Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

őssejt fokozó

Torolt_felhasznalo_456208
Torolt_felhasznalo_456208
Létrehozva: 2007. június 19. 17:30
Kinek van tapasztalata! Szeretnék vásárolni de előbb egy pár véleményt szeretnék hallani, mivel, hogy nem olcsó.

OLIMPIQ StemXCell

 

 

  1. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 3. 21:29101.

    tudomány az ókorban? és mi van a sámánokkal, azokkal a civilizálatlan népekkel, akik elzárva tőlünk és a gyógyszereinktől, gyógynövényekkel gyógyítják magukat hatékonyan? 

    A okori gorogok kezdtek azt amibol a mai tudomany lassan kialakult.

    Voltak samanok, varazslok, papok, josok stb... nyilvan van valami oka, hogy azokbol kevesebb van es muszerekkel felszerelt korhazbol meg tobb...

    Nyilvan a hatekonsaguk a sikeresseguk sokkal alacsonyabb volt, mint akar a mult szazadi orvosoke.

    Ja, és még valami. Az agykontroll is megfoghatatlan dolog, mégis működik. Lehet nem egyből pszichológushoz kellene küldeni a gyerekeket, hanem agykontroll tanfolyamra, kineziológushoz, stb... És lehet kevesebb lenne az öngyilkossági kísérlet, idegösszeroppanás, stb....

    Ebben egyetertunk.
    Azert irod ezt ide, mert szerinted ezek a kapszulak is onszuggesztios alapon mukodnek? Azaz ha hisz benne a beteg, hogy ez jot tesz, akkor jobban lesz. Ebben van valami.

    grapefruit: vannak akiknek használt, méghozzá közülük jópáran a környezetemben élnek...

    A tapasztalat csak annyi, hogy alkalmaztak a grapefruit kivonatot es meggyogyultak. Oksagi osszefuggest nem bizonyit. Magyarazzam, vagy erted?

    Neked egyébként azt is leírják miből készítik a kenyeret, vagy a csokit, amit folyamatosan tömsz magadba? ezekben sem tudod mik vannak (egy kis patkánykaki...), mégsem tiltassz el tőlük senkit... de érdekes...

    Most gyogyito szerekro beszelunk, nem? Mellesleg ettol sem tiltok el senkit (nem is tehetnem, meg nem is akarom), csak leirom a velemenyem, es utana mindenki azt tesz amit jonak lat.

    Talan neked nem nyilvanvalo, de erdemes tajekozodni, hogy mi van azokban a cikkekben amiket megveszel, ez alaol az elelmiszerek, kulonosen a feldolgozott kesz elelmek sem kivetelek. Jobb helyeken kotelezo rairni mit tesznek bele... ha erdekel, elolvashatod.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (99)
    2007-07-03  20:06
  2. Torolt_felhasznalo_277053
    Torolt_felhasznalo_277053
    2007. július 3. 20:16100.

    Kedves Eimrow,

    Nem mindegy ki ez a Csetneki? Nekem írt, nem neked...

    Ha már annyira ajánlgatod az indexes topicot, jó lenne, ha nemcsak elolvasnád hanem fel is fognád az ott leírtakat! Ugyanis Veled ellentétben kultúráltan mondják el a véleményüket az ellenzők is, nem pedig kiröhögik a másikat, és csak annyit tudnak mondani: ez sza*, és hülyeség...

    Láttam bemásoltad a dorka által berakott linkeket... Magadtól fogadjunk semmit nem tudtál erről... Csak egyből ugrottál, mert kötözködni szerinted jóóóóóóó... Pffff..... Így aztán tényleg hihető vagy, és biztos sokan adnak a véleményedre... 

    előzmény:
    eimrow (94)
    2007-07-03  10:21
  3. Torolt_felhasznalo_277053
    Torolt_felhasznalo_277053
    2007. július 3. 20:0699.

