Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

38 évesen babát várók

piciszi
Létrehozva: 2007. november 19. 12:53

Sziasztok!

 

Szeretnék olyanokkal beszélgetni, akik 38 évesen estek teherbe, mostanában derült ki, hogy ilyen "öregen" várják a babájukat.

Ha van kedvetek csatlakozni és végig beszélni és izgulni a terhességet, gyertek!

Én 5 hetes lehetek számításaim szerint, nagyon az elején, de a teszt már igazolta a tüneteket. Orvosnál még nem voltam.

Várlak Benneteket!

 

  1. 2011. február 10. 08:175726.

    Sziasztok!

     

    Azt a mindenit! Az volt ám a Torta- Torták! Gratulálok!  Mikor végeztél cukrász iskolát? Miután a kolbászgyártó iskolát befejezted? 

     

     A másik : ezt még nem hallottam: Fochan-  .

     

    A tücérem most jött le egyedül az emeletről. Kihámozta magát a zsákból és szépen lemászott- hátrafele- a lépcsőn.  És a kiságyból hogyan mászott ki? Sehogy! Ugyanis hajnaltól ott terpeszkedett köztünk a franciágyon..

    Akkor reggelire fel!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5725)
    2011-02-10  07:41
  2. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. február 10. 07:415725.

    Sziasztok!

     

     

     

    Kihahsználom kicsit a reggelt míg nem indulunk oviba, gondoltam szólok, tegnap blogoltam végre!  

     

     

     

    Krisztys.-

     

     

    Mellesleg most Ti vagytok eltünve...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. február 9. 14:045724.

    Huhh...

    Megjöttem a suliból!

    Ez egy akkora korrekt egy Nő, hogy kalapot le előtte!

     

    Eleve, fogadott időpont egyeztetés nélkül is, elmondtam minden sirámom, hogy Renivel mi a helyzet, hogy mit intéztünk végre tegnap, mi a betegség gyanú', mikor lesz a vizsgálat, hogy igencsak aggódom a gyerekemért is, de mi lesz most-majd így a sulival, mert ugye eddig is iszonyat sokat hiányzott és még fog is sajnos.- Félek 'eltanácsolják' a hiányzásai miatt...:(

     

    Mondta ne aggódjak semmin, elsőszámú 'feladat', hogy Renit kezeljék, gyógyuljon meg!!!

    Tudja miféle betegséget emlitettem, sajnos ez nem egy konnyen kezelhető-meggyógyítható dolog. Tudja nem kis fájdalommal jár, kimondottan kellemetlen egyállapot.:S

     

    Távolabbi tervek, hogy azért itthon tanulgasson, messze van még a tanév vége, majd akkor foglalkozzunk az iskolai aktualitásokkal. Nem fognak törődni a mulasztott óraszámokkal, ha lesz 3-3 jegye tantárgyanként ill fél-évenként, lezárják a jegyei alapján. Ha nem lesz 3 jegye, jöhet a kérelem miszerint különbözeti vizsgát tehessen. Ha ezzel sem kivánnánk élni', kérelmezhetem hogy a betegsége miatti mulasztásokat figyelembe véve, osztályozhatatlannak minősítsék és osztáyt ismételhessen. Saját megfogalmazásom szerint 'évet halaszthasson'.

     

    Eltanácsolni' -igyekeztem szépen fogalmazni.:)- nem fogják, Ig Nő állitása szerint ahoz minimum be kéne menjen Reni és fel kéne pofozzon 2 tanárt! 

    :))) Ezt szó szerint így mondta az Ig. Nö.:)))

     

    Szaall...

    Megnyugodtam, örülök a fejleményeknek, álldom az eszem', hogy bementem a sukiba. Gondolom az is nyom a latba', hogy látják nem szarom le mi van a hyerekemmel, a sulijával, a jövőjével.

