vette a fáradságott, hogy más helyre vigye a "kis drágát és természetesen a telefonja is kivan kapcsolva!!!/.
    Hát ha ma éjszaka vagy holnap reggel hazatéved/ ezt a két idöpontot atta meg hazajövetelére/ biztos, hogy nem én fogok a nyakába ugorni.
    Egy kicsit hosszura sikeredett a beszámolom de jó volt kicsit ki adni a mérgemet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. augusztus 6. 18:5915.
    Nem a gyerek miatt, bár nagyon sokat számit hioszen még alig múlt másfél éves. Két nappal ezelőttig amig ezek a hazugságai ki nem derültek azt hittem ő életem szerelme . Tényleg azt hiszem lehettünk volna együtt nagyon boldogok annak ellenére hogy az utóbbi években rengeteget bántottam, iszonyú sokat hibáztam, nem ő rontotta el. Őt abban tartom hibásnak amit most csinál, hogy nem szólt csak amikor már helyrehozhatatlan , hogy 2 hete szemét módon átver (pedig nem tiltottam a nőtől csak azt kértem legyen őszinte és próbáljon ellenállni az érzésnek)

    Szóval most a friss sokk miatt gyülöletet érzek, de sajnos jól emlékszem még arra amikor egymásba szerettünk milyen volt.

    Egyébként nagyon összepasszlunk minden tekintetben, egyetlen dolog a hazudozás ami eddig is volt, csak nem igy. (Azt hiszem azért mert őrült megfelelési vágy van benn, csak eddig nekem próbált megfelelni, most meg a másik nőnek. . . . )
    előzmény:
    Reni78 (13)
     
  13. 2005. augusztus 6. 18:5214.
    A kérdésekre azt hiszem a sztori válasz volt.
    Szóval egyelőre szó sincs visszajövetelről, én csak ma tudtam elengedni mert eddig harcoltam amig azt gondoltam tényleg vissza akar találni. . . .

    Mennyi idő után múlt el a szerelem ezüstlány? Mert a férjem épp válni akar napok óta. . . .

    Mithi, mesélsz te is?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. augusztus 6. 18:5213.
    Szia! Szeretném megkérdezni, hogy csak a kisgyerek miatt szeretnéd, hogy visszajöjjön vagy magad miatt is?!
    előzmény:
    didad (1)
     
  15. Torolt_felhasznalo_724438
    Torolt_felhasznalo_724438
    2005. augusztus 6. 18:5112.
    Szia Ezüstlány!

    Én 22 éves voltam, amikor elhagytak, megcsaltak. Én úgy éreztem megaláztak! A fiam második születésnapja előtt robbant ki otthon a botrány. A szüleim távol tőlem 160km-re éltek. Szóval senkire nem támaszkodhattam. Egy barátnőm állt mellettem, aki rám "parancsolt" fiatal vagy, még újra kezdheted az életed, csomagolj és irány haza. Nem bántam meg!!! Vendéglátós voltam, alig hazaértem, már jöttek értem a volt kollégáim, ahol valamikor tanuló voltam, és kértek álljak be újra dolgozni. Akkor még GYES-en voltam, pénzem semmi, így elfogadtam ajánlatukat. Jól tettem!!! A szüleimmel együtt éltem, akik sokat segítettek, dolgoztam éjjel -nappal, nem volt időm a történteken gondolkodnom. Éjjel a kisfiamhoz bújtam, volt kiért talpon maradnom. Átéltem újra a második lányságom(Én így nevezem) és újra révbe ért az életem. 10 éve férjhez mentem, pedig azt mondtam soha többé férfi az életembe. Ajánlom a galériám:) Úgy érzem jobban nem is alakulhatott volna az életem.
    előzmény:
    ezüstlány (7)
     
  16. Torolt_felhasznalo_107689
    Torolt_felhasznalo_107689
    2005. augusztus 6. 18:5111.
    Sziasztok, Szia Didad!Az előbb írtam neked kizárólag, de most szólok mindenkihez!Én egy férjezett nő vagyok, és egy nős férfivel voltunk szerelmesek egymásba!Mindent tudtam a házzasságáról, ő pedig az enyémről. Nagyon boldogok voltunk, mai napig barátok vagyunk. Mind a két családban nagy volt a feszültség, mert egyikünk párja sem tudta, hogy mi a gond. Tőle megkérdezték, hogy hűtlen volt-e, s mondta igen. Több kérdés nem volt, hogy mikor, kivel, hol, hányszor. . . Aztán ő úgy döntött, hogy fejezzük be, a felesége nem akar válni, meg van két gyerek is. . . 1. 5 hét után hívott, hogy hiányzom neki, s nekem is hiányzik ő, de döntését tiszteletben tartom. Lehet elitéltek, de azért írtam, hogy kérdezzetek bátran, mert a férfi oldalról is tudok segíteni!Nagyon sokat tanultam tőle, sok olyat hallottam, ami bizonyára több párkapcsolatban is jelen van. Az én kapcsolatommal kapcsolatosan is várom az észrevételeket, kérdéseket!samó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. augusztus 6. 18:5010.
    Szóval a sztori röviden:
    Alapvetően azt hiszem nagyon régen rontottuk el, évek óta nem volt boldog se ő, se én. (Annak ellenére hogy szeretem) Szóval a sztori nem újkeletü. . .
    Előjelek: május közepén kezdtünk épitkezni és bár ő mondja hogy szólt (persze időnként mondta hogy ha ez igy fog menni akkor el fogunk válni) én emiatt nem vettem komolyan.
    Június közepén azt mondta hogy már nem szeret de próbál hozzám visszatalálni, rá kb 1, 5 hétre rajtakaptam egy telefonbeszélgetésen amit letagadott és letörölt. Aztán volt szó válásról, volt szó megpróbálásról, ha veszekedtünk azt mondta hagyjuk ha épp jó volt akkor azt hogy próbáljuk meg. Júli közepén többszöri kérésemre hogy inkább mondja meg ha van valakije azt mondta beleszeretett valakibe, majd rá egy hétre hogy mégsem, azóta kint voltak együtt külföldön (kollégák) és azóta csal meg szerintem vele ténylegesen. Nekem közben hetente hol azt mondja gyülölködve hogy nem akar velem élni hol családi programokat szervez és csititgat. Tegnap illetve ma kiderült (amit egyébkét éreztem, hogy múlt héten csütörtökön és tegnap is vele aludt.
    Azt hogy van a nő tudtam, talán meg tudtam volna bocsájtani hiszen előtte úgymond legalizálta azzal hogy engem nem szeret, még tán azt is hogy lefeküdt vele (jelen pillanatig is tagadja, nem mintha lenne bármi értelme) de azt a szemét hitegetést és hazudozást amit az utóbbi két hétben csinál nem. Ezen ma kiborultam, végre volt bizonyíték a kezemben és boritottam a bilit. Megmondtam neki hogy azért a selejtért aki ő eszem ágában sincs tovább harcolni.
    Ettől függetlenül persze fáj, most elhatárolom magam és rettenetesen haragszom, de valahol legmélyen remélem hogy visszajön. . . (Szigorúan mélyen hiszen magamhoz is nehéz őszintének lennem)

