Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FITNESS TOPIC

hexilein72
Létrehozva: 2008. március 2. 08:53

Sziasztok!

azoknak inditom ezt a topicot, akik szeretnek sokat, intenziven mozogni es meg szeretnek osztani ez iranyu tapasztalataikat masokkal is, vagy esetleg közösen, együtt, "virtualisan" tornaszni lenne kedvük.

En heti 3-4x futok (kb. 10-11km-t alkalmankent) es melle meg 3-5x tornaszom kül. dvd-kre, kedvencem az Alexandra

Neha fitness studioba is eljutok 1-1 aerobikra, de sajna a csalad miatt eleg ritkan. 

Szoval, aki meg sportos vagy szeretne azza valni, az jöjjön!

Üdv., Hexi 

  1. 2009. június 15. 14:5521601.

    Hexi, kicsit utána olvasgathatsz a témának, ha érdekel. Nem muszáj pont ájurvédát, szerintem minden természetgyógyász téma ezt mondja.

     

    Ez a doki, akivel most összeismerkedtünk azt mondja egyébként, hogy 2006 óta olyan mérgező anyagokat tesznek a mindennapos kozmetikumokba, fogkrémbe, samponba, mosószerbe, mosogatószerbe, stb., melyek szép lassan felgyűlnek a szervezetben, és valamilyen betegség formájában megölik az embert. Ezt állítólag azért találták ki, mert az időseket kell írtani, ugyanis nagyon idősödő a társadalmunk. A fiatalok még úgy ahogy megbírkóznak ezzel a napi méreggel, de egy idős ember már nem, aztán úgyse tűnik fel senkinek, hogy 60-70-80 évesen meghalt, hiszen most ez a tendencia.

     

    Csak nagyjából ezek a mérgező anyagok: Sodium Laureth Sulfate és Sodium Lauryl Sulfate (ez a 2 legmérgezőbb), Glicerin, Lanolin (krémek), Fluor (fogkrém), Alumínium (dezodorok), Alkohol, stb.

     

    Ez a doki azt mondja, hogy egyedül a Noni és az Aloe Vera termékek között van olyan, ami ezeket egyáltalán nem tartalmazza. Illetve egy termékcsalád van, amit ő is támogat.

     

    Nos, az biztos, hogy a doki egy őrült, mert állandóan ezt csinálja, sokszor ráfizetéssel is. Lehet, hogy azt a márkát saját haszonszerzés miatt is reklámozza, de az biztos, hogy ha ezeket az összetevőket beírjátok a gugliba, az is kiadja, hogy ezek bizony méreganyagok. Vagy csak egyszerűen vegyétek elő otthon a samponotokat, mosogatószert, akármit, és az összetevőkre keressetek rá. Döbbenetes.

    előzmény:
    hexilein72 (21599)
    2009-06-15  14:29
  2. 2009. június 15. 14:4221600.

    Hexi, itt most "csak" 900 m szintkülönbség volt, bár az majdnem egyszerre..Csak amit Wetike kinézett, ott lesz 1800 m..Az nekem már durva

     

    Kaktusz tortáról kérünk képet!!

     

    Sita, tudod aki nagyon szeretne gyerkőcöt és máshogy nem lehet neki, az sztem minden pénzt megad és ebbe a lehetőségbe is belekapaszkodik..Sztem érthető, de az is, hogy Te másképp látod..Jó hogy nem vagyunk egyformák

     

    Boddi, milyen gyümölcstortát csináltatok?? Túrán egyébként csipogtak a madarak, de állatot nem láttunk,bár de, én gyíkocskát igen ..Ja, és egy "állatot" mégis láttunk,beszélt is hozzánk....Ja és túrázó kutyusok is voltak!! Egyik egy valami palotapincsi keverék volt, meg volt egy vizsla pár is!

    előzmény:
    hexilein72 (21599)
    2009-06-15  14:29
  3. 2009. június 15. 14:2921599.

    Emlekeztek az en baratnömre? Ö harmasikrekkel terhes, multkor meseltem, ö is lombikkal maradt terhes. Itt 4-et tamogatnak es nekik az elsö 3 probalkozasnal nem jött össze, a negyediknel ezert kertek 3 megtermekenyitett petesejtet, most meg mind a 3 megmaradt. Persze elöször kicsit sokk volt az egesz, de mar megbaratkoztak a gondolattal. Azert nem lesz könnyü, sem anyagilag, sem fizikailag, raadasul a b.nöm mar 40 eves es ugye elsö terhesseg, szoval nem lesz semmi!

     

    Sita, ha ez az ayurveda ezt tanitja (minden bajnak a helytelen fizikai es szellemi taplalek az okozoja), akkor nekem is ayurvedat kellene tanulni, mert en detto ugyanezt gondolom, total ugyanezt!! Csak soxor nem is tudja az ember, hogy mi az a rossz, amit magahoz vesz, legyen az kaja, vagy negativ beallitottsag, rossz gondolatok. Na ebben en is nagyon hiszek!

    Hol lehet olyan vitamint kapni? Sima gyogyszertarban is? En most sima Supradynt szedek, allitolag az is eleg jo.

     

     

    Gaby, szuper, hogy neked is tetszett a tura, nagyon jo lehetett! Te jo eg, 1800m szintkülönbseg? Na akkor elhiszem, hogy izomlazatok lett!

     

     

    Boddika, milyen gyümitortat csinaltatok?

    Jah, en is megalkottam B kaktusztortajat, ma vitte a suliba, el is fogyott mind. Majd teszek fel kepet, helyes lett.

     

     

    Evike, milyen Nintendo-party? Lemaradtam valamiröl? A fiaim is imadjak a Nintenbdot (DS Lite van mindkettönek), pont most kaptak meg a SIMS2-t nintendos jatekon.

     

     

    Na megyek, mindjart indulunk a zenesuliba.

     

     

     

    előzmény:
    _sita (21598)
    2009-06-15  14:07
  4. 2009. június 15. 14:0721598.
    Hát biztos én vagyok hibbant, de nekem inkább nem kéne gyerek, minthogy ezt a ceremóniát kelljen végigcsinálni. Ráadásul mennyi minden mást csinálhatnék annyi (el sem tudom képzelni mennyi) pénzből. Gondolom jó sok. Meg az a rengeteg stressz, izgalom, sírás-rívás... de hát ezt mindenki maga tudja.
    előzmény:
    Évike86 (21597)
    2009-06-15  13:46
  5. 2009. június 15. 13:4621597.
    Na, ez nem lett túl értelmes, de azt akartam írni, hogy mivel csak 5 beültetést támogat az állam, ezért van, hogy van aki 3 petesejtet kér vissza, hogy valamelyik csak megtapad. Mert sajnos nagyon ritka, hogy elsőre sikerül.
    előzmény:
    Évike86 (21596)
    2009-06-15  13:42
  6. 2009. június 15. 13:4221596.

