Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fűszerek/olajok

Nica21
Létrehozva: 2003. március 4. 22:48
Hát elinditanám a topicot, mert nagyon érdekelnek a fűszerek, a fűszerkertek, ki mit tart otthon, és hogyan: )
Irjon mindenki és okosoggyunk egy(s)másból/tól: )
  1. Torolt_felhasznalo_452954
    Torolt_felhasznalo_452954
    2009. június 26. 11:31205.
    előzmény:
    szojacska (199)
    2005-03-22  20:39
  2. 2006. május 27. 07:50204.

    Szia!

    Ne nyitogasd, hanem hagyd állni, hogy összeérjen.

    előzmény:
    misstick (203)
    2006-05-26  15:20
  3. 2006. május 26. 15:20203.

    sziasztok kerdese lenne olajjal kapcsolatban. tettem kis uvegbe fokhagymat, rozmaringot, bazsalikomot, borsot, razogattam h a buborekok feljöjjenek meg belenyultam, es most par nap utan felbontottam megint es 2ezer buborek jött fel. akkor kepzödtek. ez normalis? vagy ne nyitogassam hanem hagyjam beken?? jart mar igy vki?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. március 29. 21:03202.
    Szia: )

    Szerintem meg fog jelenni, de biztos, ami biztos, jövő héten szórj szét egy marékkal: ))))))
    Eper. . . én is szeretnek jó sokat, nálunk mindenki szereti: ) Meg amúgy mindeféle gyümölcsöt, apa be sem fog jönni a kertből, ha eljön hozzánk: )))
    Van egy kedves ismerősöm, Ő küldött nekem 8 féle bazsalikomot. Van Provance, görög, thai, ánizsillatú, citromillatú lilavirágú, indonéz, nápolyi, Red Rubin. . . Nagyon kíváncsi vagyok, hogy fognak kinézni, majd fotózok: )

    Egyelőre hétvége, mert ott a kert, ahová költözni fogunk. Épp a villanyszerelők dolgoznak a házban, és még nincs kialakítva kertileg semmi, de már nagyon tervezem:)
    előzmény:
    szojacska (201)
     

Címlap

top