Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2008.02.15-től. győri Kaáli

Tia...
Létrehozva: 2008. február 4. 16:22
Sziasztok!

2008.02.15-én megyünk az első konzultációra Győrbe.
Amikor az időpontot kaptam el határoztam,hogy indítani fogok egy saját topicot a témában.
Ha ti is most vágtok bele abba a bizonyos nagy"FÁBA" akkor írjatok és osszuk meg egymással a tapasztalatokat.

Üdv:Tia
  1. 2008. Április 8. 21:02151.

    Hát, igen. Én Debrecentől 70 km-re lakom, ezért volt eddig ez. Tulajdonképpen nagyon rendesek voltak itt is, de a nőgyógyászom tanácsára váltottam. Ő egyértelműen Győrt ajánlotta.

     

    Amikor én mentem tavaly az elsőre Debrecenbe, akkor ha jól emlékszem január végén mentünk konzultációra, ahol elmondták a vizsgálatokat, és hogy következő mensi környékén (már nem emlékszem hanyadik napon) vissza kell menni UH-ra. Nekem ott kiderült, hogy cisztám van, amire fogamzásgátlót kaptam, egy havit. Ettől szépen elmúlt, úgyhogy március 20. körül kezdhettük is a szurit. Úgyhogy április 5-én már meg is volt a transzfer.

    De ha jók az értesüléseim, itt kicsit más a felvezetés, és talán nem is ennyire kiszámítható a dolog. De persze az is lehet, hogy nekem pont szerencsém volt az időpontokkal.

    előzmény:
    lini8007 (149)
    2008-04-08  17:14
  2. 2008. Április 8. 20:40150.

    Szilma: jól értem? Debrecenből Győrbe? És megkérdezhetem, hogy miért ilyen messzire? Tapolcán is van Kaáli, meg hát Bpesten is.

     

    Lini: az eslő konzultáción kiderül,hogy milyen vizsgálatok kellenek, azt vagy beszerzed vagy ők megcsinálják + egy férj vizsgálat, és annak birtokában elég hamar kiderül, hogy mi lesz. Szerintem fél éven belül valószínű, hogy már a beavatkozásra is sor kerülhet.

     

    Napcsiné: ok, igazad van. Ennyire előre nem tudnak tervezni. Csak az abaj, hogy mi sem.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. Április 8. 17:14149.
    El tudod mondani nekem, hogy pontosan hogy zajlik ez az egész?
    előzmény:
    szilma (148)
    2008-04-08  16:41
  4. 2008. Április 8. 16:41148.
    Akkor erről pont lecsúsztam. Nagyon gyorsan fogynak az időpontok! Bár én annak idején az első lombikomnál nagyon meglepődtem, hogy mennyien vagyunk! Amíg az ember nem kerül bele, el sem hiszi.
    előzmény:
    lini8007 (147)
    2008-04-08  16:36
  5. 2008. Április 8. 16:36147.

    Azt mondták a Lányok, akik már voltak, hogy elfogadják, úgyhogy én is megcsináltatok mindent. A dokim is azt mondta, hogy legyen meg minden.

    Hétfőn különben még vlt időpont április 23.-ára, ezek szerint kedden már nem.

    előzmény:
    szilma (146)
    2008-04-08  16:33
  6. 2008. Április 8. 16:33146.

    Jól van, akkor megnyugodtam, hogy nem ilyesztettelek el.

    Én szerettem volna áprilisra kapni, de az már sajna nem jött össze. Múlt hét kedden már nem tudtak adni.

     

    Napcsiné: köszi. még ugyan nem voltam első konzultáción, de próbálom megcsináltatni a lehetséges vizsgálatokat, amiket majd kérhetnek tőlem. laborba kértem beutalót, és a rákszűrésem is megvan. Tudom hogy kell HIV, hepa B,C. Van még valami? Terheléses cukor kell? Vagy azt nem szokták kérni?