    Igazából a szülőktől kérdezik, hogy 2 vagy 3 megtermékenyült petesejtet ültessenek vissza. Ezért gyakori az ikerterhesség, mert ugye általában 2-öt kérnek.

    Én csak azért tudom, mert az unokaöcsém is így lett. 2-öt kértek, de csak 1 maradt meg.

    Meg ugye, ez marha sok pénz, meg a lefagyasztásért is fizetni kell stb. Pedig ugye 5öt támogat az állam, de még így is egy rakás pénz, és akkor ugye még nem is beszéltünk a szükséges dolgokról, kiságy, babakocsi, ruha, pelenka stb.

    előzmény:
    _sita (21594)
    2009-06-15  13:20
  7. 2009. június 15. 13:3421595.

    igen, Sita, at hiszem egyszerre 3 embriót ültetnek be. A barátnőmnek a 3-ik magzata magától szívódott fel, mert életképtelen volt. Egy másik barátnőmnek is sanszos, hogy beültetéssel lesz gyereke(i), és ő nem akarná, hogy a 3-ból 1-et eltávolítsanak, mert akkor előfordulhat, hogy sérül a másik kettő. Meg ugye elég nehéz eldönteni, hogy melyiktől váljon meg. Szóval lehet, hogy hamarosan a barátnőm 3-as ikrekkel lesz várandós.

    előzmény:
    _sita (21594)
    2009-06-15  13:20
  8. 2009. június 15. 13:2021594.

    Nem voltunk végül fürdőben, mert egész hétvégén olyan szeles idő volt. Most meg be van borulva. Nem tudom milyen 36 fokról beszéltek ezek az időjósok.  Bár kitudja, még az is lehet.

     

    Akkor nálatok dupla az élvezet! Ikerbébik 

     

    Hallottatok már olyat, hogy főleg akiknél beültetéssel fogan meg a gyerek, gyakori az ikerszülés, DE van ahol 3-as ikrek lennének, és a szülő azt mondja, hogy egyet vegyenek el, mert az már sok lenne?? És valahogy meg tudják ölni az embriót, és az szépen felszívódik vagy elmegy, vagy valami. A többiek meg épek maradnak. 

    előzmény:
    boddia (21593)
    2009-06-15  13:11
  9. 2009. június 15. 13:1121593.
    Sita ilyen jól érzitek magatokat a gyerkőcös családdal? Talán nektek is kellene már egy pelusosMost hétvégén is pancsoltatok? Mi nem tudtunk menni, de elvileg ma megyünk délután. Nekünk is van egy pár, akiket nagyon szeretünk. Egy 3 éves ikerpáruk van. Mostanában nagyon sok időt töltünk velük, annyira aranyosak! ma is velük megyünk csúzdázni
    előzmény:
    _sita (21589)
    2009-06-15  12:37
  10. 2009. június 15. 12:5821592.

    Sziasztok!

     

    Hát nem volt nagy forgalom itt az elmúlt napokban, és bizony ma sem koptatjuk a billentyűzetet!

    Gyorsan én is beszámolok a túráról..Csatlakozom Csinihez, én is nagyon jól éreztem magam..Bár nem beszéltem annyit, mint amennyire a csajok számítottak, de ez azért van, mert ha 2-nél többen vagyunk, akkor én átkapcsolok megfigyelő üzemmódba..De szorgalmasan jegyzeteltem!!..Azt hiszem a koromhoz képest jól bírtam, de bevallom nekem az emelkedők nehezen mentek..Azokban mindig kicsit belehaltam..De hősiesen megmásztam végül mind..Elnézést ha visszafogtam a csapatot..Csini és Csani nagyon ügyesek voltak, Csani még sprintelgetni is akart  de azért ezekszerint lett izomláza ..Wetike, velem szolidált és együtt másztuk az emelkedőket ..Aztán a vízszintes szakaszokon meg ment a csacsogás ezerrel!!..Wetikének ezúton is köszönjük a szervezést! Megyünk máskor is, csak ne 1800 m legyen a szintkülönbség ..Ja igen, iszonyat izomlázam van csíipő-fenék-comb-vádli tájon..Erősen gondolkozom, hogy menjek-e ma spin-bikera

     

    Noé, annyira sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy..De már nem kell sokat aludni a műtétig, és utána már jobb lesz!! 

    Hexi, ezekszerint ez nem a Te állásod, ne is vállald..Lesz majd jobb is!!..

    Sita, ebből az ajurvédás mondatból csak a kötőszavakat értettem!!  

    Évike, ezekszerint jól sikerült a hétvége, szuper..A sportot meg ne bánd, majd a héten hozod a formádat..Néha belefér egy kis lazítás

    Boddikám, és neked milyen volt a hétvége??

     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. június 15. 12:4721591.

    Csini, de jó, hogy ilyen jól éreztétek magatokat a túrán! Láttatok valamilyen állatot? Mókust, madarakat? Csiripeltek a madárkák rendesen? Én sem vállalnám el a helyedben azt a melót!

    Hexi, nem írja a vérnyomi gyogyi mellékhatásnak az általad említetteket? Vagy a dokinem mondta, hogy számíts ezekre a mellékhatásokra? Mert lehet, hogy szólnod kéne a dokinak, hogy ezek a tüneteid, és talán kapnál egy másikat.

    Wetike, ha a neten szeretnék mozijegyet venni, akkor meg tudom adni, hogy hová szeretnék ülni? És csak dombornyomottal lehet? Már otthon vagy?

    Az én hétvégém elég jól telt, rokonoztunk, sütöttünk anyóssal extra rövid idő alatt (cakk-pakk 1 óra alatt) gyümölcstortát, sk piskótából, nyamii, és azt vittük vendégségbe. Nagyon örültek neki.

    jéé, nem használtam smiley-kat

    bepótolom:

    és ezt külön FB-nek--------->

    előzmény:
    _sita (21587)
    2009-06-15  10:41
  12. 2009. június 15. 12:3721590.