    Dorka,

    Ugye csak olyannak fogod ajanlani akinek ugyanaz a betegsege, amibol teged kigyogyitott, amire "tapasztalatod" van.

    ezt a kérdést ugye viccnek szántad????????? naná, hogy csak arra fogom ajánlani, amit nálam helyrehozott, nem vagyok hülye, ha eddig még nem tűnt volna fel, bár ha ilyen kérdést felteszel...idézőjelbe téve a tapasztalatot... hehehe

    grapefruit: vannak akiknek használt, méghozzá közülük jópáran a környezetemben élnek...

    szakirodalomban, mi mire hat...: ezek szerint minden orvost is lehülyézel, még olyat  is, akinek saját vakcináját alkalmazzák évek óta hatásosan??? (mert, hogy Ő is kezelt...) Merthát a gombás fertőzést is úgy állapította meg mindegyik nálam, hogy belenéztek a két szép szemembe...                           

    Neked egyébként azt is leírják miből készítik a kenyeret, vagy a csokit, amit folyamatosan tömsz magadba? ezekben sem tudod mik vannak (egy kis patkánykaki...), mégsem tiltassz el tőlük senkit... de érdekes...

    "tapasztalat" szó idézőjelben a kedvenced, csak tudnám minek oda az az idézőjel... gondolom Te nem az alapján vásárolsz dolgokat, hogy elolvasnád a fórumokat kinek mi a véleménye pl. a műszaki cuccokról. vagy mosóport is olyat veszel, amiről találsz szakirodalmat? nem azt, amelyiket ajánlják ismerősök, hogy tényleg kihozza a foltot???

    tudomány az ókorban? és mi van a sámánokkal, azokkal a civilizálatlan népekkel, akik elzárva tőlünk és a gyógyszereinktől, gyógynövényekkel gyógyítják magukat hatékonyan?  nekik szerinted ki írta le évszázadokkal, évezredekkel együtt, hogy: embereken teszteltük ezeket a bogyókat, gyökereket, ha betegek vagytok, ezt használjátok...????????????????????????????????????????? Hm????????????????????????????????????????????????????Naháá ááááát... Csak nem Ők maguk voltak a tesztalanyok...?  Azóta is azt a fránya szakirodalmat követelik, mert hiába látják, nem hiszik el a "csodát", mert nem tudják mitől van...      

    Azt hiszem elég türelmesen válaszolgattam eddig a kérdéseidre, amik ugyanarról szóltak, csak más szavakkal leírva. Ha ezután sem érted meg mi a lényeg, sorry...

    Ugyanis az az érzésem, Te azt várod tőlem, hogy foggal-körömmel védjem az őssejt kapszulát és hasonszőrű barátaikat. Csakhogy ez a topic nem erről szól. Valaki segítséget kért, és nem segítséget kapott, hanem lehülyézést. Olvasgatok más fórumokat is, és képzeld el, vannak ellenzői, de hozzáteszik, hogy annak ellenére, hogy Ők nem hisznek benne, azért nézzen utána az illető alaposan, mert ez csak az Ő véleményük... Tőled és tudálékos, okoskodó Eimrow-tól soha nem fogunk ilyet hallani, ami elég szomorú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

    Ja, és még valami. Az agykontroll is megfoghatatlan dolog, mégis működik. Lehet nem egyből pszichológushoz kellene küldeni a gyerekeket, hanem agykontroll tanfolyamra, kineziológushoz, stb... És lehet kevesebb lenne az öngyilkossági kísérlet, idegösszeroppanás, stb....

    Gondolkozz már el egy picit azon miket mondassz... Akkor lenne tudatos csalásról szó, ha eltitkolnák, hogy csak állatkísérleteket végeztek eddig... És ha mindenkire rá akarnák tukmálni... De mint már írtam, személyes tapasztalatom is azt bizonyítja, EZ NEM ÍGY VAN!

     

    előzmény:
    dorka68 (91)
    2007-07-03  02:00
  4. 2007. július 3. 16:5298.
    Pontosan így gondolkozom én is.
    előzmény:
    dorka68 (97)
    2007-07-03  15:36
  5. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 3. 15:3697.
    Ha ebben hazudtak, akkor ugye a tobbit sem hiszi el nekik a gondolkozo emberfia-lanya.
    előzmény:
    eimrow (95)
    2007-07-03  14:30
  6. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 3. 15:3596.
    Ez bizony kinos, nagyon kinos... ezek szerint tudatos csalasrol van szo.
    előzmény:
    eimrow (95)
    2007-07-03  14:30
  7. 2007. július 3. 14:3095.

    Figyelmetekbe ajánlom az index vonatkozó topikját:

    http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=916 3793

    Ott megjelent ez a "hatóanyagszakértő" SZL is, aztán látván a firtató kérdéseket, el is menekült.    Honnan is ismerős ez a módszer....???? Nem is tudom.  

