Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2008.02.15-től. győri Kaáli

Tia...
Létrehozva: 2008. február 4. 16:22
Sziasztok!

2008.02.15-én megyünk az első konzultációra Győrbe.
Amikor az időpontot kaptam el határoztam,hogy indítani fogok egy saját topicot a témában.
Ha ti is most vágtok bele abba a bizonyos nagy"FÁBA" akkor írjatok és osszuk meg egymással a tapasztalatokat.

Üdv:Tia
  1. 2008. március 28. 20:2176.

    ?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. március 28. 13:4175.

    Szia Napcsiné,

     

    köszi az infót :) ezek szerint tényleg tologatnak, bár ennek azért annyira nem örülök én sem. :( Kicsit tervezhetetlen így az egész, nem?

    Nekem nem az első lombikom, 2 teljes stimus lombikon és 2 fagyasztott ET-n túl vagyok, és van egy gyönyörű egészséges 3 éves kislányom.

     

    Nálatok miért kell lombik? Úgy értem, mi a probléma?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. március 28. 10:1474.

    Szia Nati!

     

    Először is szeretettel köszöntelek! Biztos jobb lesz hármasban beszélgetni, mint kettecskén.

    Igen, mindketten kezdők vagyunk, első lombikra készülünk.

    A kérdésedre neked is csak azt tudom írni, amit Tiának is, hogy türelem... türelem...

    Szerintem biztos nem néznek hülyének, de ők naponta 20-szor mondanak el olyan dolgokat, amit mi kezdők csak először hallunk. Tele vagyunk félelemmel, bizonytalansággal, aggódással - legalábbis én. Ez egy nagyon kényes szituáció. Én eddig mindig éreztem a segítőkészséget.

    Ezek a keretszámok senkinek nem jók, de gondolj arra, hogy ezen az egy hónapon nem múlik semmi. Én úgy jártam, hogy kimaradtam a márciusi keretből, de kaptam egy ígéretet, hogy a következőnél már nem tologatnak. Akkor én is el voltam kicsit szontyolodva (aznap tudtam meg, hogy nem szúrhatok), de most már előre tekintek. Neked is ezt ajánlom. Kitartás, türelem!

     

    Napcsiné

    előzmény:
    natika75 (72)
    2008-03-27  20:02
  4. 2008. március 28. 10:0573.

    Szia Tia!

     

    Mi ez a csigatempó a laborban? Mit vacakolnak ennyit az eredményeddel? Bár talán helyesebb lenne, ha nem hergelnélek, hanem inkább türelemre intenélek: biztos elkészül már valamelyik nap. Szóval: Türelem... türelem... Ezen a pár napon már nem múlik semmi. Aztán majd jól hasonlítgatunk, jó?

    Én tegnap nem voltam netközelben, és már egész hiányzott.

    Örülök a "szaporulatnak"! Bár egy másfajta szaporulatnak még jobban örülnék! (Ide most egy kacsintó fejet tennék, de mostanában a hülye nlc mindig kiszedi a fejeket, amiket beillesztek.)

     

    Napcsiné

     

    előzmény:
    Tia... (71)
    2008-03-27  18:12
  5. 2008. március 27. 20:0272.

    Szia Tia,

     

    tavaly decemberben voltunk először a Kaáliban. Eredetileg márciusban már lombik lett volna, de nem készültek el az eredményeink, így ha minden jól megy áprilisban lesz.

     

    A kérdésem inkább a személyzetre vonatkozik. Csak nekem az az érzésem, hogy folamatosan és következetesen hülyének néznek? Már szinte nem merek teleofnálni.

    A másik meg, hogy decemberben még azt mondták az asszisztensek, hogy inkább beírnak márciusra, hogy szeretnénk jönni, hogy tuti beférjek a keretbe. Erre most, hogy végre minden elkészült csak aznap tudom majd meg hogy kezdődhet-e, a mikor majd megjön. Ha már éppen nem férek be abba a hónapba, akkor majd a következőbe(ami május lesz) Viszont az orvos meg tuti áprilisról beszélt. Akkor most kinek lehet hinni?

     

    Ti mindketten először mentek majd lombikra?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. március 27. 18:1271.

    Szia napcsiné!

     

    Ma is rá kérdeztem a laborra hogy mi van az eredményemmel de még mindig nincs meg,talán majd holnap.

