Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Esküvői bakik

esztersajt
Létrehozva: 2007. május 29. 12:46

Sziasztok!

Mint már párszor beszámoltam róla, nemsokára férjhez megyek, és nagyon izgulok, h nehogy v.mi baki becsússzon!

Egy ismerősöm mesélte, h a hivatalban, mikor az a rész jött, hogy a gyertyát kellett meggyújtani, akkor a menyasszonynak kigyulladt a hosszúujjas ruháján a csipke! Gondolhatjátok, milyen ciki!!! Végülis eloltották, nem lett semmi gond, az anyakönyvvezető azért hozzátette, hogy milyen tűzrőlpattant menyecske lett belőle!

Akinek van valami vicces szituja az esküvőjéről, vagy más esküvőjéről, az írja meg!!!! Hagy nevessünk mi is!!! Ha június 9.-én lesz v.mi vicces, megírom én is! Pusz

    

  1. 2007. július 10. 19:21226.

    Eszembe jutott még egy történet. Egy másik barátnőm  esküvőjén, több, így utólag már mókásnak tünő eset is történt.

    Volt mennyasszony szöktetés, de konkrétan a ifjú férjnek fel sem tünt, hogy "elrabolták" a feleségét, csak akkor kezdett el idegeskedni, hogy hol van, amikor már közeledett az éjfél és kezdődött volna a mennyaszonyitánc. Amikor megjelent ( visszahozták az "elrablók" maguktól &nbsp még majdnem leszídta, hogy hol volt... közöltük vele, hogy ez lett volna a mennyasszony szöktetés és szégyelje magát, hogy ilyen könnyen elvihették az ifjú feleségét.   A mennyaszonyi tánc közben, már éber volt    Ott is történt egy kis baki, az egyik rokon már kicsit többet ivott és a megbotlott a mennyasszonyitánc közben, magával rántva a mennyasszonyt. Így utólag már nevetünk rajta, ha visszanézzük a videót, de ott akkor megijedtünk, hogy valami baja történt.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. július 10. 19:08225.

    Sziasztok!

    Két mennyaszonyicsokros történetem van:

    Volt kolléganőmnek sikerült egy hajléktalan ölébe dobni a csokrát, aki ott üldögélt a templom lépcsőjén.   Megsajnálták nem volt szívük visszakérni. Gondolom a  mennyasszonyitánckor összetáncolt pénzek jobban örült volna. 

    Egy barátnőm koszorúslány volt egy ismerőse esküvőjén.  Jött a csokor eldobása, felsorakozott a sok esküvőre vágyó lány, köztük az én barátnőm is. Csokor repül, bnőm meg annyira igyekezett, hogy megszerezze, hogy megbotlott a saját  ruhájának abroncsában és akkorát zakózott, hogy olyat még nem láttam.  De a lényeg, hogy megszerezte a csokrot, azt nem ejtette el.  A videón látszik, hogy a párja, elfordul és odébb áll, jelezvén, hogy én nem ismerem ezt a lányt, mi nem együtt vagyunk   Azóta ők is összeházasodtak. A saját esküvőjüket megúszták bakik nélkül :D

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. július 10. 11:35224.
    Kérünk még ilyen jó kis történeteket.
    előzmény:
    judy22 (223)
    2007-07-10  11:35
  4. 2007. július 10. 11:35223.
    Na csajok.Csak valaki férjhezment azóta.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_711537 (222)
    2007-07-09  11:45
  5. Torolt_felhasznalo_711537
    Torolt_felhasznalo_711537
    2007. július 9. 11:45222.
    Hát ez nagyon jó topic, kár hogy kihalt... De nagyon örömteli perceket szereztetek sokaknak 
    előzmény:
    Tiheli (221)
    2007-06-21  11:58
  6. 2007. június 21. 11:58221.
    Na, sikerült beszereznem képeket
    előzmény:
    Tiheli (220)
    2007-06-17  11:53
  7. 2007. június 17. 11:53220.
    Sziasztok!

