Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2007-es esküvőben reményke

tiborsi
Létrehozva: 2005. szeptember 28. 13:55

Sziasztok!

Olyan lányokat, esetleg fiúkat keresek akik abban reménykednek, hogy 2007-ben esküvőjük lesz. Hátha mire el kell kezdeni szervezni már kialakul itt egy jó kis csapat. Addig meg beszélgessünk, barátkozzunk.

  1. Torolt_felhasznalo_335328
    Torolt_felhasznalo_335328
    2010. december 12. 14:0586201.

    Szívből gratulálok a kislányokhoz! Jó lábadozást és babázást:)

    nagyon ügyesek vagytok, hogy ilyen sokáig bent maradtak a pocakban. Remélem hamarosan vihetitek őket haza. 

     

     

    előzmény:
    jukka10 (86200)
    2010-12-12  13:35
  2. 2010. december 12. 13:3586200.

    Sziasztok!

     

    Először is mindnkinek nagyon szép a babája!

     

    Juci, Bendegúz nagyon Te vagy  :-)

     

    Czege Anna is már mekkora kis csaj már.

     

    Lilla, hát Melinda kész hölgy, ezek a szemek..........

    Kívánom, hogy alakuljon minden reményeid szerint.

    A blogod teljesen megszüntetted? Olyan jó volt olvasni!

     

    Vera, sajnálom ami történt. Ezek az ácsok..... igaz nálunk nem léptek le, de egy örökké valóság volt mire befejezték a melót, néha szinte könyörögni kellet, hogy fáradjanak ki. Jó mondjuk nagyon szépen dolgoztak, erre nem szólhatunk semmit.

     

    Lúd, jók lettek az ablakok, ás a további elképzelés is.

     

    403 GRATULÁLOK! Benedek is mekkora már, tiszta pasi:-)

     

    Briell, kislányod  nagyon  rád hasonlít, nagyon kis tündéri.

     

    Na nálunk is vannak hírek:-)

    Megszülettek a lánykáink 2010.12.09. 01:11 és 01:12-kor.

    Szófia Ania (Ánja) 1990g Tamara Nadia 1950g. 35+5 napra jöttek.

    Egy kicsit még "éretlenek" :-) inkubátorban vannak, kaptak egy kis gyomor fertőzést, nem tudni honnan, mert nekem minden eredményem jó volt. Ezért még nem tudnak emészteni rendesen. Kapnak antibiotikumot és idővel minden rendben lesz, azt mondták a dokik. Amúgy minden eredményük jó, születési rendellenességet nem találtak. 

    Nagyon kis cukik, édesek :-)

    Császárral szültem, na azt nem kívánom a legrosszabb ellenségemnek se:-) mármint az utána következő lábadozást............

    Még itt vagyok a kórházban, majd kedden mehetek haza, vagy anyás szobára, ha elfogadják az anyatejet. Ők majd csak, ha elmúltak a panaszok és elérték a 2200 g-ot.

    Röviden ennyi:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 403
    403
    2010. december 10. 11:5786199.
    Benedek fotók Juci segítségével!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2010. december 10. 11:3686198.

    Hasonlítotok :o)

     

    Nincs meg a szarvas, elajándékoztam egy barátnőmnek, ahol van egy tündéri kisfiú is. Ott már most jobb helye van, a gyerekszoba éjjeli fénye :o)

    előzmény:
    briell (86195)
    2010-12-08  22:46
  5. 2010. december 10. 11:3586197.

    Ez aztán toka :oDDD

     

    Amit kinéztünk linóleum - tuti vízzáró, direkt fürdőbe/konyhába - nem olcsóbb, hanem drágább mint a tervezett burkolólap. Ez kb. 14eFt/nm lenne, csempéből meg max 10-ig gondolkodtunk.

     

    Ez az: http://www.starlocusa.com/

    előzmény:
    BJuci (86196)
    2010-12-09  08:33
  6. 2010. december 9. 08:3386196.

    Halihó!

     

    Briell, Emi nagyon szép kislány, tiszta anyja.

     

    Vera, remélem mihamarabb kikerültök a takonykórból. A házat sajnálom, remélem valahogyan vissza tudjátok szerezni a pénzeteket. 

