Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Magyarok Észak-Amerikában!

Bikercat
Létrehozva: 2002. Április 15. 15:38
Szia Bagoly!



A shrimp magyarul: apró tengeri rák, (Grangon)garnélarák



Üdv,



  1. Torolt_felhasznalo_537068
    Torolt_felhasznalo_537068
    2002. Április 21. 00:0651.
    Koszi Lacafaca a beszamolot, nagyon aranyos, es orulok, hogy talakoztatok, es jol megertitek egymast. Es Te ugy kepzelted el Ot, ahogy eloszor meglattad?Es O teged?Megkerdezted?Egyepkent voltam a Washington/topicon, ahol egymasra talaltatok. En is voltam uszni, es saunazni, en a Brigittaval megyek, akit a Magyar klubba ismertem meg. Na persze a kisfiam is jon velem mindig. Szep hetveget, nagyon szep ido is van ma, udv. Ildy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_670383 (47)
     
  2. Torolt_felhasznalo_537068
    Torolt_felhasznalo_537068
    2002. Április 20. 23:5950.
    Szia, GabiUSA!Reggel en is foldrengesre ebredtem, de aztan azt hittem a folottunk levo tanulofiuk porszivoznak, azert rezeg az ablak. Emlitettelek is a reggeli levelemben. De a foldrengest nem is emlitettem, biztos nalatok kicsit jobban lehetett erezni, mert ugy hallottam, hogy Plattsburgben volt a epicenter, kozel a hatarhoz. A lanyom Montrealban van meg mindig, amikor meghallottam, hogy 5. 1-es erossegu foldrenges volt, rogton telefonaltam, es Ok is ereztek Montrealban. Nagyon megremultem. Holnap reggel jon haza. Remelem a Te lanyaid is jol vannak, szia, Ildy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_999182 (48)
     
  3. Torolt_felhasznalo_573599
    Torolt_felhasznalo_573599
    2002. Április 20. 22:1749.
    Sziasztok! Kedves Bagoly, k@katusz, kirandulas Lacafaca, és Ildy, ! Igérem, hogy óvatos leszek. Köszönöm az aggódást és hogy felajánlottátok a segitségeteket. Ez igazán nagyon biztató, hogy ha mégis baj van, nem vagyok egyedül. De én bizom benne, hogy a Jóisten vigyáz rám. Lacafaca, kiderült már, hogy mi lett a kisbabával? Ez olyan szomorú. Úgy tudom, hogy a bölcsőhalál elkerülésére már kitaláltak valami babafigyelő szerkezetet, és mégis olyan sok ilyet lehet hallani. zpalmer! Isten hozott a fórumon. Remélem, hogy jól érzed majd magad itt. Ezek a csajok nagyon helyesek, kedvesek és szeretetreméltóak. :-) Üdv mindenkinek, Jó éjszakát! Moli
    előzmény:
    Bagoly (39)
     
