Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2021. augusztus 28. 18:0082101.

    Valikám! 


    Köszönöm a jókívánságot, remélem gyorsan elmúlik, de még ma is nagyon maródi vagyok, ezzel a régi, nagymamám szavajárásával mondva. Igaz, lassan teszem a dolgom, de nagyon csodálkozom, mi a fene történt velem, teszem is, meg nem is, érdekel is, meg nem is, ma is sokat "lógtam", de erőltetett menetben azért tettem is valamit. Most meg véletlenül ráfolyt a hypo a zoknimra, érzem a szagát. Nem cseréltem le, csak WC papírral leitattam, mivel amúgy is a kádba készülődök, ez is mutatja, milyen lusta vagyok. 


    Egyébként az egerszalóki téma miatt írok, járjatok utána, kinek a tulajdona mostanra? Ha rájöttök, az mindent megmagyaráz. Csak remélem, jó nyomon járok, ha azt hiszem, hogy én tudom, ki vette meg, ki kerítette le, ki fogad ott méregdrágán vendégeket. Mondhatnám azt is, egyet lehet tippelni, és az lesz a jó válasz.

    előzmény:
    precon (82100)
    2021-08-28  14:37
  2. 2021. augusztus 28. 14:3782100.

    Sziasztok jó hétvégét.


    Az NLC megint nincs a toppon megint másolni kell ha azt szeretném ne száljon el a hozzászólás.


    Gittám remélem jobban vagy sajnos sokan vannak akik még mindig nem hisznek ebben a fránya vírúsban.Nekem is volt egy ilyen vendégem a napokban most hogy tőle vagy egyébként is megfáztam volna ez rejtély marad.Két napig én is alig álltam a lábamon fájt a fejem a torkom és kis hőemelkedésem is volt na és borzasztó sokat tüsszögtem az orromat is csapra verték Ma már a nehezzén túl vagyok .Remélem te is gyógyúlgatsz és a család is meggyógyúlt.


    Marcsi bizony nagyon szélsőséges ez az időjárás.


    Olvastam hogy volt az országban volt  ahol havazot és volt ahol fagyot.Nálunk is hűvös van én is vettem fel zoknit a lakásban és hosszú újjasban vagyok.Mondjuk eleve három napig rendesen be voltam búrkolva feküdtem,nagyrészt.


    Egerszalókon a fűrdőnek bizony borsós ára van nem éri meg hogy bemenjen az ember.Kintről is látni a sódombót.Régen rálehetett menni ma már el van kerítve.Mi voltunk annó az eredetiben nagyon retró volt.Megnéztük ezt az új részt is bementünk apussal nagyon szép de nem éri meg az árát.Jó a nosztalgia fürdő igaz csak három medencés de a víze ugyanaz.Egyébként meglehet nézni a sódombot belépő jegy nélkül körbe lehet járni.Jó pihenést kívánok.

    előzmény:
    totyogoka (82099)
    2021-08-28  06:42
  3. 2021. augusztus 28. 06:4282099.

    Szép jó reggelt!


     


    Vártam már hogy vége legyen a nagy hőségnek de nem gondoltam, hogy ennyire le fog hülni a levegő! Tegnap már zokniba köntösbe melegítőbe ültem itt a gépnél. Ma meg kerti partira megyünk az unokatesómékhoz. lehet hogy jól be kell majd öltözni mert oda fagyunk a padokhoz. 


    Holnap egy nagyon jópofa program lesz a kerületben. Amolyan nyár záró . Kisvonattal jönnek a fellépők és bejárják az egész kerületet .Itt ott megállnak és kis műsort adnak ( népi tánc , vers ének stb) Így nem egy helyre tömörül a tümeg hanem több helyszínen lesznek kevesebben , ráadásul mindez a szabadban. Mindenki a saját lakókörnyezetében eseleg a lakása ablakából élvezheti. Én jó kezdeményezésnek tartom.


