Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FITNESS TOPIC

hexilein72
Létrehozva: 2008. március 2. 08:53

Sziasztok!

azoknak inditom ezt a topicot, akik szeretnek sokat, intenziven mozogni es meg szeretnek osztani ez iranyu tapasztalataikat masokkal is, vagy esetleg közösen, együtt, "virtualisan" tornaszni lenne kedvük.

En heti 3-4x futok (kb. 10-11km-t alkalmankent) es melle meg 3-5x tornaszom kül. dvd-kre, kedvencem az Alexandra

Neha fitness studioba is eljutok 1-1 aerobikra, de sajna a csalad miatt eleg ritkan. 

Szoval, aki meg sportos vagy szeretne azza valni, az jöjjön!

Üdv., Hexi 

  1. 2009. július 16. 10:1922326.

    Noécsi, itt verőfényes napsütés van! Érezd nagyon jól magad! Meddíg maradsz?

    Beírtam a szavazatodat!

     

     

    előzmény:
    Noémi81 (22323)
    2009-07-16  10:04
  2. 2009. július 16. 10:1422325.

    Hú, Évike, akkor nálatok is volt a viharból bőven!

     

    Tényleg, Hexi, nem tornázhatsz? Miért? Hogy bírod ki?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. július 16. 10:1322324.

    Sziasztok!

     

    Na bocsi a rossz passz miatt, csak tegnap valami szörnyen éreztem magam a bőrömben, plusz a vezetés sem ment, plusz bolondokháza volt az egész napom, szóval... Na. De nem hagyom magam. :)

     

    Boddia, válaszoltam a szavazásra.

    Én tegnap csak úgy hasaztam bele a világba fél órát, mivel a laptopom nincs velem és így a tornák sem.

     

    Ungi, itt is volt vihar, én is paráztam egy kicsit, mivel a szüleim nyaralni vannak, tesómmal vagyunk itthon egyedül, úgyhogy nekem kellett becsukogatni az ablakokat, mondjuk itt amikor felébredtem, csak villámlott meg fújt a szél, de így is be kellett csukni az ablakot, aminek nem örültem, mert kb megpárolódtam reggelre. 

    (ja és annyira jó, hogy megint vagy!)

     

    Évike, tudom Te félsz a vihartól. :)) És látod ezek a pasik ilyenek. Múltkor Sz is jófej volt. A kutyájuk az ablakunk alatt ugatta a macskákat vmikor éjjel, a hülye kiscicák meg ilyenkor nem menekülnek, csak fújnak, a kutya sem bántja őket, csak ugatja, mint az őrült. Mindezt a nyitott ablakunk alatt, de szó szerint. Iszonyat hangos vlt és idegesítő. Megbökdösöm, hogy mi van, erre a válasz: "áh, ez csak a faluban lévő kutyák ugatása" Hát gondoltam magamban, biztos én vagyok a hülye, ha nem tudom megkülönböztetni, hogy a távolban vonyítanak, vagy itt az ablak alatt.

     

    hexi, mindenképp írd meg, mit mondott a sportorvos! Nincs róla képed? :))

     

    Noémi, jó szórakozást Szolnokon! Biztos elájulnak tőled milyen vékony és barna vagy. :))

     

    Sita, nem csodálom, ha be vagy sózva, engem is megesz a fene, szülők tegnap mentek le a balcsira, mondták, hogy nagyon jó a víz, nagyon jól mulatnak, úgy örülök nekik, de persze úgy lennék velük én is.  :)) Mondjuk vasárnapra pont nem mondanak jó időt, de azért jó időtök lesz, kifogjátok a legmelegebb hetet, mázlistááááák!

     

    Vik, nem is írtam, annyira sajnálom, ami történt apuddal, annyira rossz lehet látni, mikor az ember szülei, akik ugye mindig erősek, nagyok így elhagyják magukat. :(( Kitartást nektek! És persze azért nagyon jó nyaralást is. Pontosan hova mentek Balcsira?

     

    Ja és ma gyüminap. Petrácska, velem tartasz akkor? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. július 16. 10:0422323.

    Helló Csajszik!

     

    "Csak" fél órát késett a vonat, helyem volt, de 600 fok volt, végül rendben ideértem.

    Itt is dörög, be van borulva, eseget, de azért nem fogunk fázni.

     

    Most csak annyira jöttem, hogy leadjam a szavazatomat a

     

    TÉGLÁSODÁSRA! IGEN, IGEN, IGEN!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. július 16. 09:5922322.