    Egyáltalán próbáljam ezeket előre beszerezni, vagy fölösleges?

    előzmény:
    lini8007 (144)
    2008-04-08  16:20
  7. 2008. Április 8. 16:24145.
    Tényleg Lányok, az első konzultáció után mennyi idő, mire tényleg történni fog valami?
    előzmény:
    lini8007 (144)
    2008-04-08  16:20
  8. 2008. Április 8. 16:20144.

    Szia!

     

    Nekem május közepére kell konkrétan időpont és a csaj azt mondta, azt még nem tud adni (máj 19.-i hét). Múlt héten még adtak volna áprilisra is, tehát valszeg nem telített még május, de a hét vége felé mégegyszer telózok, hátha akkor már tud adni. Remélem.

    előzmény:
    szilma (142)
    2008-04-08  15:34
  9. 2008. Április 8. 16:01143.

    Sziasztok!

     

    Az időpont kérést én úgy gondolom, hogy a recepciósoknak ki van adva, hogy meddig adhatnak időpontot. Kb egy hónapra előre, plusz még kb egy hétre (ld. Szilma 04.04-én kapta a 05.08-i időpontot. Ennél hosszabb távra előre azért nem adnak szerintem, mert nehéz ennyire előre látni egyrészt nekik, hogy hogyan alakul a dokik elfoglaltsága, szabija, meg a betegeknek is hamarabb közbejöhet valami.

    Szóval szerintem érdemes kitartani és többször próbálkozni, előbb-utóbb lesz szabad időpont.

    Szilma, szerintem ha egyszer kaptál egy időpontot, akkor az biztos él, de ha 150%-ra meg akarsz bizonyosodni felőle, akkor még kérdezz rá, mielőtt elindultok Debrecenből. :) Jól értettem, hogy valahol arrafelé laksz? Lehet, hogy pl. éppen akkor kezdtek el adni arra a hétre időpontokat és ezért volt még szabad hely.

    Kérdezz nyugodtan, ha tudok, válaszolok, bár én még csak most készülök az első lombikra. De az előzetes vizsgálatokról már egész jól képben vagyok.

     

    Napcsiné

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. Április 8. 15:34142.

    Bocsi, nem így akartam beszállni, és remélem, nem ilyesztettem meg senkit.

    Már olvasgatlak benneteket néhány napja, és nagyon hasznos dolgokat tudtam így meg tőletek.

    Nekem a győri Kaáli szinte teljesen új lesz, mert az alapján, amiket írtok, nem egészen úgy indulnak, mint Debrecenben, ahová eddig jártam.

     

    Most akkor én is kérdezzek rá újra az időpontomra?

    előzmény:
    natika75 (141)
    2008-04-08  15:05
  11. 2008. Április 8. 15:05141.

    Hát lányok én ezt nem értem. Mi a fenéért nem lehet azt mondani,  annak aki telefonál, hogy ne haragudjon, májusra már telített minden időpont, de júniusra beírhatjuk.

    Jaj, nekem ez az egész olyan fura.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. Április 8. 14:36140.

    Sziasztok lányok!

     

    Itt még új vagyok, de tapasztalatokkal már sajnos büszkélkedhetem. (2 IVF)

     

    Lini!

    Én múlt hét pénteken telóztam Győrbe, és máj.8.-ra kaptam időpontot! Hogy van ez? Kezdek aggódni, hogy tényleg él-e az időpontom?

    előzmény:
    lini8007 (139)
    2008-04-08  13:50
  13. 2008. Április 8. 13:50139.

    Sziasztok!

     

    Pattanásokra nem tudok okosat mondani, mert nekem sose voltak.

