Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bulizos csajszik társasága

Arwenke
Létrehozva: 2003. január 25. 15:42
Van egy ihletem: Alakítsuk meg a nagyszájú, bulizos stílusú csajszik klubbját az interneten!!! Akik nem rejtik véka alá a véleményüket, bármilyen témában öszinték és nyíltak tudnak maradni. Pletyiiii is jöhet 1000-L. Beszéljük ki a FICKÓKAT is!!Akár élőben is. . .
Ki benne van írjon egy pár sort/szót, vagy küldjön jelet:))!!
  1. 2003. február 28. 16:23376.
    amen. . . tegnap dohanyoztam kint es lattam az eszaki fenyt megint :))))))) tok jo volt :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (375)
     
  2. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 28. 16:05375.
    Najóvanna, ha nem is picsarészegre, de neccesre vedeljük magunkat ;)
    előzmény:
    Ylva (374)
     
  3. 2003. február 28. 15:40374.
    en is iszok az egeszsegetekre. ma van 1 leadasi hatarido es haaaaat, meg nem allunk a vilag tetejen. . . de este ivas, bar asszem a berugas holnapra marad :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 28. 15:31373.
    Na meg persze a ti egsetekre is :)

    Majd félkómásan tántorogva gondolok rátok:)

    Pus-pus :o)

    Tygriss aki igen is faszául tud fára mászni. !!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 28. 15:30372.
    Látom begyön a Sárkány ;)
    Dógozik ott egy csaj a pútban, ismerem (Kata).
    Meg vót ott egy másik is valami Krisztinya amega aosztájjjtársnőm vót:)

    Hát igen igen, jó a hangulatom , mert az egyik kedves Virtuális Barátném !!! órákon belül repül haza, és a lelki boldogsága áthullámzik a monitoron is :))))

    Ugye tudjátok kiről van szó?

    Na meg a másik:megnyílt valami tuti hely itt a Piac Boulvard-on :)
    Chicago a neve és azt mondják fenomén király hely.

    Erről mik az értesüléseid kisworoske?(mi a rendes neved?)

    Harmadik:én is westel kártyát használok privátbe. No comment.

    Negyedik:Hétfő-Kedd jó ha neked is. . . . Beülünk a Play-ba vagy a Beglgába egy KAPCSIRA:)
    (vagy egy snapszra:)))

    Ötödik:Ma nagyon berúgok ám, de ha ma nem is majd holnap:))))

    Iszok repcsi-lady egsére, hogy hazataláljanak :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 28. 15:21371.
    :)
    Köszönöm a gratulációkat hát igazán köszönöm köszönöm:)
    Óh ez a sok virág meg mindenféle ajándék jaj, meg ez a vörös szőnyeg. . .
    Khm. és még köszönöm a családomnak a barátaimnak, jaj Papamaci szeretlek. . . . . . . . . . . . . :DDDDDD
    előzmény:
    kisworoske (368)
     
  7. 2003. február 28. 08:38370.
    Gratulaaaaa :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (367)
     
  8. 2003. február 27. 18:28369.
    Na, jó a totál persze túlzás. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2003. február 27. 18:26368.
    Tygriss, GRATULÁLUNK!!!! Látod-látod, némi kis tanulás és sok-sok jóbaráti szorítás mire képes :))).
    Mivel már csütörtök van, és én valszeg holnap nem dolgozom ötig, csak négyig :), azt javasolnám, hogy ejtsük meg hétfőn a talit. Lesz mit megbeszélni. Gőzöm nincs, hol van a Kossuth utcán Pannon bolt. . . . (Westeles vagyok :)) És a Play Pub-ban sem voltam még. . .
    Ylva, oké, akkor nem féltelek többé, most inkább az anyukádat sajnálom. . . :) Amint látom, már totál hétvégi hangulatban vagy, hát csak érezd jól magad!!!!
    Én se fára mászni, se vadvízen evezni nem tudok, de lezsíroztam a Sárkányban, hogy ha totál részegek vagyunk is, minket sosem dobnak ki a rendezők. Ez is valami :))).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (367)
     