    Barátnőmék esküvőjén történt:

    Az esküvő alkalmából készítettek a menyasszonyi autóra külön rendszámtáblákat. Az egyik tökéletesre sikerült (ez van a képen), a másikon viszont zöld-fehér-piros zászló díszelgett

    Menyasszonytánckor meg a vőfély olyan vehemenciával verte a kondért, hogy eltörött a fakanál
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_605220
    Torolt_felhasznalo_605220
    2007. június 15. 05:57219.
    Sziasztok!!! Én is hoztam egy bakit  A polgári esküvőn az igen kimondása utáni hatásszünetben a párom elkapott és szinte hanyatdöntött az első hitvesi csók okán.Mikor végre levegőhöz jutottam odasugtam neki, hogy ezt még nem most kellett volna.Mire ő jó hangosan: Most már mindegy.- és szép komótosan letörölte a szájáról a rúzsomat Aztán mikor ténylegesen elért a szertartás a csókig az anyakönyvvezető így konferálta fel: és most következzék immár a második hitvesi csók 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. június 15. 00:42218.
    Gratulálok!  (A képekhez is )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_709667 (217)
    2007-06-12  11:40
  10. Torolt_felhasznalo_709667
    Torolt_felhasznalo_709667
    2007. június 12. 11:40217.
    Ez így van, én nagyon nevettem a Gáboron
    Nekem tökéletes volt az a nap és nem bántam meg, hogy végül nem "csak úgy" házasodtunk össze...soha nem fogom elfelejteni
    előzmény:
    Dzsudika (215)
    2007-06-12  08:49
  11. Torolt_felhasznalo_227560
    Torolt_felhasznalo_227560
    2007. június 12. 10:30216.

    Sziasztok!

    Még egy két baki: egy baráti pár esküvőjén voltunk az akkori kedvesemmel. Meghatottan ültünk a templom padjai között mikor az elöttünk ülő idős bácsika pukkantott egy nem éppen szolidat. Először csak néztem, majd ránéztem a páromra, ez volt a hiba. Kitört belőlünk a röhögés. Nem birtuk visszatartani. Persze félbeszakadt a mise és a völegény nagyon szúrós szemmel nézett ránk. 

    előzmény:
    esztersajt (1)
    2007-05-29  12:46
  12. 2007. június 12. 08:49215.

    Gratulálok Nektek! A baki meg szerintem igenis kell, tökéletes esküvő nincs is. Ha csak olyasmik történnek, mint amiket Te is elmeséltél, az igazán nem számít. Sőt, még oldja is a feszültséget.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_709667 (214)
    2007-06-11  21:13
  13. Torolt_felhasznalo_709667
    Torolt_felhasznalo_709667
    2007. június 11. 21:13214.
    Szombaton megvolt a mi nagy napunk is, tele bakikkal, de ezzel együtt is csodálatos volt, de tényleg, szerelmesebbek vagyunk, mint valaha!

    Bakik:
    -pl. zene...annyira válogattunk, de szerintem nem is figyelt rá senki és a szülőköszöntésnél nást játszottak...
    - a pap kérdezte: -Gábor, akarod-e....- Tomitól
    -7órától nem volt rajtam cipő, mert fájt a lábam - pedig előtte hordtam és kényelmes volt - letettem és a cipőrablás így a szemfüleseknek köszönhetően jó hamar volt
    -menyecsketánckor három srác el akart rabolni, de féltem, hogy esünk a lépcsőn, így nem vártam meg a férjemet hanem elkezdtem futni, ő meg utánam))) vicceske volt
    baki még: a polgárin felcseréltük a gyűrűt, és Tomi ujjára nem ment fel az enyém Az első hitvesi csókunknál a gyűrűt a kezében szorongatja
    A pap elkezdett arról beszélni, hogy a mai világban felelőtlen, aki nem vállal minimum 3gyereket.

    ja, a templomnál volt csoportkép és lecsúszott a stóla a vállamról és gyorsan visszarakta rám - mármint a pap
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2007. június 11. 09:29213.
    Ma van a második házassági évfordulónk, tegnap este volt idpnk, és egy nagyot nosztalgiáztunk fényképnézegetés közben. És bizony jól látszott, hogy jé, az elején nincs nálam a csokor.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2007. június 10. 07:37212.
    Szia, Esztersajt! Hiszen neked tegnap volt a Nagy Nap! Remélem, minden OK volt és ha történt is baki, az a humoros kategóriába tartozik!!! Mesélj, ha épp magadnál vagy már  
    előzmény:
    esztersajt (1)
    2007-05-29  12:46
  16. 2007. június 9. 23:07211.