     

    A maca vibet férjem is kipróbálta, gondolom nem ettől, de rohamosan csökkennt a spermaszáma. Úgyhogy nekünk nem vált be. A Clostyt én is szedtem, nekem jó volt, mert egy hónap után teljesen rendbe jött a ciklusom és rendszeres lett a peteérésem, pedig a fogigátló után hónapokig nem akart beindulni. Persze a baba nem jött össze, de mint később kiderült nem ez volt az oka. Férfiaknál nem hallottam róla, de csüt.-ön megy a párom dokihoz, majd mondom, hogy kérdezze meg, hátha használ. Mindent ki kell próbálni.

     

    Ma megint telóztam a Káliba időponttért, de még mindig nem tudnak májusra adni.

    előzmény:
    napcsiné (138)
    2008-04-08  11:23
  14. 2008. Április 8. 11:23138.

    Szia Tia!

     

    Hát, nem tudom konkrétan, mitől javult meg a bőröm. Azt viszont megfigyeltem, hogy 15 éves koromban a homlokomon kezdődött, aztán szépen húzódott egyre lejjebb. Most is azért néha előjön, de csak egy-egy. Bár évente párszor olyan is van, hogy az államon előjön vagy 20-30 pici, szinte összeérnek, na ez borzasztó. Olyankor pár napig nem is szoktam emberek közé menni, mert annyira zavar.

    Nem figyelted meg, hogy mitől lehet pl. valami kaja miatt jön elő, vagy a ciklus meghatározott időszakában? Kozmetikus mit mond rá?

    Kencéled őket valamivel?

    Egyébként én most egy üveg Gynexet akarok beszerezni. Már két üveggel elfogyasztottunk a párommal. Most kihagytunk néhány hetet, de szeretném megint elkezdeni, hogy úgy érezzem, hogy valamit teszek a cél érdekében. Interneten olvastam róla sok jót. Hátha használ, ártani meg biztos nem árt, mert gyógynövények kivonata.

     

    Napcsiné

    előzmény:
    Tia... (134)
    2008-04-08  11:00
  15. 2008. Április 8. 11:14137.

    Sziasztok!

     

    Látom, Honey, tényleg több fronton próbáltok segíteni a kiskatonákon. Szerintem jó ötlet, hogy többféle dologgal próbálkoztok, hátha valamelyik használ. Igaz, hogy szegény párod most egy marékravaló gyógyszert szed, de ez még mindig kiméletesebb, mint a lombik, és ha ennek is lesz eredménye, akkor az nagyon klassz lenne. Én nagyon drukkolok nektek, hogy sikerüljön!

    Nati, hááát most elbizonytalanodtam, hogy mennyire volt konkrét az igéret, hogy a köv. ciklusban kezdhetek, de nagyon reménykedek benne. Aztán majd nekem is akkor derül ki, ha telefonálok, hogy adnak-e időpontot az 5. napra. Szerintem biztos van valami nyoma a papírjaidban neked is az egyszeri elutasításnak és akkor legközelebb hivatkozz erre, hátha ez is számít. Szerintem biztos kezdhetsz 1 hónap múlva. Fel a fejjel! Küldök egy kis vidámító virágot:

    Tia, mi újság nálatok? Jól vagytok?

     

    Napcsiné

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2008. Április 8. 11:13136.
    Megkérdeztem a dokit, hogy mi a véleménye róla, ha már most elmegyünk a Kaáliba. Azt mondta, hogy mindenképpen várjuk meg a kúra végét, mert használhat És ahogy most állunk inszemináció nem is lehet csak lombik. Remélem valamennyit javul a kiskatonák száma, hogy legalább inszeminációval lehessen kezdeni.
    előzmény:
    Tia... (135)
    2008-04-08  11:05
  17. 2008. Április 8. 11:05135.
    Mindenkép várni akarsz a nyár végéig?
    előzmény:
    Honey79 (133)
    2008-04-08  10:52
  18. 2008. Április 8. 11:00134.

