Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FITNESS TOPIC

hexilein72
Létrehozva: 2008. március 2. 08:53

Sziasztok!

azoknak inditom ezt a topicot, akik szeretnek sokat, intenziven mozogni es meg szeretnek osztani ez iranyu tapasztalataikat masokkal is, vagy esetleg közösen, együtt, "virtualisan" tornaszni lenne kedvük.

En heti 3-4x futok (kb. 10-11km-t alkalmankent) es melle meg 3-5x tornaszom kül. dvd-kre, kedvencem az Alexandra

Neha fitness studioba is eljutok 1-1 aerobikra, de sajna a csalad miatt eleg ritkan. 

Szoval, aki meg sportos vagy szeretne azza valni, az jöjjön!

Üdv., Hexi 

  1. 2009. május 26. 08:5121201.

    Késöbb fogok tudni jönni, sajnos Dorkám lebetegedett jelenleg nagyon rosszul van fel sem akar kelni csak fekszik :(( Iszonyatosan aggodom.

    Még egy óra van a dokiig, amint tudok jelentkezek.

     

    Az én vesém is bedurrant  tegnap este még enm tudom h. kő vagy vesemedence este még megittam 2-3 liter vizet, most jobb sokkal. 

     

     

    :(Jövök majd!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. május 26. 08:4821200.

    Drága Hexi!! Nagyon nagyon boldog születésnapot kívánok neked!!!!

                     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. május 26. 08:4221199.

    Sziasztok Csajocaim!

     

    Nagyon szepen köszönöm, dragak vagytok

    Basszus, annyira hihetetlen, hogy mar ennyi idös vagyok... Olyan furcsa: az ember 20 evesen egy 37-40 eves nöt mar mamanak lat/gondol  aztan amikor maga is ennyi lesz... Akkor mar egesz mas. Na majd meglatjatok ti is

     

     

    Sita, jajj de erdekes ez a felelem-tema, nagyon eldondolkodtato. En nem vagyok felös, söööt, sztem eleg bator vagyok mindenben, de persze sok minden van megis, amitöl "tartok". Es igen, a tarsadalom sugallja ezeket a felelmeket, en sem gondolom, hohgy alapbol felösek lennenk.

     

     

    Wetike, a fiuk mar megköszöntöttek, de nem lesz extra ajandek, mi nem szoktunk ajandekozni szülinapra sem. G-töl sem kertem semmi extrat, pedig kerdezte - mint mindig - hogy mit szeretnek, de igazabol nincs is semmi kivansagom, csak nem anyagi jellegü, vagyis egeszseg, szeretet, összetartas, csaladi harmonia, a szokasos

    Fantasztikus vagy ezzel a Balaton-atuszassal, en soha nem tudnek ennyit uszni egyben!!

     

     

    Noecsi, annyira jol nez ki ez a kis haziko, szuper lesz nektek Komaromban!!

    Talaltam am a neccen is kukoricaprozs  recit, csak nemtom, ez az "eredeti" lehet-e, abbol is van sokfele, ugyhogy kivi vagyok a Mamaera

     

     

    Missi, hüüühaaaa, jo sokat sportiztal mult heten, ügyi vagy!

     

     

    Pletyikem, jelentkezz, hogy vagy, remelem, mar kiheverted a mütetet!! Eletjelet kerünk!!

     

     

    Aditte, mi voltunk 2x Hurghadan, haaat, nem tartozik a kedvenc uticeljaim köze, bar a tenger persze szuper, de eleg szeles környek, mindig fuj a szel, na es a varos maga, az felejthetö, koszos es nem szep (mint a többi Eszak-Afrikai arab varosok is). Szoval sztem egyszer jo nyaralni, de föleg a nap/tenger/strand miatt, maga az orszag, a varos, a latnivalok (ami nincs is) nekem nem jönnek be igazan. Persze Kairo meg a Nilus, Luxor, a piramisok biztos csodaszepek, de mi csak strandolni voltunk, es ezek a felsorolt latvanyossagok elegge messze vannak a tengerparttol.

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  4. 2009. május 26. 08:1221198.

    Sita, látom megelőztél. :) Ez a téma nagyon érdekes. Múltkor hallottam egy érdekes magyarázatot arra, hogy miért félünk. És ugyanaz, mint amit Te is mondasz, hogy a társadalom tanít meg rá, pl: kisgyerek játszik a homokozóban, egyszercsak meglát egy nagy pókot, érdeklődve nézegeti, esetleg piszkálgatja is, aztán mikor anyuka meglátja mit mond: Jaj vigyázz, az bánt, ne piszkáld mert megcsíp. És kész, máris tudod, hogy a póktól félni kell.

     

    Noémi, ügyes vagy a tanítással, hányszor mész még tanítani?  Jók ezek a hétvégék, ez a faházas móka is nagyon jó lesz tutira! :) Miben mész a céges bulira, tudod már? Biztos leesik majd az álluk a kollégáknak. :)

    előzmény:
    _sita (21196)
    2009-05-26  07:59
  5. 2009. május 26. 08:0621197.

    Hexi! Nagyon boldog születésnapot kívánok neked! Élvezd ki ezt a napot amennyire lehet! :) Aztán mesélj, hogy miket kaptál, a fiúk is biztos készülnek. :)

     

    Ditte, figyu, ha évek után előszörre 2000 m-t úsztál az nagyon jó!!! A Balaton 5200 m, igaz az majdnem 3x annyi, de én sem úsztam 2500-2600-nál többet a medencében, azt szokták mondani, hogy aki uszodában le tud úszni ennyit úgy, hogy ott bármikor kiszállhatnál, megállhatnál meg milyen unalmas már, az nyíltvízen simán többet is bír, mivel ugye ott nincs ám megállás, muszáj végigúszni. :) Na jó, van megállás, kb 50 méterenként vannak hajók, amikbe meg lehet kapaszkodni, akár ki is lehet rájuk mászni ha bármi gond van. Én tudom neked ajánlani, mert - bár én tavaly 1500 m-nél azt mondtam na ezt soha többet - azért amikor kijössz a túlparton, na az azért hihetetlen élmény! Július végén lesz, még bőőőven van időd rákészülni, ha előtte egy hónappal úszkálsz 2300-2500 m-eket akkor simán menni fog! :)

     

    MissB köszi neked is, ez az IHB ez nagyon jó volt. :) De ezt kimaradt belőle:

     

    Sita, várjuk a napi útmutatást. :)

    előzmény:
    aditte (21195)
    2009-05-25  23:37
  6. 2009. május 26. 07:5921196.

    Sziasztok!

     

    Először is:

     

     Boldog Szülinapot Hexi!!!

     

    Nagyon szép csokrot kaptál!

     

    Noécsike, akkor sűrű hetetek következik, most Szolnok, utána Komárom  Szép az a kis ház, belülről is ilyen szupi?

     

    Wetike, olyan ügyes vagy ezzel az úszással, nekem fogalmam sincs, hogy mennyit bírok úszni, pedig tudok és szeretek is. Csak mindig televan a szemem-szám vízzel

     

    Ditte, ügyes vagy a tornákkal, szinte minden nap csinálsz valamit  Az én múlt hetem csak két tornából állt

     

    Missike, te hol is laksz? Jó kis túrát csináltatok! Ügyes vagy te is a tornákkal

     

    Jóga: még lesz egy alkalom  Két hét múlva, az lesz a záró foglalkozás, és ilyenkor kapjuk meg az instrukciókat a szünetre, hogy hogyan kell gyakorolni.

     

    Tegnap pedig egy hatalmas nagy témát boncolgattunk:

     

    Félelemmentes vagyok.

     

    Hát erről napestig lehetne beszélgetni. A leglényege az volt a dolognak, hogy egyrészt fogalomzavar van. Azt szokták mondani, hogy a félelem bele van kódolva az emberbe, és kicsiként még ugyan nem fél a gyerek, de idővel előjön. Nos, ez tévedés. Ami belénk van kódolva, az az életfenntartási ösztön, és ez szül egy bizonyos fokú óvatosságot. A félelmet egész egyszerűen a társadalom megtanítja nekünk. Amikor több alkalommal negatív tapasztalat ér minket, akkor abból kialakulhat egy bizonyos félelem. A félelemnek mindig tárgya van: valaki vagy valami. A sok-sok félelem szorongást szül, ennek már nincs tárgya, a szorongás ok nélküli. Ezek a fogalmak.

    Másrészt beszéltünk a félelem alapvető megnyilvánulásairól.

    Többnyire ezektől félünk: a haláltól, vagyis nem merünk megtenni valamit, mert félünk attól, hogy esetleg meghalunk. Pl. ilyen amikor egy hatalmas tömegben történik valami (tűz, vihar, stb.) és pánik alakul ki, az emberek összetapossák egymást, sokszor halálra. Amikor pánikol valaki, akkor az agya blokkol, és nem tud gondolkodni. Beérkeznek ugyan az ingerek, de nem tud arra jól válaszolni.

    Félünk még attól, hogy mit gondolnak rólunk mások. Azt hisszük, hogy a másoktól kapott információ a valós, holott nem. Ha 20-an azt mondják, hogy okos vagy, és 21-en azt, hogy buta, akkor most mi van? Tehát azt hogy te milyen vagy, csak te tudhatod, más nem. Amikor valaki beszél "valakiről", valójában saját magáról ad egy bizonyos képet. Tehát senki nem mondhatja meg, hogy milyen vagy, ahogy te sem másról.

    Félünk még attól, hogy hogyan, miképpen feleljünk meg mások elvárásainak. Egyáltalán megfelelünk-e. Senki, de senki nem élheti a te életedet, senki nem érezheti azt, amit te. Mindenkinek van egy saját világa, és ez mind különböző. Ezért lehetetlenség, hogy te elvárj bárkitől bármit, és hogy tőled is elvárjanak dolgokat, mert nem ugyanazt azt életet/valóságot élitek. A másik, hogy ne csináljunk rabszolgát magunkból. És ennek kitűnő művelői a nők - a párjukkal és a gyerekükkel szemben. Aztán csodálkoznak a férfiak, ha lázad a nő, hogy mindent ő csinál.

    A lényeg, hogy próbáljunk meg szabadon, ilyen gyártott kötöttségektől mentesen élni. Ha egyszer megtapasztaljuk csak egy pillanatra az igazi szabadság érzését, akkor azon leszünk, hogy minden képzelt félelmünktől megszabaduljunk.

     

    Na, ezt nagyon röviden írtam le ahhoz képest, hogy egy órát csak erről beszéltünk.

     

    Szép napot nektek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. május 25. 23:3721195.
    Hú, hát ez még nagyon olcsónak számít, nézd meg pl. a Dagány árait! még a 15 alkalmas bérlettel is 1840-re jön ki / alkalom
    és eltörölték a 2-3- órán belül kijövetelt, mikor visszakaptunk pénzt, mondjuk abból volt is ordibálás... egyedül a munkanapokon zárás előtt 3 órával bemenetel éri meg, úgy 1100.
    Hú, én a Balcsinak nem mernék nekivágni, legalábbis a hosszabb távnak nem 2000 métert úszok amióta elkezdtem, tavaly óta első alkalommal is annyi volt és utána is mindig, lehet megfulladnék a 2100. méteren előtte utoljára gyerekkoromban úsztam, mikor muszáj volt
    előzmény:
    wetike (21194)
    2009-05-25  21:33
  8. 2009. május 25. 21:3321194.

    Ditte, a Komjádiba 1350 az egyszeri felnőttbelépő, elég húzós, egy 10 alkalmas diákbérlet is több, mint 7000 ft. Nagyon ügyes vagy a 2000 m-el, na én is alig bírok kimászni a lépcsőn, meg ugye a sok melllábtempótól nekem is furcsa lesz a menésem, nehéz előre emelni a lábat és nem oldalra. :) A Balatont akarom átúszni idén is, átúsztam már a Velenvei tavat asszem 3 éve, na az szuper volt, nem túl hosszú a táv és iszonyat meleg időnk volt, a víz is kellemes és tükörsima, mint az uszodában. Aztán tavaly a Balatont is átúsztam, na az azért már kemény volt, de idén nagyon drukkolok, hogy jobb eredményem legyen, mint tavaly, amikor "anyós" is jött velünk és ő nem bírta túl jól aztán elég lassan úsztunk, jó lenne idén kicsit javítani az időn! :)

     

    Boddia, tornáztál? Nem mentem ma futni végül persze, helyette hasburning volt meg 35 perc szobabicó kardiónak. Nagyon meleg van még a lakásban, úgy izzadtam, huh. 

    előzmény:
    aditte (21192)
    2009-05-25  20:41
  9. 2009. május 25. 21:2221193.

    Jó estét Csajszik!

     

     

    Gab, a Titok és hasonló dolgokról egyszer régebben már beszéltünk szerintem, kár, hogy nem lehet kulcsszavakra keresni itt az nlc-n, én ezt nagyon hiányolom. Milyen jó lenne csak rákeresni basszus. Én is olvastam, láttam is, meg a Kérd és megadatik c. hasonló könyvet is olvastam, sok igazság van benne, de nekem ezek akkor is olyan földöntúli dolgok, még akkor is, ha én is tapasztaltam, hogy csomó minden működik belőle.

    A sütike ideért, isteni volt,  kösziii.

     

    Wetike, kikérem magamnak, én már akkor elmentettem a túrósod receptjét és ha jól emlékszem, meg is csináltam.

    Lehet, hogy én is le fogom küzdeni a gombától való rettegésemet (és hajlamomat) és nyáron párszor kimegyek az itteni nagyon gagyi strandra színt szerezni és úszni. Anya tuti imádná és jönne velem.

     

    Hexi, a Mama most nincs itthon (Szolnok), de ha hazajön, megkérdezem tőle a kukoricaprozs  receptjét.

