Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szüzességi korhatár

sami0524
Létrehozva: 2007. december 27. 14:08
Sziasztok!
Nem szoktam topicot nyitni,igazából ez az első!
Viszont van egy téma,ami mostanában foglalkoztat.Épp most olvastam egy 26 éves lányról/nőről,aki még szűz!Nem értem ez manapság mért kell,hogy ciki legyen.Nekem is van egy 22 éves lányismerősöm,aki még nem volt fiúval.Sajnos manapság azt tapasztalom,hogy a fiatalok körében a szüzesség negatív dolog,amitől jobb gyorsan megszabadulni.Régen ez nem így volt,értéknek tartották!
Kíváncsi vagyok a véleményeitekre!Fiúkéra,lányokéra egyaránt!
Fiúk,ti mit tennétek,ha a lány,aki tetszik nektek bevallaná,hogy ő még nem volt fiúval?Cikinek találjátok??

Előre is köszi a hozzászólásokat!
Üdv.:Sami
  1. 2010. január 8. 18:12401.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687548 (396)
    2010-01-08  17:25
  2. 2010. január 8. 18:10400.

    Ez még istenes lenne, de olvastam az nlc-n olyan véleményt is, hogy addig ne szexeljen az ember, amíg nem ér el arra a szintre, hogy az esetleg "besikerült" gyereket meg tudja tartani és fel tudja nevelni.

    Valamelyik abortuszos témával kapcsolatosan volt ilyen hozzászólás. A beszélgetés azon ment, hogy hiába a rengeteg korszerű fogamzásgátló módszer, egyik sem 100%-os. Erre jött a fenti válasz.

     

    Ami logikusnak logikus, de kicsit abszurd. Ki fog önszántából mondjuk 30 éves koráig várni? Kevesen.

     

    előzmény:
    elsi1 (395)
    2010-01-08  17:23
  3. 2010. január 8. 18:01399.
    Bakker, ez egy 2007-es topik. Gyors voltam. :D
    előzmény:
    sercli (398)
    2010-01-08  17:57
  4. 2010. január 8. 17:57398.

    Sztem nem ciki szűznek lenni, de értéknek sem mondanám. Én inkább vagyok megvadult nőstényördög egy pasinak, mint összeszorított lábú szűzjány. :D

    Férfiaknál meg pláne legyen tapasztalat, nekem nem izgató, ha egy pasi dadog és izgul közben. :P 

    Most utálni fogtok. :D 

    előzmény:
    sami0524 (1)
    2007-12-27  14:08
  5. Torolt_felhasznalo_687548
    Torolt_felhasznalo_687548
    2010. január 8. 17:28397.
    Szerintem igen. Látszik. Látszhat. Ugyanúgy, mint az is, ha egy nőnek büdös a pincsója. Ránézek, és megmondom, hogy mi az ábra odalent.
    előzmény:
    regan (368)
    2008-12-19  21:03
  6. Torolt_felhasznalo_687548
    Torolt_felhasznalo_687548
    2010. január 8. 17:25396.
    Fahéjas! Jól lököd a sódert!
    előzmény:
    Fahéjasnarancs (391)
    2010-01-08  14:38
  7. 2010. január 8. 17:23395.

    Manapság a fiatalok 21-24 évesen válnak társadalmilag felnőtté,akkora végeznek az iskolákkal,akkora leszenk önnfenntartók.

     

    Tehát akkor lesznek felnőttek.Addig en is szexeljenek?

    Szerintem 16 felett már nem baj,ha elveszti az ember lánya.

    Szerintem,ha mondani kell: 16-18 közt az ideális.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_501826
    Torolt_felhasznalo_501826
    2010. január 8. 17:11394.
    Sziasztok!

    Olvasgattam a fórum és mivel érintett vagyok én is a dologban, hozzászólnák egy kicsit. 26 éves vagyok és szűz, csak én fiú. Ráadásul nem is vagyok egyedül a dologgal, több olyan hasonló korú ismerősöm is van, aki hasonló cipőben jár (van akiről sejtem, van akiről tudom).