    A héten voltunk a szüleim és tesóm sírjánál vidéken . Még éppen jó időt fogtunk ki. Aztán a strandon is voltunk, hogy fogyjon a bérletünk, mert van még jó pár alkalom rajta.


    Remélem , hogy Mindenki jól van és kellemesen telnek a napjaitok. 


    Csütörtökön megyünk Egerszalókra bár ott helyben csak a Nosztalgia fürdőbe fogunk ellátogatni mert a saliristől nem estem hasra legfeljebb a belépője árától. Demjénbe is voltunk már. Most inkább Egerbe megyünk majd be szép város és szívesen nézelődöm kirándulok oda.


    A lányomék is jönnek , nekik eleve Egerben lesz a szállásuk.


    Mindenkinek kívánok szép és kellemes hétvégét és nagyon jó egészséget!

  4. 2021. augusztus 25. 17:4382098.

    Szervusztok Barátok!


    Tegnap este írtam egy jó hosszú beszámolót, ami aztán eltűnt az éterben. Most nincs kedvem újra leírni mindent, fáradtnak érzem magam, mostanában mindent muszájból csinálok, igyekszem túl lenni rajta. Folyamatosan olyan érzésem van, mintha beteg lennék, húz az ágy, de legalábbis a pihenés. Vagy az időjárásváltozás, vagy az öregség, de lehet, az oltatlan rokonok hoztak ide egy kis coronát, ezek ugyanis bejárnak ungot-berget, de nem oltatták be magukat. 


    Ez csak akkor derült ki, amikor már itt voltak! Bugaci nagy seregszemléről jöttek, innen Pozsonyba készültek, ahová nem tudtak menni igazolvány nélkül. Ezért elmentek Balatonfüredre egy másik rokonhoz, (gondolom, azok is nagyon boldogok voltak?!), de az elmúlt hétvégén már egy hortobágyi rendezvényre igyekeztek. 


    Hogy mennyire voltam, vagyok boldog egy ilyen látogatástól, azt képzelhetitek.

  5. 2021. augusztus 25. 17:4382097.

    Szervusztok Barátok!


    Tegnap este írtam egy jó hosszú beszámolót, ami aztán eltűnt az éterben. Most nincs kedvem újra leírni mindent, fáradtnak érzem magam, mostanában mindent muszájból csinálok, igyekszem túl lenni rajta. Folyamatosan olyan érzésem van, mintha beteg lennék, húz az ágy, de legalábbis a pihenés. Vagy az időjárásváltozás, vagy az öregség, de lehet, az oltatlan rokonok hoztak ide egy kis coronát, ezek ugyanis bejárnak ungot-berget, de nem oltatták be magukat. 


    Ez csak akkor derült ki, amikor már itt voltak! Bugaci nagy seregszemléről jöttek, innen Pozsonyba készültek, ahová nem tudtak menni igazolvány nélkül. Ezért elmentek Balatonfüredre egy másik rokonhoz, (gondolom, azok is nagyon boldogok voltak?!), de az elmúlt hétvégén már egy hortobágyi rendezvényre igyekeztek. 


    Hogy mennyire voltam, vagyok boldog egy ilyen látogatástól, azt képzelhetitek.

  6. 2021. augusztus 24. 16:0682096.

    Sziasztok szép békés délutánt.


    Marcsi mindent elintéztem megvan a személyim és a beutalóm is.Ma végre rászántam magam a sorbanállásokra.


    Útálok menni mert mindenhol sokat kell várni és újjabban valahogy nem szeretek ücsörögni sehol.A rendelőben mindenki maszkban űlt na én elfelejtettem hogy ott változatlanúl kötelezőnem vittem maszkot így jó messza álltam mindenkitől.Az okmányirodában viszont nem voltak maszkban de ott is távolságot tartottam.


    Ma olyan volt az idő hogy nem kellett hőgutát kapnm ezért mentem intézkedni.