    Ungi, ügyes vagy, hogy egyből neki állsz tornizni! Nálunk szerencsére egy pár fokkal hűvösebb van otthon, mint kint. Nem is szellőztetek, csak éjjel, mert ömlene be a meleg! Akkor most Neked is izom lázad van!Mondjuk nekem még nem volt ilyen izomlázam a fenekemben, mint most!

    Lillike nagyon édes! Én lehet ki sem bírnám, hogy ne engedjem be! Persze szerintem is jobb helye van kint, de olyan nehéz lehet megállni!

    előzmény:
    ungi (22319)
    2009-07-16  09:46
  6. 2009. július 16. 09:5422321.
    Tettem fel a g-mailra egy röktönzött szavazást, írjatok lányok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. július 16. 09:4922320.

    Sziasztok Lányok!

     

    Látom téma volt a vihar. Hát én úgy fo.tam, hogy kb. 3x ébresztettem fel M-et, hogy nagyon félek. Erre reggel mondom, mekkora vihar volt, és tök féltem. Erre ő: Tényleg??? Nem is emlékezett semmire.

     

    Sita miattam téglásodhatunk. Csak szóljatok, hogy hol keressem magunkat. A csapat már úgyis kialakult, és nem volt nagy mozgás mostanában.

     

    Ungi tök jó, hogy Lilikének vannak barátai. Lehet kutya és gazdi zsúrt tartani.

    Nem tudom, hogy mi volt ilyen hatással M-re, mert nem nyaggattam hogy szokj már le mivel tudom, hogy azzal csak az ellenkezőjét lehet elérni.

     

    Hexi tényleg most fogtam fel, hogy azt írtad nem tornázhatsz. Kiváncsi vagyok, hogy mi a titok.

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. július 16. 09:4622319.

    Boddika, K folyamatos műszakban dolgozik, ezért van, mikor éjszakás. De nem félek. Régen azért rosszabb volt, mikor se kerítés, se kutyi, de most már sokkal jobb így, főleg, h néha hallom, ahogy Lilike nekifordul az ajtónak, aztán megzörgeti. Legszívesebben behoznám, de nem szabad. K nem engedi....:( Most meg szegény blöki éjjel játszik, mert nappal megkukul a melegben, csak piheg és fekszik. Éjjel bezzeg mindig arra ébredek, h trappol az udvarban, a lépcsőn gurgat fel-alá vmi féltéglát, amit nem is tudjuk, h honnan szed mindig, labdázik, a csörgős csontjával játszik. De igazából nem zavar a hang, inkább mindig felvidulok rajta, h a kiskutyi milyen élénk éjjel, szívesen megkuksiznám olyankor, de inkább alszok tovább.

     

    Hát a kart csak félig bírtam a 2-kgossal, után cseréltem. Hát, nem kicsi izomlázam lett tőle, erre tegnap is megcsináltam belőle 15 percet 1kgmal, gondoltam, így elmúlik mára a izomláz. Hát persze nem így lett, sokkal brutálisabb lett....:)) Meg már jön elő a combomban és a seggemben is...

    De azért ma is akarok vmit nyomatni! Igaz, h meleg van otthon, de most úgy veszem rá magam a tornára, h hazaérek, egyből lezuhizok, és így elég kellemesen érzem magam a lakásban, és mehet a torna. Igaz, h két perc múlva már csurom víz vagyok :)))))

     

    basszus, rám jött a szófos......:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. július 16. 09:3322318.

    Sziasztok!

     

    Ungi, egyedül aludtál? K mit dolgozik éjjel? Nem félsz egyedül?

    A viharoktól már én is félek aug. 20-ai élmény után, brrrr.

    Hexi, nagyon ari a traktor, és tök jó, ha a srácok is fel akarnak ülni rá!

    Sajnálom ezt a vidék-főváros dolgot, de tényleg így van! Nem is kell messzire menni, míg Pesten agyba-főbe érik a programok egymást, 20-30 km-re szinte már semmi (sport ) program nincs! És tényleg, Rékáék elszúrták ezt a dolgot, mert a fene tudja kivárni a többszörösen elhalasztott megjelenést!

     

    Én tegnap sajna csak Réka 3 felsőtesteztem, utána magával ragadt a háztartás, és már nem hasaztam! De nem is bánom, mert nem elég, hogy ülni, lépcsőzni nem tudok, olyan izom láz van a sejhajomban, most már az emelgetés is nehezemre esik!

