Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bulizos csajszik társasága

Arwenke
Létrehozva: 2003. január 25. 15:42
Van egy ihletem: Alakítsuk meg a nagyszájú, bulizos stílusú csajszik klubbját az interneten!!! Akik nem rejtik véka alá a véleményüket, bármilyen témában öszinték és nyíltak tudnak maradni. Pletyiiii is jöhet 1000-L. Beszéljük ki a FICKÓKAT is!!Akár élőben is. . .
Ki benne van írjon egy pár sort/szót, vagy küldjön jelet:))!!
  1. 2003. augusztus 25. 18:54751.
    Hellóóó!

    Újra elkezdődött egy hét. . . . Remélem jó gyorsan vége lesz.
    Hétvégén sikerült összeszednünk vmi vírust, úgyhogy lázasak vagyunk, meg folyik az orrunk rendesen. E van.

    Buli hogy sikerült???
    előzmény:
    Ylva (750)
     
  2. 2003. augusztus 22. 13:33750.
    Szep hetveget mindenkinek, aki beteved (lehet hogy csak neked kivangatok, Rita. . . ) nem tudok Arwenkerol semmit felszivodott rendesen. Este buli, meglatjuk milyen lesz :))))) reg voltam mar :)
    előzmény:
    kisworoske (749)
     
  3. 2003. augusztus 20. 13:34749.
    Ja:)
    Hát már túvagyok a főzés nehezén, de ebből kifolyólag lemaradtam az idei "mulatságról". E van.
    Franciasaláta van, meg rántott csirkemell, meg rántott szelet, sőt még rántott cukkini is készül. (Az utóbbiak még panírban állnak, várják, hogy a párom kitakarítsa a fritőzt. MÁr dolgozik rajta. ) Meg még egy kis kínai-szerűt is összeráztam közben, holnapra.
    Nem nagy szám, de elég volt.

    Persze közben már voltak itt párom szülei, de még délután is jönnek.

    Holnap veszünk egy aranyhörcsögöt az egyik barátnőmnek (egy másik barátnőmmel:). Remélem örülni fog neki. Jut eszembe: Benci iszonyaúan aranyos!! Nagyon szeretem.

    Jó tanulást, és pihenj azért néha közben:)

    Arwenkéről nem tudsz valamit?

    Puszi, R.
    előzmény:
    Ylva (748)
     
  4. 2003. augusztus 20. 09:56748.
    nem baj a vegere megertetted :)))) most mindjart megiszok 1 kavet aztan nekilatok tanulni egy picit. Mit fozol? Jo szabadsagolast, es szep napot!
    előzmény:
    kisworoske (747)
     
  5. 2003. augusztus 19. 19:39747.
    Ó, te kis boszorkány! Szóval innen fúj a szél, hogy amíg itthon voltál, nem volt időd még netezni sem, és most már vissza is mentél??? Milyen lassú a felfogásom ebben a dög melegben, erre nem is gondoltam:(

    Huszadikáról beszámolok, de már most "szépül" a dolog. Vendégek jelentkeztek be. Szóval még főznöm is kell. . .

    TÖK JÓ, HOGY CSÜTÖRTÖKÖN SZABIN LESZEK:)))

    Akkor most tanulsz? Puszi, R.
    előzmény:
    Ylva (746)
     
  6. 2003. augusztus 19. 11:28746.
    Mar visszajottem. Tuti volt otthon :)))) tenyleg lelegzetvetelnyi idom nem volt, de ez igy a jo. telen hazamentem es mindenki a vizsgajara tanult es nehaneha unatkoztam most meg mindenki velem akart bulizni meg talalkozni, viziturat is szerveztek meg ilyenek. Tenyleg tok jol ereztem magam. Kar hogy az angyal bar nem jott ossze, azt sajnalom nagyon. Aztan meseld am el hogy milyen volt a 20. -i buli :)))))) erezd jol magad! puszi
    előzmény:
    kisworoske (745)
     
  7. 2003. augusztus 18. 21:19745.
    Azt hittem már, hogy eltűntél.

    Ahogy szokott. Ígyis-úgyis. Felemásan. . . Pedig "nyaralni" is voltunk, unokatesóméknál. Meg Abádszalókon is voltunk haverokkal, barátokkal.

    És neked? Mi jót csinálsz, mióta itthon vagy? Merre kóborolsz?