     

    Lúd, nagyon jók lettek az ablakok, nagyon szép. Linóleumot én nem rakatnék, igaz, hogy olcsóbb, de nem áll ellen úgy a víznek, csak óvatosan vele.

     

    Mariann, gratula a kistesóhoz. Mesélj, mi volt a probléma, ami miatt külön vizsgálat kellett? Mondjuk a lényeg, hogy minden oké. Képeket küldheted, megoldjuk.

     

    Szőlő, örülök, hogy jól vagytok. Mazsi egyre csajosabb, gondolom vannak már udvarlói a bölcsiben.

    Remélem összejön a szerelem és boldog leszel végre, igazán kijárna már neked.

    Janit sajnálom, hogy ilyen lett, azért a lányát legalább megnézhetné hetente legalább egyszer...furcsa, holott ha jól emlékszem anno ő akart inkább jobban gyereket.

     

    Czege, nem is mondtad, hogy mész az MM-be meg Tüűhöz. Majd referálj ám, hogy mi lett az eredmény.

     

    Krisszel, tesódéknak mi érkezik, kislány v. kisfiú? Most milyen idő van nálatok?

     

    Mi is tovább híztunk, itt a hörcsögfej.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  7. 2010. december 8. 22:4686195.

    Siasztok!

     

    De jó, hogy megint ennyi hír és kép van 

     

    Anna és Bendegúz édesek! Olyan jó, hogy azt írjátok, nyugis babák. Nekem az első hónapok katasztrofálisak voltak.  Remélem a következő gyerkőccel nyugisab lesz a kezdet. Vagy legalább azén rutinom segít valamit Emi lassan egyéves, de róla sem akar eltűnni a babaháj De hízás miatt ne aggódjatok! Főleg az elején nagyon meg tudnak lódulni. 

     

    Vera: drukkolok a házhoz! Biztos nagyon szép lesz, és jó lesz ott lakni. Addig kitartás a munkálatokhoz!

     

    Ludmi: szuperek az új ablakok. teljesen megújult tőle gondolom az egész lakás. Óriás rénszarvas megvan még

     

    Szőlő: Mazsi gyönyörűséges nagylány!  Gondolom vannak hódolói a bölcsiben. Janit sajnálom. Mármint Mazsi miatt (mostmár Melinek hívod? Először nem tudtam, kiről írsz ). Azért neki jó lenne gyakranlátni az apját, akármilyen is. Az új kapcsolatnak szorítok.

     

    Krisszel: hozhatnál képeket a nyárból! Unokahugi vagy öcsi megszületett már? 

     

    Mariann: de jó! Gratulálok az öcsikéhez. A két fiú majd nagyon jól ellesz egymással. 

     

     

    Mi jól vagyunk. Bár most megint betegen. Utálom ezt a takonykórt. Legutóbb két hétig nem keveredett ki belőle Emi Amúgy édes, sokat dumál, egyfolytában sétálni kell vele. Szerencsére nem görnyedve, hanem már elég ha csak egy ujjamat nyújtom neki és jön velem mindenfelé. Még szopizik reggel, este, meg napközben alvás előtt. Éjszakák vegyesek. Többnyire közötünk landol hajnalfelé. De onnantól szuperül alszunk mind

     

    Néhány friss kép. A lila kantáros naci Livié volt, ugye? Vannak eladó ruháitok még? Gondoltam rá, hogy vennék esetleg tőletek megint valamikor. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  8. 2010. december 7. 18:3686194.

    Veronic: megkaptam, meg is köszöntem egyből! De köszi mégegyszer :o)

     

    Czege: jók a képek, és a feliratok.... a kedvencem az "elvihetem bulizni Annát?" :oDDD

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_335328 (86191)
    2010-12-07  11:34
  9. Torolt_felhasznalo_335328
    Torolt_felhasznalo_335328
    2010. december 7. 14:1986193.

    akkor azért volt ismerős:)))

     

    nagyon jók a képek...szerinem ők még simán beszélgetnek egymással titkos nyelven

    előzmény:
    czege (86192)
    2010-12-07  13:59
  10. 2010. december 7. 13:5986192.

    helló csajok!