    G-től kaptad ezt a gyönyörű csokrot? És milyen alkalomból? Csak úgy?

     

    Ditte, Marcsiék voltak tavaly Egyiptomban, áááá, olyan gyönyörűséges helyeken jártak, akkor én is begyorsultam és oda (is) terveztük az idei nyaralást, szerintem tuti király lesz, majd bizti mesél róla, ha lesz ideje.

     

    Sita, segged hogy van? Várom a szezon utolsó okosságát.

     

     

    Vik, szegény, tényleg szar időt mondanak, én is jobban örültem volna a szép időnek, mert ugye megyünk Szolnokra pénteken, aztán meg vasárnap délután céges buláj.

     

    Évike, milyen volt a torna? És végül csináltál otthon is valamit?

     

    Marcsi, úúú, de jó kis programok, képekeeeet!

     

    Csini, merre vagy, megint alig írsz, pedig úgy imádtam, hogy ennyit voltál.

     

    Pletyi, Te is bújj elő, legalább egyetlen mondta erejéig, hogy minden oké.

     

    Ma megint tartottam két órát, totál kipurcantam, az egyik óra 1. óra volt (egész osztály, 38 ember), a másik meg 6. óra, ugye az egyiknek a korai, hétvége utáni kezdés volt a baja, a másik csapat meg a háta közepére nem kívánta volna az egészet utolsó órának dög meleg is volt, nyűgösek voltak, elegük volt, jjajjjjj. De én azért élveztem!

     

    Ezer éve nem csináltam Szandra tornát, úgyhogy ma csináltam egy Vitalitás-t plusz hassal, holnap elvileg megyünk konditerembe, bár sógornőm sokat túlórázik, meglehetősen elfoglalt, úgyhogy számítok rá, hogy nem jön össze, de akkor majd máskor.

     

    Ja, és szerintem nem is említettem, jövő pénteken munka után megyünk Komáromba és hétfőn este jövünk csak haza. Ebben a gyönyörűséges faházban leszünk a strandfürdő területén, sógornőmék, szomszédaik és az Ő kislányuk (2 éves) társaságában. Remélem, addig ismét jó idő lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. május 25. 20:4121192.
    Sziasztok csajszikák, én nem vettem most dvd-t, egyelőre nem is tervezem, van bőven elég, alig tudom kiválasztani a bőség zavarában mikor melyikre tornázzak amúgy most olvasom, hogy még ott sem lehetett kapni? Akkor mit vettek annyira?? Én azt hittem az az új dvd, világoskék és mindenki aláíratta... bocsánat, nem akartam senkit félrevezetni
    Tegnap este lenyomtam még Réka vmelyik 2*20 percét, hát szegény Rékát nagyon szidtam, huh, de kemény volt! megszenvedtem vele!

    Balázs is jó tornákat ad, csak nagyon megizzasztotta a többieket és akkor még mi is úgy tudtuk, hogy 90 perc lesz Norbiékkal, így nem álltunk be Balázsra, gondoltuk elég lesz nekünk 90 percet végigugrálni de sajna csak 60 perc volt, de még utána boogie-ztunk adtak jó kis Fenyő számokat majdnem du. 4 volt mikor eljöttünk.

    Wetike, a Komjádi uszoda milyen? Sehol nem találok róla infot: nyitvatartás, árak stb, lehet, hogy mi is kinéznénk nyáron néha, útba esik. És mit akarsz átúszni? Tavaly én a Tisza-tavat szerettem volna, de annyira nehéz megszervezni hogy hogy jutunk vissza az indulási oldalra vagy vissza is úszva ?
    na, az első felét közben megválaszoltad én is jártam még tavaly nyáron úszni, csakis kinti medencében, tökjól lehet barnulni közben és legalább nem izzadok le, én 2000 métert úsztam rendszeresen mellben. Utána viszont mikor kijövök a vízből alig bírom emelni a lábaimat igazán vicces menéseim vannak olyankor

    egy közkérdés: Egyiptomban volt már valaki? Szeretnék infot, bár már napok óta a netet bújom, de azért mégis más, ha innen is ír valaki "élőben, frissen"
    Ma elmarad a salsa, helyette Rékáztam ismét, most 20 perc felsőtest és 30 perc hashoz volt kedvem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. május 25. 18:2021191.

    Sziasztok!

     

    Visszaolvasásom kezdetleges, szerdán talán tudok jönni aktívabban is, egyelőre, amiért jöttem:

     

    NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNNI AZ ÜNNEPELTEKNEK: HEXI, SITA, WETIKE  (szavakkal: eszünk, iszunk, ..., belefekszünk, amolyan ihb party )

     

    Ha közelebb lennétek, sütnék igazi tortát is, persze túrósat, azt mindegyikőtök szereti

     

    Gaby, a titok letölthető és csak 68 oldal, úgyh. nem olyan megterhelő

     

    Kis múlt heti sportösszefoglaló: volt 4 tornám, 1 futásom (4,5km), a futás napján még bevállaltam egy mecseki hegyetmászós túrát is, amitől majd besz..tam, meg napi 2 órás séták, ilyen hetem még sose volt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. május 25. 17:3421190.
    Nezzetek, mit kaptam eppen
    előzmény:
    hexilein72 (21189)
    2009-05-25  17:26
  13. 2009. május 25. 17:2621189.

    Hi Csajok, de jol termeltetek du.

    Mi meg megjartuk a zenesulit, csinaltam ismet egy adag fagyit (most cappucinosat), vendeg gyerek van eppen nalunk (medenceznek) es ugy sikogat a 3 kölök a vizben, hogy kb. 500m-es körzetben mast sem hallani  De mindjart kibanyaszom öket, mert 6-kor meg indulunk egy masik zeneiskolaba, ahova Oli jövöre fog jarni, azt akarjuk megnezni es ma nyilt nap van.

     

     

    Boddika, küldök neked sooook-sok energiat, megint megjön a kedved a tornihoz, meglatod!! Ja es küldöm a cimet is, az elöbb elfelejtettem

    Szupi vagy a mozijeggyel, jo szorakozast hozza!

     

     

    Wetike, nem csodalom, hogy nem birtad a napon, nagyon meleg van ma, itt 31 fok, en ma csak futaskor voltam a napon, egyebkent nem kivantam, mert a szel sem fuj es naggggyon meleg van...

     

     

    Marcsi, örülök, hogy tetszett nektek itt nalunk, en is szeretek itt Au-ban lakni, tenyleg nagyon szep orszag, nem is szeretnek mar mashol elni!

    A narciszos kepeket meg varjuk am!

     

     

    Sita, akkor ma joga?? De ez mar az utolso, ugye?

    Ahaaa, ertem a tesod, en is igy döntöttem volna a helyeben.

     

     

    Gab, a Titkot en is olvastam es ugy 80%-ban nekem is bejönnek a dolgok ugy, ahogy ott le vannak irva, de azert minden nem. Azert sztem is mindenkepp erdemes elolvasni.

     

     

    Vik, vegyel a rucihoz egy kis horgolt vagy kötött fekete bolerot vagy rövidebb kardigant, az tuti eleg lesz!

    Megneztem am a Custo ruhakat az ebayen, van is fent 1-2, de nem olyan jok, mint a tied. Ha akarod, belinkelem öket. Tenyleg, a tied hanyas meret, 1-es vagy 2-es? Mert asszem ezek eleg kicsire vannak szabva, ugye?

     

     

    Na elrohantam, kiszedem a fiukat a vizböl...

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  14. 2009. május 25. 17:2621188.

    Hi Csajok, de jol termeltetek du.

    Mi meg megjartuk a zenesulit, csinaltam ismet egy adag fagyit (most cappucinosat), vendeg gyerek van eppen nalunk (medenceznek) es ugy sikogat a 3 kölök a vizben, hogy kb. 500m-es körzetben mast sem hallani  De mindjart kibanyaszom öket, mert 6-kor meg indulunk egy masik zeneiskolaba, ahova Oli jövöre fog jarni, azt akarjuk megnezni es ma nyilt nap van.

     

     

    Boddika, küldök neked sooook-sok energiat, megint megjön a kedved a tornihoz, meglatod!! Ja es küldöm a cimet is, az elöbb elfelejtettem

    Szupi vagy a mozijeggyel, jo szorakozast hozza!

     

     

    Wetike, nem csodalom, hogy nem birtad a napon, nagyon meleg van ma, itt 31 fok, en ma csak futaskor voltam a napon, egyebkent nem kivantam, mert a szel sem fuj es naggggyon meleg van...

     

     

    Marcsi, örülök, hogy tetszett nektek itt nalunk, en is szeretek itt Au-ban lakni, tenyleg nagyon szep orszag, nem is szeretnek mar mashol elni!

    A narciszos kepeket meg varjuk am!

     

     

    Sita, akkor ma joga?? De ez mar az utolso, ugye?

    Ahaaa, ertem a tesod, en is igy döntöttem volna a helyeben.

     

     

    Gab, a Titkot en is olvastam es ugy 80%-ban nekem is bejönnek a dolgok ugy, ahogy ott le vannak irva, de azert minden nem. Azert sztem is mindenkepp erdemes elolvasni.

     

     

    Vik, vegyel a rucihoz egy kis horgolt vagy kötött fekete bolerot vagy rövidebb kardigant, az tuti eleg lesz!

    Megneztem am a Custo ruhakat az ebayen, van is fent 1-2, de nem olyan jok, mint a tied. Ha akarod, belinkelem öket. Tenyleg, a tied hanyas meret, 1-es vagy 2-es? Mert asszem ezek eleg kicsire vannak szabva, ugye?

     

     

    Na elrohantam, kiszedem a fiukat a vizböl...

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  15. 2009. május 25. 16:3321187.

    5-1/2 6 körül szoktam végezni hivatalosan.. Holnap talizhatnánk, akkor megyek utána 7 órás TB tornára....Nem jössz el velem?(ja nem, moziba mész)

    Viszont csere könyvet holnapig nem tudok hozni, mivel fent alszom, keresztéktől meg mégsem akarok lenyúlni ..Vagy várjál csak..Vavyan Fable-t ismered? Tőle van egy könyv nálam, én most végeztem vele és még itt van fent..Ha érdekel, kölcsönadom szívesen!!

    előzmény:
    boddia (21186)
    2009-05-25  16:14
  16. 2009. május 25. 16:1421186.

    Szívesen kölcsön adom. Hm, olyan sokat emlegetett Szabó Magda könyved van-é? Vagy valami jó olvasni való! milyen kis érdekember vagyok

    meddíg melózol? Holnap a Mom park körül 7 óra tájt? Csak attól függ, hogy meddíg melózhol, mert én 5 körül bárhol ott vagyok Pesten

     

    előzmény:
    Gabye (21185)
    2009-05-25  15:09
  17. 2009. május 25. 15:0921185.
    Hhhmm..Ez már meggondolandó ajánlat..Akkor elolvasnám és ha még mindig úgy gondolom, akkor meg tudom venni később is..Ezt lehet elfogadom ..Már csak az a kérdés, hogy mikor és hol tudunk koccanni hogy lebonyolítsuk a dealt..És mondjuk jó lenne ha én is tudnék felajánlani valamit cserébe!! ??
    előzmény:
    boddia (21184)
    2009-05-25  14:58
  18. 2009. május 25. 14:5821184.

    Gabi, a könyvet is oda tudom adni!

    előzmény:
    Gabye (21183)
    2009-05-25  14:52
  19. 2009. május 25. 14:5221183.
    Na, én megint az oldal aljára vagyok ledobva..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. május 25. 14:2421182.
    Sita, valami ilyesmire számítok azok alapján amit a csajszi mondott., de jó, hogy megerősítesz benne...Neked is köszönöm, de nem szeretek monitoron olvasni, nézem így is eleget, és szeretem is a könyveket..Legalább megint lesz ürügy bemenni a könyvesboltba..
    előzmény:
    _sita (21180)
    2009-05-25  14:22
  21. 2009. május 25. 14:2221181.

    Boddi, köszi aranyos vagy, de tervezem megvenni a könyvet csak az érdekel, hogy megéri-e, de ezekszerint igen??!! Azt hiszem többször is el kell olvasnom..Hiába, nehéz eset vagyok

     

    Wetike, okés, ráér azért a reci, neghogy emiatt elmaradj a tanulással..És igenis, próbálok majd vinni iszit és inni..

    előzmény:
    boddia (21178)
    2009-05-25  14:14
  22. 2009. május 25. 14:2221180.

    Gabi, ha gondolod megkeresem neked otthon a gépen, nem kell azért megvenned. De ha szeretnéd, vedd meg. Kinyomtatva is elolvashatod.

     

    Én kb. másfél éve már hogy olvastam, azóta sok mindent alkalmaztam már belőle, és be is jött

     

    Ennek inkább az az érdekessége, hogy tulajdonképpen eddig is így éltünk, ahogy ez a könyv írja, csak nem tudtuk magunkról. Most megtanulhatod, hogy hogyan irányítsd ezt a "teremtést" tudatosan.

    előzmény:
    Gabye (21177)
    2009-05-25  14:04
  23. 2009. május 25. 14:1621179.

    Gabi, majd felrakom a prószát még ma, de már vissza kéne térnem a tanuláshoz. :) Szerintem igyál edzés közben, mindenhol ezt lehet olvasni, hogy sportolás közben 10-20 percenként kéne inni, jó hát ahol nem lehet az értelemszerű, de spinningen mindig van erre idő. Attól nem izzadsz jobban, egy fél liter víztől igazán nem.

