Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FITNESS TOPIC

hexilein72
Létrehozva: 2008. március 2. 08:53

Sziasztok!

azoknak inditom ezt a topicot, akik szeretnek sokat, intenziven mozogni es meg szeretnek osztani ez iranyu tapasztalataikat masokkal is, vagy esetleg közösen, együtt, "virtualisan" tornaszni lenne kedvük.

En heti 3-4x futok (kb. 10-11km-t alkalmankent) es melle meg 3-5x tornaszom kül. dvd-kre, kedvencem az Alexandra

Neha fitness studioba is eljutok 1-1 aerobikra, de sajna a csalad miatt eleg ritkan. 

Szoval, aki meg sportos vagy szeretne azza valni, az jöjjön!

Üdv., Hexi 

  1. 2009. június 4. 14:4721401.

    Boddikám..Én nem eszem kekszet!! HOnnan veszed?

    Bogyónak nem tudni pontosan mi a baja és ez a legnagyobb baj, de állítólag ma este meghozzák..Kíváncsi leszek!!..A fűtéses pénzt meg visszakértem, mert képzeljétek, ha nem jelzed hogy kéred, akkor nem utalják ám vissza, hanem használják szépen!! Na én mondtam ezt nektek! Kérem vissza, úgyhogy utalják!!

     

    Marcsi, persze a sok utazgatás miatt nem volt annyi sporti, na de most már rendeződtek a viszonyok, lehet visszaállni! És nem látszik rajtad semmi felesleg, úgyhogy no para!

     

    Évike, kell is egy-egy szabadnap!! Regenerálódni kell az izmoknak!

    előzmény:
    boddia (21400)
    2009-06-04  14:25
  2. 2009. június 4. 14:2521400.

    Aditte, még én sem rendeltem sosem katalógusból! De fincsiket ettél! Naaaa, meglett az álomsúly?

    Vikica, nagyon örülök, hogy ilyen sikeres lett a popsika projekted, szívből gratulálok! Látod mondtam én, hogy bomba csinos lettél!Dorci nélkül milyen volt a hétvége?

    Gabim, 4 órát sportiztál? De ügyi voltál! bandus hogy van? Most akkor mi van Bogyóval? Annyira nagy a baja? De a fűtéses pénznek nagyon gratulálok! Így kell ezt csinálni!Te eszel kekszet?

    folyt köv, de egy kis

     

    előzmény:
    aditte (21338)
    2009-05-30  07:28
  3. 2009. június 4. 14:1121399.

    Sziasztok!

     

    Évike egy pihinap nem is árt. Nekem meg most az egész hetem pihenés  Én úgy emlékszem Hexiék csak annyival akartak tovább maradni, hogy nem reggel akartak hazaindulni hanem délután. Na mindegy, majdcsak előkerül Meg a többiek is!!!

    Gaby, Noé biztos azért számolja csak 1.5-nek mert sok idő elmegy közben a gépek cseréjével, beállításával. Én is így szoktam számolni. Ja, tegnap rengeteg szabadidőm volt, összeszámoltam a naptáramban hogy idén mennyit mozogtam. Hááát, lehetne jobb is. Januártól összesen 90 óra, de volt két hónap (február és május) amikor csak 11-12 óra volt. Januárban viszont 32 óra volt, na ez tuti hónap volt  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. június 4. 14:0221398.

    Sziasztok!

     

    Remélem most marad annyi időm, hogy visszaolvassak, mert már hiányoztok!

    Szia Bunny! Tornizni szeretnél? Jó helyre jöttél! De ha jól emlékszem, már voltál nálunk.

    Na megyek is visszaolvasni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_975702
    Torolt_felhasznalo_975702
    2009. június 4. 13:3121397.
    Évike nagyon köszi!
    előzmény:
    Évike86 (21396)
    2009-06-04  12:48
  6. 2009. június 4. 12:4821396.

    Szia Diamond! Amit mi ajánlunk az a Napi 20 perc önmagadért.

    Csatolok egy képet is. Így biztos megtalálod!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_975702 (21395)
    2009-06-04  12:41
  7. Torolt_felhasznalo_975702
    Torolt_felhasznalo_975702
    2009. június 4. 12:4121395.

    Köszönöm lányok a segítséget!

    Teljesen járatlan vagyok sajnos ebben a dvd mizériában,megnéztem az Auchanban őket,de volt ott minden Add önmagad 1 meg 2 meg Igényes nők edzés programja meg minden,és mindegyik dolgozik combra,meg hasra,meg mindenre,csak nem írják a hátulján,hogy melyiken hány percet.

    Ez a 4es dvd-je amit ajánlotok,hogy minden testrészre 20percet lehet edznei,ennek van valami külön címe?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. június 4. 12:2321394.

    Sziasztok!

     

    Most értem vissza a másik irodából, ott kezdtem, gyorsan eszek, aztán

     

    Jók legyetek, és igen, gyertek, nehogymá itten, na!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. június 4. 11:3521393.

    Helló Lányok!

     

    Nincs ma itt tolongás. Gyertek elő, nem ám behalunk! Ki fog akkor engem motiválni?

    Gabye akkor azért nem is volt olyan vészes ez a step aerobik. Remélem hétvégére visszakapod Bogyót végérvényesen!

     

    Marcsi szerintem Hexiék tegnap jöttek haza.Nekem legalábbis úgy rémlik azt mondta, hogy azért mennek autóval, mert ők tovább maradnak.

     

    Köszönöm a gratulációkat. Én is csak ámulok és bámulok, mikor mondtam itthon, hogy már 4 évesek vagyunk, még anyum és tesóim is meglepődtek.

     

    Én mára szabadnapot adtam magamnak, mert most aztán tényleg be van durranva a belső combom.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. június 4. 10:3121392.

    Halihó Csajócák!! Látom igazi pangás van..Hol vagytok, nálatok is sok a ? Vagy talán a ? Esetleg ? Vagy csak? ..

     

    ÉN megvagyok, tegnap elmentem a koreográfiás step-re..Most nem volt olyan vészes mint a múltkor, és a hasizom nagyon jó volt..Mára is tervezek egy tornit, remélem eljutok..

     

    Marcsi, akkor Zágráb lezárva, jól van..Igen, anyuék hoztak fel és valszeg ők visznek haza pénteken..Bogyóról annyi hírem van, hogy talán ma kész lesz

     

    Noé, neked ezekszerint bejött a kondi..Ügyes vagy..De miért 1,5 órának számolod ha 2 órát ott voltál??

     

    És a többiek merre járnak????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. június 3. 22:0421391.

    Gyors bekukk, jelzem hogy már itthon vagyok  Sikerült elintézni a dolgot, már fél 11-kor végeztem de vonatom csak 15.45-kor jött. Halálra untam magam

    Hexiről tudtok valamit?? Nem hétfőn este kellett volna hazajönniük?

    Csini szegény, egyre rosszabb lesz akkor a helyzet  Ez meg nagy szemétség hogy nem akar elengedni szabira, de miért nem ha úgysincs igazi munka, meg a titkárnő is ott van? 

    Noé, a taposást hanyas fokozaton csinálod? Tök jól belejöttél a kondizásba!

    Gaby reméljük kitalálja a szaki hogy mi a baj. Addig hogyan közlekedsz, anyudék visznek haza hétvégén?

    Na lépek aludni, holnap talán több időm lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. június 3. 20:1821390.

    Hahó Csajszik!

     

    Mi ez a nagy pangás?

     

    Csini, sajnálom, hogy ilyen áldatlan állapotok uralkodnak az irodában. Hát nekem is volt részem bőven abban, amikor nem kellett csinálni semmit és úgy kellett tenni, mintha lenne valami dolog. Nagyon leszívja az embert, nem beszélve arról, hogy a 8-9 óra alig-alig akar letelni. Borzalom.

     

    Évike, nagyon sokszor ennyi évet még Nektek együtt!

     

    Gab, reméljük akkor, hogy Bogyót elvarázsolja ez a szaki és nem lesz vele gondod az elkövetkező években.

     

    Sita, hát az a gyorstalpaló tényleg érdekesen hangzik. Kíváncsi vagyok, végül mire nevezel be.

     

    Marcsi, basszus, hogy kint ragadtál, Te szegény.

    Egyébként nekem is egyből eszembe jutottál a légibaleset kapcsán, mert Te vagy az egyetlen olyan ismerősöm, akik folyton repül.

     

    Én tegnap végül kondiztam, fél óra futópad, fél óra taposógép, aztán mindenféle súlyzós gyakszik karra, belső comb, összesen két órát voltam ott, de másfélnek számolom. Ma pihi van és legszívesebben megint csak aludnék.

     

     

    Aztán most már térjen vissza MINDENKI, mert ez így nem járja, kérem szépen!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. június 3. 17:0321389.

    Sziasztok csajok. Csak egy gyors bekukk, ma sok a és ahogy elnézem holnap is hasonló lesz..Bár ez a  jobbik eset!

     

    Csini, jó téged látni, de látom nem épp jó hírekkel jöttél! Azért nagyon sok szerencsét és mielőbbi új és jobb helyet!!

     

    Évike, Te már túl vagy a tornán? Ügyes vagy! És boldog évfordulót!!

     

    Sita, mennyi nyelvvizsga

     

    Marcsi, remélem ma sikerült mindent elintézni és már hazafelé jösz!!

     

    Én tegnap eljutottam TB-hez, nagyon jó volt!! És ma is tervezek egy tornát, ezt egy másik csaj tartja egyszer voltam már, ez volt az a koreográfiás step..Nem volt a legjobb, de azért  egyszer egyszer belefér..Bogyót tegnap elvitte a szerelő, azt mondta addig nem adja vissza mig rá nem jön mi a gond..Remélem tényleg így lesz és végre a régi Bogyót visszakapom és száguldhatunk együtt még sok-sok km-t

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. június 3. 16:5721388.

    Ugyanígy gondoljuk mi is! Csak Karácsonyra ajándékozunk, amúgy meg valamilyen közös élmény az ajándék, vacsora, színház, utazás...

    Nem a kolleganő miatt van kevesebb munka, teljesen független tőle, azért az ügyfeleket nem riasztja el. Őt is ezért vette fel eleve csak részmunkaidőbe... szóval már akkor is erősen érezhető volt a "válság". Mindenki ezzel takarózik, de az iroda tényleg nagyon megérzi, pl felmondta az állandó megbízást a legnagyobb ügyfél, ami 7 számjegyes összeg volt havonta.  Mondjuk ehhez nekem nincs semmi közöm (sajnos), de így persze a munkánk is kevesebb, vagyis  a valós munka, mert látszat munkát azért kell csinálni... na megyek én is, jól kipanaszkodtam magam.

    előzmény:
    Évike86 (21387)
    2009-06-03  16:43
  15. 2009. június 3. 16:4321387.

    Tényleg neked van futópadod. Mindig kimegy a fejemből. Én közben lenyomtam a RR2-t.

    És ha az ügyvédnő tudja, hogy az új munkatárs miatt ilyen kevés a meló, akkor miért nem keres másikat? Remélem jobbra fordul a helyzet, és sok sikert a kereséshez!

