Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ki nem alszik?

Torolt_felhasznalo_213332
Torolt_felhasznalo_213332
Létrehozva: 2006. június 18. 01:11

 Jó estét! Te miért nem alszol?

  1. 2020. május 20. 19:5982126.

    Végre feloldották a kijárást most lehet menni táncolni. Lassan feloldják a strandokat uszodákat és mehetsz úszni is. 


    A kert bizony sok munkával jár. Ha egyszer elhanyagolják gyorsan nő a gaz, azt pedig nehéz kiirtani. Anyukám sem kertészkedett az utolsó időkben, csak néha lenyírta a füvet+ a gazt. (képek) Már eladtuk a házat, nem kell vele bajlódni.

    előzmény:
    Kövesdiági (82123)
    2020-05-20  13:25
  2. 2020. május 20. 19:4882125.

    Itt vagyok, nem vesztem el. 
    Ó a főzés....Pedig ha tudnátok hogy utálok főzni. Enni viszont kell. Ha már felvásárolom a fél világot, legalább főzzem is meg.
    Gyönyörű csirkecombokat hozott a húsos hétfőn. Vettem még 2 szál sütőkolbászt, majd egyik nap megsütöm. 
    Ma cukkinit rántottam, édesburgonyával. Mivel az édesburgonya édes így 3 kanál tejföllel és vajjal kevertem el amikor összetörtem. El is fogyott már nincs belőle. A lány unokámnak tettem félre egy adagot, mert mondta beugrik érte, ha jön haza az apjától.
    Holnap valami levest főzök, mert leves ehetnékem van már.
    A zöldség szállítmányom is gyönyörű volt. Most megint tele a hűtő. 
    A barátnőm rendelt 2 zellert és a rengeteg zöld ami rajta volt nem kellett neki. Én viszont fordítva vagyok. A zöldet és a zellerszárat megeszem a gumót nem. Belefőzöm a levesbe, de nem eszem meg. Még be tudtam tuszkolni a fagyasztóba 2 doboz darabolt zellerszárat és 2 zacskóba passzíroztam bele a leveleket, kinyomtam  a levegőt belőle és úgy befért a fagyasztóba. (képek)
    1. kép az alsó fiók, abban vannak a zöldségek és egy adag darált hús.
    2. kép a középső fiókban vannak a húsok és oda tuszkoltam be a zeller száras dobozokat.
    3. kép a felső fiókban gyümölcsök vannak és egy doboz karikára vágott sárgarépa.
    4. kép betolva is látszanak a dobozok. A darált húst mindig lelapítom és úgy fagyasztom le, mert felolvasztani sokkal gyorsabb ha lapos állapotban van. Általában 1-2 kg darált húst veszek és 250 g-ként fagyasztom le, mert nekem az egy adag bőven elég.


     

  3. 2020. május 20. 14:4682124.

    Ági


    Jó,hogy táncoltál,ez feldobja.a hangulatodat,jobb kedvvel fogsz neki a fűnyírásának., kertnek.


    Én a töltött paprika levesbe teszek apróbbra vágott sárgarépát bele a töltelékeket,1-2 szal zeller levelet.majd feltolton az ott lévő vizet paradicsomlével,utána következik a rantas,azzal eggyütt is felfőzöm.


    A férjem.nagyon szereti.,én nem annyira.

  4. 2020. május 20. 13:2582123.

    Szia!