     

    Vera, sapkája nem ilyenje volt Livinek, hanem szerintem ez volt az övé, mert szerintem ez a tőletek vett csomagban volt

     

    Lúd, Anna olyan, mint én vagyok. Idő kell neki legtöbbször, hogy a bizalmába fogadjon valakit, de onnantól már cimibizik. Elsőre tartózkodó - különösen, ha mondjuk akkor ébred, akkor aztán pláne-én vagyok, ölni tudna a tekintetével Puszilgatni, dögönyözni nemhogy lehet, egyenesen kötelező, kibalhézza magának. Most is itt visít mögöttem a játszószőnyegen a kis hisztis Legalább 2 perce nem nyunyorgattam

    Itt van néhány kép, volt nálunk egy kisfiú családostuk, Annánál egy hónappal idősebb. Majd megveszett, hogy barátkozzon, Anna hűvös eleganciával fogadta a rajongást

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_335328
    Torolt_felhasznalo_335328
    2010. december 7. 11:3486191.

    Sziasztok!

     

    Szőlő: milyen nagy lányos Mazsi:) Remélem hamarosan együtt lesztek boldogan.  Jani sokkal többet veszít ezzel a magatartással meg saját magát zárja ki így a lánya életéből. 

     

    Mariann: Nagyon szép várandóságot kívánok, és több ijedség ne is legyen.

     

    Ludmi: nagyon szépek az új ablakok, a terasz így tényleg sokkal jobb. 

     A képet megkaptad? 

     

    Czege: Anna nagyon cuki ebben a sapiban, Livinek is volt ilyen sapkája:) 

    Egyik ismerős párnál is nagyon hamar jött a kistesó náluk 13 hónap a különbség, de ők nagyon megbánták hogy hamar jött a tesó.  De ez szerintem egyén függő, hogy ki hogyan tudja venni az akadályokat, amit két pici gyerek jelent.

     

    Krisszel: hogy haladsz a futással? Én tuti az első 100 méter után bedőlnék egy bokorba és ott várnám meg hogy megtaláljon egy koala maci:) 

     

    Mi meg lebetegedtünk, voltunk télapó ünnepségen szombaton, hát persze hogy az összes gyereknek folyt a taknya és köhögött...tegnapra én is meg Livi is lerobbantunk.  Soha többet nem viszem ilyenre, inkább elmondom neki hogy nem is létezik a piros ruhás:))

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  12. 2010. december 6. 21:2586190.

    Köszi! :o)

     

    És már a lakásterv is alakul! Már két újabb ötletünk van arra, hova tegyük a Jani "irodáját"! Sőt, azt is kitaláltuk, hogy a fürdőben linóleum lesz, naaaaaaaaaaagyon szép, csak sajnos drágább mint a kő :o$

    Mármint az a kő, amilyen kategóriában gondolkodtunk. Viszont nem karcolódik/sérül/akármi.

    A legjobb az lenne, ha a nappali-konyha kombó is ilyet kaphatna majd, de az szinte kizárt.

    előzmény:
    czege (86188)
    2010-12-06  21:13
  13. 2010. december 6. 21:1686189.

    Cuki állacska :o))))))

    Egyébként barátságos? Hagyja majd magát puszilgatni? Nyakszagolgatni? :o)

    előzmény:
    czege (86185)
    2010-12-06  14:31
  14. 2010. december 6. 21:1386188.
    kirááááááááááály lett Lúd!! Nagyon tetszik, főleg az erkélyajtó!
    előzmény:
    ludmi (86186)
    2010-12-06  21:02
  15. 2010. december 6. 21:0386187.
    És akkor még az erkély, mert az még kircsi :o)
    előzmény:
    ludmi (86186)
    2010-12-06  21:02
  16. 2010. december 6. 21:0286186.

    Hoztam képeket!

    Ilyen volt - ilyen lett párok.

    A kisszobát és a kamrát nem hoztam, azok nem olyan izgik.

    Szúnyogháló van mindenhol, csak az erkélyen nincs. És redőny is van mindenhol, csak a kamrában nincs :o)

     

    előzmény:
    BJuci (86175)
    2010-11-23  17:47
  17. 2010. december 6. 14:3186185.

    helló lányok!