     

    Semmi extrát nem tervezünk. Csak egy vacsi édes kettesben.Aztán úgyis hamarosan megyünk nyaralni.

    Igazából az egyéb ünnepnapi ajándékozás is elég macerás, mert igazából már megtehetjük azt, hogy amit szeretnénk azt meg is vesszük. Hasztalant meg nem igazán szeretek venni. Igazából az az ajándék, hogy együtt vagyunk, egészségesek, és boldogok. Aztán a többi majd alakul valahogy.

    előzmény:
    csinicsimp (21383)
    2009-06-03  15:47
  16. 2009. június 3. 16:2321386.

    Ma már mindenhol elfogadják az egynyelvű vizsgákat szerintem. De a sulid nem fogadta el a Cambridge-i vizsgát?? Az hogy lehet? És nem lett volna egyszerűbb azt honosítani, mint a most újra nyelvvizsgázni? Amúgy most milyet csináltál?

    A nővérem még kb 15 éve szenvedett a Goethe nyelvizsgájával, hogy azt még nem fogadták el honosítás nélkül itthon, de azt hittem azóta már sokkal liberálisabb a rendszer és mindent elfogadnak, mert szinte már minden bokorban lehet vizsgázni.

    előzmény:
    _sita (21385)
    2009-06-03  16:01
  17. 2009. június 3. 16:0121385.

    Huhh, hát akkor nem csodálom, hogy el akarsz jönni

     

    Hát nyelvvizsgám van egy szakmai, ami már nem jó, de attól még vizsgáztam akkor is. Van egy cambridge-i, amit Londonban csináltam. Van egy, amit most. Ha honosíttatom a kintit, akkor az a 4., és még ha kétnyelvűsítem is, akkor az már 5

    előzmény:
    csinicsimp (21384)
    2009-06-03  15:55
  18. 2009. június 3. 15:5521384.

    Soroljam miért vagyok ennyire kiborulva?? A kolleganőm márcsak egy dolog a sok közül, de emellett újabban baromira nincs munkánk, viszont úgy kell tenni mintha lenne és ez szörnyű!! Tényleg fáradtabb vagyok a nap végére, mint amikor hasznosan telik az időm. És nem mindegy, hogy mennyit tanulok itt és az utóbbi hetekben szó szerint nincs semmi, emiatt az ügyvédnő is baromi feszült, szóval az ő hangulata is megváltozott, de leginkább az új kolléganő kelti a feszkót, félténylkedik, fúr stb stb... szóval nagyszerű!  A legújabb hogy egész nyáron nem vehetek ki szabadságot, ma akartam 3 napot kikérni júliusra... ja, de jövö héten egész nap nincs a titkárnőnk, őt elengedte. És ez nem arról szól, hogy ne tudna nélkülözni, mert tényleg nincs semmi munkánk. Na és ugye a fizetésem is "pompás".  Szóval megszületett az elhatározás és keresek mást, remélem olyan könnyen megy, mint ahogy ezt találtam.

    Figyi, hogy lehet neked 5 nyelvvizsgád?? Még 2ig eljutottam, de a többi?

    előzmény:
    _sita (21380)
    2009-06-03  12:31
  19. 2009. június 3. 15:4721383.

    A gyors gyaloglás teljesen egyszerű, futópadon megyek tempósan 6-6.5 km/h-val, csak jobb nevet nem tudtam kitalálni.

    Terveztek valami extra programot az évfordulóra? Egyébként mi sem nagyon tartjuk, mert nem igazán tudjuk honnan számítsuk a kezdeteket, van rá 3 variáció kb. Na majd az esküvős évfordulókat tartani fogjuk!

    előzmény:
    Évike86 (21379)
    2009-06-03  12:19
  20. 2009. június 3. 12:4221382.

    Valahonnan letöltöttük még régen, de nagyon régi felvétel, nem tudom, hogy ami most a boltokban van, az az?... Egyébként ha rákeresel, akkor azon a barbara-dvd-s oldalon fent van, ahonnan egy csomó fitness dvd letölthető. Találkoztál már vele?

    Csak fel van darabolva több részre, de hogy hogy kell összerakni, ne kérdezd

    előzmény:
    Évike86 (21381)
    2009-06-03  12:34
  21. 2009. június 3. 12:3421381.
    Sita pont a napokban gondolkodtam, hogy nekem is kéne ezt a Kriston féle tornát csinálnom. Má van dvdje is, csak nem találtam sehol, ahonnan le lehet tölteni (nem tudom mennyire érdemes megvenni). De addig eljutottam, ha lesz Réka dvd és megyek a könyvesboltba, akkor valószínű megveszem a könyvét.
    előzmény:
    _sita (21380)
    2009-06-03  12:31
  22. 2009. június 3. 12:3121380.

    Nahát Csinike! Ezek szerint nem érzed jól magad a munkahelyeden? A kolleganő miatt? A munka egyébként érdekes lenne?

     

    Megértelek amúgy, én is kezdem már nagyon unni az itteni helyzetet, de remélem, hogy változni fog, ha bejönnek a dolgok, amik most folyamatban vannak.

     

    Évike, Rékázol ma? Lehet, hogy én is. Főzök holnapra túrós csuszát, aztán nyomok egy tornát. Meg elkezdtem nézni a Kriston Andrea féle intimtornát, csinálni kéne minden nap. 10 perc az egész, csak addig macerás míg az ember megtanulja a gyakorlatokat. Ez kb. 3 hónap lenne, aztán már minden nap csak 3 perc lenne, hogy karbantartsuk azokat az izmokat.

     

    meg is nézem, nem-e lehet letölteni valahonnan a könyvét

    előzmény:
    csinicsimp (21378)
    2009-06-03  12:14
  23. 2009. június 3. 12:1921379.

    Szia Csini! Jaj, ilyen szörnyű lett a munkahelyeden? Sajnálom.

    Ügyi vagy a mozgással. Ezt a gyorsgyaloglást hogy képzeljem el, úgy mint amit a tv-ben néha lehet látni gyorsgyalogló versenyt, vagy inkább nord-walking jellegű? Na ezt elég hülyén fogalmaztam meg, de remélem érted.

    előzmény:
    csinicsimp (21378)
    2009-06-03  12:14
  24. 2009. június 3. 12:1421378.

    Helló Lányok!

    Alig találtam meg a topikot!

    Nem történik velem semmi extra, egyre jobban utálom itt bent a helyzetet és mostmár megérett a dolog, hogy nézzek valami mást.  Olyan rossz, hogy így meg tudnak változni az ember körülményei, fél éve meg még 2 hónapja is, annyira szerettem itt dolgozni. Most meg...

    Az ünneplések jók voltak amúgy, Csani névnapja is kettesben, meg aztán hétvégén is Győrben.  Persze a 3 óránkénti evés egész napossá alakult át, ahogy az lenni szokott!De már visszatértem a kúrámhoz és mozgással is jó vagyok: 45 perces gyaloglás és egy Új Kihívás eddig, de mára is tervezek valamit.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. június 3. 12:0821377.

    Helló Lányok!

     

    Mi ez a nagy csend? Gyertek, bújjatok elő!

     

    Tegnap megcsináltam a Vitalitást. És valamiért eléggé érzem a belső combom, de ez nem baj.

    Mára Rékát tervezek. Adok a belső combomnak. Réka 2 lesz.

     

    Diamond szerintem is a Sita által javasolt 4-es dvd-t vedd meg. Ott kifejezetten 20 perceket tudsz "gyúrni" egy testrészre. Vagy majd az újat, az is jónak hangzik. Csak mire megjelenik vége lesz a vizsgaidőszaknak.

     

    Sita te aztán halmozod a nyelvvizsgákat. Esetleg egy felsőfokút mellé?Bár igazából nem a papír számít, az csak a sulihoz kell, 90%-ban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2009. június 3. 08:1721376.

    Jo reggelt!

     

    Hol vagytok, lanyok?

     

    Persze Sita, koszi, T. megvan, ez a gep Braziliabol repult es arrafele nem nagyon szoktunk dolgozni   Rengetegszer repultunk Air France-szal de nem is ez viselt meg, hanem a horvat TV-n mutattak egy jelenetet amikor egy repulogepet emeltek ki a tengerbol es ez annyira megrazo volt   

    előzmény:
    _sita (21375)
    2009-06-03  07:49
  27. 2009. június 3. 07:4921375.

    Sziasztok!

     

    Marcsi, eszembe jutottál az eltűnt géppel kapcsolatban, ugye T megvan?

     

    Egyébként tényleg jól összehozták a horvátok, hogy mire végeztél a melóval kész is lett a munkavállalásid... biztos ott is egyszerű a bürokrácia.

     

    Évike, az évfordulókat mi is mindig elfelejtjük. Ezek szerint nem csak mi vagyunk ilyen dilik

     

    Diamond, sajnos én még nem nagyon láttam a borítóit ezeknek a Rékáknak, de a 4-es dvd-je jó lenne neked. Azon van 4 db 20 perces rész, karra, lábra, fenékre és hasra. A 3-as dvd-jén van 3×30 perc, láb, kar és has. De ez annyira nem kedvenc. Hónap végén pedig megjelenik az új dvd-je.

     

    Én tegnap végül nem tornáztam, átmentem keresztanyámékhoz, kérdeztem őt is, hogy mit tanuljak, szerinte milyen ez a természetgyógyász tanfolyam. Azt mondta, hogy jó lenne, de ez a gyorstalpaló neki is furcsa. Ráadásul ez ugye csak alapokat ad, és még ez után kell specializálódni egy-egy területre, tehát azok megint külön tanfolyamok és egy csomó pénz. Majd segít nekem, ő is menni akar valami ilyesmi tanfolyamra, úgyis épp nézelődött ez ügyben.

     

    Megkérdeztem a nyelvvizsga honosítást is, és nem is tudtam, hogy elfogadják a főiskolákon, egyetemeken az egynyelvű bizonyítványokat, csak 5000 Ft-ért honosítani kell. Illetve tehető különbözeti vizsga, és akkor kétnyelvű lesz, rendes államilag elismert mind a kettő. Úgyhogy ma intézem a postára adását, stb., aztán az is lesz. Ezekkel együtt 5 db nyelvvizsgám lesz középfok angolból, hát ez röhej

     

    Szép napot mára lányok, és jelentkezzetek!

    előzmény:
    Marcsi24 (21373)
    2009-06-02  19:22
  28. Torolt_felhasznalo_975702
    Torolt_felhasznalo_975702
    2009. június 3. 05:1221374.

    Sziasztok!

     

    Korábban már írtam egyszer Nektek,és akkor nagyon kedvesen segítettetek is.Sajnos nem tudok sokat jönni a vizsga időszak miatt,most is azért kukorékolok,mert még tanulok a 8órási vizsga előtt,csak már tele a hócipőm:)de azért igyekszem figyelemmel kisérni a dolgokat!

    Most is a tapasztalatotokra lennék kiváncsi,tanácsokat szeretnék kérni:)

    Sajnos be kellett látnom,hogy vizsgaidőszakban nem tudok elmenni kondiba,hiába ragaszkodom ehhez a mozgásformához.Úgyhogy már fel is csúszott 1.5kg rám és még 1hónap van a vizsgaidőszakból:(

    Úgyhogy rá kell beszélnem magam az itthoni edzésre.