    Tényleg nagy öröm volt tegnap délután táncolni menni  -  régen voltunk.   Vittem maszkot, kesztyűt....kint voltunk az épület előtti teraszon  - bár lehettünk volna bent is - de jó volt kint.   Az épület fogyatékos felnőttkorúak napközi otthona, ŐK sem járnak a karantén-kezdet óta.....Le volt fertőtlenítve az egész helyiség  .   Lényeg , hogy táncoltunk egyet....egy kis bemelegítés egy jó zenére, aztán eltáncoltunk egy 15 perces műsorunkat.   Ahhoz képest, hogy 2 hónapja nem táncoltunk, elég keveset hibáztunk, és össze sem estünk tőle.   Mert azért  elég NAGY TELJESÍTMÉNY  ebben a korban /65 felett/  15 percig egyfolytában mozogni....nem csak úgy össze-vissza, hanem szigorú koreográfia szerint.  Nem csak fizikai, hanem szellemi munka is....Mint írtad - olvastad, hogy a TÁNC lassítja az öregedést, a leépülést....igen...., mert összetett dolog.  12. éve táncolunk - mi így- heten  együtt....Mindenki elmúlt 65, a legidősebb 76 éves....Néhány háztartási baleseten, megfázáson , izületi gyulladáson  /térd, boka,derék,  váll-  kinek mi..../  kívül nem volt semmi bajunk.....Most jut eszembe,ha érdekel -    a YOU TUBEON "EGER 2012 görögtánc  "fekete nadrág-fehér blúz, piros öv a derekukon.... - ott van fenn egy egész műsor .A társaim is ott vannak,/ az egyik FENÉK  lehetnék én is,mert csak hátulről láthatók / és az egri  görögtáncosok....én pont nem voltam ott, mert pont nem voltam akkor otthon...


    Ronda idő van nálunk, boru....szél....


    Via nagyon élvezi a főzést!   Irigylem, hogy ilyen élvezettel tud magának mindenféle finomságot főzni, szépen tálalni....


    Ibolya , az hogy levesnek főzöd a töltöttpaprikát  -  csak azt jelenti, hogy sok ill. hosszú  lére ereszted a paradicsom szószt....?  Finom lehet, én is úgy csinálnám  - de nem szoktam , mert nem szereti a családom....Én    -  régen  , nagyon szerettem  . 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82122)
    2020-05-20  06:14
  5. 2020. május 20. 06:1482122.

    Szervusztok 


    Agi


    Remelem jol szorakoztal,orom volt talalkozni az ismerosokkel,.olvastam,hogy a tarsastanc jobban frissen tartja az agyat,mint a rejtvenyfejtes.


    A tegnap reggel retort a zuhanykabinban a vizcsapbol,igy ma a fiam vesz mas  csaptelepet.


    Ma toltottpaprikat keszitek,nalunk levesnek keszitjuk.


    Borus ido van,kellene egy kis eso,nagy a szarazsag.

  6. 2020. május 19. 11:1082121.

    Szia!   Igen, sikerült fűnyírót venni a a MEZŐGAZDASÁGI BOLTban....18,000ftért....Örüljünk, hogy kapni lehet....Tavaly egy fiatalembert hívott  a férjem dudvázni....1 nap 10.000 ft...., manapság 1000ftos órabérrel dolgoznak a segédmunkások....2x  hívta a férjem...Így ezen a tavaszon úgy döntöttem, hogy én leszek a "dudvázó-fűnyíró"  , nem hanyagolom nagyon el....Esős időben hetente kellett, de most, mivel szárazság van , 10 naponként is elég....Elől az udvar kb. 25méterszer 8méter...., aztán van egy 8x8méteres , a volt baromfiudvar, és a KERT .....az 20x20méteres kb. , de tele gyümölcsfával, szeder, málnás, vagy 5 tőke szőlő....az epres vagy 5x5méteres....szóval EMBERES MUNKA ....DE inkább itt az udvart tartom rendbe, a többit - pedig ahogy bírom, ahogy kedvem , erőm van....nem érdekel   - csak becsületből csinálom. A szomszéd paraszt-vénasszony kertje mintagazdaság, egy fűszál sincs benne, állandóan benne van a MAMI....,sok zöldség+ virág van benne....,  de a másik szomszéd fiataloknál már derékig ér a fú, rondább, mint az enyém....