    Ungi én 1 kg-sal csinálom a kart, de nekem így is nehéz, hogy szép, folyamatosan tartsam ki a súlyt. El sem tudom képzelni, hogy bírod a 2 kilóval. Én max. a bicit bírnám!

    Hexi, miért nem tornizhatsz? Megjött? Tényleg, a mensivel mizujs? Tök jó, hogy mész a kivizsgálásra, nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit mond a doki!

    Elsősorban én is arra vagyok kiváncsi, hogy mi kell a zsírégetéshez, esetleg narancsbőr eltávolításhoz.

    előzmény:
    ungi (22314)
    2009-07-16  08:26
  10. 2009. július 16. 09:0422317.

    Hello Csajszik, jo reggelt!

     

    Na Ungi, akkor csak odaert a zuhe tegnap! Itt is esett rendesen, meg dörgött-villamlott is. Aztan ma megint 23 fok volt 8-kor amikor felkeltem, es megint kanikula lesz, 33 fok. Jajjjj, nekem ez mar kicsit sok a jobol...

    Igen, Mo.-on a videk mindig hatranyban van mindenben, en ezt nagyon-nagyon utalom!! Itt Au-ban egeszen mas, videken is mindig egy csomo minden van, az infrastrukturatol elkezdve mindenfele rendezvenyeken at közlekedes, kulturalis rendezvenyek, minden! Szoval itt meg sem erzed, hogy nem a fövarosban laksz.

     

     

    Sita, a 90-100-as pulzus sem annyira sok am azert, az enyem is ilyesmi (jo, neha 80, vagy ha nagyon felmegy a vernyomim, akkor csak 60, mert forditott aranyban van a kettö).

    De jooo, akkor mindjart indultok nyaralni! :-))) Pontosan melyik települesre mentek? Es meddig maradtok?

     

     

    Tenyleg Gaby, mi van a cicusokkal? Talaltak mar gazdit?

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  11. 2009. július 16. 08:4022316.

    Hű, akkor nálatok szokott lenni égzengés rendesen! És nem féltek? Vagy már gondolom megszoktátok.

    A pulzusodat akkor azér figyelned kell rendesen. És a nagy meleg hogyan hat rá? Nem rosszabb ilyenkor? És a vérnyomásod nem magas?

    előzmény:
    _sita (22315)
    2009-07-16  08:32
  12. 2009. július 16. 08:3222315.

    Szia Ungi!

     

    Képzeld, mikor itt volt a kollegám Szombathelyről, volt nálunk egy nagy vihar. Tudni kell, hogy itt az Alföldön mindig nagy széllel és hatalmas villámlásokkal, durranásokkal jár a vihar, és mi ehhez már szinte hozzászoktunk. Na, a kollegám azt mondta, hogy ő rendesen félt, ő még ilyet életében nem hallott.

    Ott tifelétek általában csendesebb a vihar és kitartóbb az eső. Nálunk meg kevés az eső, de annál nagyobb a vihar.

     

    Teljesen jól elvagyok a pulzusommal, de pont ezért nem is szabad kávéznom, max. kapucsínózom, azt is óvatosan. Viszont a tornánál is figyelni kell, hogy nagyon hamar elérem a zsírégető tartományt, és leginkább az erősítő tartományban van a pulzusom. Ha kifejezetten figyelni akarok, hogy zsírégetőben legyek, akkor lassan vagy alig mozogva kell tornáznom. Annak idején mikor jártam aerobikra, mindig ez volt, hogy pl. a kezemet nem mozgathattam egy-egy gyakorlatnál, vagy csak kicsiket kellett lépkednem, stb.

    előzmény:
    ungi (22314)
    2009-07-16  08:26
  13. 2009. július 16. 08:2622314.

    Szép jó reggelt!

     

    Sita, az én szavazatom, h igen, téglásodjunk. Azt hiszem, h jobban éreznénk magunkat, és úgy gondolom, nem csak a saját nevemben beszélek.

     

    Jaj, de jó Sita, tök jó időtök lesz! Alapból ilyen magas a pulzusod? És nem rossz a közérzeted?

     

    Hexi, amiket felírtál, h megkérdezel, engem is az érdekelne. Úgyhogy majd várjuk a beszámolót! És nagyon aranyos vagy, h ránk is gondoltál! :)

     

    Na, ugye tegnap este írtam, h nem ért ide az eső. Na, ahogy lekapcsoltam a gépet, elkezdett dörögni, villámlani, először szépen csendben, meg szépen esett az eső. Na, mondom, jóvan, ez nem zavar, alhatok nyugodtan (K éjjel dolgozott), erre kb éjfél körül, mint az őrültek, úgy dörgött, meg villámlott, remegett az összes ablak...Nem féltem, de zavart nagyon. szóval ez eltartott kb 1-ig. Úgyhogy ma megint kipihent vagyok  :))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. július 16. 08:0122313.