  4. Torolt_felhasznalo_999182
    Torolt_felhasznalo_999182
    2002. Április 20. 19:4748.
    Sziasztok kislányok! Ismét itt vagyok, elég régen nem írtam már, de ma muszály voltam tollat, ill. billentyűt ragadnom, mert reggel egy kisebb erejű földrengésre ébredtünk! Ne ijedjetek meg, hála istennek senkinek sem esett baja, de eléggé rendesen lehetett érezni, hogy mozog a föld. Még soha nem éltem át ilyet, nagyon rémísztő, de egyben furcsa érzés is volt! Ildy, nálatok is lehetett érezni valamit? Mert úgy láttuk és hallottuk a tv-ben, hogy egész Bostontól egészen Vermontig lehetett érezni és észlelni a földrengést! Azt mondják, hogy 5, 3-as erősségű volt, ami nem túl nagy, de éppen elég nagy ahhoz, hogy az ember jól betojjon, hogy akkor most mi is van! Na, szóval nekünk így kezdődött a hétvége, nektek hogyan?! Remélem, hogy mindenki jól van és jó időtök van. Nekünk egész héten olyan szuper időnk volt, hogy vetekedett egy júliusi nyári időszakkal! De most szombatra meg teljesen átfordult hidegre az idő, ill. nem lett túlságosan hidegebb, csak a normális áprilisi időszaknak megfelelő lett a hőmérséklet! Na, nagyjából most ennyi, majd megint jelentkezem újra, addig is legyetek jók és vigyázzatok magatokra!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2002. Április 20. 16:4247.
    sziasztok! Ildy keresedre elmondom, hogyan talalkoztunk ujdonsult baratnommel. Az internetes levelezgetes utan itt a forumon megadta a munkahelyi mail cimet, aztan ott folytattuk a levelezest, irtunk magunkrol, en kuldtem neki kepet a csaladunkrol. . . stb. Miutan igy bemutatkoztunk es priviben irogattunk megbeszeltunk egy vasarnapi talalkat( a ferjenek van ket aranyos gyereke az elso hazassagabol, akik a het veget az apjukkal szoktak tolteni) igy mivel a papa szolgalati uton volt egyutt mentunk a gyerekekkel egy kozeli parkba. Egy bolt elott talalkoztunk, mivel o latott fenykepen, megtalalatuk egymast es a gyerekek is megismerkedtek, jatszottak a parkban, mi meg jol elbeszelgettunk. Tenyleg veletlen, de sok mindenben hasonloan velekedunk a vilag dolgairol, majdnem azonos koruak vagyunk, igy azt hiszem jol megertjuk egymast. A kov. heten meghivott hozzajuk egy kavera, gyonyoru hazban laknak, amiben fellelheto a magyar izles. . . Estig pletyiztunk, a lanyom is jol eljatszott, azota telefonon es mailben is tartjuk a kapcsolatot, holnap valoszinuleg megyunk uszodaba egyutt es a jovo heten eljonnek hozzank vacsira. Hat ennyi, en nagyon orulok, hogy talaltam baratnot magamnak, remelem o is igy van vele. Kellemes hetveget. Moli , azt hiszem elegge megijesztettunk, de valoban nem szeretnenk , ha meg egyszer csalodnal. Szerintem is jobb otlet, ha eloszor o jon el hozzad es Te csak azutan jonnel ki az USA-ba, ha minden ok lesz akkor konnyebb lesz eljonnod. De minket barmikor hivhatsz, ha baj van, en ia azt mondom amit ildy, hivhatsz, ha szukseged van valamire. sziasztok: laca
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2002. Április 20. 15:2246.
    Kedves Moli. En meg nem lattam itt orgonat, de ez nem azt jellenti , hogy nincs. :)) A baratodal kapcsolatban egyet ertek Ildyvel, szerintem is ovatosnak kellene lenned!!Szerintem nagyon rendes Ildytol hogy felajanlotta ha megerkezel hivdd fel idonkent. En biztos kapnek az alkalmon. Tenyleg semmit sem tudsz errol a sracrol. Lehet hogy tevedunk es o egy nagyon rendes pasi es akkor mink foloslegesen aggodtunk erted. Szivbol remelem igy lesz! De mi van ha sphyhopata ?! Nem az a szandekom , hogy megijeszelek, csak szeretnem ha ovatosabb lennel. Kivanok neked es mindenki masnak kellemes hetveget. Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573599 (38)
     
  7. 2002. Április 20. 15:0945.
    Sziasztok, Most fedeztem fel ezt a forumot. En Nyugat Michiganban lakom, van itt valaki a kozelemben?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_537068
    Torolt_felhasznalo_537068
    2002. Április 20. 13:4944.
    Szia, Lacafaca! En nagyon szivesen meghallgatnam, hogy milyen volt az elso talalkozod az "uj baratnoddel". Itt is lakik a kozelben a GabiUSA, de nincs kedve meglatogatni engem. Kellemes hetveget mindenkinek, udv. Ildy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116359 (43)
     