    Ma kimentem a KERTBE dudvázni, mert ültetek JULISKA- BABOT...- az a nagyszemű futóbab, abból csinálják a fejtett bablevest...., oda ültetem, ahol tavaly a paradicsom volt, majd ott futhat....és cukkinit a kerítés mellé   az is futhat.....


    De hamar elfáradtam....


    Igen, délután megyek táncolni  - lassítja  az öregedést  - olvastam!!!!

    előzmény:
    Ibolyka43 (82120)
    2020-05-19  07:22
  7. 2020. május 19. 07:2282120.

    Szervusztok


    Ma reggel az a meglepetes ert,hogy a zuhanyozoban kezemben maradt a csap felso resze,tehat,nem jon a viz.,Pont ex hianyzott most nekem. 


    Agi


    Kaptatok a delutan funyirot?milyen idokozonkent kell nyirni a fuvet es mekkora  a resz amit nyirni kell?


    AZ avonnal kapcsokatban,regebb tobb vasarlom volt,de paran meghaltak,masoknak keves a nyugdija es nem vesz.


    Mar en sem tudok cipelni,ugy mint regen.van egy kolleganom, aki a ferjevel eggyutt avonozik,kocsival kimennek falura is,jol arulnak.


    Delutan mesz tancolni,jo kikapcsolidast kivanok.

  8. 2020. május 18. 12:3382119.

    Ma délelőtt elmentünk fűnyírót venni.....Van kettő  -de nagyon öregek, döglődnek, a fű meg csak nő...Nem volt már az AKCIÓSból  a TESCOban 14 Eért...., de délután még jön egy másik üzletbe...


    Kaja van is még maradék is..., de a férjem túrós tésztát kér...Nem nagy dolog....


    Jó szórakozás neked a AVON!  Legalább van kapcsolatod a külvilággal....

    előzmény:
    Ibolyka43 (82118)
    2020-05-18  12:18
  9. 2020. május 18. 12:1882118.

    Szervusztok


    Agi


    Jo,hogy kezdodik a tanc, az ember lelkileg toltodik.


    En ma pihenek,egyebkent csunya,borus ido volt a reggel,most sut a Nap.


    Az mar jo hir,hogy keresett az egyik vasarlom,hogy rendelne,majd 30 an teszem a rendelest. 


    Via


    Az avonnal mergelodom,hogy sok termeket kivesznek es nem jelzik elore,ahogy regebb szoktak.


    Elfogyott az etel,amit szombaton foztem,nem tudom holnap mit bolonditok,nert nagyon valogat a ferjem.


     


    Gyertek lanyok kicsit dumalni.

  10. 2020. május 17. 15:3282117.

    Igen , Ibolya  - ez nagyon jó, hogy a férjem még tud vezetni....Egyszerűbb így közlekedni....Azért megyünk MI inkább kocsival  - mert hétvégén általában ott van a fiamnál az unokám, ha ketten jönnek busszal oda - vissza   kb. 4000ft....Kocsival másfél óra alatt megjárjuk oda-vissza , a busz-út 1 óra oda, 1 vissza.....+ az itt töltött idő.   Mi nem megyünk fel a lakásra  - ŐK meg nem jönnek be hozzánk a koronavírus miatt....Szóval bonyolult dolog ez  - így a legegyszerűbb, ahogy csináljuk....  Nyáron már lesz a fiamnak kocsija - és mivel vége lesz ennek a cirkusznak, majd már  ők jönnek....


    Ma reggelre esett az eső  - nem volt valami nagy  , csak a port verte el.   


    Ma semmit nem csinálok. Van kaja  - maradt a tegnapi nagy főzésből itthonra is....Egész délelőtt olvastam , hajat mostam, TV-t néztem...


    Nagy örömhír ért!  A csajok úgy döntöttek, hogy kedden TÁNCOLUNK, görögöt....Csak heten vagyunk....biztos kinti -teraszos tánc lesz....Az egyikünk Doktorné...., nincs egész Kövesden beteg....nem is volt....