    Rubint Réka Add önmagad dvd-jével szemeztem,aztán kiderült 3is van belőlük.Felkarra és combra szeretnék a lehető legtöbbet formálódni,változni.Szerintetek melyik dvd-je a legjobb ezekre?

    Igazából nem is nagyon látom át melyik dvd-je hogyan épül fel...melyik lenne a legjobb.

    Köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2009. június 2. 19:2221373.

    Vicces? Nem is  

    Jajj, most teljesen kibuktam az eltunt Air France gep miatt 

     

    előzmény:
    Évike86 (21372)
    2009-06-02  17:15
  30. 2009. június 2. 17:1521372.

    Akkor még pont időben elkészült.

    Nekem is gyorsan repül az idő! Hipp-hopp befejezem a sulit, aztán még csak most kezdtem. 

     

    Na megyek tornázom. Most úgysincs itthon M, azért így nyugodtabban megy.

    előzmény:
    Marcsi24 (21371)
    2009-06-02  17:12
  31. 2009. június 2. 17:1221371.

    A meloval vegeztem egy idore, de csak mult heten keszult el a munkavallalasi engedelyem, amit szemelyesen kell atvenni  

    Ja, akkor csak fel eve voltatok az ettermben. De ez a fel ev is olyan gyorsan eltelt, vagy csak en csodalkozom ra mindig, hogy mar junius van???

     

    előzmény:
    Évike86 (21370)
    2009-06-02  17:08
  32. 2009. június 2. 17:0821370.

    Szia Marcsi! Ezt a kicseszést! De te most miért is vagy megint kint? Én azt hittem végeztél a horvátokkal. (mármint a munkával, nem kivégzésre gondoltam)

    Parádra megyünk, és onnan járjuk be a környéket.

    Januárban a szülinapomkor voltunk étteremben. Tök durva, de ez lesz az első évforduló, amit nem felejtünk el. Elég hülye időpontban van úgye, mert vizsgaidőszak közepe, és én eddig mindig elfelejtettem, persze M-el együtt. De erre szoktuk azt mondani, hogy ez a kapcsolatunk titka. Mivel az előző barátnőjével 2évet és 1 napot volt együtt.

     

    előzmény:
    Marcsi24 (21369)
    2009-06-02  16:51
  33. 2009. június 2. 16:5121369.

    Sziasztok!

     

    Kepzeljetek, kint ragadtam Zagrabban L  Apa kihozott reggel kocsival, de hiaba volt ugyfelfogadasi ido, nem jelent meg az ugyintezo mert vmi megbeszelesen volt. Hulye horvatok, mindig kib*sznak velem. Meg jo, hogy valami hatodik erzek miatt bedobtam a hatizsakom a kocsiba egy valtas ruhaval, fogkefevel, stb.  Aztan most csak remelni tudom, hogy holnap lesz ugyintezo...

     

    Vik, nagyon csini voltal, jok a kepek!

    Evike, hova is mentek nyaralni 32 (vagyis mar csak 31) nap mulva? Huh, 4 ev, az mar nagyon hosszu ido! De mar 1 eve lett volna amikor elmentetek unnepelni abba a jo etterembe?  Vagy az nem evfordulos unneples volt?

    Noe ne keseredj el, szerintem nem szamitanak a kilok addig amig belefersz akkora ruhakba amilyenekbe akarsz! 10 kg kulonbseg mondjuk nem ertem hogy johet ossze, tenyleg furcsa, de ha a ruhak jok akkor minden jo

    Wetike, Sz. kapott valami ajandekot toled?

    Gaby, melyik sulit nezted ki?

    Sita, jol hangzik a termeszetgyogyasz tanfolyam, de hogy ketszer 3 nap alatt mennyi tudast adhatnak at? Nem hiszem hogy tul sokat...

    Boddia, orulok hogy jo volt a spinning, es hogy tetszett a terem! Szerintem is nagyon tuti hely! Csak draga. Egyel sok C vitamint, nehogy jobban lebetegedj amikor itt a nyar mar!

    Hexiek csak ma jonnek haza?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2009. június 2. 16:0621368.
    a norbi oldalán a cikk alatt
    előzmény:
    Évike86 (21367)
    2009-06-02  16:03
  35. 2009. június 2. 16:0321367.

    Milyen fórumon? Én semmi infot nem találok róla.

     

    előzmény:
    vik-vuk (21366)
    2009-06-02  15:54
  36. 2009. június 2. 15:5421366.

    Igen, én is a fórumon olvastam, h. csak akkor fog megjelenni... :(

     

     

    Na majd meglátom nekem mi lesz, de sajna én cska késöbb fogok tudni

     

    Fúú olyan álmos vagyok

    előzmény:
    Évike86 (21365)
    2009-06-02  15:43
  37. 2009. június 2. 15:4321365.

    Én közben kiokoskodtam, hogy Szandi lesz, és Vitalitás. Fura egyébként, mert én régen úgy utáltam a Rékát (hangját még most sem bírom) de itt a csajok annyit beszéltek róla, hogy megvettem a dvdjét, és végülis nem is volt olyan rossz. A négyes, meg határozottan tetszik.

     

    Tényleg csak hó végén lesz? Pedig már én is készültem a boltba megnézni van-e.  Pont tegnap néztem utána, hogy szerdán kell megjelennie.

    előzmény:
    vik-vuk (21364)
    2009-06-02  15:39
  38. 2009. június 2. 15:3921364.

    Hát Évike én sem tudom igazán. HOlnap megyek terminátoromhoz duplaórára, szóval okosan akarom, hogy azt bírjam :)

    Igen mostanában én si angyon Rékára kattantam rá. Ja azt olvastam csak juni végére jön kia  dvd :(( Pedig azt hittem a héten már meglesz...

     

     

     

    előzmény:
    Évike86 (21363)
    2009-06-02  15:33
  39. 2009. június 2. 15:3321363.

    Sziasztok!

     

    Látom lassan-lassan potyadozunk. Gyertek lányok, hiányoztok!

     

    Gabye elhiszem,hogy nagy dilemmában vagy. Sajna én nem tudok segíteni. Nem is értek a kocsikhoz és nincs is kocsim. Bár azt tudom, hogy M. és családja is nagy WV pártiak. Egy 3-as golfuk van, és mindent kibír. De tényleg, már ütöttek el őzet, volt egy kisebb karambol, de horpadásokkal megúszta.

     

    Sita látom nem adod fel a tanulási terveid. Természetgyógyászat jól hangzik, de ez a tanfolyam, úgy hangzik mint egy gyors talpaló.

     

    Boddia voltatok spinningelni Wetivel? Tök jó! Remélem öntöttél belé egy kis lelket.Téged ismerve, biztos hamar felvidítottad!

     

    Vik én tervezek tornát. De még nem tudom pontosan mikor. De legkésőbb 5-fél 6. Te mikor tornizol? Még azt sem tudom mit szeressek. Most elhatároztam, hogy használjam a dvd repertoárom egy nap Réka másiknap Szandi. Persze cserélgetve a dvdket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2009. június 2. 15:1221362.

    Nahát, Boddika, Wetike, ti spinningeltetek egy jót?  Nálunk is elmosott egy csomó mindent az eső, de végülis jól kialudtuk magunkat.

     

     

    Vik, én azt hiszem ma pihentetem magam, alig bírok megmozdulni

     

    Felhívtam a természetgyógyászos oktatót, nagyon kedves, aranyos így telefonban, majd lehet elmegyek hozzá egy magánrendelésre, hiszen ő itt lakik. Legfeljebb kérek magánórákat

    előzmény:
    vik-vuk (21361)
    2009-06-02  14:58
  41. 2009. június 2. 14:5821361.

    Hello Lánykák!

     

     

    Jajj de szuper lehetett nektek Boddika és Weti!

     

    Gaby, remélem hamar megjavul bogyó és nem kell gondolkodnod h. megválj tőle!

     

    Sita, hát ezekbe az extra gyors tanfolyamokban én sem hiszek igazán... Ügyi voltál a tornákkal

     

    Wetike, Sznek boldog szülinapot! És örülök hogy ilyne jól érzed magad!

     

     

    Este egy torna vagy futás a terv ki társul?

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. 2009. június 2. 14:1821360.

    Sziasztok!

     

    Látom, nem írtatok olyan sokat a hétvégén! Még nem volt időm visszaolvasni, sok a .

    A hétvégém nagyon jól indult, Wetikével spinningeltünk egy jót, aztán szaunáztunk, és ejtőztünk egy hatalmasat, oooolyan jó volt! Marcsi, kár, hogy nem jöttél!nagyon szép az a Montevideo wellness jelentem Wetike nagyon csinos fürdőruciban is!

    Aztán barátnőztem hétvégén, meg gyerekekkel játszottam, a többi programot pedig elmosta az eső. Sikerült is megfáznom egy kicsit, a hangom is repedt fazék lett!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2009. június 2. 12:5521359.

    Sita, hát igen, ez nagyon nehéz..Igazából nagyon szeretem Bogyót, és ha most megcsinálnák és nem lenne vele gond többet, eszem ágában sem lenne eladni..Még mindig nem tudom mi legyen. Egyik ember azt mond, másik azt..Én meg nem értek hozzá

     

    Kár, hogy ez a természetgyógyász tanfolyam nem lesz..Az ilyen 3-3 nap alatt leadok mindent 200 e fabatkért dolgokban én nem hiszek

    előzmény:
    _sita (21358)
    2009-06-02  11:07
  44. 2009. június 2. 11:0721358.

    Szia Gabi! Hát igen, értem az aggodalmadat kocsi ügyben. Mi is nehezen válunk meg a miénktől.

     

    Az edzői tanfolyam is jó lehet! Én megkérdeztem ezt a természetgyógyászt, de sajnos nincs elég jelentkező, így nem indul. Pesten indul most egy intenzív, de most így hirtelen sokba lenne kb. 200 ezret kiperkálni. Meg nem is tudom, hogy hogy adják le 3× 3 nap alatt az egész anyagot, meg még tanuljam is meg

     

    Sajnálom egy kicsit. A lakberendező felé is kacsintgatok már egy ideje, de azt valahogy luxusnak tartom... lehet, hogy 20 év múlva jobban profitálok majd az alternatív gyógyítás-tudományomból, amikor már nem lesz normális kórházi ellátás, még alapellátás se, minden fizetős lesz, stb. Nem csak anyagilag, hanem családon belül is...

    előzmény:
    Gabye (21357)
    2009-06-02  10:35
  45. 2009. június 2. 10:3521357.

    Halihó..Csak egy gyors helyzetjelentés..Megvagyok, tegnap felcuccoltam..Nagyon gondolkozom ezen a kocsi dolgon..Nem tudom mi lenne a jobb..A VW-ek egyébként tényleg megbízható autók - nálunk 3 Polo van a családban és Bogyót leszámítva a többivel szinte semmi gond nincs..Lehet Bogyónál is csak rá kéne végre jönni hogy mi a baja, csak hát manapság ezek már nem úgy működnek, hogy belenéz a szerelő, meghúzza, kipucolja cseréli..Itt már minden software-el van megcsinálva, ergo az kell a javításhoz is, és hát ezek mégiscsak gépek, sokkal tovább tart mig rájönnek mi a hiba..Lehet ha most megcsinálják, többet semmi gondom nem lesz vele..Persze az ellenkezője is benne van a pakliban..Szóval nem tudom..