    Először is ezért leszögezem, hogy én semmiképp nem önkéntesen válaszottam ezt, már nagyon "szabadulnék tőle", de sajnos nem megy olyan egyszerűen.Olyan a szakmám, hogy világ életemben szinte kizárólag férfiak vettek körül: 16 éves korom óta csupa fiú iskolák, csupa férfi munkahely, a baráti köröm nagy része pedig ezekről a helyekről került ki, így aztán ott se tolongtak soha a lányok. Ha ehhez még hozzájön, hogy az ember nem bulizós típus és kissé ügyetlenül megy neki a lányokkal ismerkedés, akkor elég könnyen eljut odáig, hogy huszas éveinek közepére még mindig szűz.

    Ezzel nem sajnáltatni akarom magamat, csak azért írtam le, mert ahogy látom nagyon könnyen rámondják az emberre, hogy biztos defektes, vagy meleg, meg ki tudja még mit. Nem mondom, hogy nem vagyok a dologban hibás (sőt, nagyon is), de azért néha nem árt néha kicsit a dolgok mögé nézni, mielőtt az ember véleményt nyílvánít. Magamat nem szeretném minősíteni, de az említett ismerőseimről semmiképpen sem mondanám, hogy komoly gond van velük, legfeljebb gátlásosabbak az átlagnál. Bár ahogy látom, itt főleg nőkről van szó, náluk valószínűleg teljesen más okai vannak a dolognak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2010. január 8. 15:47393.
    MI a tökömért lenne a szüzesség "érték"? És aki dugott már az értéktelen? Nem a középkorban vagyunk...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2010. január 8. 15:02392.

    Még szerettem volna írni, csak elszállt az nlc, bocsi. :)

     

    Csak annyi, hogy kicsit sántít nekem az elméleted.

    Nagy vonalakban azt írod: 16-17 éves ne szexuálkodjon, mert még gyerek.

    Várjon még egy-két évet!

    De itt jön a csavar: 18 évesen ugyancsak nem érezted magad igazán felnőttnek. Akkor meg hol a különbség? Még ha feljebb húztad volna meg a határt, akkor értelek. :)

    előzmény:
    BastaDeTi (389)
    2010-01-08  11:45
  11. 2010. január 8. 14:38391.

    16 évesen nem éreztem felnőttnek magam én sem. /Bizonyos szempontból ma sem./

    De gyereknek sem!

     

    Mellesleg mindenki egy icipicit másképp, máshogy érik. Van, aki 16-17 évesen még szexuális téren nem tart sehol. Van, aki már érett rá. Ezt mindenki maga tudja eldönteni, mások nem határozhatják meg helyette. Pláne nem ítélkezhetnek.

    De ez nem csak a szexszel van így, hanem még rengeteg más dologgal.

     

    "Szerintem sokan hiszik magukat érettnek, pedig egyáltalán nem azok. Ez nagyon jellemző a maiakra, de a régebbiek között is akadt bőven."

     

    Ezt honnan tudod? Későbbi visszaemlékezéseikben vallották?

    /Nyugi, én nem bántam meg.

     

    "Emlékszem, mikor 18 lettem, abszolút nem éreztem semmit... hogy jaj, felnőtt lett belőlem."

     

    Ezzel én is így voltam, a 18. születésnapom reggelén nem éreztem magam másképp, mint előző este.

    A felnőtté válás fokozatos, nem úgy megy, hogy egyszer csak úgy ébredsz, hogy felnőttél. A fokozatos felnőtté váláshoz hozzátartozik a szexualitás is. Kinek előbb, kinek utóbb. 

    Én nagy ívben letojom, ki milyen embernek tart, de ne aszerint ítéljük már meg egymást, mert:

    - másként érzünk és másképp gondolkodunk bizonyos dolgokról,

    - más tempóban növünk fel bizonyos dolgokhoz.

     

    Öt évesen már majdnem folyékonyan olvastam. De általános iskolában volt olyan osztálytársam, aki hét-nyolc évesen is még lassabban, nehezebben.

    Vicces és szomorú lett volna, ha

    - egyikünket korábban erőltetik az olvasásra, másikunkat hátráltatják, holott akarja és megy is neki,

    - emiatt lenéztük vagy elítéltük volna egymást.

     

    "Szerintem a szexuális életet elkezdeni bőven ráér az ember gyereke 18 éves kora után."