    Sziasztok!

     

    Látom nem volt nagy forgalom a hétvégén. Nekem jól sikerült, jól éreztem magam. A Nintendo partin meg jó sokat nevettünk. 

    Sportilag elég gyehennán sikerült a múlt hetem, de hát ez van. Valahogy úgy elment az idő, vagy mindig jött valaki.

     

    Ditte biztos működni fog ha most megszerzed valahonnan. Nekem is működött és tavaly nyáron volt fennt a gépemen.

     

    Hexi sajnálom, hogy nem jött be ez az álláslehetőség, de majd lesz másik. 

     

    Noé remélem mielőbb túl leszel már ezen a gombócos dolgon. Borzasztó, hogy ilyen sokáig húzódik.

     

    Vik gratulálok az elipszishez, majd készíts képet róla, ha lesz.

     

    Sita a meggyet nem irigylem, én nem szeretem. De a hsz elejéből szinte semmit nem értettem, csak a kötőszókat.

     

    Csini jaj, tök jó lehetett ez a túra. , neked még "hordárod" is volt? Micsoda luxus.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. június 15. 12:3721589.

    Konkrétan nem tudok semmit, de konkrétan mindenkinél a helytelen fizikai és tudati táplálás a kiváltó oka mindennek. A helytelen étkezés és a negatív gondolkodásmód. Konkrétan

     

    Veled mizu? Te nem voltál túrázni? Nekünk meg nem lesz ma jóga. De nemsoká lesz egy kis jógatábor. Már nagyon várjuk, ki vagyunk purcanva, kéne egy kis pihenő.

    Tegnap meg babáztunk megint, olyan édes ez a kölyök Állítólag a két férfi és egy bébi c. sorozat zenéjére szokta rázni nagyon, és énekelte neki az apja, hogy mamamama... akármi, és egyből csillogott a szeme, rázta a pelust ezerrel  Most hétvégén meg megyünk velük fürdőbe.

    előzmény:
    boddia (21588)
    2009-06-15  12:18
  14. 2009. június 15. 12:1821588.

    Sziaaasztok!

     

    Próbálok visszaolvasni, hátha sikerül.

    Aditte, jujujuj, tényleg lesz Puerto? De hisz ez szuper hírmég infót, még infót! nagyon elszánt, és ügyes vagy a kajálással! Én tuti éhenhalnék, ha nem ennék krumplitÉs gratulálok a szép súlyhoz!

    Wetike, milyen volt Vesprém? Mikor tudtuk fürdeni is?

    Hexi, mesélj a szülinapról! Ó, ezek szerint megérezted, hogy nem Neked való az állás, sebaj, lesz ennél sokkal jobb, és Neked való!

    Noécsi, szegénykém! Még írni sincs kedved? Olyan keveseket írsz mostanában, hogy csuda! De a műtétig nem tudnak segíteni??? Ezer puszi Neked!

    Vik,meg lesz az elipszis? De ügyes vagy! Hogy hozzátok el?

    Sita, amit írtál Noécsinek az totál halandzsának tűnt nekem. Kb. 5 szót értettem És azt is tudod, hogy mi okozza a betegséget? Konkrétan?

     

    előzmény:
    aditte (21574)
    2009-06-12  15:48
  15. 2009. június 15. 10:4121587.

    Jó kis duma mi ez az ájurvédás?  Ez amúgy mindenkire igaz, ez ilyen általános szöveg. Az a lényeg, hogy minden a helytelen táplálkozásból indul ki. Azon a helyen, ahol a meg nem emésztett kaja, ill. méreganyag, salakanyag felgyűlik, ott rendellenesség alakul ki, elzárja a csatornákat (vérerek, nyirok), a szövetek roncsolódnak, és különböző tumorok, gombócok alakulnak ki, mert nem tudnak ezek a salakanyagok eltávozni.

     

    Te meg egyél egy kis Magne B6-ot, csodákat művel. A B6 vitamin egy csodaszer a testnek, bármi meggyógyul vele. Egyébként Csini, Wetike, többiek! A Scitec-nek van egy multivitaminja, brutális mennyiségű vitaminok vannak benne, több 10-100-szorosa a szükségesnek, M most vett belőle, már én is ettem kettőt.

     

    Semmi más bajunk nincs, csupán vitaminhiány. Minden egyes embernek vitaminhiánya van ezerrel, ezért vagyunk betegek. A rendes táplálékokban már szinte 0 a vitamin, viszont annál több a vegyszer, adalékanyag.

     

    Képzeljétek, most voltak anyámék egy természetgyógyász profnál, aki Európai kitüntetést is kapott, nagyon híres, ismert ebben a körben. Üllőn lakik és ott rendel, de jár mindenfelé. Egyetlen talpmasszázzsal megállapít mindent, hogy mi bajunk van, és felírja, hogy mit kell szedni, mit kell csinálni. Utolsó stádiumos rákos, multiplexes, stb. embereket gyógyított már meg a módszereivel. Most nagynénémnek próbáljuk kétségbeesetten beszerezni, amiket mondott, mert neki ránézésre egy hónapja lehet hátra. Szerintem nem fog menni, tiszta áttét midene már, sajnálom nagyon. 50-pár éves.

     

    Egyébként hülye az összes orvos, mondtam már, nem tudnak ezek semmit. Egyik ezt mondja, a másik amazt, ami az egyik nap még igaz, a másik nap már nem úgy van. Ettől függetlenül jó lehet ez az ipse, mivel jobbat nem tudunk, ezekből az orvosokból kell kiválasztanunk az általunk vélt legjobbat. Majd én is elmegyek hozzá, igazán taníthatna.

    előzmény:
    hexilein72 (21585)
    2009-06-15  10:23
  16. 2009. június 15. 10:2821586.

    Szijja Csini, de jooo, hogy jol sikerült a tura! Ilyesmire en is ugy beneveznek, de itt nincs semmi...

    Hat sztem, ha anyagilag megteheted, akkor ha nincs jo erzesed a munkaval kapcsolatban, akkor te se vallald el!

    En is eldöntöttem, hogy ha hiv a pasi (azt igerte, holnapig jelentkezik), akkor en is lemondom. Egyszerüen nem vagyok hajlando napi 4-5 orat olyan valakivel eltölteni, aki nem szimpi. A munka nem lenne rossz, de a környezet egyszerüen nem tetszett. Olyan regimodi, konzervativ, nem ereznem jol magam, biztos vagyok benne. Ugyhogy nem. Majd lesz jobb!

    előzmény:
    csinicsimp (21584)
    2009-06-15  10:16
  17. 2009. június 15. 10:2321585.

