Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Találd meg a színeidet

Torolt_felhasznalo_209654
Torolt_felhasznalo_209654
Létrehozva: 2007. szeptember 25. 11:06

Kaptam nemrégiben egy könyvet, melynek címe "Találd meg a színeidet". Ismeri valaki?

A könyv a nők minden színtípusát felsorolja (hideg, meleg, élénk, világos, stb.) és a típusához illő színek és színösszeállítások mellett sminktanácsot is ad, valamint az alkathoz illő öltözet kiválasztásában is segít. Marha jó könyv szerintem, nagyon hasznos.

Kikerestem a színeimet, aztán végignéztem a ruhatáramon és ledöbbentem, milyen összevissza dolgokat vásároltam eddig (a felét utálom is). Sötétek, nagy részük nem is hozzám illik, egyszóval érthető, miért nem a kedvenceim. És belegondoltam, mennyi pénz hever a szekrényben, mert nem hordom őket... Világos színű ruhám szinte nincs is.

Tegnap kíváncsiságból vettem egy olyan színű sálat, amilyet a könyv javasol, és amilyenre eddig rá sem néztem, és most sorra kapom a bókokat, milyen csinos vagyok ma   És jó érzés viselni nagyon, teljesen feldobódtam tőle. Lazacszínű egyébként, és iszonyú jól megy a bordóhoz!

Ért valaki közületek a színekhez? Tudjátok, melyek a ti színeitek?

  1. 2008. szeptember 26. 14:51327.

    Szia Mauve!

     

    Sajnos még nem kaptam meg a színkártyát, elküldenéd? Vagy találkozzunk valahol? Elég rég jártam nálad, biztos elfelejtetted.

    Köszi! Anna

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top