     

    Azt hiszem, ha vártam volna 18 éves koromig, nem történt volna semmi baj, de úgy gondoltam: minek? Ott az a srác, akit szeretek, ő is szeret, nem vág át, akarja ő is és én is nagyon... Gumit is feltalálták már, tudtuk, hogy kell használni... És azt hiszem, ugyanolyan lett volna 18 évesen, mint 16 évesen.

    Mint ahogy 5 évesen is úgy voltak a szüleim, hogyha annyira érdeklik ezt a gyereket a betűk, akkor egy kicsit tanítgatjuk neki. Visszatarhattak volna iskolakezdésig, de semmi értelme nem lett volna. Ugyanúgy megtanulhattam volna olvasni és írni iskolásként is, de addig úgyis csak azon járt volna az eszem.

    előzmény:
    BastaDeTi (389)
    2010-01-08  11:45
  12. 2010. január 8. 13:54390.

    hát nem tudom. szerintem nem vagyok ezzel tipikus.

     

    én személy szerint nagyon nagy bizalomnak és megbecsülésnek érezném, ha egy nő a szüzessége elvasztését rám bízná. szal ez nagyon komoly dolog szerintem egy nő életében, hogy ki az első.

     

    én nem érzem problémásnak, de azt tapasztalatból tudom a környezetemben, hogy a ffiak nem szeretik ha a nő tapasztalatlan, a szűz nő pedig az, kortól függetlenül.

     

    na a lényeg a lényeg, szerintem ezt nem lenne szabad mint valami tehertételt kezelni, és az első alkalomra bizony rá kellene szánni a rettentő sok időt, kísérletezést. próbálkozást.  ilyen partner a jó. és ez teljesen korhatár független. az első alkalom hosszú évekig befolyásolni fogja a szexuális magatartást.

     

     

    előzmény:
    sami0524 (1)
    2007-12-27  14:08
  13. 2010. január 8. 11:45389.

    Egy 16 éves még akkor is csak egy gyerek. Testileg lehet, hogy fejlett, de a szex egy "agyjáték" is. Sőt, elsősorban az. A lányok testileg nagyon korán érnek. De ezt leszámítva GYEREKEK.

     

    Én a páromat 18 éves koromban ismertem meg. Majdnem 20 éves voltam, amikor összejöttünk, 21, mikor megtörtént. Szóval nagyon sok idő eltelt, de kibírtuk.

     

    Persze mindenki azt csinál, amit akar, de nekem 16 évesen eszembe sem jutott volna együtt lenni úgy fiúval. Pedig volt egy nagy szerelemem akkor. De még vele sem képzeltem el amolyan szexuális "kalandokat".

     

    Engem a "puszta hús" nem vonz, sőt, taszít. Nekem ahhoz nagyon meg kell ismernem valakit, a belsőt is éreznem kell, hogy nekem úgymond ideális, szimpatikus, megfelelel... Hogy egy ilyen különleges kapcsolatba, mint a szexuális aktus, belemenjek.

     

    Azt a fiút meg ismertem, de mégsem eléggé... Úgy értem, szerelmes voltam, nagyonnagyonnagyon. De semmi több.

     

    Szerintem sokan hiszik magukat érettnek, pedig egyáltalán nem azok. Ez nagyon jellemző a maiakra, de a régebbiek között is akadt bőven.

     

    Emlékszem, mikor 18 lettem, abszolút nem éreztem semmit. A körülöttem lévőknek, családomnak volt hatalmas szó, hogy jaj, felnőtt lett belőlem. De én nem gondoltam így. Pláne, hogy láttam a velem egyidőseket, hogy milyen gyerekesen, nevetségesen viselkednek. Miért kellett volna azt éreznem, hogy jaj, 18 vagyok, akkor én most már felnőtt nő vagyok? Nem, nem éreztem ezt. Ugyanakkor meg mindig is volt bennem egy olyan "képzet", hogy oké, velük egyidős vagyok, de mégis máshogy gondolkozom, komolyabban. Az idősebbek keresik a társaságomat, én is inkább velük múlatom az időt, ha lehet... Ebből a szempontból érezhettem volna magam felnőttnek, de nem, még így sem sikerült teljes mértékben. "Lehúzták alaposan az egóm" a kortársaim. Nem igazán volt előttem pozitív, 18 esztendős példa, hogy úgy mondjam...