    Mindenesetre itt egy rövid hozzászólás, ami megint csak azt bizonyítja, hogy megy ám a visszaélés az orvosok nevével...  

    Simán látszik, hogy Szabó László csúsztat ezerrel.  

    Miután tegnap olvastam a cikket, megkerestem a két említett PTE-s kutatót ímélben. Az egyikük, Dr. Ember István már válaszolt is, íme a lényeg: ők állatkísérleteket végeztek csak a készítménnyel, ezért mint orvos megalapozottan nyilatkozni nem tud, de akár lehet belőle valami humán vonatkozásban is. A humán kísérleteket, ha voltak egyáltalán, nem ők csinálták, hanem Szabó László, így a cikkben az emberekre vonatkozó állítások sem az ő véleményüket, hanem SZL-ét tükrözik.

    Egyelőre tehát biztosan annyit tudunk, hogy állatokon végeztek kísérleteket, és azok alapján "akár lehet belőle valami" embereknél is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2007. július 3. 10:2194.

    Ja, egy forgalmazó marhára objektív véleményt tud mondani...       MEGA LOL.

    Ki ez a Csetneki?????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (90)
    2007-07-03  00:52
  9. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 3. 02:0593.

    Minimális hatás, vagy még az sem... Miért pont ez válna be?, kérded Te. A válaszom miért ne...??? Ha minden új elől elzárkóznánk, nem fejlődnék soha semmit.

    Tehat vegyunk meg mindent, amit a reklam kinal, hatha valamelyik mukodni fog?
    Szerintem nem ez a fejlodes utja.

    A fejlodes utja, az egesz europia civilizacio sikere azon alapul, hogy szet tudta valogatni  a megismetelheto, oksagi osszefuggeseket a veletlen egybeesesektol, azzal a modszerrel, amit tudomanynak neveznek.

    Az okori gorogok kezdtek... de most egyre jobban sarba tiporjuk... :-(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (88)
    2007-07-03  00:46
  10. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 3. 02:0292.

    Ha már lesz tapasztalatom, biztosan fogom másoknak is ajánlani. Nekem az lesz az igazi bizonyíték.

    Ugye csak olyannak fogod ajanlani akinek ugyanaz a betegsege, amibol teged kigyogyitott, amire "tapasztalatod" van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (90)
    2007-07-03  00:52
  11. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 3. 02:0091.

    A tapasztalatos kérdésemet irónikusan tettem fel. Úgyhogy erre a reakcióm csak annyi, hogy hány gyógyszerről, kozmetikai, háztartási termékről is derült már ki eddig a klinikai tesztek és emberi tesztek után, hogy mégiscsak károsak...???

    Sokrol.
    Es ha meg csak nem is vizsgaljak...?

    Miért pont ez válna be?, kérded Te. A válaszom miért ne...???

    Tehat szerinted minden uj csodaszert meg kell venni es kiprobalni, hatha ez az igazi?

     Képzeld szedtem én már pl. egyszerűnek mondható grapefruit cseppet is a gombás fertőzésemre, de nekem speciel nem jött be,

    Pedig mennyi pozitiv tapasztalatot lehet olvasni rola... erdekes, hogy az objektiv teszten is megbukott, ott is hatastalannak bizonyult, nem csak nalad...

    mint ahogy "igazi gyógyszerek, kúpok, irrigáló folyadékok, stb.", amik szerinted bizonyítottan gyógyító hatásúak

    Szerintem ismert, hogy mire es milyen esellyel hatnak. Ha erdekel, akkor a szakirodalmat kell nezni. Biztos, hogy gomba fertozott teged? Kitenyesztettek? Vizsgaltak, hogy esetleg nem rezisztens-e az alkalmazott szerre (azok a franya mikrobak elobb utobb rezisztensse valnak sok hatoanyagra). Ha rezisztens, akkor nem hat ra.

    Szakmai publikációról szintén csak annyit, hogy az ilyen publikációknál is évek múltán más-más nézőpontok kerülnek felszínre, és a végén ellentmondanak maguknak a "nagy szakemberek".

