Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bulizos csajszik társasága

Arwenke
Létrehozva: 2003. január 25. 15:42
Van egy ihletem: Alakítsuk meg a nagyszájú, bulizos stílusú csajszik klubbját az interneten!!! Akik nem rejtik véka alá a véleményüket, bármilyen témában öszinték és nyíltak tudnak maradni. Pletyiiii is jöhet 1000-L. Beszéljük ki a FICKÓKAT is!!Akár élőben is. . .
Ki benne van írjon egy pár sort/szót, vagy küldjön jelet:))!!
  1. Torolt_felhasznalo_535173
    Torolt_felhasznalo_535173
    2005. február 22. 09:35776.
    Néhány pletyka az Abyss partyról: http://abyss. uw. hu/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_535173
    Torolt_felhasznalo_535173
    2005. február 19. 15:49775.
    A pörgős elektronikus zenét kedvelő csajok (és pasik) figyelmébe ajánlom:
    Abyss, 2005. 02. 26-án a Petőfi Csarnokban (Budapest), a Soundbreeders Productions szervezésében.
    Fellépnek: Sicco Bosscher, DPI, Dj Sterbinszky, CJ Bolland, Marzz Live, Damian Keane, Yeast, Vachdane, Juan Sanches, Sicco Bosscher
    Belépő: Elővételben: 3500 HUF (http://www. petoficsarnok. hu http://www. undergroundrecords. hu), a helyszínen 4500 HUF.
    További infók: http://www. soundbreeders. hu info@soundbreeders. hu

    Állítólag a party előtt valamikor egy partykamion fog végigmenni budapest utcáin. . . Úgyhogy készűljetek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_989249
    Torolt_felhasznalo_989249
    2004. november 9. 13:32774.
    Sziasztok!!!

    Én vagyok az yasminbaba, még a múltkor kérdeztem, hogy szoktatok-e járni Újvárba. Nos?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2004. Április 6. 14:42773.
    keresem kirszát !!!!!!
    csak itt találhatom meg.

    TIGRINCS

    Kérlek segítsetek.
    előzmény:
    kirsza2002 (359)
     
  5. 2003. november 30. 12:13772.
    Szió!
    Itt milyensfajta zenéket játszanak?Mennyi idősek járnak le oda, és a belépő mennyi?
    Pont akkora tervezünk csajokkal bulit, emiatt érdekelne.
    előzmény:
    demarco (769)
     
  6. 2003. november 24. 14:35771.
    van meg ujvar? azt hittem bezart. . .
    előzmény:
    yasminbaba (770)
     
  7. 2003. november 24. 14:25770.
    Szoktatok járni az ÚjVár Klubba???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. november 20. 01:22769.
    Sziasztok lányok,
    szeretnélek buliba hívni titeket.
    December 6-án este az Üllői út/Madarász utca sarkára A Bambuba. A buli este 6-7 körül kezdődik. Sima Pub jellegű buli lesz, ha valakit érdekel talán el is jöhet :-))

    sziasztok. . demarco
    előzmény:
    Ylva (768)
     
  9. 2003. szeptember 16. 10:50768.
    utolsoooo nap :))))) megvan neked az emilcimem? elkuldom privibe biztos ami tuti. A teflonszamod megvan ha lesz 1 szabad 7vegem akkor lehet ellatogatok Debrecenbe egy jo buliba :)))) puszi
    y
    előzmény:
    kisworoske (767)
     