     

    Látom többen megjöttek, gyorsan visszaolvastam,

    Noé köszi az oldalt, megnézem majd!! Örülök hogy jól éreztétek magatokat!

     

    Wetike, Sz-nek boldog szülit!!

     

    Marcsi, mit néztetek?

     

    Vik, nagyon csini voltál!!

     

    Sita, nekem is ilyen pihis hétvége volt, főleg az idő miatt is! Jól hangzik ez a természetgyógyász dolog, az engem is érdekel..Én most egy aerobik edző sulival szemezek..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2009. június 2. 07:5321356.

    Sziasztok!

     

    Bocsi, hogy így eltűntem hétvégére, de egész hétvégén punnyadtunk. Sajna a rossz idő miatt nem mentünk sehova, egy-két séta volt, meg Anyáméknál voltunk (Apám vett egy hatalmas tévét, megnéztük), szóval agyonpihentük magunkat. Volt azért torna is, szombaton egy teljes Réka 4-et lenyomtam, tegnap meg egy Tatareket, fáj is mindenem

     

    Vik, nagyon csini voltál az esküvőn, és ezek szerint nagyon jól éreztétek magatokat

     

    Ditte, de jó anyósod van neked

     

    Gabi, megnéztem az itv-t, kösz, hogy belinkelted, tényleg nagyon jók voltak a srácok, de hogy lehet egy táncos produkciót egy énekessel összehasonlítani? Szegény Susant sajnálom, most kórházban van, de nem is csodálom. Bogyóka megint rosszalkodik? A miénk csapágyas, most azt kell megcsinálni, dübög az egyik kerék. Egy kocsival mindig van valami, csak a kategóriájától függ, hogy mennyibe kerül. A fűtéssel jól jártál, nekünk is mindig visszaigénylésünk van, de ennyi még nem volt

     

    Évike, akkor ez a meló is tetszett  De elhiszem, hogy nem kellemes az a sok ácsorgás, én kifejezetten utálom.

     

    Noécsi, hazaértetek akkor ti is, nem baj az, ha néha számítógépmentes napok vannak

     

    Ungi, Csini, Boddika? Missike? Hexiék biztosan ezerrel nyaralnak, reméljük ott jobb idő van. Marcsi látom, te Anyukáztál.

     

    Én meg rákattantam most a tanulásra, és kinéztem egy természetgyógyász tanfolyamot. Ma megkérdezem, hogy idén fog-e indulni, egy éves, és kb. 300 ezerbe benne lesz, de engem érdekel. Ez legalább egy önálló és független tevékenység lenne számomra, és szeretnék valami ilyesmit, ami meghatároz. Nem tudom, hogy csak én vagyok ilyen dili, hogy nekem számít, hogy a nevem után legyen már valami. Pl. apám XY kertész. M pedig ügyvezető. Vagy ha akárkit veszünk, akkor van valami titulusa, ami meghatározza. Doktor, ügyvéd, festő, könyvelő, asztalos.... mittudomén.

    A másik meg, hogy megkérdezem, hogy tudom-e honosíttatni a kinti nyelvvizsgámat, mert ha már így benne vagyok az angolban, akkor azt is megcsinálom. Ugyanis még mindig arra kellett rájönnöm, hogy 3 nyelvvizsgám van angolból, de még mindig nem jó egyik sem, ha egy sima általános kéne valahova

     

    Szép napot mára lányok, majd jelentkezzetek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2009. június 1. 21:0821355.

    Sziasztok!

     

    Noé én meg azt hittem, most vagytok abban a szép faházban. Valamit jól összekutyultam.

    Hát azért elfáradtam. Ebben a munkában az a rossz, hogy 6 ill. 8 órát kell állni egy helyben, nincs is mozgásterem. El is szoktak tűnni a bokáim nap végére. De amúgy azért szeretem, egy csomó emberrel lehet beszélgetni.

     

    Wetike ezek szerint jó kis programok vannak Sz.éknél. Sz.nek boldog születésnapot! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2009. június 1. 20:4021354.

    Sziasztok, egy gyors életjel rólam/tőlem. Itt vagyok Sz-nál és iszonyúan irigyellek Ditte, hogy "anyóséknál" ilyen fogyós kajákat tudsz enni, it tegnap elég nagy kerti parti volt csülökpörkölttel, rengeteg rágcsával, este szalonnasütés, ma Sz. szülinapja szintén nagy kajálás, torta, stb, szóval végem. :)

     

    Évike, előre is gratula nektek az évfordulóhoz. :)

     

    Ditte, de jó, akkor már biztosan mentek Egyiptomba, szuper lesz nektek! :)

     

    Vik, nagyon jó választás volt az a kis kardigán, szupercsinos voltál. Jó muri volt akkor a lagzi? :)

    Tőlem is megy a gratula popsitémához és egy sörözgetsben benne vagyok. :)

     

    Gabi, jaj de rossz, hogy Bogyóval ennyi nyűg van, nekünk is VW-ünk van, van egykét konstans hiba vele (automatikus ablakvezérlés kb 2. évtől folyamatosan rossz), de azért jól bírja a kicsike. 

    Megnéztem én is a győzteseket, hát nem tudom, lehet azért szavaztak rájuk, mert a sok pénzt el tudják osztani, nem tudom. Szegény Susan, hallottam, hogy összeomlott.

     

    Marcsi, mit dvd-éztetek? A terem nagyon tetszett, szép modern, szaunáztunk is utána, a spinning is jó volt,kár, hogy nem tudtál jönni.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2009. június 1. 20:3121353.

    Helló Csajok!

     

    Na, jól megszívtam, mert a szolnoki gép szervizben van, úgyhogy még olvasni sem tudtam, egészen elvonási tüneteim lettek.

    Természetesen mint mindig, nagyon jól éreztük magunkat, bár nekem a szombati napom egy katasztrófa volt a gombócom miatt, de túléltem és már esküszöm, számolom visszafele a napokat, annyira várom a műtétet. Illetve inkább a szülinapomat várom, azt mégis jobb várni, mint egy ilyen beavatkozást.

    A hétre sajna csak kicsit több, mint 3 órám lett, de nem bánom, ez is valami. Holnap valószínű megint kondiba megyünk, aztán péntektől jövő hétfő estig Komárom, úgyhogy a hétre sem lesz túl sok mozgásom, előre tudom. De nem baj, majd legfeljebb úszom egy kicsit.

     

    Wetike, annyira nagyon sajnálom, hogy így alakult. De örülök, hogy már kicsit jobb a kedved, igyekezz Te is előre nézni és akkor most koncentrálj a jogsira. Én is küldök egy extra nagy ölelést.

    Jó időtöltést Sz-éknál.

    Gab, hát látom, nincs szerencséd Bogyókával. Én nem merek ajánlani semmit, mert a "mi autónkat" sokan élből elutasítják, nekünk ez a mostani a 3. Suzukink, és eddig mindegyikkel maximálisan elégedettek voltunk. Más tapasztalatunk nincs (illetve Trabant tapasztalat még van ).

    Viszont ajánlom Neked a totalcar.hu-t, azon belül is a Népítélet rovatot, mert ott aztán nagyon jól körbe tudsz szimatolni típusokra lebontva, mi is innen gyűjtünk mindig infókat.

    D-m amúgy teljesen meg van háborodva, mert most megint elkezdte nézni a következő lehetséges kocsit (szintén Suzuki) és ilyenkor nem nagyon lehet leállítani.

    Azt persze hozzáteszem, ha több pénzünk lenne, akkor nyilván nem ezt a fajtát vennénk, de ár-érték arányban teljesen tökéletes. Csak ajánlani tudom. De ahogy egy VW-nél, gondolom itt is ki lehet fogni egy rosszabb szériát, szóval nehéz ügy ez a kocsi vásárlás. De Gab, mondom, ezt az oldalt ajánlom figyelmedbe.

     

    Vik, irtó csini vagy! Szuper, hogy jól éreztétek magatokat.

    És Dorcika annyira nagyon gyönyörűséges.

     

    Ja, igen, erről jut eszembe, hogy milyen pipa vagyok. Unokahúgom és unokanővérem is 168 cm, mint én. Mindegyik 57-58 kg. Most már jók egymásra a ruháink, alsó, felső egyaránt, azt mondják a kívülállók, hogy bár más az elosztásunk, egyformán "vékonynak" (ők mondták) nézünk ki. És akkor hogy lehet az, hogy majd' 10 kg a különbség köztünk?????????????????????????????????????????????????? Én ezen annyira kiakadok és annyira nagyon elkeserít és annyira nagyon sírni tudtam volna, amikor próbálgattam a ruhákat. Mert látom most már én is, hogy nekem is egészen jól állnak azok a ruhák, amiket ők hordanak, meg hát jók is rám, akkor miért, miért, miért, miért, miért????? Engem nem érdekel ez a csont nehézsége dolog, én is szép számot szeretnék, AKAROK látni a mérlegen, mert engem sajnos csak az nyugtat meg a rohadt életbe!

     

    Marcsi, milyen filmet néztetek?

     

    Ditte, szuper vagy a kajálással, remélem, most már látni fogod az áhított 54 egész akármennyit.

     

    Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a gombócom miatt enni is alig kívánok, szinte csak gyümit kívánok én is, de leginkább semmit, úgyhogy ez legalább jó az egészben.

     

    Évike, nagyon elfáradtál a kóstoltatáson? Tényleg jó drága az a keksz.

     

    Én sütöttem tk. babapiskótát csütörtökön és abból csináltam egy brutál adag meggyes-túrós sütés nélküli finomságot, amit vittem Szolnokra, el is fogyott. Ott meg közkívánatra a Csini-féle túrós-zabpelyhest, aztán a maradék túróból meg csak úgy rögtönzött túrós-csokis muffint, minden jól sikerült.

     

    Sita, nincs képed a babáról?

    Hát ezt a virslist én sem így képzeltem el.

     

     

    Hexim, állat a bikinid. Milyen időtök volt, tudtatok fürdőzni vagy ott is beköszöntött a zimankó?

     

    Boddikám, a fagyasztott dolgokról már én is láttam olyan műsort, ami igazolja, hogy a vitamintartalmukat megőrzik. Persze a saját veteményes növényei és az illatuk, a frissességük pótolhatatlan, de ha nincs más mód, szerintem is tökéletes a fagyasztott.

     

    Majd válaszolok ám, csak még el kell jutnom odáig.

     

    De hamar elment ez a pár nap...

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2009. június 1. 19:1721352.

    Sziasztok!

     

    Látom mindenki élvezi a hosszú hétvégét!

     

    Gabye sajnálom Bogyót! De az tök jó, hogy kapsz vissza pénzt. Vagy egy darabig nem kell fizetned.

     

    Marcsi a torna elmardt, mert aludtunk egy nagyot délután, aztán meg felmentünk M.ékhez és nagyon későn jöttünk haza.