    egyik barátunk végigröhögte a ceremóniát a sjaát esküvőjén a házasságkötőteremben...az eredménylfújta a közös életüket jelképező gyertyát,amit együtt gyújtottak meg....még nem váltak el!

    előzmény:
    esztersajt (1)
    2007-05-29  12:46
  17. 2007. június 9. 22:37210.
    Hogyan halt meg a menyasszony? (Ha már feldobtad a témát)
    előzmény:
    Gyogyós (201)
    2007-05-31  11:03
  18. 2007. június 9. 20:02209.

    Hallottam egy sztorit, a következő történt:

    A pár szépen beballagott a terem közepén az anyakönyvvezetőhöz, aki csak akkor lépett be egy oldalajtón, amikor a pár az asztalhoz ért. Na, az anyakönyvvezető belépett, kezében a tálca, azon a két gyűrű. Abban a pillanatban elcsúszott a cipője sarkán, akkorát tanyázott, mint egy ólajtó, két métert landolt a parkettán, a tálca  is kiesett a kezéből, úgy kellett összekeresgélni a jegygyűrűket a vendégeknek. A csaj felállt, kivonult. Vissza se jött, helyette egy másik anyakönyvvezető adta össze a párt.

    Nem volt szerencsés a szitu, a pár azóta régen elvált.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2007. május 31. 20:07208.
    Sziasztok!

    Annyira jókat írtatok, h könnyesre röhögtem magam.

    Én csak pár kisebb poénról tudok beszámolni az esküvőmről:

    Nálunk ebéd volt egy álló hajón. A főasztalt egy kis emelvényen helyezték el. Az asztalunk előtt volt egy kis szabad tér, s azt az én 5,5 éves unokahúgom (aki mellesleg a koszorúslánykám is volt) kinevezte színpadnak. Rendben lezajlott a svédasztalos kajálás, mindenki elpilledve ült a helyen iszogatva-beszélgetve. Ekkor a kiscsaj felpattant a "színpadra" és az apja biztatására jó hangosan elrikkantotta magát: "Most pedig táncprodukció következik! Kérem, nézzenek!"
    És táncikált egy sort. Aztán persze a többi gyerek is csatlakozott hozzá. A végén meghajoltak, és megtapsoltuk őket. Azóta ez a "kérem, nézzenek" szállóige lett.


    Bár ebéd volt, a barátaink és a családom kemény magja (= zömében kellően bepiált vendégek) késő estig jól érezte magát a hajó teraszos részén - persze velünk együtt. Az este egyik pontján egyik barátunk konstatálta, h elfogyott a konyak, s üres az üveg, s hogy mennyire ideális a palackposta számára. Össze is írtunk egy csomó baromságot egy papírra. A megszólítottak a halak (!) voltak. Mellékeltünk hozzá egy filctollat és egy üres papírt is, hogy tudjanak majd válaszolni, végül légmentesen lezárva velünk, az ifjú párral bedobatták a Dunába.

    Mondjuk az este folyamán egy jégcsipesz is a Dunában landolt, mert egy barátunk véletlenül kiejtette a kezéből. (Ő közvetlenül a víz mellett ült, s csak egy korlát válazototta el attól.) Egy másik haver pedig elkérte a cigijét egy harmadiktól, mert az asztal szélén volt s nem érte el. Az illető dobta a dobozkát, és mit gondoltok hol landolt végül? Nem, kivételesen nem a Dunában, hanem a hajó tetején.


    Egyik barátunk különösen részeg volt már búcsúzáskor, úgyhogy nagy meghatottsággal azt kívánta nekem, h még 70 évesen is szüljek. (Azóta is ezt hallgatom... )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2007. május 31. 16:13207.

    Sziasztok!

    Egy elég morbid történettel én is beszállnék:

    Esküvő napján az ifjú pár és a násznép beballag a templomba, pap bácsi már a templomban várja őket. Szépen helyet foglal mindenki, elkezdődik a ceremónia.