    Mariann, szívből gratulálok!!! Gondolj arra, hogy néhány év múlva már 3 pasi fog téged a tenyerén hordozni és imádni - hát kell ennél több?

     

    Lilla, gyönyörű nagylány már Mazsi, hihetetlen!!! 

     

    Anna dagad tovább és megbeszéltük Janival, hogy tavasszal-koranyáron nekilátunk a tesógyártásnak. Úgyhogy most ismét gyógyszerezek és próbálok diétázni - bár, ma még nem jött össze, mert eddig még semmit sem ettem, holott már a 4. étkezésnek kéne lassan következnie -, hgoy ne legyen semmi gond. Vérvételre majd 15.-én megyek, akkor derül ki, hogy mennyire szar a helyzet, dokihoz meg jan. 03-án.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  18. 2010. december 6. 13:5786184.

    Pocokarcú :o)

    Nagyon édes.

    előzmény:
    BJuci (86175)
    2010-11-23  17:47
  19. 2010. december 6. 13:5186183.

    Wow, gratulálok! :o))))

     

    A képet pótolhatnád azért!

     

    Estére én is próbálok hozni képet az új ablakainkról.

    előzmény:
    403 (86182)
    2010-12-06  12:53
  20. 403
    403
    2010. december 6. 12:5386182.

    IgenKöszönöm kérdésed! Szerencsére negatív lett az eredménycsak annyi hibádzik, a kromoszómáival, hogy az egyik Y vagyis még egy kis gazfickó lesz a házban

    Megpróbálok csatolni egy képet a kétévesemről

    előzmény:
    Poly24 (86181)
    2010-12-06  10:52
  21. 2010. december 6. 10:5286181.

    Hello,

     

    Mariann, van eredmény?? remélem minde ok!!

     

    bocsi többiek, próbéálok mindenkit figyelemmel kísérni, ha nem is regaálok.

     

    poly

    előzmény:
    403 (86180)
    2010-11-30  09:55
  22. 403
    403
    2010. november 30. 09:5586180.

    De látni ám!Nagyon formás Bendegúz!

    Hoznék én is fotót, de tudod Juci, a szokásos gonddal kűzdök. Küldhetem neked megint?

    Nálunk is van újság, várjuk a kistesót. Sajnos nagyon megijesztett a genetikus a 12.hetesen, úgyhogy tegnap voltam CVS vizsgálaton, csütörtökre vagy péntekre lesz eredmény. Amúgy már 15 hetes!

    előzmény:
    BJuci (86175)
    2010-11-23  17:47
  23. 2010. november 29. 06:2586179.

    Sziasztok!

    Vegre eljutok oda is, hogy ne csak olvassalak titeket, hanem irjak is par sort.

    A melohelyen nagyon osszejottek a dolgok es sok minden a nyakamba szakadt, de nem banom, csak nem mindenre jut ugy idom, mint szeretnem.

     

    A gyerkocok csodaszepek, szepen gyarapodnak :)
    Brissy en is sajnalom, de eljon a ti idotok es a ti kis lurkotok is.

     

    Szolo, igazan szoritok neked, nektek. A kiscsaj pedig egyszeruen gyonyoru :) Azok a huncut szemek... :) O hogy viseli, hogy nem latja Janit?

    A blogodat mar nem irod?

     

    Veronic, remelem mihamarabb befejezitek a kecot es elvezhetitek majd. Fel tudnek robbanni, amikor ilyen "joemberekkel" akad ossze az ember, raadasul sok mindent nem is tudsz veluk csinalni :( 

     

    Nalunk minden rendben. Ezerrel belecsaptam a futasba, aminek egy honap utan az lett az eredmenye, hogy meghuztam a labam, ket het pihenes.. mire felepultem belole, a nyakam krepalt be, most ez a masodik hete, hogy hebe-hoba faj a nyakam. De azert nem vagyok total kripli, de azt hiszem most jon ki az elmult fel ev hajtasa-idegeskedese. De lassan jonnek az unnepek, akkor lesz ido pihenni :)

    Ti mit es hogyan terveztek az unnepekre? Irigykedve olvastam, hogy havazott otthon... 

