Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Az elsőt várom1 csapata

ktimcsi
Létrehozva: 2003. szeptember 13. 18:27
Mivel annyira jó kis csapat gyűlt össze az "Az elsőt várom1"fórumon, és már ugyebár ismerjük egymást elég jól, úgy gondoltuk, hogy jó lenne ha folytatódna a beszélgetés, de már egy úl címmel.

Átadtuk- átadjuk lassan a helyünket az újaknak, de a mi kis csapatunk folytathatja azokkal a problémák, kérdések ...megbeszélésével, amik az új jövevénnyel előjönnek.

Remélem mindenki idetalál a régiek közül, hogy ugyanúgy follyon a jó kis duma, mint előzőleg.

Timcsi és Nócus
  1. 2003. szeptember 16. 21:03101.
    Sziasztok Lányok!:)

    Na behoztam a hajnali kukorékolásomat:) 10-kor megjöttünk az Egyetemről /ELTE/ (óriási balhék vannak bent :() És lefeküdtem aludni. Délután 4-kor keltem fel, arra, hogy baromi éhes vagyok:)))

    Szóval behoztam a kimaradt alvást:)

    Beszéltem végre a belgyógyász dokival és a héten kapok egy 24 órás vérnyomásmérőt:)Holnap kezdjük a 34. hetet és elképzelhetetlen közelségbe került a szülés:)))) És az én gyönyörű lányom:)

    Teácska!
    Lehet, hogy a hugomék mennek ki Ausztriába, meg tudnád adni a boltok címeit, ahol ezeket az olcsó cuccokat láttátok?
    Nem azért írtam a pocakosknak, hogy te ne gyere már oda:DDDD!! Hanem, hogy szaporodjanak csak, ne tűnjenek el!:)

    Ildimancs!
    Az az érzésem a várandósság elejétől fogva, hogy ez a gyerek nem várja be a novembert:)) Sőt szerintem okt. 20-a előtt világrajön:)

    :))
    Most a férjecském éppen valami nagyon finomat főz (juhtúrós pecsenyét) és a ma estét mi is kivesszük magunknak:) Filmet nézünk és eszünk:)))

    Millió puszi mindenkinek!
    Emőke+Édua

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. szeptember 16. 20:17100.
    Sziasztok!

    A délelőtt nálam nemigazán szokott összejönni, mert amire először össze tudjuk magunkat szedni az kb. 12 óra. De ekkor már mehetek bárhová. :)

    És mi lesz Lolával? Nekem ő is szimpatikus volt. . . meg őszintén szólva kellemes emlékeket ébreszt bennem, ha látom a pocakos társainkat. De Ti tudjátok, én alkalmazkodom.

    Most átadom a gépet a férjemnek, aztán pedig kikapcsolunk, mert megbeszéltük, hogy ma este csak egymáséi leszünk. :)))))

    Puszi

    Teácska + Henike, aki egyfolytában dumál, vigyorog és habosítja a nyálát :)
    előzmény:
    ildimancs (99)
     
  3. 2003. szeptember 16. 17:5399.
    Szia Csajok!
    Lilike megkaptam az oltást:-(((Szegényt annyira sajnáltam!Oda sem tudtam nézzni, csak puszilgattam a kisfejecskéjét!!!
    Nyomtam ezerrel, hogy ne tokosodjon be neki.
    Nekünk is jo bármelyik nap, a délelött annibol jobb, hogy nincs akkora dugo a városban. Esetleg egy hétfö délelött, dél körül?De erröl olyan döntsenek akik már néha dolgozgatnak éps nem mindegy az idöpont, ök találják ki, hogy mikor legyen.
    Amit Timcsi irt, egyetértek, senki nem akar megbántani senkit!!!Csak már olyan sokan vagyunk, hogy ha szaporodunk a mostani pocakosokkal, nem tudjuk követni rendesen egymást, ezért gondoltuk átadjuk az elsöt várom1topicot a mostani pocakosoknak, mi akik már éveleje ota együtt vagyunk át telepedünk erre a topicra. Emöke!Te még közénk tartozol!!!!
    Sok puszi, megyek mert sir Lili!
    Erika!
    Olyan jo, hogy itt vagy!!!!
    Teácska!Az egyik legrégebbi ember vagy egyértelmü, hogy a csapat magjába tartozol!
    Ujasszony!
    Hova tünt????Férjes lett, és minket pedig már hanyagol???Szomoruak vagyunk nélkületek!Haho!Merci és Nanda!!!!Jelentkezzetek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2003. szeptember 16. 16:3398.
    Tényleg az egész topicot nem lehet priviben csinálni? (csak vicc volt)

    Lista: anno mindenki kapott Mercitől. Azon egészen pontosan rajta van minden "csapattag".

