Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

30-as Fehérváriak

jukka
Létrehozva: 2003. július 14. 13:00
Mint ahogy a cím is mutatja azokat az emberkéket várom ebbe a topicba akik a Királyi Városban élnek. . .
  1. Torolt_felhasznalo_860150
    Torolt_felhasznalo_860150
    2004. június 11. 23:00501.
    Helló Csajszikok!

    Hát meg vót a nagy versengés. 37 csapat nevezett, de csak 27 ért célba. A többijek feladták vagy kiestek vagy megunták. Mi a 9 dikek lettünk, ami elég szép, hogy 45 p időhátrányunk volt.
    Ha vkinek van kedve meg ideje a www. bmwmtm. hu oldalon az Aktuális alatt az eredményekre klikkel és ott megláthassa, hogy hányas a kabát.
    Aztán van még egy képgaléria ás a válassz albumot közt a legfelső 200424óráson a 13 dik képen a garázsajtónak dőlve horkolok aztán a 26 oson meg acsapatommal a célban vagyunk láthatók.
    Nagy élmény volt leszámítva defektet meg a Tibi benzinjének az elfogyását. A következőt se hagyom ki.
    Öröülök, hogy jól vagytok és szépen elcseverésztek egymással.
    Kedves Zizi nagysága!Tuggya-e, hogy sokat gondolok kegyedre?Egy kis felhőtlen kacaj most jól jönne a fülemre, mert azért a mocizás adta élményen túl még vannak gondok, nem gondnok!
    No, pussz mindenkinek.
    Maccs!azé aza Kiel kicsit kiesik, de ami késik az múlik, készitsd azt a teját!Eccer biztosan beugrok érte. Ezt a Zsuzsi is megerőstheti. Az új kamionomat neki mutattam meg először. Féltégla az ablakon, minden lehetséges.
    Jó hétvégét mindenkinek.
    Guszti bá.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_305538
    Torolt_felhasznalo_305538
    2004. június 11. 10:18500.
    Köszi a lehetőséget, hogy megismerhettelek a családoddal együtt. . . gyönyörű gyerekeid vannak, szépek és kedvesek a fotók. :)
    előzmény:
    Wildkatze8 (498)
     
  3. 2004. június 11. 09:42499.
    Szia, működik a dolog.
    Nagyon tündérek a lányaid, és az egész bemoldal tök jó. Pusz:
    Gabi
    előzmény:
    Wildkatze8 (496)
     
  4. 2004. június 9. 19:27498.
    Szia!Ment Neked is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_305538 (497)
     
  5. Torolt_felhasznalo_305538
    Torolt_felhasznalo_305538
    2004. június 9. 18:56497.
    Sziasztok Zizi, Mildi, Vadmacs és Guszti!

    Guszti nem tudom mit láttál, de a kapu olyan mint volt, különben sem látszik a kapufélfa az utcáról. . . gondolok én is Rátok szombaton, hogy sikerüljön, amit terveztetek.

    Mildi köszi a gratulációt.

    Vadmacs én is kérek szépen egy jelszót. . .

    Zizi Neked és mindenkinek pussz. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2004. június 9. 14:58496.
    Ment privibe :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_288681 (495)
     
  7. 2004. június 9. 14:49495.
    Szia, egy jelszót szeretnék kérni a bemoldalhoz. Nagyon kiváncsi vagyok :))
    Üdv: Mildi
    előzmény:
    Wildkatze8 (494)
     
  8. 2004. június 5. 14:07494.
    Szia Mindenkinek!
    Guszti, most olvasom hogy Hannover-ben voltál. Egészen a közelben lakunk-> Kiel-ben. Legközelebb gyere be egy kávéra :-) (Mi nem kávézunk, de azért fözönk van, mert néhány sütibe szoktam pár cseppet önteni :-) ) Vagy teát is ihatunk, az van sokféle.

    Más. . Raktam fel pár képet a bem. oldalamra a lányaimról, akit érdekel írjon privit, és elküldöm a jelszót nagyon szívesen!
    Üdv mindenkinek;B.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860150 (493)
     
  9. Torolt_felhasznalo_860150
    Torolt_felhasznalo_860150
    2004. június 5. 00:36493.
    Helló Hölgyeim!

    Drukkoljatok nekem szombaton, mert akkor lesz a 4. BMW 24 órás túraverseny és idén a csapatommal a dobogót célozzuk meg. Aludnom kéne, de olyan izgatott vagyok, hogy egy zabsze se. . .
    Tudjátok!
    Nos vasárnap ilyenkor majd tudósítok.
    Mildike!Megnézem az adott helyet.
    Pusszancs
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. június 1. 11:36492.
    Sziasztok!

    Guszti, nem tudom, hogy Novákfalva már az Őrség területébe esik-e bele, de ha igen, akkor gyönyörű lesz. Nézd meg a Máriaújfalusi tavat is! (Szentgotthárd környékén van. ) Ez a rész afféle kis tündérország, a vidék nagyon jó túrázáshoz, az emberekről nem is szólva.