     

    Én nem olvastam a Titok könyvet, de többen igen, Boddia ia ha jól emlékszem, de kb az a lényege, hogy ha vmit nagyon akarsz, akkor az teljesül. Hát nem tudom, akartam én már nagyon sok dolgot úgy igazán, szuggeráltam magam mindenhogy, elképzeltem ahogy teljesül, stb, aztán mégsem. Valamit rosszul csinálok. :)

     

    Na most már tényleg megyek tanulni...

    előzmény:
    Gabye (21177)
    2009-05-25  14:04
  24. 2009. május 25. 14:1421178.

    Gabi, ezek szerint még nem is láttad a Titkot? Mármint a filmet? Kéred? Szinkronos, és kötelező megnézni. A könyv is megvan.

    Az hogy lehet, hogy nem iszol edzés közben? Egy kortyot sem? Hogy csinálod? Én kitikkadnék!

    Wetike, most már emlékszem a recidre, a blogon is fent van. Azért tetszett már elég dolgot nyerni, nem elégedetlenkedünk!

    előzmény:
    Gabye (21177)
    2009-05-25  14:04
  25. 2009. május 25. 14:0421177.

    Wetike, hiába az időzítés nagyon fontos..De most megmindenki a prószádra van rákattanva

     

    Boddi, én nem nagyon iszom edzés közben, így is folyik a víz mindenemen.. ..mi lenne ha még innék is..Bár beszereztem műanyag kisüvegeket, hogy vigyek benne iszit..De valahogy mindig elfelejtem

    Szóval beszugeráltad magadnak a filmet!! Hát valahogy így kéne mindent..Most foglalkoztak ezzel pont a Naplóban..És a csaj akinél voltam, szintén modta ezt!!

     

    És mondta h vegyem meg A Titok c könyvet..Olvasta valaki??

    előzmény:
    wetike (21173)
    2009-05-25  13:36
  26. 2009. május 25. 13:5821176.

     

    Jajj, a szolgáltatónk leállította a szerverünket, mert állítóleg nem fizettünk be egy számlát. Pedig igen, és szerintem nem könyvelték fel rendesen. Tiszta hülyék, így nem tudok dolgozni se, meg a levelezés se megy...

    előzmény:
    boddia (21174)
    2009-05-25  13:42
  27. 2009. május 25. 13:5321175.

    Boddia, én is játszottam két helyen is, de most nem jött össze, pedig én is tök szívesen mentem volna. :) Nálam miért nem működik? :)

    Jó szórakozást! :)

    előzmény:
    boddia (21174)
    2009-05-25  13:42
  28. 2009. május 25. 13:4221174.

    Gabimennyi vizet tolsz le egy spinning alatt? nekem a másfél liter szinte mind elfogyott, de akkor még a bugyim is vizes vol, szó szerint

    Képzeljétek, milyen a Vonzás. Nagyon meg akartam nézni premier előtt A dolgok állása c. filmet: http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=100598&i_city_id=3372&i_county_id=-1, játszottam is I-om, és az én nevemben. Nem nyertünk. Erre mivel robog be a kolleganőm? Hogy képzeljük, nyert rá belépőt, és nincs kivel mennie a folytatást gondolom nem kell mondanom

    előzmény:
    Gabye (21171)
    2009-05-25  13:24
  29. 2009. május 25. 13:3621173.

    Boddia, 1-2 órát csak. :) Inkább olyan 1-1,5 szokott lenni.

     

    Sita, hát ja, így nyáron kint szoktam tanulni, bár soha nem barnulok rendesen, de annyira fehérke vagyok, ennyit azért muszáj. :) Nem mehetek el Spanyolországba hófehéren augusztusban. :) Be sem engednek.

     

    Gabi, látod, micsoda sikered van, amikor én csináltam pár hónapja, senkinek nem kellett. :) Pedig még a receptet is bepötyögtem.

    előzmény:
    boddia (21172)
    2009-05-25  13:29
  30. 2009. május 25. 13:2921172.

    Szia Sitám! Igen, most duzzadok a torna vágytól! Csak maradjon meg délutánig! Nekem csak az a bajom, hogy éhesen hazaérek, bevásárolni kell, enni, főzni, takarítani, és ezen a ponton be is lustultam. Mire magamhoz tértem, már 9-10 óra. Persze tudom ám, hogy ez csak a rossz időbeosztás, és a lustaság miatt volt, de ez egy ördögi kör, belátom most már!

    Szerintem ha nem voltak közös nevezőn tesódék, akkor jobb is, hogy külön mentek!

    Wetike, hogy lehet 2-3 órát úszni?

    előzmény:
    _sita (21170)
    2009-05-25  13:16
  31. 2009. május 25. 13:2421171.

    Halihó..Lustarétes szétküldve minden igénylőnek

     

    Évike, örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!

     

    Hexi, biztos nagyon szép az a környék ahol most futsz, így talán még jobban megy, nem igaz?

     

    Vik, ha fedett helyen lesz a lagzi, akkor nem érdekes, h rossz idő lesz..

     

    Boddikám, olyan jó olvasni, hogy megint felpörögtél, ez az igazi Boddi..Köszi az érdeklődést, spinning megint nagyon jó volt..A teremben kicsit meleg volt, én meg pólóban nyomtam, úgyhogy volt izzadás rendesen..

     

    Marcsi, szuper lehetett a hétvége, ennyi program és látnivaló..É smennyi mozgás..

    Igen, egy fekete tunikás ujjatlanban voltál itt

     

    Wetike, uszi..Jaj istenem, hogy én hogy imádom a vizet..Csak az a sok macera ne lenne, hogy átöltözni, visszaöltözni, hajatszárítani....Bár nyáron azért egyszerűbb..Ússz helyettem is egy hosszt kérlek!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2009. május 25. 13:1621170.

    Szia Boddika!  Na, ez aztán a hangulat nálad! Csak így tovább! Tessék tornázni, én ma ugyan jógázok, de holnap TB leszek, mert irgumburgum, hogy milyen laza voltam a múlt héten

     

    Wetike, de jó, napozol?! Én is napoznék, de mindig itt ülök a sötét irodában. Mondtam már a főnöknek, hogy valami félig ilyen-félig olyan helyre vigyen, hogy napozhassak is

     

    Marcsi, de szuper hétvégétek volt! Ausztria nekem is furdalja az oldalamat, mert csodálatos ország lehet, de mindig egyszerűbb itthon utazni, vagy éppen messzebbre menni. Pedig egy kincs lehet az az ország is

     

    Vik, valami kardigánkát húzz magadra hétvégére. Csúcs ez az időjárás amúgy, nem lehet követni.

     

    Hexi, ügyes vagy a futással, és golfpályát találtál!  Londonban mi is egy golfpálya közelében laktunk, és oda mentem ki nézelődni. Egyszer majdnem el is találtak

     

    Ja, tesómék kb. egy évet voltak együtt, ha jól emlékszem. Ezzel az örökös féltékenységgel nem igazán lehet meglenni. Ráadásul tesóm olyan, hogy sok barátja van, és főleg fiúk. Nekem is mindig fiúbarátaim voltak. Van aki ezt nem nézi jó szemmel... Igazából a srác viselte nagyon nehezen ezt a szakítást.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. 2009. május 25. 13:1621169.
    Semmi gond Boddia, néha én sem tudom követni merre járok. :) Szóval Veszprémben már nincs igazából dolgom, vizsgám se, semmi, ha sikerül a nyelvvizsga, akkor le kell nekik vinnem az igazolást róla meg az államvizsgára kell majd mennem, de arra is inkább itthon készülök majd. Szóval ennyi. :) A Komjádi nem egy nagy eresztés, elég régi, meg drága is, de szeretem a fedetlen 50 m-es medencéjüket és igen, én nagyon jól tudok közben filózgatni, mert nem kell semmire figyelnem, olyan tempóban úszok, hogy nem megerőltető tehát az nem köti le a figyelmem, hogy "nem kapok levegőt, meghaloook, meg kell állnom, nem, nem lehet, de muszááááj", a végtelenségig tudnék úszni. Pl vizsgaidőszakban remek, jól rakódik az információ közben. :)
    előzmény:
    boddia (21168)
    2009-05-25  13:09
  34. 2009. május 25. 13:0921168.

    Azt hiszem lemaradtam a kolesszal kapcs-ban. Ezek szerint már haza is költöztél? Vagy még nem, csak itt maradsz a hétre a vizsga miatt? Futni mész? A régi jó körödre? jaj, legyünk ügyik, sportizzunk jó sokat! Most nagyon bezsongtam! Mi van a titkoddal? Én nég nem voltam a Komjádiban. Ezek szerint az úszás közben is lehet agyalni, mint futáskor?

    Marcsi, de rengetek érdekes programotok volt! És jó aktív!

    előzmény:
    wetike (21167)
    2009-05-25  13:04
  35. 2009. május 25. 13:0421167.

    Boddia, a legjobbat írtad. :) Mert én meg futni akarok elmenni előtte és féltem, hogy akkor neked már késő lesz a torna. Nekem bőven jó akár fél9től is. :) Úgyhogy ez nem kifogás. :)

    bekentem magam, nagyon figyelek most, minden nap bekenem magam, ha az utcára megyek, vigyázok magamra. :)

    A Komjádiba megyek majd, oda szoktam, az közel van és szabadtéri a medence, azt szeretem és igen, kedzek készülni az átúszásra, bár még van idő bőven, de amúgy is szeretek úszni, főleg most hogy itthon vagyok, időm is lesz rá majd.  Már várom. :) Úszni pl tökre szeretek, nem rohanós tempóban, de azért az 1000-1500 akár 2000 m-t leúszom, egy-két óra alatt, tök jókat lehet közben gondolkodni. :)

     

    Marcsi, örülök, hogy jól éreztétek magatokat és várjuk a képeket. :) Sikerült odafigyelni a kajára? A sok túra az nagyon jó, ügyesek vagytok, irigyellek is titeket nagyon! 

    előzmény:
    boddia (21166)
    2009-05-25  12:55
  36. 2009. május 25. 12:5521166.

    szia Te majdnem odakozmált lány! Ugye bekented magad?

    Mit tornizzunk? Én egy bicajozással kezdek (Batthyány-tér), mert be kell mennünk a Főgázhoz, és szerintem bicajjal gyorsabban megjárjuk. De utána Rékázni szeretnék, de lehet, az Neked már késő lesz.

     

    Egyedül nem akartam kimenni, és Vik 12 előtt hívott, hogy menjünk, amikor már rotyogott az ebéd! meg a 4 óra alvástól nem is voltam a toponDe már bánom, hogy nem mentem...

    Hová mész uszizni Wetike? Készülsz az átúszásra?

    előzmény:
    wetike (21164)
    2009-05-25  12:37
  37. 2009. május 25. 12:4821165.

    Gabi, azt a sütikét én is kérem szépen, ide vele, no, ne tartogasd. És akkor a napokban csinálhatunk egy lusta túrós topik napot

    Én hétvégén epermisut csináltam, nagyon fini lett . Annyi lett belőle, hogy egy jénaival anyóséknak is vittem, jól meg is lepődött!

    Hexi, csak energiát, és kitartást küldj légyszi!

    Képzeljétek, ma van 1 éve, hogy mentem a Réka Live-okra. Szóval lassan 1 éve, hogy bepörgettetek, hogy sport lady lettem. Ami sajnos idénre még nem mondható el. De ez a hét új hét, annyira elszánt lettem, mert muszáj tornáznom, nélküle szinte használhatatlan vagyok! Szóval küldjetek légyszi energiát, hogy ismét sportos lehessek!

     

    Vik, miért kell felső a rucidhoz? Ahogy lefotóztad magad, úgy miért nem jó?

    előzmény:
    hexilein72 (21159)
    2009-05-25  11:38
  38. 2009. május 25. 12:3721164.

    Boddia, köszi neked is és hát na ez az, ezt már szeretem! Mikor ilyen energikus vagy és jókedvű! Én benne vagyok mondjuk egy mai közös tornában, mit szeretnél? :)

    Miért nem mentetek végül a rekorddöntésre? 

     

    Vik, talán nem lesz annyira vacak idő, meg úgyis fedett helyen lesztek főleg, nem? Szerintem vegyél egy fekete bolerót, az jó ötletnek tűnik. Miattunk ne aggódj, csináld amit kell, aztán majd este jössz. :) Jó munkát, pusszantás!

    előzmény:
    boddia (21162)
    2009-05-25  12:29
  39. 2009. május 25. 12:3621163.

    Sziasztok Lányok!

    Sita, Wetike, utólag is nagyon boldog névnapot kívánok mindkettőtöknek!

    Igen Ausztriában voltunk hétvégén, és nagyon szuper volt! Péntek reggel indultunk, a délutánt már Grazban töltöttük (sétálgattunk, fagyiztunk, felmentünk egy dombra felvonóval, fegyvermúzeumban voltunk). Szombat reggel a városkában (Bad Aussee) nézelődtünk, oldtimer autófelvonulás is volt, délután meg elmentünk túrázni a hegyekbe egy vízeséshez közel. Kb 20 km-t lenyomtunk, alig éltünk a végére de csodálatos helyeken jártunk! Vasárnap délelőtt a nárciszfesztiválon voltunk, órákig álltunk egy helyben a tűző napsütésen de nagyon szép figurákat láttunk. Majd töltök fel képeket is. Délután még elmentünk egy „rövidke” túrára, csak 12 km volt de a 30 fokos melegben nagyon durva volt. Éjfélre értünk haza, reggel meg kelni kellett 6-kor   Hexi szerencsés vagy hogy ilyen szép országban élsz, nem csodálom hogy szép helyeket találsz a futáshoz!

    Ditte, de jó lehetett a rekord-döntés! De a Czanikra miért nem álltatok be, nem szereted?

    Sita tök jó hogy vettetek biciklit, jól kihasználtátok hétvégén!  Arra nem is emlékeztem, hogy a tesód újra összejött a barátjával, csak arra hogy egyszer már elköltözött tőle. Szegény, ilyen pasival tényleg nem lehet sokáig bírni...