    Tali: kiknek jó még a délelőtt? Ez mehet nyilvánosan, majd időpontot egyeztetünk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2003. szeptember 16. 16:2597.
    Húúú de titokzatosak vagyunk!
    Miért is?!
    Teácska,
    ha végeztél jöhetsz hozzánk is!Szeretettel várlak!Kicsit izgulgatok, mert most készülök postázni a szül. akvit. Lehet jobb lenne személyesen intézkedni?!Akkor viszont napokig sorban állhatok!Hát igen, még van miben fejlődnünk!
    előzmény:
    teacska (96)
     
  6. 2003. szeptember 16. 16:1396.
    Halihó!

    Én kezdem magam egy kicsit kényelmetlenül érezni ettől a "kiközösítéstől" és kezdek elbizonytalanodni, hogy akkor most én hova is tartozom? Ha ennyire priviben akarjátok intézni, akkor dolbjatok össze egy listát és küldjétek el priviben az érintetteknek, hogy tudjam, hogy felesleges vagyok itt vagy azért ronthatom a levegőt.

    Képzeljétek, kikaptam a dokinénitől, mert úgy elfogyott a tápszer, hogy ma már nem is tudtam azt adni Henikének, csak konzervet. Letolt, hogy miért hagyom így kifogyni. Igaza van, de szombaton még fél zacskónál is több volt én azt hittem, hogy ez elég lesz. . . és nem lett. . .

    Nem tudom, emlékeztek-e, de én az egyszeri anyaságit postán intéztem. Ennek egy hónapja és máig nem kaptam vissza az anyakönyvi kivonatot, ezért ma bementem. Ott kiderült, hogy ők nem kapták meg az anyagomat, rossz helyre postázták, még jó, hogy tértivevényesen adtam fel! Szerencsére megvan az egész cucc, csak máshol, így most megint várhatok, amíg a helyére kerülnek a papírok. De utálom már ezt a bürokráciát. . . .

    No, megyek kitakarítani a lakást.

    Puszi

    Teácska + Henike
    előzmény:
    ktimcsi (95)
     
  7. 2003. szeptember 16. 14:0795.
    Helló csajok!

    Na végre mindenki lassan idetalál.

    Köszönöm, hogy dicséritek az új topicot, igazából Ildikének is jár a köszönet mert az "isteni szikra" kettönk agyából pattant ki.
    Hiszen annyira összeszokott csapatról van szó, hogy érdemes a kis klikket megtartani magunknak, mégha egyesek szemében kiközösítésnek is tűnik.

    De hát végül is annyi helyre írhatnak, ez legyen csak a miénk. (ha önzőség ha nem, ez van)

    BCG-oltás: Az a jó Erika ha pirosodik. Nálunk semmi jele ennek, a doki szerint is meg kell majd ismételni. Én mondjuk ezt gyanítottam, mert a kórházban a csecsemős úgy adta be, hogy nem a bőr alá ahova illik, hanem átszúrta a pici bőrét és az egész folyadék elszállt a "ködbe". Szóval az jó ha piros, mert nem kell majd megismételni.

    Szerencsére, kopogjam le, eddig elkerült minket a náthás korszak, remélem nem is fogunk beleesni, nagyon vigyázok. Azért vettem Sterimar orrsprayt, jó az ha kell.

    Talihely: priviben fog menni mindenkinek ezentúl, akinek tudnia kell róla!!!(ez sem csak az én ötletem)

    Dóri!
    Mindenképpen kell taliznunk mi az, hogy megint nem lesztek ott. Hát így hogy ismertetem meg a lányomat a fiaddal?(még a végén tényleg csadorban fog szegénykém járni)
    De ahogy Erika írta az időpont és a talihely elég rugalmas, és megy majd priviben neked is, még az új időpontot is megdumcsizzuk.

