Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Divat 2008

harmony001
Létrehozva: 2007. december 27. 12:43
sziasztok!

Mivel lassan lezárjuk a 2007-es évet, ezért arra gondoltam, hogy megnyitom ezt a topikot. Beszélgessünk a divatról, akár ruháról van szó, kiegészítőkről, cipőkről, hajdivatról, minden jöhet, ami belefér...

Divatra fel!
  1. 2010. december 22. 12:173926.

    sziasztok!!!

     

    hornika: milyet vettél? 

     

    Balma: képeket igen! örülünk...

     

    én nem vettem semmit még, nem ajándékozok... a párommal vettünk neki egy övet nekem egy hosszú pulcsit (majd hozok képet) és ennyi.

     

    még lehethogy barátnőimnek veszek 1-1 apróságot, angyalkát vagy ilyesmit, de ennyi. 

     

    csizmák: fú a magastalpúm... ne tudjtáok meg! alig bírok menni benne. na jó nem vészes, azt vettem észre hogy rövid távon oké de ha egész nap benne vagyok akkor fájok rendesen... viszont nem tudtam rájönni mitől van izomláz a popsimban, míg leesett hogy a magas csizmától.... szóval van vmi pozitívuma is...

    előzmény:
    hornika (3925)
    2010-11-24  14:40
  2. 2010. november 24. 14:403925.

    Köszönöm jól vagyok, csak nagyon fázom most nagyon sok meleg holmit elfogadnék...

    A hétvégén vettem egy csizmátnem tudok leállni, már gondolkoztam azon, hogy akkor amikor elmegyünk sétálni, akkor nem viszek magammal pénztárcát. Sétálunk a Teréz körúton nem bementünk megint az overlandba miért van az, hogy nem lehet ellenálni nekik? És miért pont a cipők?

    Veled mizujs?

    előzmény:
    harmony001 (3924)
    2010-11-23  17:46
  3. 2010. november 23. 17:463924.

    hello

     

    írtam privit:)

     

    nem fog beázni, mert csak ritkán fogom felvenni. 7végén felavattam és meglepődtem mert egész jól megyek benne + kényelmes is. de meloba nem tudom hordani mert sok a gyaloglás.... oda marad a másik. 

     

    csajok, jön a hideg!!!

     

    vett mostanában vki téli cuccokat? 

     

    hornika: na az tök jó... mi újság Veled?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_657899 (3921)
    2010-11-17  07:59
  4. Torolt_felhasznalo_724117
    Torolt_felhasznalo_724117
    2010. november 22. 19:073923.

    Sziasztok!

     

    Hátha vki szokott rendelni a www.topshop.com -ról...

     

    Légyszi írjon nekem privit, lenne kérdésem...Köszi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  5. 2010. november 19. 10:323922.

    Most nézem, hogy kérdezted, azt is, hogy megoldottam-e az ajándékot...igen sikerült. Végül párommal együtt vettünk neki parfümöt, meg egy doboznyi különleges csokit. Örült neki

    előzmény:
    harmony001 (3918)
    2010-11-16  18:59
  6. Torolt_felhasznalo_657899
    Torolt_felhasznalo_657899
    2010. november 17. 07:593921.

    Harmony!!!!A magas talpú csizma nagyon-nagyon jó!!!Ez elvileg nem fog beázni,ahogy az anyagát nézem..Amit én néztem hótaposú,az olyan velúr szerú kívül,úgyhogy az hóban felejtős(gondolom én)

    a lábszármelegítőt majd kipróbálom,egy bnőmön is láttam.Én eddig csak olyan full vastag kötöttet láttam,de az nem nagyon jött be.

    Ja,és még vmi:):)Azt hiszem teszveszen "lenyúltál"előlem egy káró mintás pulcsit:):)Ha esetleg nem lenne jó,vevő vagyok rá!!! 

    előzmény:
    harmony001 (3918)
    2010-11-16  18:59
  7. 2010. november 16. 19:133920.

    hülye nlc!!!!

     

    fáziskésés van, először azt hittem elszállt mert nem ment amit írtam, aztán meg mégis ott van negyed órával később!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  8. 2010. november 16. 19:093919.

    megírtam egy tök hosszú bejegyzést erre elszállt az egész...