    Rozsda, gratula a vizsgáidhoz, nagyon ügyes vagy :)).

    Üdv mindenkinek
    Gabi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860150 (491)
     
  11. Torolt_felhasznalo_860150
    Torolt_felhasznalo_860150
    2004. május 31. 12:10491.
    Hali Lányok!

    Rozsda!Kicseréltétek a kapufákat, vagy csak átfesetteétek. A minap suhantam el arra ésd felfigyeltem a változásra.
    Ma délben indulok Hannoverbe egy kis mutyiért. lesz időm oda érni, mert csütörtökön veszen, fel a cuccoit és addig még elkolbésolok csehbe egy kicsit.
    Zizike!A szigetekre majd nászútra m, egyek. . . . .
    Közben találtam a haza kínálatba egy Novákfalva nevű helyet Vas megyében és ha jól megy a jövő hétre teljes lesz az infó a dologról.
    Nagy pussz mindenkinek.
    Guszti Bá.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_305538
    Torolt_felhasznalo_305538
    2004. május 29. 15:01490.
    Sziasztok!

    Ami azt illeti kicsit hanyagoltalak Benneteket, de most ilyen idők voltak.
    Az oldalt visszaolvastam, jó hogy itt vagytok és beszélgettek és az is, hogy még nem felejtettetek el. . . :)
    A sulinak vége, az évet befejeztem, a szobám is már régen készen van, nagyon klassz lett.
    Mostanában szép nyugiban vagyok, túl sok minden történt velem az idén, kell egy kis idő, hogy lecsendesedjen bennem.
    Puszi: Zizi, Mildi, SZVV :)
    előzmény:
    zizi9 (489)
     
  13. 2004. május 29. 08:56489.
    Jó reggelt és szép napot mindenkinek! Őszi, Mildi, Szvsz, mindnyájatoknak!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. május 29. 08:55488.
    Persze, hogy van kedveske!:)
    Tegnap néztem meg a www. fourseasons. com/maldives honlapot, és csak ámultam, és belefeledkeztem. . . .

    Igaz Te nem pont erről írtál, de hogy ott jól eső a pihenés az bizti:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860150 (487)
     
  15. Torolt_felhasznalo_860150
    Torolt_felhasznalo_860150
    2004. május 29. 00:45487.
    Csóközön a Hölgyeknek!

    Már elég régen kukkantottam be és meglepve tapasztalom, hogy azért zajlik az élet.
    Lányok, itt a nyár!
    Van valakinek valami hazai célpontja, amit szivesen ajánlana pihenésként?
    Rájöttem, hogy eleget rovom az utakat és egy jó kis csendes helyre vágyom itthon. Az se baj, ha a világ háta mögött van és nekem kell esetleg a fát felvágni vagy a kertből szedni a zöldséget a leveshez.
    Elegem van a városi nyüzsiből de leginkább a családomból.
    Remélem mindenkinél minden OK.
    Pussazntás mindenkinek.
    előzmény:
    zizi9 (485)
     
  16. Torolt_felhasznalo_860150
    Torolt_felhasznalo_860150
    2004. május 29. 00:42486.
    Csóközön a Hölgyeknek!

    Már elég régen kukkantottam be és meglepve tapasztalom, hogy azért zajlik az élet.
    Lányok, itt a nyár!
    Van valakinek valami hazai célpontja, amit szivesen ajánlana pihenésként?
    Rájöttem, hogy eleget rovom az utakat és egy jó kis csendes helyre vágyom itthon. Az se baj, ha a világ háta mögött van és nekem kell esetleg a fát felvágni vagy a kertből szedni a zöldséget a leveshez.
    Elegem van a városi nyüzsiből de leginkább a családomból.
    Remélem mindenkinél minden OK.
    Pussazntás mindenkinek.
    előzmény:
    zizi9 (485)
     
  17. 2004. május 24. 12:26485.
    Szia!:)

    Igen ismerem őket. Ritkán, de voltam ott programjukon, pld. Dr. Czeke András /ő nőgyógyász volt/, aki Bp-en a Tündérkertet alapította meg a Hajógyári szigeten- a magyar régmúlttal, az ősmagyarsággal és annak értelmével foglalkozik, és a nőiség központi kérdésével.
    Czekével külön is beszélgettem ez után az előadása után a Tüdérkertben, és érdekes ember, jó fej.
    Számára nagyon meghatározó, hogy a magyarság mennyire fontos lehet az emberiség történelmében, s hogy a magyar nyelv állítólag isteni kódokat tartalmaz, csillagközi nyelv. Ez igy első hallattra bizar, de egy előadás keretében és logikára építve nagyon megkapó, sőt megrázóan fantasztikus.
    Ezen kívül nem igen járok oda, mivel a férjem reikit tanít, a lánykolesszel szembeni utcában, és nem a rai-t, hanem a hagyományos tibetit, valamint masszázsokat.
    Egy masszázsfélét én is tanítok, tehát ha érdekel még beszélhetünk róla:)
    S mivel így benne vagyunk a forgatagban, ezért elég sok programról tudunk, vag ymi magunk szervezzük.