    Mi ma nagyot jártunk, babakocsistól elmentem egészen a Nyugatiig, nem volt egyszerű, mert a metró iszonyatosan hangos, de szegény gyerek szerencsére belealudt a zajba.
    Aztán hazafelé már szinte futólépésben jöttem, mert az éhségtől a szeme már majd kiszökött a gyereknek, úgyhogy ahogy beléptünk a lakásba, futtában vetkőzés és cicizés ment.

    Én nem tudom mi van Nócussal mostanába, egyszerűen minden elalvás előtt hisztizik. Nem akar az istenért sem aludni. Az estékről ne is beszéljünk. Úgy kell álomba ringatni, mert ha nem egy órán keresztül is tud kitartóan sírni, amikor már cérnával én sem bírom, inkább felveszem és elaltatom.
    Most ez vagy attól van, hogy fájdogál az ínye, vagy pedig már elkényeztettem. Igaz nem sokat van ölben, de annyira kitartóan tud sírni, hogy azt már nem lehet idegekkel bírni. Majd belefullad úgy felidegesíti magát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. szeptember 16. 13:4494.
    Sziasztok Lányok!

    Én is rátok (magunkra)találtam nagy nehezen.
    Timcsi, jó dolog ez az új fórum, gratula az isteni szikrához!
    Merci,
    sajnálom, hogy nem lehettünk ott. . . bepótolhatatlan.
    A többieknek irom, hogy mi is elkaptuk ezt a taknyos-nyálas betegséget ezért kellett kihagynunk Merci nagy pillanatát!
    Én most kezdek javulni, Csongit még porszivózom!Remélem a talira már meggyógyulunk és ottlehetünk!
    Csajok!
    A BCG oltása a kis karján hólyagosodik, ez normális?Én már nem emlékszem, az enyém olyan régen volt. . .
    Az etetés nálunk igény szerint folyik, 3-4 óránként. Este 6-7 órát bir ki max.
    Erősen töröm a búrám valami jó kis talihelyen. Egyébként a péntek du tényleg elég forgalmas időpont, és mivel szinte mindeki rugalmas, áttehetjük esetleg más napra is vagy más napszakra. Én nyitott vagyok mindenre!A lényeg, hogy mindenkinek jó legyen, és találkozhassunk!
    Most megyek, mert egy jó pasi szeretne találkozni a cicimmel!Ezt ugye nem hagyhatom ki?!
    Puszi.
    Erika+Csongi (és apukája is itt leskelődik mellettem)
    Ui. :A cicis randi nem vele lesz!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2003. szeptember 16. 12:1193.
    Dora!
    Sajnálom, hogy nem jöttök a talira
    :-(((
    Pedig nagyon kiváncsiak vagyunk rátok!!!
    Lili is játszik a nyálával kifujja-vissza szivja. . . és ujbol.
    Mikor kell a hasárol a hátára fordulni?Mert Lili jelét sem mutatja semmi ilyesminek:-(
    előzmény:
    Dóra34 (91)
     
  10. Torolt_felhasznalo_535034
    Torolt_felhasznalo_535034
    2003. szeptember 16. 11:3092.
    Sziasztok!

    Lunatica
    ezek szerint oltasilag le vagyunk maradva, legalabbis itt Olaszo. ban masok a szokasok:(

    Nalunk a kajcsizas 6x van 6h, 9:30, 13h, 16:30, 20h, 22:30 alatalaban be van tartva, de ebreszgetni kell a kisasszonyt:)
    puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_124303 (73)
     
  11. 2003. szeptember 16. 10:4891.
    Jó reggelt csajok,
    Lehet, hogy rengeteg hibával fogok írni , mert a fiam nem bírjí anya nélkül és a másik kezemben ugrál. Próbálgatjuk ugyebár a 4 órás rendszert . 12-ig azért még sok idő van.
    Kíváncsi leszek , hogy megeszi -e a 180-at, no és aztán kibírjuk -e 4-ig. Persze rugalmasan kezelem én ezt.

    Merci,
    gyönyörűek voltatok!
    A férjem azt mondta, hogy ő is ilyen ruhában szeretne oltár elé vezetni. Pedig "utánozás majomszokás"
    De mindent a férfiakért.