    Az Angyal-buli nagy volt. Először tök félelmetesnek tűnt, aztán olyan sokan lettek, hogy már attól rosszul voltam. A fellépők között volt néhány szuper előadás. Szívesen elmennék máskor is, csak hát elég messze van. . .

    De most erősen készülünk 20-ára. Imádom a felhajtást, de ezt senki sen hinné. Egész nap panaszkodom, vagy meleg van, vagy hideg, vagy sokan vannak, vagy kevesen, meleg az üdítő, vagy elfogyott és csak csillagászati áron lehet újat kapni. . . De amúgy tényleg bírom a mulatságot:))

    Mi van veled????

    előzmény:
    Ylva (744)
     
  8. 2003. augusztus 18. 14:21744.
    oooo, haliho, mar kezdtelek titeket feladni! na meselj, hogy telt a nyar? :)))))
    előzmény:
    kisworoske (743)
     
  9. 2003. augusztus 2. 15:25743.
    Nincs olyan szerencséd:))))
    előzmény:
    Ylva (742)
     
  10. 2003. július 30. 10:34742.
    namivan? mindenki eltunt? :(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2003. július 3. 11:06741.
    jovo kedden megyek haza. A norvegra tudsz smst kuldeni az a legegyszerubb :) akkor fel tudlak hivni vagy valaszolni, jo? nem fogok elveszni, nyugi puszi
    j
    előzmény:
    kisworoske (740)
     
  12. 2003. július 2. 18:33740.
    Helló:)

    Én is leégtem Ópusztaszeren. . .
    A Feszty-körkép gyönyörű!!!

    Mikor jössz már haza? Nem ebben a hónapban? Olyan lusta vagyok visszaolvasni. . . Elképesztő. . .

    Elveszni ne is próbálj, és kérek majd olyan számot is, amin itthon vagy elérhető!!!

    Puszi, Rita.
    előzmény:
    Ylva (739)
     
  13. 2003. július 2. 15:25739.
    halihooo :) nem vesztem el csak lusta vagyok mint a fene. . . meg nem tortenik semmi, varom a jol megerdemelt szabit :DDDD
    jo volt az extremsporthet is, jol berugtunk egybol, meg egy hete sieltunk is :)))) hehe nyaron, aztan kitort a nyar, marha meleg lett es kajakoztunk :) le is egtem. . . puszi y
    előzmény:
    kisworoske (738)
     
  14. 2003. június 24. 19:07738.
    Vigyázz magadra azon a vadvízi evezésen, lehetőleg ne törd ki a nyakad, és ne fulladj vízbe!!!!! Gondolok majd rád Szegeden, de nekem max. a Tisza fog kijutni vízből, viszont a legkedvesebb és legszebb folyó, amit csak ismerek. Imádom a Tiszát.

    Na, el ne felejtsük majd, hogy megmutasd Unikum mutatványát!!!

    Az ujjaddal meg jól gondold meg, engem már kétszer harapott meg, a kis hamis.

    Jó hétvégét és remélem hamarosan megjön a topic-indító Arwenke is.

    Puszi.
    előzmény:
    Ylva (737)
     
  15. 2003. június 24. 09:26737.
    hali :)))
    hat en holnaptol nem leszek :))) kozoltem a fonokkel hogy lepek es vasarnapig nem is fog latni. Most meg lesz egy talalkozom vele, mert asszem elutazik. Lesz (vagyis mar elkezdodott) egy extremsportfesztival oda megyunk. Szoritsatok, szombaton lehet hogy elindulok egy versenyen vadvizi kajakban :)))) hude be leszek :))) de legalabb egy fordulon szeretnek tovabbjutni.
    az amerikai palacsinata ugyben sajnos nem tudok semmit, a juharszirup meg nagyon nem jott be mikor kostoltam de sok sikert!
    Unikum nem aranyhorcsog volt hanem patkany :))) es nagyonnagyon edi volt. es ertelmes is. megtanitottam kajat kunyeralni, na ezek utan ha valaki kozelitett mutatta hogy adjatok valami finit. De majd ha talizunk megmutatom hogy csinalt :)))
    bencikenek en oda merem adni az ujjamat :)))) nem fogja megharapni :) puszi, jo 7veget!
    előzmény:
    kisworoske (736)
     
  16. 2003. június 23. 20:42736.
    Sziiiaaa:))