     

    Szóval én csak azt akarom mondani, hogy tényleg mindenki azt csinál, amit akar, de szerintem a szexuális életet elkezdeni bőven ráér az ember gyereke 18 éves kora után.

    előzmény:
    Fahéjasnarancs (388)
    2010-01-08  11:14
  14. 2010. január 8. 11:14388.

    "És igenis érték, nem szégyen az, ha valaki 20 felett veszti el. Sőt, inkább erény."

     

     

    Nagyon szerettem azt a fiút, akivel /még nem voltam 17/ megtörtént.

     

    Most érezzem cikinek, hogy korábban találkoztam egy normális, szeretnivaló férfival, mint mondjuk te /akivel ez 21 évesen történt/? Ha 16 évesen ismerem meg és szeretem meg őt, az gáz, ha 21 évesen, az erény? 

    Mert ennyi volna a különbség. Azért annyit hozzáteszek, hogy ha mondjuk nem 16 lettem volna, hanem pl. 13, akkor nem feküdtem volna le vele, tipródtam volna rajta, mert még nem éreztem volna magam érettnek, megijesztett volna a dolog. Szerintem tudnia kell mindenkinek, mikor "alkalmas", anélkül, hogy hagyja magát befolyásolni másoktól.

    Hálistennek, engem senki sem hajszolt bele, mint sok más fiatal lányt. És ha később történik meg, akkor sem hiszem, hogy bántottak volna érte a többiek, hiszen magánügyként kezeltem a témát. 

     

    Nem ajánlatos sem görcsösen várni, sem görcsösen keresni az alkalmat, hogy túless rajta. 

     

    A szüzesség különleges értékként kezelése akkor alakult ki, amikor még az volt az egyetlen /bár kétségkívül legbiztosabb/ fogamzásgátlás, hogy nem szeretkezel senkivel sem. 

    előzmény:
    BastaDeTi (387)
    2010-01-07  12:22
  15. 2010. január 7. 12:22387.

    Teljes mértékben egyetértek veled!!! Szebben, pontosabban én sem tudtam volna megfogalmazni. És ilyenkor mindig örülök, hogy azért még vannak, akik így gondolkoznak.

     

    Én 21 voltam, mikor megtörtént, egy nálam idősebb, tapasztaltabb partnerrel. Akivel a mai napig együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást.

     

    Egy kapcsolat nem csak szexből áll, annál sokkal, de sokkal többől. Persze, ez is egy fontos dolog, de hát ez tanulható! Amúgy meg sosem értettem azokat, akik azt vallják, hogy próbálj ki minél többet, hogy tudd, mi a különbség. Ha meg valami elsőre mondjuk nem jó, már dobják is el, mint a használt zsebkendőt. Hol marad a tolerancia, a megértés, az igazi szeretet? Ha én valakit szeretek, nem fogom csak azért otthagyni, mert nem egy lepedőakrobata, vagy mert éppen azon a héten kicsit lankadtabb a tűz. A tüzet ápolni kell és gondozni. Egy kapcsolat ugyanis erről szól. Nem az állandó, 100%-os szenvedélyről, szexről...

     

    Kicsit eltértem az eredeti témától, lényeg a lényeg: a szüzesség egy hatalmas kincs a nő számára, amit jól meg kell gondolni, kinek adja oda. És igenis érték, nem szégyen az, ha valaki 20 felett veszti el. Sőt, inkább erény.

     

    Mert jól meg lett fogalmazva. Az emberben is munkálkodnak az ösztönök, de Ő megkapta azt a képességet, hogy kordában tudja tartani. Csak sajnos erre sokan nem képesek. Pedig mennyivel édesebb, szebb egy olyan együttlét, ahol egyébként már ismeri az ember a másik minden kis rezdülését.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_213490 (386)
    2008-12-22  00:07
  16. Torolt_felhasznalo_213490
    Torolt_felhasznalo_213490
    2008. december 22. 00:07386.

    A témához úgy általában:

    Az embernek vannak ösztönei, de van képessége arra, hogy azokat megfelelő mederben tartsa, és így ne állat módjára viselkedjen.

