Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Juniusban -6 kg

Torolt_felhasznalo_958063
Torolt_felhasznalo_958063
Létrehozva: 2007. május 30. 21:23

Sziasztok,

Olyan tarsakat keresek, akik szivesen csatlakoznanak hozzam juniusban, es egyutt fogynank le.

Meg 4, idealis esetben 6 kilot kene leadnom, es mindezt egy honap alatt szeretnem megtenni. Mar egyszer sikerult, miutan a szenhidratot (kenyerfelek, tesztak, rizs, krumpli, edessegek) kiiktattam az eletembol, mellette sportoltam. Az utolso 4/6 kilo nehezen megy le, de tarsakkal konnyebb lenne.

Mar holnap tervezek egy rahangolo napot, a sport eddigik resze volt az eletemnek (futok) ezt meg is tartom.

Csatlakozna valaki? Nagyon remelem!!!!!!!!

Niki

  1. 2009. augusztus 6. 10:5910359.
    Szia  hat ebben a nagy melegben a fagyi nelkul ki nem birnam en sem,jaj ,hogy hianyzik az a finom citrom,meg puncs, fagyi .Igaz itt is finom fagyik vannak a citrom a kedvencem es az itt nincs,Ma nagyon meleg lesz es nagyon paras tiszta szauna,csak ugy ragad a levego, othon is kanikula van meg mindig?Egyel te is dinnyet jol le hutve .Jaj ma tuti bunozni fogok mert sutit sutok, a gyerek sereg lazadozik, ,hogy mar reg sutottem,tegnap is ezzel nyuztak egesz nap.ugy hogy egy idore le lepek ,puszantas mindernkinek.
    előzmény:
    SSszonja (10349)
    2009-08-02  17:40
  2. 2009. augusztus 6. 10:4710358.
    Szia hu de reg jarlal erre,de orulok.De jo ,hogy tul vagy a koltozesenn ,hogy en hogy utalom .En is koltozom kb 10 nap mulva indulunk,Jordaniaba es egy ideig tuti nem lesz nettem.de amint lesz jelentkezem .addig probalok majd gyakrabban irni.Na a kilokkal nallam is el szaladt a lo hiztam 5 kg !!!!!!!De most mar jo ,kislany vagyok .A hasam nagy nekem is de minden nap tornazom 2x 20 percet popora  es hasra,ha nagyon faradt vagyok akkor is az egyiket meg csinalom ,tegnap este 11 kor tornaztam!!!!!!!!!!!!Na ez regen nem fordult elo.De szepen mennek le a centik.!!!!!!!!!!!   A dinnye jo otlet en is sokat eszem van ,hogy vacsorat ki hagyom es egy  dinnyet eszem ,csak akkor a wc t jarom egesz ejjel.            
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_958063 (10356)
    2009-08-05  23:36
  3. 2009. augusztus 6. 10:3210357.

    Szia bocsi  ,hogy csak most irok de en is kicsit be vagyok havazva gyere csak es csatlakozz hozzank.En is att estem hormon kezelesen anno en 16 kg hiztam tolle ,kesobb ki derult mikor orvost valtottam ,hogy semmi szukseg nem volt ra,es szerencsem volt ,hogy nem bojgatta fel a hormon haztartasomat fenekestul.

    Gratulalok a fogyasodhoz ,most en is be kemenyitettem mert hiztam egy par kg es azt szeretnem le adni ,reggel eszem gyumolcsot ,ebedre valami sovany husit,vacsira salatat szoktam enni es le is ment csajok 1,5 kg!!!!!!!!!!!!!!!.Ha lesz kis idom delutan irok be par receptet amit ehetel  fincsi es nem hizlal.Ma nallam zoldseges hal lesz ,de  egy jo kis lecsot ,is ehetel nyugottan dusithatod virslivel,vagy tojassal az is  egy szuper laktato ebed lehet.Bocsi de ez  a laptop mindent egy be ir .Jelentkezem .

    előzmény:
    floriad (10351)
    2009-08-02  17:58
  4. Torolt_felhasznalo_958063
    Torolt_felhasznalo_958063
    2009. augusztus 5. 23:3610356.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm, hogy hiányoltatok! Jól esett!

     

    Közben mi is elköltöztünk, na nem olyan messzire mint egyesek! De bőven volt dolgom, és még most is rengeteg a doboz, vasárnap fejeztük be  aköltözést, és gondolom még jópár nap, míg eltűnnek a csomagok.

     

    Kiló-ügyileg rosszul állok, baromi hájas a hasam, és nagyon rosszul néz ki...abba kéne hagyni a zabálást. 74 kiló vagyok, de centiben nem tudom, mert a centi még nem került elő.

     

    Azt hiszem, holnaptól tartok gyümölcsnapot, most itt a finom dinnye, élni kéne a lehetőséggel. Augusztus végén megyünk egy jótékonysági partyra, jó lenne, ledobni pár kilót...

     

    Most igyekszem gyakrabban írni!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 5. 22:2210355.

    tegnap este annyira ehes voltam,megittam sok vizet es fyorsan lefekudtem aludni, reggel mar nagyon eheztem,igyhat reggeliztem, de csak ovatosan.Delben is csak minimalisat ettem, egesz delutan semmi csak folyadek, este 7 korul pedig a gyroszos sali.

     

    Te miket eszel? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 5. 22:2010354.

    szia!

     

    en is 164 cm vagyok,meg 58 kilosan is jo voltam,aztan belekezdtunk a babaprojektbe es jottek folfele a kilok.

     

    Ma rendeltem gyrost talat, abbol kiettem a zoldseget kicsi hussal, a tobbi hust es a sult krumplit meghagytam apanak. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. augusztus 4. 21:1910353.

    Helló! Kicsit haldoklik a topic... de azért a fogyi megy folyamatosan mindenkinél.. én tudomamúgy a június még 2008ra vonatkozott a címben, azóta már eltelt kis idő. Én most nyárra ledobtam 3 kilót, még kellene 3-at hogy tök elégedett legyek, de most kicsit belefáradtam. Vissza is jött 1-2 kiló de ez csak víz.

    Igazából mostanában 4-5 napja iszonyat sokat eszek, fagyiztam tegnap este is és nem hízok. OK nem is fogyok, de ha ezekkel leállnék szerintem tök könnyen lemenne az a pár kiló.

    Te hány cm vagy? mert én 164 és nekem is az igazán igazán álomsúlyom az 53-54 lenne de ez szerintem már nem fog összejönni. Most az 57el nagyon boldog lennék már!

     

    előzmény:
    floriad (10352)
    2009-08-04  17:32
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 4. 17:3210352.

    hm,hol vagytok?

    Csak azt szeretnem irni,hogy amiota irtam ide,azota lement masfel kilo.

     

    Csak delben eszek,ma pl, zoldbab fozeleket, de csak egy kis adagot, kis mareknyit,estere eszek jegsalis kevereket,oljaos hallal, holnap reggel tukortojast sajttal. Szal eleg karcsu, de ha iszom a sok folyadekot nem erzem,hogye hezek. Es mindennpa mozgok valamit, vagy futok, vagy bringa, ma lepcsogepeztem. Szakdt rollam a viz, bar az alapbol is mert dog meleg van a lakasban.

     

     

    Irjatok am!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top