    Igaz, a szakirodalom sem ellentmondasmentes, de ott le vannak irva vannak az adatok,  sot a modszerek is, ahogy az adatokat kaptak, es kritikusan olvasva azert eleg jol el lehet igazodni. Igazi szakember csak az adatokat nezi es maga vonja le a kovetkeztetest, nem hiszi el kapasbol, amit a szerzo kovetkeztet.

    Igen, a betegségek kialakulásában sok minden szerepet játszhat, nem csak az őssejtek. Tudatalatti, környezeti hatás, életvitel, stb... És? Ki mondta, hogy nem?

    A reklam, amely szerint "ahogy öregszünk, egyre kevesebb termelődik, ezért jelentkeznek egy bizonyos kor után különböző betegségek. Pl látás romlás és társai. Ha ezek számát növelni tudjuk nem következnek be bizonyos betegségek, vagy amik bekövetkeztek, elmúlnak."

    Orulok, hogy egyetertunk, a betegsegeknek szamos oka van, ezek kozul esetleg (de nem biztosan) az egyik lehet a felnott ossejtek szamanak csokkenese.
    Ha ez az ok, akkor a szamukat emelo kezeles valoban gyogyithat...

    Jo lenne tudni, hogy mikor, melyik betegsegekben ez az ok...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (88)
    2007-07-03  00:46
  12. Torolt_felhasznalo_277053
    Torolt_felhasznalo_277053
    2007. július 3. 00:5290.

    Kedves Csetneki György,

    Köszönöm, én is úgy gondolom, hogy objektíven és reálisan látom a dolgokat, de azért jó ezt mástól is hallani.

    Ha már lesz tapasztalatom, biztosan fogom másoknak is ajánlani. Nekem az lesz az igazi bizonyíték.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_277053
    Torolt_felhasznalo_277053
    2007. július 3. 00:4989.

    Kedves Christell,

    Köszönöm, hogy végre tapasztalatról olvashattam, és örülök, hogy Neked és családodnak segítettek ezek a termékek, és bízom benne, hogy nekem is beválnak. Már alig várom, hogy megszabaduljak bajaimtól

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_277053
    Torolt_felhasznalo_277053
    2007. július 3. 00:4688.

    Dorka,

    A tapasztalatos kérdésemet irónikusan tettem fel. Úgyhogy erre a reakcióm csak annyi, hogy hány gyógyszerről, kozmetikai, háztartási termékről is derült már ki eddig a klinikai tesztek és emberi tesztek után, hogy mégiscsak károsak...???

    Minimális hatás, vagy még az sem... Miért pont ez válna be?, kérded Te. A válaszom miért ne...??? Ha minden új elől elzárkóznánk, nem fejlődnék soha semmit.

    Nem tudom honnan veszed, hogy kételkedem a gyógyszerek hatásában, nem mondtam ilyet, és még csak utalni sem utaltam rá. Ha így lenne, nem szednék fogi gátlót sem évek óta, ill. nem kapnék be cataflamot, amikor majd szétmegy a fejem, vagy görcsöl a hasam...

    Milyen alapon választok? Informálódok, amilyen módon csak tudok, és hiszek azoknak, akik már használták, és segített rajtuk. És mi más lenne a bizonyíték, ha nem a tapasztalat...? Képzeld szedtem én már pl. egyszerűnek mondható grapefruit cseppet is a gombás fertőzésemre, de nekem speciel nem jött be, mint ahogy "igazi gyógyszerek, kúpok, irrigáló folyadékok, stb.", amik szerinted bizonyítottan gyógyító hatásúak. Na ilyenkor mi a helyzet??? Támadjam a gyártókat, hogy egy kalap sza*t sem ér a termékük, minek reklámozzák, és egyáltalán, hogy mernek értük több ezer Ft-ot elkérni...? És ugye nem gondoltad komolyan, hogy akkor itt meg is állok, csakhogy ne gazdagítsak bizonyos embereket, és életem végéig kínlódok a tünetek miatt... Bár ha Te a családtagjaidnak sem adnád meg az esélyt, hogy maguk döntsék el hajlandóak lennének-e X vagy Y terméket kipróbálni, csak mert Te nem hiszel bennük... Ez a legnagyobb emberi butaság, önzőség, mert ezek szerint Te semmibe nézed Őket, és azt gondolod okosabb vagy náluk... Ez sajnos téged minősít, és elég negatív irányban...