     

     

     

    Nyaa, most megyek Tökivel 3 éves státusra...:) Sziasztok.:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. február 9. 08:525723.

    Sziasztok!

     

     

    Köszönöm szépen Lányok a kedes sorokat! Nem tehetek mást muszáj mindent megoldani, még akkor is ha sokszor nagyon nehéz az élet...:S 

     

    Most pl tegnap is orvosnál voltunk Renimmel 99% hogy bél-fekélye van, márc 1.-én laparoszkópos vizsgálat...:( De legalább már kezdünk úgy kinézni tudjuk mi a baja!

    Bekéne mennem ma a sulijába, beszélni az Ig Nővel, valamiféle évhalasztást' szeretnék kicsikarni mert ez biza' tartós betegség, foggalmam nincs mikor tud rendesen iskolába járni.:(

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2011. február 9. 08:235722.

    Sziasztok! 

     

    Néha-néha bekukkantok s elolvasom mi történt.

    Gratulálok a kis Hanna-Klárához , milyen "nagylány" már, de azért űljön csak ott a pociban még!

     

    Patriknak vidám óvodás éveket kívánok! ( tényleg "furcsa" , hogy ilyen simán felvették az oviba, pedig ez lenne a természetes!!!.) Nekem még van egy évem míg Boró ovis lesz de lehet már idén érdeklődöm.

     

    Small! Hogy vagytok? Írj valamit!

     

    Krisztys! Közhelyeket tudnék írni, de nem írok csak egyet: Minden rendben van veletek, minden problémát megoldottál.!!!!! 

    előzmény:
    barbiebaba (5716)
    2011-02-06  20:51
  6. 2011. február 8. 12:145721.

    Drága Krisztys!

     

    Gratula a nagy ovishoz!

     

    istenem, még csak most született! Emlékszem 3 éve hogy irigyeltelek, Te szültél először a topic-ból. Mosz meg  lett elősör ovis.

    És Te mihez kezdesz a hirtelen sok szabadidővel.

     

    Egész nap oviban lesz a nagyleény vagy délben hazahozod?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5718)
    2011-02-07  13:23
  7. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. február 7. 15:085720.

    Kép felirat folytatása:

     

    - Na itt van a Thomas-tortád, nem örült volna így neki, ebben már biztos vagyok.-

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5718)
    2011-02-07  13:23
  8. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. február 7. 13:335719.
    Jaaa...

     

    Délelőtt végre tudtam beszélni végre az Of-el. Nem rúgják ki, mert igazolt minden hiányzása, de osztályzót kell tennie MINDEN tantárgyból!!!

    Kap időt felkészülni is és mondjuk nem egynap lesznek a vizsgái...

     

    Ennek azért örülök! Remélem kikecmergünk már végre ebből a kakiból! Is... Meg a többiből is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. február 7. 13:235718.

    Csak hozok egy kis jó hírt is, hátha velem tudtok kicsit örülni...

     

    Kezdek kilábalni némileg a reggeli überszar kedvemből!

     

     

     

    Iggencsak örömmel és boldogan tudatom mindenkivel, hogy a mai nappal hivatalosan is Süni-csoportos óvodás lett Patrik!!!

     

     

    Az utolsó volt akit felvett az ovi vezető, mindennemű aggodalmam ellenére emlékezett ránk, minden rendben volt. Most 16-16 főig tölti fel az évközben induló csoportokat, majd szeptemberben még lehetőséget kaphat 4-4 gyerkőc, mivelmacerásabb ez az évközbeni kesze-kusza kezdés. Nem szeretné, hogy ne tudjanak kellő figyelmet forditani minden egyes kis-újoncra, vagy régebb óta oda járó minimanóra.

     

    Szerdán megyünk 3 éves státusra', ekkor kérek "Egészséges, közösségbe járhat." igazolást és csütörtökön megyünk oviba!

     

    Jaa... Holnap márciusi ebéd befizetés!