  10. 2003. szeptember 15. 19:24767.
    Az új jeled nagyon hasonlít az enyémre:), csak más a színe.
    Persze azóta már tudom, mit jelent, de amikor először jöttem fel, gőzöm nem volt, és megkérdeztelek titeket, hogy mi is az. Mert azt gondoltam, hogy tetszőlegesen választunk. . .
    Van itt tó, pl. Vekeri, de nemigen mernék rámenni, amilyen béna vagyok, tutira beszakadna alattam, úszni meg nem tudok:) Meg korim sincs, szóval marad a kori-pálya.
    De állítólag hamarosan lesz a városnak normális kori-pályája, ami előny.
    Életemben egyszer voltam jégkorong-mérkőzésen, és nagyon tetszett. Az év elején vagy év végén? volt vmi bajnokság, az Alba-Volán, meg a Dunaferr játszott a Főnix-csarnokban, és VIP-es jegyem volt, nagyon élveztem. Így aztán esélyünk lesz arra, hogy nálunk rendezzenek ilyesmit, én eddig nem hittem, hogy ilyen sok debreceni szereti ezt a sportot, de azon a bajnokin teltház volt. És az nem semmi.
    Bence hatalmasat nőtt, olyan édes, és már hetek óta nem harapott meg:))
    Ma voltam fogászaton, hogy utálok odajárni. . . Pedig ügyes a dokinéni, de nem bírom a fúró hangját. . .
    Na, jó sokat írtam, írj te is, szia.
    előzmény:
    Ylva (765)
     
  11. 2003. szeptember 15. 09:16766.
    naes hogy tetszik a zsiruj jelem? ;))
    előzmény:
    kisworoske (764)
     
  12. 2003. szeptember 15. 09:16765.
    Pesten.
    En nem nagyon szeretek korizni vagyis a mujeget utalom. Probald ki tavon a korit. Nem olyan egyenletes, meg kicsit nehezebb lesz, de legalabb nincs tomeg, 1: senki nem nez hogy nem tudsz, 2: senki nem hajt ra semmidre ha elesel. A mujeget ne is probald, meg a varosi jegeket. Nincs feletek holtag?
    előzmény:
    kisworoske (764)
     
  13. 2003. szeptember 13. 18:44764.
    És helyileg hol?
    Nekem bejött a torna, de télen jó lenne elmenni korizni. Erről mindig csak álmodozom, mert nem tudok. És félek, hogy ha elburkolok, kiterül a kezem, és rámegy vki a korijával:(( Nem vagyok normális, de hallottam már ilyet. . .
    előzmény:
    Ylva (763)
     
  14. 2003. szeptember 12. 11:54763.
    Aha, otthon fogok dolgozni egy honapot.
    Tenyleg nem birnam a tornat, nem birom a benti sportokat (kiv. a vivast) ez halal komoly :)))))
    előzmény:
    kisworoske (762)
     
  15. 2003. szeptember 11. 19:53762.
    Mármint Magyarországra haza????

    Ne mond már, hogy nem bírnád a tornát, pont te, aki folyamatosan evezel, kajakozol, meg mindenféle dolgokat művelsz:)))
    előzmény:
    Ylva (761)
     
  16. 2003. szeptember 10. 13:47761.
    haloooo :)) jovo szombaton megyek haza :)))))
    Sok sikert a tornahoz! (en nem birnam az tuti, de remelem neked menni fog!) utalom ezt a sok tennivalot de az egyuttlakas tok jo, nekem is tetszik. Puszi
    előzmény:
    kisworoske (760)
     
  17. 2003. szeptember 4. 21:50760.
    Hűha, komolyra fordult a dolog, és még csak most mondod?! Gratula az "összebútorozáshoz", sztem tök jó együtt élni. Nekem teccik:))

    Csak túl sok az elfoglaltságod, hogy bírod??? Ép ésszel, vagy éppen ésszel:)

    Képzeld, beiratkoztam tornázni, én a lusták királynője. És bejött. Már kétszer is voltam, és megvettem a bérletet, nehogy ellógjak. Most irtó büszke vagyok magamra:))

    Itthon baromi hideg lett, és nincs fűtés:((( Szegény Benci lába olyan hideg! Remélem nem fázik meg. Reggel próbáltam szórni még mellé forgácsot, de mindig felébredt, és ahogy kinézett a házából, hogy mi van, a kis fejével mindig kitúrta a beszórt anyagot. . . .
    előzmény:
    Ylva (759)
     
