Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FITNESS TOPIC

hexilein72
Létrehozva: 2008. március 2. 08:53

Sziasztok!

azoknak inditom ezt a topicot, akik szeretnek sokat, intenziven mozogni es meg szeretnek osztani ez iranyu tapasztalataikat masokkal is, vagy esetleg közösen, együtt, "virtualisan" tornaszni lenne kedvük.

En heti 3-4x futok (kb. 10-11km-t alkalmankent) es melle meg 3-5x tornaszom kül. dvd-kre, kedvencem az Alexandra

Neha fitness studioba is eljutok 1-1 aerobikra, de sajna a csalad miatt eleg ritkan. 

Szoval, aki meg sportos vagy szeretne azza valni, az jöjjön!

Üdv., Hexi 

  1. 2009. május 28. 12:2121301.

    Engem minden érdekel (mármint az egész folyamat beszerzéstől a kiszállításig). De leginkább a kiszállítás szervezése, készlet meghatározás, megrendelés, de még agyalok rajta, hogy mi legyen.

     

    Na megyek ebédelni mert éhenhalok. Talán még tudok jönni valamikor.

     

    Gabye semmi baj, még mindig rejtély, hogy mi volt a tegnapi House.

    előzmény:
    _sita (21300)
    2009-05-28  12:09
  2. 2009. május 28. 12:0921300.

    Ügyes vagy Évike! És mi az a 4 terület, amiből választhatsz?

     

    Hexi, hess takarítani  Boldog szülinapozást a fiúknak!

     

    Boddika, köszi a recit, lehet veszek is ma egy adag spenótot, de mennyit???? Kilót?

    És szurkolunk továbbra is!

     

     

    Gabi, érdekes, hogy pont a fagyasztottban lenne több vitamin  végül is logikus. De élet az nincs benne

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. május 28. 12:0121299.

    Bocs Évike, nem akartam!!..Hhhúú, pedig tényleg írtad, hogy meccset néztek..Elnézést

    Tök jó akkor a gyakorlat is sínen van, szuper!!

    előzmény:
    Évike86 (21297)
    2009-05-28  11:57
  4. 2009. május 28. 11:5921298.
    Oké Vik, teleport!
    előzmény:
    vik-vuk (21296)
    2009-05-28  11:53
  5. 2009. május 28. 11:5721297.

    Sziasztok Csajszik!

     

    Elfogadtak gyakornoknak!!! Most tök happy vagyok. És 4 feladatot kell elvégeznem, amit le kell adnom a suliba. És én választhatom ki, hogy melyik terület érdekel igazán a cégen belül.

     

    Boddia éjjel takarítasz? Na, ha én lennék a szomszédod, valahogy tuti megbosszulnám. Panelban biztos jól áthallatszik. M. mamája is szokta mesélni, hogy áthall mindent, éjjeli duma, meg bútortologatás stb.

     

    Csini jó, hogy bejelentkeztél. Ha írtak vasat, azzal pik-pak helyre rakják a vérszegénységedet. Régen nekem is kellett szednem.

     

    Gabye még időben át tudtam ugrani a részleírásodat (House), mert mi most fogjuk majd letölteni, mert M meccset akart nézni, persze én végignéztem, ő meg elaludt a végére.

     

    Gabye, Sita láttuk az árakat, felnőtt jegy 4000Ft ha több mint 4,5 órát maradunk. De ha délután 3 után megyünk, akkor csak 1700Ft, ami már ok. És délután 3 kor még marha meleg lehet.

     

    Mit terveztek mára? Én ma nem megyek Pilatesre (Noé szerintem így kell írni, mert a pasit hívták így,aki kitalálta) mert ma fog megjönni, nem tudom végig befeszíteni a hasam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. május 28. 11:5321296.
    Jajj Gaby, én is kinyitom gyorsan :))
    előzmény:
    Gabye (21295)
    2009-05-28  11:52
  7. 2009. május 28. 11:5221295.

    Hexi, nyisd az ablakot, epermisu indul!!..

    Jéé, ugyanazt írtuk a fagyós zöldségekről, tök jó

    előzmény:
    hexilein72 (21292)
    2009-05-28  11:24
  8. 2009. május 28. 11:5021294.

    Boddikám, megírtam mert nem tudom hol volt a reklám, de ezek kvázi az utolsó negyedórában történtek..Ja és az is, hogy 13-as összejött Foremannel!!!

    Ja, és egybként az okostojás adón láttam egy műsorban, hogy jobb a fagyasztott zöldség mint a friss, mert a fagyasztottat a legjobbkor pukk lefagyózzák, minden vitamin és ásványi anyag benne van, mig a friss, az percről percre veszít ezekből..Végeztek labor összehasonlításokat is, és kijött h szinte mindenben a fagyasztott a jobb

    És igen, majd júniusban

    előzmény:
    boddia (21290)
    2009-05-28  11:13
  9. 2009. május 28. 11:4821293.

    csak késöbb tudok sajna, adidg is pár szóval:

     

    Weti tuti sikerült annyian szoritottunk és oylan okos lány vagy te!

     

    Noé Drága, örülök h. jó dokit találtál és reméljük végre minden rendben lesz!!

     

    Boddika, úgy sajnálom:( de tényleg fel a fejjel, Dorci júniusban született, ti manotok akkro fogan :) Ez az éjjeli takaritá... :)

     

    Csinike, biztos igy is hatásos lesz a diéta hiszen angyon figyelsz! Csaninak nagyon boldogh névnapot!

     

    Ditte, 5.75 kg???? uhhhh

     

    Alexi szia, mesélj magadról.

     

    Jövök majd még igérem.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. május 28. 11:2421292.

    Hi Csajok,

    takaritas kellös közepeböl gyorsan jelentkezem  A heten kimaradt a takineni, igy nekem kell nagytakaritani, most nem is utalom annyira (mert nem kell soxor). Aztan meg pakolni is akaron Krk-re, mert holnap a kutyat kell vinnem Sopronba kutyapanzioba (delötti progi), delutan meg a sracaim szülinapi partyja lesz. Bowlingpartyt szerveztünk, 8 gyerek van meghivva, hat kivi vagyok, mit alakitanak majd. Aztan szombat reggel Krk.

     

     

    Csinike, köszike neked is a köszöntest Mar el is felejtettem, hogy szülinapom volt ;-)

    Sajnalom a veradast es egyel sok spenotot!!

     

     

    Boddika, te ejjel takaritasz??  Nem vagy semmi!

    Tornaszni en mar tornasztam ejjel, mindjuk nem 3-kor, hanem 1/2 12-kor, söt, futni is voltam mar nagyon kesön (szinten ejfel körül), az tööök buli. Tja, ha az ember lanya nem tud aludni, ugye

     

     

    Gaby, az epermisubol küldhetsz ide is ;-)

    Ahogy meselted a House-t, valahogy gondoltam elöre, hogy megsem halt meg a baba ;-)

     

     

    Sita, a fagyasztott spenot is nagyon fini am, es a vitaminok is ugyanugy benne vannak, mert manapsag mar nagyon gyorsan lefagyasztjak a "learatott" gyümit, zöldseget. Nemreg olvastam egy tesztet az ilyesmiröl es kiderült, hogy nagyon sok fagyasztott zöldsegben több vitamin van, mint a frissben, amit az ember szupermarketben vesz, mert ugye a hosszu szall. idök, tarolas a boltban, otthon stb., stb. Na persze a frissen szedett, sjat kertben termelt az mas...

     

     

    Na menek, takaritok tovabb...

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  11. 2009. május 28. 11:2121291.
    Gabim, ne tessék már ilyenkor fagyasztottat enni, IRGUM-BURGUM! A frissben van a vitamin, na meg a héjjábanKöszi a drukkolást, ez van, de sebaj, a június a mi hónapunk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. május 28. 11:1321290.

    Sóska, a savanyú. gyorsan leírom Neked a spenótot, mert azt csináltam a héten. Persze biztos lehet másképp is csinálni... Jól megmosod. Előveszel egy magasabb fazekat, tudod, jobbra lent , bele egy kevés olajat melegítesz, mehetnek rá a spenót levelek. Amikor sötét zöldek lettek, és összeestek, csöpögtesd le, akár szűrőben. Vágódeszkára ráteszed, és összeaprítod. Vissza a fazékba, rászórsz lisztet, mondjuk egy fakanálnyit, nyomsz rá jó sok fokhagymát, kicsit összekavarod, és felöntöd tejjel. Hagyod, hogy besűrűsödjön, megsózod, és kész. Főtt tojglival gazdagíthatod. Valaki egyszerűen összeturmixolja, nem vacakol az aprítással. Elég szájbarágós?

    De a mindmegette másképp írja:

    http://www.mindmegette.hu/index.php?apps=recept&recept=16389

    Bárhogy is csinálod, nem lehet elrontani.

     

    Gabi, de jó, hogy megírtad, ezek szerint jó kis részt szundítottam át

    előzmény:
    _sita (21285)
    2009-05-28  10:33
  13. 2009. május 28. 11:1321289.
    Na, de én természetes spenótból akartam csinálni. Nem fagyasztottból. Abban nincs semmi ráció
    előzmény:
    Gabye (21288)
    2009-05-28  11:06
  14. 2009. május 28. 11:0621288.
    Sita, a legtutibb, ha megveszed az Iglo spenótot, mi azt szeretjük, ami krémes parajpüré néven fut..Kiengeded, teszel hozzá egy kis összeturmixolt tejbe áztatott zsemlét, rottyantasz rajta egyet és kész..Spenótot is mi fagyasztottat veszünk, a pontos elkészítését megkérdem mamusztól ha gondolod, de hasonlóan egyszerű az is!
    előzmény:
    _sita (21285)
    2009-05-28  10:33
  15. 2009. május 28. 11:0421287.

    Boddi, pedig úgy izgultam..Pedig még este is többször eszembe jutottál, hogy mondtad..Na de majd legközelebb..Pozitív gondolkodás, tudod

     

    Sita, én is a természetes vas pártján állok..Ahogy Boddi is írta, a zöld levelek- sóska, spenót (mindkettőt imádom!), + a májban is sok van, ha szereted!

    előzmény:
    boddia (21284)
    2009-05-28  10:31
  16. 2009. május 28. 11:0021286.

    Jó reggelt Lánykák!

     

    Jövök mindjárt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. május 28. 10:3321285.
    Ok, akkor tessék nekem spenót meg sóska receptet szájbarágósan leírni, mert én annyit tudok róla, hogy zöld levelű, szára van és zacskókban árulják. Onnan tovább nem tudom mit és mennyi ideig kell vele csinálni
    előzmény:
    boddia (21284)
    2009-05-28  10:31
  18. 2009. május 28. 10:3121284.

    Vasat bármelyik patikában tudsz venni. Semmi extra. De tessék spenótot, sóskát enni, most van a szezonja, ja, meg céklát!