    A nyáladzás nálunk is megy.
    Zoli szeret vele játszani is, fújkálja , köpködi. Szeintem fog még sokára lesz belőle.

    Timi,
    Mostanában mi is zenvedünk az elalvással.
    Régebben fél 9-kor már aludt, most 10-kor is megy a hiszti.
    Éehes-e vagy a hasa fáj vagy hiszti, de inkább ezek felváltva.

    A talihoz nem tudok mit szólni, mivel nekem nem jó az időpont sajna, de már dolgozom valami változtaztáson, annyira megnéznélek már benneteket, no és a fiam a felhozatalt. . .
    Ma éjjel 3ó 10-kor keltünk .
    Klassz mi?
    lassan visszatérünk a 2*-i kajához?
    előzmény:
    teacska (90)
     
  12. 2003. szeptember 16. 08:4890.
    Halihó!

    Hicudzsi!

    Engem ki nem robbantottak volna szülés előtt az ágyból ilyen korán. Egészségedre a rántottát.
    Jó is, hogy írtad az elsőt váromban, hogy pocakosok írjatok, mert így észrevettem magam és nem fogok oda írogatni, hisz már itt a helyem. :) Az elsőt szültemből is ki fogok maradni azt hiszem, m ert őket mégsem ismerem, nemúgy, mint benneteket! :)

    Ildi!

    Sokmindent vettem. Kezes-lábas sí:-)overállokat, kabátkákat, bodykat, tipegőket, cipőcskéket, pulcsikat. Az orkán overált néztem itthon is, 7-8000 Ft-ba kerülnek a normális kinézetűek és a választék egyenlő a nullával, én kint megvettem 5-6000-ért és í kínálat bőséges volt. Ez volt a legdrágább cucc.

    Kellemes napot Mindenkinek!

    Teácska + Henike

    előzmény:
    ildimancs (89)
     
  13. 2003. szeptember 16. 08:0089.
    Jo reggelt Barátosnőim!
    Emöke hajnalok, hajnalán kukkorékolsz, kutyát sétáltatsz!Pihenj még ugy is mindjárt szülsz:-)))Mikor én 33hetes áldot voltam, Megkérdezte valaki, hogymikor szülök, akkor mondtuk a párommal, hogy "o, még 2hét". De soha se gondolkoztam a 40hétbe:-)Naptár szerint 2héttel jött elöbb Lilo, de mindenki azt hiszi a környezetemben, hogy tulhordtam:-)Már januárba azt mondta mikor megkérdezték, mikor szülök"juni vége legkésöbb juli eleje. . "Közben juli 25re voltamkiirva:-)Ugyhogy az én gondolkodásom szerint Ti mindjárt szültök!:-))Ezért pihenj!
    Etetéssel kapcsolatban, nálunk is Lili alakitota ki a napi rendjét, én csak probálok formálni rajta, :-)
    Nálunk ugy nézz ki a helyzet, hogy reggel 6-7körül ébred akkor eszünk. Utána vissza alszik, 10körül kaja, utána 13-14 között, 17ora körül és ami "szent"19ora30perckor fürcsi félorát. 20orakor meg kaja, ekkor meg be is alszik. 21re legkésöbb általában szundikkál, reggel 6-7ig:-)
    De ezt ö igényelte körülbelöl igy magának, én csak probálom betartani mostmár a alakulgato rendszerünket.
    Agusztusba mikor szopizott, még oránként evett, viszont éjjel akkor is aludt.
    Teácska!
    Reménykedem benne, hogy vissza jön még a tejcsim, azért fejek szorgalmasan.
    Milyen rucikat vettél és konkrétabban kb mennyibe kerültek?
    Ma kapjuk a 2honapos oltást. Várhato, hogy belázasodik utána Lilo?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. szeptember 16. 06:0788.
    Jóóó reggelt anyukák!!!