  9. Torolt_felhasznalo_537068
    Torolt_felhasznalo_537068
    2002. Április 20. 03:5743.
    Szia, Moli!Azert nagyon vigyazz magadra, szia bicercat, en is ugyanezt terveztem valaszoni molinak, amit Te valaszoltal!Meg annyit , hogy elviccelgetem ezt a dolgot, es kulonben egy nagyon komoly dolog. Fenykepet tud kuldeni neked barkirol!Egyedul ne utazz, lehetoleg legyen meg ismerosoknek a cime, es telefonszama. En nem is tudom ezt az egeszet elkepzelni. En is ertek egy kicsit a fenykep phszihologiahoz. Biztos pesszimista vagyok, de nekem nem tettszik, hogy azert mert mondtal valamit, akkor O ( a nagy O) azt vagta eled, hogy ne hivjad, csak hallgass, ez nem valami szep!Mar csak ennyibol eltudom hinni, hogy valami baj van vele. Nekem legalabbis nem mondhatna senki, annal buszkebb lennek. Moli! Eddig viccelodtem, de most komolyra veszem a szot!Egyedul ne vagj bele semmibe!Itt rengeteg beteg ember van, mar tul vagyunk a jo, es a rossz ferfin. En nem akarlak " elremiszteni", meg priviben sem irom meg meg most, de nem viccbol elek "apacakent". En arra ertelmeztem az elozo levelem, ha ki akarsz jonni Amerikaba, mas valasztas is van. En nem tudom hany eves vagy, es nem akarok oktato anyanak hangzani, de mit szolnak masok , es szuleid ehhez? Mindenesetre en vagyok az elso, aki felajanjla, hogy ha valami tortenne, akkor engem ismersz itt Amerikaban, es amikor megerkeznel, es pl. minden 6 oraban hivnod kell engem. Kiraz a hideg, hogy milyen bator vagy, es mibe akarod vagni a fejszedet! Csak menjen eloszor Magyarorszagra, es ott van sok rokonod, ismerosod. Ha csaknem addigra megint hirtelen benem csavarodik!Ideges termeszetu, vigyazzni kell. Udv. Ildy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573599 (28)
     
  10. 2002. Április 19. 23:3242.
    sziasztok! Orulunk, hogy Molinak jo kedve lett, talan az ido es az orgona illata is besegitett. Valoban abbol kell kiindulni, hogy az emberek jok, de sajnos mindig vannak kivetelek. Remeljuk ez az uriember valoban az, akinek kiadja magat. . . Washington kornyeken most minden viragba borult, orgonat ugyan meg nem lattam, de azt mondjak a pollenkoncentracio most allatian magas, igy aztan szegeny allergiaval( szenanathaval) koszkodo emberek gondolom most tobb Kleenexet vesznek mint egyebkent es eszik az antihisztaminikumokat. Oruletes meleg van egesz heten 80 F korul( kb. 30fok Celsius). Az utcankban szomoru dolog tortent, meghalt egy 9 honapos kisgyermek, mindenkit megrenditett. Hetfon este a szulok halva talaltak este az agyaban, azt mondjak fertozes( Streptococcus infekcio), de senki sem tud pontosat, lehet bolcsohalal is. . . Szomoru dolog ez. . . Jo hetveget Mindenkinek, sziasztok: laca
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2002. Április 19. 19:2341.
    Moli! Jo latni, hogy minden rendezodott. Az, hogy nem volt mosolyszunet sokaig, azt mutatja, hogy te is sokat jelentesz ennek a fiunak! Ne hallgass a pesszimista emberekre, csak a szivedre. Amerikaban a pozitiv felfogas nagyon fontos.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573599 (38)
     