  18. 2003. szeptember 3. 10:03759.
    Hali. Be vagyok havazva rendesen. Koltozkodom (kitalaltuk hogy osszekoltozunk es talaltunk egy tok jo lakast, a butorok darabokban vagy meg nalam vagy meg nincsenek megvasarolva. . . ) mellette dolgozni kene meg kulonbozo tanfolyamok vannak minden este a heten + 7vegen. Remelem a jovo heten jobb lesz :)))) puszi (azert irok am, irj te is h mi van veled)
    előzmény:
    kisworoske (758)
     
  19. 2003. szeptember 2. 20:00758.
    Halió, mit csinálsz, merre jársz??
    előzmény:
    Ylva (755)
     
  20. Torolt_felhasznalo_495900
    Torolt_felhasznalo_495900
    2003. augusztus 28. 19:41757.
    Maradj még:)))))))))
    olvassunk:)
    előzmény:
    kisworoske (756)
     
  21. 2003. augusztus 28. 19:38756.
    Hogy mit csináltatok tegnap este? Ne haragudj, de nem értem. Persze, lehet, hogy nem a te hibád:)))

    Kesztyű-sapka, ebben a dögmelegben lassan én is vágyom rá. . . Mármint, hogy hideg legyen, meg essen a hó. . . De ez nem tart sokáig nálam.

    Ma voltam slender you tornán, hát eléggé kivagyok tőle. Úgy elfááááradtam, hogy nacsak.
    Pedig ma még bulizunk is:)))

    Szóval most megyek, készülődök lassan.

    És ha gondolod, küldök egy kis meleget neked:)

    Puszi.
    előzmény:
    Ylva (754)
     
  22. 2003. augusztus 27. 09:55755.
    jaj, majdelfelejtem, Benciket puszilom :)))))))
    előzmény:
    kisworoske (753)
     
  23. 2003. augusztus 27. 09:55754.
    nagyon helyes hogy olvasod hogy jobbulast kivanok es meg is teszed :))))) Jaj ugy faztam tegnap kint voltunk mokoltunk, es annyira hideg volt. tuti 10 fok alatt. Ma is esni fog, es nem lesz 10 foknal tobb. De hoztam kesztyut, ha a biciklirol le akanek fagyni. Utkozben azonban eszembe jutott hogy sapkat is kene hozni lassan. . . segitseeeg!! :)))))
    előzmény:
    kisworoske (753)
     
  24. 2003. augusztus 26. 19:44753.
    Szia:)

    Szó nincs semmiféle betegállományról, hiszen most mentünk vissza szabiról. . .

    De tegnap este hirtelen jobban lettem. Csak úgy. Jobb is.

    Előbb itt volt velem Bencike, olyan drága volt, csak nem tudok úgy írni, hogy itt mászik rajtam. Mindig attól félek, hogy leesik, és vége.

    Én pénteken szeretek bulizni, mert akkor két napom van rá, hogy kipihenjem magam:))

    Itthon jó az idő, bár reggelente hűvös van, fene essen belé, jön az ősz. De minek?

    Puszi.
    előzmény:
    Ylva (752)
     
  25. 2003. augusztus 26. 09:57752.
    :))))) tegnap reggel isszuk a kavet a haverokkal, mindenki morcos, almos alig lat ki a homloka alatt tatongo lyukakon, erre az egyik megszolal: mindjart hetvege :))))) meg mak :)))))) 10 fok van es esik. de nem kicsit. . .
    Ja a buli jo volt, bar nem voltunk nagyon berugva. Tanciztunk egy kicsit aztan viszonylag koran hazaertunk. Jobban szeretek szombaton bulizni. :)))))
    Jobbulast nektek! szoval akkor most betegallomany?
    előzmény:
    kisworoske (751)
     

Címlap

top