    Egerszalók nagyon jó hely csak a fűrdő piszok dráda,igaz üzemel a régi kicsi álítólag az még olcsóbb,megfizethető.


    Szeptemberbe miMátraszentimrére megyunk  a Hotel Narádba .pár napot,addigra még edzem magam.Szobabiciklizem meg tornászom hogy tudjak kirándúlni.welneszezni is fogok,van sókád na és mindenféle szauna én szeretek  szaunázni,van


    mindenféle medence is.De kirándúlni szeretnék nagyon szép arra minden.


    Mindenkinek további szép hetet kívánok.

    előzmény:
    totyogoka (82095)
    2021-08-23  09:33
  7. 2021. augusztus 23. 09:3382095.

    Mindenkinek szép napot!


     


    Itt kicsit borongós kicsit hűvösebb lett de már nem is olyan nagy baj a sok meleg után. akkor meg arra panaszkodtunk. Reggel kozmetikushoz akartam menni illetve le is mentem de nem volt nyitva. Írtam neki egy üzenetet és akkor derült ki hogy elfelejtett! De ennél nagyobb bajom ne legyen!


    Az Ünnep az eltelt! Már 20.-án kezdődött azzal , hogy Apusnak meglepetés partit szerveztünk az "Öreg" barátnőmmel.Jól sikerült hekkeztünk sütiztünk. Apus este ki ment a tüzijátékra én meg maradtam itthon mert elég vacakul éreztem magam. ( Mondjuk egyébként se mentem volna ki) Aztán 21.-én Apus megint el ment elvégre ezen a napon volt 67 éves nagy fiú , hát kiment Budaörsre a Repülőnapra.Minél öregebb annál jobban lázba hozza a repülés! Persze hogy ment is egy kört nem csak nézelődött. Meglepete magát a szülinapjára. Aztán jött a vasárnap amikor hosszú idő után megint együtt egy asztalnál ebédeltünk mindannyian úgy mint régen. Még Bambi kutyus is itt volt aki nagyon jól nevelten viselkedett végig! Cuki egy családtag az biztos .


    Szerdán egy fiatal ( 65) éves volt kolléganőm búcsúztatójára megyek a hétvégén szombaton meg aranylakodalomra vagyunk hivatalosak. ilyen ez a nyomorult élet ha az ember elmúlik annyi. Hol temetés hol lagzi. Szeptember 2.-án mi is elmegyünk Egerszalókra mert 2019 óta mindig módosítani kellett talán most sikerül. De onnan át kellene menni Miskolcra mert egy nagyon kedves barátunk temetésére júniusba nem tudtunk elmenni így most illene legalább egy szál virággal leróni  kegyeletünket.


    Majd szeptember 17.-19.-ig Szekszárdra mennénk a borfesztiválra de addig még itthon is lesz egy két dolog amit el kellene intézni. 


    Nos röviden tömören ennyi volt és lesz a közel jövőben velünk.


    Valika! Az én unokám élvezi a távoktatást! Nem bánná ha így maradna


    Kincsike! Sajnos az élet ilyen kegyetlen!


    Ibolya! Érezd Jól magad!


    Gitta! csak akkkor gondoskodj ha erre megkérnek!


    Marika! Vigyázz magadra !


    Sorbet Erzsikéékről változatlanul semmi hír?


    Mindenkinek a legjobbakat kívánom!


    Millió Ölelés!

  8. 2021. augusztus 23. 05:1182094.

    Szervusztok


    orvendek,hogy jol telt a hosszu hetvegetek,itt is volt unnepseg,de ennem mentem sehova.


    mar lehult a levego,hajnalban ,mar be kell csukni az ablakot,eddig nyitott ablakkal aludtam.


    Engem mar az is boldogga tesz,ha szep lassan csomagolok,hogy ne maradjon itthon semmi,amire majd szuksegem lesz.


    Hiszem,hogy lesz meg szep ido,tudok kicsit napozni is.


    legyen szep uj hetunk sok apro orommel.