  10. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 27. 17:09367.
    Ezek után csak csendben jelzem,
    tehát jelzem:
    -hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁTMENTEM A VIZSGÁN !!!!!(kitűnő eredménnyel ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2003. február 27. 15:49366.
    Hat nem levajaztak a randit???? Orulok neki! Ide nem akar valaki kiugrani? ;)) Hat jo, akkor hazamegyek, csak nem most hanem kicsit kesobb. Debrecenig csak nehany ora az ut, szinte akarmikor meg lehet ejteni. Marmint ha egyszer hazajutok. Nem usszatok meg, na. Tygriss, ugye nem baj ha kb 1-2 honappal elhalasztjuk azt a faramaszast? A vadvizi evezesre itt vannak a jobbnal jobb pasik akik tanitgatnak (bar most mar megint tul szerelmes vagyok ahhoz hogy erdekeljenek, de a latvany jo :)))
    Kisworoske: Ne felts te engem, arra ott van anyu :))) Szegeny mar szokja hogy ilyen vagyok. Korizni meg nem is jo :)) en nem is vagyom, bar van itt nehany befagyott to, ahol nincs akkora tomeg mint a mujegen (asszem akkor lett elegem a koribol)
    Kirsza: OTTHON VAGY MAR????
    puszi mindenkinek, mindjart hetvegeeeeee!!! Holnap este is sorozes meg holnaputan partyyyyy :)))))
    puszi y
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (365)
     
  12. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 27. 11:33365.
    Akkor közel vagy :)
    Én a Kossuth utcai új Pannon boltban vagyok, (remélem már nem sokáig), igaz én 9-18-ig de valamelyik nap meló után összezörrenhetnénk:)
    Ha van kedved.

    Ylva:
    Nagyon sajnálnám ha nem tudnál jönni:(
    Pedig ha vadvizi evezésre nem is, de fára mászni megtaníthatnálak :DDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. február 26. 19:22364.
    Hogy semmi ne menjen simán, most kitört rajtam a "takonykór". Tygriss, amennyiben nem félsz tőle, bármelyik nap összehozhatjuk a talit. Én 9-17-ig dolgozom, a Domb utcai Ruhagyárban bérlünk irodát. (Nyomortanya a hely. ) Igazából szinte mindig ráérek, meg ha lesz programom, hát hozzád igazítom :)).
    Ylva, csak ótvatosan azzal az evezéssel, mindig olyan veszélyes dolgokat művelsz, hogy csak na. Én meg, szégyen-gyalázat, de még korizni se jutottam el. . . (Nem mintha tudnék. . . )
    kirsza, én is imádok idejárni olvasgatni, meg írogatni. Majd meglátod HAMAROSAN, hogy legalább annyit is beszélek, mint amenyit írok. . .
    Írjatok, helló!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. február 26. 16:06363.
    nyaszoval mitisakartam? kicsit szet vagyok csuszva az utobbi idoben. . . ja, buli szombaton, mar delben kezdodik hogy vadvizi kajakkal fogunk csuszkalni a havas lejton (rendeltetesszeru hasznalat persze :)) Aztan palacsinta vacsi aztan ivas meg este tanc meg ilyesmi. . . :))))))) Most meg galya, apropo mi van arwenkevel? teljesen eltunt a rendszerbol. Na nembaj, a buliszagra majd elokerul.
    Kirsza, ha en egyszer hazamegyek akkor az nem egy hetre lesz. az tuti. :))) Tygriss, hova kell keszulodni? KEzdek lemondani a hazautrol :( na mindegy majd jol iszok az egsegetekre, meg nehany egyseget az egysegre (mert abban az ero)
    sziasztok y
    előzmény:
    Ylva (362)
     
  15. 2003. február 26. 15:41362.
    jol van tudom, tudnak a tigrisek fara maszni (csak a lejovetellel van gond, hehe) hu most jutott eszembe hogy megigertem vmit, mindjart jovok :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (361)
     
  16. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 26. 13:24361.
    Ylva ne lustálodj, készülődj te is:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 26. 13:23360.
    Ezt most megkaptam:)De a mail már Lment. . . . . . . . . . . . . És igen is tudok fára mászni, mert a farkamat nem használom mostanában. . . . .