     

    Vik tök jók lettek a képek. Nagyon csini vagy!

     

    Képzeljétek már csak 32 nap van a nyaralásig. És 3 nap múlva 4 évesek leszünk M-mel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  51. 2009. június 1. 16:3921351.

    Ditte ügyi voltál a kajával és a sok tornával!

     

    Gaby, sajnálom h. bogyó megint vacakol. Viszont h. jön vissza pénz az szuper hír!!!

     

    Marcsi, igen abban mentem.Teszek nektek fel képet is, kardigánnal meg anélkül is.

     

    Nekünk jól sikerült a lagzi, reggel 5ig fent voltunk. csak sajnos nagyon hideg volt, de a szertartás végére kisütött a nap, az nagyon szép volt. Nagyon sok régi, gyerekkori barát ismerős volt jókat dumcsiztam. Nagyon sok dicséretet bókot kaptam, nagyon aranyosak voltak. :)

    DE én még mindig olyan fáradt vagyok, lehet ma sem lesz torna így :)

     

     

     

     

    előzmény:
    aditte (21347)
    2009-06-01  08:54
  52. 2009. június 1. 16:1521350.

    Sziasztok!

     

    Vik, milyen volt az esküvő? Abban a ruhában mentél amiről tettél fel képet?

    Gaby sajnálom hogy megint baj van Bogyóval. Én azt hittem a VW-k megbízható kocsik, szüleim sok sok éve csak Golffal járnak és soha semmi bajuk nem volt.

    Ditte, elérted az 55 kg-t?? De jó neked, hogy nem kívánod a nasikat, hogy csinálod?

    Évike, megcsináltad a brutál tornát? 

     

    Na rohanok tovább, megyek dvd-zni anyával. Szívesebben lennénk a kertben de nincs olyan jó idő

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  53. 2009. június 1. 15:5521349.

    Gyors helyzetjelentés..Pakolok és megyek fel Pöstiába, mivel Bogyót csak holnap tudják megnézni, műszer kell hozzá..Úgyhogy most anyuék felvisznek..NEm örülök

     

    Ditte, nagyon szívesen a linket, gondoltam mást is érdekel..Egyébként mi is pont ezt beszéltük anyuval, hogy azért egy énekest egy táncossal vagy egy zenésszel összehasonlítani..De hát a nézők szavaztak..Azért jó kis produkciók voltak azt meg kell hagyni..

     

    Na elköszönök, majd holnap jövök bentről..Élvezzétek helyettem is még ezt a hátralévő estét a hosszú hétvégéből!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  54. 2009. június 1. 14:1821348.

    Sziasztok Lányok,

     

    Csak beköszönni jöttem, késöbb jövök bővebben is. Hátha addig más is előbújik :)

     

    :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  55. 2009. június 1. 08:5421347.
    Sziasztok, csajok!

    Marcsi, Norbi pékségében minden finomat, kedvencem a túrós és az áfonyás tiroli, de nagyon fini a magos és sajtos rúd is! Meg persze sajtos tallért rágcsának, bár mostanában leszoktam, zöldalmát rágcsálok, ha rámjön a nasizhatnék.
    Biztos, hogy megyünk Egyiptomba, már csak az időpont kérdéses, jajj, hogy foglak visszaolvasni titeket? Ez most jutott eszembe!

    Nagyon jó vagyok kajaügyileg a hétvégén, lennt vagyunk párom anyukájánál: frankfurti leves, csirkemell, csirkecomb, salátával, zöldséggel, rengeteg gyümölcs: alma, dinnye, eper, cseresznye, tök fogyis, egészséges kaják! Nem is kívánok semmi nasit. Tegnap volt közös torna, vagyis nagyon érdekes volt, mert csak ketten férünk el a szobában:
    így a párommal lenyomtam 40 perc Rezsit (már a halálomon voltam, nem bírtuk végig csinálni), utána Rékából 15 perc hasat, aztán párom kiállt, jött anyukája, vele még megcisnáltam Norbi duci tornából 20 percet kb. Remélem végre 55 kg alá bírok menni! Erről álmodom minden hétvégén, hogy: na, majd most végre ráállok a mérlegre és csak 54,8-at mutat!
    Gaby, sajnálom az autókádat, én is ilyen vagyok, hogy nem szívesen válok meg dolgoktól, de ha egyszer muszáj drukkolok, hogy találj egy olcsó kisautót, ami aztán éveken keresztül elkísér mindenhova!
    Susanról: hát igen, lehetett sejteni, hogy nem fog nyerni, de én még mindig nem értem, hogy egy énekes produkciót hogy tudnak összehasonlítani egy táncossal? Mert így végülis a kategóriájában ő nyert, nem? Csak nem ő viszi a pénzt...
    köszi a linket, pont meg akartam nézni őket, minden táncos dolog érdekel!
    előzmény:
    Marcsi24 (21342)
    2009-05-30  20:45
  56. 2009. május 31. 21:2821346.

    Hahó..A brit tehetségkutatót végül nem Susan Boyle nyerte, hanem ők:

     

    http://talent.itv.com/videos/playlist/id_35.htm

     

    Itt meg lehet nézni a többieket is..Jó böngészést!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. 2009. május 31. 15:1821345.

    Csak egy gyors bekukk, látom ma nincs nagy forgalom..Két hír, egy jó és egy rossz jutott nekem mára..A rossz hír, hogy Bogyó megint nem működik..Egyszerűen nem hiszem el..Legutóbb két hete volt, hogy anyuék kocsiját kellett gyorsan kölcsönkérnem, hogy felérjek melóba..Eddig is voltak gondok vele (eszi az olajat, lambdaszondát kellett cserélni) de ez most már nagyon idegesítő. Elvileg valami a tüzelőanyag ellátó rendszernél....Felmerült bennem, hogy helyre kéne tenni és aztán eladni és venni egy másik kisautót..Nagyon szomorú lennék, mert Bogyó az első autóm, de ez így nem mehet tovább..Körülnézek, mik a lehetőségek, mert hitelt nem szeretnék felvenni elég az ami a lakáson van.. Van esetleg ötletetek, melyik az a kis kocsi ami bevált már valakinek?

    A jó hír az, hogy tavaly felszereltek olyan készüléket, ami méri a hőfogyasztást, így ez volt az az első fűtési szerzon, ahol kifizettem az átalányt, de leolvasták a fogyasztást és megjött az elszámolás..60.000 Fabatkát kapok vissza!! Juhéj!! 

     

    Évike, én épp tegnap voltam egy olyan üzletben és ott is volt kóstoltatás, az a keksz..De én nem eszem ilyeneket így nem is mentem oda, de egyből eszembe jutott hogy Te vajon mit kóstoltatsz..Háhá, pont ugyanazt

     Na, lassan készülődök, megyek spinningre, levezetem a feszkót!Nem tudom milyen lesz ma, mert nem az a csaj lesz aki szokta tartani..Végülis mindegy, tekerek akkor is!

     

    Nos, életrajzi regényem következő fejezetét olvashattátok..Remélem mindenki jól van, a nyaralóknak további jobb időt!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  58. 2009. május 31. 09:3621344.

    Szép Jó Reggelt! 

    Látom ma én vagyok az első. Tegnap visszaolvastam, de írni már nem volt időm.

     

    Sita ez a virslis törlő.Hát én nem így képzeltem el, az tuti. De jó kis színe van.

     

    Marcsi pénteken nyári turista felvágott volt, szombaton meg 3 féle keksz. Spar saját márkás termékek. A keksz fincsi volt, egyet megkóstóltam mindegyikből. Csak nem nagyon vették, mert drága. 80dkg volt akciósan 699.

    De rengetegen voltak tegnap is. Pedig hó végén elvileg nincs sok pénzük az embereknek, itt meg mindenki dugig tömött kocsival ment.

     

    Vik gratulálok,hogy elérted a célod. És milyen rövid idő alatt.

     

    Hexi aranyos a bikinid! És még mindig szuper az alakod! Tényleg milyen időtök van, mert itt nincs gatyarohasztó meleg.

     

    Noé és nektek milyen időtök van/volt?

     

    Wetike jó Sz.ozást! És hajrá az új célokhoz! 

     

    Nekem eddig 1óra 40 percem van. De ha ma tartok magamnak egy brutál tornát, akkor össze tudom hozni a kerek 3 órát. Majd meglátjuk, hogy alakul a program. Valami torna biztos lesz. 

    És végre tudom használni a szmájlikat!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  59. 2009. május 30. 23:0121343.

    Jó estét!

     

    Wetike, örülök hogy jobban vagy, és már megvan az újabb cél!! És az is jó, hogy most Sz-hoz mész, talán ebben a helyzetben így lesz a legjobb!! Csak okosan, ügyesen!!

     

    Marcsi, sajnálom hogy nem jött össze a szabi

     

    Vik, ez nagyon szép  bók volt, látod megérte dolgozni érte, és nagyon ügyes vagy hogy egy hónap alatt elérted!! Csak így tovább..Már biztosan javában ropod! Remélem jól éreztétek magatokat!!

     

    Sita, nagyon jó a cipő, de én bizony nem ilyennek képzeltem ezt a virslis bigyót

     

    Hexi, nagyon jó ez a fürdőruha..Nekem is vennem kell, mert az enyémet ki kellett dobni, teljesen kinyúlott..Én is ilyesmi vidám színeset szeretnék! Milyen az idő Horváthországban??

     

    Sita, Vik, köszi az érdeklődést..Tegnap végül nem mentem TB-hez, mivel főni lelépett már 1/2 4-kor, úgyhogy én is pakoltam..Viszont TB órája csak 5-kor kezdődött, a 4-es meg gyógytorna volt az valahogy nem vonzott, úgyhogy kitaláltam, hogy hazaérek az itthoni terembe az 5 órásra..Hát szűkös volt az idő, de kicsit megtoltam hazafelé, meg mondogattam is hogy odaérek, és tényleg..Valami primavera óra volt..Step pados, szalagos..Jól esett, csak nagyon hideg volt a légkondi..HOlnap meg megyek a megszokott spinningre, így megint meglesz a 4 órám..

    Ma Banduztam, majd teszek fel képet róla!..De hazamentek, úgyhogy holnap hazamegyek anyuval együtt főzünk, hétfőn meg én főzök nekik..Délután torna, meg pihenés, olvasás..Semmi extra program nem lesz..

     

    Boddikám, kedd?? ..Csak hogy hétfőn süssek-e

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  60. 2009. május 30. 20:4521342.
    Sziasztok Csajok!

    Wetike örülök hogy megnyugodtál! Most jobbat úgysem tudsz tenni. Voltatok spinningen? Milyen volt? És hogy tetszett a terem?  Jajj, remélem már vége a családi drámának!

    Aditte, miket vettél a Norbi pékségben? Na de jó, akkor az utikönyv már megvan egyiptomhoz. Mikor döntitek el hogy mentek-e?

    Évike, most milyen terméket kóstoltatsz?

    Hexi csini az új bikinid, és micsoda időzítés  Mesélj, milyen az idő horvátországban?