  9. 2021. augusztus 22. 21:5082093.

    Sziasztok.


    Remélem mindenkinek békésen és vidáman telt ez a hosszú hétvége.


    Kezdődik egy új hét és lassan vége a nyárnak.Gyorsan szalad az idő.


    Jövő héten én is beütemeztem halszthatatlan dolgokat.Kaptam feladatot


    Szeptemberbe kicsit én is elutazom végre elhasználjuk a Karácsonyi ajándékba kapot útunkat.Fiammal közösen kaptuk így nem egyedűl útazom.


    Békés nyugodt jövő hetet kívánok mindenkinek.


    Megint @az NLC folyton kidobb

  10. 2021. augusztus 22. 21:2382092.

    Marika az unokám is azt szeretné ha nem távoktatás lenne ,bár ő koleszos és hétvégén járna haza de szerinte jobban lehet tanulni a személyes kontaktus van.Na meg gyakorlatok sem maradnának el.Ha távoktatás lesz megint kimaradnak a gyakorlati oktatások.Mivel ő mentőtíszt lesz fontos a gyakorlat.

    előzmény:
    krném (82078)
    2021-08-17  14:48
  11. 2021. augusztus 22. 21:1982091.

    Gittám ügyesen kezeled a dolgokat és egyetértek ebben veled.


    A vendégekkel kapcsolatban biztos hogy rájöttek hogy elmúlnak az évek és nem jó függőben hagyni dolgokat.Sosem lehet tudni mikor távozunk és kihagyunk megoldatlan feladatokat.Négy év kihagyás után én is felvettem a kapcsolatot apus hugával.

    előzmény:
    dundori (82080)
    2021-08-17  23:23
  12. 2021. augusztus 22. 21:1382090.

    Ibolyka örülök hogy jobban vagy ,bizony elkopunk és mindig olyan jön elő amire nem számítunk.


    A fűrdővel kapcsolatban ügyes vagy és igazad van,én is gondolkodom hogy nekivágok majd egyedűl csak én sosem voltam egyedűl sehol és nekem ehhez nagyn fel kell készűlnöm,bátorságot kell gyűjtenem


    A térdeddel kapcsolatban engem is noszogattak de én is úgy vagyok mint te nem hagyom magam.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82081)
    2021-08-18  06:51
  13. 2021. augusztus 22. 21:0982089.

    Erzsike veled érzek nagyon nehéz kilábalni ebből a helyzetből.

    előzmény:
    er54 (82087)
    2021-08-22  21:01
  14. 2021. augusztus 22. 21:0882088.

    Marcsi nem is te lennél ha nem lennének szorgosak a napjaid.Addig míg birod csináld majd eljön az az idő is mikor csak nézel ki a fejedből és nem csinálsz semmit(vagy nem)nálam már vannak ilyen napok.


    Még mindig nem tudjuk hogy hogy lesz a suli az unokának.A koleszt megigényelte ,reméljük nem távoktatás lesz megint.

    előzmény:
    totyogoka (82083)
    2021-08-19  07:04
  15. 2021. augusztus 22. 21:0182087.

    Jó  éjszakát  


    Látom mindannyiotoknak  dolgos napjai  vannak .


    Gyerekek a 3 nap alatt voltak  több  programon ,én  nem voltam sehol ,fájdalmas  bánatos  napjaim voltak .


    Sajnos  nem  tudok magamhoz  térni  .


    A héten  Danika  még velem lesz .


    Vigyázzatok magatokra .


  16. 2021. augusztus 22. 21:0182086.

    Szia rosz helyen jársz nálunk sosem volt ilyen nevű.

    előzmény:
    Pumapapa (82085)
    2021-08-21  12:55
  17. 2021. augusztus 21. 12:5582085.

    Sziasztok! Ki emlékszik Pumára?

  18. 2021. augusztus 21. 12:1282084.

    Sziasztok szép vidám napot.


    Remélem mindenkinek nyugodt békés ünnep és hétvégéje van-volt.