    Pap bácsi (vajon minek a hatására?&nbsp elkezdi égtelen megrendüléssel búcsúztatni az ifjú párt, hogy milyen jó emberek voltak, meg milyen fiatalok, stb.stb.    Kb. 10 perc után szóltak neki, hogy hé, ez itt egy esküvő és nem egy temetés...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2007. május 31. 14:19206.
    Azt ki ne felejtsd, hogy a menyasszonynak hupilila színű ruhája lesz, és világoszöld haja!   
    előzmény:
    Gyogyós (204)
    2007-05-31  13:31
  22. 2007. május 31. 13:56205.
    Húgom esküvője: nagyon kis létszámmal, családi körben zajlott az esemény egy kibérelt, üres kúriában. Már leült a hangulat, az örömszülők elkezdtek összepakolni (személyzet híján és a helyszín kedvéért ezt bevállalta a család). Hugi mindenáron segíteni akart nekik, és felvett egy félig üres sörösüveget, hogy kivigye a konyhába. A nagy ruhájában persze megbotlott a küszöbben. A férje nem látott más a szobából, csak hogy repül a levegőben egy sörösüveg, utána a húgom, mint vmi matt alkesz, aki nem bír megmaradni a talpán sör nélkül. A vége persze egy hatalmas esés lett, a ruha tiszta sör és üvegszilánk lett, megalapozva a romantikus nászéjszakát :-) De legalább sérülés nem történt.
    Másik: barátnőm esküvőjén a pap ugyan józan volt, de a szövege elég furcsára sikeredett. Végig arról beszélt, hogy amikor az ember lovat vesz, van ideje alaposan körbenézni, mindene megvan-e (ezt hosszan ecsetelve, jók-e a fogai, szép-e a szőre, stb), viszont itt van ez a két fiatal, akik micsoda bizalomról és kockázatvállalásról tesznek tanúbizonyságot, hogy csak így összeházasodnak, pedig ugyebár lovat is hosszú távra választ az ember magának. A násznép elég zavartan pislogott...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_103445
    Torolt_felhasznalo_103445
    2007. május 31. 13:31204.

    Ja,és ha én egyszer beadom a derekamat,akkor az az öszes vendégnek sokkoló hatású esküvő lesz.Mindenben egyedi és lázadó stílusú szertartást szeretnék,persze ha majd a leendő párom is egyetért ebben.

    Menyakocsi nem lesz,régi Csepel kerékpárokkal megyünk majd.

    Bevonuló zene a Bon-Bontól a "Holnaptól nem érdekel hol jársz és kivel...." kezdetű szám lesz.

    Lagziban egészben sütött disznó lesz a kaja uborkával meg friss kenyérrel.Előtte az asztalokon minden tányér mellé egy zacskós leves,és csak forróvizet szolgálnak fel a pincérek.

    Sorolhatnám.......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. május 31. 13:18203.
     Ez aranyos...
    előzmény:
    tr1n1ty (202)
    2007-05-31  11:36
  25. 2007. május 31. 11:36202.
    Nálunk, mikor leültünk az anyakönyvvezető előtt, a párom - hogy kényelmesebb legyen - kigombolta a szmokingját. Aztán felálltunk, hogy megválaszoljuk a kérdéseket, ő meg a szoknyámon állt és gombolkozott befele. Próbáltam lökdösni finoman, meg ránéztem, erre visszanézett rám szerelmesen, a lökdösést nem vette...nekem meg ki kellett mennem aláírni..Végülis egy elegánsat taszítottam rajta, mikor kiindultam..

    A templomin meg...az másik napon volt...panzióban laktunk, öltözködtem...már baromira kellett sietni, mert úton volt értünk a kocsi, és én nem találtam a bugyimat. (Persze szupi gyönyörű csipke tanga volt, csak erre az alkalomra) Totál kivoltam, hát basszus, fehér ruha, harisnyatartó, minden, - bugyi nélkül csak nem mehetek be a templomba! Hát jobb híján gyorsan felhúztam egy másikat.
    Csak este, a levetkőzésnél derült ki, hogy 2 bugyi volt rajtam, csak annyira vékony volt az a tanga, hogy nem éreztem, hogy már rajtam van, mikor kerestem.. Szóval nagyon is erkölcsösen, dupla bugyiban mentem férjhez!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top