     

    előzmény:
    Ibolyka43 (82115)
    2020-05-17  05:53
  11. 2020. május 17. 05:5482116.

    Javitas:ferjed tud vezetni. .

  12. 2020. május 17. 05:5382115.

    Szervusztok


    Agi


    Sokat dolgoztal,nem csoda,ha elfaradtal.,meg a fiadnak is te fozol,o nem tudja erte menni?


    Az jo,hogy  a  ferjed meg kicsit tud fizetni,az enyem agusztusban lesz 3 eve,hogy nem oltozik,egesz nap pizsamaban.


    2 naponta csereli,sokat mosok es takaritok,fertotlenitok.


     


    Via


    Nem kis munka lesz nalad a takaritas,majd ha keszen lesz a lakas,akkor erdemes nalad takaritani.


    Tegnap foztem reszeltlevest,a csirkeszarnyakat pikans martassal keszitettem,levettem a control,igy megette a ferjem,nascent nem eszik csirkehust.


    Finom az itthonsult kenyer,sajnos nagyon hizlal,felszedtem 2 kilot ,muszaj leadnom. 


     

  13. 2020. május 16. 16:5582114.

    Tegnap is kifáradtam  - a háztartás+ fűnyírás...., meg ami akad. Igen - NEM  TUD SEMMIT SEM  csinálni a férjem.   A  hasába van beműtve egy kanür-féle  , aminek segítségével csinálja itthon magának a "hasi - dializist"  - vagyis leszívja használtat  és beleengedi a hasába az új folyadékot, 2 liternyit  - amiben kiválasztódnak a szervezetéből a méreganyagok-  a nem működő veséje helyett.  Nem is szabad cipekednie - erölködnie   , és nem is bír...., ha akarna sem. Sérve is van!  Én vagyok a MINDENES!   


    Ma főzős napom volt. A fiamnak és az unokámnak  - húsleves, csirkecombokat sütöttem, és rántotthúst - rizibizivel, palacsintát....Ezt mind ma reggel-délelőtt   , aztán amikor kész  - irány a kajával MIskolcra . Már próbálgat főzni a fiam, de azért be kell segíteni....Ha mindig étteremben  és/vagy   MC Danaldsban ennének, rámenne a fizetése.....


    Igen , Ibolya  - vénségükre nem nagy piperkőcök a vénfiúk!   Én is akkor mosom ki a cuccait, ha elmegy itthonról....vagy még pizsamában van....szó nélkül összeszedem a holmiját és bevágom a mosógépbe. Így kénytelen tisztát venni....És gyakran jár orvoshoz   -  amiatt kénytelen zuhanyozni is, hogy tiszta alsóholmit vegyen....szerencsére ennyit még ad magára....MINDEN FÉRFI MIND EGYFORMA!!!  - néhány kivétel csak erősíti a szabályt!    Néha a boltban is a sorbaállásoknál  majd el ájulok némely nőtől-férfitől  - olyan mosdatlan....  Szerencsére én nem vagyok koszos öregasszony!!!  Még nem is hülyülök  - így meg vagyok magammal elégedve!!!!!   Minden hónapban hozzák a 30 doboz dialízis folyadékot , Pestről...mindig más fiatalember...Egyszer az egyik meg is jegyezte , hogy itt milyen tisztaság és jó levegő van....olyan büdös -elhanyagolt helyekre is jár, hogy rémes....

    előzmény:
    drvia (82113)
    2020-05-16  14:18
  14. 2020. május 16. 14:1882113.

    Ma megint volt fúrás, sőt ketten is fúrtak. Az egyik a konyhában, a másik valahol távolabb, de ugyan abban a lakásban. Nem tudom mit fúrnak annyit, már szerintem szúnyogháló is lehet a fal annyit fúrnak. 
    Abbahagyták, mert szombaton csak 2-ig lehet kalapálni, zajongani. Elég is volt egész délelőtt hallgatni. Sosem lesznek vele készen.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82109)
    2020-05-15  17:08
  15. 2020. május 16. 14:1582112.