    Gaby nagyon jó ruhákat vettél! Én is szeretem a bővülős, tunika-szerű cuccokat. Ha jól emlékszem pont múlt héten is olyasmiben voltam amikor bementünk hozzátok, emlékszel? A lusta túróst ismerem de olasz rétes néven. Ilyen lusták lennének az olaszok?

    Később még folytatom most mennem kell.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2009. május 25. 12:2921162.

    Ditte, ez igen, szuper összefoglalót kaptunk a rekordöntésről, de örülök, hogy ilyen jól éreztétek magatokat! Csak egyet sajnálok, hogy nem mentünk el Vettél dvd-t?

    Hexi, nem voltál már régebben a golfpálya felé futni? Mintha írtad volna, de lehet, hogy csak említésképpen!

    Sitám, ugye nem dobtátok ki a szelektált rucikat? Jó sokat tekeregtetek, most már tudsz ülni?Köszi szépen, jobban vagyok, mint valaha, telis-tele tervekkel. Ezt azért ám Neked is köszönhetem ám! Már kivi vagyok a mai shankalpára!

    Wetike, de kár, hogy itt bent nincs hangszóró, nem tudom meghallgatni a tehetségeket! örülök, hogy ilyen szuper volt a hétvégétek! Ugyan, csacsi jány, mik lehetnek azok a szörnyű eredmények? tudod mit, csináljuk együtt azt a komoly tornát, ez a hét épp ideális az újrakezdéshez! Legalábbis nekem új hét, új tervek!

    Ezúton szeretnék én is Nagyon Boldog Névnapot kívánni!

    Csini, merre jársz, mi van a Te terveiddel?

    Pletyi, hogy vagy, ugye már minden OK!

    MissB?

    Ungi, most már ne csigázz tovább, jöhetnek a Lili képek!

    Gabi, milyen volt a spinning?

    Vik, de ügyes voltál, folyton túlszárnyalod magad! Még Réka 3 után futottál is?

    Marcsi, érrezzétek nagyon jól magatokat! Vajon meddíg maradtok?

     

    előzmény:
    aditte (21142)
    2009-05-24  00:54
  41. 2009. május 25. 12:2621161.

    Sajnos nem tudok írni nektek, nem volt időm végig olvasni miket írtatok :(

    Lapzárta van ma, és 3 kor muszáj elindulnom Dorciért. 

     

    Este remélem lezs net és tudok jönni!

     

    Basszus szar idő lesz hétvégén semmi felsőm nincs a ruhához, hihetetlen mennit szenvedek ezen...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. 2009. május 25. 11:5621160.

    Hexi, ma itt is nagyon meleg van, az előbb kiültem az erkélyre tanulni bikiniben, de másfél óra után bejöttem, mert már lassan odakozmáltam. :)

    A karnitintől nem várok csodát, olvastam is, hogy kb 5%-ban segít. De egy próbát megér, nem volt annyira drága sem. :)

    előzmény:
    hexilein72 (21159)
    2009-05-25  11:38
  43. 2009. május 25. 11:3821159.

    Hi Csajszik!

     

    Most jövök a futrinkabol, lenyomattam 1:14-et az uj terepen, annyira szep az az erdös resz, asszem most mindig errefele futrinkazok majd. De a mai jol lefarasztott, mert marha meleg van (25 fok mar most) es süt a nap ezerrel, sztem 3 litert kiizzadtam

    Meg betöltöttem a bodzat üvegekbe, majdnem 4 liter lett. Veül egy pici befözesi szalicilt tettem ra, remelem, elall (bar sokaig sztem nem kell neki, mert hamar megisszuk).

     

     

    Sita, na szegeny tesod, akkor most mar tenyleg vege a dalnak... Nincs nagyon elkenödve? Meddig voltak együtt?

    A szivacsos bicajos gatyo tenyleg nagyon jo G-nek is van, lehet, en is beruhazok egyre. Nekem is faj kicsit a seggem a tegnapi bicajozastol, pedug nem is tekertünk gyorsan.

     

     

    Boddika, de draga vagy a WALL-E-val küldöm a cimet (anyumet) priviben, kösziiiiiiiiiii  De te meg talald ki, hogy en mit köldjek neked cserebe, jooo? Vagy en talaljam ki?

     

     

    Wetike, az L-Carnitintol ne varj csodat, nekem is van es szedem is neha-neha, de attol sztem nem fogsz fogyni...

    Egyebkent a Lidlben is van, sztem ott olcsobb, mint a gyogyszertari.

     

     

    Gab, lusta turos ide is repülhet

     

     

    Evike, szupi, hogy jo volt a fesztival!

     

     

    Vik, majd szamolj be, milyenek voltak a terminatoros orak!

     

     

    Neki kene allni föööözni (zöldbab lesz), meg hajat is kene festenem...

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  44. 2009. május 25. 11:3121158.

    Évike, a Carnitint a BioTech boltban vettem, még az aerobicnapon kaptunk oda törzsvásárlói kártyát, amivel most hétvégén -20% akció volt, úgyhogy ezt gyorsan be is vetettem. :)

    Tök jó, hogy jól éreztétek magatokat a borfalun, becsiccsenteni nem nehéz ebben a melegben. Ügyi vagy a 3,5 órával!

     

    Vik, mégis csak kimentetek Norbira ti is? Ja, én is csodálkoztam, mert világosan emlékszem, hogy a plakáton 90 percesnek volt hirdetve. De azért jó volt, ugye?  :)

    Neked is köszi, hogy gondoltál rám, aranyos vagy.

     

    Sita, ilyenem van pl: http://www.decathlon.co.hu/HU/product_6368780-18665349/ 

    I lyen pamutos az anyaga, szóval nem tudom miért hűvös időhöz ajánlják, de mindegy, én nagyon szeretem. :)

     

    Gabi, ja az elején kicsit bizonytalanka volt, de figyelitek, micsoda stílusváltás? :)

    előzmény:
    Évike86 (21157)
    2009-05-25  10:48
  45. 2009. május 25. 10:4821157.

    Sziasztok!

     

    Wetike ez olyan bosszandó, hogy lerobbant a busz. 45 percet csináltam a Norbiból, de nem volt jó. Csak a lábam fáradt el, ami amúgyis izomlázas volt.

    Utólag is nagyon boldog névnapot!

    Megkérdezhetem, hogy hol vetted az L-caritint? Body boltban, vagy máshol?

     

    Gabye nagyon csinosak a ruháid! Az utolsó tetszik a legjobban!

     

    Ditte jó lehetett ez a rekorddöntés. És te megvetted az új Réka dvd-t? Ha igen, majd számolj be róla! És nem tudod mennyibe kerül?

     

     

     

    Borfesztivál nagyon jó volt szombaton. Voltak koncertek is, feldolgozásokat játszottak, de legalább ismerem őket. És nagyon fincsi borok voltak. Kissé be is csicsentettem, de ilyen is jó régen volt.

     

    Nekem kb. 3,5 órám van. Nem tudom pontosan mert nincs itt a naptáram.

    Én ma pilatesre megyek, de lehet tornázom mást is.

    előzmény:
    wetike (21126)
    2009-05-23  16:56
  46. 2009. május 25. 10:1221156.

    Hello Csajok,

     

    Bocsánat h. nem voltam, megint nem volt net, teljesen felháboritó ez a tvnetwork, remélem a számlájuk is ilyen hiányos lesz ... :(

     

    Most dolgozom nagyon, mert hétvégén nem tudtam :(

     

    Hétvégén kint voltunk Norbin, Növéremmel és a gyerekekkel,jó volt, de a 90 perc helyett csak 1 óráa torna volt :( Sajnos nem votl még dvd új,pedig picit reménykedtem! :)

     

    Tegnap nálunk a lakcsin, jó kis buli volt, gyerekek léptek fel, koncert volt, jól éreztük magunkat:) Elötte megcsináltam Réka 3. felsőtestet és hasat, utána este meg futottam. Igy a hétre 4 tornám van és 2 futásom, ma meg megyek dupla tornára, nagyon kiváncsi vagyok.első egy zsirégető, msik alakformáló a terminátornál:) Képzeljétek a fitneszterem pár tanára is felépette egy vegyes step bemutatóval a bulin tegnap:)

     

    Megprobálok visszaolvasni.

     

    Wetike, akartam neked irni Norbiról, de lemerült a telom. Utolag boldog  névnapot!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2009. május 25. 10:0521155.

    Szép napot csajszik!

     

    Wetike, köszi a linket, tegnap este már nem ültem gép elé, pedig gondoltam megkeresem, de így még egyszerűbb volt..Az elején kicsit bizonytalan volt a hangja, de aztán nagyon odatette megát..

    Majd írd meg h milyen hatása van ennek az L-Carnitinnek...

     

    Boddi, ha ez a stilus bejön neked, akkor mindenképp megéri bekukkantani a C&A-ba

     

    Sita, jó kis mozgalmas hétvégétek volt..Azért 20 km elsőre egy seggel

     

    Hexi, megint belehúztál a sportiba, ügyes vagy!

     

    Noé, a lustarétes nagyon jó lett, röptetek fénypostával

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2009. május 25. 09:4721154.

    Sziasztok!

     

    Hexi, mennyi rengeteget sportiztál! Küldj nekem légyszi az energiádból! A lázmérőt úgy sikerült eltörnöm, hogy kicsúszott félkómámban a kezemből a telefon, és pont ráesett a lázmérőre. Ne ettől röktön felébredtem!Szerencsére a higanyos része nem sérült meg! Tényleg Hexi, elküldöd a címedet, mert megvan a WALL-E, postázom, igaz, eléggé megkésve

    Gabi, szuuuperek a rucijaid, naygon tetszenek! Ezek szerint ideje nekem is elmennem a C&A-ba.

    Wetike, lerobbant a busz?milyen az a prósza?

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (21123)
    2009-05-23  13:05
  49. 2009. május 25. 09:2621153.

    Ez a Susan nagyon jó!  Az eleje kicsit bizonytalan volt, de aztán csak megcsillantotta a hangját. De a kissrác tegnap nekem még döbbenetesebb volt. Amit Gabi linkelt be.

     

    Na, akkor majd nézünk olyan párnát a fenekünk alá  Nem is tudtam, hogy van ilyen.

    előzmény:
    wetike (21152)
    2009-05-25  08:54
  50. 2009. május 25. 08:5421152.

    Jó reggelt!

     

    Sita, na akkor kiélveztétek a biciklit, na akartok sokat menni, ajánlom, vegyetek szivacsos nacit, Decathlonba vannak olcsón, nekem pl van szivacsos boxerem, na az sztem még jobb, bármilyen nadrágnak alá tudod venni és nem töri fel a feneked!

    Tesódéknál akkor áll a bál megint?

    Azt a lusta/beleszórom túróst próbáld ki,  egyáltalán nem bonyolult, nagyonnagyon egyszerű és tényleg isteni!

     

    Na én ma reggel ugye lemértem magam hát majdnem elájultam az értékektől, nagyonnagyon rosszak, úgyhogy muszáj lesz komolyabban venni itt ezt a mozgás/kaja témát...

     

    Mindenesetre addig is itt van nekünk Susan Boyle újra!

    http://www.youtube.com/watch?v=U7Ayk9G7-sc

    Macskák: Éjfél, én nem szeretem ezt a számot, pont azért, mert annyian énekelték már el, annyira lcsépelt lett és erőltetett, de ilyen szépen rég hallottam énekelni, nem erőltetett, természetes, jó hallgatni!

    előzmény:
    _sita (21151)
    2009-05-25  07:59
  51. 2009. május 25. 07:5921151.

    Sziasztok!

     

    Huhh, jó kis zabával telt a tegnapi nap és nulla mozgással  Na jó, szombaton letekertünk vagy 20 km-t összesen, és igen Boddika, tudom, hogy szóltál, de nem bírtunk ellenállni. Tegnap is tekertünk egy kicsit, alig bírtam ráülni a bicajra a szombati maraton után

     

    Tesómat hazaköltöztettük a pasijától most másodjára, remélem, ennyi volt. Állítólag nagyon féltékeny a srác, és ha tesóm Kecskeméten van a fősulin hétvégente, akkor kb. 1-2 óránként hívja a srác, hogy mit csinál. Na hát ezt nem sokáig lehet így bírni, az biztos.

     

    Hexi, akkor neked jó kis adag gyűlt megint össze

     

    Noécsike, te is összehoztad a 4 órát

     

    Ditte, tényleg, akkor most vettél DVD-t? Én is meg fogom venni, tuti, kíváncsi leszek rá.

     

    Petrácska, megvan az engedély a kutyura?

     

    Ungi, nálatok hogy telt a hétvége?

     

    Gabi, gondoltam rád a lustisütivel, mert már olvastam én is valahol, hogy nem egy nagy ördöngösség, de még jó, hogy nem csináltam meg azt is, kétszer fagyiztunk tegnap, plusz nasi, ez-az.

     

    Boddika, hogy vagy most? Jól telt a hétvége? Az az ismerősünk, ahol van az egyéves kisfiú, most megint belehúztak a babaprojektbe. Tegnap találkoztunk velük, hát most már szaladni kell a  gyerek után, mert megy mindenfelé, mindent felvesz a földről...

     

    Missike, merre vagy? A puci képeimet le kellett törölnöm a pendrive-ról, mert még csütörtökön a kollega kölcsönkérte egy pillanatra. Én meg kinézem belőle, hogy túl kíváncsi.  De lehet, hogy otthon még megvan, csak nem nagyon ülök gép elé este meg hétvégente.

     

    Wetike, akkor tetszett a családnak az ajándék

     

    Szép napot mára lányok, jók legyetek  Ma jóga!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  52. 2009. május 24. 22:4821150.

    Sziasztok!