    Úgy látszik kénytelenek vagytok az én kukorékolásomra virradni:D Végre normális időben aludtam el éjjel (éjfélkor) erre arra ébredtem, hogy a kutyám nyüszít:( Mivel Tamás 36 órázott, nem volt szívem felébreszteni így levittem a kutyát:) Jó kis reggeli tornagyakorlat nagy pocakkal a kakit szedegetni:DDDD

    Úgy tűnik ma hajnalban már jobb a kedvem:) Sajna a szoptatási ügyekhez nem tudok hozzászólni:) De már (remélem) nemsokára én is igénybe veszem a jótanácsokat:D

    A találkozó helyén azóta is töröm a fejem (nem sok sikerrel, de ez esetemen érthető:D)

    Most megyek, csinálok rántottát reggelire:) nyami:) Nagyon éhes vagyok:)
    Millió puszi!
    Emőke+Édua (33+0)!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. szeptember 16. 02:0987.
    Mindenki alszik. . . megyek én is.

    Jó éjt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2003. szeptember 16. 00:1886.
    Sziasztok Lányok!

    Bonbon!

    Igen, miénk az utazási iroda. A kiutas oldal sajnos még nem készült el, azért nem jön ki. Ha megadod a pontos időpontot, árintervallumot, létszámot, igyénelt szálláskategóriát esetleg preferált helyet, akkor tudunk segíteni. Igen, én is kos vagyok, de horoszkópot nem csináltattam.

    Etetés idők: úgy látszik én vagyok az egyetlen rendetlen anyuka. Én még mindig Henike igényeihez igazodom és nem én diktálom, hogy mikor egyen. De valami rendszer már felfedezhető. Általában 7-8-kor kel, ekkor eszünk először, aztán 12-13, majd 17-18-kor utána 20-20. 30-kor füri, utána hami és reggelig szunya. Tudom, hogy ez csak négyszer van, de neki ő nem igényel többet. Sőt volt olyan nap, amikor csak háromszor evett. Miért ez olyan nagy baj?

    Bécs: hazaértünk négy hatalmas szatyor babaruhával. Gyönyörűek! :))) Az árak valóban sokkal kedvezőbbek, mint itthon és a kinálat össze sem hasonlítható. Nem mondom, hogy minden olcsóbb, de nagy általánosságban elmondható, hogy 60-70%-kal olcsóbbak a cuccok. Ha valaki konkrét dologra kiváncsi, szóljon és megírom, hogy az mennyi.

    Ildi!

    Tisztelem a kitartásodat, hogy így fejsz. Én bevallom hősiesen, hogy hetek óta már elő sem vettem a fejőt. Elment tőle a kedvem, mert a legutolsó hetekben alig jött valami.

    A találkahellyel kapcsolatban én ismét javasolnám a legelőször is felvetett helyet a cukrászdát a Rákóczi úton (a neve most nem jut az eszembe, de holnapra meglesz). Parkolni a Köztársaság téren lehet ( a cuki épülete mögött. ) Azt hiszem a Mammut tetején lévő bár is elég tágas. De ebben nem vagyok biztos, meg ott valószínű, hogy dohányoznak is.

    Puszi mindenkinek

    Teácska + Henike, aki hősiesen türte a mai napot egy hiszti nélkül.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. szeptember 15. 22:5185.
    Szép estét mindenkinek!

    Most jutottam csak ide, mert alig tudtam elaltatni a leányzót. Nyűglődünk ezzel a fogínnyel nagyon, és még ráadásnak néha ott van a hasfájás is. Nem könnyű így a babuci élete én tökéletesen megértem őt.

    Dóra!
    Nálunk is elméletileg van csak úgy ahogy a Merci leírta, pedig azok az időpontok a tökéletesen.
    De nálunk a következőképp van (gyakorlatilag ugyebár):
    hajnali 4. 25-4. 30;reggel 8, 11, 14, 17 és 21-21. 30.
    Szóval még nem teljesen az igazi, de alakulgat. Az igazság az, hogy én napközben csak szoptatok, és este szoktam a lefejt adagot is megitatni vele, hogy bírja reggelig, de reggel 6-ig nem bírja-még.
    Néha bírja a 4 óránkénti evést, de néha még mindig igényli a 3 óránkéntit.

    Merci!
    Tök jók a képek, nagyon jól mutattok rajta. A sminked meg tökéletes, nagyon jól állt. Szóval szép menyasszony voltál szó mi szó.