    Gabi, én hétvégén csináltam epermisut, fini lett, de annyi lett belőle, hogy tegnap dobtam ki, mert eper pálinka lett belőleés jelentem, megjött

    Nem, általában nem szoktam este takarítani, csak tegnap kialudtam magam fél 3-ra.

    Csak a tornit bánom

    Wetike, kipihented magad? Ma gyüminapozol?

    előzmény:
    _sita (21282)
    2009-05-28  10:14
  19. 2009. május 28. 10:2421283.
    AMit a dokik felírnak az általában valami kombó..De sztem pezsgőtablettában, vagy egyéb formában simán lehet venni..
    előzmény:
    _sita (21282)
    2009-05-28  10:14
  20. 2009. május 28. 10:1421282.
    Lányok, vasat lehet csak úgy a patikában venni, vagy ezt ki kell íratni a dokival? Mármint úgy értem, hogy szerintem én sem bővelkedem vér témában, és lehet, hogy ehetnék én is egy kis vasat. Vagy ezt nem lehet így hasraütésszerűen?
    előzmény:
    Gabye (21281)
    2009-05-28  10:02
  21. 2009. május 28. 10:0221281.
    Helló Csini, már hiányoltunk!! Isteni éltesse Csanit..Neked meg akkor kitartást a diétához..Vérvételt sajnálom, akkor úgy jártál mint én, rákészültél aztán... Na de majd legközelebb!!A vasat meg tessék szedni..Én is voltam egyszer így..Mindenféle vizsgálatra akartak küldeni, májfunkció meg minden, de aztán szerencsére volt annyi eszük, hogy adtak pár nap haladékot a vasnak..(pont hugom esküvője előtt, mondatam nekik nem fogok emiatt lemaradni, hogy befektetnek) aztán persze csak ennyi kellett
    előzmény:
    csinicsimp (21278)
    2009-05-28  09:42
  22. 2009. május 28. 09:5721280.

    Helló Boddikám...Te éjjel takarítasz??? ..Hát akkor ne csodálkozz, hogy bealszol este...Egyébként végre én láttam a  House-t..Szóval a csaj terhes volt a szőke magas sráctól és egy elhagyott helyen megszülte a gyerkőcöt és a terhesség miatt lett neki valami e betűs szindrómája, ami nem gyógyítható..Pár nap múlva meg fog halni....A gyerek állítólag nem lélegzett mikor megszülte és nagyon el volt keseredve, hogy még el sem tudta temetni, csak otthagyta az elhagyott házba ahol megszülte..És Cuddy elment a babáért..És kiderült, hogy egy kábszeres pár él ott a hazában, és ők megtalálták a gyereket és élt, a nő gondozta..Cuddy rábeszélte hogy adja át neki..Bevitte kiscsajhoz..ÉS a végén arról volt szó, hogy a szülők (akik már nagyszülők is) nem akarják megtartani a babát, merthogy túl fájdalmas nekik és Cuddy meg örökbe akarja fogadni..Ennyi..

     

    Jaj Noé, még akartam neked írni, hogy tök jó, hogy végre jó orvoshoz kerültél. És hát a műtét az nem jó dolog, de hátha tényleg így kiderül, hogy mi van a gombócokkal..ÉS jó a hozzáállás is

     

    Sita, ezekszerint a vattacukor feeling nem csak engem zavar?? NA megnézem ezt a gmail-es dolgot én is ha lesz időm.. Ja és igen, epermisu, csak úgy mellesleg..Most meg eper és cserkó

    előzmény:
    boddia (21275)
    2009-05-28  09:36
  23. 2009. május 28. 09:5021279.

    Pont mondani akartam, hogy ma Csiniéknél névnapozás van, de mondom, ki tudja, mikor jön ez a lány, el van havazva

     

    De itt van! Cső Csiniiii!!!

    előzmény:
    csinicsimp (21278)
    2009-05-28  09:42
  24. 2009. május 28. 09:4221278.

    Jó Reggelt!

    Én is bejelentkezek gyorsan, aztán.

    Lamaradtam Hexi köszöntéséről, úgy sajnálom, de akkor most:

    Nagyon nagyon boldog születésnapot kívánok Hexi!

    Képzeljétek kiderült, hogy megint vérszegény vagyok. Elmentem múlt héten vért adni és ott megnézték és 31 az alsó határérték, amit még elfogadnak, de nekem 25 volt. :( Annyira csalódótt voltam, de amúgy nem tragédia csomószor kell plusz vasat szednem, ja és nem függ össze a húsnemevéssel tavaly ilyenkor minden rendben volt. Most kaptam egy beutalót teljes vérkép kivizsgálásra.

    A diéta betartása akadozik, a 3 óránkénti evést nehéz tartani, mert vagy dolgoznom kell vagy hétvégén a szülemnél pl egész napos evészet van, nincs is szünet ( )és pl most szombat- vasárnap is megyünk. De hétközben kevesebbet eszek, mint az előírt, hát majd meglátjuk mire jutok így, már van változás, de még messze vagyok az álomformától.

    Sportügyileg a hétre mégcsak egy Réka4 comb+has van... mára gyors gyaloglás van betervezve (mondjuk tegnap is tervben volt...), de ma van Csani névnapja, szóval nem biztos hogy a futópadon akarom tölteni az estét.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. május 28. 09:3921277.

    Te éjjel 3-kor nekiálltál takarítani???

     

    azért alszol be korán, mert ilyeneket csinálsz

    előzmény:
    boddia (21275)
    2009-05-28  09:36
  26. 2009. május 28. 09:3721276.

    Na, ezt az esküvős-dolgot már én is kérdezni akartam. Nagyon szipuros...

     

    A gmailben van egy ilyen, hogy webhelyek, nagyon egyszerű, semmi csicsa, és tulajdonképpen csinálsz egy weboldalt. Oda meg gyűjtheti magának az ember, amit csak szeretne. Tárhely jó nagy, meg a pofonegyszerű dizájn miatt nincs olyan nagy kínlódás sem az adatok mentésével.

     

    Ja, épp epermisu....???  Csak úgy mellesleg...

    előzmény:
    Gabye (21273)
    2009-05-28  09:28
  27. 2009. május 28. 09:3621275.

    Sziasztok!

     

    Noémim, nagyon örülök, hogy jó helyre kerültél! nagyon-nagyon ügyes vagy a vezetéssel, de erről ódákat tudnék írni! Nah, akkor töltődj fel szépen az élménnyel, és vezess így minél többet, mert ennél is gyakorlat teszi a mestert! A vezetés hatalmas szabadságot ad, élj vele!

    Évike, de szép helyre mentek, de szuper! Mi még nem vltunk sajna a Barlangfürdőben, de képek alapján nagyon szép!

    Hexi, Aditt, Évike, Sita ügyit torniztatok! Én sajnos elaludtam, még a Hause-t is csak a reklámig láttam. Fél 3-kor tértem magamhoz, akkor feltakarítottam, fürdőszobapolcot takarítottam, és letussoltam. Örülhettek az alvó szomszédok Rékázással már nem akartam zavarni az álmukat! Mi volt a baja a lbeteg ánynak?

    Aditte 5,75 kilóval karoztál? Az párod súlyzója?

    előzmény:
    Noémi81 (21259)
    2009-05-27  16:07
  28. 2009. május 28. 09:2821274.
    Ja, és épp epermisut reggelizek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2009. május 28. 09:2821273.

    Jó reggelt, gyors bejelentkezés..És egyből egy költői kérdés ami már napok óta foglalkoztat: Mi a fenéért van tele az egész NLC esküvős cikkekkel, képekkel, rózsaszín sziruppal?????

     

    Na...

     

    Noé, gratula a vezetéshez, nagyon ügyes vagy! Nálunk anyukám ilyen, évtizedek óta van jogsija, de szinte egyáltalán nem vezet. És mikor apu kórházba került, akkor beparázott, hogy neki ez már nem megy, de persze ment, csak hát a bizonytalanság..Mondogatom is neki, hogy néha ha a városban közlekednek, vezessen Ő, csak hogy érezze a kocsit..De persze nem

     

    Évike, Egerszalók biztos nagyon jó lesz..Bár állítólag elég húzós árak vannak, de egyszer azért ki lehet bírni és talán meg is éri az árát!

     

    Hexi, ügyes vagy a tornával, mint mindig

     

    Sita, el lehet menteni valahol az oldalakat a g-mail-ben?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2009. május 28. 08:0421272.

    Sziasztok!

     

    Noécsike, nagy nagy gratula a vezetéshez!  Én sem vezettem mióta megvan a jogsim  A műtétnek én is veled örülök, mert legalább már konkrétan megnézik, hogy mi van ott, de azért kemény lesz, szorítunk

     

    Hexi, ügyes vagy a Réka 4-gyel, mi pörgesd felt csináltunk, ha már így szóba jött tegnap. Nagyon jól hangzik a nyaralásotok, mikor indultok? A bodza terem nálatok, vagy vetted valahonnan? És mennyi az a jóóóó sok édesítő, egy üveggel? Az állás meg akkor majd jövő héten kiderül, türelem. Az én főnököm is lelépett tegnap, gondolom mennek valahova.

     

    Évike, Egerszalók nagyon szuper!!!  Igaz, hogy nem olcsó, de nagyon jó. Mi egy 3 órás jegyet vettünk tavaly, de pont elég is volt. Az volt kb. 4000 Ft, ha jól emlékszem. Mi nagyon élveztük, pedig még nem is volt teljesen kész. Tuti, hogy nektek is tetszeni fog! 

     

    Boddika, Mammamiáztál a kocsiban?  Mióta megnéztem azt a filmet, azt a szerelmeset a kislánnyal meg a három apjával, azóta én is még jobban szeretem az Abba számokat.

     

    Szép napot mára lányok.

     

    Én felfedeztem, hogy ez a gmail mi mindenre jó, és most elkezdtem oda gyűjteni magamnak azokat az oldalakat, amiket már nem győzök megjegyezni, mert mindig máshova írom fel, hogy mi az, miért jó, stb. Úgyhogy most ezzel foglalatoskodom

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. Torolt_felhasznalo_282099
    Torolt_felhasznalo_282099
    2009. május 27. 20:1321271.

    Sziasztok!

    Én még itt uj vagyok és szeretnék hozzátok bekapcsolodni!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2009. május 27. 20:0521270.
    Sziasztok, csajok!!!

    olyan jó kedvem van, lenyomtam Réka3-ról a 30 perc popsit, utána Alexandra 200%-ról a vádlit és a combot! + bicepszre 4x8-at 5,75-ös súlyzóval! Most pihi...

    tökre félreértettetek, én sem úgy gondoltam, hogy Egyiptomban az uccsó 4 napot dögléssel fogom tölteni, csak a nagy kirándulásokon leszünk túl az elején, persze lesz városnézés, talán még búvárkodni is szeretnék! én sem bírok a parton dögleni pár óránál tovább... inkább úszok egyet a medencében, napozni úgyis lehet!
    még nem tudom mikor megyünk, ez még képlékeny, több dologtól függ, de a szabikkal már spórolok (így is tánctáborra elmegy 4 napom augusztusban)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. 2009. május 27. 19:0421269.