    Sziasztok!

     

    Wetike  

     

    Noécsike elment? Jól tette, ha már ennyire várják

     

    Vik, ez a pulzus! Nekem meg alapból 90-100 körül van. Ezért is esik jobban a lassabb, nyugodtabb torna. Tegnap nyomtam is egy Live-t megint, jó volt. M. megint edzett, de most csak hasazott meg vádlizott, nagyon meleg volt.

     

    Hexi, de jó, hogy ilyen ügyes dokid van. Ettől azért jobban elfogadja az ember a tanácsokat, mert önmaga is igazolja, amit mond. Úgy bírom, mikor kövér emberek dumálnak az egészségről

     

    Rékáék meg akkor így jártak, bár nagyon nem töröm magam a letöltésért sem, egyelőre elvagyok az eddigiekkel.

     

    Lilikének barát?   Hihi

     

    Gabi, elveszett a melóban?

     

    Ma meg holnap van már csak, és mi is megyünk nyaralni. Nagyon várom már, alig bírok megülni a seggemen. Jók legyetek lányok

     

     

    Ja, és egy javaslat/kérdés: Téglásodjunk???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. július 15. 22:4522312.

    Helló Lányok!

     

    Vik, most nem a dvd a legfontosabb neked, majd meglesz, annyira nem sürgős. Szegény apud, én sem tudtam, h mi volt a baja pontosan. Szegények, azért nagyon nem lehet könnyű így. Ölelés nektek! Nem lehet, h a ritmuszavarod összefüggésben van az idegeskedéssel, aggódással?

     

    Hexi, tök frankó a traki! A fiúk tuti megőrülnek majd érte! Hát, nem ért ide az eső, csak a fülledt, felhős idő.

    Én is mérges vagyok kicsit a rékáékra a dvd miatt, főleg, h megint a vidéket, kisebb városokat diszkriminálják ők is. Nem elég, h erre felé sosincs ilyen frankó aerobik nap, meg ilyenek, még a dvd-t is egy hónappal később vehetjük meg, szóval azért egy kicsit......

     

    Évike, akartam már írni, h M nagyon ügyes a cigivel! biztos te voltál rá ilyen jó hatással! :)

     

    Boddika, ma mit főztél? Torna volt?

    Wetike, jajjjjj, remélem, holnapra már tényleg kialszod a dolgot....

    Noé, jó utat, érezd jól magad! Igaza van Hexinek, ha a sors úgy akarja, jönni fog a babóka (akartam ezt írni már du., de kitöröltem, mert hát te mégsem hiszel a sorsban, meg ilyenekben :)))

     

    Nem jött a Lili új barátja, ő egy fiú golden, még nem találkoztak, a kutyi egy éves. Eddig még csak lány barátnői vannak, fiúval még nem is találkozott. de olyan aranyosak, mikor együtt játszanak, rohangálnak. Na meg persze jól lefárasztják egymást.

    Na, talán holnap ideér az új barátja! :))))

    Én nyomattam réka4 comb-segget, meg kart 15 percet. Tényleg nem volt rajta belső comb. És így már emlékszem is, h már dumáltuk ezt, h alig van vmelyik tornán belső comb, ami sztem helytelen. Legalábbis a saját és egy jó pár ismerős hölgyemény lábát elnézve....

     

    Na, jó éjszakát, majd reggel!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. július 15. 21:5222311.

    Evike, nem te mergesitettel fel, hanem a hülye Rekaek ezzel a szenilis hozzaallassal, fuuuuj, utalom az ilyet, csak huzzak a nep fejet

     

    Oksi, Vik, na majd megkerdezem neked a pulzust. Egyebkent a doksi, akihoz megyek, a kardiologusom is egyben (3 szakvizsgaja van), csak a vernyomimmal "allamilag" jarok hozza, vagyis tb-re, a sportorvosi rendelesere meg maszek megyek holnap. Ugyhogy szivügyileg naggggyon ki fogja magat ismerni.