    Sita a leírásod alapján sosem jöttem volna rá, hogy ez a „virslis” törlő Tuti a cipőd, jó választás volt!

    Vik, jó szórakozást! Biztos ti is hianyoztok Dorcinak, de azért bírja ugye? Tegnap spinningre hívott Weti, csak nem tudtam beleszorítani a délelőttbe.  De te extra ügyes vagy, hogy 1 hónap alatt elérted hogy Zs. ezt mondja! Nekem erre a hétre is csak 3 torna jött össze

    Meséljetek, ki mit programozik hétvégén?  Én ma délelőtt öcsémmel taliztam, már 2 hete pesten dolgozik de még nem tudtunk talizni. Délután meg egy kis takarítás volt itthon aztán megnéztük az Angyalok és démonokat. Jó volt de a könyv jobban tetszett, mondjuk nem is számítottam másra.  Holnap meg megyünk a szüleimhez, kedden majd onnan megyek ki zágrábba. Szerdára meg szabit akartam kérni de nem tudok mert lesz egy fontos megbeszélés
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  61. 2009. május 30. 10:1821341.

    Képzeljétek már tegnap elvitte Növérem Dorcit, így ez az el hétvégénk külön, furcsa. Egyrészt jó, de annyira hiányzik is:) Tegnap este így még lementünk a Barátaimmal ide a közelbe egy pub szerűségbe, mert akinek ma lezs az esküvője, tegnap szülinapja volt, arra koccintottunk, meg utolsó estét külö töltika  lánnyal, ki kellett hazsnálni :D :D

     

    Utána még itthon is sokáig dumáltunk,olyan jó volt. Én meg utoljára smink és ruha probát tartottam, tök szép, tök jó, de csúnyaán be fog fagyni a seggem.... :)

     

    És!! Képzeljétek, Zs mit mondott:)Hogy tök szép lett a fenekem :)Emlékeztek egy hónapja beszéltünk pont erről és akkor mondta hogy onnan kéne még lemenjen :) És megcsináltam, szóval nagyon megdicsért:) 

     

    Na megyek készülödöm, végül levisznek a srác huga meg a férje. A lány kint él LOndonban, amúyg a legjobb barátnőm volt, de sajnos mióta kiemnt egyre nehezebb tartanunk a kapcsolatot és kicist eltávolodtunk, olyan nehéz ez.

     

     

    Sport ügyileg nem állok túl jól, 3 tornám van, és szeritnem nem is lesz több, bár remélem egész éjjel táncolni fogok :)

    Na befogtam...

     

    Szép hétvégét nektek!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  62. 2009. május 30. 10:1021340.

    Sziasztok Lánykák,

     

    Sita, tök jó a cipőd, én ilyesmit nem is láttam, nekem eddignem nagyon tetszettek de ez jó. Majd jövőhéten belebujok egybe mert nagyon kiváncsivagyok,

    virlis rongy is j:))) És a színe :)

     

    Hexi, extra csini vagy és a bikini is jó!Érezzétek nagyon jól magatokat, és örülök hogy jól sikerült a buli!

     

     

    Wetikém vigyázz magadra és pihenj sokat, örülök hogy pont most mész Szhez, asszem most ott van a legjobb helyed! Hazajöttél besörözünk, jó? :)

     

    Évike, mára is jó munkát neked!!

     

    Ditte nem vagy semmi azzal a súlyzóval, nagyon ügyes vagy!!

    ez a bikini felül színes alul nem, szuper ötlet!

     

    Marcsi, szegénykém ennyi melót:( Hova mennétek ma, lemaradtam? :)

     

    Csini, hoyg sikerült a névnapozás? :)

     

    Boddika hogy vagy?

     

    Gaby milyen volt a TB óra, ugye eljutottál??

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  63. 2009. május 30. 09:3521339.

    Sziasztok!

     

    Wetike, jó hetet neked Sz-nél, pihenj és foglalkozz a következő projekttel

     

    Hexiéknek is nagyon jó szórakozást!  Jó lehetett a szülinapi buli is. És természetesen eszméletlen az alakja, meg a fürdőruci is

     

    Gabi, tegnap eljutottál TB-hez? Én most akarok edzeni valamit, mert tegnap babáztunk, későn értünk haza, és majdnem nem volt kedvem most hozzá, de bekukkantottam ide egy kicsit és máris kezdek hozzá

     

    Ditte, ilyenkor sokan vannak mikor 3 nap következik, ilyenkor akar mindenki még jobban bulizni  Ügyes vagy a tornával is!

     

    Évike, igen, ilyenkor pánikba esnek az emberek, hogy éhen ne haljanak a 3 nap alatt  Én is egyébként, ma már a piacon is voltam, meg hentesnél meg minden, pedig nem szoktam, hanem hétközben többször befordulok hozzájuk.

     

    Na, hoztam nektek az ígért virslis portörlő rongyomat. Meg a cipőcskémet is

     

    Szép hétvégét nektek, mi kertészkedünk, meg valószínűleg hétfőn megint babázunk, elmegyünk velük valamerre.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  64. 2009. május 30. 07:2821338.
    Hú, Hexi, nagyon csini vagy!!!! Dehát ezt tudtuk eddig is
    jó a bikini is, én most olyat keresek, hogy össze tudjam válogatni alsó, fölső és alulra egyszínűt, fölülre pedig nagyonmintásat, ha lehet nyakbakötős szivacsosat, ami színben harmonizál az alsóval, tehát mindneképp legyen benne olyan szín, mint az alsóban, csak a felső mintás legyen... na, ezt kora reggel jól leírtam... hú, és katalógusból nem merek rendelni
    tegnap végül este még 20 percet tornáztam: comb, popsi, utána mentünk táncolni, ami nagyon gyenge volt, rengetegen voltak és kb. 30 percet sikerült táncolni 2 részletben, úgyhogy zsírégetőnek egyáltalán nem nevezném...
    előzmény:
    hexilein72 (21336)
    2009-05-29  22:09
  65. 2009. május 29. 23:1021337.

    Sziasztok!

     

    Nagyon köszönöm mindenkinek, a priviket is, jól esik, higyjétek el.  Megnyugtatokmindenkit, egészen megnyugodtam, már meg is van a következő projekt, a jogsi. :)

     

    Most csak azért írtam, mert holnap megyek Sz-hoz és egészen csütörtökig maradok, úgyhogy nem nagyon leszek a héten, de nem azért, mert bedepiztem. :) Akartam ma tornázni, de közben családi dráma tört ki, hát ez egy elég szar nap, mit ne mondjak. :(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. 2009. május 29. 22:0921336.

    Tuleltem  Nagyon szuperul sikerült a party, 1/2 7-ig nyomtak a sracok, volt kaja is (rantott pulykamell + torta), aztan egy jatekteremben jatszottak meg a bowling utan. Vegül csak 7-en voltak egy nem erkezett meg, de igy is eleg volt heten 7 fele szaladtak egyfolytaban

    A mai napom nagyon huzos volt, most fejeztem be a palokast Krk-re, most meg pakolas van a kepemen eppen, holnap meg 5-kor kelek, mert 6-kor indulunk... Igy aztan persze semmi sport, de tegnap este meg elmentem futni (is), igy mar megvan 6 oram (3 futas, 3 torna) a hetre, meg persze a futocuccom es a tornacuccaim is be vannak pakolva, ugyhogy majd nyomatom Horvato.-ban is. Idegen helyen sokkal jobb futrinkazni, felfedezni a videket.

     

    Ja kepzeljetek, szervaltam ma egy uj bikinit is, felteszem. Ottotol rendeltem (Venice Beach marka, volt egy 15 Euros ajandek utalvanyom, igy tök jo vetel volt) es ma jött meg, meg pont idöben

     

    Majd Krk-röl jelentkezem, G nem tud megvalni a laptopjatol ennyi idöre  igy en is be tudok majd nezni.

     

    Jok legyetek es szep hosszu hetveget mindenkinek!

    előzmény:
    _sita (21333)
    2009-05-29  15:15
  67. 2009. május 29. 20:3921335.

    Sziasztok!

     

    Wetike nagyon sajnálom, hogy nem sikerült a nyelvvizsgád! Megy egy nagy ölelés és puszi, bár ez nem sokat segít.

     

    Amúgy van újra gépem! Csak az office maradt le róla, de az már folyamatban. És a munka is egés jó volt, annyian voltak mint az oroszok, pedig holnap még lesz bolt, utána meg csak 2 napra zár be.

     

    Na, megyek. Majd még jövök valamikor. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  68. 2009. május 29. 18:5821334.
    Wetike, nagyon sajnálom ez tényleg szemétség

    Boddia, nem vagy semmi ezzel az éjjeli takarítással, amíg egyedül laktam nekem is voltak ilyen húzásaim igen, a súlyzó a páromé, az elején még a 4 kilót is alig bírtam megemelni

    holnap megyek Norbi pékségbe és bevásárolok! anyukámnak is kell venni sokmindent!

    Bevásároltam ma: zabkorpa fél kiló bioboltban 370 ft, vettem basmati barnarizst, vettem fehérjeport, alig várom már, hogy edzés után megkósoltjam. Vettem Egyiptom utikönyvet is Reggel már lenyomtam 40 perc felsőtestet és hasat, csak úgy magamtól, mert a párom még aludt, így jó csöndben kellett levegőt vennem
    Ez jól hangzik ez a Csőrsz utcai dolog, csak még nemtom ráérek-e...

    Jajj, csajok, mennék vért adni, majd júni végén kb., most tették fel a honlapra az időpontokat, hát júni végén sehol nem lesz a közelemben véradás nemtom mi lesz... majd kimegyek a gyerekszigetre vagy hova
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  69. 2009. május 29. 15:1521333.
    Kitartás Hexi, szorítunk!!
    előzmény:
    hexilein72 (21332)
    2009-05-29  15:12
  70. 2009. május 29. 15:1221332.

    Basszus, az elöbb irtam egy hosszut es elszallt!

     

    Ugyhogy most csak WETIKEnek: annyira sajnalom, basszus!! De ne keseredj el, legközelebb sikerülni fog, addig meg tuti talalsz valami jo kis allast diploma nelkül is. Kesöbb meg meglesz az is, fel a fejjel, Wetike!!!!

     

    Majd este jövök, indulunk 20 perc mulva a gyerekekkel a bowlingpartyra, mar felig tele a haz (8 gyerek lesz, mint fiuuuuu).

    előzmény:
    wetike (21326)
    2009-05-29  12:10
  71. 2009. május 29. 14:5821331.

    Sziasztok!             

    Most csak beköszönök, teljesen el voltam havazva tegnap és ma, nem is tudom mikor tudok reagálni mindenre. Jó hétvégét mindenkinek, ma már nem hiszem hogy jövök.

    Weti, Boddia, azt hiszem nem tudok menni holnap mert még nem tudtam beszélni az öcsémmel, de nektek jó szórakozást, és köszi hogy hívtatok!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  72. 2009. május 29. 13:5621330.
    Wetike, és másik nyelviskola nyelvvizsgájára nem tudsz elmenni?
    előzmény:
    wetike (21327)
    2009-05-29  12:25
  73. Torolt_felhasznalo_662364
    Torolt_felhasznalo_662364
    2009. május 29. 13:3821329.