    Hexi wow, Réka 4 egyben.  Most sem csak kettesben megyünk. M öccse és barátnőjével. De már nagyon várom. 1. nagyon jóban vagyunk, 2. ők is jövő-menősek, én meg szeretek kirándulni, sokmindent látni. Azért a szülők meg inkább a passzív pihit bírták.

     

    Noé nagyon ügyi vagy a vezetéssel. El is felejtettem írni.Pedig ez marha nagy dolog. (Nekem kb. 4 éve van jogsim, és azóta 2-3x vezettem)

     

    Megyek, visszaadom a laptopot. Aztán átöltözöm és tornázom. Ma nem látom a Houset, mert megígértem M.nek, hogy BL döntőt  nézünk.

    És van hír a gépemről. A vírust leírtotta a srác, de sok dolog sérült, így gyalulja az egészet, és újratelepíti. (Persze előtte átnézi a gépet, és lementi egy máshova, a fontosabb dolgokat)

    Már várom, mert utálom ezt a kis ketyerét, főleg hogy nincs normál egér, ezért a szmájlikkal sem küzdök, pedig már hiányoznak.

    előzmény:
    hexilein72 (21268)
    2009-05-27  18:54
  34. 2009. május 27. 18:5421268.

    Noecsi, nagy-nagy dicseret, ügyi voltal a vezetessel!! Csak igy tovabb, igy szepen belejössz a gyakorlatba es menni fog, mint a karikacsapas!

     

     

    Evike, akkor megy a drukk holnapra!

    Bizti szupi lesz a nyaralas, azert egesz mas lesz kettesben!

     

     

    En meg kesz vagyok a tornaval, lenyomtam az egesz RR4-et, a kart hagytam utoljara, mert abban meg nem voltam biztos, hogy meg fogom-e csinalni, de lenyomtam vegül azt is. Most jol erzem is a felkaromat (mert abbol csinalok a legkevesebbet). Ja es mindig megallapitom, hogy a 4-es Reka segg resze azert tenyleg jooo kemeny  Meg labsuly nelkül is.

    előzmény:
    Noémi81 (21265)
    2009-05-27  16:43
  35. 2009. május 27. 17:4821267.

    Na látom pont most nem ér rá senki.

     

    Ja, nem is mondtam. Holnap szorítsatok, mert 10-re megyek a leendő gyakorlati helyemre. Ha  aláírják a paírom sinen vagyok.

    Képzeljétek péntek-szombat megyek dolgozni. Kóstoltatni fogok megint. Marha unalmas, és fárasztó 6 ill. 8 órát ácsorogni és minden hülyével kedves lenni, de jól fizetnek.

    előzmény:
    Évike86 (21266)
    2009-05-27  17:08
  36. 2009. május 27. 17:0821266.

    Sziasztok!

     

    Sajna még nincs gépem, de most tesóm laptopjáról írok. De most el tudtam, úgy kérni, hogy el is hoztam tőle. Így kicsit többet tudok ma lenni.

     

    Visszaolvastam, jó sokat írtatok.

    Tegnap elmaradt a torna, ma majd nyomok egy Réka 4-et (popsi, kar, has), láttam Hexi is Rékázni készül. Az állás miatt, meg drukkolok!

     

    Noé sajnálom a gombócod, és a műtéte. Remélem az orvosi tortúráknak már vége lesz, igazán megérdemelnéd!

     

    Wetike biztos meglesz az a nyelvvizsga. Kipihented magad? Nagyon fárasztó egy ilyen vizsga.

     

    Marcsi gyönyörű képeket hoztál ismét.

     

    Jaj, nem tudom még mit akartam. Bocs, ha valakinek nem válaszoltam.

     

    Most már fix a nyaralásunk. Július 4-11 Parádon szállunk meg egy apartmanba, és onnan járjuk be a környéket. Program még tervezés alatt, de biztos, hogy elmegyünk az Egerszalóki fürdőbe. Járt már ott valaki?

    És már csak 37 nap. 

    És láttam szó volt a pénzszűkéről. Nekünk ez az első nyaralásunk, amit mi fizetünk (eddig M. szüleivel mentünk és max. a fagyinkat fizethettük ki, bár nem is volt sok pénzünk). A lényeg, hogy végre nem szűkösen megyünk sehova. Már nagyon várom!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. 2009. május 27. 16:4321265.

    Boddikám, azért írom ilyen lazán, mert azért így a 28 évem ellenére elég sok mindent megéltem, ami az egészségemet illeti, úgyhogy már ismerem a járást kórház/műtét ügyben, másrészt meg nem győzöm várni, mert nagyon szeretnék már tisztán látni és úgy hiszem, ennél jobban nem is örülhetek most semminek, hogy bekukucskálnak a konkrét helyre és megnézik, hogy mit is érzek már ott annyira.

     

    Jaj, a vezetésről jut eszembe, hát nem is dicsekedtem Nektek, hogy tegnap kocsival mentem kondiba. EGYEDÜL vezettem. Ez nálam nagy szám ám. Több, mint 10 éve van jogsim, de ugye nem szoktam vezetni, csak néha, de D. ül mellettem, kb. egy éve ültem utoljára a kocsiban egyedül. Nagyon büszke vagyok magamra. Tessék kérem megdicsérni.

    előzmény:
    boddia (21263)
    2009-05-27  16:27
  38. 2009. május 27. 16:3321264.

    Igen, jönnek a fiuk is, de ugy döntöttünk, nem busszal megyünk, hanem kocsival, mert gyorsabb es kenyelmesebb. Meg a többiek mar kedden de. indulnak haza, a reggeli utan egyböl, mi meg meg ott maradunk kesö delutanig, ha jo idö lesz.

    Egesz jo idöt mondanak, bar nem kanikulat, de az nem is hianyzik most. Viszont minden napra lesz program (kirandulas) is, ugyhogy majd eldöntjük, hogy strandolunk-e vagy kirandulunk inkabb.

     

    En meg holnap mennek moziba, de meg nem kerdeztem meg a mozis b.nömet, hogy jönne-e. De ha nem, akkor max. elviszem G-t  

    előzmény:
    boddia (21263)
    2009-05-27  16:27
  39. 2009. május 27. 16:2721263.

    Wetike, pihenj, pihenj! És most már ne görcsölj rajta! Szerintem simán meg lesz!

    Noémi, huh, nem is emlékszem arra a pénzes dolgodra! Olyan lazán írod ezt a műtétet, hogy csak pislogok jobbra-balra. Örülök, hogy jó orvost találtatok, és hogy végre jó kezekben leszel!

    Évike, merre vagy Te is?

    Hexi, de szuper lenne az az állás! Akkor szerdáig várunk. Milyen idő lesz hétvégén Krk-ben? Gyerkőcök is mennek?

     

    A mozi felejthető volt, vontatott, és eseménytelen, de sebaj, legalább odafele bömböltethettem a kocsiba a Mamma Mia!-t, és végigvonyíthattam a körutat! (mindig így vezetek)

     

    Én ma Rékázom, kar, és még valami lesz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2009. május 27. 16:1621262.
    Noe, ez tökjooo, tenyleg annyira nagyon örülök neki, hogy vegre megtalaltak a gomboc okat, hiszen mar olyan regota kinlodsz vele... A mütet ugyan nem hangzik jol, de kibirod es megszünnek a problemak!
    előzmény:
    Noémi81 (21259)
    2009-05-27  16:07
  41. 2009. május 27. 16:1221261.
    dilinyós Missi! Atya ég! Rég röhögtem ekkorát! Én tényleg azt hittem, hogy úgy érted, hogy a szőke nő bemegy a patikába, és bediktálja mércénél, hogy ő bizony pasi
    előzmény:
    missB (21258)
    2009-05-27  14:58
  42. 2009. május 27. 16:1021260.

    Naaa, felhivtam öket (allas), de meg nem tudok semmit, mert nem volt bent a fönök es a heten mar nem is lesz, ugyhogy majd csak szerdan tudom öket ujra hivni. Hat erdekesen kezdödik...

     

    Missi, probald ki a bodzat, nagyon fini!! En ugy csinalom a cukormenteset is, mint a cukrosat: 40 nagy bodzaviragot leforrazok 4 liter vizzel, 24 orat allni hagyom, leszüröm, teszek hozza 10 deka citromsavat es joooo sok edesitöt (az eredetihez 4kg cukor kell), felforralom, üvegekbe töltöm, es most ehhez tettem 2 kanal befözesi szalicilt, merthogy cukormentes. Le a pincebe, hüvösre, remelem, elall. Egy par honapig biztos.

     

     

    Marcsi, ügyi voltal a kondival!

    Mindjart teszek kepet a szandalrol, az fent van az Esprit homepage-en is, igy nem kell fenykepeznem. Amugy le volt arazva 100 Eurorol 70-re, ami meg mindig jo draga, dehat megsem 100 (es bör, es pihe-puha es minöseg).

     

     

    Wetike mar biztos pihiz!

    Meglesz az a magno es a vizsga is, szoritunk!! Mikor lesz eredmeny?

     

     

    Boddika, azert kell kicsit formaba jönnöm hetvegere, mert Krk-re megyünk a G muzsikus "kollegaival", vagyis egy csomo ismerössel (egy egesz busznyi ), es nem szeretnem hozni a format bikiniben is...

    Lassan neki is allok valaminek, asszem a RR4 lesz, ahhoz van kedvem most.

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  43. 2009. május 27. 16:0721259.

    Helló Csajok!

     

     

    Wetike, szorítottam, remélem, volt hatása. Na, most olvasom, hogy nem vagy megelégedve magaddal. Azért tuti sikerült, legfeljebb nem 100%-os.

    Anya munkahelyének a faháza ez a kis házikó, nagyon jó kedvezménnyel tudunk menni, csak sok a jelentkező, így félő volt, hogy nem kapjuk meg, de végül sikerült, és úgy lesz, hogy keddtől péntekig szüleim lesznek ott, péntektől hétfői estig pedig mi.

    Ezt az Európa udvart én is hallottam, szerintem mindenképpen megnézzük és az erődöt is, mert D. alapból szereti a várakat.

     

    Marcsi, ezek a képek .

    Nem, nem hiszem, hogy veszek bérletet, majd meglátjuk.

    Munkavállalási? Utólag vagy hogyan?

     

    missB, nem semmi ez a pénzes dolog, nem tudom, hogy meséltem-e, de amikor olvastam a Kérd és megadatik-ot, akkor én is csináltam ilyen kinyomtatott pénzes izét és annyira durva, mert bejött nekem is és egyszerűen ez valami hátborzongató. És mégsem hiszek nagyon benne, szóval a hiba az én készülékemben van asszem.

     

    Vik, de drága vagy, köszi a bókot. Tényleg akartam még felrakni ausztriai képeket is, de egyszerűen nekem még mindig alig működik az iwiw.