    Hehe Sita, ebböl az ayurvedas cuccbol kb. 3 szot ertettem  De biztos igazad van  

    Lecci mondd meg nekem is, mi nem stimmelhet nalam, mert mar napok ota en sem vagyok tul jol... Nemtom, mi a bajom, de faradekony vagyok, aluszekony, hianyzik belölem az energy. Tegnap fajt a fejem is, csak vonszolgattam magam a lakasban, este 1/2 7-kor bealudtam, Oli keltett fel, hogy össze kene pakolnom a cuccait az osztalykirandulashoz (mert ma indultak, ez az a 4 napos kirandulas, amiröl mar meseltem). Sztem ha nem kelt fel, aludtam volna mar reggelig. Vajon a vernyomascsökkentö gyogyszer hatasa lehet?? Hat nemtom. Meg erzem a hasamat is, ugye arra is szedek most cuccot, hogy megjöjjön a mensim, es egyertelmüen erzem, hogy valami dolgozik ott bent. Nem faj, csak erzem.

    Na aztan ennek örömere pentektöl vasarnapig 3 nap sportszünetet tartottam, bar sztem ez is csak rosszat tesz nekem hangulatilag. De ma reggel elmentem futni es eleg jol met (62 perc), mindjart jobb töle a kedvem is

    Jövö hetre egyebkent 5 adagom lett igy, 3 futas es 2 torna.

     

    Jujj, azt annyira utalom, ha valaki kritizalja G-t az alakja miatt  Anyosom szokta meg regebben, meg hogy fogyjon, ne egyen, figyeljen oda stb., stb. Pedig nem is köver egyaltalan, most 83 kilo (181 centihez). Jo, nem sovany es van kis pocak is, de nem köver egyaltalan.

    Ugyhogy ti se hallgassatok a rosszindulatu kritikara!!

     

     

    Noecsi, latod, en hasonloan vagyok, mint te, ugyhogy szenvedjünk együtt! Remelem, mara mar jobban vagy!

     

    Vikica, szijja, nagy gratula az ellipszishez!!

    előzmény:
    _sita (21583)
    2009-06-15  08:49
  18. 2009. június 15. 10:1621584.

    Jó reggelt!

    Jövök az első túrabeszámolóval. :) Hát szuper volt természetesen! Jó volt a szervezés, gyönyörű helyeken jártunk, végigdumáltuk a túrát (Wetike túlszárnyalt mindenkit :)), de legalább meghozta a kedvünket a Balaton átuszáshoz is többek között, mert a túra sem az utolsó volt, az biztos! :) Egyébként 27.3 km volt a táv és 7 óra alatt "teljesítettük" kényelmes tempóban, de rengeteg emelkedő és lejtő volt, szóval nem unatkoztunk. Nem volt fárasztó (bár azért azt hozzátenném, hogy nekem hátizsákom sem volt, szóval így könnyű volt :) ) és este még úgy fel voltam pörögve, hogy 11kor alig bírtam bekényszeríteni magam az ágyba és reggel is kipattantam az ágyból, ráadásul izomlázam sincs.  De a Csaninak van!

    Hexi, ha rossz megérzésed van, tényleg ne vállald el a munkát, most én is ugyanilyen helyzetben vagyok, képzeljétek péntekre visszahívtak abba az ügyvédi irodába amiről írtam nektek, de egyszerűen érzem hogy nem szeretném és nem akarok oda menni, csak kicsit "luxusnak" érzem, hogy itt felmondok, aztán ahova felvennének, oda meg nem megyek el... de van még lehetőségem, holnap is megyek interjúra, úgyhogy azt hiszem mégis visszautasítom ezt az ajánlatot. Na meg ha belegondolok, itthon januárban is 1 interjún voltam csak és felvettek, most is ez volt a legelső interjúm és ide is felvennének.  Szóval csak atlálok valami jót.

    Noémi, úgy sajnálom, hogy ennyire szenvedsza  gombócodtól, de egyelőre tényleg csak azt tudod csinálni, hogy számolsz vissza a műtétig, már nincs 1 hónap se!! Ez lesz az első hét, hogy nem nyári szünet van a sulidban? Azon nem gondolkodtál hogy elmész hostesskedni a nyáron?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. június 15. 08:4921583.

    Sziasztok!

     

    Noécsike, gyógyvirág  Olvasom most ezt az ájurvédás könyvet, és most hót okoskán tudnám neked mondani, hogy a dosáid kiegyensúlyozatlansága miatt a prána és az áhára rasza nem tud rendesen áramlani a testedben, ezért a malák és az áma eltömíti a szrotákat, így szroto dusti alakult ki azon a területen, ahol gombócod van. Na, de majd az okosok megoldják, kitartás

     

    Vik, akkor jól éreztétek magatokat!  Az ellipszishez gratulálok, nagyon ügyes vagy. Már otthon is van? Majd várjuk róla a fotókat.

     

    Hexi, ha nem tetszik a főnök meg a munkahelyi környezet, akkor tényleg ne menj oda dolgozni, csak egészségileg tesz tönkre

     

    Ditte, nagyon megy most neked a fogyi, ügyes vagy

    Képzeljétek, akikkel megyünk majd a Balatonra, egy másik fiatal pár, ott a srác nagyon elhagyta magát, és már jó nagydarab, akkora hasa van, meg az arca, karja, mindene... A csaj meg 40 kiló, jó már 50, mert rávettem a tornára, és szedett fel egy kis izmot, meg eszik végre rendesen. Szóval M-nek is van még egy kis hasa, de amúgy már alakul ő is szépen, erre ez a csaj, mindig M-et piszkálja, hogy mekkora hasa van. Egyet is értettünk M-mel, hogy valószínűleg a barátja elhízása zavarja, úgyhogy ne vegye magára, hogy őt piszkálja.

     

    Évike, most meg meggyet kaptunk egy zsákkal

     

    Na, szép napot mára lányok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. június 14. 22:1921582.

    Drága Noé erre muszáj volt még írnom!

    Nagyon nagy ölelést neked és kitartás!!! Biztos vagyok benne hogy minden megoldódik a mütéttel!!!

    Jajj tényleg úgy megölegetnélek!!

