Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen autód van?

Szoljanka
Létrehozva: 2008. február 20. 00:38
Neked?
  1. Torolt_felhasznalo_145006
    Torolt_felhasznalo_145006
    2008. március 9. 18:13105.

    Mielött kimondom a véleményem tisztázok vmit:

     

    1. nem ismerlek benneteket

    2. nem ismerem a dolgok előzményeit

    3. végigolvastam a hsz.-ket

    4. Megállapítottam h nem csak nagy a pofád még bunkó is vagy.

     

    Neked nem mindegy milyen autója van? Nem mindegy h hitelre vettem vagy sem? Mindenki úgy boldogul ahogy tud az életben.

    Neked nem mindegy h milyen a lakása?

     

     

    És mégvalami: azt irogattad neki h ócsárol téged, meg nagyképüsködik. Aranyom: OLVASD VISSZA A HSZ.-DET H KI A NAGYKÉPŰ!

    előzmény:
    kysslina (79)
    2008-02-23  07:41
  2. 2008. március 9. 17:00104.
    Ilyen
    előzmény:
    Szoljanka (1)
    2008-02-20  00:38
  3. 2008. február 28. 20:29103.
    Minek allsz le vitatkozni evvel a 6o karatos bunkoval?

    Szerintem a guta megutni ha keresztul neznel rajta. Probald ki
    előzmény:
    kysslina (94)
    2008-02-23  09:05
  4. 2008. február 27. 10:19102.

    Tudod azért kicsit nézz magadban.

    Vádaskodsz hogy Lina jár a nyakadra. Hadd emlékeztesselek rá amikor eltűnt a társaság innen és te tudtál róla (vagyis te  bejártál kukkolni a társasághoz és olvastad miket írunk) addig nyálaztad a netet amíg ránk nem akadtál a másik weboldal fórumon. Aztán mivel te annyira nem lihegsz a másik nyakába, amiket ott olvastál, azokat szemrebbenés nélkül írogattad be emitt.

    Meg aztán annyira nem lihegsz a Lina nyakában hogy franc tudja hány km-re képes vagy utána járni hogy ő mikor mit csinál, hova megy, melózik nem-melózik.. de jólinformált vagy?, ha téged valóban annyira nem érdekel, akkor mifenéért gyűjtöd róla az infókat ennyire mániákusan, hogy hány hónapos terhesen melózott??

     

    Nókomment..

    előzmény:
    ANDREA* (89)
    2008-02-23  08:21

Címlap

top