     

    Nagyon köszönöm a köszöntéseket lányok, hogy gondoltatok ma rám. :) Jelentem Anyukám nagyon örült az ajándéknak, volt nagy mókázás az ajándékom miatt. :) Én egy kis pénzt kaptam, egy úszodabérletre pont jó is lesz. :)

     

    Hexi, itt ma sztem nem volt annyira jó idő, reggel kifejezetten hűvös volt. Remélem holnap jó idő lesz, hogy tudjak az erkélyen tanulni. :) Megint nagyon ügyes voltál a heti adagoddal! :)

     

    Noémi, neked is gratula a mai futáshoz, meg a 4 órához, nekem maradt 3 óra a hétre. 

     

    Ditte, annyira átjön, hogy milyen jól éreztétek magatokat, kicsit bánom is, hogy nem mentem, de talán majd jövőre. Nem vettél új Réka dvd-t? :)

     

    Diamond, hidd el, mi is azért mozgunk, amiért Te: formálódni, feszesedni, fogyni. Persze többkevesebb lelkesedéssel, de egymást mindig bíztatjuk a nehéz időkben és erőt merítünk a másik sikeréből és akaraterejéből. Hidd el, a mozgás jó, hiszen utána annyira jó érzés, önbizalmat ad, sikerhez vezet, ésatöbbi, ésatöbbi! Válassz olyan mozgást, amit igazán szeretsz csinálni és mris könnyebb lesz!

     

    Ja és én ma vettem L-Carnitint, úgyhogy reggel lemérem magam minden szempontból aztán szedem a Carnitint és várom a hatást. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  53. 2009. május 24. 21:1121149.

    kukoricaprosza

    Hogy miket irok

    előzmény:
    hexilein72 (21148)
    2009-05-24  21:10
  54. 2009. május 24. 21:1021148.

    Szep jo estet Lanykak!

     

    Na itten vagyok megint, egesz nap be se löttem a gepet, mert nalunk megint olyan szeeeep idö volt! Nem kanilula, csak 24-25 fok, de napsütes es semmi szel, barnultam is rendesen megint!

    Reggel csinaltam egy Uj kihivast extra seggel es derekkal + dupla hassal, igy 6,5 orara növekedett a heti mozgasadagom (ha a nordic walkingot nem szamolom, abbol is volt 1 ora "rendes" menetelös + 3/4 ora a sulisokkal, na az inkabb seta volt ), 4 futas es 2,5 torna, meg most este bicajoztunk a fiukkal 1 orat, de ezt sem szamolom igazi sportnak, mert csak setagalopp tempoban nyomattuk.

     

    Noecsi, örülök, hogy kielveztetek a kert nyujtotta elönyöket, en is imadok kint ücsörögni es emmit se csinalni  Azert ma dolgozgattam is kicsit benne, mert mnar nagyon rafert egy kis gyomlalas (tudod, a garazslejaro melletti disznövenyes resz), egy jo oran at huzogattam belöle a gazt, de most megint tökszeeeep

    Jajj a kukoricaprozs ISTENI!! Nalunk is mindig a mama szokott csinalni, jooo sok tejföllel, kukoricalisztböl, fincsi ropogosra sütve tepsiben, sajna nincs meg a receptje (mamam mar regen meghalt szegeny), de gyerekkent nagyon szerettem. Majd körülnezek a neccen, hatha talalok recit valahol.

     

     

    Diamond, nagyon ügyi vagy a fogyival, sztem az 55 kilo tökeletes lenne. Majd meglatod, megszereted te is a sportot, ha kitartoan csinalod hosszabb idön keresztül. En neha mar at is esem a lo masik oldalara es tulzasba viszem, de azert figyelek, hogy egeszseges meretek közt maradjon.

     

     

    Sita, igen, igen, en is könnyitettem mostanaban a szekrenyeinken, jo erzes, ha van bennük egy kis hely.

     

     

    Most meg eppen bodzaszörpöt csinalok, mert bicajozas közben szedtünk egy nagy zacsko bodzat es abbol akarok cukormentes szörpöt kesziteni, mar leforraztam a viragokat, most hagyom allni a löttyöt 1-2 napig. Csak azt nem tudom, milyen es mennyi tartositoszert tegyek bele, mert cukor nelkül tutira nem fog elallni anelkül... Majd holnap nezek valamit hozza.

     

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  55. 2009. május 24. 19:5121147.

    Wetike, nagyon boldog névnapot Neked!

    Azért maradtunk a kertben, mert egy kis friss levegőre vágytunk a heti panelrengeteg után.

    Én nem ismerem ezt a prószát, kíváncsi vagyok milyen lehet. Mi vagyis a Mama szokott csinálni illetve mesélni a gyerekkori kukoricaprószáról.

     

    Gab, itt esett két csepp a városban, de szüleimnél 15 km-re innen már tényleg 2-3 hónapja egyetlen csepp sem.  Siralmas. A tegnapi Híradóban is hallottam, hogy több ilyen terület van az országban, úgyhogy várható mindenféle áremelkedés a mezőgazdasági károk miatt.

    Milyen lett a lustarétes? Ha fini és van még, akkor kinyitottam az ablakot, küldheted.

     

    Petrácska, na, beszéltél apuddal? Remélem, rászántad magad és siker koronázta a kérésedet.

    Én nem emlékszem, hogy említetted volna a matek eredményt, úgyhogy megtennéd, hogy elárulod.

     

    Aditte, tényleg annyira átjön a soraidból, hogy milyen jól éreztétek magatokat. Ne máááá, lehetett már venni az új Réka dvd-t? Mi vajon mikor juthatunk hozzá? Gondolom ez a tegnapi nap volt az első alkalom, hogy árusították, úgyhogy remélem, a napokban már ide is eljut a pékségükbe.

     

    Hexi, jó lehetett ez az új kör azzal a hegymászással.

     

    Diamond, sógornőm is pont ezt a fajta súlyzót ajánlotta, egyébként én is lehet, hogy beszerzek majd egyet, mert én is szeretnék csinos, kecses vállakat és vékony, de formás karokat.

    Nálad is el fog jönni szerintem a mozgás szeretete, én soha nem gondoltam volna, hogy valaha így fogok érezni, de egyszercsak engem is elért. Persze kivételek vannak, amikor rühellek nekiállni, de most már legtöbbször nem muszájból csinálom. És ez nagyon jó. Én is voltam 80 kg is, most én is 65 környékén vagyok, tudom, milyen érzés kisdisznónak lenni. De most már tényleg próbálj felengedni és örülni az elért sikereknek, mert igazán nagyon ügyes vagy és büszke lehetsz magadra. Tudom, nem könnyű, bagoly mondja verébnek....

     

     

    Tegnap végül baromi nehezen, de nekiálltam annak a 20 perc hasnak, ma meg futrinkáztam egyet az előbb, végre nagyon jól ment, így sikerült összeszenvedni a heti 4 órát.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  56. Torolt_felhasznalo_975702
    Torolt_felhasznalo_975702
    2009. május 24. 17:2121146.

    Köszönöm lányok a sok dicséretet,nagyon aranyosak vagytok!

    Ez a tárcsás súlyzó jó ötlet,hogy lehet cserélgetni rajta a súlyokat.Lehet beruházok egy ilyenre!Mondjuk nem akarok én izom kolosszus lenni,csak tényleg a karom nagyon csúnya.Azért ez olyan abszurd valahol,hogy valaki hasra hízik,valaki fenékre,vagy combra,én meg karra...najó nyílván a többire is,de azért ilyenkor komolyan irigylem a nagyfenekű lányokat,akik büszkén felvehetik a nagy melegben az ujjatlan felsőket:)

     

    Hexilein 85kg-al kezdtem a fogyit,jelenleg 65kg vagyok és 55kg lenne a cél.A magasságom miatt ez lenne az optimális,egészségileg is,meg alak ügyileg is.Aztán persze még jó lenne 5kg-t fogyni,de nem kergetek hiú ábrándokat.Egyelőre az 55kg is nehezen megvalósítható célnak tűnik.Csak tudod a a sok fogyás-hízás nagyon megviselte a melleimet,szóval egy mell plasztika még minimum vár rám és ahhoz jó lenne minnél kevesebb kg-nak lenni,mert műtét után 1-1.5hónapig nem lehet tornázni,rám viszont könnyen rakódnak a kilók...

     

    Évike hogy hogy benned is vannak ilyen gátak?a pároddal sem mész le szívesen konditerembe?

     

    Elképesztő csajok egyébként,hogy  mennyit mozogtok,főleg,mert úgy látom,nem kizárólag muszájból csináljátok,hanem sokatok azért csinálja,mert szereti is!Én még sajnos idáig nem jutottam el fejben,de komolyan jó olvasni titeket mennyi mindent csináltok,motiváló az egyszer már biztos

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. 2009. május 24. 11:3221145.
    Megdőlt, persze!!!
    előzmény:
    _sita (21144)
    2009-05-24  11:15
  58. 2009. május 24. 11:1521144.

    Sziasztok!

     

    Csak gyorsan bekukkantottam, mert

     

    Wetike, Boldog névnapot kívánok!

     

    Ditte, nagyon jó lehetett a tegnapi nap. De most akkor megdőlt a világrekord vagy nem?

     

    Gabi, köszi a megasztár-linkeket, megnéztük, a kissrác döbbenetes volt

     

    Megyek is, mert ebédelünk lassan valamit, aztán tesómhoz megyünk pakolni. Most reggel meg mi pakoltunk, két zsáknyi kidobandó ruhát ganéztunk ki a szekrényekből. Mindjárt van helyünk.

     

    Jók legyetek ma is (ma már nincs 30 fok)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  59. 2009. május 24. 10:3821143.

    Sziasztok, jo reggelt!

     

    Huuu, olyan "masnapos" vagyok, tegnap 1/2 2-ig teveztünk es egyszerüen nem birok ma felebredni....

     

     

    Aditte, szuper lehetett az a rekorddöntes, süt a soraidbol, mennyire jol ereztetek magatokat!

     

     

    Gaby, Wetike, latom, ti is sokaig fent voltatok tegnap!

     

     

    Wetike, nagyon boldog nevnapot tölem is! Ez az aludttejes nagyon jol hangzik, nagymamim szokott ilyet csinalni meg joooo regen es aludttejes prosza volt a neve.

     

     

    Gaby, a szoros turost en is ismerem es szeretjük is, csak itt nincs normalis, morzsalodo turo, csak kremes, abbol meg nem nagyon lehet elkesziteni.

     

     

    Petracska, naaaa, megkerdezted mar apukad kutya ügyben? Ha meg nem, akkor vegyel egy nagy levegöt es allj ele, szoritunk, hogy igent mondjon!! Ha ennyire szeretned, tuti nem mond nemet!

     

     

    Kepzeljetek, tegnap este 1/2 8-kor elmentem meg futni es egy uj kört probaltam ki, arrafele meg sosem voltam. Egy csodaszep, nagyreszt erdei ut, aztan ugy 100-150 meteren egy hegyi ösvenyen kell felfele maszni, utana egy golfpalya kellös közepebe er ki az ember. Nagyon-nagyon szeeeep, nyugis, nem aszfaltos, asszem ezt a köröcsket többször beiktatom majd (tegnap 1:08-ba tellett az egesz, de eleg lightosan nyomtam, mert nezelödtem vegig).

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  60. 2009. május 24. 00:5421142.
    Hello, csajok!!!

    JAjj, annyira, de annyira jó volt a mai nap!!!
    nemhiába vártam!!!

    Nem is tudom hol kezdjem: a Flórián pékségben regisztráltunk, volt pólónk, nagyszerű volt a csapat, mikor odaértünk már javában ment vmi koncert (nemtom kik, de mindenféle szupi slágereket nyomtak, annyira jó volt a hangulat, még a stadion leghátsó részében is állva énekeltek!!!), összefutottunk a többi sárgapólóssal is (minden pékségnek más színű pólója volt), énekelgettünk, körbetáncoltuk a párommal a stadiont, ettünk kakaóscsigát, amivel fel is állítottunk egy új rekordot: 10500 db kakóscsigát sütöttek a nap folyamán! volt friddítő, tényleg nagyon jól megcsinálták az egészet
    körbenéztünk, volt mindenféle ajándék, kaptunk svájci cellulitkrémet meg fűszereket, teaport vagy nemtom mit, még nem kóstoltuk meg...
    aztán jött Czanik Balázs, hát arra nem álltunk be, kb. 45 percen keresztül halálra edzette a népet, mintegy bemelegítésképp mi csak ültünk a fűben és napoztunk, szépen fújdogált a szél, a lehető legkellemesebb idő volt ehhez a programhoz! aztán jött Norbi, Réka, 2 csajszi edzőtársuk, még a gyerekeiket is felhozták picit a színpadra és kezdődött az egész kb. negyed óra csúszással, de nem baj! Mindenkinek le kellett mennie a stadion füvéről, mert csak egyesével oldalról engedték be az embereket, minden szektor "bejáratánál" állt egy rendező srác és huzogatta a strigulákat, hogy aztán össze tudják számolni, hogy hányan vagyunk. Innentől kezdve a fűről lejönni csak hordágyon lehetett na jó, tényleg, csak aki rosszul volt az jöhetett le. Maga a rekord döntés 2x10 perc volt, az első a legtöbben együtt kick-boxoló ember, a második a legtöbben együtt táncoló (ezt mondjuk nem értettem, miért tánc, de mindegy). Közben és után volt még torna, az egész kb. 60 perces volt, de nagyon jó! Mindenhol kamerák, fotósok, Balázs is beállt, Norbi is néha lejött közénk tornázni egy felejthetetlen élmény volt! Utána Norbi, Réka és Katinka is autogrammot osztogatott vagy 2 órán keresztül, é is kaptam a pólómra, nagyon kedvesek voltak, mindenkivel leálltak fotózkodni is, tényleg halál nyugodtan, beszélgettek, aláírtak... már lehetett vsárolni Réka új dvd-jét is...
    volt közben megint koncert: Groovehouse, mi napoztunk mégegyet a puha fűben és a végén jött az eredményhirdetés, miszerint, ha nem is sokkal, de mindkét rekordot megdöntöttük! Oklevél osztás stb és még pár friss meleg kakóscsigával a gyomrunkban elhagytuk a terepet! Tényleg nagyon jó volt, kár, hogy nem jöttetek csak ezt az egyet sajnálom, nekem egy életre szóló élmény volt az tuti! annyira jó volt 2000 emberrel együtt ordítani minden rugásnál, minden ütésnél és együtt folyt rólunk a víz! állítólag lesz jövőre is, hogy ismét megdöntsük a rekordot, én tuti ott leszek!