     

    Piszkosul meg volt illetődve Töki, de láttam azért a szeme sarkában a tetszést a csoport-hely ismerkedős pár perces látogatásunkkor. Dadusnénit 1000' éve ismerem, kis kedves-cserfes csaj, már meg is puszilta a fiam, hogy ezt Klausnak küldi adja át itthon a címzettnek!

     

     

    Most már csak le kéne tudnom kicsit nyugodni, hisz' jól alakultak a mai napra jutó parás'-helyzeteink... Csak széjjelszakad a fejem, lötyög a szivem...

     

     

     

     

    Csak mutatok egy szülinapos képet...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5717)
    2011-02-07  07:45
  10. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. február 7. 07:455717.

    Sziasztoooooookkkkkkkk!!!!

     

     

     

    Óóóó.... Szancika........ ... Őszinte részvétem Csajszim... / Nem tudok mit írni... /

     

     

     

     

    Több oka is volt halgatásomnak, betegeskedéssel pingpongozunk Mi is, már jóó 1 hónapja... Renimért aggódok nagyon, annyit hiányzott, hogy nagyonnn esélyes, hogy kirúgják a suliból... A holnapi nappal lejár a GYESem is... Azt sem tudom mi lesz velünk-velem??? Ma megyünk az oviba, elvileg beiratkozni. Tulképp minden le van beszélve az ovival, bővitették, van hely... - Mondták...  De nekem ez mégis hihetetlen, hogy csak ennyi??? Bemegyünk ma, felveszik és holnap már hivatalosan is óvodás lesz Patrik, indul az ismerkedési fázis???

     

    Borzasztó ideges vagyok... Cefet sok dolog összejött most, félek összecsapnak a fejünk felett a hullámok...Szinte azt sem tudom mosthogyantovább'?

     

     

    Mindezek után nem is tudom hogy írjam... Szombaton 3. szülinapoztunk... Patrik iszonyatosan örölt az általunk készített Thomas tortájának, az ajándékoknak.

    Most sem a topik hangulata, sem az Én idegállapotom nem alkalmas arra, hogy bővebb beszámolót  tartsak, igyexem a blogban megörökiteni az eseményeket.

     

     

    Barbiebaba, nagyon örülök, hogy minden rendben van Veletek!!! Gratulálok a kispunáshoz!!!

     

     

     

     

     Sok puszi mindenkinek!!!

    előzmény:
    piciszi (5715)
    2011-02-04  11:32
  11. 2011. február 6. 20:515716.

     

     

    Szép estét minden kismamának és anyukának! Bocsika,hogy én is csak most jelentkezem,de elköltöztünk.Internet szempontjából nem a legideálisabb helyre.Csak mobilinternet van,az sem a leggyorsabb.Ja és persze a "nlcafe"-t meg kifejezetten utálja.

     

    Small! Te hogy érzed magad? Bírod? Én most másztam ki( 2 hét után)  egy csúnya vírusos nyavalyából,eléggé megviselt.De hál'istennek már vége.

     

    Pénteki adatok Hanna-Kláráról. 39cm és 1600gr.Kis virgonc,ezt nem éreztem Fanninál. Sohasem hagy békén.Már most ki akar jönni.Állandóan a hólyagomat rugdossa,meg nagyon megérzem a császár vágás helyét.Nehezebben viselem,mint 13 éve és még bő 2 hónap van hátra.Egy kicsit félek.

     

    Ja! Nem is írtam,hogy minden rendben volt a genetikán. 46-XX. Most már biztos,hogy kislány.

     

    Nem rinyálok,csak még egy gondom van:Fanni nem nagyon örül a hugicának,egyáltalán nem lehet róla beszélni vele,még egyszer sem tudtam rávenni,hogy fogja meg a pocimat amikor rugdos. Igaz most kamaszodik,de ettől azért többet vártam tőle.