    Borzalom, micsoda árak vannak. Néztem a Tesco online oldalát, ott is drága minden. 
    Ezt hogy gondolják? Aki elvesztette a munkáját, ennivalóra sem lesz pénze, erre felemelik az árakat. Szégyen.
    Vettem sárgabarackot, de fanyar, íztelen, pedig külsőre szép sárga. Az őszibarack is ízetlen és a nektarin is. Persze ezek még nem hazai gyümölcsök, de akkor is, szégyen hogy ezer forintnál többe kerül kilója.
    A krumplit is pár napja vettem és már óriási csírák vannak rajta és a belseje már feketedik. Az újkrumplinak pedig csillagászati ára van. 


    előzmény:
    Kövesdiági (82108)
    2020-05-15  15:49
  16. 2020. május 16. 14:0882111.

    Takarítás elnapolva, kedden jön a pedikűrös, majd utána beszélek a takarítónővel, mikor tud jönni. Muszáj megcsináltatnom, mert én nem tudom, az unokám meg nem nagyon akar jönni. Mindig van valami kifogás. Bezzeg ha kell valami, akkor azonnal ráérnek.

    Nagyon szép gombát vettem a Spar-ban azt főztem meg tegnap tésztával. Ma pedig csirkecombot sütök krumplival és sok hagymával. Ebédre még megettem a maradék paradicsom levest és a gombát, vacsorára pedig eszem a combocskát. Holnapra is marad, nem kell főzni.

    Hétfőn hozzák a hús megrendelést. most nem rendeltem csak 3 db csirkecombot és 2 szál sütnivaló kolbászt. Tele van a fagyasztóm, nincs benne hely.
    Zöldséget most nem kell rendelnem, majd talán a jövőhéten vagy a következő héten. Van még salátám, karalábém és a fagyasztó is tele van. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82107)
    2020-05-15  07:35
  17. 2020. május 16. 11:1482110.

     


    Szervusztok


    Borus idonk van,legalabb nem kivankoznak kimenni az emberek,holnaptol kimehetnek az emberek nyilatkozat nelkul,lehet az idosav is megszuniik,de meg veszhelyzet van,nem ertik meg az emberek sajnos.


    Mostam,foztem,ebedeltunk,vartan,Hogg az uramat furosszem,de latom visszabujt az agyba,hiaba mondtam,hogy tiszta agynemut hoztak,elotte furodjon,tisztat vegyen,de nem akar,igy az en nyugodt allapotom is megszunik ezzel.,pedig azt hittem,gyorsan vegzek a furdo takaritassal,ilyenkor mondom:en tervezek az uram vegez".


     


    MIT dolgoztok ma,es mit  foztok ?

  18. 2020. május 15. 17:0882109.

    Nalunk meg nincs feloldva semmi,meg a megyebol sem szabad kimenni,veszhelyzet van hirdetve.


    En nem ertem az embereket,nagyon felelotlenek,hogycsoportosan jarnak,jatszoterek zarva,de azert engedik a gyerekeketvendeglok,teraszok zarva,templomok is,de a fodraszok  nyitnak,hat kerdem en,hogy tartja be a 1,5 m a fodrasznal  a fodrasz es a kliens? 


    Ma lecsot keszitettem friss zoldsegbol,csirkemajat sutottem hozza,na ebbol evett a dragam.


    Ma mar nincs kedvem semmi munkat vegezni,holnap takaritok.


    Agi


    Nem kis munka a funyiras, a ferjed nem szereti vegezni,vagy nincs ereje hozza?


    Via


    Borzaszto lehet a nagy zajt elviselni,hat meg a port...

  19. 2020. május 15. 15:4982108.

    Szia Lányok!  


