Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Duci csajok gondjai

Torolt_felhasznalo_740520
Torolt_felhasznalo_740520
Létrehozva: 2007. szeptember 2. 18:19
Gondolom nem egyedül vagyok sulyproblémával küzdő nő.Jó lenne hasonló gondokkal kinlódó hölgyekkel eszmét cserélni.Ide várok minden duci nőt. 
  1. 2009. január 3. 21:28103.

    Szia, idekukkantottam, és véletlenül profi fogyókúrázó vagyok, úgyhogy tudok pár tippet mondani, nálam milyen módszerek váltak be. Legjobban a 90 napos jött be, aztán az Atkins diéta is sikeresnek volt mondható.( Tul.képpen minden használ, ha nem eszel, csak nagyon keveset... , viszont nálam kell lennie valamilyen szabálynak, amihez tartanom kell magam, mert a "csak úgy kevesebbet eszem" dolog nem vált be.) Most megint készülök egy röpke diétára, mert a karácsonyi sütés-főzés nem tett jót a "karcsú"  derekamnak. Bármibe vágsz bele, sok sikert és kitartást kívánok!

    (ui.: ötször szültem, mindannyiszor kábé 15 kiló tapadt hozzám, most a legutolsó szülésem után öt évvel végre kezdek úgy kinézni, mint terhességeim előtt - de mivel a korom kicsivel több, mint hajdanán, az alakom sem lesz olyan, mint anno)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479568 (102)
    2008-12-01  19:07
  2. Torolt_felhasznalo_479568
    Torolt_felhasznalo_479568
    2008. december 1. 19:07102.
    Sziasztok!Én a terhesség alatt 30kg-ot szedtem fel,és ezt már 2 éve tartom,sajnos... Tudnátok valamilyen bevált fogyókúrás módszert ajánlani?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top