    Ami a tapasztalatot és a jó szex keresését illeti:
    Sosem tudhatod 100%-ban, hogy mással nem lehet-e már jobb mint azzal akivel éppen vagy. Max 90%-ban. De akkor is ott marad - ebben a mentalitásban - a 10% frusztráció, hogy mégsem.
    Aztán meg kiderül, hogy egy korábbi volt a legjobb, de a korábbi már véglegesen elkelt...
    Tiszta kín.
    Sosem értettem azokat, akik nyerészkedő kapitalistaként űzik a szerelmet.
    Végül is minél inkább nyerni akar valaki, annál inkább veszíteni fog.

    Mindent lehet tanulni és gyakorolni és gazdagítani.
    Mély szeretettel, kitartó odaadással egymásra tudják hangolni magukat az emberek, és olyan világokat járhatnak be az elsővel (s egyben akár utolsóval) is ami egy nyerészkedőnek 50 évnyi tapasztalat után sem adatik meg, mert ő a dolgoknak csak az egyik [pl szegényesebb] fajtájában lesz járatos.

    A szüzesség értéke attól függ, hogy milyen értékek kapcsolódnak hozzá a fejekben.
    S minél magasabbak az értékek, annál többet nyújtanak majd a rokon felfogású embereknek.

    /S ez nem csak a szerelemben van így hanem az élet minden más területén is, pl hazaszeretet. Van akinek semmit sem ér a haza, s van aki egy életen át önzetlenül munkál hazája gazdagításán./ 

     

    Van akinek egy fizikai aktus, kémia a dolog, de van aki az ösztönön túl az emberi, lelki tényezőket is a dologhoz illeszti. Úgymond felfinomítja a dolgot.

     

    Úgy gondolom, hogy a szexuális élet gazdagsága a felek belső gazdagságán múlik leginkább.

    Ahol valaki külső tényezők [haverok, divat, trend, cikiség stb] nyomására létesít [első] szexuális kapcsolatot, akkor ott azt gondolom, hogy az illetőnek súlyos önértékelés, önmeghatározási problémái vannak.

    Aztán ha az ember nem munkál a kapcsolaton, akkor az apály viszi magával amit a dagály korábban hozott.

    A szerelem a legdrágább luxuscikk, s kérdés, hogy mennyit vagyunk hajlandóak fizetni érte.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. december 21. 14:11385.

    En is viszonylag kesön kezdtem, es engem a szüzesseg nagyon frusztralt. Az elsö partnerem nagyon megertö volt, szerencsemre. Ettöl aztan gatlasos sem voltam, söt. En csak magamrol tudok nyilatkozni, de nekem teher volt mar. Es jo tanitvany is voltam a partnerem szerint, nem volt szegyenlöseg, benaskodas, aki szereti a masikat, ez fel sem merül.

     

    Bocs, ez nem pont neked ment, de itt felmerült, hogy szüz lanyt bevezetni a szexbe az milyen faraszto lehet stb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354806 (344)
    2008-12-19  19:05
  18. 2008. december 20. 18:18384.
    Megkérdeztem a férjemet. Náluk nem tiltják. De azt mondta, hogy leginkább a nem értelmiségi emberek csinálják még ezt. Illetve azt is mondták, hogy erre büszkék a lányok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_721269 (357)
    2008-12-19  20:02
  19. 2008. december 20. 18:05383.
    Nem ciki, sőt, igazából magánügy. De egy biztos, ha 26 éves koromig kellett volna várnom, már rég becsavarodtam volna a sok kispárna-szorongatástól. És gyanítom, így van vele a legtöbb ember is. Tehát aki 26 évesen szűz, de ugyanakkor teljesen kiegyensúlyozott, az biztos nem egy átlagos személy. Aztán döntse el mindenki, ciki-e nem átlagosnak lenni.
    előzmény:
    sami0524 (1)
    2007-12-27  14:08
  20. Torolt_felhasznalo_177599
    Torolt_felhasznalo_177599
    2008. december 20. 16:44382.