    Nem járok bulizni mert öreg punnyadt vén banya vagyok:)

    kisworos: a caffe áll csak rád vár:)
    Különben is meg kell szervezni a "földönkívüliek" vendéglátását.

    előzmény:
    kirsza2002 (359)
     
  18. 2003. február 26. 01:53359.
    Sziasztok!
    De aranyosak vagytok!
    Komolyan!Jo ide jonni es olvasni benneteket. Ti tartjatok bennem a leket:o)
    Koszi csajok!Igerem otthon mindent meghalalok!
    Bulizunk egy akkkkkoraaaaat;o)
    Ylva!Ha nem tudsz jonni, nem tudsz jonni. Tudom milyen ez. Ha munka van, akkor munka van. De ne aggodj, bulizni juniusban is lehet!Remelem akkor nem egy hetre jossz!Addig is majd itt tartjuk a kapcsolatot. Okeee?
    Tygriss!IIIIIIIIRRRRJJJJJ!
    (A tygrissek nem is tudnak fara maszni, csak furan ugralnak a farkukon:DDD)
    kisworoske!Talalkoztatok mar ezzel a Tygriss nevezetu, fara maszni nem tudo, levelet nem iro noszemellyel?
    Jo legyen mindenki, a kovetkezo szombat esten mar en is otthon fogok csucsulni!Be Be Beeee!
    Sziasztok!A.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2003. február 25. 20:41358.
    Sziasztok! Végre kezdünk már újra összegyűlni, ez a hétvége eléggé megosztott bennünket. Arwenkeről nem tudok semmit, de bízom benne, hogy hamarosan jelentkezik.
    Tygriss, hogy-hogy nem jársz bulizni?
    Ylva, szomorú leszek, ha nem jössz haza húsvétolni, de ami késik, nem múlik, másrészt pedig mindent megírunk majd neked!!! (Azért én még reménykedem. )
    kirsza, csomagoláshoz kitartás. Hiszen már látod a végét!!!! A kavarás meg sosem múlik el nyomtalanul. . . Siess haza, várunk.
    Holnap benézek, addig is sziasztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 25. 17:22357.
    Juj!

    Deyo!
    Írnék én ha lenne időm, de holnap hamarabb bejövök. OKÉ?

    És igen is tudok fára mászni:)
    előzmény:
    kirsza2002 (355)
     
  21. 2003. február 25. 16:49356.
    Szia Kirszaaaaaaa :)) Hat csak pakolasszal, keszulodjel :)) Aztan otthonrol majd irsz.
    Ne haragudjatok de ez a husveti hazalatogatas egyre gyengebb labakon all. Kiderult ugyanis hogy nem sokkal husvet utan van az elso vizsgam, raadasul egy feladat leadasi hatarideje is, szoval asszem majus vegen-junius elejen megyek haza. . . Azert lelekben veletek leszek :))) (hude ki fogok kapni :s ) puszi y
    előzmény:
    kirsza2002 (355)
     
  22. 2003. február 25. 13:23355.
    Sziasztok csajok!!!!!!
    En is itt vagyok, csak kicsit el voltam veszve. Az idegeimre megy a csomagolas, mar 44kg cuccot haza kuldtunk hajoval, meg meg vagy 120kilot cipelunk magunkal:o(Tegnap vettunk meg egy borondot. . .
    Amugy jol vagyok, VOLTUNK BUZIBARBAN SZOMBATON!!!!!
    Nagyon allat volt. Csajok!Az a sok transzvesztita, hogy milyen jol neztek ki!
    Es nagyon buli volt a musoruk is. Hatalmasat tomboltunk. Taxival mentunk, es pakisztani volt a taxis. Amikor megmondtuk a cimet, teljesen elnemult, es beletapadt az oldal uvegbe, mert Miki ult mellette. Gondolom asszocialt. . . ;o)
    Szokas szerint rohanok, csak akartam irni nektek kicsit.
    Tudja valaki Arwenke merre van???
    kisworoske!Orulok nagyon hogy boldog vagy, ezek szerint megoldodott a problemad:o)))
    A harmas kavezast mindenkeppen ossze hozzuk!
    Csajok!!!!Mar csak 3 nap!!!!!!
    Ylva gyere haza te is!
    Tygriss irj!!!!
    Puszi mindenkinek!A.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. február 25. 09:39354.
    mindjart kaveszunet. . . meg a hetvegi izomlaz nem ment ki a labambol de mar varom a kovetkezot. . . nincsen kedvem dolgozni :) milyen meglepo :)))))
    Egyebkent mi van veled Tygriss? (tudnak a tigrisek fara maszni? ;))
    előzmény:
    Ylva (353)
     
  24. 2003. február 25. 09:38353.
    akkor szoritok nagyon :))))) meg csak kedd van. . . hihi mindjart hetvege :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (352)
     
  25. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 25. 09:35352.
    Eredmény?
    Hát az ojjjjan csütörtök péntek körül. . .
    Már izgulok najon. :)
    előzmény:
    Ylva (350)
     

Címlap

top