    Egyébként nagyon jó férj, nagyon jó apa és eddig azt hittem nagyon jó ember is (talán eddig az volt)

    Valószinüleg a nő egyszerüen lehalászta ugyanis eddig jó barátok voltak és a férjem neki sirta el a problémáinkat, neki pedig sikerült jól megvigasztalnia.
    Rést talált a pajzson és azonnal támadásba lendült. Ő jóval idősebb nálam, talán az utolsó esélye a családra, ha leakaszt magának egy ilyen agyalágyultat. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. augusztus 6. 18:409.
    Beleszeretett egy másik nőbe vagy megcsalt?
    előzmény:
    didad (1)
     
  19. 2005. augusztus 6. 18:368.
    Nálunk én voltam a "csábító". És a pasi otthagyta a feleségét és a kisgyerekét. Aztán kezdődött kettőnk külön élete, és egyébről sem szólt, mint a bűntudatról.
    A feleség nagyon szépen viselkedett, a gyereket nem nevelte sem ellenem sem az apja ellen. Nehezen teszi túl magát a történteken, sőt még mindig nem sikerült. De nekünk sem.
    Szóval, az én tanácsom, meg kell tenni mindent a család egybenmaradásáért, nem kell könyörögni a pasinak, de esélyt kell adni neki a visszatérésre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. augusztus 6. 18:307.
    Szia Mithrogien!
    Szeretnék én is 1-2 túlélési tippet kérdezni. Azt tudom: nem szabad felemlegetni a múltat, előre kell nézni. És még? Iszonyú nehéz ez az egész szitu. A legrosszebb a bizalom elvesztése és hogy meg kellene bocsátani, ami nem megy. , Pedig ezek nélkül ingatag 1 kapcsolat.
    Kérlek, ha van bevált módszered írj! Azt hiszem sokan örülnénk!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724438 (5)
     
  21. 2005. augusztus 6. 18:246.
    Hozzám "visszatalált". Nálunk is kicsik a gyerekek. DE: ami eddig közhely volt, bebizonyosodott, nem lesz már olyan soha, mint volt. Nekem is hazudott, lebukása után is. Most meg el kellene hinnem, hogy hű, de szeret???? Nem megy. Próbáljuk rendbehozni, de már bennem van a fájdalom, hogy akiben vakon bíztam, ezt MEG TUDTA TENNI. És tudom, hogy ha mással próbálnám, abban sem bíznék már meg. 100%-ig biztos nem. Így hát egyelőre tanulgatunk élni ezzel a "csomóval", ami megmaradt.
    előzmény:
    didad (1)
     
  22. Torolt_felhasznalo_724438
    Torolt_felhasznalo_724438
    2005. augusztus 6. 18:195.
    Szia Didad!

    Mintha velem történt volna meg 14 évvel ezelőtt amiről éppen írsz. Én nehezen, de túléltem. Kérdezz és Én válaszolok!!!
    előzmény:
    didad (1)
     
  23. Torolt_felhasznalo_880857
    Torolt_felhasznalo_880857
    2005. augusztus 6. 18:024.
    Nálunk nem volt gyerek, viszont én voltam a hunyó. Visszataláltam -- és örök életemben hálás vagyok, hogy a párom képes volt folytatni, befogadni, elfogadni.

    Azt hiszem, nagyon nehéz dolgod lesz, neki is. De nem lehetetlen.
    előzmény:
    didad (1)
     
  24. 2005. augusztus 6. 18:013.
    szia! ha visszajönne szerinted úgy folytatódna a kapcsolatotok??
    nem hiszem :(
    gyermekért meg ne maradjon együtt két boldogtalan ember.
    ilyenkor a gyermek is megsínyli.
    előzmény:
    didad (1)
     
  25. 2005. augusztus 6. 17:592.
    Volt valami előjele annak h. nincs rendben valami köztetek? hogy jöttél rá ?
    előzmény:
    didad (1)
     

Címlap

top