    Örülök, hogy Dorci máris jobban van.

     

    Sita, aha, elnapolták a bulit. És a szemét kis D-m egyből ugyanazt mondta, amit tegnap írtam nektek, hogy akkor még addig fogyhatok.  Persze viccesen, de akkor is.

     

    Hexi, persze, hogy adhatsz tanácsot! Okés, akkor nem futok már gyorsan a végén.

    Grat az 50 kg alatti eredményhez!

    Basszus, ez tök jó, Neked való állás lenne. Felhívtad a mukit?

     

    Na, Lánykáim, ma voltam ugye gégészeten. És végre, végre, végre egy olyan dokihoz kerültem, aki komolyan is vett. Mondjuk hozzáteszem, hogy nagynéném segítségével már megint. Előzetes diagnózis van, a szülinapomon (június vége) lesz egy kis műtétem, ott majd mindenre fény derül. Ha október óta kibírtam ezt az egész szart,  akkor egy hónapot még kihúzok valahogy, meg hát más választásom úgysincs. Utolsó munkahetemen a szokásos altatóorvos, EGK, vérvétel, egészen véletlenül akkor megyek endokrinológiára és a TSH-t is akkor nézetném meg, szóval ez pont kapóra jön, akár be is költözhetnék a kórházba és akkor ha nem tolják el, akkor szülinapi műtét. Egy 30-40 perces kis beavatkozás lesz, megvizsgálják a légcsövemet és a nyelőcsövemet, ha van ott valami azt kegyetlenül eltávolítják, ha nincs, hanem más természetű, akkor meg majd megtudom, hogy mi a teendő. De amúgy a tüneteimből ítélve már van sejtése a dokinak, csak hát nekem még inkább nem mondott semmit. Én meg annyira örültem, hogy végre jó helyen vagyok, hogy elfelejtettem kérdezni. A papíromon itt van, hogy mi a "tipp", meg is néztem gyorsan a neten, nagyon illik rám belőle sok minden, de majd akkor írok inkább bővebben róla, ha valóban erről van szó. Meg nem is mélyedek bele, el is felejtem az egészet egy hónapra (hehe, úgysem fog menni), majd akkor ráérek agyalni rajta.

    Kicsit azért megnyugodtam, hogy végre talán közelebb kerülök a megoldáshoz, már csak azt kívánom, hogy gyorsan teljen el ez az egy hónap.

     

    Szerintem én ma pihinapozom, aztán holnap vagy konditerem vagy valami más.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2009. május 27. 14:5821258.

    Na, most ezen itt vihogok, mint egy idióta, dehogyis, Boddi, azt úgy értettem, h. ha mérlegre áll az ember (leginkább otthon, a sajátjára), akkor beadhatja azt is a memóriába, h. ő pasi, nem nyilvánosan gondoltam, besz.rás, ez tök jó, odaállítani vhova, h. a pasiknak úgy is alacsonyabb, tekintsenek inkább annak

     

    Persze, a páváskodás nagymestere vagyok, hiúságból jutott egy jó adag nekem is

     

     

    Sita, nem mértem még eddig az arányokat, mert a dzsemfixet talán a zacsi leírás alapján öntöttem, a diab.befőzőcukrot meg ízlés szerint, simán menne neked is, de akkor ma megmérem, és igyekszem mielőbb megírni

    előzmény:
    boddia (21253)
    2009-05-27  13:47
  45. 2009. május 27. 14:4721257.

    Pihenj akkor, persze, hogy kifáradtál, izgultál nagyon

     

    A magnóval meglesz, tuti, hiszen mondtad is, hogy milyen jó volt

    előzmény:
    wetike (21255)
    2009-05-27  14:43
  46. 2009. május 27. 14:4621256.
    Wetike, a magnóra meg azt írtad h jól sikerült, úgyhogy biztos meglesz..Most meg pihenj, ilyenkor olyan fáradt tud lenni az ember!
    előzmény:
    wetike (21255)
    2009-05-27  14:43
  47. 2009. május 27. 14:4321255.

    Sziasztok!

     

    na megjöttem a szóbeliről, 58% de még várom a magnó eredményét, az is beleszámít, ott 20/14-et kell elérnem, hogy meglegyen, hát abban nagyon bízom! Egyébként elég gáz szövegeket húztam, meg egyszerűen nem tudtam azt nyújtani, amit akartam vagy amit tudtam volna, nem volt jó. :( Pénteken elvileg lesz eredmény (írásbeli és magnó), de legalább már tlvagyok az egészen. Nagyon, nagyon álmos és fáradt vagyok...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2009. május 27. 14:0221254.

    Hajrá, hajrá Hexi!

     

    Missike, már írtad valahol, hogy hogy csinálsz dzsemet, de leírnád még egyszer? Lehet én is kipróbálnám. Az arányok érdekelnének nagyon  Köszi.

     

    Boddika, tényleg, milyen volt a film?

    előzmény:
    hexilein72 (21249)
    2009-05-27  12:22
  49. 2009. május 27. 13:4721253.

    Marcsi, meseszép helyeken voltatok! Köszi a képeket, jó itt bent ilyeneket nézegetni! Kérdezd meg légyszi a szállást, mennyi az annyi, sosem lehet tudni!

    MissB, Te aztán nem vagy semmi, el tudod képzelni, hogy valaki úgy megy be méreckedni, hogy pasi vagyok, mérjetek meg!

    Tényleg Te is páváskodsz Missi, ezt el sem hiszem , azt hittem csak én vagyok ilyen hülye! Igen, igen, én is bőszen nézegetem a torna eredményét. És rendszerint oda hívom I-omat, hogy lássa ő is!Eper, nyammmmi! Árvácskákat palántáztam 2 hete. Szeretem a növénykéket!

    Gabi, a nyaraláson is simán össze lehet ismerkedni emberkékkel!

    Hexi, de jó rucikat vettél! Fényképezz hamar, mert pénteken megyek shoppingolni, és ihletet kell merítenem! Miért kell hétvégére izmosodnod?

    előzmény:
    Marcsi24 (21242)
    2009-05-27  11:15
  50. 2009. május 27. 13:4521252.
    De jó, felhívod őket, ugye?
    előzmény:
    hexilein72 (21249)
    2009-05-27  12:22
  51. 2009. május 27. 13:4421251.

    Bocsi eltűntem, rávettem magam a konditeremre. Igaz csak 45 percet nyomtam (10 perc taposás, aztán kar és comb gépek, a végén egy kicsi hasizommal) de a semminél ez is jobb.  Meló után Balcsira megyünk mert megkértek egy szívességre, de nagyon nincs hozzá kedvem, jó későn fogunk hazaérni

    Hexi tök jók a méreteid! Húha, nagyon kíváncsi vagyok az új cuccokra, főleg a szandálra! Mi lesz hétvégén, hogy formába kell jönnöd? Most mentek horvátországba? Ja, erről jut eszembe, jövő héten nekem is mennem kell zágrábba 1 napra, mert elkészült a munkavállalásim és személyesen kell átvennem. Nagggyon örülök, még egy nap amikor tuti nem tudok tornázni menni...azt hiszem ráfizetéses lesz a havi bérletem, ilyen sem volt még 

    Boddia, milyen volt a mozi, mesélj!

    MissB, írok privit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  52. 2009. május 27. 13:1621250.

    Bodzaszörpöt még nem csináltam, sőt szörpöt egyáltalán nem, és nem is tudom, milyen lehet édesítővel, mert ugye a cukor nem játszik továbbra sem. Eddig eper-, málnadzsem, bari-, körtebefőtt, lecsó, amiket eltettem, de ki akarom bővíteni a repertoárt szederrel mindenképp. De szörpöt is jó lenne, találtam múltkor pesten az auchanban mangóízűt, ami diabetikus, fú, hát az vmi marha finom, kár, h. a mangó elég drága.

     

    Megnézem a pörgesd fel, aztán, ha bejön, akkor lehet, h. elkérem az új kihíívást, köszönöm szépen

     

    Na, az a meló pont testhezálló lenne neked, nem? ilyesmit én is csinálnék mellékállásban

    Felhívtad, mikor mész besz-re?

    előzmény:
    hexilein72 (21249)
    2009-05-27  12:22
  53. 2009. május 27. 12:2221249.
    Basszus csajok, most nezem a mailjeimet, es mult heten irtam egy palyazatot egy allasra, ez is 20 oras es ilyen boi reform elelmiszereket meg taplalkozas-kiegeszitoket forgalmaznak, na es eppen rit a "fönök", hogy hivjam fel, mert be akar hivni elbeszelgetni!!!
    előzmény:
    hexilein72 (21248)
    2009-05-27  12:06
  54. 2009. május 27. 12:0621248.
    Hihi Gaby, ez a közleskenyszer nagyon ismerös, en is, en is 
    előzmény:
    Gabye (21244)
    2009-05-27  11:26
  55. 2009. május 27. 12:0421247.

    Hi Csajok!

     

    Csak most ertem ide es csak kutyafuttaban olvastam vissza, de azert nagyjabol kepben vagyok!

     

    Köszike meg egyszer mindenkinek a gratulakat, nagyon dragak vagytok  Jol telt a szülinap, este meg volt egy kis "terüljasztalkam" az anyoseknal, sütött nekem nyami fini csokis-mandulas tortat is, nagyon meglepödtem. Meg hidegtalat keszitett (pedig tegnap mar nem is akartam vacsizni a futas+torna utan). Ajcsit az anyosektol penzt kaptam (mint mindig), G-vel nem ajandekozunk (csak aprosagot, es az nala a virag), de kivanhatok barmit, de most nincs kivansagom, mondtam is neki. Benji gyartott egy szuper kivagos-rajzos müremeket, Oli meg a trombitajan elöadta a Happy Birthday-t. Aranyosak voltak

    Napközben meg shoppingolni voltam, gondoltam meglepem magam valamivel  es hat sikerült is, vettem egy par dolgot: egy nagyonnagyon szuper nyari farmert, amilyet mar ezer eve kerestem: közepkek szinü, sem nem nagyon vilagos, sem nem nagyon sötet, ONLY marka (a kedvencem!!!), egyenes szabasu, lent sem bövül a szara, de nem is nagyon szük, kicsit used-ra koptatott e ALLLAT! Ennek örülök a legjobban, de vettem meg 2 sportos felsöt, egy elegans nyaklancot, egy fekete vintage övet es egy lazaspiros-beige kombinacioju Esprit szandalt (ez is nagyon allat). Majd fenykepezgetek

     

     

    Vik, szupi, hogy Dorci mar jobban van es nem lesz beteg!

    Hol lesz az esküvö, hogy vonatoznod kell?

     

     

    Missi, KIZART, hogy 30% legyen a testzsirod!! Azzal mar tenyleh hájaska lennel, abszolut ki van csukva

    Tenyleg, te mint nagy befözö bodzaszörpöt nem szoktal eltenni? Csak mert en most nagy bodzaeltevesi lazban egek, most eppen a cukormentes bodzaszörpöt probaltam ki valamelyik nap. A cukros valtozat meg evekig elell tartosito nelkül is.