    Örülök, hogy jó volt a hétvégéd. Látom, nekem ugyan nem való se az úszás, se a kajakozás. . .
    Látod, érnek még meglepetések az emberekkel kapcsolatban. Csak azt tudnám, hogy honnan a fenéből megy egyeseknek ilyen jól. . . (AMúgy nem vagyok irigy, most egész jól érzem magam a bőrömben, megvannak a barátaim, a gondjaim, meg az örömeim is. A pénz meg amúgy sem minden. Jó ha van, de annyira nem számít nekem. )

    Hát, nem kéne nekem ilyen ötleteket adnod, mert sajnos ki fogom próbálni (mármint a Bencikével valót) és ha ez a kis tündérmackó leharapja az ujjamat, akkor elég érdekesen fogok gépelni. . . Ellenben amikor végre itt leszel nálunk, a te ujjaddal is megkínáljuk :)))

    A hétvégém amúgy nekem is szinte 100%-os volt. Pénteken elmentem dolgozni a barátommal, egész éjjel röhögtünk, aztán meg szombaton is taliztunk. Meg taliztam végre a haverommal is, vasárnap palacsintát sütött nekem nálunk. (Ugyanis felfedezett egy üveg juharszirpot a szekrényben, és beindult a fantáziája. . . Hogy amerikai palacsintát kellene sütni, de aztán valahogy sehol sem találtam receptet, így haza palacsinta lett. ) Tök jó volt.

    Most szombaton meg Ópusztaszerre megyek kirándulni + Szegedre. Sajnos párom nélkül, mert vizsgája lesz és így nem tud jönni. De két barátnőmmel megyek, úgyhogy a buli tuti jó lesz.

    Unikum a te aranyhörcsögöd volt???

    Ja, amerikai palacsinta ügyben várnám az ötleteket :)

    Pusz.
    előzmény:
    Ylva (735)
     
  17. 2003. június 23. 09:48735.
    joreggelt! nekem is sikerult beerni :))) kaveeeeeeeee!!! na mindjart. Ja, tok jo volt a 7vegen annyit usztak, olyan edik voltak. En meg halaszhattam ki oket, alig elek. De tok sokat tanultak. Igaz szombatrol vasarnapra 2 feladta. . . hat ez nem ilyen puhanyoknak valo. Pentek este megerkezunk, az egyik sportkocsival, 2 meg motorral jott, gondolod milyen banda volt. . . Na a sportkocsisnak volt meg 1 merdzsoja, azzal szallitottuk a kajakokat, meg etterme is (korombeli a gyerek. . . ) ugyhogy ingyenpizzat is kaptunk. juj de nem az en kozegem az ilyen nepseg, de tulkeppen tok aranyosak voltak. Azon rohogtunk fredrikkel hogy normalis esetben szoba sem allunk ilyenekkel es most meg igen es tok normalisak voltak a stilust leszamitva :)))))) es tok jo volt miutan tegnap vege lett a kajkakkurzusnak meg elmentunk kiprobalni a versenykajakokat :)))) tok hulyenek nezett mindenki :)
    Bencike nem fog az orrodba harapni, csak akkor teszi ha azt hiszi hogy kaja. . . Unikumnak pl lehetett csokiba v joghurtba martott ujjat adni, sosem harapott bele, vagyis kicsit de az nem fajt es akkor eszrevette hogy azt nem esszuk, es elkezdte nyalni :))))
    milyen volt a 7vege? puszi
    előzmény:
    kisworoske (732)
     
  18. 2003. június 23. 07:45734.
    Szia :)))
    Én jól. És te? Még "egyben"?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_758964 (733)
     
  19. Torolt_felhasznalo_758964
    Torolt_felhasznalo_758964
    2003. június 20. 20:36733.
    Szia drága!
    Ezer éve. . .
    Hogy vagy?
    előzmény:
    kisworoske (732)
     
  20. 2003. június 20. 20:18732.
    Húha, nem gyenge, amit csinálsz :))

    Ehhez képest az én munkám. . . . Na, hagyjuk is inkább.

    Bencike tegnapelőtt (vagy tegnap?) megtanult velem piszézni :)) Barátnőm szerint jobb, ha vigyázok, mert a végén addig piszézek vele, hogy belaharap az orromba, vagy ha rosszabb a helyzet, mondjuk bele is akaszkodik, akkor majd rázhatom a fejem. . .