  12. 2002. Április 19. 19:1740.
    Szia Moli! Kosz a hosszu-hosszu levelet, igerem hamarosan valaszolok. Orulok, hogy van valami "fejlemeny" a Love storyban. De en is azt tanacsolom (csak nagyon halkan), hogy azert legy ovatos. Ezzel a furcsa huzasaval azert rendesen megkavart Teged (meg bennunket is) ez a srac. De tulajdonkeppen nem is nagyon ismerjuk illeto uriembert. Irjal mar rola kicsit bovebben: hany eves, volt-e mar nos, vagy meg "legeny", egyedul el-e, mivel foglalkozik, mi erdekli, jart-e mar Magyarorszagon korabban, stb. Ha meselsz kicsit rola, akkor tovabb "vesezhetjuk" a fiut, hatha jutunk valamire! :-)))) Bagoly feltevesein jokat rohogtem. . . . bar ki tudja, tenyleg minden lehetseges! Hat igen, azert az eskuvot meg korai tervezgetni, nem artana egy kicsit eloben/elesben is baratkozni, ismerkedni. De mi itt drukkolunk Neked! Sok sikert. Nalunk nics orgona, csak rengeteg egzotikus, foleg mexicoi virag, es valami egeszen kulonleges illatorgia uszik a levegoben. A kertunkben vannak citrusfak, most erik a narancs es a citrom, ezeknek az illata sem hasonlithato semmi mashoz. Sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573599 (38)
     
  13. 2002. Április 19. 18:5639.
    Nem minden ember gonosz, de sajnos a napi hirek azt mutatjak, hogy nagyon sokan vannak, akik azok. Vigyazz es legy eber, mint egy jo kis cserkesz. Ugy latom, mar valamennyire megnyugodtal, lehet, hogy az orgona csokor is hozzajarult, hogy jobb a kedved? Itt (Toronto) orulok, ha juniusban viragzik, de boven van es nagyon sok fajta. Az iden azonban annyira jo az idojaras, hogy remenykedem, elobb is kinyilnak, en is nagyon szeretem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573599 (38)
     
  14. Torolt_felhasznalo_573599
    Torolt_felhasznalo_573599
    2002. Április 19. 18:4838.
    Képzeljétek! Ma kaptam egy csokor orgonát az egyik szininövendékünktől. Isteni az illata. Lehet, hogy buta kérdés, de arrafelé is nyilik az orgona? Moli
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_573599
    Torolt_felhasznalo_573599
    2002. Április 19. 18:4537.
    Látod, annyira belemerültem a Futrinkázásba, hogy elfelejtettem köszönni. Szia, Moli
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_670383 (32)
     
  16. Torolt_felhasznalo_573599
    Torolt_felhasznalo_573599
    2002. Április 19. 18:4336.
    Kedves lacafaca! Igen már egy kicsit jobb kedvem van, de nagyon fáradt vagyok. Úgy érzem magam, mint ahogy egy szivacs érezheti magát, azután, hogy napokig megállás nélkül szorongatták, mielőtt elengedték. Természetesen nem gondolom, hogy Amerikában kolbászból van a kerités, de ez most nem is szempont. Most egy kicsit lassitunk a tempón és hagyunk időt egymásra és mindenre. Aztán majd meglátjuk. Egyébként a kolbászkeritésről jutott eszembe. Nem tudom, hogy ki mióta él Amerikában, ezért nem tudom azt sem, hogy emlékszik-e valaki a Mi újság a Futrinka utcában? cimű mesére. Az egy bábmesefilm volt a hetvenes évek elején. Én akkor még ovis voltam de nagyon kedveltem ezt is és a Mazsolát is. Azok kedvéért, akik nem ismernék a mesét: a Futrinka utcában nagyon kedves népek laknak, mint például, Cicamica, Morzsa kutya, Sün Sámuel, Liba Leontin, Egerentyű asszonyság. A Futrinka utcában napilap is megjelenik, a cime: Csőr. Nos, a Csőr egy napon égtelen bűntényről számolt be: "Ismeretlen tettes tövig lerágta Cicamica kolbászkeritését!" :-) Imádom ezt a részt és imádom ezt a mesét. Szerencsére egy könyvkiadó most kiadta a Futrinkát is és a Mazsola könyveket is, úgyhogy a mai gyerekek is élvezhetik ezeket a tüneményes történeteket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_670383 (32)
     