    A Lendületben nekem megvan eredetiben, de csak egyetlen egyszer csinaltam meg, mert annyira gyehenna... A Pörgesd fel sztem sokkal jobb, probald ki azt! Vagy az Uj kihivast, az meg sokkal jobb (ha akarod, azt el is tudom neked küldeni).

     

     

    Boddika, milyen volt a mozi??

     

     

    Noecsikem, naggyon szuperul nez ki ez a fahazacska, jol fogjatok erezni magatokat!

    Es örülök, hgy jo volt a teremben, de ha adhatok egy tanacsot: levezeteskent mar ne futkoss 11-gyel, az mar nem tesz jot a szervezetnek. Az uccso kardio egyseg mindig lightos legyen, max. 8-9, hogy a szervezeted le tudjon nyugodni.

     

     

    Marcsi, de gyönyörüek ezek a kepek!!

     

     

    Sita, asszem te irtad meg a sporolast a nyaralas alatt: hat en nagyon utalom az olyan nyaralast, amikor tenyleg minden fillert meg kell fogni... Volt benne böven reszem meg gyerekkoromban: anyumek mindig mindenhova kajat vittek, soha nem mentünk enni, nem vettünk szinte semmit, mindent meg kellett gondolni. Ugyhogy en mar akkor megfogadtam, hogy ezt igy en nem! Ha nyaralni megyek, akkor igenis jol akarom magam erezni, azt venni, amit megkivanok vagy megtetszik, vacsizni menni, fagyizni stb. Most szerencsere (vagy szerencsetlensegemre ), ugye magasabb arszinvonalu orszagban elek, igy nyaralaskor sem dragabb semmi, mint itthon, vagy legalabbis nem sokkal, de amiota önallo vagyok es dolgozni kezdem a diplomazasom utan, csak ugy mentem mindig is nyaralni, hogy nem sporolgattam nyaralas alatt, meg a G elötti idöszakomban is, amikor nem voltam ilyen jol eleresztve anyagilag.

     

     

    Tornailag ki mit tervez mara?? En ma valami brutalisabbat szeretnek, mert ma futni nem futok, tartok egy nap pihit futasilag. Talan megcsinalom a RR4-et egyben. Vagy a Tatareket + extra has, majd meglatom, mihez lesz kedvem. Most a hetvegere formaba kell jönnöm izomzatilag  

    Apropo, forma: tegnap a szülinapom örömere lemertem magam es stabilan tartom a 49,5-et (bünözgetesekkel), DE, a 25-ös farmerekbe messziröl beleugrok es a 32-es vagy XS-es konfekciomeret is tökeletes, ugyhogy asszem, most tenyleg csökkentem valamelyest kerületileg. Ja es van egy farmer shortom, amit tavaly böjt utan vettem es akkor pont jo volt (46 kilosan) es tegnap azt vettem fel, hat most is tökeletes, nem szorit sehol, ugyhogy örvendek

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  56. 2009. május 27. 11:5621246.

    Boddia, átsiklottam vmi felett akkor, milyen növényeket nevelgetsz?

     

    Én torna után szoktam páváskodni a tükör előtt, csodálva, h. mennyire megizmosodtam

     

    Gaby, a közléskényszerért nekem sem kell a szomszédba menni, de még mindig jobb, mint a harapofogó-szindromó némi búvalb..ottsággal párosítva

     

    Pozitív vagyok, de már úúúgy mennék haza a kis eprecskéinkhez

    előzmény:
    boddia (21243)
    2009-05-27  11:25
  57. 2009. május 27. 11:3221245.
    Hol, mi, mennyi? minden érdekel
    előzmény:
    Marcsi24 (21242)
    2009-05-27  11:15
  58. 2009. május 27. 11:2621244.

    MissB..Kell a heverészés, de az a tudat hogy egy tök idegen helyen vagyok, amit lehet hogy soha többet nem látok, nem hagyna nyugton heverni..Alapvetően is kíváncsi és izgő mozgó ember vagyok, szóval a kettő együtt tuti hajtana hogy menjek és lássak!..Egyedül jól tudom érezni magam, végülis egyedül élek, vagyis két -val, de a nyaralás más. Részben biztos jó menni, de meghalnék ha egy hétig kukában kellene nyomnom, tulteng bennem a közléskényszer

     

    Marcsi, gyönyörűek a képek!!!

    előzmény:
    missB (21235)
    2009-05-27  10:31
  59. 2009. május 27. 11:2521243.

    Sziasztok!

     

    Ditte, szuperül hangzik a nyaralásotok! Mikor döntitek, hogy mentek-e???? Menjetek, olyan jó lesz biztos!

    Noémi, én is tükör előtt tornázok, szeretem látni magam, hogy jól csinálom-e a mozdulatokat, és a dagadó izmaimat Nagyon szép helyre mentek!

    Missb, úgy örülök, hogy ilyen sikeresen alkalmazod a Titkot! nagyon helyes, csak így tovább! Látod, már azzal, hogy pozitívakra cseréled a rossz gondolataidat, máris meg lett az eredménye! Szuper vagy a pénzzel!

    Sita, igen, kikeltek a magocskáim, de most mérges vagyok rájuk, mert azt írta a necc, hogy 2 nyáriak, tehát első évben zöldelnek, és csak 2-ban virágoznak. Na nekem annyi időm nincs! és, hogy csak tavaszig virágoznak. De amiket anyósnál ültettem, azok meseszépek, és nem akarom, hogy abbahagyják a virágzást!

    Wetike, hajrá-hajrá-hajrá!

     

    Titkolózós lányok! Mi lesz a titkotok elmondásával?

     

    Csini, merre jársz már megint?Kedvenc kolléganőd ott van még?

    Hexi, de ügyi voltál tegnap, és jó gyors! Wow

     

    Tegnap csak egy Réka 4 combot csináltam bokasúllyal, sajnos utána már mennem kellett mozizni.

     

    előzmény:
    Noémi81 (21224)
    2009-05-26  19:49
  60. 2009. május 27. 11:1521242.

    Hát igen, ez inkább nyelvlógatós volt, mint láblógatós 

    Amúgy T. tesójáék kiadják ezt a lakást (csak ismerősöknek, vagy ismerős ismerősének ), ha valakit érdekel meg tudom kérdezni mennyibe kerül.

    előzmény:
    _sita (21241)
    2009-05-27  11:11
  61. 2009. május 27. 11:1121241.
    Nagyon szépek ezek a képek!  Én is menni akarok! Na, erről beszélek, hogy szerintem az ilyen kirándulások sokkal tartalmasabbak, jobbak, mint a láblógatós nyaralós.
    előzmény:
    Marcsi24 (21236)
    2009-05-27  10:49
  62. 2009. május 27. 11:0621240.

    Néztem de nincs nálam centi

     

    Én csak tartottam azt az izét a mérésen, azt mondta a nő hogy nem kell szorítani. Rajtam volt közben a hátizsák is, vajon ez számít?

    előzmény:
    missB (21238)
    2009-05-27  11:02
  63. 2009. május 27. 11:0521239.

    Júúúúúúúúúúúúj, csodaszépek ezek a képek, hát még milyen lehetett mindez élőben

    Azé nem panaszkodhatsz, jó sokszor utazol, és tök szép helyeken jársz

    előzmény:
    Marcsi24 (21237)
    2009-05-27  10:50
  64. 2009. május 27. 11:0221238.

    Elvileg vmi ellenállást mérnek, de ez kamu (mi van, ha mondjuk vizes kézzel szorítod azt az izét?), mert ahhoz nem kellenének a paramétereink, a mérleg is úgyanígy gagyi lehet, mert ha meg pasinak adod ki magad, jóval kevesebbet mutat . Pedig engem annyira érdekelne, h. mennyi az annyi!

     

    Nézted azt, amit belinkeltem?

     a bodybuilder-en is vmi hasonló méregetős téma van, otthon majd megkérem a G-t, h. bogozzuk ki, mit is kell mérni. Ja, és ezeken a mérőszalagos méréseknél asszem 13%-ot hoz ki ideálisnak, a gyógyszerészcsajnak meg olyan táblázata volt, h. a 30% is teljesen normális, a 3%-os hasi zsír meg tök jó kevés, de akkor ha a hasi csak annyi, akkor hol lenne a többi? szóval kicsit ellentmondásosnak látom ezt a két adatot,amellett, h. a 30 azért elég ijesztő, hát remélem, h. tényleg nem annyi

    előzmény:
    Marcsi24 (21236)
    2009-05-27  10:49
  65. 2009. május 27. 10:5021237.
    Még kettő, a többit még kicsinyítenem kell.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. 2009. május 27. 10:4921236.

    Gaby, hát igen, egyedül nem az igazi a nyaralás. Vagyis ezt csak gondolom, mert még sosem voltam egyedül, bár most pl. úgy érzem jó lenne egy kicsit egyedül lenni valahol

    MissB szerintem kizárt hogy neked 30% legyen a testzsírod, tuti rosszul mérték! A múltkor nekem 24.4-et mértek, azt mondták 21 körül lenne az ideális, de én sem értem hogyan mérik a kor, magasság és súly alapján? A BMI-m amúgy 21 körül van.  Én még nem olvastam a Titkot de tervezem.

    Teszek fel néhány ausztriai képet, a többit később.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. 2009. május 27. 10:3121235.

    Marcsi ,Gaby (olvastátok?), pontosan úgy csináltam, ahogy le van írva, kértem, hittem, és fogadtam, leírtam egy papírra, h. ez lesz, még le is pecsételtem aznapi bélyegzővel, a G-nak elküldtem sms-ben, persze, ő ezt nem értette, (de azóta kérte, h. tegyük át az ő laptopjára is), és teljes mértékben elhittem, h. fogok kapni.

    Az a baj, h. ez elég nehéz, gyúrok a karrierre, és az 54kg-ra még

     

    Gaby, nem bírnál 4 napot heverészni? fú, pedig milyen jó is az, mi is már most elkezdtük a dilemmázást a G-ral, h. görögbe milyen arányban legyen mászkálás, és milyenben parton fetrengős, fürdős, talán úgy lenne az ideális, h. délelőtt kolbászolni, délután kimenni, napozni muszáj, mégse maradhatok hullaszín

    Utitársas oldalon nem gondoltál keresni társat? vagy kitétel, h. bari/ismerős legyen? ez is pl. egy jó nagy feladat lehet, h. hogy tudja az ember jól érezni magát egyedül, az az igazi lelkibéke, ha megy, tutira kemény

     

     Hexi, hogy telt a szülinapod?

     

    Boddia, melltartó-bugyi tornához csatlakozom, múlt héten én is úgy nyomtam, kivéve a futást

     

     

    előzmény:
    Gabye (21234)
    2009-05-27  10:07
  68. 2009. május 27. 10:0721234.

    Szép napot!!