     

    És panaszkodj csak, ezért is vagyunk a Barátnőid!! Ha könnyebb hogy kiadod magadból legalább ennyivel tudunk segiteni hoyg meghallgatunk!

     

    előzmény:
    Noémi81 (21580)
    2009-06-14  21:12
  21. 2009. június 14. 22:1321581.

    Sziasztok Lánykák!

     

    Megjöttünk Tatáról, fúú nagyon jó volt:) Bár jó fárasztó, öreg avgyok én már ezekhez :))

     

    Van netünk!!! Kitudja meddig....

    És....

     

    Megnyertem egy aukciót és extra jó áron elcsiptem egy nagyon jó ellipszist! 

     

    Muszáj volt elmesélnem, holnap jövök részletesebben és visszaolvasok, bár látom nem irtatok sokat:(((

     

    Kirándulóóók gyertek mesélni!!

     

    Jó éjt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. június 14. 21:1221580.

    Jó estét Csajszik!

     

    Látom, nincs túl nagy forgalom, de sebaj, majd pörgünk ha rosszabb idő lesz.

     

    Rövid leszek én is: A hétre 4 óra mozgásom van (úszás, futás, torna), kajával változatlanul jól állok, bár már inkább úgy vagyok vele, inkább legyen ehetnékem, csak a gombócot ne kelljen éreznem többé.

    Ma is az egész délutánt végigaludtam, nagyon szarul vagyok, szinte számolom az órákat, hány nap van még a kórházig, annyira várom és annyira remélem, hogy tudják orvosolni ezt az egészet.

     

    Na, nem panaszkodom tovább...

     

    A kirándulásról pedig várjuk a beszámolót!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. június 14. 09:5721579.

    Hi Csajok, ismet itthon!

    Nem volt nagy tolongas a hetvegen

     

    Nalunk gyönyörü idö van, 30 fok lesz delutanra, teljesen felhötlen az eg es olyan szepen süt a nap!

     

     

    Marcsi, megneztem a böjttabort, szuper lesz! En ragaszkodnek a Buchingerhez, nekem az jön be a legjobban. A Schroth egyaltalan nem, meg a Mayr kura sem igazan. A Buchinger majdnem olyan, mint a Lützner-fele böjt, amit en is szoktam csinalni.l

     

     

    Petracska, gratulalok, hogy osztalyelsö lettel, nagyon okos kiscsaj vagy, szuuuper! Apukad meg majdcsak beadja a derekat kutya ügyben, meglatod!

     

     

    Gaby, hogy sikerült a prezentacio?

     

     

    Aditte, gratula a fogyashoz, ügyi vagy! Most mar biztos tudod tartani ezt a sulyt, vagy meg kevesebb is lesz!

     

     

    Evike, tegnap, ahogy Szhelyen jöttünk at, lattuk, hogy van valami banzaj a Csotonal, jol nezett ki!

     

     

    Boddika, a könyv pedig tenyleg eleg jo sztem (Angyalok es demonok), sajnalom, hogy nem tetszett a film.

    Engem sem zavar 1-2 kukac a cseresznyeben (tegnap megettem vagy 2 kilot), a hasadban meg mar daralt allapotban vannak, ugyhogy ott nem csinalnak semmit Ha meg egeszben lenyelnel egyet (aminek amugy sem sok az eselye), akkor a gyomrsavat nem elnek tul

     

     

    Meg nem meseltem a penteki interjut: Szoval elöre tudtam, hogy ez az allas nem nekem valo... A fönök egy total konzervativ, 60 körüli pasi lenne, akivel kb. 1/2 orat birnek ki egy irodaban, annyira mas a stilusunk... Mar ahogy meglattam, tudtam, mi a helyzet, ahogy kinezett... Neki sztem tetszettem, mert az igerte, hogy jövö keddig jelentkezik es meg egyszer be kene mennem jövö heten a "reszleteket" megbeszelni, de ha felhiv, akkor le fogom mondani, mert en nem szeretnek vele dolgozni, az biztos. Egyebkent egy picike cegröl van szo, amely mindenfele bio elelmiszereket, taplalekkiegeszitöket (cseppek, taplettak stb.) forgalmaz es Mo. fele is akarnak terjeszkedni majd, mar csak ezert is erdekes lehetek nekik, de nekem sajna nagyon nem jött be az egesz...

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_539062
    Torolt_felhasznalo_539062
    2009. június 13. 21:3721578.

    Köszi szépen azért!

    Csak próba szerencse alapon próbálkoztam.

    előzmény:
    Gabye (21576)
    2009-06-13  20:15
  25. 2009. június 13. 21:2021577.
    Csajok, engem érdekelne ez a Yourself fitness, de ez nem vmi régi dolog?
    2005 körüli hsz-eket találtam mindenhol... PC-re kéne, most ha megszerzem, akkor szerintetek működni fog? nagyon rákattantam
    Ma lenyomtam a Pörgesd fel-t! Annyira jó volt, én hónapok óta nem mertem hozzányúlni, mert első pár alkalommal még félig sem sikerült megcsinálni, kipurcantam és most végignyomtam az egészet

    Merre jártok??
    Itt olyan szél fúj, hogy letépi a fejem és ma délután próbálkoztunk szabadtéri tánccal, de nem volt vmi jó, majd este megyünk még.

    Adidas cuccokat használ vmelyikőtök? (tusfürdő, deo stb) mert most Auchanban van/volt? olyan akció, hogyha 2 bármilyen Adidas terméket vesztek kaptok hozzá ajándék táskát és egy mini deo-t!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2009. június 13. 20:1521576.

    Sziasztok!! Mi történt itt?? Senki nem írt egy napja??

     

    Tikara, sajna amennyire én tudom, itt a lányok nem járnak infraszaunába..(Én személy szerint nem is bírom az ilyeneket)..De hátha..

     

    Ha nincs senki akkor én is lelépek, olvasok kicsit..További jó hétvégét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. Torolt_felhasznalo_539062
    Torolt_felhasznalo_539062
    2009. június 12. 19:4521575.

    Sziasztok!

     

    Azért írok ide, mert úgy gondolom Ti tudnátok tanácsot adni és elég aktív ez a topic. A kérdésemet már megírtam egy arról szóló topicban is, de nem hinném, h kapok bármiféle tanácsot...

     

    Tudna valaki vmi. jó helyet ajánlani Bp.-en, ahol lehet infraszaunázni?