    Te még nem tudod de majd ha bejelentkezel meglátod hogy már hárman vagyunk a topickban.

     

    Tia

    előzmény:
    napcsiné (67)
    2008-03-26  15:22
  7. 2008. március 27. 18:0770.

    Szia natika!

     

    Üdvözöllek itt nálunk a topickban,kérdezz bátran ha tudok válaszolok rá.Te mióta jársz a Kaáliba?

     

    Tia 

    előzmény:
    natika75 (68)
    2008-03-27  06:53
  8. 2008. március 27. 18:0469.
    előzmény:
    Tia... (1)
    2008-02-04  16:22
  9. 2008. március 27. 06:5368.

    Sziasztok,

     

     

    én is a győri Kaáliba járok, és örülök hogy megtaláltalak Titeket. Megengeditek hogy csatlakozzam hozzátok?

    Úgy szeretnék egy pár dolgot kérdezni. Előre is köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. március 26. 15:2267.

    Szia Tia!

     

    Hát itt is elég rusnya idő volt! Először mi is kirándulást terveztünk húsvét hétfőre, aztán sétálni akartunk, végül csak a szomszéd utcáig jutottunk, mert nagyon fáztunk. De most már napról napra javul az idő!

    Hát, az április 25. az nagyon messzinek tűnik, de addig is használjátok jól ki az időt otthon!

    Persze, hogy összehasonlíthatjuk az eredményeinket (bár nem hinném, hogy én lennék az, akihez viszonyítani érdemes). De hátha látunk valamit ezekből a számokból. Mikor lesz meg az eredményed?

     

    Napcsiné

    előzmény:
    Tia... (66)
    2008-03-26  14:04
  11. 2008. március 26. 14:0466.

    Szia napcsiné!

     

    Mivel elég hideg volt az idő az ünnepek alatt így nem igazán mozdultunk sehova.

    Hóembert sem tudtunk építeni, mert az eső elverte azt a kis havat is ami esett.

    Kedden délelőt telefonáltam a Kaáliba és április 25.-re kaptunk időpontot.

    Nem bánnám ha közben addig történne valami csoda és magától össze jönne a baba.

    Majd ha meg lesz a teljes 3.napi laborom eredménye akkor össze hasonlítjuk?

     

    Tia 

    előzmény:
    napcsiné (65)
    2008-03-25  16:47
  12. 2008. március 25. 16:4765.

    Szia Tia!

     

    Biztos nagyon szép a házatok, és majd festés után meg még szebb lesz! 

    Hogy teltek az ünnepek nálatok? Sokat locsolkodtatok? Építettetek hóembert is?

    Kaptatok időpontot megbeszélésre a kaáliban?

     

    Napcsiné

    előzmény:
    Tia... (64)
    2008-03-22  09:58
  13. 2008. március 22. 09:5864.

    Szia napcsiné!

     

    Négy évvel ezelőtt lett kész a házikónk amiben most lakunk,akkor minden teljesen új volt.90 négyzetméter a lakás a kert 900 és folyamatosan szépítgetjük,igazi otthon.

    Már csak egy kisbaba hiányzik a teljes boldogságunkhoz,de reméljük ez is hamarosan valóra fog válni.

    KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET  nektek.

    Jó sok locsolót neked!

     

    Tia 

    előzmény:
    napcsiné (63)
    2008-03-21  11:10
  14. 2008. március 21. 11:1063.

    Sza Tia!

     

    Kb. másfél éve lakunk ebben a lakásban, és beköltözéskor egy nagyon nagy felújítást csináltunk: a fürdőszobában új csempe, járólap, új kád, WC, az egész lakás be lett csövezve villanyvezetékekkel, új kapcsolók, konnektorok, plusz persze egy festés is mindenhol.

    Akkor nem került sor rá, hogy a könyvespolcot is megcsináltassuk. Ez készült el most.

    Hát attól már előre félek, hogy ha néhány év múlva festetnünk kell, akkor az mekkora munka lesz.

    Inkább nem is foglalkozok most ezzel.

    Azért nektek kitartást a nagy munkához - majd ha belevágtok.

    Ja meg nagyon boldog húsvétot is kívánok nektek!

    Jó sok locsolót!