    Szia Napcsin!é

     

    Egy pár nappal ezelőtti üzetedbe írtad hogy nagyon pattanásos volt a bőröd,és szeretném megkérdezni hogy ez magától múlt el vagy használtál valamit?Nekem is vannak pattanásaim főleg a homlokomon meg a halántékomnál.Már sokmindent kipróbáltam de semmi tartós megoldást nem találtam.Régen soha nem volt rajtam egy sem,kb 5éve van ezzel problémám.

     

    Tia 

     

     

     

     

    előzmény:
    napcsiné (106)
    2008-04-03  09:41
  19. 2008. Április 8. 10:52133.

    Szia Tia!

    Hát csodát én sem várok a Clostitól. Ezért érdeklődöm minden felé, hátha hallok jó véleményt és akkor lehet egy kicsit reménykedni. Bár szerintem csak időhúzás, de a doki szerint ezt a kúrát végig kell csinálni és majd nyár végén meglátjuk hogyan tovább.

    előzmény:
    Tia... (132)
    2008-04-08  10:44
  20. 2008. Április 8. 10:44132.

    Szia Honey!

     

    Üdvözöllek nálunk,arról még én sem hallottam hogy férfiaknak fel írták volna a clotilbegytet.

    Én szedtem pár hónapig,de nem jött meg a várt eredmény.

     

    Tia 

    előzmény:
    Honey79 (130)
    2008-04-07  16:36
  21. 2008. Április 7. 21:09131.

    Napcsiné: nem kaptam igéretet. Megint aznap fog kiderülni, amikor megjön. Nem tartom egy jó rendszernek, de megértem, ha nem kapnak több támogatást, akkor ők is tehetetlenek. Csaknekem az időpont sokkal jobb lett volna most,mint májusban. Kicsit szomorú vagyok, és nagyon nagyon tehetetlen.

    Neked azt ígérték,hogy most tuti kezdheted?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. Április 7. 16:36130.
    Azt elfelejtetteem az előbb írni, hogy a Closti termékismertetőjére rá van írva, hogy férfiaknak spermiumtermelés növelésére ajánlják.
    előzmény:
    Honey79 (129)
    2008-04-07  16:33
  23. 2008. Április 7. 16:33129.
    A Clostin kívül szed még egy csomó mindent szegénykém: E vitamint, Maca vibét, cinket és multivitamint. Azt mondta az orvos, hogy ezt mindig meg szokta próbálni férfiaknál, ha ismeretlen a meddőség oka.
    előzmény:
    napcsiné (128)
    2008-04-07  16:12
  24. 2008. Április 7. 16:12128.

    Szia Honey!

    Én még nem is hallottam ilyenről, hogy a Clostyt férfiaknak is adják. Én még csak csajoktól hallottam, hogy szedik. Bár már hormonokról már hallottam, hpgy kétirányú lehet a felhasználás.

    Az én párom nem szedett.

    Egyébként nem is ilyesmire gondoltam, hanem én pl a Maca Viberől hallottam, meg a Fer14-ről, hogy segít feljavítani a kiskatonákat.

    Hát a bejelentkezéssel kapcsolatban az a legbiztosabb, ha már nyáron elkezdtek érdeklődni, aztán úgyis megmondják majd hogy ha később kell telefonálni.

    No persze meg addig is érdemes próbálkozni mindenféle házi praktikákkal. :)

    napcsiné

    előzmény:
    Honey79 (127)
    2008-04-07  15:58
  25. 2008. Április 7. 15:58127.
    16 millió/ml a kiskatonák száma, 56% mozog, ebből csak 25 %% nagyon jól mozgó. A férjem 3 hónapig Clostilbegytet szed, utána  2 hónap várakozás aztán újabb vizsgálat neki. Ha nem lesz jobb, akkor Kaáli. Amúgy a konzultációra gondoltam, mert ha sokat kell várni akkor bejelentkezünk már a nyáron. Egy éve próbálkozunk és már nagyon szeretnénk babát. Nálatok a párod nem szedett Clostilbegytet?
    előzmény:
    napcsiné (126)
    2008-04-07  15:53

Címlap

top