  17. Torolt_felhasznalo_573599
    Torolt_felhasznalo_573599
    2002. Április 19. 18:2935.
    :-)) Nos, kedves Bagoly, arra valóban nem tudok válaszolni, hogy mi van akkor, ha 90 éves. De ha 90 éves és olyan kondiban van, ahogy mondja, akkor talán a kor nem is számit. :-) Az esküvőt pedig nem tervezgettem, mert nem én hoztam szóba, hanem Ő. Egy darabig távoltartottam magam a gondolattól, de amikor több hónapon keresztül mindig visszatérő téma lett ez, akkor azért lassan-lassan kezdtem elhinni, hogy mégiscsak férjhez megyek még ebben az életben. A dolgok körüljárásával kapcsolatban igazad van, csak úgy, mint minden barátomnak, akiknek az elmúlt néhány napban igencsak megrendült a bizalmuk ebben a fiúban, de én nem tudok mást tenni, mint bizni benne. Ezt a kockázatot vállalnom kell, mert szeretem és mert nem tett semmi olyat, ami okot adhatna a bizalmatlanságra. Nem lehet, hogy minden ember gonosz, hogy minden ember csal, és hazudik. Hiszek abban, hogy az emberek alapvetően jók és érdemesek a bizalomra. Vagy tévedek? Szia, Moli
    előzmény:
    Bagoly (31)
     
  18. Torolt_felhasznalo_573599
    Torolt_felhasznalo_573599
    2002. Április 19. 18:1334.
    Szia ladybogar! Hogy mikor találkozunk? Elvileg a nyáron eljön Magyarországra. De még nem beszéltünk róla konkrétabban. Még az is lehet, hogy én utazom a nyár végén Canadába és akkor átmegyek az USA-ba. Nem tudom. Ő még nem nyilatkozott, nekem pedig még kérdés, hogy mikor zár a szinház most, és mikor nyit az ősszel. Szia, Moli
    előzmény:
    ladybogar (30)
     
  19. Torolt_felhasznalo_573599
    Torolt_felhasznalo_573599
    2002. Április 19. 18:1033.
    Kedves Bikercat! Valóban nem lehet dicsekedni a közalkalmazotti fizetésemmel, de elárulom Neked, hogy nem ez volt az elsődleges szempont. Ő talált engem és nem én Őt. Én levelezőpartnert kerestem, szerelem lett belőle. Persze semmire sincs garancia az életben, de ha a szomszéd utcában lakna, akkor is ugyanakkora lenne az esélyem egy átverésre mint igy. Én bizom benne, mert nem adott okot az ellenkezőjére. Ami történt, az közös buli volt, és úgy vélem, hogy minden kapcsolatban lehetnek ilyen hullámvölgyek előbb vagy utóbb. Még arra sincs garancia, hogy ez volt az utolsó, de tanulságos volt és ha tényleg szeretjük egymást, ami idővel elválik, akkor meg fogunk oldani mindent. Én ebben hiszek, és abban is, hogy minden ember csak fél ember és él valahol a világban másik fele. Mi mindketten azt érezzük már hónapok óta, hogy megtaláltuk lelkünk másik felét és van esélyünk a boldogságra, csak éppen meg kell érte dolgozni. Reménykedem benne, hogy valóban Ő a lelkem másik fele és tényleg nekem szánta őt az Élet. Tudom, férfiszemmel ez nagy balgaságnak tűnik, de én igy gondolom. Azért köszönöm amit irtál, nem fogom elfelejteni és igyekszem szem előtt tartani minden jóindulatú figyelmeztetést. Üdv. Moli
    előzmény:
    Bikercat (29)
     
  20. 2002. Április 19. 16:2332.
    szia Moli! Mindannyian orulunk azt hiszem, hogy ujra jobb kedved van, de tenyleg legy ovatos ezek utan. . . azert szurkolunk, hogy valoban ratalalj az igazira es Te is hozzank tarsulj, mert ahogy azt az elottem szolo irta, itt valoban kiegyensulyozottabbak az emberek( persze itt sincs mezeskalacsbol minden) de jobban lehet elvezni az eletet, mint odahaza, van erteke a penznek es a keresetekbol meg lehet elni, ez sajnos nem elhanyagolhato, bar a penz nem minden. . . jo hetveget, szoritunk: laca
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2002. Április 19. 15:5331.
    Jol ertettem, hogy mar eskuvot tervezgettel, de meg nem talalkoztal a jovendobeliddel? Mi van, ha 90 eves aggastyan az oregotthonbol, akit reggel odaultetnek a szamitogep ele, hogy elszorakozzon? Mi van, ha bortonbol ir, ahol letolti a bunteteset, mert megolte az elozo feleseget? Mielott elkotelezned magadat, alaposan vizsgald ki a helyzetet minden oldalrol. Tudod, mit tart a kozmondas: messzirol jott ember azt mond, amit akar!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573599 (28)
     