    Vettem ilyen tejcsináló bogyókat, de nem írja, hogy napi mennyit kell bevenni. Szóval segítség!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. szeptember 15. 21:3084.
    Szia Bonbon!
    Mondj helyet, ha van ötleted!A Tescois csak egy felvetésvolt. Egyébként tölemlehet csütörtökön is a tali. Nekem mindegy!
    Jo éjt szép álmokat!
    Emöke!
    Te pedig ne legyél szomoru, rossz kedvü!!!Talin meglesem a hajadat!:-))Pusz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_192144 (82)
     
  19. 2003. szeptember 15. 21:2583.
    Merci!
    Sikerült még félorát gyönyörködnöm a képekben!
    Az a legjobb, ahol Máté fogja Nandát:-)
    Most megyek fejni, ami még van.
    Dora!
    Lili is cicizik minimum 2*naponta. Csak sajnos nem arra hasznélja amire kellene. Élvezi ha a szjában van a cicko. De meg nem szivná!Inkább egésznap ordit, ha éhes. Én is fejek. . . fejek. . fejek. Csak a mellbimbom esett márle, de sajnos egyre kevesebb a tejem, pedig fitolacot is iszom. De állitolagazért is apad, mert nagyon vérszegény vagyok. Mostjárok vénás injekciora, abba bizok, hogy mire eltelik még 2hét addigra lemegy az injekciokura, hátha szaporodik a tejem is. Majd megláttjuk!
    Sok puszimindenkinek!
    Ildi+Lili 9hetes és3napos
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_192144
    Torolt_felhasznalo_192144
    2003. szeptember 15. 21:2082.
    Hali lányok!

    Ti mindannyian pestiek vagytok? Nekünk a Tescot is gáz megközelíteni péntek du (budafokról). Mindig délután taliztok? Az a bajom a délutánnal, hogy 4 körül mennem kell Baluért az oviba, elhozhatom előbb is, de mint már mondtam, az nem nyerő a beszélgetés szempontjából. Csütörtökönként anyósom megy érte, és 6-ig van kimenőm.
    Tudom nem hozzám fogjátok igazítani, de hátha lehet ezen valamit gyúrni.

    Ma korán fekszem - legalábbis ez a terv - mert hulla vagyok. Tegnap is éjjel 3-ig rajzoltuk a kerítés tervet (építkezünk), és ma egész nap szaniter és járólap után szaladgáltam.

    Sziasztok, jó éjt mindekinek.

    Bonbon és a kispasik
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. szeptember 15. 20:5281.
    Nagyon szépek vagytok!!:) A nyitótáncos kép szuper de a szoknyapecéres viszi a pálmát!:)

    Már mesélgettük a többieknek, hogy mennyire ragyogtatok:)
    előzmény:
    mercedes30 (80)
     
  22. 2003. szeptember 15. 19:5580.
    Hahó!

    Feltettem néhány képet az oldalamra! Ha valakit érdekel! :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. szeptember 15. 18:2579.
    Dórikám, ez sem lehet gond: 8, 12, 16, 20, és egyszer éjszaka. Így is megvan a napi 5 etetés! :-)))
    előzmény:
    Dóra34 (78)
     
  24. 2003. szeptember 15. 18:1578.
    Köszi Lányok, Merci, Sunny!

    A gondom az , hogy mi 8 után már nem eszünk. Tehát úgy kellene összeállítani a 4 órás rendet, hogy 8 után már ne legyen étkezés.
    Eddig 8 , 11, 14, 17, 20 no és hajnalban 1* ált. 4 -kor.
    MÉg várom a jól bevált ötleteket!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_586670 (77)
     
  25. Torolt_felhasznalo_871108
    Torolt_felhasznalo_871108
    2003. szeptember 15. 17:5977.
    Szia Dóri!

    Mi is négyóránként eszünk azonos rendszerben, mint Merci (6-10-14-18-22), az első kajesz szintén akkor van, amikor a Babuci kel, a második kicsit későbbre csúszhat a 10 óránál, a 14, 18 és főleg a 22 szigorúan betartva.

    Napsi nagyon jól bírja! Sőt, ő kérte, mert 3 órás rendszerben nem ette meg az össz kajamennyiséget, így 4 órásban megeszi.

    Sunny
    előzmény:
    Dóra34 (74)
     

Címlap

top