     

    mégegyszer nincs türelmem beírni sorry...

    csak röviden

     

    Balma: csinos vagy mint mindig és tetszik a csizma is, övet nem hordok,de neked jól állnagyon!

    hornika: meggyógyultam igen. a szerelésedről hozhatnál képet is. ez a teva csizma sportos fazon? 

    nikolka: igen, ezért kell több csizma meg több kabát remélem találsz olyat ami tetszeni fog azért... eddig nekem is elálltak a csizmák, de érdekes mert idén először nem, szóval nekem pont ellenkező a tapasztalatom mint neked... egyébként szokták ilyenkor javasolni a lábszármelegítőt és akkor nem áll el annyira. 

     

    szombaton voltunk megint Deichmannban, tudjátok írtam a párom cipőjét, még jobban szétjött, meg az én 1 éves barna csizmám ami beázott - próbáltuk becserélni és összejött.... még kecskeméten próbáltam egy csizmát ami hűhha kategória nekem csak mivel nem hordok ilyesmit ezért nem hoztam el akkor. most viszont nem tudtam otthagyni... majd felnövök a feladathoz!!!

     

    nah képek és írjatok! a többit még nem fotóztam de legalább marad későbbre is... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  9. 2010. november 16. 18:593918.

    sziasztok!

     

    Serena: persze értem ám, csak költői kérdés volt... 

     

    Balma: jó kis csizma, tetszik! és nagyon csini vagy, jól áll neked ez a deréköv. én nem hordok övet... nem szeretem, de tetszik rajtad, jól áll neked, mert szép magas és vékony vagy!!!! 

     

    nikolka: igen, igen, ezért kell több csizma egyszerre... remélem azért találsz majd olyat ami megtetszik... nekem is el szoktak állni a csizmák, de nagyon érdekes mert most pont az ellenkezőjét tapasztalom az idén... egyik sem állt el pedig jó sokat próbáltam már... 

     

     

    hornika: ez a teva ez ilyen sportosabb csizma? megoldottad az ajándékot? a csokival nem lehet mellélőni... megnéztem volna ezt a szerelést, legközelebb fotózni tessék!!! igen, meggyógyultam...

     

    és akkor az ígért képek, ill. az egyik része... először az a csizma amiről írtam, bundás, kicsit magas, reménykedem hogy nem nagyon fogok elborulni benne... plussz az történt hogy szombaton elugrottunk a Deichmannba, mert a párom cipője még jobban szétjött, gondoltuk most már csak becserélik... és így én is elvittem a tavaly vett barna csizmám, sajnos fájó szívvel mert imádtam, kényelmes, szép csizma volt, bejött a fazon is nagyon, csak ugye rövid idő alatt lepergett a műbőr róla + beázik teljesen, pedig nem vált el a talpa és így is valahol befolyik a víz, nem is értem. 1 éves volt és levásárolhattam. azért nem jártam rosszul. így elhoztam egy csizmát amit még Kecskeméten próbáltam fel és hát hűhaaa csizma volt, csak mivel én nem hordok ilyesmit, így otthagytam, de aztán most belebújtam megint és képtelen voltam nem elhozni....  a képek annyira nem sikerültek jól, de azért a lényeg látszik! 

     

    a többit majd még hozom!

     

    pussz mindenkinek, írjatok! 

    előzmény:
    Serena. (3912)
    2010-11-08  11:53
  10. 2010. november 11. 12:443917.
    Nem ámmmmmmmmmmmannyit gondolkodtam már rajta, felső, vagy vmilyen ing, de nem tudom a méretét. Parfümöt drágát használ, olyat nem veszek neki majd kap csokit aztán jól van
    előzmény:
    Serena. (3916)
    2010-11-11  11:12
  11. 2010. november 11. 11:123916.
    Gondolom akkor ő nem egy Axe-os kategória  Jóféle parfüm? Vagy Douglas utalvány, oszt ossza be. Kamaszoknak nem könnyű ajándékot venni.
    előzmény:
    hornika (3915)
    2010-11-11  11:06
  12. 2010. november 11. 11:063915.
    Megint én elfelejtettem megkérdezni, hogy egy 16 éves fiúnak mit vennétek névnapjára? (párom öccse, focizik, ad magára rendesen...)ötlet?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_657899
    Torolt_felhasznalo_657899
    2010. november 8. 16:373914.