    Hűha  - jókora bevásárlást csaptatok   - bár , ha jobban belegondolok, ilyen árak mellett nem kell púposra rakni a bevásárló kocsit...REttenetes  - 1 kg alma 500ft felett van...Tudom miről beszélsz , VIA - rémes az a maszk, nekem is folyik benne az orrom..., nem ismerek meg senkit...Na  - és ez az idősáv----ezt is felszabadíthatnák.  Az az üzlet, ahova én járok, sosem volt teltházas  -  2 SPAR VAN, ez a kisebb...., a GIMI itt van szemben, most nincsenek gyerekek....Még jó, hogy nem vagyok hisztérikus, hogy nem csinálok ügyet, ha nincs valami...., majd holnap...


    Én ma még folytattam a fűnyírást  - szegény fűnyíró ki fog purcanni ...10-20 éves....már megdolgozta az árát...


    Főztem is...csirkepörköltöt tésztával..., takarítottam is....Mindig van valami tennivaló----


    Ma még nem volt időm játszani  - de köszi  Ibolya a segítséget....


    Majd holnap megyünk Miskolcra....

    előzmény:
    Ibolyka43 (82107)
    2020-05-15  07:35
  20. 2020. május 15. 07:3582107.

    Szervusztok


    A tegnap nekunk is bevasarolt a fiunk,30 ezer ft ertekben,vett egg nagy tanyasi csirket,ca.majat,2kg disznocombot,amit megdaralok,fustolt kolbaszt,tej,tejfol,jaurt,paprika 2 fele, koktelparadicson, alma,narancs,2 kenyer,2 kalacs,es tisztitoszerek.


    A zoldseget es gyumolcsot meg rendelhetek itt a kis uzletben,amit haza hoz a tulajdonos.


    2x mosott a gep,nemsokara porszivozok,csak ebredjen az uram.


    Via


    Nem kis dolga lesz a takaritoasszonynak,nalunk meg nem hivhaton,mert nem jar ki a no.


     


    Agi


    Ma mit


     


    dolgozol,ismet mentek Miskolcra,en 1x voltam,de csak egy ruhas piacra vitt kocsival egy ismerosom.


    Ma lecsot fozok friss zoldsegbol. 


    Nagyon hianyzik,hogy nem tudok menni Szoboszlora.,nekem sokat segitett a terdeim allapotan.

  21. 2020. május 14. 14:2282106.

    Ma én is 2 hónap után elmentem vásárolni a Spar-ba. Jött a fiam és elvitt, mert 12-ig lehet menni a banyáknak.  Én meg már banyakorban vagyok. Ő kint ült a kocsiban. Mit mondjak, ez a maszk rettentően zavaró, főleg, hogy én alapból is nehezen veszem a levegőt, lepárásodik a szemüvegem, kiszárad a szám és kapar a torkom. Nem mertem köhögni sem a közértben. Melegem is volt, folyt rólam a víz. Kint is jó idő van, csak fúj a szél. Otthon összeírtam mi kell és igyekeztem összegyűjteni a cetli tartalmát, vettem még hozzá pár dolgot aztán irány a kassza. Potom 11 ezer lett a vége így is. Vettem a fiamnak is gyümölcsöt, mert náluk a családban csak a banánt eszik ezért nem vesznek semmilyen más gyümölcsöt. A fiam pedig szereti a gyümölcsöt. Vettem neki sárga barackot, őszibarackot és nektarint is. Kapott egy túrórudit is. 

    Ma nem kell főznöm, mert tegnapról van még paradicsomos kaja, majd holnap főzök valami gombásat. Vettem nagyon szép gombát.

    Melyik Puzzle-t csinálod? A FB-on vagy a netest? A FB-on meg tudod nyitni a képet a felső sorban be van karikázva és azon látod mi hova kell. Bezárhatod és mindig meg tudod nyitni, ha megakadsz.
    Én a színeket külön ki szoktam oldalra gyűjteni és próbálom ott összerakni, aztán beillesztem. Majd csinálok róla képet, hogyan csinálom. Akkor gyorsabban lehet haladni és nem fáraszt le nagyon.

    előzmény:
    Kövesdiági (82104)
    2020-05-14  13:22
  22. 2020. május 14. 14:1682105.