    Kedves Fórumozok!!!!!!


    Szeretettel Varunk mindenkit a WellnessGuru Ingyenes aerobik napon,

    Időpont: 2009. június 6. (szombat) 9 óra
    Helyszín: Sportmax-Hegyvidék rendezvénycsarnoka
    Budapest XII., Csörsz utca 14–16.

    ..... ahol többek között KATUS ATTILA SZENTGYÖRGYI ROMEO VARRÓ GYULA
    és a guru jelöltek tartanak órát! AZAZ ÉN IS
    és....
    mivel ez egyben egy verseny is ...jó lenne ha minél többen jönnétek és bátorítanátok minket
    és...
    aki tud az szavazzon RÁM emailon is lehet ..... küldjétek el a nevemet ( FÖLDVARI ZSÓFIA) a wellnessguru@sanomabp.hu email címre

    EZER KÖSZÖNETTEL Földvári Zsófia

    találkozunk junius 6.án szombaton!

     

    ha barmi kérdésetek lenne megtalaltok a wellnesscafe  Forum oldalán

    http://www.wellnesscafe.hu/forumkifejt.php?forumid=230905&sorrend=1

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  74. 2009. május 29. 12:3421328.

     

    Basszuskulcs :((( Annyira sajnálom!

    Jajj nem tudok mit írni, hiszen erre semmi okosa nem lehet, tudom mennyire fontos volt ez, jajj :(

    Csak jól megölegetnélek!!

    előzmény:
    wetike (21319)
    2009-05-29  11:54
  75. 2009. május 29. 12:2521327.

    Boddia, nem, sajnos legközelebb csak augusztusban lesz vizsga, így legkorábban január-februárban mehetek államvizsgázni, nagyon remek.

     

    Csini, ja, annak én is örülök, csak most erősebb a csalódottság, el sem tudom mondani mennyire akartam ezt, mindennél jobban, nagyonnagyon fontos lett volna! Persze nem dől össze a világ, ezt én is tudom, csak nem a diplomámon múlik a munkakeresés, bár ki tudja... Csak az érzés, hogy nem sikerült, hogy csúszok, ééén, a mindig jó tanuló, akinek minden sikerül, iszonyat rossz érzés!

     

     

    Boddia, írtam privit!

     

    Ja és egy program vasárnapra, én nem leszek itthon, aki tud, menjen, tuti jó lesz!

     

    INGYENES !!!

    Sport Mirror és CAPOEIRA-KANGOO DAY

    2009.05.31. (most) vasárnap 10-16-ig
    Helyszín: Sport Templom Budapest, VIII. ker. Rákóczi út 57.

    10h Kangoo Free Style-Kangoo Team
    11h Hardcore Aerobik-Matics Csaba
    12h Kangoo Power-Kangoo Team
    13h Fitness Kombat-Czanik Krisztián
    14h Kangoo Kick-Sifi
    15h Capoeira aerobik-Czanik Balázs 

    előzmény:
    csinicsimp (21325)
    2009-05-29  12:07
  76. 2009. május 29. 12:1021326.

    Na akkor elmagyarázom nektek is, nem véletlenül írtam, hogy ezen múlik minden.

     

    Sita, a dilpomakövetelmény: egy általános felsőfok és egy szaknyelvi felsőfokú nyelvvizsga.  Nkem angolból van meg az általános, németből csak egy középfok. Ezért kellett a spanyol. Persze csinálhattam volna németbő, de abból nehezebb lett volna nekem, a spanyolom még viszonylag friss, élő tudás, a németem viszont...

     

    Gabi, tárgyaim épültek a nyelvvizsgára, azzal fogadtathattam volna el. De így nincs nyelvvizsga, nincs tárgy, ergó nincs abszolutórium, és nincs államvizsga. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  77. 2009. május 29. 12:0721325.

    Reggel óta fél óránként idenéztem, hogy lássam már mi van! Úgy sajnálom! De ősszel államvizsgázhatsz már ugye? Sokat számít munkakeresésnél, hogy később kapod meg a  diplomádat?

    Tudom, hogy most nem vigasztal, de az is nagyon jó hogy a szóbelid sikerült, a magnód ezek szerint szuperjó lett és ennyivel is kevesebb vizsga és stressz.

     

     

    előzmény:
    wetike (21319)
    2009-05-29  11:54
  78. 2009. május 29. 12:0621324.
    Wetike, ezt nem hiszem el! Nem lehet, hogy elírtak valamit???? Hiszen annyit tanultál! Annyira sajnálom! Nem is tudok mit írni! Hogyan tovább? De nem mehetsz jövő héten is írásbelire? És akkor még beleférnél a diplomába? ugye így lehet Wetikém?
    előzmény:
    wetike (21319)
    2009-05-29  11:54
  79. 2009. május 29. 12:0421323.
    Boddi, mikor a régi csapat helyett újakat gyűjtött akkor sorszámozva voltak a jelöltek és ez a csaj volt a 13-as és végig így is hívta House..Sőt most is, én pl nem tudom a nevét
    előzmény:
    boddia (21321)
    2009-05-29  11:59
  80. 2009. május 29. 12:0121322.

    Héééé!! Hát neked van másik nyelvvizsgád, nem? Angol, német??? Vagy ezt csak spanyolból lehet megcsinálni??? ÁÁÁáááááá!!!!

     

    Ne már, ez akkor genya dolog!! Az ember végignyomja a 4-5 évet, és ne mehessen el államvizsgázni nyelvvizsga nélkül??? Az ok, hogy a diplomát addig nem adják ki, de hogy államvizsgázni se????

     

    előzmény:
    wetike (21319)
    2009-05-29  11:54
  81. 2009. május 29. 11:5921321.

    Gabi, Hexi, érdekes, amit a fagyasztott zöldségekről írtatok, de anyósnál friss van a kertben, meg ha veszek is, akkor is csakis a piacon a néniktől!

    Gabim, az a beteg dokicsajt miért hívják 13-nak???összejöttek? Gondoltam. Nah, már ez a film is kezd olyan lenni, mint a Barátok közt, még a Magdi néni is fűvel-fával ha átállítod a fórum színét, akkor elvileg nem rózsaszín az alja.....na de az, már látom

    Évikém az éjjeli takarításom csak 1-2 dolg helyrerakásából (ruha, pohár), fürdőszoba polc letörlésből, meg felmosásból állt, azt azért csak nem követi bosszú

    Sitám, vegyél egy zacskó spenótot. fagyasztottból elég egy zacsi, frissből, (élettel teliből) mondjuk 3/4, 1 kilót. Úgyis összeesik! Csak majd jóóól most meg. Zsupsz bele a fazékba, és pikk-pakk kész. Néha teszek a végén bele tejbe áztatott szikkadt zsemlét, ha gondolodMilyen tisztító szereket vettél a céghez? Ökot?

    Wetike, na van már hír a nyelvvizsgáról? Még nem telcsiztem, mindjárt felhívom őket, csak erőt gyűjtök! Ugyan Te miért nem szeretsz telcsizni?????

     

    Tegnap dubarry pipimellett csináltam vacsira, olyan finom, és rém egyszerű kajjjja, hogy csuda!

    előzmény:
    Gabye (21294)
    2009-05-28  11:50
  82. 2009. május 29. 11:5821320.
    Jaj Wetike...Annyira sajnálom "ölelőssmile"...De attól miért ugrott az államvizsga? Nem úgy van, hogy államvizsgázni lehet, de a diplomát csak akkor kapod meg, ha megvan a nyelvvizsga???
    előzmény:
    wetike (21319)
    2009-05-29  11:54
  83. 2009. május 29. 11:5421319.

    Sziasztok!

     

    Köszi mindenkinek a drukkolást, de hát csalódást kell okozzak. Csak a szóbelim sikerült, az írásbeli nem. Úgyhogy ugrott az államvizsga, a diplomaosztó. Nem tudom most hogy lesz tovább, iszonyat fontos lett volna most ez.

     

    Csak ülök itt és

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  84. 2009. május 29. 11:3721318.

    Sziasztok!

     

    Vagyok, csak tegnap meg ma nincs a kolleganőm, (aki szerint minden gyüminapozó bolond, mondja ő a 150 kilójával), és így nem tudok mindig jönni!

     

    Változtattak az nlc-n? Most még csak a hsz-ok alja tűnt fel, hogy másmilyen! Mi változott még?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  85. 2009. május 29. 09:5821317.

    Sziasztok!

     

    Tegnap már nem értem ide. Gépem meg még mindig nincs, remélem mielőbb visszakapom.

     

    Hexi igen Rékáztam szerdán, csak kihagytam a kart, ahhoz már nem volt humorom, csak fenék és has volt.A héten nem állok jól, de azért 3 tornát össze tudok hozni. (Már csak 1 kell hozzá)

    Egy logisztika központba megyek. Raktároznak és kiszállítanak, egész Európába. (kis elektronikai alkatrészeket)

     

    Vik olyan kis édi ez a Dorci. Nagyon szép kislány!

     

    Wetike a sims az nagyon jó. Bár nekem csak a 2 van meg, de már letöröltem a gépről, hogy nehogy elvonja a figyelmem, mert most gőzerővel angoloznom kell.

    Bizti meglesz a nyelvvizsgád!

     

    Noé érezzétek jól magatokat.

     

    Mi tegnap moziztunk. Megnéztük az elmaradt Houset, és az Éjszaka a múzeumban 2-t. Aztán felmentünk M-ékhez. Valami számítógépes játékon játszottak, én meg a másik tesójával és barátnőjével egy bűn rossz Ben Affleck filmet néztem. Nem is emlékszem a címére. De ha már elkezdtem érdekelt a vége.

     

    Na most megyek. Nem tudom mikor leszek megint, mert  ma 13-19ig, holnap meg 9-17ig dolgozom. Ha nem lesz gépem tuti nem jövök, ha lesz akkor valószínű.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  86. 2009. május 29. 09:0121316.

    Na, jó reggelt..Meg írtam a kis hozzászólásom, és kidobott ez a @..

     

    Tehát...Megpróbálom rekonstruálni..

     

    Wetikének megy a drukk, de biztos meglesz!!

     

    Vik, Dorci egyszerűen tündéri!!

     

    Sita, jól tetted hogy enm csináltál semmit, néha nagyon jól tud esni!!

    Nálunk most van év végi zárás, így többen is vannak későig, igaz hogy én tőlük függetlenül maradtam, én a főnökömtől függök ilyen szempontból..Ha vele van még dolgom, akkor nyomom..De majd ma remélem hamarabb - mondjuk 4 körül - le tudok lépni, és akkor bemegyek edzésre, elvileg TB tart órát!! 

    előzmény:
    _sita (21315)
    2009-05-29  07:48
  87. 2009. május 29. 07:4821315.

    Sziasztok!

     

    Hexi, Wetike, ügyesek vagytok a tornával  Én lázadtam, és nem csináltam SEMMIT. Nem főztem, nem tornáztam, nem csináltam vacsorát és nem voltam kommunikatív. Pompás volt!