     

    Egyebkent latnotok kellene az ürget: sztem olyan 45-50 körüli lehet, de olyan szalkas, mint egy keszeg *hihi*, tök kidolgozott, mar az arcan is latszik, hogy sportol, es 0, 0, 0 háj van rajta, tuti, hogy nagyban üz valami kardio sportagat (nagyon meglatszik).

     

    Szegeny apucid.... Hogy lehetbe kicsit felviditani, meg kirangatni ebböl a 14 eves levertsegböl??

    előzmény:
    Évike86 (22309)
    2009-07-15  21:26
  17. 2009. július 15. 21:3222310.

    Sziasztok Lányok,

     

    Csak gyors bekukk!

    Wetike nagy ölelés!

     

    Hexim, most csak emiatt írok, az alacsony pulzusomra rákérdeznél, hogy ez hosszú távon okozhat e gondot? Tudod 38-45 között van alap állapotban és nem is megy fel rendesen. nagyon köszi, de csak abalton után indulok újra orvoshoz, de közben mostanában megitn nagyon idegesít. Ja és képzeljétek eddiga  mérő, nem jelzett semmit, most meg mindig ott van a kis ikon hogy ritmuszavarom van...

     

    Hexi ez  tarktor, nagyon állat:)

     

    Boddika, dejóó jó kis hétvégétek lesz. Sajnos ajcsi ötletem nincsen:(

     

    Noé, olyan jó olvasni téged süt a vidámság a soraidból.

     

    Hexi, apunak agyvérzése volt 14 évvel ezelött azóta folyton otthon van szép lassan elhagyta magát:(

    Hónapokkal ezelött járt a gyógytorni akkor még olyan jó volt.

     

    Mennem kell, lehet még bekukk, bocsánat hogy most csak félig vagyok és nem tudtam mindenkinek reagálni!

     

    Ungi nem felejtettem el a dvdet sem, remélem pénteken sikerül!!

    előzmény:
    hexilein72 (22304)
    2009-07-15  20:51
  18. 2009. július 15. 21:2622309.

    jaaj, nem akartalak felbosszantani!

    De amúgy én is így voltam vele. Nagyon szívesen megvettem volna, na de most azért várjak plusz pár hetet. Ezt nekik:

     

    Na, én lépek. Majd holnap leszek.

    előzmény:
    hexilein72 (22308)
    2009-07-15  21:23
  19. 2009. július 15. 21:2322308.

    Áááá, nem tudtam  Basszus, csesszek meg az egeszet, az ilyentöl ki tudok akadni, ez megint tipikus magyar dolog. Mar juni elejen beharangoztak, hogy 2 (aza KETTÖ) het mulva megjelentik a dvd. Erre, julius közepen, több mint 4 het mulva meg mindig csak 1-2 specko helyen kaphato. Most akkor el akarjak adni vagy em?? Sztem jol teszed, hogy letöltöd, meg mindenki jol teszi ezek utan, mert ha en nem lennek ehhez a töltögeteshez ilyen mega-bena, hat ezek utan en is leszednem a neccröl, az biztos.

    Na szoval most ilyen a fejem :

     

    Jah, a kis traki tök jo, a fiuk mar önkentesen jelentkeztek füvet nyirni, asszem ezentul versenyezni fognak, ki nyirhatja

    előzmény:
    Évike86 (22307)
    2009-07-15  21:18
  20. 2009. július 15. 21:1822307.

    Szia Hexi! Azt hittem tudod, de csak augusztusban lehet normál boltban kapni a dvd-t. Amúgy csak pékségben és webáruházban. Jaj, ha ezt tudom, szólók (vagyis írtam, hogy csesszék meg, én addig nem várok és letöltöttem netről, holnapra meglesz), mert asszem Sopronban van is ilyen pékség.

     

    Milyen helyes kis traki. Tök jó lehet vele füvet nyírni. 

    Ja, igyekszem mosolygós lenni, bár mostanában nem nehéz. Egész jól állnak a dolgaim. 

    előzmény:
    hexilein72 (22306)
    2009-07-15  21:02
  21. 2009. július 15. 21:0222306.
    Ja es csajok, nem kaptam meg az uj Reka dvd-t  Sem az Alexandria könyvesboltban nem volt meg, sem a Tescoban, mashol meg nem tudtam megnezni  Mondjuk most pentekig ugyis kenyszerpihenön vagyok es nem tornazhatok meg nem is futhatok (most nem arulom el, miert), de szombattol megint szabad, akkor kiprobaltam volna az uj Rekat...
    előzmény:
    hexilein72 (22303)
    2009-07-15  20:37
  22. 2009. július 15. 20:5222305.
    ne is mondddddddd *brrrr* (rosszul irtam az elöbb )
    előzmény:
    hexilein72 (22304)
    2009-07-15  20:51
  23. 2009. július 15. 20:5122304.