    És lehet vkinek elég lenne colonix, meg más egyéb méregtelenítő, étrendkiegészítő cucc, de akár rendszeres infraszaunázás is, ezt nem vitatom. Kinek milyen az immunrendszere, szervezete... De ha nálam az általad "nagyon hatásosnak gondolt gyógyszerek" befuccsoltak, ugye nem gondolod, hogy komolyabb problémáimra (kis túlzással) valami actival szintű vitamin készítményt fogok kapkodni...

    Szakmai publikációról szintén csak annyit, hogy az ilyen publikációknál is évek múltán más-más nézőpontok kerülnek felszínre, és a végén ellentmondanak maguknak a "nagy szakemberek".

    Igen, a betegségek kialakulásában sok minden szerepet játszhat, nem csak az őssejtek. Tudatalatti, környezeti hatás, életvitel, stb... És? Ki mondta, hogy nem?

    Szerintem Te már a kákán is csomót keresel, és csak akadékoskodsz, ahelyett, hogy pl. a topic indítójának küldted volna el segítségképpen a bemásolt linkeket, amin keresztül Te tájékozódtál. Ehelyett most nekünk másolod be kukacoskodás céljából, mert valószínű Ő ide már nem nagyon jár, mivel az elején el lett üldözve mondván milyen hülye...

     

    előzmény:
    dorka68 (78)
    2007-07-02  19:37
  15. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 3. 00:0687.

    Ezek nem a fehérvérsejtek, hanem a csontvelőben termelődő felnőtt őssejtek termelődését serkenti. Ezek az őssejtek a te szervezetedben is termelődnek folyamatosan. Ha nem termelődnének még fél évig sem élnénk. A csecsemők szervezetében termelődik a legtöbb, és ahogy öregszünk, egyre kevesebb termelődik, ezért jelentkeznek egy bizonyos kor után különböző betegségek. Pl látás romlás és társai. Ha ezek számát növelni tudjuk nem következnek be bizonyos betegségek, vagy amik bekövetkeztek, elmúlnak. A szervezetünk meggyógyítja önmagát.

    Koszi, ez segitett tisztan latni. Az "embrionic stem cells" azaz embrionalis ossejtek azok amelyektol a jovoben talan egyszer gyogyito hatast lehet majd remelni, ezekkel van tele a sajto.

    Itt olvasok ezekrol a felnott ossejtekrol: http://stemcells.nih.gov/info/basics/basics4.asp

    Ezek a felnott ossejtek amik a csontvelobol a keringesbe kerulnek nem csak feherversejtte tudnak alakulni?

    A felnott ossejtek gyogyito hatasarol szivesen olvasnek valami szakmai cikket.

    En a betegsegek szamos egyeb okat ismerem, es ketlem, hogy azert leszunk betegek, mert kevesebb csontveloi felnott ossejt van a keringesben. Meg inkabb ketlem, hogy ezek szamanak novelese gyogyitana a betegsegek tobbseget, sot azt is, hogy akar egyetlen betegseget is lehetne igy gyogyitani.

    Megintcsak orommel olvasnek hivatkozas szakmai cikkekre.

    előzmény:
    Christell (81)
    2007-07-02  22:48
  16. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 2. 23:5386.

    Konkretan tudod, hogy mennyi ezustot iszol meg egy alkalommal?
    Minden meregnel van egy hatarertek, aminel kevesebbnek nincs semmi kimutathato artalmas hatasa.

    Milyen koncentracioban kepes az ezust elpusztitani a virusokat, es mas korokozokat?
    Minden hatoanyagnal van egy koncentracio aminel tobb kell ahhoz, hogy hatasos legyen.

    Ezt a ket szamot szeretnem egymas melle tenni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443279 (83)
    2007-07-02  22:54
  17. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 2. 23:4485.

    Kulfoldon elek.

    Tudomanyos korokben ugy szokas, hogy szakmai lapban teszik kozze az ilyen eredmenyeket.
    Amig ez nem tortenik meg, addig csak anekdota...

    Ha ilyen publikaciot tudnal citalni az nagyon jo lenne. Eleg a cim es a folyoirat neve, szerzo neve.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443279 (82)
    2007-07-02  22:50
  18. Torolt_felhasznalo_443279
    Torolt_felhasznalo_443279
    2007. július 2. 22:5884.

    Kedves Christell!