    Simset én is játszom, meg Rollercoaster Tycoont! Huh, most megyek aludni, fél 6 óta fennt vagyok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  61. 2009. május 24. 00:3321141.

    Nálunk nyílt egy szociális bolt, onnan van a házitej, dobozossal ne próbálkozz! Piacokon is lehet kapni házitejet esetleg ott nézz körül!

    Na ja, megyek, csak közben spanyol barátnőmmel tárgyalunk msn-en, tervezgetjük az augusztusi utazást. :)

    előzmény:
    Gabye (21140)
    2009-05-24  00:29
  62. 2009. május 24. 00:2921140.

    Na ugye hogy ismered, túrósoknak kötelező darab!!HHhúúú..Istenien hangzik ez a bigyó, ide a receptet nekem..Csak azt nem tudom ezekből a mai tejekből lehet-e aludttejet csinálni..

     

    És hát nagyon szívesen! Akkor isten éltessen a napján is, ha már így ittragadtunk ..Na de most már nyomás aludni!!

    előzmény:
    wetike (21139)
    2009-05-24  00:25
  63. 2009. május 24. 00:2521139.

    Gabi, igen, akkor azt hiszem tudom milyen süti ez, én beleszóromtúrós néven ismerem, ez a kedvencem! :) A prósza az egy nagyon különleges süti, igazából kb sült aludttej. :) Nem tudom pontosan Anya hogy csinálja, kevés (9 evőkanál) liszt meg tojás, egy tejföl kel bele, meg egy liter aludtej, némi cukor, nem sok. Ezt a trutyit bele a sütöbe, tetejére meg lekvért rakni, mintha befőtt lenne, ilyrn darabokban, meg ugyanígy tejfölt. Megsül, hidegen kell tálalni, igazából a liszttől összeáll az aludtej, de ugye semmi tésztája, ilyen megszilárdult-sült aludttej, nagyon finiiiii! Majd elkérem a receptet Anyától és felteszem a blogra. :)

     

    Ja és egy angyal vagy, hogy így észben tartottad a névnapom, igen, valóban ma van és ma azért is jönnek a nagynénémék, nem csak Anya szülinapja miatt. Nagyon szépen köszönöm!

    előzmény:
    Gabye (21135)
    2009-05-24  00:02
  64. 2009. május 24. 00:1921138.
  65. 2009. május 24. 00:1321137.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. 2009. május 24. 00:0321136.
    előzmény:
    Gabye (21135)
    2009-05-24  00:02
  67. 2009. május 24. 00:0221135.

    Helló Wetike..Én meg a Youtube-on nézem a Britains Got Talent résztvevőit, de azt hiszem lassan elteszem magam..

    A lusta rétes az egy túrós süti, és igazából attól lusta hogy csak beleszórsz mindent a tepsibe..Sztem ismered csak legfeljebb más néven!!..Én viszont sztem még nem ettem prószát..Az milyen?

     

     

    És akkor itt ragadom meg az alkalmat - nehogy úgy járjak mint Sitánál, hogy elkeveredek - hogy Boldog Névnapot kívánjak holnapra!!

    előzmény:
    wetike (21134)
    2009-05-23  23:48
  68. 2009. május 23. 23:4821134.

    Gabi, én itt vagyok, csak most lett vége a filmnek, amit tegnap néztem és ma megnézettem Anyáékkal is és mentem megbeszélni. Milyen az a lustarétes? Jujj, én az előbb megkóstoltam a prószát, hát valami nagyon finom!!!! Igazi házi aludttejből, váá, holnap győzzem visszafogni magam.

     

    Amúgy nem szívok sokat a busszal, ahhoz képest, hogy 5 éve heti szinte  buszozok odavissza 2-2 órákat, nem nagyon volt rossz tapasztalatom. Csak múltkor volt a baleset, most meg a lerobbanás. De így is hazaértem délre végülis.

     

    Ja és igen, Marcsiék Ausztriában vannak a nárcisz fesztiválon.

    előzmény:
    Gabye (21133)
    2009-05-23  22:51
  69. 2009. május 23. 22:5121133.

    Jó estét kis zöld emberkék ..

     

    Aranyosak vagytok a ruha dícséret miatt, én is nagyon örülök nekik. Persze tudom hogy felvéve mutatnánk igazán de olyan szerencsétlen vagyok az önfotózással..Így be kell érni ennyivel

     

    Wetike, program..Hát délelőtt anyuéknál, dálután gyors taki, aztán ugye ma voltam ex kolegináéknál kicsit csacsogni és a kocsi szervizelésért cserébe vittem nekik egy nevenincs kakósat (mivel fogyóznak inkább valami light-os sütit kért a kenyér helyett) Nagy sikere volt..Holnap megint megyek anyuékhoz, lustarétest sütni - túrós testvéreimnek, majd küldök az éteren át, délután pedig kvázi indul a hét, megyek spinningre

     

    Jaj ez a busz, sokat szivsz vele..A tanuláshoz kitartást, sajna a szóbelire nagyon nehéz egyedül készülni, de nem lesz gond

     

    Hexi, nagyon jól hangzanak ezek a grilles cuccok..Tényleg mikor mentek nyaralni?

     

    Noé, sajnálom hogy nem mentetek Balcsira..Itt tegnap esett az eső este, ezekszerint nálatok nem..Pedig nem vagyunk messze.. Igaz nem sok, de egy öntözéssel felért és szerencsére nem volt vihar..

    Azt hiszem egyébként hogy Marcsiék Ausztriába mentek, nekem ilyesmi rémlik, de persze majd kiderül ha megjöttek, az lesz a tuti

     

    Petrácska, szorítunk holnap

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  70. 2009. május 23. 22:4121132.

    Sziasztok!

     

    Noémi, jujj, pont kifogtátok a rossz időt akkor tegnap. Többiek nem fáztak, vagy akkor miért maradtatok a kertben? A húzódzkodást ne bánd, nem is túl nőies. :) Na a konditeremre kiváncsi leszek, miket mesélsz, mennyire jön be, mennyire formálódsz tőle!

     

    Ja és csak holnap jönnek át nagynénémék, akkor lesz a banzáj, de amúgy epres túrótorta lesz a Daubnerből. Meg Anya csinálta aludttejes  prószát. Ezer éve nem ettem, nyammi!

     

    Petrácska, nektek meddig tart a tanév? A sims3 kb két hét múlva jelenik meg, aztán nyáron sokat játszhattok vele. Én nagyon drukkolok, hogy legyen kiskutyus, állj apud elé bátran, figyu, mit veszíthetsz? Ha nem mered megtenni, akkor utólag bánhatod, hogy meg sem próbáltad! Szóval HAJRÁ!

     

    Boddia, annyira sajnálom, hogy nem sikerült jól a buli! Voltatok ma a rekordon? És Ditte

     

    Én ma ügyi voltam, capo. 2-t nyomtam (plusz kiegészítésként még hasat), így van egy órám mára is, hát jól megizzasztott ez a Pufi, ez a 2-es capo jó nehéz, elég régen is csináltam, de azért jobban ment, mint amire számítottam. Kicsit érzem a popsim a tegnapi Réka3tól, na nem csoda... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  71. Torolt_felhasznalo_341291
    Torolt_felhasznalo_341291
    2009. május 23. 22:0821131.

    Sziasztok csajok!
    Na, most sikerült egy kicsit visszaolvasnom! Nagyon hiányoztok, már alig várom, hogy vége legyen ennek a tanévnek, mert már a fülemen jön ki ez az egész!

    vik- Nagyon csini vagy ebben a ruciban, tényleg illik hozzád!Jajj, de irigyellek a formás kis vádlid miatt, bárcsak nekem is ilyen lenne!Jó szórakozást az esküvőhöz!  :)

    sita-Sajnálom, hogy csak így utólag, de Nagyon- Nagyon Boldog Névnapot! :) M-nek nagy szerencséje van veled, hogy ilyen kedves vagy. Tök jó, hogy sikerült a nyelvvizsga! Gratulálok!
    boddia- Hova mentetek bulizni, ami nem tetszett annyira?
    wetike- Boldog születésnapot anyukádnak! :) Jajj, a Sims3-at már úgy várom. A hugommal már január óta várjuk,, mert eredetileg ugye akkor jelent volna meg. Már a videokártya is meg lett véve, már csak be kell tenni a gépbe, addig pont megjelenik a sims3, dejó... hát nem tudom, anyukám hogy fog minket kirobbantani a géptől egy pár napig. Amikor megjelent a sims2, addig játszottam vele, míg be nem lázasodtam. :) Tök jó lehetett ez a balatoni progi! Akkor neked már megvan az idei év első leégése. Reméljük az utolsó is.:)

    hexi- Ma mi is grilleztünk! Halacskát, meg zöldségeket, én meg csináltam fagyit (epres-mascarponésat, kókuszosat és fehércsokisat) úgyhogy én is jól teletömtem magam.
    Ez a doki tényleg elég felháborító.. Elhiszem, hogy feldühített! A Sacher-tortád meg biztos nagyon fini lett!Szurkolok nektek, hogy sikerüljön eladni a Touareget!:)
    Gabye- Naggyon jól néznek ki ezek a cuccok! Csinik! A C&A nekem is tetszik, én is szoktam jó cuccokat találni ott.
    Diamondbunny- Hű, nagyon ügyes vagy a fogyással! 20 kg.. nem semmi! Jó nagy akaraterőd van!:)
    Marcsi- Jajj, akkor sok sikert az Angliai jövőhöz. Ez tényleg nagyon szuper! Szorítok nektek!
    Noémi- Azért ez a kcal számolgatás nagyon durva lehetett, nem csoda, hogy egy idő után belefáradtál. Ez iszonyú sok idő lehetett. Én is számolgattam a kcal-kat, sőt, még ma is észben tartom nagyjából, hogy mennyit eszek, és lefekvés előtt mérlegelek, de úgy komolyan kiszámolni nem csináltam soha.
    Persze, tudom, hogy az a legeredményesebb.

    Csajok, nagyon ügyik voltatok ezen a héten is a sok tornával. Én nem büszkélkedhetek, mert erre a hétre eddig 3 nyomorult órám van. Ebből 1 futás. Tegnapra tornát terveztem, a beborult idő miatt (amiből persze nem lett semmi itt) de a hugom barátnője átjött, és itt is aludt, úgyhogy nem álltam le tornázni. Viszont, ami jó hír, hogy kedden lefutottuk a 2000 métert, és nekem 9:37-re sikerült. A 2. lettem az egész osztályban, lányok közül az első. Na ez eléggé feldobta a kedvem. Persze tudom, hogy ilyen iramot nem lehet 1 órán keresztül tartani..

    Nem is emlékszem, hogy mondtam-e már a matek kisérettségim eredményét.. de azt hiszem igen.

    Lányok, nem tudom emlékszetek-e rá, de mondtam még régebben, hogy szeretnék egy kutyulit. Hát most ott tartok, hogy anyukámmal már majdnem lerendeztem a dolgot, apukámmal viszont beszélnem kellene, de valahogy nem megy. Nem merek odaállni.. viszont van egy kutyi, akit júliusban lehetne elhozni, de ehhez max. holnapig válaszolnom kéne, hogy akkor okés-e. Már hétfő óta tervezem, hogy beszélek apuval, de nem megy.. Szóval holnap már muszáj leszek összeszedni minden bátorságom, és meggyőzni.. Remélem vajszívű lesz. :) Légyszi szurkoljatok!!:)

    Na, most már megyek, elteszem magam holnapra!

    Sziasztok!

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  72. 2009. május 23. 20:1621130.

    Hahó Jányok!

     

    Marcsi, tényleg, most hova utaztatok, nem is emlékszem, hogy írtad-e az úticélt. Már követni sem lehet, annyit mentek.  Ami persze irigylésre méltó.

     

    Wetike, hát tényleg gáz ez az egyórás sorban állás, de összességében azért látom, jól éreztétek magatokat.

    Anyukádnak boldog szülinapot! Örült az ajándéknak? És végül milyen tortát ettetek?

    A Védett férfiakat nem én ajánlottam, de azért örülök, hogy tetszett.

    Igen, nagyon tetszik ez a Szabó Magda könyv is.

     

    Vik, basszus, de csini vagy. Már amit lehet látni, az nagyon jól fest. Ha készül a lagziban olyan kép, amin jobban látszol/látszotok, akkor azt pakold fel nekünk légyszike.

     

    Boddikám, írtam mail-t, remélem, megkaptad.

    De tényleg, hogy a fenében sikerült összetörni a hőmérőt? A higanyt megtaláltad? Vagy nem futott ki a helyéről? Vigyázz vele!

    Én sajna ma megint arra kényszerültem, hogy gyógyszert vegyek be a mensi meghozatalára, mert az 58. napon járok és persze sehol semmi és a nagyon cisztás petefészeknek különösen nem jó, ha sokáig csak "van" és nem dolgozik egy picit sem. Nem így akartam, de ez a mostani ciklus már szerintem egy kicsit jobb lesz. Legalábbis bízom benne és reménykedem.