    Nézegettem neten, de nem tudom eldönteni, h melyik lenne jó...mármint árban is eltéréseket látok, s nem tudom eldönteni, hogy ez tükrözheti-e a minőséget is! Melyik szerintetek ár/érték arányban a legjobb? Mire kéne figyelni?

    Szerintetek?

     

    Kérlek, kíméljenek a saját szalonjukat burkoltan reklámozók!

     

    Köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2009. június 12. 15:4821574.
    Sziasztok, csajok, ezer éve nem jártam erre, de szorgalmasan visszaolvastam, ez a szabi "átka": nem netezek
    Boddia, sajnálom a P3-mat ledöbbentem rendesen... de abból még bármi lehet, nem? Akár jó is? És nem túl sok az a 3 hónap? Én tuti kivizsgáltatnám magam rögtön Hallottad, hogy lesz Puerto? Hajón, közelebb a sziget bejáratához!

    Wetike, nagyon ügyi vagy, hogy Rezsit végig bírod csinálni, hát én azon totál kivagyok... szinte félpercenként megállok, főleg a 2. felében még az eleje jó, de már ott is a karomat nem érzem mikor hosszú percekig emelgetjük

    Norbi péksütijei nagyon szépek, finomak és nem túl drágák, múltkor még olvastam is, hogy 100g-ban csak 28-32g a szénhidrát... csak mennyi a zsír?? Azt senki nem említi... Én Norbiban ezért nem hiszek, jó, biztos jobb, mintha fehérlisztes péksütit ennék, tele cukros lekvárral vagy túróval, de azért az övét sem hiszem, hogy ehetem pl. este 10-korpedig U1az összes kajája ilyen: ch-ból kevesebb van benne, de zsírból több, mint bármely más hasonló kajában, külön táblázatom van a túrórudik összetételéről és Jóreggelt, Jóestét kekszekéről is! Kcalban ugyanannyi...

    Wetike, Noémi, mindkettőtök szenved a piercinggel? Kenegetitek vmivel? Sajna ilyenkor nyáron a melegtől lehet, hogy még jobban begyullad Nem ragasztjátok le? Hátha gyorsabban gyógyul.

    Csajok, ti nem szoktatok tv nézés közben tornázni? Én mostanában erre szoktam rá, a heti torna adagomból 1-2 tv nézés közben történik, nagyon gyorsan repül az idő közben, igaz, ugyanúgy fáj, de könnyebben túlteszem magam rajta, csak néha elfelejtem hol tartok a számolásban sokkal jobb, mint Réka húúú-ha hangját hallgatni fél órákon keresztül

    Hú, Vik, ez az 50 kiló egy álom!!! Bár akkor már nem mehetnék vért adni de úgyis felfelé tagadnám ez milyen hülyeség, 50 kilós határ! És az nem számít, hogy alig vagyok 163 centi?? Ahhoz nem lehetek 65 kiló! Az már nem egészséges!

    Én múlt hétvégén elértem az 55-öt, vagyis 54,7 lettem és azóta is tartom (reggelente) bár krumplit, tésztát 2-3 hetente eszek egyszer :-/ és a rizsről is tökre leszoktam, kb. heti 1-re csökkentettem. Zöldség köretet eszek mindenhez, kenyeret pedig csak reggelire 1-2 szeletet. Nagyon durván lassan megy a fogyás
    este viszont iszom a fehérjeturmixomat, nagyon jól megy lefelé a testzsír%-om! 21 felé közelít!
    Mostanában Szandi tornáit nyomom, mert nagyon jól átmozgat minden testrészt + mikor magamtól tornázok, akkor csak 1-1 testrészre helyezem a hangsúlyt, így talán egyensúlyban maradok + karra a súlyzóval szinte minden nap, hátha már látszik az eredmény a karomon, de jó lenne
    mellette persze tánc, mint zsírégetés, meg a párommal néha duci Norbi 3*20 perc
    tegnapelőtt még tánc előtt is tornáztam 20 percet, aztán fehérjeturmix vacsira és utána mentünk táncolni tökjó volt!
    A hétre van eddig:
    1+2 óra iszonyat intenzív táncom, 1,5 óra lightosabb és
    70+40+20 perc tornám

    ma még nemtom mi lesz, most épp cseresznyézek (vacsi? vagy uzsi?), nekem mindegy, hogy kukacos-e, csak ne lássam őket imádom a cserkót!!!
    és mi is Sláger rádiót hallgatunk bennt (is)!
    Kellemes hétvégét, bár lehetne melegebb
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2009. június 12. 15:4021573.

    Sziasztok!

     

    Marcsi azért akad program, de hétköznap meg csak olyan uncsin telnek a hétköznapok. Kicsit meg vagyok lőve, amikor nem kell sehova sem menni, hiányzik a napirendem. Aztán mire beállnék valamire, kezdődik a suli. Bak vagyok, ragaszkodom a megszokott dolgokhoz.

    Léböjt kúra, hűha, majd számolj be róla, hogy milyen volt. Kiváncsi vagyok milyen ez a szervezett dolog.

     

    Sita, Gabye, Wetike én elbírnám, ha adnának cseresznyét, de nekünk senki nem adott. Bár mikor felmentünk M-ékhez én lelegeltem a fát.

    Hexi Benjinek boldog szülinapot!!

     

    Noé mi történt? Remélem azért túlélted a napot! Talán már végeztél is.

    Ügyi vagy a hasburninggel!

     

    Boddia olvasd el a könyvet, az sokkal jobb, mint  a film!

     

    Nekem ma sem volt torna, de nem is lesz, mert jönnek hozzánk és addig még lenne pár dolgom.

    Holnap délelőttre van egy újabb programunk. Hozzák télire a fát, és azt kell elpakolni. (Meg majd vmikor lesz mégegyszer, csak nem egyszerre hozzák)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2009. június 12. 15:2721572.

    Wetike, jó szórakozást! Buli lesz Veszprémben?

     

    A testpakolás leírása a honlapon: A nedves (hideg) jól kicsavart lepedőt a test köré csavarják, ami alatt viszont speciális, előmelegített palackok vannak. A rögzített csomagolásra még dunyha és takaró kerül. Ez a pakolás 2 órán keresztül marad a vendégen.  A mesterségesen előidézett láz hatására a tisztító mechanizmus működésbe lép, az izomzat ellazul és megindul a salaktalanítási folyamat.