    Hozzászólásodat köszönjük, és nagyon örülünk pozitív tapasztalataidnak!

    További gyógyulást kívánunk családodnak, és ismerettségi körödnek!

    előzmény:
    Christell (79)
    2007-07-02  22:40
  19. Torolt_felhasznalo_443279
    Torolt_felhasznalo_443279
    2007. július 2. 22:5483.

    Kedves dorka68!

    Ha ez igaz lenne, akkor már pl. én is halott lennék, mivel több év alatt, már nagyon sok ezüst-kolloidot megittam! Mivel, már több éve van ilyen gépünk, amivel ezüst-kolloidot lehet előállítani!

    Az viszont tény, hogy azóta nincs a lakásban antibiotikum! Nálunk a legkeményebb megfázás, vagy influenza is max. fél napig tart, és a láz is max. 37,5 fok!

    előzmény:
    dorka68 (76)
    2007-07-02  19:33
  20. Torolt_felhasznalo_443279
    Torolt_felhasznalo_443279
    2007. július 2. 22:5082.

    Kedves dorka68!

    Van bizonyíték, méghozzá a pécsi Orvostudományi Egyetemen végzik a vizsgálatokat! Őt még Amerikában is elismerik! Ha esetleg egy-két továbbképzésen ott lett volna, akkor láthatta volna a "bizonyítékokat"! Vagyis, pl. prof. Ember István előadását, ahol részletesen elmondta, illetve bemutatta a kisérleteket!

    Bocsi, sokszor én is melléütök, de utána végig olvasom amit írtam, és javítom!

    előzmény:
    dorka68 (70)
    2007-07-01  21:22
  21. 2007. július 2. 22:4881.

    Kedves Dorka!

    Ezek nem a fehérvérsejtek, hanem a csontvelőben termelődő felnőtt őssejtek termelődését serkenti. Ezek az őssejtek a te szervezetedben is termelődnek folyamatosan. Ha nem termelődnének még fél évig sem élnénk. A csecsemők szervezetében termelődik a legtöbb, és ahogy öregszünk, egyre kevesebb termelődik, ezért jelentkeznek egy bizonyos kor után különböző betegségek. Pl látás romlás és társai. Ha ezek számát növelni tudjuk nem következnek be bizonyos betegségek, vagy amik bekövetkeztek, elmúlnak. A szervezetünk meggyógyítja önmagát.

    előzmény:
    dorka68 (58)
    2007-07-01  15:22
  22. Torolt_felhasznalo_443279
    Torolt_felhasznalo_443279
    2007. július 2. 22:4380.

    Kedves lolka0!

    Nagyon objektív hozzászólásodat köszönjük! Te legalább alaposan "körbejártad", megnézted a leírásokat, videókat, stb.

    Igen, nagyon sokan nem tudják, és nem is sejtik, hogy a gyógyszereknek mennyi káros mellékhatása van!

    Az étrendkiegészítőknél nagyon egyszerű a helyzet! Nem lenne rájuk szükség, ha megfelelően étkeznénk, illetve az ételeink, italaink is megfelőek lennének! Nagyon sok olyan anyagot eszünk meg, amire a szervezetnek nincs szüksége, viszont azokat az anyagokat nem tudjuk bevinni, amire szükség lenne! Csak néhány példa! Sok "E" betűst beviszünk (tartósítók, szinezékek, stb), viszont pl. vitaminokat, ásványi anyagokat, esszenciális zsírsavakat, antioxidánsokat, flavonoidokat, rostokat, stb), pedig alig fogyasztunk!

    Nagyon örülünk, hogy megelőzésre szeretnéd fogyasztani a készítményt! Célunk, hogy az emberek jobban figyeljenek oda az egészségükre, és a betegségeket inkább előzzék meg!

    Üdvözlettel: Csetneki György.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (69)
    2007-07-01  21:18
  23. 2007. július 2. 22:4079.

    Kedves Lolka0!

    Egészen nyugodtan fogyaszthatod a termékeket, a családom is ezt teszi évek óta. Ezeknek a termékeknek nincs mellékhatásuk, mert természetes anyagokból, gyümölcsöből, magokból, növényekből állítják elő őket. A Nano Silver-t is bátran fogyaszthatod. Én hónapokig ittam, mert már 6 éve hasmenésem volt. Ez és a Flavin 5 kapszula rendbe hozta. Az orvosok nem tudtak vele mit kezdeni. Voltam gyomortükrözésen, béltükrözésen. Szervi bajom nincs, viszont hasmenésem volt. Fogalmuk sem volt mitől. Elkezdtem fogyasztani a termékeket, és renbe jöttem. Az allergiám is tünetmentes. Előtte a dupla adag gyógyszer sem segített.