     

    Wetikének meg a kínaiak összes termésével!!! Aztán tessék jönni a hírekkel minél előbb!!!!

     

    Noé, tudom hogy nem azért mondtad..Jaj ez a ház meseszép, imádom a fa dolgokat! Biztosan nagyon jól fogjátok érezni magatokat!!!

     

    Ditte, jól hangzik ez a nyaralás! Bár én nem biztos hogy bírnék 4 napot heverészni..Annak idején voltam Tunéziába két örökmozgó öreglánnyal, na az tuti volt, 7 napból 5-öt végig mászkáltuk és csak két napot - 1 az elején, 1 a végén - napoztunk..Tökéletes volt!

     

    MissB, nagyon jól hangzik ez a pozitiv gondolkodás, most én is nagyon próbálom

     

    MArcsi, én is így vagyok/lennék vele, valahogy az utazásra nem sajnálom a pénzt, csak találjak valakit akivel mehetek, mert egyedül azért nem az igazi

     

    Vik, örülök hogy jobban vagytok!!

     

    Sita, de ezekszerint megcsinálták a kisautót? Vagy majd még ezután viszitek vissza?

     

    Én tegnap lenyomtam TB óráját, nagyon jó volt, nem olyan kemény hogy meghaljak menet közben, de a végére jól elfáradtam! Jövő héten elvileg súlyzós edzés lesz Boddi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  69. 2009. május 27. 10:0421233.

    Szia!

     

    De megvan a R3-4, de azokat egyben nem szoktam, mert besz.rás, viszont, ha arra gondolok, h. már az 1-en is tutin nézett ki (mondjuk, ki tudja, akkor hogyan edzett), akkor megfelelő kajával elégnek kell lennie.

    Meg itt is olvastam, h. a külföldiek tornái sokkal "komolytalanabbak", mégis vannak ott is jótestű fitneszedzők

     

     

    Tök jó lehet kint lenni a szabadban virágok közt, az olyaaaaaaaaan szép, biztos fel lehet töltődni köztük, lehet, h. még csiga is jár arra, akiket meg különösen kedvelek, mert sztem nagyon kis aranyosak (csiga-smile nincs, úgyh.ezt becsigásítottam )

     

    Van olyan földi halandó, aki ezzel mért testzsírt?

    http://www.kulinarisvilag.hu/hun/cikkek/testzs ir+szazalek+kalkulator

    Tudom, felmerült már a téma korábban is, nem tartjátok hitelesnek, mondjuk nem is tudom, h. lehetne ezt pontosan mérni, nálam egy patikában 30%-os testzsírt, és 3%os hasi zsírt mértek (?????),amit gáznak tartok, az az, h. miért kell ehhez a korom, meg a magasságom, a testem adott, nem? mindenesetre május 31-ig a gyöngy patikákban lehet méretni, elmegyek máshova is, mert ez azért abszurd, ha meg mégsem, akkor jöhet a féléves léböjtkúra

    előzmény:
    _sita (21231)
    2009-05-27  09:33
  70. 2009. május 27. 09:5721232.

    Sziasztok!

    Hexi, akkor várjuk a képeket az új szerzeményekről!

    Gaby, milyen volt TB órája? Az én órám 10 perccel később kezdődött (sok eszközt kellett előszedni: 2 bot, 2 gumikötél, egy kis labda) aztán 10 perccel korábban kijöttem mert el akartam kerülni a csúcsforgalmat a zuhanyzóban.  Így csak 1 órát tornáztam 1.5 helyett, de ettől is jól elfáradtam. Ma pihinap lesz, hacsak ebédidőben nem megyek ki a konditerembe.

    Ditte ez a program szerintem tök jó, benne van a 2 fő látványosság aztán meg van idő kipihenni   Jaaaaj, mi lehet a titok, én most tippelni sem tudok

    Noé ügyes voltál a kondizással, veszel bérletet is? Engem inkább a többiek zavarnak a teremben, nem a tükör. Mindig olyan bénának érzem magam, ahogy próbálom beállítani a gépeket és nem mindig megy zökkenőmentesen

    Vik, erős kislány Dorci, ha ilyen gyorsan túlvan a betegségen! Zs. nem menne veled az esküvőre?  Vagy hogyhogy vonatoznod kellene?

    Wetike, majd gyere délután mesélni!

    MissB, azta de jól csináltad, hogy elsőre így bejött a pozitív gondolkodásod!

    Sita, ezentúl már mindig a 2 iroda között fogsz ingázni? Mondjuk legalább kimozdulsz kicsit, de azért rossz lehet hogy nincs állandó helyed.

    Csini, Pletyi, merre vagytok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  71. 2009. május 27. 09:3321231.

    Szia Missike!

     

    A lendületben tényleg nagyon lájtos, de a Pörgesd fel már jobb egy fokkal. Az egy kicsit lassú, de a végén belejön nagyon.

     

    Nincs meg a Réka 3-4? Azok kemények  Meg jön az újabb dvd-je is, hallottad?

     

    A titokkal ügyes vagy, látod, megy ez  Nekem 3 db kis kártyám van, amit minden reggel elmormogok magamnak, már kb. egy éve, és az az alap hozzáállásom. Be is jönnek

     

    Hosszú hétvégére nem terveztünk még semmit, Anyáék dolgoznak ezerrel a kertészetben, szerintem náluk is fogunk segíteni.

    előzmény:
    missB (21229)
    2009-05-27  09:16
  72. 2009. május 27. 09:2921230.

    Sziasztok!

     

    A másik irodában kezdtem, most meg próbálom utolérni magam, kaptam egy halom papírt, számlát.

     

    Noé, nagyon szép az a ház! Akkor elnapolták a céges bulit? Nálunk mindig csak decemberben van, karácson előtt.

     

    Boddika, jaj, bocsi, mindig írod azt az árvácskát, de sose jut eszembe, pedig tegnap is találkoztam Anyával. Akkor most kikeltek?

     

    Tegnap elvittük őket, mert leadták a kocsit szervizbe, és értementünk. Egyúttal megnézték a miénket is, és kiderült, hogy csapágyas az egyik kerék, azért dübög már egy ideje.

     

    Wetike, szorítunk

     

    Ditte, te is kacsintgatsz Egyiptom felé? Én egy kicsit úgy vagyok ezzel a nyaralásdival, hogy szívesebben mennék inkább városnézőbe vagy valamilyen természeti/építészeti értékeket nézegetni, és csak egy kicsit napozni/fürödni. Ez a sok láblógatásos nyaralás nekem túl üres, nincs benne tartalom.

     

    Na, haladok, mert már ezt is egy fél órája kezdtem el írni. Szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  73. 2009. május 27. 09:1621229.

    Sziasztok!

     

    Előkerültem.

     

    Múltkor még a Titok témához akartam írni, h. szerdán elolvastam, és utána kértem, h. kapjak pluszpénzt, le is írtam, el is képzeltem, h. még májusban ott a pénz, és képzeljétek, másnap ott volt!!!

    Azóta próbálok erősen koncentrálni, h. negatív gondolatok nélkül legyek, ma reggel pl, munkába jövet mondogattam hangosan a kocsiban, h: jó ez a nap, pozitív dolgok történnek velem, jó ez a nap, minden rendben!

    Egyre inkább hiszem, h. a gondolatoknak mázsás súlya van, nem kell messzire mennem, h. lássam, aki folyton panaszkodik, nyavalyog, nyüglődik, annak "sikeresen" össze is jön a rossz, és én ezt nem akarom.

    Nagyon-nagyon ki vagyok merülve mostanában, de gyúrok újabb és újabb energiákért, és összeszedem magam!

     

    Sportügyileg még csak a sétánál járok a héten, remélem, ma el tudom kezdeni, mondjuk vett a G. reggel a piacon epret, úgyh. este dzsemfőzés lesz, előtte kéne betenni vmi Rékát.

     

    Szokta vki az Alexandra: lendületbenjét? én múlt héten próbáltam ki legelőször, gondolván, h. a Réka 2 a leggyengébb, legyen vmi más, hát ennyire lájtos tornával még nem találkoztam (Rékák vannak+Rezső- Köszi Sita ), még még asszem a pörgesd fel, de azt még nem próbáltam.

     

     

    Vannak már tervek a hosszú hétvégére?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  74. 2009. május 27. 07:0721228.

    Sziasztok így hajnalok hajnalán!

     

    Látom tegnap mindenki nagyon ügyesen tornázott, én kihagytam a tegnapot, talán majd ma.

     

    Vik, de jó, hogy Dorci már túl is van a dolgon és nem lett semmi komolyabba, akkor mehet a gyerekhétre. :)

     

    Aditte, volt egy egyiptomi pasid, mi? Áh, csak tippelek a titkodra. Az átúszáson meg gondolkozz, van még idő. :)

     

    Noémi, kié ez a faház? Valamelyik rokoné vagy ilyen bérlős? A komáromi erőd nagyon szupi, oda menjetek el, ha lehet vezetéssel, nagyon érdekes. Komárnoban nem sok minden van, de van egy Európa udvar, ahol minden ház az EU tagállamok stílusában épült, bár ilyen modern kiadásba, de jó móka találgatni, hogy melyik melyik. Tök jó, hogy tetszett a teremben is! A tükör először zavaró, de én is szerettem ha volt Pilatesen.

     

    Marcsi, én is így vagyok, hogy nekem a nyaralás a mindenem! Utazni, élmények! Mindig azt kérek, és hiszem, hogy ajándéknak is az a legjobb! Eddig minden nyári keresetem utazásra költöttem. :))

     

    Na majd délután jövök a hírekkel, meg pótolok minden elmaradást. Szorítsatok! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  75. 2009. május 27. 06:5521227.
    És Hexi, boldog születésnapot kívánok neked én is így utólag (még nem tudom kinek mikor mije van, így nézzétek el nekem az utolsóságomat)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  76. 2009. május 27. 06:5421226.
    Még nagyon terv ez az Egyiptom, meg aztán ha összejön az rossz érzésekkel is fog vegyülni (valamit valamiért), de ez egyelőre titok csak, hogy nekem is legyen
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  77. 2009. május 26. 22:5621225.

    Hexi neked még egyszer boldog szülinapotígy a nap végére is:)!!

     

    Weti szoritok holnap!!!

     

    Noé, tök jó lehetett az edzőterem, jajj a tükör :)) Elsőre engem a tornaorán is zavart, de megszoktam már. Néztelek iwiwen, olyan jókis képek vannak fent, olyan szép vagy!

     

     

    Jajj bocs, megint nem tudtam vissza olavsni, Dorcin asszem gyorsan átment ez az egész, mert már kutyabaja, juhuu.

     

    Tegnap nem mentem a vesém miatt, meg Dorci miatt tornázni, ma késő este még egy Alexandra volt, holnap megprobálok lemenni a terembe két órára.

     

    Úgy néz ki senki nem tud levinni az esküvőre :( Vonatozhatunk, amivel sosincs bajom, kivéve ha egy esküvőre megyek... 