     

    Puszilok mindenkit és jó egészséget kívánok erre az influenzás időszakra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  12. 2011. február 4. 11:325715.

    Senki nem jeletkezik???

     

    Meg Krisztys sem, pedig rá mindig lehet számítani!

     

    Molna? Small? Merre vagytok?

     

    Small, ugye nem a babaképpel jelentkezel legközelebb????

     

    Hiányoztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  13. 2011. február 2. 09:375714.

    Drága Szankcikka!

     

    Fogadd őszinte részvétemet! Nagyon sajnálom, sajnos tudom, hogy min mész/mentek keresztül... Nagyon nehéz.... Tudom, hogy közhely, de csak az idő hoz igazi megoldást...

     

    Annak örülj, hogy Orsika már minden valószínüséggel fog már rá emlékezni, sajnos Dorci nem érti, hogy van egy másik papája, akit csak képen ismerhet és miért a temetőben van. Ő egy hónapos volt, tudod.

     

    Kívánom, hogy legyen sok erőtök "átvészelni" a nehéz időszakot!!!!!

     

    A gyerekek hogy élték meg? Sikerült egyáltalán nekik elmagyarázni mi történt?

     

     

    Nagyon örülök, hogy jelentkeztél, bár nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz hírrel.

     

    Rólunk: mi sem oltatunk az idén sem.

     

    Dorci - először - 1 nap híján kihúzta betegség nélkül a bölcsit. Sajna múlt péntekre lett nagyon náthás és köhög, így a héten már nem ment bölcsibe. Most anyukám van nálunk vele.

     

    Képzeljétek, anyu pont nem volt otthon, amikor a földrengés volt Oroszlányban, mert a húgomnál volt, aztán ők lehozták hozzánk. Így az eddigi utórengésből is kimaradt.Csak a szomszéd elmondásából tudjuk, hogy milyen szörnyű volt. Az emberek 19-23 óráig álltak az utcán, volt aki pizsamában, mert a tűzoltóság nem engedte vissza őket.  Iszonyat....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_511680 (5713)
    2011-02-01  20:15
  14. Torolt_felhasznalo_511680
    Torolt_felhasznalo_511680
    2011. február 1. 20:155713.

    Szia Piciszi!

     

    Sajnos én szomorú beszámolót tudok írni. 11-én elvesztettük a drága Tatát (Apukámat). Még nem nagyon tudom felfogni. Sajnos számítottunk rá, hogy bekövetkezik. Két évet szenvedett szegény. Borzasztóan fáj, és nagyon fog hiányozni minden nap.

     

    Gyerkőcök most picit taknyosak, de állunk elébe az influenzának. Nem kértünk most se védőoltást.

     

    Többiek????? Ugye veletek minden oké? Small??? Mikor jön a legkisebb kistesó? 

    előzmény:
    piciszi (5712)
    2011-02-01  14:41
  15. 2011. február 1. 14:415712.

    Sziasztok Lányok!

     

    Mindenki elveszett? Hol vagytok? Kismamák, kisbabák és nagyok, hol vagytok, hogy vagytok?

     

    Ugye nem tettetek újévi fogadalmat, hogy az idén bele se néztek a topicba????????? És pláne nem írtok.

     

     

     

    Gyertek vissza!!!!

     

    Mindenki legalább egy rövid januári összefoglalót tartson!

     

    Nagyon várom!!!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2011. január 4. 19:105711.

    Sziasztok! Üdv néktek 2011-ben!

     

     

    Maci54, bocsánat kissé felre értettelek, ill félre érthető voltál. Dee ez mind mellékes, gtalulálok a Lányokhoz, unokához!!

    előzmény:
    maci54 (5710)
    2010-12-28  14:03
  17. 2010. december 28. 14:035710.

    köszönöm a fogadtatást.

    Krisztys elértetted, nem most várok babát, kicsit most már érdekes is lenne, hiszen betöltöttem az 56-ot.