    Ez a körülmetélés egyszerűen borzalmas; valahányszor hallok róla, lever a víz és hánynom kell. Ebben a topmodelles cikkben írták, hogy még az Európába áttelepült afrikai családok is csinálják!!, szünetben hazaküldik a kislányokat a nagymamához, aztán ott. Iszonyú!!!

    Az meg pláne szörnyű, hogy még maguk az anyukák is nyomatják a témát, mert a körülmetéletlen kislányokat majd senki nem veszi feleségül  Lángh Júlia írta valamelyik Afrika-könyvében, h. beszélt a témáról egy muzulmán nővel, és a nő fel volt háborodva, hogy milyen jogon szólnak bele a nyugatiak az ő ősi szokásaikba!!

    Én olyan szinten lépnék fel a női körülmetélés ellen, mintha népirtásról lenne szó.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_721269 (357)
    2008-12-19  20:02
  21. 2008. december 20. 03:52381.
    az nem baj ha egy férfi tapazstalatokat gyűjt, inkább 40 éves koráig az tegye minthogy 20évesen megnősüljön és aztán csaja az asszonyt mert nem élte ki magát............
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_534843 (380)
    2008-12-20  03:50
  22. Torolt_felhasznalo_534843
    Torolt_felhasznalo_534843
    2008. december 20. 03:50380.

    Tudjátok én meg azokat nem értem akik attól hiszik magukat machónak hogy hány nőt tudnak megfektetni..Egyeseknek ez könnyen megy,de ez semmit nem ér mert képtelenek valaki mellet elköteleznie önmagát és atól hiszi kapcsolatnak mert alapban sexel indúlt..Ez már unalmas!

     

    Én azt mondom hogy azt tudom tisztelni és elismerni ak 1 nő vagy férfi mellet el tudja magát kötelezni magát nem 1vagy 5 évre..hanem egy egész életre!!

     

    Aki meg a sexben hisz  egyszer eléri a vég és komoly kapcsolatra fog vágyni de nem lesz képes rá mert ahány 'párkapcsolata' csak volt az csak a testiségről szólt és más módot nem ismer.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. december 20. 01:30379.

    Egyébként tisztelem azok álláspontját, akik vallási okokból úgy döntenek, hogy megőrzik a szüzességüket a házasságig, mert szentnek tekintik férfi és nő egyesülését. De ez

     

     

    Na,igen,ez más dolog,mert itt fellelhető a kölcsönösség.

    Az viszont enyhén szólva is kacagtató álláspont,amikor a hírhedt playboy-világfi majd ajövendőbelijétől elvárja a szüzességet. 

    előzmény:
    fortisimafingus (376)
    2008-12-19  22:07
  24. 2008. december 20. 01:27378.

    Különben egy 26 éves szűzben nem is az a legnagyobb baj,hogy még nincs átszakadva a hártya,hanem az,hogy a szüzesség sokszor= még párkapcslata sem volt,és ez azért már gáz.

    Ha valaki vallási okokból szűz,ez tiszta kép,itt egyértelmű a helyzet,bár ugye ők meg azért nem szüzek 26 évesen,mert a vallásosak engedelmeskednek a biblia parancsoatnak,szaporodjatok-sokasodjatok,fontosnak tartják a minél előbbi és gyakoribb gyerekváldást,tehát általában nem várnak 30 éves korig...

    De ha nincs vallási ok és mégis szűz vki 26 évesen,az ,ha nem is beteges,de elgondolkodtató...mondom,nem is maga a fizikai aktus hiánya,hanem az,ha pl még épkézláb párkapcsolata sem volt.

    előzmény:
    fortisimafingus (376)
    2008-12-19  22:07
  25. 2008. december 19. 22:14377.

    Már engedtessék meg nekem, hadd ne legyen kötelező, hogy tetszenek a szűz nők!

    Ha valakinek nem tetszik a barna haj, barna szem, akkor is leszólod?

     

    Mi az, hogy "ha szeretsz egy nőt" ? Ha tetszik, ha nem, az emberek jó részenem vár a szex-szel a szerelembe esésig. Mivel nekem ahhoz pl több hónap is kel, jól néznénk ki, ha addig nem lenne szex...

     

    Ébrsztő, királylány, ez nem egy romantikus regény.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_721269 (340)
    2008-12-19  19:02

Címlap

top