     

    Nem akarok minden nap 2 órán keresztül az ágyban mozdulatlanul izzadni, én az ilyeneket nehezen bírom, a 40 perces fekvős infraszauna is szenvedés 10 perc után

    előzmény:
    wetike (21571)
    2009-06-12  15:11
  31. 2009. június 12. 15:1121571.

    Sziasztok, na csak gyorsan, lassan indulunk Veszprémbe a barátnőmmel egy kicsit lazítani. :)

    Voltunk az eperföldön és megint szedtünk több, mint 5 kg-t, úgyhogy el vagyunk látva megint rendesen.

     

    Marcsi, miért nem szimpi a testpakolásos típusú? Nem is tudtam, hogy T ilyenekkel szenved, ja, valószínűleg először erősebb lesz, de remélhetőleg segít neki. De ott majd mindent szépen elmondanak nektek.

    Ja és nem, nem a Lajos utcai pékségben voltam, még itt közelebb van, még a Flóriánon innen (a 86-os végállomása környékén) és kakaós csigát vettem (többek között ), de hát az isteni volt, tudnék belőle most betápolni. :)

     

    Hexi, Benjinek boldog szülinapot, milyen tortaremekkel rukkolsz elő most? :) Tök jó, hogy így bírod ezt az áztatást. :)

     

    Sita, itt nagyon szeles az idő, a na nagyon erősen süt, de a szél bezavar, de amúgy hétfőtől jön a brutál kánikula véégre! :)

     

    Boddia, nekem nem tetszett a Másnaposok bemutatója, de sok jót írnak róla, szóval biztos jó. :)Az Angyalok és Démokokban Ewan sem tetszett?

     

    Gabi, kitartás! :)

     

    Noémi, neked is!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2009. június 12. 14:5321570.

    A Másnaposokat mi is meg akarjuk nézni, nagyon jó volt a bemutatója !  Meg a Rockhajó is jó lehet de még nem láttuk, mostanában ritkán járunk moziba.

    Mi lesz a hétvégi progitok?

    előzmény:
    boddia (21569)
    2009-06-12  14:35
  33. 2009. június 12. 14:3521569.

    Nem, Marcsi nem olvastam a könyvet! De pont rád gondoltam, amikor azokon a szép helyeken jártak!

    Viszont jövő héten lesz a bemutatója egy jó kis vígjátéknak, Másnaposok a címe, azt meg szeretném nézni. I-t pedig a Rockhajó is érdkli. Látta valaki a Rockhajót?

    előzmény:
    Marcsi24 (21568)
    2009-06-12  14:14
  34. 2009. június 12. 14:1421568.

    Sita köszi a figyelmeztetést, a kúravezető is ezt mondta amikor beszéltünk vele telefonon. Itt egész nap szépen süt a nap, de közben fúj a szél egy kicsit, a 30 foktól még messze vagyunk.

    Wetike ebédidőben kiugrottam a Norbi pékségbe, pár napja láttam hogy van egy a Lajos úton. Te is itt voltál a múltkor? A csokis croissant volt a legszimpibb, vettem egyet, egész jó csak más mint amihez hozzászoktam.

    Vik, még mindig nincs net? Mi tart már ennyi ideig nekik?  

    Dia, olvastad is az Angyalok és démonokat? Könyvben sokkal jobb! Nekem a film csak azért tetszett mert nemrég voltunk Rómában és érdekes volt viszontlátni. Pont voltunk azokon a helyeken amik a filmben szerepelnek, de tényleg, kivétel nélkül mindenhol  Na jó, a Vatikán belső szobáit kivéve

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2009. június 12. 14:0921567.

    Sita, Te is a Sláger rádiót hallgatod? Itt bent mi is ezt hallgatjuk a melóban, ezek szerint egy zenét hallgatunk

    Szerdán megnéztük mi is az Angyalok és Démonokat. Háát, engem nem ragadt annyira magával, egyszernézhetőnek tűnt. Vagy csak nem voltam ráhangolódva. A vége előtt 5 perccel már el is szunyókáltam

    előzmény:
    _sita (21564)
    2009-06-12  11:23
  36. 2009. június 12. 11:5921566.

    Sziasztok,

     

    Csak 1 perc mert megyünk céges ebédre és otthon nincs net.

     

    Szép hétvégét nektek, vigyázzatok magatokra!

    pusyi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  37. 2009. június 12. 11:3121565.

    Marcsi, szegény T! drukkolok, hogy a kúrától elmuljon a kiütés!

    Noémi, FB megint hozza a formáját? ez kééééész!

    előzmény:
    Marcsi24 (21561)
    2009-06-12  10:22
  38. 2009. június 12. 11:2321564.

    Jó rohangászást, vetítést, bográcsozást  Milyen bográcsozás??

     

    Nálatok van 30 fok? Azt mondja a Sláger, hogy visszatér a nyár, meg minden. Itt reggel is szakadt, most meg rendesen fázom, be van borulva.

     

     

    előzmény:
    Gabye (21563)
    2009-06-12  10:41
  39. 2009. június 12. 10:4121563.

    Csak egy gyors bekukk csajok és jelzem, hogy ma nem leszek, mivel már most rohangálok a délutáni meeting miatt, vetítés, kihangosítás, projektor, laptop ..Mindjárt megyek ki a ahelyszínre ezeket beapplikálni, kipróbálni stb..

    Aztán a lebonyolítás...Remélem simán megy..Na és utána mehet a bográcsolás...Most futok továbbb........................ 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2009. június 12. 10:4021562.

    Marcsi, szerintem ne lepődjetek meg, ha először felerősödik neki a csalánkiütése, talán ki is jön már ott, vagy ha hazamentek, de nem baj, mert aztán szépen kiürül a szervezetből.

     

    Legalábbis ezt hallottam, hogy először minden kijön az emberen, ami van neki, aztán a végére szépen lecsillapodik.

    előzmény:
    Marcsi24 (21561)
    2009-06-12  10:22
  41. 2009. június 12. 10:2221561.

    Dia,  pont leírtam az előbb hogy hol lesz a kúra (Visegrád, (http://www.bio-tex.hu/)   T. azért jön, mert csalánkiütése van (nem állandóan, de néhány havonta visszatér és néha nagyon durván) és már mindenféle vizsgálaton (allergia, gyomortükrözés stb.) volt az elmúlt 2 évben de nem jöttek rá mi okozza. A legutóbbi vizsgálaton ami kb. 2 hónapja volt azt monda a doki hogy feküdjön be 3 napra és megint megcsinálnak rajta mindent pl. epeszondát is. Na ettől a víz veri és nem akar elmenni. De olvastuk meg hallottuk hogy hasonló panaszokra akár a léböjt is hatásos lehet.  