    Ja, és én is visszatérek a higanyos mérőre.

     

    Gab, nahát milyen eredményesen vásároltál. Nekem a bal alsó ruci jön be legjobban. Azért magadon is megmutizhatnád ám, legalább egyet a 4 közül.

     

    Diamond, a Csajok előttem minden okosságot leírtak, már én is csak a dicséretekhez csatlakozom. Minden elismerésem a mínusz rengeteg kilóhoz!

     

    Sita, húha, kis szorgos voltál ma reggel látom. Jó körülményesre sikeredett akkor a bicó vásárlása. Én biztos kiakadtam volna.

     

    Hexi, király vagy a Rékákkal. Aaaaa, fagyigép. Na, erről mindenképpen számolj be! Joghurttal csináltad vagy tejszínnel vagy vegyesen?

     

    Évike, megint vírus? Na, fene.  

    Remélem, jól sikerült a mai program.

     

    Nem voltunk Balcsin, mert hát ugye besza*t az idő, kint voltunk szüleimnél, 3 pléd alatt fáztam az udvaron. Eső ott még mindig nem esett, pedig mikor tegnap jöttünk haza sógornőméktől (ellenkező irány), ott meg zuhogott. Kezdenek kikészülni a gyümölcsfák is, már alig bírják a növények a szárazságot.

     

    Áááá, végül tegnap már sajna semmit nem csináltam, inkább beszélgettünk. Próbálkoztam azért kicsit megint a húzódzkodással, hát nagyon gyatrán megy. És mivel sógornőm jár ugye erre az edzős tanfolyamra, elkezdett konditerembe is járni és jövő héten lehet, hogy csatlakozom hozzá. Persze a Ti hatásotokra.  Ír nekem majd edzéstervet is, elmondtam, hogy mit szeretnék (formálódni, fogyni), és mi az, amit biztosan nem (vastagodni, hízni).

    Mindjárt csinálok egy Réka 4. hasat, többre egyszerűen semmi humorom és akkor van 3 órám a hétre, meg holnap kellene még valamit, hogy a minimális 4 meg legyen.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  73. 2009. május 23. 17:2221129.

    Hexi, én mindig elkezdek vele játszani, aztán ráunok, mert ott is teljesen átlagos életet élek, eddig még nem nagyon kockáztattam, pedig lehet mindenféle vicceset is csinálni. Letölteni sztem bármelyik torrent oldalról lehet, de pár hét és a boltokban lesz. Hogy miben különbözik? Ahogy nézegettem, igazából abban, hogy lehet alapvető tulajdonságot választani a karaktereknek, pl bulizós, bezárkózó, meg életcélokat pl tudós, űrhajós, rock sztár, de sztem a legnagyobb újítás, hogy nem csak a házban lehet tevékenykedni, hanem van városi élet, meg átmenni a szomszédokhoz, vásárolni, ilyenek. Jó lesz ez. :)

    Jól hangzik a grillezés, majd megdumálok Sz-al, hogy jövő hétvégén ha megyek, akkor mi is grillezzünk, van nekik is grillezőjük! Mikor mentek Horvátországba?

    Szóbelim szerdán lesz, de majd úgyis szólok előtte.

    előzmény:
    hexilein72 (21128)
    2009-05-23  17:10
  74. 2009. május 23. 17:1021128.

    Wetike, ti is SIMS-eztek?? Nalunk a fiuk a SIMS 2-re nagyon-nagyon ra vannak kattanva!! Miben különbözik a 2-es a 3-astol? Es honnet lehet letölteni?

    Mikor lesz a szobeli?

     

     

    Gaby, szuperek a cuccosok, nagyon jokat vettel!! A 2. felsöt en is lattam itt nalunk kedden, emlexem ra!

     

     

    Evike, akkor majd beszamolot a borfesztivalrol! Meg a ducitornarol is, ha megcsinaltad!

     

     

    Mi meg nagyon fincsiket grilleztünk: ma curry-s pulykat is, hat isteni volt (eddig pulykat nem nagyon szoktunk, de nagyon bejött, föleg a currys füszerezes). Meg tarjat, sajtos kolbaszt, cukkinit, Halloumit (görög grillsajt), zsemlyet is tettünk fel pirulni, aztan a legvegen meg 2 almat alufoliaban. Basszus, uuuugy teletömtem magam megint  Le kell allnom, mert Krk-ön majd nem merem felvenni a bikinim

    előzmény:
    wetike (21127)
    2009-05-23  16:56
  75. 2009. május 23. 16:5621127.
    Ja és Petrácska, tudod mit töltök épp? SIMS 3! Már nagyon várom, hogy lejöjjön!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  76. 2009. május 23. 16:5621126.

    Gabi, nagyon tetszenek a ruhák amiket vettél, mindegyik nagyon vagány és kényelmesnek néz ki, olyan nőies mindegyik! :) Köszi a képeket. Nálad mi a program a hétvégén?

     

    Hexi, nektek jó grillezést és  nagyon ügyi vagy a soksok Rékával!

     

    Boddia, kimentetek a rekordra végül?

     

    Ditte, huh, jó sokat mozogtál megint a héten, mesélj majd a rekordról ma!

     

    Évike, mára jobb idő van, hajrá a bornaphoz ma.  Milyen ez a Norbiduci?

     

    Sita, látom jó a kedved és biztos ma is jól érzitek magatokat a sok bringázás után, hát tegnap sikerült jól megbonyolítani a vásárlást, de végül sikeresen megoldottátok és lehet sokat tekerni, de irigyellek titeket!

     

    Én ma megszívtam a busszal, ugyanis lerobbantunk útközben,  és 3/4 órát vártunk a pótlóbuszra, pedig direkt korán felkeltem reggel... Most próbálok tanulni, de annyira nincsen semmi kedvem, szóbelire annyira nehéz készülni...

    előzmény:
    Gabye (21125)
    2009-05-23  15:54
  77. 2009. május 23. 15:5421125.

    Hahó..Csak egy gyors bekukk, de látom este lesz mit olvasnom..Lefényképeztem a  ruhákat amiket tegnap vettem, gyorsan felteszem őket, aztán söprök tovább takarítani meg közben sütni!!

    A két felső az olyan bővülős, tunika szerű..A narancsnak nagyon jó puha, de szellős anyaga van..A tarka az feszesebb gumirozású, amolyan bögyös menyecskés..A fekete fehér ruha nyakbakötős bő aljú, a másik az vállpántos, aránylag egyenes szabású..Sztem ez új kollekció lehet, mert még minden méret volt..Próbáltam még másik ruhákat és felsőket, csak azok vagy méret vagy fazon miatt nem nyertek végül..

     

    Most rohanok tovább, pusszantás nektek!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  78. 2009. május 23. 15:2621124.

    Sziasztok!

     

    Hexi csak délután 4-től vannak programok, de majd beszámolok milyen volt.

     

    Diamond: Gratulálok a sikeres fogyáshoz! Megértelek, én ezért nem járok kondiba, pedig ezren mondták már, hogy ez hülyeség. Pl.: amíg a barátom járt edzeni, ő mindig mondta, hogy tök becsüli azokat, akik ducibbak és lejárnak a terembe, mert próbálnak tenni ellene. Szóval hajrá! Vagy a Réka dvd is jó. Nekem az 1kgos is nehéz, de vehetsz nagyobb súlyt is. Vagy valami készletet, amin lehet cserélgetni a tárcsákat.

     

    Sita milyen volt bicózni?

     

    Ditte majd mesélj a rekorddöntésről!

     

    Majd jövök valamikor, de csak tesóm gépéről tudok, mert én benyaltam megint valami vírust, ami megölte az avast-om állandó védelmét. Hétfőn vagy kedden jön érte a srác, és megcsinálja.

     

    Letöltöttem tesómnak a Norbi ducit 2008-at, és ahogy belenéztem kedvet kaptam a lépegetős tornához. Mint a főiskola erobikorája. Majd megcsinálom egybe a 3 részt, az 70perc.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  79. 2009. május 23. 13:0521123.

    Sziasztok Csajszikaim

     

    Mar total hianyoztok, de neccelvonason vagyok, mert olyan szuper idö van nalunk, meg tegnap is az volt, es mostanaban G is itthon van, vele is kell foglalkoznom

    Most mindjrt grillezünk, csak gyorsan visszaolvastam.

    De. lenyomattam 80 perc Rekat  aRR2-t es a RR4-röl a kart es a hasat, tegnap meg 1 orat nordic walkingoztunk Olival! Olyan kis ügyes, csak egyszer kellett vele megallni, amugy vegig jött velem, es most van egy nagy holyag a sarkan G is jött velünk, csak B nem, ö szülinapi partira volt hivatalos.

     

     

    Sita, köszike, olyan ari vagy Szuuuper a bicaj es tenyleg nagyon tuti csaj vagy!! Es tölem is nagyon boldog nevnapot igy utolag!!

     

     

    Boddi, hogy sikerült eltörnöd azt a lazmeröt??

    Hol voltatok bulizni vegül?

     

     

    Vik, jajj NAGYON bejön ez a ruci, tisztara az en stilusom is!! Meg is nezem majd ebayen, mik vannak, tuti vant fenn valami! Nagyon csini vagy!!

    Amugy Custo-s felsöm nekem is van, csak hosszuujju, nem nyari, nekem nagyon bejönnek!

     

     

    Wetike, nyami a shake, imadom öket en is!

    Mi meg vettünk tegnap egy fagyigepet, eppen keveri a masszat, mogyorosat csinalunk, kivancsi vagyok, milyen lesz (edesitövel, cukor nelkül).

     

     

    Kocsika ügyben meg mindig nincs hir, remelem, hamarosan jelentkezik a nöci, mi most nem hivjuk, hadd egye a frasz (mert minket is esz ugyis ).

     

     

    Gaby, szuuuoper, hogy ennyi cuccost talaltal, de KEPEKET mindenkepp kerünk am!! Amugy a farmershort, amit kedden vettem, szinten C&A-s, mostanaban tök jo cuccok vannak naluk!

     

     

    Noecsi, naaa, bokszoltal a soginödeknel?? Milyen volt amugy? Es a balcsis program?

    Amugy nagyon szepen köszike a dvd-t, megerkezett (de majd irok mailt is)

    Igen, a koleszterin: nalam a "rossz" magasabb egy kicsit a megengedettnel, de csak kb. 10%-kal, ami nem sok. Es a "jo" meg eleg magas, ami viszont pozitiv, a kettö aránya 3,4, ami szinten közepertek (0-5-ig normalis). Amugy a doki is at mondta, hogy ez föleg genetika, az etrenddel csak picit lehet valtoztatni rajta.

     

     

    Evike, milyen volt a borfesztival?? Mi a sopronin voltunk tavaly, jo volt, jo sok hazias kaja volt, meg fuvoszene, tetszett!

     

     

    Diamond, nekem is a ch-szegeny etkezes jött be mindig is (Atkins) fogyi teren, amugy meg a sok kardio sport! Mennyire akarsz lefogyni? A 20kg nagyon szep eredmeny!!

     

     

    Na menek, mar tuti ra lehet tenni a husikat a grillre, nyamiiiiii!!

     

    Mindenkinek szep hetveget!

     

     

     

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  80. Torolt_felhasznalo_975702
    Torolt_felhasznalo_975702
    2009. május 23. 10:4821122.

    Köszönöm lányok,hogy válaszoltatok és a tippeket is!

     

    Ezt a Réka dvd dolgot megfontolom,más sok helyen hallottam,hogy tényleg nagyon jók,csak én meg egy lusta kis disznó vagyok,és otthon mindig elsumákolom a mozgást,ezért is járok terembe,ha már ott vagyok,átöltözöm,legalább csinálok valamit.Csak már nem elég hatásos,úgyhogy lehet tényleg eljött Réka ideje:)

     

    Igazából még 10kilótól szeretnék megszabadulni,a magasságom/mélységem?:) megkívánja,mert csak 163cm-re nőttem.

    Szénhidrát megvonásos diétával fogytam az első 20kg-t,nekem ez vált be,bár lehet tényleg módosítanom kéne az étrenden is....

     

    Van a teremben több személyi edző is,igaz 3500ft egy alkalom velük,de még a pénzt sajnálom a legkevésbé.Inkább van bennem egyfajta szégyenlőség.Hiába a leadott 20kg,még mindig kövér vagyok,ha külsőleg talán már nem is annyira,belsőleg mindenképp,tele vagyok gátlássa,szégyenérzéssel,szorongással olyan dolgok iránt,amik valójában talán nincsenek is.Az edzőterem azon részébe is azért nem merek menni,ahol a súlyzók vannak,mert cikinek érzem,és félek,kinéznek onnan,az izomkolosszusok,meg a 45kg-os csupa izom szilikon csodák(ezt nem rosszalóan mondom,bár csak én is az lehetnék:))pedig hát a karomra jócskán ráférne a formásítás.Ezért is reméltem,hátha valamelyikőtök otthon csinál ez irányú feladatokat,vagy esetleg van is hozzá súlyzója,és tudna tanácsot adni milyet/mekkorát érdemes venni,stb...

     

    Köszi mégegyszer,hogy ilyen kedvese "fogadtatok" válaszoltatok:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  81. 2009. május 23. 09:5921121.

    Sita, gratulálok a bicajhoz, így már tekereghettek körbe-körbe! Ilyen sportos lábbal ébredtél? Ez igen! Akkor izgi napod lesz! Azért ha holnap nem tudsz ülni, akkor mi szóltunk! És már ki is takarítottál? Kölcsönkérhetlek?

    Vik, csak pislogok, hogy milyen későn álltál neki a torninak, wooooooow!