    Minden esetre erről a sámán dologról beszélgetnék veled:)
    Szép napot!
    S mindazoknak is akik erre járnak!:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_288681 (484)
     
  18. 2004. május 24. 12:07484.
    Jaj, ne haragudj!
    Pénteken olvastam a leveled, csak kivételesen zsúfolt napom volt.
    Igen, érdekelnek az ilyen jellegű témák, (hogy is nevezzem - ezoterikus v. természetgyógyászat?). Végül is a jógára találtam rá, és ezen az úton szeretném, ha fejlődni is tudnék a jövőben. Masszírozási technikákat is szeretnék megtanulni, no de ez is pénz meg idő kérdése.
    A baráti körömben nem nagy a téma iránt érdeklődő emberek száma. Viszont van egy fehérvári egyesület, ha jól emlékszem, Hétforrás a nevük, és ők szerveznek hasonló programokat. Ismered őket?

    Csók: Gabó
    előzmény:
    zizi9 (483)
     
  19. 2004. május 22. 11:41483.
    Mildi merre vagy????:)))
    Jó hétvégét mindenkinek, én is úgy teszek, hogy jó legyen!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_288681 (479)
     
  20. 2004. május 22. 11:40482.
    Édesem micsoda leveleket írsz nekem ide a közösbe, hát szétröhögöm magam Teeeee!!!!!:)))))))))))
    Még jó hogy tudom, milyen huncutkodós vagy!
    Minden esetre jó utat, aztán majd kíváncsian várom a beszámolót!:)Szia :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860150 (481)
     
  21. Torolt_felhasznalo_860150
    Torolt_felhasznalo_860150
    2004. május 21. 00:16481.
    Szia Édesm!

    Megkaptam a virágot és a jó kívánságot. Remélem használni fog, mert ebbe a pillanatban nagyon fel vagyok dobódva.
    Ha lesz egy kis szabad időm, akkor bővebben beszámolok az utóbbi időről.
    Szombaton megyek a nagy európai BMW találkozóra.
    előzmény:
    zizi9 (480)
     
  22. 2004. május 20. 16:37480.
    Szia!!
    Nem, ez Budapesten volt, de történetesen az én férjem vezette egy pár éve, és most is itt a városban szerdán esténként reiki klubot vezet, és szerintem meg lehetne győzni, hogy a fehérváriaknak is kell egy kis sámándobolásos, meditációs, táncolásos hétvége
    Ha valami oknál fogva neki nem menne, akkor nekem igen, mivel hasonlót már én is csináltam mikor a masszázstanfolyamot tartom.
    Csak szervezés , és érdeklődő , erre vágyódó emberek kérdése. :)
    Más ilyen dolog is érdekel téged?
    üdv:Zsu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_288681 (479)
     
  23. 2004. május 20. 14:57479.

    Szia Zizi!
    Sajnos nem aktívan "sámánkodtunk", hanem előadások voltak, a Méhkas aula szervezte a programokat. Például, ahogy írtam, fellépett egy magyar csoport japán dobokkal, utána Laár András zenélt, valamint folyamatos filmvetítés ment egy kisteremben. Később a Bőrgyárban folytatták koncerteket, de oda nem mentünk, mert a párom éjszakás volt.
    De nagyon hangulatos volt, és a Bory várat is más szemmel láttam most. (fáklyás kivilágítás, stb. )

    Üdv: mildi

    PS: ez a meditációs nap fehérvárhoz kötődött?

    előzmény:
    zizi9 (478)
     
  24. 2004. május 19. 17:02478.
    Erről a sámánoskodásról mesélhetnél még nekem, mondhatni a "szakterületembe" vág:) A dobokat imádom. Egyszer volt, hol nem volt, egy jó régi egész napos meditációs napon sámán doboltunk, és bizony előszőr és ez idáig utóljára úgy érzem transztáncot lejtettünk. . .
    Remélem mielőbb írsz!:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_288681 (477)
     
  25. 2004. május 19. 16:37477.
    Szió!

    Örülök, hogy tetszett a program. Én azon a hétvégén a Bory várban voltam, afféle sámán programok voltak (pl. japán dob).
    A szakértőket én itt a neten fedeztem fel magamnak, a jógás hölggyel szoktam konzultálni.
    Nagyon tetszik, ahogy az NLC megcsinálta ezt, erre mondom, hogy igazán jó ötlet volt.

    További jó rendezkedést!
    mild
    előzmény:
    zizi9 (475)
     

Címlap

top