    A régiek tudják hogy én 20-án ünneplem a lányom szülinapját Most is így volt .Nyugodt szép napunk volt szép idő is volt,nem mentünk el itthonról.


    A mi városunk nem tartott tűzijátékot viszont más programok voltak és vannak mert falunapunk vagyis város napokat egybe hozták az üneppel.A gyerekeknek és felnőteknek is vannak jó kis programmok,sajna engem ez sem érdekel maradok itthon.Jön Szűcs Judit meg a Korda házaspár.Nekem ezek már lejárt lemezek igazán már egyikre sem vagyok kíváncsi.Aztán zenekarok a fiatalok kedvencei is jönnek nekem ismeretlenek.Szóval én elvagyok mint a befőt jól van ez így .Mindenkinek egy nagy ölelés vígyázatok magatokra.

  19. 2021. augusztus 19. 07:0482083.

    Szép jó reggelt Mindenkinek!


     


    Elég szoros ( szorgos) napjaim vannak mostanában de lesz ez még ígyse vagy igyebbül is  :) 


    Hála az égnek kicsit hült a levegő így már kicsit könnyebb elviselni a napokat. A nagy viharokat megúsztuk itt felénk szerencsére nem volt semmi .Tegnap voltam a rehab orvosnál, így ha semmi nem jön közbe vírus ügyileg akkor októberben mehetekegy kis karbantartásra. Jól is jönne mert a lábam továbbra is zsibbad és a hátam is fáj.Na majd meglátjuk mi lesz de addig is lesz még mit csinálni itthon is.


    A holnaptól kezdődő hosszú hétvégére nem tervezek semmit. Engem mindig felháborít a sok pénz elpuffogtatása a levegőbe, amikor a sok természeti csapás áldozatainak meg nem tudnak támogatást adni.Ünnepeljünk, de lehetne ezt szerényebben és méltóság teljesebben is.


    Gitta! Örülök, hogy a családod legkissebb tagja és a mama is jól vannak. Lassan de szépen rendbe jönnek a dolgok. 


    Valika! remélem, hogy te is jól vagy jöhet az izgalom az uncsiknak is hiszen még a kollégiumi ellátásokról nem nagyon nyilatkoztak hogy milyen év elé is nézünk.


    Ibolya! Nem tudom nálatok , hogyan mérik ezt a labor eredményeket. Az Én tesztemnél alul le van írva hogy mennyi a határéték mennyi alatt nem számít és mennyi a jó érték. De erről a családorvos tudna inkább nyilatkozni.


    Marika! Örülök, hogy hírt adtál magatokról. Jó dolog ha együtt a család. Érdekes még minden hétvégén együtt voltunk olyan természetes volt, de most hogy már több mint egy éve hogy csak ritkán ebédelünk együtt bizony nagyon tud hiányozni az együtt lét!


    Kincsike! Régen olvastunk Rólad. remélem , hogy a körülményekhez képest jól vagy és az unokák is lassan készülnek az oviba -suliba. 


    Sorbet Erzsike jelentkezett már régen, remélem , hogy náluk is minden rendben van és jól vannak.


    Mindenkinek kívánok kellemes napokat az elkövetkezendő hosszú hétvégére!

  20. 2021. augusztus 18. 14:5682082.

    Megcsinaltattam az antitest vizsgalatot venas verbol.sajnos 2 pilzer oltas utan csak 0,35 % a vedettseg.,legalabb 1 % kellene,hogy legyen.

  21. 2021. augusztus 18. 06:5182081.

    Szervusztok
    orvendek,hogy mindig kedvesen erdeklodtok felolem.