    Harmony!!én is filózom,mert egyrészt van egy szövetkabim,amiben szétfagyok,de hordani akarom,mert szeretem.Ehhez vmi csini csizma kell...van is egy velúr csizmám,bár inkább olyan plüss féle(kínais)van egy strassz kövekkel kirakott téglalap szerű kis dísz a szárán,szóval eléggé elegáns darab.Kicsit meg is bántam,h megvettem,mert én az esetek 99%ban farmert hordok,és ahhoz nem tuti,h jó.ezenkívül vágyom egy magassarkúra is..illetve kéne egy olyan hóba-fagyba rohangálós csizma is,na ilyet nem találtam még eddig.Ehhez meg persze kéne vmi melegebb,sportosabb kabát.És úgy utálom,h nem tudok dönteni,vagyis rájöttem,h nekem az a problémám,h az idei csizmadivat nem jön be,a térdig vagy fölé érő csizma nem tetszik magamon(máson igen...ez hogy van?)+az ilyen belebújos csizmák 80%-a eláll a lábamtól,és az meg szintén nem tetszik...nem is értem másokon meg feszül..a kerek orr sem tetszik...talán kissé nehéz eset vagyok.ÁÁÁÁÁ

     

    Kinéztem egy ilyen hótaposó félét,belül bundás,tök jó...csak eláll..úgy 5cm-re,pedig nem piszkafa lábaim vannak:):) 

    előzmény:
    harmony001 (3910)
    2010-11-08  11:12
  14. 2010. november 8. 16:133913.

    Köszönöm szépen! Válogattam is eleget, szerintem olyan 2-3 órát, mire tudtam dönteni. Mondjuk szerelem volt a ruhába első látásra

     

    Ó nem, nem vagyok fázós típus, általában mindenki ki van akadva, hogy télen is kisruhákban (4 nejlonharisnyával) mászkálok... Mit tegyek? Utálom a telet, és legalább a ruhatárammal egy kis jóidőt csempészek a napokba

     

    Hát most van először velúrcsízmám.... meglátjuk mennyit bír ki. Mondjuk már többször felvettem nagy esőben, eddig nem ázott be Úgyhogy egyenlőre jelesre vizsgázott.

     

    Harmony: fotókat!! :)

     

    Serena: Te is mutass fotókat! :):) Amúgy igen, nem minden a márka... erre tudom én azt mondani, hogy a westend-ben vásárolt 22 ezer forintos BŐR magassarkúm hamarabb szétjött, mint a kínaiban vásárolt 1700 forintos...

     

    Nekem most ez a csízmám: http://www.deichmann.hu/site/hu/catalog.php?brand=2&category=0080157100000554&product=973934

     

    Ti szoktátok az övet derékon hordani? Én utálom a nadrágban az öveket, sose hordom úgy... viszont van egy csomó öv, amivel 1-1 ruhát szoktam feldobni. Olyan szépen kiemeli a derekat

     

    http://kepfeltoltes.hu/101108/Barbuciella_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

     

    Ezt a pólót még tavaly vettem a Jeans Club-ban valami 500-600 forintért.. megérte!

     

     

     

     

    előzmény:
    harmony001 (3910)
    2010-11-08  11:12
  15. 2010. november 8. 11:533912.

    Amikor az első csizmát vettem a Deichmannban, elég húzós ára volt, többek közt amiatt is tartottam fontosnak visszavinni. Amikor visszavették 2 opció volt, kicserélik vagy utalványt adnak. Volt amit ki tudtam cserélni ugyan olyanra, volt amit nem. Aztán volt, hogy az utalvány egy részéből vettem táskát, de mire bejött az ősz, addigra az új kollekcióban volt olyan csizma ami megint megtetszett, így kipótoltam a megmaradt utalványt. Ez amolyan ördögi kör ezért megyek oda elsősorban, hogy ne maradjon náluk a pénzem, amíg lehet reklamálni.

    Van egy fekete velúr bokacsizmám, azt a Westenben egy kis butikban vettem tavaly, ami annyira no name, hogy szerintem az Ázsia centeres kínai is minőségibb annál. Csak azért vettem meg, mert nagyon tetszett a fazonja, még amikor volt Leonardo náluk láttam olyat, kb 13ezerért. A Westendből meg elhoztam 7500ért és komolyan mondom, ennél strapabíróbb csizmám még az életben nem volt 

    előzmény:
    harmony001 (3909)
    2010-11-08  10:41
  16. 2010. november 8. 11:203911.

    nikolka szia. én is várnám a fotókat, de nem nagy itt a népsűrűség sajnos.

    én majd felteszem az enyémet...

     

    hát én sztem úgy találok hogy extra sokat lógok ott....

    szoktam keresni márka alapján például. nincsenek kedvenc eladóim, de kb. tudom kik azok akik szoktak én stílusomban feltenni, meg ugye akiktől már vásároltam és őket szoktam figyelni...  más trükköm nincs!