     

    Napcsiné

    előzmény:
    Tia... (62)
    2008-03-21  10:55
  15. 2008. március 21. 10:5562.

    Szia napcsiné!

     

    Sajnos megbeszélés nem volt,majd jővőhét kedden kell időpontot kérnem.

    Abban az intim szobában bordó falak vannak egy kis üvegasztalon mindenféle sex újság a szoba sarkában egy kis tv amin olyan film megy.Közvetlen a szobából nyílt egy ajtó ahol a mellékhelyiség van. 

    Három órakor értünk haza,megebédeltünk utánna kerültem csak gép közelbe.

    Mi is tervezünk egy kis lakás felújítást,de csak kb egy hónap múlva.Festeni fogjuk a szobákat,jó nagy munka lesz.

    Festettetek is vagy csak átrendeztétek a szobát? 

     

    Tia 

    előzmény:
    napcsiné (61)
    2008-03-20  21:37
  16. 2008. március 20. 21:3761.

    Szia Tia!

     

    Bocs, de csak 4-ig dolgoztam, szerintem épphogy elkerültük egymást délután. Aztán nagyon sűrű volt a programunk, mert ma jött az asztalos befejezni a polcot. Most már fent van és már ki is takarítottunk, meg helyretologattunk mindent. Nagyon klassz lett, bár még szokatlan. Teljesen megváltozott tőle a lakás.

    Ja, akkor még most nem is volt megbeszélésetek.

    Én nem jártam abban a szobában. Milyen videó? A párom sem mesélte.

    Sokat kellett várnotok? Hogyhogy ilyen soká értetek haza?

     

    Napcsiné

    előzmény:
    Tia... (59)
    2008-03-20  15:48
  17. 2008. március 20. 16:3060.

    Nem tudok tovább maradni,majd holnap délelőt benézek.

     

    Tia 

    előzmény:
    Tia... (59)
    2008-03-20  15:48
  18. 2008. március 20. 15:4859.

    Szia napcsiné!

     

    Haza értünk végre!Meg van a kiskatona vizsgálat,holnapra lesz eredmény.Vérvétel eredényem is kész és hála istennek jó lett,egyedül a tesztoszteron hormon eredménye még nincs kész.

    Jővőhéten kedden kell időpontot kérni megbeszélésre.

    Voltál te is az intim szobában a pároddal?Én bementem és olyan zavaró volt az a videó,jót nevettem rajta.

    meddig dolgozol?

     

    Tia 

     

    előzmény:
    napcsiné (58)
    2008-03-20  13:51
  19. 2008. március 20. 13:5158.

    Szia Tia!

     

    Itt vagyok ám és várom a híreket.

    Persze fél szemmel dolgozom is azért.

     

    Napcsiné

    előzmény:
    Tia... (57)
    2008-03-19  11:47
  20. 2008. március 19. 11:4757.

    Szia napcsiné!

     

    Persze mindeképp jelentkezem majd,11-re van időpontunk számításaim szerint 14 óra körül már itthon leszünk de legkésőbb 15óra az már tuti.

    Gondolom 2-3nap mire meg lesz a párom eredménye,és újra menni kell hogy megbeszéljük a továbbiakat.Nálatok hogy volt,hány nap múlva lett meg a párod eredménye?Ma is rá kérdeztem a véreredményemre,de még nem készült el.Talán majd holnap,legalábbis nagyon bízom benne.Holnap délután majd írok,hogy mi újság.Nem leszel fent véletlenül?

     

     Tia

     

    előzmény:
    napcsiné (56)
    2008-03-19  08:24
  21. 2008. március 19. 08:2456.

    Szia Tia!

     

    Igen, tulajdonképpen két hónapja volt az első megbeszélésünk és ha még pár napot késett volna a mensi, akkor lehet, hogy már szurkálhatnám magam. A stimuláció nagyon különböző lehet, mind a gyógyszereket tekintve, mind a hosszát tekintve, de az átlag kb. két hét lehet - ahogy olvastam. Utána leszívás, megtermékenyítés, reménykedés, aztán 3-5 nap múlva visszaültetés.

    Ha tudsz, jelentkezz holnap, hogy mi történt veletek!!!

    Sokat fogok gondolni rátok!!