     

    Tesomnak mar csak par hete van hatra es megszuletik naluk is a kis lurko, nagyon varjuk mar :))

     

    Na ennyit rolam, mindenkinek szep hetet!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  24. 2010. november 28. 14:1586178.

    Sziasztok!

     

    Nagyon jó látni hogy nőnek ezek a kis gyönyörűségek. :) Bár többen mondták már előttem, súlyok és méretek miatt szerintem se aggódjon senki. :)

     

    Brissy, sajnálom hogy nem sikerült (bár látom már régen írtad), nagyon drukkolok nektek!

     

    Vera, szerintem ez kb minden építkező "rémálma", hogy egyszercsak valamelyik gerinctelen barom lelép a pénzével. Szerencse hogy "csak" ennyit nyúltak le, de persze pluszban ott az idegeskedés, meg úgy mesteremebert keríteni.... Nagyon pipa tudok lenni az ilyenekre.

     

    Mi megvagyunk, köszi Juci a kérdést, kettecskén (kétésfelecskén). Neeem, nem babát várok, dehogy , csak alakulóban van egy kapcsolat, de nyilván kissé bonyolul a sztori, mert hát miért ne lenne.... Szeret, szeretem, Meli is találkozott már vele párszor és nagyon kedveli, de van még néhány "ha" (nem az én részemről). Meglátjuk. Azért sokszor elég rossz igazi társ nélkül, persze Meli itt van nekem, aki tényleg egy tünemény, de nyilván nem ugyanaz. Mindenesetre azt egyáltalán nem bántam meg, hogy léptem, nem kezdek bele a másik gyalázásába, nem szokásom, de tény hogy Jani nagyon sokmindenben nem olyan, amilyennek egy férjnek és apának lennie kell. (Azt hadd dumáljam ki azért így zárójelben, hogy nagyjából 2-3 hetente látja a lányát. 10 percre lakik túlünk..... No comment.... Mert ő sokat dolgozik. Aha. Jó.)

     

    Mutatok egy képet a kétésfélévesemről. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_335328
    Torolt_felhasznalo_335328
    2010. november 24. 22:3286177.

    Sziasztok csajok!

     

    Juci: nagyon tündéri kis manó Bendegúz. Látom ő is szereti a kis buddha alvást:) Livi is sokszor aludt így rajtunk kitámasztva. 

     

    Köszönöm kérdésed: házzal most kicsit ráfaragunk. az ácsaink 3 hét után leléptek, pont a cserépfedés előtt. Vittek egy kis pénzt is (kb 80 ezret) magukkal, amit felvettek anyagra. Azóta sem tudjuk elérni őket. Most egy másik pasi és a fia dolgozik rajta, szombatra késze lesz. Elég sok hiba volt benne amit javítottak, erre sem találok szavakat, mert elvileg a műszaki felelős, vagy hogy is hívják volt kint 2x is és mindent rendben talált. 

    Aztán jövőhéten ajzat betonozás lesz és idénre ennyi. Majd tavasszal lesz vakolás és burkolás. igazából csak ennyi van hátra, meg egy gázkazánt kell venni amit rákötnek majd az elkészült rendszerre. De ezzel megvárjuk a construmát, annál előbb úgy sem tudunk költözni. 

     

    Czege: azt hiszem lennék nálatok gyerek:) Megnéztem a videókat nagyon cukin magyarázz.

    A súlya miatt ne aggódj, kövér baba nincs. Majd eltűnik az a kis "háj".

    Mi ma voltunk mérlegelésen és oltáson, 13, 5 kg a nagy lovam:))

    Amúgy anno azt hiszem havi átlag 1 kg-t hízott mindig olyan fél éves koráig. 1 évesen 12,5 kg volt, most meg 1,5 év alatt csak 1 kg-ot szedett magára, azt is azért mert anyám tömi mint a libát, ha náluk van megörzőben. 

     

     Pcos miatt megértelek, nekem akkor marék számra hullott a hajam, puffadtam napról napra, menj el minnél előbb Tűű dokihoz. 

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     

Címlap

top