     

    Jó éjt Lányok, holnap jövök

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  78. 2009. május 26. 19:4921224.

    Helló Csajszik!

     

    Hexim, NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!

    Jó gyorsat futottál ma!  

     

    Gab, aajjajjjajjjjj, nem azért mondtam, hogy bocsánatot kérj, , csak ilyen esetekben is milyen jó lenne ez a visszakeresősdi.

    Jó izzadást TB-hez, ja, mindjárt végzel is.  

     

    Vik, Dorcikának jobbulást és örülök, hogy nem gyötört meg a kő.

     

    Sita, aha, a ház belülről is gyönyörűséges, egy-két hónapja készült el, van néhány képem az összerakás napjáról, még sok minden hiányzik belőle, de már teljesen készen van azóta.

    Hát igen, ismerős ez a nyaralásos-pénzszűke dolog. De ez minket akkor sem tántorít el.

     

    Wetike, ha minden igaz, idén már csak egyetlen órát tartok, pénteken a másodikat, aztán két hét és vége is van a tanévnek.

    Holnap megy a szorítás ezerrel! Ügyes leszel turira.

     

    A céges buli elmarad, átrakták augsztus 19-re, úgyhogy van még időm fogyni.

     

    Évike, úgy látom, Neked nagyon bevált a pilates (Pilates?), tök jó, hogy így élvezed.

     

    Marcsi, hát utazásra én is tudnék költeni, ne sajnáld magadtól, ha megteheted, akkor még most utazz, tele leszel élményekkel és azt senki nem veheti el tőled.

    Remélem, a nyakad lassan azért helyre fog jönni.

     

    Nem nagyon tervezünk programot Komáromra, mert ugye a strandon belül leszünk és reméljük, hogy az idő is kegyes lesz hozzánk és nem csak bent tudunk lenni, aztán max. átsétálunk Komarnoba (Hogy kell ezt írni vajon?), aztán van ott valami erőd is, és mivel többen leszünk, szerintem lesz egy kis grillezés/bográcsozás és társasjáték tutira. Hát majd meglátjuk. Biztos szuper lesz.

     

    Boddikám, Párkány? Húha, mi nem oda megyünk, talán félreolvastad vagy valaki más írhatta.

    Sok sikert a tervedhez!

    Na, volt bugyibantorna?

     

    Ditte, nagyon jól hangzik ez az út. Mikor lesz döntés, hogy mentek-e?

     

     

    Jelentem, most értem haza a "gyurmából". Fél óra futással kezdtem, aztán volt egy kis tricepsz, váll, bicepsz, és mivel sógornőmnek mennie kellett, magamtól még csináltam belső- és külső combot, mert azt tudtam, hogy hogyan működik és levezetésnek 10 perc futás. A végén mindegyiket meghúztam 11 km/órával, húú, hát az nekem azért elég gyors, de nagyon jólesett, úgyhogy ha minden igaz, csütörtökön folytatás. Tök élveztem, jó, hogy így együtt voltunk sógornőmmel és mutogatta, hogy mi hogyan helyes és nem éreztem magam egyedül. Valószínű, hogy egyedül nem fogok menni soha. Nagyon zavarna, hogy csak magam lennék, meg hát ez a sok tükör, atya ég, totál kikészültem tőle, hogy mindehol magamat láttam.

    D. szerint az a legjobb az egészben, mert pszichikai oka van és jobban fejlődik az ember, ha látja az izmait. Lehetséges...

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  79. 2009. május 26. 18:5321223.
    Sziasztok, csajok!

    Wetike, nagyon aranyos vagy, tudom mekkora érzés (lenne) átúszni a Balcsit, én nagyon szeretem az ilyen dolgokat, nekem már a hétvégi Hősök tornája is hatalmas élmény volt!

    Hexi
    , mi egyértelműen a piramisok miatt mennék Egyiptomba, nem csak pihizni, már pár éve majdnem mentünk, de akkor inkább Tunéziát választottuk. Utazásban én is olyan vagyok, hogy az élményért megyek, sokkal inkább nálam is egy utazás, mint egy márkás cipő, ruha...

    Marcsi, köszi, nagyon jók a képek! Nyakad hogy van?
    Én most épp egy olyan utat néztem ki az Anubis travelnál, ami 8 napos, Kairóban szállunk le, ott 1 éj szállás, másnap programok, este repülővel Luxor, ott 1 éj szállás, másnap programok, este busszal Hurghada és ott pihizünk még 4 napot.
    Vik, neked is jobbulást!!!

    Én is most kezdek tornázni Rékára!
    Utána, ha bírom salsa lesz késő este!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  80. 2009. május 26. 17:5921222.
    Igen Marcsi, akkor mi 7-től együtt nyomjuk
    előzmény:
    Marcsi24 (21221)
    2009-05-26  17:54
  81. 2009. május 26. 17:5421221.
    Én 18.30-20.00-ig megyek, akkor pont együtt tornázom veled és egy kicsit talán Hexivel is
    előzmény:
    Gabye (21220)
    2009-05-26  17:51
  82. 2009. május 26. 17:5121220.
    Hexi, én vagyok, de még bent az irodában..Majd 7-re megyek TB-hez..De neked jó tornit és persze várjuk a beszámolót a szülinapról!!
    előzmény:
    hexilein72 (21219)
    2009-05-26  17:41
  83. 2009. május 26. 17:4121219.

    Latom, sehol senki

    En most kezdek, mert aztan mennem kell a fiukert. Talan ideer meg valaki közben

    előzmény:
    hexilein72 (21218)
    2009-05-26  17:36
  84. 2009. május 26. 17:3621218.

    Hi Csajszik,

    csak gyors bekukucs, mert most jövök futrinkabol, nagyon gyors voltam ma, a 10-es körömet 55 perc alatt futottam le. Na es azert neztem be, mert most kezdek tornaszni, a RR1 lesz, nem csatlakozik valaki?? 10 perc mulva kezdek!

    De. meg shoppingolni voltam es b.nöztem is, majd be kell szamolnom, olyan jokat vettem!!

    Na pussz, jöjjön valaki TORNASZNIIIIIII!!!!

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  85. 2009. május 26. 15:3221217.

    Vik, jobbulást Dorcinak!

    Boddia, nem gyógyult meg a nyakam, folyamatosan szenvedek vele, csak van amikor jobban, van amikor kevésbé fáj. Ez a masszőr ma jól kiropogtatott  (Gaby, amúgy közel van az irodádhoz ha érdekel meg tudom adni a számát). Háát, attól függ milyen a sali, ha van benne egy kis hús is, akkor jól tudok vele lakni csak általában nincs meg az a jóleső érzés ami egy „normál” kajánál van. Húú, ez a Miló Vikis dvd jó lehet!  

    Sita, hát igen, Egyiptomban sokat el lehet költeni a kirándulásokra... Nekem ez a nagy bajom, hogy rengeteget költök utazásra, mindig elhatározom hogy visszafogom magam de aztán mindig van valami ami miatt nem tudom tartani. Kb. ez az egyetlen dolog amire nem sajnálom a pénzt, pl. egy cipőért vagy egy nadrágért sosem adnék 20- 30 ezret de egy utazásra sokkal többet simán. Ki érti ezt?

    Wetike, milyen az a spárgás trutymó? És zöld vagy sárga spárgából csináltad? T. anyukája csinált a múltkor zöldet, de olyan nagyon fás volt az egész, hogy alig ettük meg.   Boddia, a te levesed sem volt jó?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  86. 2009. május 26. 14:4321216.

    Marcsi, ezek szerint még nem gyógyult meg a nyakad, azért mész csontkovácshoz?

    Sitám, nem válaszoltál az árvácskás kérdésemre, de képzeld, csináltam nekik egy kis üvegházat, és már ki is kelt nagy részük

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  87. 2009. május 26. 14:1921215.

    Sitám, a nagy terveim, hogy nem hagyom magam ellustulni, hogy szép rendben tartom az otthonunkat (mert nagyon rendszerető vagyok, de az elmúlt időben hétközben mindig volt egy kissebb káosz otthon- és azt hiszem pont Veled beszéltük egyszer, hogy ha belül nincs rend, akkor otthon sincs, és ez fordítva is igaz...), hogy tornázom rendszeresen, mert csak elkezdeni nehéz, de utána már szívesen csinálom, és utána sokkal jobban érzem magam. (ne ez egy szép hosszú mondat lett)

    Igen, szeretnék én is tanulni, mert így kevésnek érzem magam. Ami érdekel, azt hamar megtanulom, csak nekem is az a bajom, hogy nem tudom, hogy mit kéne. Mert annyi minden érdekel, de úgy igazán, életre szólóan még semmi, szóval nehéz dió

    előzmény:
    _sita (21211)
    2009-05-26  13:41
  88. 2009. május 26. 14:0921214.
    Megyek át a másik irodába, puszi lányok
    előzmény:
    boddia (21213)
    2009-05-26  14:01
  89. 2009. május 26. 14:0121213.

    Na boxos Lánycik, elsősorban Ungi, és Wetike figyelmébe:

    http://www.miloviki.hu/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  90. 2009. május 26. 13:5921212.

    Wetike, én is idén csináltam először spárgát, mégpedig spárga krém levest. Hát, egyszer enni bőven elég volt belőle

     

    Isten éltesse a mi Hexinket! Nagyon-nagyon Boldog Születésnapot Hexi!

    Azért ugye nem vagy rossz kedvű? Hiszen pontosan csak 1 nappal vagy több, mint előző nap Mesélj nekem erről a fagyi készítésről! Nagyon jól hangzik, és ahogy látom, nagy sikere van!

    előzmény:
    wetike (21207)
    2009-05-26  11:46
  91. 2009. május 26. 13:4121211.

    Szia Boddika!

     

    Azért van irgum-burgum, mert a múlt héten csak két kis nyamvadt torna volt, és persze sok nasi.

     

    Megint azt bújom éppen, hogy mit kéne tanulni. Most már túladtam ezen az angolon, majd ha megérkezik a bizonyítvány, akkor kikérem a diplomát. Végre! Benne van vagy 1-1,2 millió forintunkba.

     

    Szóval, nem is mondtad még, hogy mik a nagy terveid. Esetleg nincs köztük valami továbbtanulás-féle? Engem valami ilyen emberközeli szakma érdekelne most, de nem tudom mi. Mondjuk óvónő vagy ápoló, de attól tartok, hogy ez nekem nem megy olyan jól, hogy ennyire rám legyenek bízva az emberek. Inkább valami szervező-intéző akármi, de valami ilyen eü témában.

     

    Na, most jól megmondtam?

     

     

    Egyébként hallottátok, hogy az Észak-koreaiak atombombát robbantottak a mélyben valahol?

    előzmény:
    boddia (21210)
    2009-05-26  13:21
  92. 2009. május 26. 13:2121210.

    Noécsi, Párkányba mentek? Micsoda programjaitok lesznek, de szupeer! Ügyeset Szandiztál!