    Szervusztok 


    Agi


    Egyelore,ne a 120 db valaszt,nert kicsik a darabok,nehezen all ossze.


    Amikor megjelolsz egg kepet,a bal also szarokban van egy kocka,oda rakatt, megjelenik a kep,25,50,75,100% ban,en mindig az 50% OS nagyitast valasztom,azutan megkeresem a felsosorhoz,najd az oldalakat es az alsosor darabjait,utan nezem a kepen es szinek utan talaltatom,mikor talal,kattog,igy nem lehet elmondani.


    Irj egy tel,szamot a messangerbe es hivlak,van eleg percem kulfoldre is.

  23. 2020. május 14. 13:2282104.

    Sziasztok!


    Ma már jó idő van, süt a nap....szinte meleg van...tegnap fáztam..., befűtöttem...


    Esegetett mostanában egy kis eső, de csak  arra volt jó, hogy a gazom nőjön  - kezdhetem megint a fűnyírást....És ma reggelre sáreső esett...kint állt az autó  - nem lehetett ráismerni....


    Voltunk a városban vásárolni. Tarját vettem,zöldségeket ,  szúnyogháló- ajtót a  fedett terasz-rész ajtójára , állandóan beszédül egy nagy döglégy , vagy darázs...na majd jön a poloskainvázió is....a szúnyogháló megakadályozza....


    Ma paprikásrumplit kért a férjem. Nekem még van a levesemből és tejberizst csináltam. 


    Nyomom a PUZLE-t....csak az a problémám, hogy nem látom a képet csak egy rövid időre....a kevés részből álló képet kirakom, de a 120 db-ost már nem tudom emlékezetből  - ha nem is emlékszem semmire....

    előzmény:
    drvia (82103)
    2020-05-14  10:00
  24. 2020. május 14. 10:0082103.

    Az AVON. Hétfőn adtuk le a megrendelést, de ahogy elnézem, ma sem jön meg. 

    Mindig baj van velük, már nagyon unom. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82100)
    2020-05-13  16:25
  25. 2020. május 14. 09:5882102.

    Nem értem ezeket a weblap készítőket. Nem gondolnak azokra akik nehezen olvasnak, akiket zavarhatnak ezek a rikító színek? 
    Azt gondolják, hogy az a dizájn hogy csiricsáré dolgokkal pakolják tele az oldalt, semmi szépség nincs ezekben. Semmitmondó, oldalakon alig van valami. Olyan üres az egész. Mennyivel szebb egy halvány színes háttér, nem rikító színű kiemelés. A smiley-k is olyan idétlenek, pedig vannak sokkal kreatívabbak. Még a régiek is sokkal jobbak voltak. 
    Aztán az oldal is unalmas, lassú és néha idegesítő, hogy nem lehet csinálni semmit. Nem véletlen, hogy sokan már be sem néznek, vagy törölték a regisztrációt. 
    Jaj a Honfoglaló! Én is Honfoglalóztam egy időben, de az is unalmas lett. Még az Amőbát is kipróbáltam, de az is unalmas, mert mindig veszítettem. Valahogy nekem nem jönnek be az ilyen játékok. Jobban szeretem, ha színes, érdekes a játék, főleg ha sikerélményem van és gyorsan haladok előre. 

    Tegnap paradicsomos napom volt. Mára is maradt, így ma nem főzök. Lehet jön a fiam és elvisz vásárolni.
    Nekem is be kéne menni a bankba, mert nem tudom használni a netbakot és nem tudok fizetni sem a neten.

    előzmény:
    Kövesdiági (82099)
    2020-05-13  15:07

Címlap

top