  22. 2002. Április 19. 15:4730.
    Gratulalok, szurkoltam Neked Moli! Mindent bele innen!! Mikor talalkoztok szemelyesen?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573599 (28)
     
  23. 2002. Április 19. 10:0229.
    Szia Moliere! Vigyázz a hisztis buzikkal! Nincs annál rosszabb, mint egy hisztis férfi! Persze nem azt mondom, hogy dobd a fazont, mert ez egy nagyon jó partinak tűnik, bár ki tudja. Van egy ismerősöm, aki egy ausztrál krapekkel levelezett (a neten ismerkedtek meg)másfél évig, majd egyszer találkoztak, együtt töltöttek két hetet, ezt követően újabb egy év chat-elés és végül a hölgy kiutazott, és hozzá ment feleségül. A kinti idill és boldogság 4 hónapig tartott, majd kiderült, hogy kiről is van szó és a nő otthagyta a hapsit és hazautazott. Én láttam az ürge fényképét és akartam figyelmeztetni az ismerősömet, hogy ez a fazon pszichopata, de nem szerettem volna felborítani a boldogságát. Mint azt az élet bizonyította, a sors rendezte a dolgokat. Fényképen láttad már a barátodat? A kép nagyon sok mindent elárul. Figyeld a vonásait és a tekintetét, ne feledd a tekintet a lélek tükre! Azt is mérlegeld, hogy a szerelmen túlmenően ki tudsz jutni az államokba, amiről sokan csak álmodni tudnak. Gondolom nem akarsz itt elfonnyadni a dupla nullás hazai fizetéseddel. Nézz körül a fórumon és mindjárt érezheted, hogy ezek a lányok, nők, sokkal kiegyensúlyozottabbak, mint az itthoniak, és miért? Azért mert ők jól élnek, a munkájukat megbecsülik és ott egy kétkezi munkás is emberhez méltóan tud élni. Üdv,
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573599 (8)
     
  24. Torolt_felhasznalo_573599
    Torolt_felhasznalo_573599
    2002. Április 19. 08:3628.
    Jó reggelt Mindenkinek! Először is köszönöm, hogy azzal, hogy kicsit beszéltetek velem erről a dologról bizonyos fokig átsegitettek ezeken a nehéz napokon. A viharfelhők úgy tűnik, elvonulni készülnek. Kedvesem tegnap este jelentkezett és kölcsönös bocsánatkérések közepette békét kötöttünk. Kicsit átbeszéltük a dolgokat és talán igy sokkal jobban csináljuk majd ezután. Nem könnyű két világot összehozni, különösen igy, hogy több ezer kilométerre vagyunk egymástól. Még egyszer köszönöm mindenkinek, aki akár csak egy kedves, vigasztaló szóval segiteni akart. Ildykém, sajnos nem vagyok fodrász. Végzettségem szerint szinháztörténész vagyok és művészeti titkárként dolgozom Budapest egyik szinházában. De azért nagyon meghatott, amit irtál. Sziasztok, mennem kell dolgozni. Moli
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116359 (26)
     
  25. Torolt_felhasznalo_537068
    Torolt_felhasznalo_537068
    2002. Április 18. 21:2627.
    . . . . Es kepzeljetek, a pingvineket ki is hagytam, olyan edesek voltak, volt amelyiknek sargas szoke haja is volt. Kaptak enni halat, es amikor kijottek a vizbol, csak docogtek, de hiszen azt latni kell!Csodalatos elmeny volt. Udv. Ildy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116359 (26)
     

Címlap

top