    Most mar jobban vagyok,sajnos 2 hetig szedelegtem,fiam vitt orvoshoz,kiderult,hogy a nyakcsigolyamtol van ez az allapot.


    a terdeimmel is gond van,de amig lassan elvegzem a teendoinet,nem mutetem meg.mar probaltak gyozkodni idegenek,de ertetlenul allok szembe,mi koze valakinek,hogy akarom vagy nem?


    mindket oltast megkaptam,semmi bajom nem lett hala Istennek,tegnap csinaltattam egy antitest vizsgalatot kb.7 ezer ft.ma lesz kesz az eredmeny.


    marika


    kerdesedre,hogy megyek furdore,evek ota egyedul megyek,a ferjem csak 3 x volt velunk,mikor 5-8 evesek voltak a fiaink,amikor a kislanyom volt kicsi,nar csak en mentem vele,ferjem nem szeretett menni sehova,igy megszoktam az egyeduli utazast.


    szeretem az egyeduli nyaralast,mert senki nem mondja meg,mit egyek,mit vegyek es merre menjek.


    voltam mar kozosen egy novel,de mindig beleszolt mindenbe,igy jobb egyedul,kipihenem magam es igyekszem a negativ gondolatokat tavol tartani magamtol.


     


    minyajatoknak szep napot kivanok sok apro orommel.

  22. 2021. augusztus 17. 23:2382080.

    Szervusztok Barátok, Szervusz kedves Marika! Olyan régen írtál, azt hittem, már el is felejtettél minket, a csoportot. Cinke Panna is jött, és lehet, hogy már ment is...? Most köszöntötted, mi korábban köszöntöttük, de azóta se híre, se semmi..


    Nálunk folyik minden a maga útján, a menyem még egy műtét elé néz, hogy mikor, hol, és ki műti majd, arról egyelőre semmit nem tudok. Megvan, néha jobban, néha nem annyira. Nagyon szigorú diétán van, így én most nem "táplálom", sokat nem mondanak, én meg nem tolakszom, próbálok jól viselkedni, mint egy olyan anyós, aki nem akar senki idegeire menni. Maradjunk annyiban, ha mondják, kérik, megteszem, ha nem, én nem akarok minden áron.... Remélem tudod mit akarok mondani ezzel.


    Nekem most olyan vendégeim vannak, amiről akár könyvet is tudnék írni, egy unokatestvér a régi életemből, de mivel immár a 70. évemet taposom és kb. 2x találkoztunk eddig, kicsit meglepő, de itt vannak, holnap reggel viszont már megint élhetem a megszokott életemet. Most csak annyit, hogy az elmúlt 2 napban elhanyagoltam minden tenni valómat, csak velük foglalkozom, és lehet, még Totyit is túlszárnyaltam a kilométerekkel, viszont annyira fáj minden porcikám, hogy szinte mozdulni sem bírok. Azért is ülök itt a gépnél, mert ők már alszanak, nekem meg nehezemre esik felállni a székről is.


    Majd jövök és elmesélek mindent, ha lesz rá kereslet.

    előzmény:
    krném (82078)
    2021-08-17  14:48
  23. 2021. augusztus 17. 23:2382079.

    Szervusztok Barátok, Szervusz kedves Marika! Olyan régen írtál, azt hittem, már el is felejtettél minket, a csoportot. Cinke Panna is jött, és lehet, hogy már ment is...? Most köszöntötted, mi korábban köszöntöttük, de azóta se híre, se semmi..


    Nálunk folyik minden a maga útján, a menyem még egy műtét elé néz, hogy mikor, hol, és ki műti majd, arról egyelőre semmit nem tudok. Megvan, néha jobban, néha nem annyira. Nagyon szigorú diétán van, így én most nem "táplálom", sokat nem mondanak, én meg nem tolakszom, próbálok jól viselkedni, mint egy olyan anyós, aki nem akar senki idegeire menni. Maradjunk annyiban, ha mondják, kérik, megteszem, ha nem, én nem akarok minden áron.... Remélem tudod mit akarok mondani ezzel.