    De van 10 ,18,25,31 és 35 éves LÁNYOM. Igen, mind az 5 lány. Büszke vagyok rájuk, és nagyon örülök hogy volt bátorságom 46 évesen is belevágni egy újabb babával kapcsolatos kalandba.

    Igaz, mostanában egyre fogy a türelmem, érzem hogy régebben másként reagáltam dolgokra. Persze lehet hogy a mai nehéz gazdasági helyzet is közrejátszik.Sosem volt könnyű, én tudom igazán, mégis ez most más.

    Nagy gyerekeimen is látom, hiszen 3 már saját életét éli. Sajnos csak 1 unokám van még, ő éppen olyan idős, mint a legkisebb lányom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2010. december 28. 09:265709.

     

    Grrr...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5707)
    2010-12-28  09:19
  19. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2010. december 28. 09:235708.
    Naa még 1 kicsi...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5707)
    2010-12-28  09:19
  20. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2010. december 28. 09:195707.

    Folyt köv...

     

     

    Maci üdv köreinkben! Gyere mesélj kicsit részletesebben maga-tokról! Jól értjük, most vársz Babát?

     

     

     

    Még pár kép, és téénylegg húúzok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (5706)
    2010-12-28  09:14
  21. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2010. december 28. 09:145706.

    Sziasztookk!

     

     

    Óóóhh, Small, ne dicsérj már szembe, mert még elhiszem, és beképzelt leszek! Hee'... Én ügyes???

     

    Kérlek szépen ez csak szervezés kérdése, meg persze azé, hogy van 2 lassan 19 ill 13 éves lányom, no meg párom is 17.-én dolgozott utóljára ebben az évben. Szaal, amikor és amig Én konyhatündért játszom, addig vki csinálja az egyéb dolgokat, mosás, teregetés, rámolás, takaritás, stb...

    Meg persze a sütiket sem egyedül gyártom ám... 

     

    Mindemellett kaotikus állapotok nálunk is vannak, voltak és lesznek is.

     

    23.-án pl, Én lementem Tesómhoz főzöcskélni, jót röhögtünk a kialakult helyzeten mert Reni itthon készitette a saját töltöttkáposztám', ill ez ilyen formában ugye a lányom káposztája volt, Én meg Tessómét nála.

     

    Mézeskalácsok-lisztesmégazatyaúristen feeling is volt, mert Tesóm 9 éves fia látva a Mi sütikéinket kitalálta, hogy Ő is, Ő is!!! Anyaaaa lééécciii!!! -Tesóm nem egy konyhatündér fajta.-

     

    Szaal, volt haddelhadd, Dani kiszagatta egyedül a mézest, itt is volt lisztben úszás', meg ragadás', de kirajzolni már egyedül senki sem vállalta volna be'. Így jött Klausom a képbe, ketten anival végül csak megoldották, de már kb a hahálf...ára' kívántuk azt a sok szépséget. Psszzztt!!!

     

     

    Nálunk sem volt húúde habzsidőzsi, legtöbbet Patrik kapott. Sikeresen a felvásárolt ajándéknak való játékok küzük addig-addig válogattam, mignem' megkapta az összes zenélős' csörgő-börgős' izéét... Akkorta hangzavar volt, hogy jáájjj! De rájöttünk milyen facca' is ez így, mert majd a 3. szülinapunk csebdes lesz! Haaacsaakkk KeriAnyunk', nem ajándékoz megenn vmi dobszerkóhoz hasonlót a gyereknek idén is mint a 2 éves szülinapon.

     

     

    Noo... Pár kép, és robogok vmi kaját rittyenteni.