     

    Ma menni akarok fodrászhoz, és mégis levágatom a hajam. Itt növesztgetem már tél óta, hogy legyen jó hosszú, de egyrészt nem győzöm kivárni, másrészt már nincs annyi hajam, mint régen, és össze-vissza áll. Úgyhogy picire!!!

     

    Vik, nagyon szép Dorcika! És micsoda pasija van!

     

    Gabi, megint sokáig voltál bent? Egyébként ilyenkor mások is vannak még ott, vagy csak te nyomod?

    Noécsike, jó hétvégét kívánunk neked

    Wetike, a nyelvvizsga biztosan meglesz!

     

    Szép napot mára lányok, itt esett reggel, most kukucskál egy kis napocska

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  88. 2009. május 28. 21:4921314.

    Szia Wetike,

     

    Nem, majd most megyek tornázni, mondjuk kedden is voltam meg tegnap lementem a terminátoromhoz, jött Növérkém is, nagyon erős órát tartott. szóval van izomlázam rendesen, holnap ismegyek hozzá.

     

    Uhh akkor nagyon szoritok még holnapra, bár nem félek tuti sikerült.

     

     

    Noéé jó romantikázást!!!!

     

    Gaby, hozzám sem jött epermisu :( :D

     

    Évike örülök hogy sikerült a gyakornoki melo!!!

     

    na meyek, mert sosem állok neki.

     

    ja és még egy két kép:)

    előzmény:
    wetike (21313)
    2009-05-28  21:43
  89. 2009. május 28. 21:4321313.

    Halihó!

     

    Na Vik akkor jól sikerült az évzáró? :) Tornára rávetted magad?

     

    Hexi, sztem jobb a sims3 mint a 2, én még anno az 1-el kezdtem... :) Meg most nagyon rá vagyok kattanva, elég húzós volt ez a félév (szakdoga, OTDK, nyelvvizsga), nem sok szabadidőm volt, így most élvezem ami van. :)

     

    Én is tornáztam ma, Réka2 meg még utána 10 perc has, hát a Réka első fele az nagyon gyehennán ment, hiába is, az eper nem ad elég energiát súlyzókkal ugrabugrálni. Jaj, és vettünk ma virslit, holnap egy tonna virslit fogok enni, nem egyszerű ez a gyüminap. :)

     

    Ja és drukkoljatok, holnap derült ki a nyelvvizsga ha minden igaz, ezen múlik, hogy mehetek-e államvizsgázni, szóval az lesz a jó hír, ha nem sims-ezhetek többet, mert tanulni kell az államvizsgára.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  90. 2009. május 28. 20:3621312.

    Noé..Érezzétek nagyon jól magatokat!!

     

    Vik, biztos nagyon jó volt a műsor, olyan ügyesek ezek a picik

     

    Hexi, pedig én elindítottam..Nekem is egy paradicsom meg egy kis mozzarella volt a vacsi..És ez is pihinapra sikerült, mivel 1/2 7-kor sikerült elindulnom a melóból....Na de majd holnap hazafelé..

    előzmény:
    Noémi81 (21311)
    2009-05-28  20:25
  91. 2009. május 28. 20:2521311.

    Csajszikáim, csak beköszönök, hogy élek, olvastam mindent, de romantikázunk, holnap meg fél nap munka után irány Szolnok, csak vasárnap este vagy lehet, hogy csak hétfőn jövünk haza, ott is fogom olvasni a fórumot, úgyhogy írjatok sokat, aztán majd jövök bővebben is valamikor.

     

    Jó pihit Mindenkinek a hosszú hétvégére!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  92. 2009. május 28. 19:5421310.
    Majd jövök msélek képet is hozok, cska még itt van egy csoporttársa, viszont tornába benne vagyok, de nekem lezs vagy 9 óra mire oda érek.:)
    előzmény:
    _sita (21308)
    2009-05-28  15:58
  93. 2009. május 28. 17:3821309.

    Hajraaa Sita, en mar kesz vagyok! RR2-t csinaltam + RR1 masodik felet, igy volt meg az ora. Este meg meg futni keszülök, mert holnap tuti pihi lesz (idöhiany miatt), meg valszeg szombaton se lesz semmi, mert ugye utazunk. Meg kell is 1-2 nap pihi es a heten nekem meg nem volt pihenönapom.

     

     

    Vik, majd szamolj be, milyen volt az evzaro!

    Mikor van Dorci szülinapja?

     

     

    Evike, Rekaztal tegnap vegül?

    Gratula a gyakornoki allashoz, biztos jo lesz! Mivel foglalkozik a ceg? Es mikor kezdesz?

     

     

    Wetike, naaa, jo a sims3? Az enyemek ma a kettes simset nyuztak, de csak 1 oraig, mert többet nem engedtem (ezt is csak a nyugis tornam erdekeben  önzö modon). Meg tegnap is simseltek, imadjak!

     

     

    Gaby, meg mindig nem ert ide az epermisu, pedig mar kezdek ehes lenni  Asszem, ma be kell ernem vacsira valami feherjeshake-kel + kis zöldseg

     

     

    Boddika, akkor majd most juniusban szoritunk nagyooon!! Meg semmi nincs elkesve!

     

     

     

    előzmény:
    _sita (21308)
    2009-05-28  15:58
  94. 2009. május 28. 15:5821308.

    Kíváncsi vagyok, milyen lesz a záró. Tuti ügyesek lesznek a gyerkőcök

     

     

    Este tornika? Majd meglátom, mert most nyomtam tegnap is meg kedden is... de ha mégis, akkor mondjuk egy... Rezsi?

    előzmény:
    vik-vuk (21307)
    2009-05-28  14:02
  95. 2009. május 28. 14:0221307.

    Jajj nemsokára indulunk évzáróra, úgy izgul Dorci :) Ez az első szereplése :)

    Majd jövök este rmeélem már bvebben is tudok nektek irni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  96. 2009. május 28. 13:5521306.

    Sita, igen, ilyen számítógépes játák, igazából életszimulátornak mondanám, csinálsz karaktert, beköltözöl egy házba, vehetsz bútorokat, munkát vállalsz, beszélgetsz a többi karakterrel, lehe házasodni, nekem már van egy fiam is, festőt akarok belőle nevelni. :)  Vagy rocksztárt. :) Amúgy tényleg fertőző. :)

     

    Ja én sem értem, hogy miért lett rózsaszín...

     

    Gabi,  nyáron bepótolhatod az elmaradásod House ügyileg.

    előzmény:
    _sita (21304)
    2009-05-28  13:46
  97. 2009. május 28. 13:4921305.

    Wetike, nem mondod, hogy jövő héttől meg nem lesz House? ..Na akkor jól levezetted a feszkót

     

    Lányok, már a hozzászólások alja is rózsaszín

    előzmény:
    wetike (21303)
    2009-05-28  13:29
  98. 2009. május 28. 13:4621304.

    Szia Wetike!

     

    Pont kérdeztem otthon tegnap, hogy mi a nyavalya az a sims? Tudtam, hogy valami videójáték, de még véletlenül se akarok még ránézni se, mert tudom, hogy fertőz  

     

    Úgy látszik a dizájnolók megint alkotnak valamit, mert már ilyen csiribí-csiribá a fórumhozzászólások alja. Egyébként ez a fórum nagyon gagyi lett, nem értem, hogy miért kell ekkora nagynak lennie egy hsz-nek. Sokkal kisebb helyen elférne ugyanez, és nem lennének ezek a szétcsúszások.

     

    Na megyek már kicsit bevásárolgatni a cégnek, mert ki vagyunk fogyva tisztítószerből meg egyebekből.

    előzmény:
    wetike (21303)
    2009-05-28  13:29
  99. 2009. május 28. 13:2921303.

    Noémi, ne haragudj, véletlen maradtál ki a kivastagításból.

     

    Gabi, végre láttad a Houset, kár, hogy az utolsót, nyári szünet ugyebár... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  100. 2009. május 28. 13:2521302.

    Hello lányok!

     

    Na vagyok én is, bár még nem sikerült alaposan visszaolvasni, megint formában vagyunk, helyes, helyes. Tegnap nagyon durva voltam, rászabadultam a sims-re és egész nap csak játszottam. Kellett az agyfárasztás, na. Petrácska képzeld, űrhajós lettem. :) 

    Na ma reggel meg korán keltünk, mentünk az eperföldre. Itt közel (Budakalász- Boddia!) van kettő is közel egymás mellett aztán rászabadultunk tesómal, szedtünk is 5,5 kg-t, úgyhogy el vagyunk látva bőven, plusz amit ugye a földöm megettünk. Úgyhogy ma nem is gyüminapot, hanem kifejezetten epernapot tartok. :) Mindjárt nézem is, milyen vitamin van benne. Na aszondja, hogy... zsírégető, na remek. Minden van benne amúgy, még vas is (Csini!), de főleg C-vitamin, meg mindenféle májtisztító. Hát, hogy vízhajtó, az tuti, arról már meggyőződtem. Amit frissen nem tudunk megenni, az megy a fagyasztóba télre turmixnak meg joghurtnak, nyamminyammi. :)

     

    Csini, Csaninak boldog névnapot. Mi a program? :) 

     

    Noémi, ügyes vagy a vezetéssel, én nyáron akarom megcsinálni a jogsit, már előre parázok, nem tudom, hogy fog menni... Ez a műtét elég durva, de igazad van, jobb tudni, hogy mi baja van az embernek és jó kezekbe kerülni, mint a bizonytalanság! 

     

    Boddia, azért 3kor én sem álltam volna neki takarítani, az fix. :) Telefonáltál már? (én is utálok, de ha tudom, hogy Te is... )

     

    Évike, gratulaaaaa a gyakhelyhez, mikor kezdesz? De jó, hogy mentek nyaralni, Egerszalók nagyon szuper, menjetek. Szerintem a legjobb hely, ahol eddig voltam!

     

    Hexi, holnap mentek? Jó szórakozást. És ügyes voltál a Réka4-el. Jujj, mikor lesz már új dvd? 

     

    Marcsi, nagyon szépek a képek, én is rá vagyok izgulva (na nem így: ) a hegyekre, erdőkre, vízesésekre, sokkal jobb, mint egy városlátogatás vagy tengerpart. Bár az is jó, de nekem a szüleim pélája lebeg a szemem előtt, akik anno Dobogókőre mentek nyaralni és végigtúrázták az időt. :)

     

    Gabi, na megvan akkor a Titok? Sikerült intézni? 

     

    Ditte, jól hangzik a nyaralás, így minden beleférne, sztem jó a program! Én egyszer voltam egy hetet tengerpartondöglő nyaraláson, na jó, kétszer, mindegyikben volt egy-egy nap kultúrprogram, de a sok jövésmenés a nekem való! :)

     

    Na bocsi akinek nem válaszoltam, kicsit le vagyok maradva.

     

    Ja még Marcsinak a spárgás trutymó receptje: fehét spárgából csináltam, felvágtam, megfőztem (só, bors, szerencsendió, vegeta), aztán berántottam, kis tejföl rá (hiányában nálam tejszín), kockára vágott sonka beleforgatva, bele egy jénaiba, sajt a tetejére, rásütni. Elvileg pirítóssal kéne enni, én pl fasírthoz is ettem köretnek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top