     

    Napcsiné

    előzmény:
    Tia... (55)
    2008-03-18  13:32
  22. 2008. március 18. 13:3255.

    Szia napcsiné!

     

    A párom édesanyjának tartottuk a szülinapját,volt mindeféle finomság az asztalon.

    Én inkább a desszertre pályáztam és hagytam helyet neki.

    Pár szuri után már most lett volna a beültetés?

    Akkor ez hamarabb megy mint gondoltam,bárcsak nálunk is ilyen gyorsan pörögnének az események.Lombikban fogják megtermékenyiteni a sejtjeiteket ugye?

    Igen csütörtökön megyünk,nagyon várom már.Szerintem a párom egy kicsit megintlesz.Nagyon kíváncsi vagyok az eredményeinkre,és arra hogy mit mond B doki hogyan tovább.

     

    Tia

    előzmény:
    napcsiné (54)
    2008-03-18  08:18
  23. 2008. március 18. 08:1854.

    Szia Tia!

     

    Sajnálom, hogy megint elmaradt a kirándulásotok, de legalább a tesódékkal beszégettetek egy jót.

    Kinek volt szülinapja? Neked vagy a párodnak? Akárki is az, Isten éltesse! 

    Nem tudtam volna előbb időpontot kérni, mert tényleg nem vagyok egy svájci óra! Egyébként is az volt a baj, hogy a beültetés még márciusra esett volna. Tehát úgy lettünk volna előrébb, ha még pár napot késik, és akkor talán már a beültetés átcsúszik áprilisra és talán még ott lett volna hely. De most már tényleg kár ezen bosszankodni. Inkább kihasználjuk még ezt a hónapot otthon.

    Hátha vannak még csodák!

    Holnapután már csütörtök. Akkor mentek Győrbe. Már nagyon várom ám a híreket! Mindenképpen írd majd meg, hogy mit intéztetetek.

     

    Üdv: Napcsiné

     

    előzmény:
    Tia... (53)
    2008-03-17  08:57
  24. 2008. március 17. 08:5753.

    Szia napcsiné!

     

    A mi hétvégénk sem úgy alakult ahogy terveztük,a kirándulás is elmaradt.Szombaton szülinapoztunk utánna terveztük hogy el megyünk valahova,de miután haza értünk jöttek a báttyámék és el beszélgettük az időt.

    Sajnálom nagyon hogy nem fértetek bele a keretbe,és min múllott előbb kellett volna időpontot kérni?Gondolom nem mertél mert nem tudtad mikor fog jönni. 

    Még nem jártam tapolcán abban a parkban csak egy munkatársam mesélt róla hogy milyen szép,és ha tehetjük menjünk el oda.Biztos arra gondolt ő is amiről te is írtál.Ezen kívül van egy másik hely szintén Tapolcán ahol vulkanikus kő oszlopok vannak,állítólag nagyon érdekes.

    Küldök neked egy szép csokrot hogy kicsit jobb kedved legyen

    és meghívlak egy kávéra is én épp most iszom.

    Tia

    előzmény:
    napcsiné (52)
    2008-03-16  19:25
  25. 2008. március 16. 19:2552.

    Szia Tia!

     

    Minden szempontból máshogy alakult a hétvégénk, mint terveztük.

    Először is mégsem lett kész a könyvespolc, így nem lett polc-szerelés.

    Nem véletlenül mondtam neked, hogy ne vonj le semmilyen következtetést az én 46. napomból. Most már biztos nem kell újra tesztelnem, mert szombaton megérkezett Miklós bácsi. Ez akár jó hír is lehetne, de sajnos mégsem kezdhettem el a stimulációt, mert mint kiderült van egy keret a Kaáliban, amit márciusban már betöltöttek. A TB nem finanszíroz több beavatkozást, így nem kezdhettük el. Várnunk kell a következő ciklusig.

    Mi az a szép hely Tapolcán? Azt tudom, hogy van egy tavasbarlang, meg egy klassz malomtó a közelben, és van mellette egy klassz sétány is, meg mindenféle fajátékok. Ott voltatok? Vagy valahol máshol? Szombaton gyönyörű idő volt. Remélem, kihasználtátok!

    Jövő héten nem éjszakázol, ugye?

     

    Üdv: napcsiné

    előzmény:
    Tia... (51)
    2008-03-14  19:34

Címlap

top