    Nekem most olyan vendégeim vannak, amiről akár könyvet is tudnék írni, egy unokatestvér a régi életemből, de mivel immár a 70. évemet taposom és kb. 2x találkoztunk eddig, kicsit meglepő, de itt vannak, holnap reggel viszont már megint élhetem a megszokott életemet. Most csak annyit, hogy az elmúlt 2 napban elhanyagoltam minden tenni valómat, csak velük foglalkozom, és lehet, még Totyit is túlszárnyaltam a kilométerekkel, viszont annyira fáj minden porcikám, hogy szinte mozdulni sem bírok. Azért is ülök itt a gépnél, mert ők már alszanak, nekem meg nehezemre esik felállni a székről is.


    Majd jövök és elmesélek mindent, ha lesz rá kereslet.

    előzmény:
    krném (82078)
    2021-08-17  14:48
  24. 2021. augusztus 17. 14:4882078.

    Szervusztok!


       Éjjel hatalmas égzengésre ébredtem, dörgött, villámlott, aztán az eső is eleredt. Rettenetesen fújt a szél is, de szerencsére kárt nem csinált. Azóta is be van borulva, folyamatosan hallani a dörgést a távolból, s időnként esik egy kis eső is. A levegő viszont egész jól lehűlt.


       A hétvégén teltházzal voltunk, itthon voltak a gyerekek. Megünnepeltük többek közt az unokát, aki az idén érettségizett, s kezdi az egyetemet.


    A közelmúltban voltak a szerelők, így lett klímánk, bár a mostani időjárásban nincs rá szükség. A kert is folyamatosan ad munkát. A paradicsomban most van a dömping, remélem, ez az esős idő nem teszi tönkre.


    Gitta!


    Remélem, minden rendben van, a menyed meggyógyult, s a kicsi is biztosan sokat fejlődött már.


    Valikám!


    Egyelőre úgy néz ki, hogy rendesen indul a tanév, aztán majd menet közben kiderül, hogy változik-e valami. Reméljük a legjobbakat. Az unokáim nem egyformán fogadták a távoktatást. Az egyik nem bánná, ha most is az lenne. Jobban be tudta osztani az idejét, nem kellett utazgatni. A másik nagyon nem szerette, ő szívesebben ment volna az iskolába. Nem egyformák a gyerekek.


    Ibolyka!


    Talán már haza is utaztál a fürdőből. Olyan bátor és ügyes vagy, hogy így egyedül is bevállalod ezeket a napokat. A picike nálatok is jól van? Biztosan szépen fejlődik.


    Marcsika!


    Sokfelé jártatok, tartalmasan telik a nyár. Az, hogy a közeletekben van a fürdő, s bármikor mehettek, az külön jó. Én már többször is elhatároztam, hogy megyek a gyógyfürdőbe, aztán valamiért mindig elmarad. Igaz, több órás az út, s a menetrenden is változtattak, így csak átszállással lehetne menni. Egyszer csak rászánom magam. Remélem, az orvos eltalálja a jó terápiát a rehabon.


    Cinkepanka!


    Légy üdvözölve!


    Mindenkire szeretettel gondolok! Vigyázzatok magatokra!


    Marika

  25. 2021. augusztus 14. 12:4382077.

    Szép hétvégét Mindenkinek!


     


    Jó meleg lett megint. Még mindig tombol a kánikula. Én ugyan ma nem voltam sehol a bolton kívül és ma már ki se szeretném tenni a lábamat. Főztem délelőtt aztán mostam is egy adagot teregettem rendbe raktam a konyhát még édességet is csináltam holnapra de olyat amit nem kell sütni. Találtam egy jó kis kekszes almás receptet egyszerű hamar kész és melegeti be a konyhát ráadásul még finom is. 


    A jövő héten megyek a rahab orvoshoz, hátha tudna velem kezdeni valamit mert ez a láb zsibbadás már teljesen kikészít.Olyan idegesítő. Eddig csak a lábfejem zsibbadt de már az egész lábam combtól lefele.


    Remélem, hogy Mindenki jól van?


    Sok szeretettel gondolok Rátok!

Címlap

top