    Wetike, ne bándd a futrinkát, hisz torniztál helyette jó sokat! De most tényleg, a másikoldalról hogy jössz vissza? Busszal? Vagy családdal? (átúszás)

    Miss, gyere gyakrabban, Te is mozgalmas voltál!

     

    Marcsi, de jó, hogy ilyen sokat írtál! Micsoda élményeben volt részetek! De csodás lehetett! Szép volt a tenger élővilága? Nekem pont ez volt fura Görögországban, hogy egészen bent is csak homok színű csigák, halak, medúzák voltak, növény szinte semmi Ok, gyere, beveszünk az újéletet kezdünk csapatba. És jóllaksz a salival? Engem nem lakat jól.

    Ó, Vik, sajnálom Dorcit, kívánom, hogy gyorsan átmenjen rajta!

    Sita, nagyon tetszik az írásod, olyan szépen fogamazol, lényegre törő, és nagyon tanulságos. Ez kb. pont olyan, hogy "vegyél fel pulcsit, mert megfázol!" Én utálom az ilyeneket! Miért van irgum-burgum-od?

    Ok, tornázunk persze, nekem 6 körül jó. Réka nagyon Ok!

    Nem bonyolítjátok egy kicsit túl a dolgokat? Lehet, hogy pont azért alakulnak így a dolgaitok! Lehet, hogy előre görcsöltök rajta!

    előzmény:
    Noémi81 (21193)
    2009-05-25  21:22
  93. 2009. május 26. 11:5721209.

    Sziasztok!

     

    Na, csak ideértem. Látom, jó sokat írtatok! Szuper!

    Mindjárt visszaolvasok, csak még  kell.

    Tegnap Réka 2-t tornáztam, de elég gyengén ment az első fele, mert igaz már 9 óra volt, de majd meg gyulladtam, mintha szauában tornáztam volna. Ismét eljött a csakbugyibantudoktornázni korszak

    előzmény:
    Gabye (21187)
    2009-05-25  16:33
  94. 2009. május 26. 11:4721208.

    Ja és ma szuper az idő, ezt el tudnám viselni egész nyáron, olyan kár, hogy holnap jön a rossz idő...

     

    Na de akkor holnap 11:20-tól, de lehetőleg egész délelőtt (ki tudja hogy alakul az sorrend) kéretik drukkolni! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  95. 2009. május 26. 11:4621207.

    Sita, hát ezze nem mondok újdonságot, mivel diákként elég szűkösek a lehetőségeim, de eddig én még mindig így voltam, hogy mindig mindent meg kellett gondolnom... De mondom, én más vagyok, csak egy csóró diák. Na de remélhetőleg már nem sokáig. :)

    Én benne lennék egy esti tornában, bár valószínűleg én kickbox-ot (na ezt így írtam angolosan) akarok nyomatni, az már nagyonnagyon régen volt.

     

    Vik, na akkor jobbulást Dorcinak, drukkolok, hogy hamar rendbejöjjön és el tudjatok menni a gyerekhétre. Téényleg, vasárnap gyereknap, mivel készültök? :)

    Huh, ennyi baj van a veséddel? Na nem irigyellek, hallod. Nekem csak egyszer volt vesemedence-gyulladásom na de azt az ellenségeimnek se, iszonyatos volt! Azóta nem bliccelem el a meleg öltözéket hidegben meg a soksok ivást!

    Tényleg, voltál tegnap két órán?

     

    Marcsi, de ügyes vagy ezzel a salátázással! Én tegnap spárgs trutymót csináltam, hát életemben először fogtam spárgát, de elég jó lett a trutyim, sztem azt eszem majd ma ebédre is, mivel a család nem rajongott érte, vajon miért?

    Na én is ezért vettem az karnitint, hátha, hátha segít egy icipicit azzal amivel már nagyon szenvedek! Tegnap majdnem elfelejtettem bevenni, így nem tudtam már fél órát várni, csak negyed órát, de azért csak hatott valamennyit. Na de hogy milyen büdös algaszerű színeszag van...

     

    előzmény:
    _sita (21206)
    2009-05-26  11:36
  96. 2009. május 26. 11:3621206.

    Jobbulást kívánunk Dorcinak

     

    Marcsi, de szuper, tényleg mi jó lenne eljutni Egyipotmba is!

     

    Egyébként nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én utálom, ha állandóan azt kell figyelni a nyaralás alatt, hogy mire költhetek és mire nem, ezért inkább más úticélt választunk, minthogy ott görcsöljünk. Egyszer voltunk így Horvátban, egész véletlenül és hirtelen jött az egész, ami szuper volt ugyan, de még egy hülye fagyit is meg kellett gondolni. Nem azt mondom, hogy kétkézzel akarnám költeni a lóvét, hanem hogy ne kelljen már azon gondolkodnom, hogy bemehetek-e egy pizzára vagy kinek ne vegyek szuvenirt... Szóval ti voltatok már így?

    és ha egyszer Egyiptomra adnám a fejem, tuti, hogy több lenne a költőpénzem, mint az utazás költsége, mert nehogymá ne jussak el megnézni a piramisokat csak mert az bent van meg messze!

     

    Pont azt mondtam egyébként M-nek is, hogy látod, ez a hülye biciklivásárlás is milyen stresszes volt, hát akkor csodálkozunk rajta, hogy az élet nem mer nagyobb volumenű dolgokat megengedni nekünk? (figyelem! vonzás törvénye!)

     

    Na, micsoda gondolatmenetet kanyarintottam ide

     

    Akkor ma egy közös torna csajok?  Én valami brutál Rékázom vagy valami hasonló, mert irgumburgum van. Kb. 7-kor kezdem.

    előzmény:
    vik-vuk (21205)
    2009-05-26  11:23
  97. 2009. május 26. 11:2321205.

    Na hello,

     

    voltunk dokinál bekapta ezta  fosos cuccot édeském :(

    És a héten gyerekhét van az oviba, csüt meg évzáró, hetek óta készülnek a müsorral... :(

    De ha kicist jobban lesz arra bemegyünk.

     

    Nekem teljesen elmúlt a fájdalom, és tegnap egy icicpici kő ki is jött, csak furi mert nem gondoltam hogy most ilyen kicsi volt, ezt gyorsan megúsztam. Ez a 3. kővem.

    Vesemedence gyulladásom meg olyan hetszor volt sajnos...

     

    Na most már tényleg mndjárt lezs időm vissza olvasni, ne haragudjatok, hogy csak magamról pofázok...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  98. 2009. május 26. 11:0021204.

    Sziasztok!

    Hexi, nagyon boldog szülinapot!!! Nagyon szép csokrot kaptál!

    Vik, jobbulást Dorcinak, de mi baja lett ilyen hirtelen, hogy fel sem akar kelni?

    Boddia, Wetike, én is veletek tartok az „új életbe” ettől a héttől. Tegnap jó voltam kaja-téren (délelőtt csak gyümi, 2-kor egy saláta aztán este csak a saláta maradéka), és este zsírégetőre is eljutottam!  Ma reggel is összedobtam otthon egy salit, azt akarom ebédelni. Boddia tök jó hogy mégis összejön a mozi! Maradt még energiád tegnap délután tornázni?  Wetike, én hiszek a L-karnitinban, szerintem már meséltem hogy néhány éve sokat sportoltam de valahogy nem akart lemenni az utolsó pár kg és elkezdtem szedni, és lement!  

    Noécsi, de jó lesz nektek Komáromban, szupi ez a faház! Milyen programokat terveztek?  Hihetetlen, hogy élvezted az órákat a nyűgös társasággal, te akkor tényleg tanításra születtél!

    Sita, sikerült megállapodni a szolgáltatóval, visszakapcsolták a szervert? Huh, erről a témáról tényleg sokat lehetne beszélni...Régebben nekem nagyon nagy volt a megfelelési kényszerem, ma már majdhogynem lesz*rom.  Persze egy-két kivétellel...

    Ditte, mi tavaly októberben Sharm El Sheikben voltunk, nagyon szuper volt! Az igazi látnivalók tényleg messze vannak a tengerparttól, de szerveznek buszos és repcsis kirándulásokat is Luxorba, Kairóba, Petrába (ez mondjuk Jordánia) stb. Szerintem már csak a tenger élővilága miatt is érdemes odamenni, mi olyan hotelben voltunk amihez kb. 2 km-es saját strand tartozott és kristálytiszta volt a víz, tele korallzátonyokkal és halakkal, nagyon nagy élmény volt hogy merülés nélkül mennyi szép halat lehetett látni! Kirándulni Luxorba mentünk (repcsivel kb 40 perc  volt az út), az is hatalmas élmény volt. Királyok Völgye, karnaki templom, luxori templom, hajózás a Níluson – kb. ez volt a program és engem nagyon lenyűgözött. Egyik délután tevegelni voltunk a sivatagban, egy másik délután meg üvegfenekű hajóval mentünk egy kört. Ja és esténként bazároztunk, azt is élveztem  Szóval én bármikor visszamennék!  Csatolok néhány képet ízelítőként

    Bocsi most csak ennyire volt időm, nagyon belemerültem egyiptomba   Délre megyek csontkovácshoz, drukkoljatok hogy helyretegye a nyakam!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  99. 2009. május 26. 10:4921203.

    Sziasztok!

     

    Hexi nagyon Boldog Születésnapot! Gyönyörű a csokrod!

     

    Vik remélem hamar meggyógyul Dorci! És neked sem lesz semmi bajod!

     

    Noé nagyon szép ez a faházacska. Biztos remekül fogtok szórakozni! Csak pilates volt végül, mert olyan hamar elment a nap. Pedig nem csináltam sok mindent. Mostam, teregettem, tanultam, kicsit gyerekeztem. Aztán pik-pak mentem pilatesre. Labdás volt, én nagyon élveztem. Főleg csípő és has volt. Meg most volt olyan, hogy négykézláb vagy, a labdát a lábhajlítodhoz szorítod és úgy emeled a lábad, és még pumpálsz is egy kicsit.

     

    Pletyi ezer éve nem volt. Már én is aggódom, mert azt mondta hamarosan jön. Bár lehet a kerti szezon miatt el van havazódva.

    Pletyi gyere!!!!

     

    Én is mára Szandit tervezek, a rózsaszínt, azt jó régen csináltam.

    Igyekszem még jönni, csak utálok tesómnál puposkodni.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  100. 2009. május 26. 10:1421202.

    Hexi, boldog születésnapot!! ..

     

    Vik, jaj szegények, remélem semmi komoly Dorcival!! A vesekőről tudnék mesélni, de ha már jobb, akkor sztem neked nem az van..Mindenesetre tessék sokat inni!!

     

    Noé, igen kér hogy nem lehet visszakeresni, így többször megfutjuk ugyanazt a témát..Bocsánat..Örülök, hogy ízlett a süti..Az a házikó meg nagyon barátságos, biztosan nagyon jól fogjátok érezni magatokat!!

     

    Boddikám, akkor koccanunk ma?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top