    Édesanyám tüdő hegesedését megállította a Flavin 7+Prémium kapszula, sőt elkezdett gyógyulni.

    Anyósom sajnos emlő eredetű nyirokcsomó daganattal küzd. Kemoterápiára jár. A Flavin 7 italnak köszönhetően nagyon jól viseli, haja nem hullott ki, mint a társainak.

    Az Olimpiq StemXCell kapszulával személyes tapasztalatom még nincs, de a környezetemben élő sclerozis multiplexes hölgy szedi, és látványos javulást értek el vele. Eddig nem igazán tudott járni, most bevásárol a közértben. Ennek a kapszulának sincs mellékhatása, ugyanis pl. egyik összetevője a fokhagyma. Ha valaki sok fokhagymát eszik annak sincs mellékhatása. Maximum a lehelletén lehet érezni. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (75)
    2007-07-02  19:12
  24. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 2. 19:3778.

    Bizonyíték kell a hatásosságáról? Már van nem egy jó tapasztalat ezzel kapcsolatban, mivel már régebb óta lehet kapni őssejt kapszulát, csak ez most éppen egy továbbfejlesztett változat.

    Tehat errol meg tapasztalat sincs.
    De az elozo, regi termekrol sem volt bizonyitek, csak tapasztalatok.

    De kérdem én, hogyan lehetne tapasztalat alapján megítélni egy készítmény hatásosságát, ha senki nem próbálná ki?

    Onkentesek probaljak ki a klinikan, vakprobas kiserletben, hogy objektiven megitelhessuk, hatasos-e.
    Ugy etikus, hogy az onkentesnek megmondjak, ez egy kiserleti szer, ez egy kiprobalas...

    Nem tartom etikusnak ugy arusitani, hogy majd a vasarlok tapasztatai alapjan kiderul, hogy mukodik vagy sem, hasznal, vagy art...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (75)
    2007-07-02  19:12
  25. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 2. 19:3477.

    Nagyon maskepp latjuk a dolgokat.
    Te ketelkedsz a gyogyszerek hatasaban. En tudom, hogy hatasuk van, de korlatozott. Mindez jol dokumentalt. Szerintem itt nincs komoly kulonbseg a velemenyeinkben, ugyanazokat a tenyeket maskepp szemleljuk.

    En ketelkedem abban, hogy par csodaszer minden betegseget kepes lenne meggyogyitani. Hogy ismerje ki magat az ember, ha minden alternativ szer gyartoja-arusitoja-reklamozoja azt allitja, hogy az o szeruk mindenre jo.

    Lehet.
    De ha valoban jo, akkor miert nincsnek rola megbizhato (dupla vak probaval keszult) adatok?

    Amely csodaszerrel eddig ilyen probat vegeztek, minderol kiderult, hogy nincs, vagy csak minimalis hatasa van.

    Miert pont ez lenne kivetel?

    Ha ismerosom, rokonom, baratom beteg lenne, neki is azt mondanam, hogy ne koltse a penzet felesleges, esetlegesen artalmas (pl ezust) szerekre, csak mert valahol azt irjak rola, hogy e meggyogyitja.

    Visszakerdezek: te miert hiszel annak a cegnek es nem masiknak, amelyik az ossejt-fokozast (eretlen feherversejt csontvelobol keringesbe jutasat) segiti elo? [Ennyi ido alatt nem keletkeznek uj osszejtek].
    Milyen alapon valasztod ezt es nem a colonixet, vagy a lenkei-vitamint, vagy a forever living aloevere italat?

    A felhasznaloi levelek mindnel "hitelesen" igazoljak, hogy az adott szer mindet meggyogyit. Hogy igazodjon igy ki a naiv polgar?
    Vagy vegye meg mindet es sorra, vagy egyszerre probalja ki, amig meg nem hal es/vagy anyagi csodbe nem jut a csaladja is?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (75)
    2007-07-02  19:12

Címlap

top