    Ma olyan finomat főztem, hogy totál teleettük magunkat és most szenvedek, de meg is érdemlem.

    Jó hétvégét neked is, és már nagyon várlak haza :))

    Puszi.
    előzmény:
    Ylva (731)
     
  21. 2003. június 20. 14:15731.
    igazsagtalansag! En pedig ugy szeretnek penzt kapni azert mert jol erzem magam :DDDD de nem panaszkodom, azert amit most csinalok tok jo! Mindjart 7vege!!!! kezdotanfolyamot fogunk tartani kajakozasbol, meg asszem este sorozni is fogok. . . most lettem kesz, le kellett forditani a tananyagot svedrol norvegra. . . nem volt egyszeru, de olyan amilyen :)))) szep 7veget mindenkinek es bencikenek is!! :DDD
    előzmény:
    kisworoske (730)
     
  22. 2003. június 18. 20:27730.
    Elég szomorú, hogy azért, hogy jól érezzük magunkat, nem kapunk fizit. . . Az lenne az igazi:)))

    Bencike visszakapta a mókuskereket, nem vagyok én állatkínzó, hogy örökre kivegyem. Csak meg kellett büntetnem, persze úgyse értette, hogy mi a fene van ilyenkor.

    Ellenben tegnap meg ma is kivettem egy kicsit, és a nappaliban játszottunk. Na, kb. 3 perce, belepisikélt a kezembe. Olyan édes volt! (Meg én is. . . ) ahogy elkezdett kaparni, és nekem nem esett le, hogy miért csinálja. . . Először megfordult a kezemben, majd kapart, majd pisilt. Az utolsó kaparásnál végre leesett nekem, hogy mire készül, de már késő volt. Úgyhogy most visszatettem a helyére. . . Pedig imád kint lenni, olyan édes. .

    Na, elég, tisztára úgy beszélek róla, mint egy gyerekről! (De ő sokkal jobb, mert nem sír, nem kell tisztába tenni, stb. . . ) Ma megtanultunk piszézni is. . .

    Látod, teljesen meg vagyok kattanva, úgyhogy megyek is, de azért holnap benézek.

    Puszi, kellemes estét, napot :)
    előzmény:
    Ylva (729)
     
  23. 2003. június 18. 11:33729.
    na hat ha filmet mutattam volna be a talalkozon akkor mar ki is lennek rugva :DDD evezesert meg pasizasert senkit nem fizetnek, sajna. . . de egyebkent egesz jol sikerult, meg a sracokkal marha jol elvoltunk kesobb jott a repulo mint a talalkozonak vege lett, ugyhogy a fjord partjan meg egy sorre futotta az idobol. . . meg meg egyre a repteren :))))) egyre jobban csipem oket. A temavezetok meg nem voltak velunk, ok kulon repultek. . .
    BENCIKENEK MEG TESSEK VISSZARAKNI A MOKUSKEREKET!! kell neki a mozgas foleg ha egyedul van a kalickaban. . . puszika, szep estet!
    előzmény:
    kisworoske (728)
     
  24. 2003. június 17. 19:21728.
    Igen, most jött :)

    Látod, ha filmeztél volna az "utóbbi időben", akkor most nem kéne gályáznod, hanem egyszerűen lenyomhatnád, hogy is teltek napjaid :)))

    A hétvégén bulizni voltam, de nagyon nagyot égtem. Na, nem pasinál, vagy ilyesmi, hanem másképp. (Majd elmondom. )

    Vasárnap meg hiába kerestem Bencikét, kiszökött a terráriumból a kis pimasz. Egész nap a lakást forgattuk fel, nehogy elpusztuljon valahol, mire este megéhezett, és előmászott a szekrény mögül. Akkor aztán elkaptam, és visszaraktam.
    Büntiből még a mókuskereket is kivettem tőle. (Persze időnként visszarakom neki, had fusson. . . )

    Holnap én is jövök. Hol van Arwenke???

    Puszika.
    előzmény:
    Ylva (727)
     
  25. 2003. június 16. 14:03727.
    megint eltelt egy 7vege. . . a valtozatossag kedveert kajakoztunk egy picit :))))) mostan meg behavaztak holnap prezentalnom kell osloban hogy mit is csinaltam az utobbi idoben. . . haaaaaaat eveztem, hihi. nem is jovok holnap, de aztan jelentkezem, puszi :)))
    előzmény:
    kisworoske (726)
     

Címlap

top