     

    nah képekkel jövök hamarosan!!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_657899 (3908)
    2010-11-07  16:16
  17. 2010. november 8. 11:123910.

    Balma, le a kalappal, gyönyörű leszel ebben a cuccban!!!!

     

    nem fázol ebben a kis felsőben? csinike de azért meg ne fázz!!!

     

    lehethogy az a baj a képeiddel hogy nagyok, feltöltés előtt le kell kicsinyítened őket... 

     

    velúr csizma: nah jah... nagyon szépek tényleg, bejönnek, csak nem igazán víz és hóállók....

    leírom a 7végi tapasztalatom csimma ügyben...deichmannról van szó még mindig.... sok sok csimma volt, csakhogy.... én úgy vettem észre hogy a csizmák legtöbbje őszi időre való, szóval nem kimondottan téli csizma!!!

    a magassarkú csizmák ugye eleve nem arra vannak hogy én hóban fagyban kilométereket gyalogoljak a munkahelyemre meg vissza. a velúr erre megintcsak nem alkalmas sztem... a lapos csizmák többsége vékonytalpú, mint a tavalyi csizmám ergo biztosan azok is ripsz ropsz beáznak, úgyhogy hiába volt ami tetszett félretettem... jó lehet nem ázna be de a tavaly vásároltból indultam ki.... volt egy műbőr lábfejű, velúr szárú csizma barnában amit felpróbáltam tetszett is, de sajnos nem volt 38as, csak 37es és az kicsi volt... na ennek volt egy kis tömör sarka végre, de ugye basz....tom... (sorry!) ja és ugye ezek a csizmák rohadtul nem béleltek, ergo nem arra vannak kitalálva amire én használnám.... ugye 7 év alatt már rájöttem hogy nem akarok megfagyni, szóval én már praktikusság alapján választok.

    no de sokat írok és unalmas lehetek, végül vettem csizmát, bár csak azért mert a párom már ki volt hogy 1,5 órája válogatok és nem akartam üres kézzel kijönni. képet majd csinálok mert a deichmann oldalán nem találtam ezt a fajtát... magastalpú eléggé szóval még nem tudom el tudom-e majd hordani, mert 8 centi magas és az nekem huhh...

     

    vettem még 1 kabátot meg 2 pulcsit + 1 sapkát... kiköltekeztem!!! most 2 évig nem veszek semmit se

    előzmény:
    Balma6 (3904)
    2010-11-05  10:07
  18. 2010. november 8. 10:413909.

    szia, üdv a topikban! nem pofátlankodsz... örülünk minden új tagnak!

     

    hát nem tudom amit írsz, érdekes..... ha ilyen gyorsan tönkremennek a deichmannos cipők miért még mindig onnan vásárolsz?

     

    nekem ez volt az első ami tönkrement. a páromnak is most volt az első cipője ami tönkrement onnan és képzeljétek el nekünk nem cserélték be....

     

    elvált a talpa 3 hét után!!!!! és azt mondták amig jobban nem jön szét addig nem cserélik hanem beveszik javításra..... hát kapják be!!! 

     

     

    előzmény:
    Serena. (3902)
    2010-11-05  08:56
  19. Torolt_felhasznalo_657899
    Torolt_felhasznalo_657899
    2010. november 7. 16:163908.

    sziasztok!!

    Várok mindenkitől csizma fotókat!!Ki milyet hord?

    Harmony!Te teszveszen hogy találsz ilyen tuti cuccokat??Mi alapján keresel?Vannak kedvenc eladóid is? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  20. 2010. november 5. 20:013907.

    Na csajok hoztam képeket a táskámról :) Elég rossz képek lettek, de a lényeget látni... Van az egyik pántja alján egy rózsa, és abból jönnek ki ilyen kis "korbácsok"

     

    http://kepfeltoltes.hu/101105/320058404t_ska_www.kep feltoltes.hu_.jpg

    http://kepfeltoltes.hu/101105/t_ska__2_ _www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    http://kepfeltoltes.hu/101105/t_ska__1__www.kepfeltoltes .hu_.jpg

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  21. 2010. november 5. 19:523906.