     

    Na megyek, pussssssz

     

    jah, Sitám, megkérdeznéd anycidat, hogy árvácska magjaim ugye ki fognak kellni, ha múlt héten vetettem őket? Csak igen választ fogadok ám el!

     

    előzmény:
    _sita (21119)
    2009-05-23  09:47
  82. 2009. május 23. 09:5221120.

    Jó reggelt Csajócák!

     

    De jó sokat csacsogtatok még tegnap, ez szuuuuuper!

    Istvánom suliban, én már fent, mindjárt piac, bevásárlás, takarítás. A buli felejthető volt, az ingyenes helyeken is vagy 10-en voltak össz-vissz, kóvájogtunk egyik helyről a másikra, hátha van vmi jó buli, de nem, sehol. Fél 3 vagy 4-re értem haza.

    Noécsi, így csak 3 órát aludtam mérce előtt, de azért megmértem. Jól fel is ment az egekbe. Jah, és összetörtem a mércét. Most mehetek venni újjat. Amúgy nagyon magas a hőm, végig 37,2 felett van, sztem gyulladás miatt.

    Gab, köszi kérdésed, de még 1! hét a rákszűrés eredményéig. 3 hét alatt van meg! ???? végülis 8 ezerért 3 hét, vajon sztk-ban mennyi idő lehet? Na jó, a 8000-ben UH is volt, de akkor is! Shoppingoltál? Milyen felsőket, rucit vettél? Aranyosat írtál, köszike! Gab, nálam ez az "annyi mindent tudnék venni" csak akkor fordul elő, ha épp nincs nálam pénz

    Aditte, érezd nagyon jól magad, és fotózzzz! Én nem megyek, mert már most DÖG meleg van, amit nem bánok, mert én is napimádó vagyok, de azért nem merem bevállalni a tornát!

    Wetike de szuper, hogy megtaláltad azt a képet! Nagyon hátborzongató lehetettt! Érezzétek jól magatokat anyucid szülinapján, és a lánycival!

    előzmény:
    Gabye (21104)
    2009-05-22  21:09
  83. 2009. május 23. 09:4721119.

    Sziasztok!

     

    Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket, aranyosak vagytok  És igen, ilyen fasza csaj vagyok, hogy M-nek vettünk ajándékot, mondtam is mindenkinek  De egyébként ne tudjátok meg, hogy mennyit kínlódtunk vele. 4 órától este 8-ig tartott megvenni a biciklit, mert valamit mindig otthon hagytunk. Először elhoztam a régi bicót, mert beszámították. Aztán haza kellett menni csekkekért, az áruhitelhez. Aztán a céges kulcsot hagytuk otthon, ahol meg a többi okmánya volt. Aztán mire hazaindultunk volna a bicóval, elkezdett szakadni az eső meg a jég, úgyhogy betoltuk a céghez. 9 órakor úgy zuhantam ágyba, mint akit fejbevertek. Totál kész voltam.

     

    Ma meg már 9-re kimostam, kitakarítottam, eredetileg nem akartam tornázni, de most hogy olvastalak titeket, lehet, hogy egy Réka 2-t gyorsan bevállalok  Délben megyünk Mamához, természetesen bicóval, aztán ki a kertészetbe, természetesen bicóval, aztán haza, hát persze, hogy bicóval

     

    Csak bírja a seggünk.

     

    Na, Vik, ez a ruha nagyon tuti!!!  Dögös leszel benne! Harisnyát én is a Calzedoniában néznék.

     

    Noécsi, lehet azt a könyvet én is megnézem, amit ajánlottál Boddikának. Jó hétvégét nektek

     

    Boddika, örülök, hogy jobb kedved van

     

    Wetike, nektek is jó bulizást, boldog szülinapot Anyukádnak

     

    Ditte, hajrá a mai rekordhoz!

     

    Hexi, nem tudom mit csináltok, de jó hétvégét, meg Évikének, Unginak, Missikének is, meg Marcsiéknak is!

     

    Na pusszancs, jók legyetek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  84. 2009. május 23. 06:5721118.
    Sziasztok, csajok!

    Az időjárás megkegyelmezett és nem lesz ma rekord döntésre 33 fok így is fogunk izzadni eleget!
    Nagyjából vége a határidős melóknak, már nem sok maradt hátra, úgyhogy nyugodt szívvel tornázok! A hétre eddig van 2 óra táncom, 20 perc erősítésem és 1x60, 1x40 perc Norbi zsírégetésem.szerintem egész jó.

    Marcsi, ez az Anglia nagyon szuper!!! Drukkolok, hogy összejöjjön hamar, ha ezt szeretnéd!!!
    Sita, utólag is boldog névnapot kívánok és gratulálok a nyelvvizsgához!!!
    Boddia, hova sikerült végül tegnap menni bulizni? Én a nyitott helyet nem vállaltam volna be, végül nem tudom milyen idő volt éjjel, mert 11 körül úgy bealudtam, mint akit agyonlőttek
    na, megittam a reggel szokásos citromos vizemet, mindjárt reggelizek, mert kezd kopogni a szemem fél 6 óta fennt vagyok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  85. 2009. május 22. 23:3721117.
    Nagyon köszönöm, neked is!
    előzmény:
    vik-vuk (21116)
    2009-05-22  23:34
  86. 2009. május 22. 23:3421116.
    Szép Álmokat!!!
    előzmény:
    wetike (21115)
    2009-05-22  23:31
  87. 2009. május 22. 23:3121115.

    Vik, ügyes vagy! Egészségedre a bort, jót tesz a szívednek is. :) Én lassan megyek aludni, mert holnap megyek haza 100000 cuccal.

    előzmény:
    vik-vuk (21114)
    2009-05-22  23:20
  88. 2009. május 22. 23:2021114.

    Jujj de jó kis kép, de szuper h. megtaláltad.

     

    Tornáztam bizony :) Réka felsőtest és has volt.

     

    Most meg iszom egy pohár bort

    előzmény:
    wetike (21113)
    2009-05-22  23:16
  89. 2009. május 22. 23:1621113.

    Nézem az idokep.hu-t és néézétek mit találtam! Valaki lefotózta amiről meséltem az előbb, a napnyugtásat. Nem túl jó a kép, mert becsillognak az esőcseppek, de ha hozzáveszitek, hogy a kép készítésének helyén éjszakai sötétség volt, amott meg a naplemente át a felhőkön... De jó, hogy megvan ez a kép:

    http://www.idokep.hu/keptar/users/egob/dubxgtrnmudlr def.jpg

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  90. 2009. május 22. 23:1121112.

    Szia Gabi! Miféle felsőket/ruhákat vettél a C&A-ban? Képeket mindenképp! :) Köszi, hogy gondoltál rám ma, annyira nem volt jó idő, inkább délelőt, du. nagyon befelhősödtünk, a naptejem meg annyira jó, hogy meg sem látszik rajtam, hogy egész nap strandon voltam.

     

    Na Vik, tornáztál végül?

     

    Most néztem meg a Kaméleon c. filmet, hát tényleg nagyon jó! Ez a Goda Krisztina (rendező) tényleg nagyon tud! Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom! 

    előzmény:
    Gabye (21104)
    2009-05-22  21:09
  91. 2009. május 22. 23:0521111.

    Szia,

     

    Én is gratulálok valóban nagyon nagyon szép teljesítmény!

     

    Mi a cél? Még hány kilo szerinted aminek le kéne mennie?

     

    Szerintem a 4 edzésből kettő legyen alakformáló ill. zsírégető torna, vagy ha tudsz otthon is tornázni javasolnék Réka dvd-t.

     

    De a legjobb lenne ha a teremben szakemberhez fordulnál, mi nem nagyon járunk gépekre tényleg.

     

    Hajrá!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975702 (21109)
    2009-05-22  22:24
  92. 2009. május 22. 22:4421110.

    Szia Bunny, ez nagyon szép teljesítmény, gratulálok! Látom Te is tudod, hogy a legutolsó kilók csúsznak le legnehezebben, úgyhogy azokért kell legjobban megdolgozni. Nem tudom az edzések mellett étrendet váltottál-e, mert az is sokat segíthet.

    Sajnos itt mi gépeket annyira nem tudunk ajánlani, mert szinte mindannyian inkább tornázunk, ki otthon DVD-re, ki teremben edző irányításával, illetve futnak is többen. Esetleg ahova lejársz, ott nincs olyan tréner, vagy segítő, aki tud tanácsot adni? Végülis attól függ a dolog, hogy az adott terem mivel van felszerelve..

    Azért talán valaki tud még okosat mondani, mindenesetre kitartást és sok sikert!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975702 (21109)
    2009-05-22  22:24
  93. Torolt_felhasznalo_975702
    Torolt_felhasznalo_975702
    2009. május 22. 22:2421109.

    Sziasztok!

     

    Segítséget,ötleteket szeretnék kérni tőletek!

    A történetem röviden:

    tavaly ősszel 3hónap alatt lefogytam 18kg-t,85kg-ról kezdtem és 67lettem novemberre.Majd jött a karácsony,a vizsgaidőszak, és visszajött 5kg(tényleg rengeteget zabáltam sajnos)így idén márciusban 72kg-ról kezdtem újra a fogyit és jelenleg 65kg vagyok.

    Átalgosan heti 4szer járok konditerembe 1,5óár,kardio mozgást végzek,többnyire elipszis trénerezek és taposó gépezeket ,ezzel értem el az eddigieket.

    De!

    sajnos az utóbbi időben már iszonyat nehezen mennek le a kilók,ráadásul ami a rosszabb,hogy bár megvan továbbra is a heti 4edzés,nem látom centikben sem,feszességben sem a változást.

    Mert ha még állna is a mérleg(Tudom,hogy a stagnálás normális dolog egy fogyókúra során,főleg ekkora súlyvesztés esetén...)de látnám,hogy feszesedem,formásodom,nem lennék ennyire elkeseredve.De sajnos nem így van.Sőt egyre zsírosabbnak látom/érzem magam,és a centi sem mutat sok jót.

    Főleg a karom és a combom ami nagyon kritikus.

    Ha tudnátok nekem olyan gépeket,gyakorlatokat,ismétlészámokat ajánlani amivel ez korrigálható lenne,nagyon  örülnék!

     

    Előre is köszönöm a tippeket!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  94. 2009. május 22. 21:4121108.
    Igen, de én kampányszerűen..Van amikor 2-3 alkalommal is benézek úgy hogy semmit még csak le se akasztok a vállfáról, aztán meg hirtelen annyit tudnék venni..
    előzmény:
    vik-vuk (21107)
    2009-05-22  21:33
  95. 2009. május 22. 21:3321107.

    Dejóóó! C&A-ban én s jólkat szoktam kifogni.

     

    előzmény:
    Gabye (21106)
    2009-05-22  21:31
  96. 2009. május 22. 21:3121106.
    Majd igyekszem lefényképezni őket de most már sötét van..Nagyon örültem nekik, mert ilyen nagyon ritkán fordul elő, hogy egyszerre ennyi mindent találjak..És ennél még több cuccal vonulkodtam a próbafülkébe
    előzmény:
    vik-vuk (21105)
    2009-05-22  21:25
  97. 2009. május 22. 21:2521105.

    Helooo Gaby, dejó te is itt :)

     

    Kapunk képeket az új cuccokról?

     

    Na epilálás készen, még mindig rágodom h. tornázzak vagy ne? :)

    előzmény:
    Gabye (21104)
    2009-05-22  21:09
  98. 2009. május 22. 21:0921104.

    Jó estét! Kicsit elhavazódtam, de most próbálom utolérni magamÉslátok apró zöld emberkéket is errefelé..Helló!!!

     

    Boddika, örülök hogy már jobban vagy és nem dulifulizol!!.. már teljesen ok..Rákszűrés eredménye megvan? Remélem rendben van minden!!

     

    Vik, helyes ez a cipellő!!És sztem a ruha is nagyon passzol hozzá, olyan vagyány mint Te!!  A véradást meg ne sajnáld, majd októberben

     

    Hexi, sajnálom ezt a vérkavart, de legalább a többi eredményed jó!! 

     

    Évike, érezzétek nagyon jól magatokat!!

     

    Sita, isten éltessen!! Láttam reggel a naptárban, hogy Júlia/Rita, na mondom vajon ez az igazi? De aztán teljesen elfelejtettem..Szóval utólag

     

    Noé, koleszterin ügyben igazad van..Nekem is mindig magas, pedig én aztán nem eszek semmi zsírosat, ilyesmit, a doki is mindig röhög mikor látja..Ez öröklött, apustól kaptam, nincs mit tenni!..

     

    Wetike, én pont 1999-ben végeztem..és KESZTHELY KESZTHELY..Örülök hogy jól érezted magad..NAgyon csuda időtök volt, többször is eszembe jutottál

     

    Én meg hazafelé bementem itthon a C&A-ba és vettem magamnak két felsőt és két ruhát..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  99. 2009. május 22. 21:0821103.

    Én még nem is hallottam ilyen ruciról! De nagyon frankó! Hexi talál Neked, tuti!

    Köszi Lánycik, igyekszem jól érezni magam! Igen Vik, pont jókor megyünk!

    Wetike, de szép ajándékot adsz! Nagyon kreatív vagy, biztos nagyon fog neki örülni!

    Ok, Vik, holnap bármikor hívhatsz!

    Na tényleg megyek! Istvánom kiedzette magát , már a tus alatt! Nekem már csak sminkelni kell!

    Pusz, holnap gyertek csacsogni, kezd visszatérni az életkedvem, bár sztem ezt a hszeim számából biztos látjátok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  100. 2009. május 22. 21:0121102.

    Fúúú de jó kis ötlet!!

     

    Jajj lehet am mégis elmarad a torna :(

    előzmény:
    wetike (21098)
    2009-05-22  20:38

Címlap

top