     

     

     

    Jaaa... Vmelyik nap még itt az ünnep előttújjá varázsoltam az etetőszékünket, eladási szándékkal vezérelve! Esetleg ha tudtok vkit aki megvenné, szóljatok! Köszi!

    előzmény:
    smallflower (5702)
    2010-12-27  18:23
  22. 2010. december 27. 23:425705.

    aztaaa!! ez igen! persze, gyere csak, beszélgessünk!!

    milyen reakciókat kaptál? ketten vannak a lányok? vagy hamarabb szülté még?

    előzmény:
    maci54 (5704)
    2010-12-27  18:51
  23. 2010. december 27. 18:515704.

    sziasztok lányok!

    kicsit beleolvasgattam a topikba s nagyon szimpatikusak vagytok.Egy picikét idősebb vagyok tőletek, de az egyik lányomat én is 38 évesen szültem, sőt!

    46 voltam, mikor teljesen váratlanul, mivel klimaxos tüneteim is voltak, bebizonyosodott hogy babát várok.

    Ha nem néztek teljesen hülyének, szívesen beszélgetnék veletek.

     

        

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  24. 2010. december 27. 18:275703.
    na ,persze nemcsak 243-án, hanem 24-én se akartunk vendégeket fogad
    előzmény:
    smallflower (5702)
    2010-12-27  18:23
  25. 2010. december 27. 18:235702.

    na jöttem ..

     

    Krisztys, szeretnélek örökbefogadni...h a csudába lehet ennyi mondent csinálni? kóbász, sütihegyek...

     

    én is sütöttem zserbót, beiglit de csak egy tepsivel, és azt is el kellett dugni, mert a család 1 nap alatt megette volna...sajtoj rudat gyártottam nagyüzemben, összesen 3 kg lisztből a 3 nap alatt. ja ,meg a csajokkal mézeskalácsot...úhhh..a szaggatásnál versenyt sikítottak a formákért, napsugár bőgött,mikor jázmin tönkretett egy szívecskét, jázmin bőgött, mikor el akartam küldeni az asztaltól,mert folyamatosan lisztezte a tésztát, és persze közeben egy méteres körzetben mindent liszttel borított...végül minden mind1 alapon azt csináltak, amit akartak, csak 2x kellett kicsavarnom a nyújtófát jázmin kezéből, h ne vágja fejbe napsugárt...végre elfogyott a tészta, 1 óra alatt össze is takarítottam...

    díszítést már akkora időzítettem,mikor jázmin nem volt otthon, mert csak tubus cukormáz volt, de a k. anyját dr oetkernek, alig tudtam én kinyomni , nemhogy napsugár....meg is unta hamar..addig a férjem visszavitte jázmint a fülészetre, mert neki meg középfülgyiszija volt.

    a karácsonyunk kaotikusra sikerült, kedden még semmit nem vettünk meg, anyagilag is béka segge alatt, bár már van munkája férjemnek, de még vigyáznunk kell, bár az az egy szerencsénk van, h csak autóhitelünk van, bár az is faca, h indult 40-ről, most meg 70....de nagyon féltünk az eladósodástól, így idén nem volt nagykarácsony, gyerekeknke sem tudtu

    nk annyi mindent venni, mint szerettem volna, de azért örültek....

    napsugár icike-picike barátokat főleg (az ilyeneket mé nem én találom ki??) darabja kb egy ezres...egy csúnya nagyfejű állatka, kb 4 centi...,gyurma szettet,duplót,meg apróságokat, jázmin nagy darabos kirakót, duplót, memóriát, mef nem is emléxem még mit...

     

    a rokonoktól most többet kaptak,mint szoktak, első laptopom(mekkoera baromság, anyám..) ,babát, könyvet..társasjátékot....

     

    volt egy kis sértődés a családban,mert mondtuk, idén 243-én nem karunk vendégeket, 26-án mki jöhet , de szenteste ne már....húúú, de jó volt így, nem kellettsenkit kiszolgálni, csak magunkkal foglalkoztunk...játszottunk...

     

    na,most abbahagyom, mert mennem kell teregetni....majd jövök mág!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top