    Naaa, Wetike, mi a baj??? Nem sikerült kialudni a tegnapi rossz kedvet? Naaa, fel a fejjel, küldök egy kis poz. energyt 

     

     

    Ungika, de jooo, van a Lilikenek baratnöje??  Keszültek fotok a kutyalatogatasrol?

    Ne szomorkodj, hogy most "csak" otthon nyaraltok, jol fogjatok magatokat erezni a kertben, meg kirandulgathattok erre-arra, vVadasa-to, Balcsi, Örseg, Zala is szep!

     

     

    Noecsim, ne is mond, en sem jutottam meg el a mailig, bocsi, pedig tegnap mar ücsiztem itt a gepnel, de nem jutok egyröl a kettöre. Most pl,. ebayeznem kene, mert jarnak le sorra az aukcioim, ugyhogy fel szemem ott, a masik fel meg itt

    Sztem jol döntöttel, hogy elmesz Szolnokra, jol jön egy kis kirandulas! A peteerest meg ugysem tudod elöre, de ha a sors ugy akarja, akkor ugyis jön a beeejbike

     

     

    Sitam, te is annyira pozitivan irsz, olyan jo olvasni, hogy ilyen vidam vagy!  Fuuu, M mar ennyit fut? Szuper ügyes, föleg futopadon, sztem ott sokkal nehezebb futni, lassabban megy az idö... Ha van lehetöseg, probalja ki a terepen futast, majd meglatna, mennyivel nagyobb elmeny es milyen gyorsan elszalad az idö!

     

     

    Boddika, nagyon nyamit föztel akkor!!

    Nyaralashoz jo lenne az anyoseknak valamilyen termalfürdö is, nem?? Pl. Sarvar? Vagy valamelyik to? Vagy Dunakanyar?

     

     

    Vikica, ugy sajnalom az apukadat, meg teged is, meg az anyudat, annyira rossz ez... Nem is tudom, mit irjak vigasztalasul, nagyon nehez...

     

     

    Evike, tenyleg annyira kis mosolygosak a kepeid, vidam csajszi vagy, ez nagyon jo!!

    Ja es itt is iszony meleg volt egesz nap, 33 fok es fülledt lefegö, most viszont 1 oraja zuhog az esö! Majd küldök oda is

    M-nek meg gratula a cigimentesseghez, na en ezzel nem haladok sajnos...

     

     

    Ja es kepzeljetek, holnap du. megyek a sportorvoshoz, akihez privat bejelentkeztem, majd össze kell szednem a gondolataimat, hogy mit is nbezessek meg vele, milyen kerdeseim vannak. Ha valakinek van kerdese, csak szoljatok, most szabad a palya, en mindent megkerdezek!!

    Ami biztos, hogy tudni szeretnem, hogy a legeredmenyesebb az izomepites-zsirbontas, milyen pulzussal kell edzeni, heti hanyszor es milyen hosszan, milyen összeallitasban (kardio- ill. izomepitö sportok), szeretnek testzsirszazalekot meretni, laktát-tesztet csinaltatni, na szoval ilyesmik...

     

     

    előzmény:
    wetike (22302)
    2009-07-15  18:29
  24. 2009. július 15. 20:3722303.

    Hi Csajszik,

     

    ma egesz nap futkoztam, meg csak 1 oraja ertünk haza...

    De. a b.nömmel Sopronban voltunk, kozmetikaban, vasarolgatni, tescozni  Aztan az anyoseknal ücsörögtem, aztan G kitalalta, hogy menjünk fünyirotraktort nezni, mert mar tegnap beszeltünk rola, hogy kene egyet venni, mert eleg nagy a kert es sok a fünyiras. Igy el is indultunk, vegigjartunk 5 üzletet Wiener Neustadtban, es a legvegen, a Baumaxnal megrendeltük a kistraktort. Hat tök edi, eleg picurka, de pont eleg lesz nekünk, majd a fiuk is tudnak vele furikazni. Teszek rola kepet (netes), a mienk majd hetfön jön meg.

     

    Na megyek visszaolvasni :-)

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  25. 2009. július 15. 18:2922302.
    Lányok, a mai napom egy katasztrófa, szóval megvagyok, de majd jelentkezem, ha megbékéltem magammal és a világgal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top