    Nekem múlt évben a Deichmannos csízmák kb egy fél telet bírtak... de én nyúzom őket rendesen (le a hegyről, fel a hegyre, hóban, sárban, latyakban, sóval felszórt úton)... De védelmükre szóljon, hogy mindig kicserélik egy szó nélkül (más üzletben volt, hogy húzták a szájukat, amikor visszavittem a szétjött csízmát - mert hogy rá volt írva a dobozra, hogy mérsékelten vízálló.. a csízma könyörgöm!? ).

     

    A mostani csízmám is Deichmannos, velúr, hátul egy masnival, remélem sokáig fogja bírni, mert tetszik nagyon, és jó kényelmes! Majd csinálok fotókat.

    előzmény:
    Serena. (3902)
    2010-11-05  08:56
  22. 2010. november 5. 10:093905.

    http://kepfeltoltes.hu/101105/ruha__5__www.kepfeltoltes.hu _.jpg

     

    Na mégegyszer az ékszeres változatot... De legalább látjátok a képeket! Haladás...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  23. 2010. november 5. 10:073904.

    Najó, kezdek megőrülni

     

    Akkor linkelgetek, és úgy tudjátok a képeket megnézni... jobb ötletem nincs

     

    Ruhám:

    http://kepfeltoltes.hu/101105/ruha__6__www.k epfeltoltes.hu_.jpg

    http://kepfeltoltes.hu/101105/ruha__7 __www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    http://kepfeltoltes.hu/101105/ ruha__8__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

     

    Ékszerekkel, kesztyűvel:

    http://kepfeltoltes.hu/101105/ruha__8__www.kepfeltoltes. hu_.jpg

     

    Cipőm (a pántot kétféleképpen lehet rakni):

    http://kepfeltoltes.hu/101105/cip__www.kepfeltolt es.hu_.jpg

    http://kepfeltoltes.hu/101105/cip___4__www.kep feltoltes.hu_.jpg

     

    Romantikus kis rózsaszín felső (IMÁDOM), tegnap is ez volt rajtam:

    http://kepfeltoltes.hu/101105/r_zsasz_n_www.kepfe ltoltes.hu_.jpg

     

    Egyszerűen imádom ezt a kék színt:

    http://kepfeltoltes.hu/101105/k_kcsi_www.kepfeltol tes.hu_.jpg

     

     

    A táncaink kezdenek szépen összeállni, szerdán 3 órát táncoltunk megállás nélkül, olyan izomlázam van, hogy hajaj.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  24. 2010. november 5. 10:023903.

    Kérlek szépen a szalagavatóm december 17-én pénteken lesz 6 órától.

    Igen, táncolunk angol keringőt és osztálytáncolunk is.

    A ruhám gyönyörűszép, megmutatnám, ha tudnék képet feltölteni

     

    A hajam is tökjó lesz, már volt csinálva próbahaj, hátul egy nagy masni lesz formázva belőle :)

     

    Sikerült találnom táskát viszont!! :) Úgy örültem neki... Megpróbálkozom megint a képfeltöltéssel, hátha...

     

    A szoknyákat, meg a szegecses mellényt is tessék hordani, mert nagyon jól néznek ki!! :)

     

    Na képet még mindig nem tudok feltölteni... most próbálkozok képfeltöltés.hu-val... hátha

     

    [url=http://kepfeltoltes.hu/view/101105/ruha__6__www.k epfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/101105 /ruha__6__www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/url]
    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url=http://www.kepfeltoltes.hu]http://www.kepfeltoltes.hu[ /url]

    előzmény:
    harmony001 (3898)
    2010-11-05  08:35
  25. 2010. november 5. 08:563902.

    Sajnos ez a deichman minőség, de védelmükre szóljon, hogy a 2 éves garanciavállalásuk miatt kb 4 évvel ezelőtt fizettem utoljára teljes árat egy cipőért náluk. Minden egy téli csizmával kezdődött ami tönkrement februárra (tehát 4 hónaposan vittem vissza, visszakaptam a pénzt), ahelyett vettem egy átmeneti cipőt ami szintén bírta 2-2 hónapig tavaszi és őszi időszakban, majd az is beadta a kulcsot, így vettem megint téli csizmát...és ez így megy évek óta. 

    És a legviccesebb, hogy vannak más boltból is cipőim, nem heti 7-ből 7-szer hordom a deichmanost minden nap, nem térdig érő vízben, egyszerűen ezek ennyit bírnak mindegy mit csinálok. 

    Amúgy bocsi, hogy bepofátlankodtam a topicba, csak pár napja kezdtelek titeket olvasni  

    előzmény:
    harmony001 (3900)
    2010-11-05  08:49

Címlap

top