    Noé, FB már megint hozza a formáját?  De nemsokára hétvége, kitartás!

    előzmény:
    boddia (21560)
    2009-06-12  10:08
  42. 2009. június 12. 10:0821560.

    Wetike, na már, én is miután rájövök, hogy kukacos a cseri, mindig szétválasztom őket. Ha mind kukacos, akkor pedig feladom, és kidobom. Én még nem tudom átállítani az agyamat arra, hogy elrágcsáljam a kis izgő-mozgókat és a gondolat, hogy mit csinálnak a hasamban???? ???? De látom Marcsinak és Petrácskának is meggyúlik a baja velük!

    De nagyon ügyi vagy a gyüminapokkal!

    Marcsi, azt hiszem beszéltük is a fitt napon, hogy Neked lenne kedved elmenni ilyen több napos kúrára! De hogy T is Veled megy! Pesten lesz? Van honlapja a dolognak?

    Noémi, egyél csak gyümit, az olyan jó! Sajnálom, hogy ennyit szenvedsz a gombóccal! De a csodabogyónak is lassan hatnia kell, ugye? Mizujs vele? Hogy vagy?

    Gabi, sajnálom, hogy nem jutottál el az órára! De jó lesz a bográcsozás, hova mentek? És az ajándékhoz meg gratula!

     

    előzmény:
    wetike (21541)
    2009-06-11  16:16
  43. 2009. június 12. 09:4621559.

     

    Kitartás!!!!

    előzmény:
    Noémi81 (21556)
    2009-06-12  09:33
  44. 2009. június 12. 09:4221558.

    Sziasztok!

    Tényleg Zalában néztem múltkor a léböjtöt, de most Visegrádra (http://www.bio-tex.hu/) megyünk. A Buchinger kúrát akarjuk, bár a nő azt mondta hogy vigyünk orvosi papírokat (vér és vizelet vizsgálatról) és tulajdonképpen majd ott dől el, hogy melyik kúra lenne nekünk a legjobb. De pl. a Schroth kúra minden reggel 2 órás testpakolással kezdődik, ez nekem nagyon nem szimpi.  Wetike szerintem tuti hogy egymás agyára fogunk menni T-vel. De majd viszünk sok dvd-t és könyvet hogy elfoglaljuk magunkat

    Csajok tök jó, hogy mentek túrázni!

    Sita, miért ne tetszene a jóga-tábor? Mikor adtad fel az adóbevallásod? Mi már 2 hónapja de még nem kaptunk vissza semmit, pedig 30 napon belül kellene reagálniuk, de eddig semmi

    Vik, Petrácska, hozzatok ám képet a bikinikről!

    Noé, kitartás, nemsokára vége lesz a gombócos sztorinak!

    Hexi, érezd jól magad Zegen! Na mennem kell megbeszélésre, már megint

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2009. június 12. 09:4121557.

    Boldog szülinapot Benjinek!!!

     

    Jó nehezen jött ki szegényke.

    előzmény:
    hexilein72 (21555)
    2009-06-12  08:57
  46. 2009. június 12. 09:3321556.

     

    NEM BÍROOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!

     

     

    SEGÍTSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGG!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2009. június 12. 08:5721555.

    Hello Csajszik,

     

    csak gyors bekukucska, mar viszaolvastam, de sajnos nem erek ra, csak picit irni, mert aztan föznöm kell, utana hajmosas, interju, aztan megyünk Zegre, holnap estig maradunk.

     

    Tegnap ISTENI volt az elmenyfürdöben, jajj nagyon joooo volt, csomo masszazs (viz alatti), szauna, fürdes, elötte voltunk futni (en 70 percet, jol el is aztam, mert közben megeredt), aztan meg vacsorazni G-vel, ejjel 11-re ertünk haza.

    A fiuk is nagyon jol ereztek magukat Minopolisban, ök is este 1/2 10-kor jöttek haza, ill. az anyosekhoz, mert ott aludtak most naluk.

    Ja es ma van Benjikem 8. szülinapja, ugyhogy most nosztalgiazom  Reggel 7:45-kor bujt ki (ill. ugy nyomkodtak ki belölem harman, jahaj, szar egy "elmeny" volt), ugyhogy ilyenkor mar megvolt es tul voltunk a nehezen.

     

    Marcsi, ja nagyon-nagyon "irigyellek" a leböjt miatt, hova mentek? Valahol Zeg mellett is vannak ilyesmi kurak (Alsopahokon??), en is nemreg beszelgettem anyummal, hogy el kene mennünk kettesben valamikor, mert ö is ki akarja probalni, de egyedül nem megy neki. Egyebkent a nyar a legjobb idöszak böjtölni, mert akkor nem fazol annyira. Na majd kivi vagyok, mit szolsz hozza!

     

    Bocsi, most nem tudok többet irni, meg ha lesz idöm ma, akkor benezek, ha nem, akkor majd csak vasarnap!

     

    Puszi mindenkinek!

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  48. 2009. június 12. 07:5421554.

    Sita, na akkor pénz áll a házhoz, de jóó! :) Szerintem tuti tetszeni fog a jógatábor, szóval majd úgy vigyél cuccot! :))

     

    Jaj, itt ma olyan szép idő lett, az eső meg a szél kimosta a sok szmogot és olyan kristálytiszta a levegő, hogy csak na. Friss és kellemes is, bár nem túl meleg, de nagyon jó! 

    előzmény:
    _sita (21553)
    2009-06-12  07:44
  49. 2009. június 12. 07:4421553.

    Sziasztok!

     

    Wetike, de jó, akkor nagyon jó túrázást nektek, remélem jó idő lesz rátok, és majd vigyázzatok magatokra!

     

    Gabi, ezt a cseresznyedömpinget én is ismerem, épp tegnap kaptunk mi is egy újabb szatyorral, még éppen csak elfogyott egy vedérrel a múlt héten 

     

    Hú, Marcsi, ez a léböjt tábor? Amit néztél már korábban is, valahol ott Zeg környékén, nem? Vagy valahol Dunántúlon. (Nekem már csak így van az a földrész innen Keletről, hogy Dunántúl )

     

    Na, szóval az nagyon buli lehet, én is néztem egy honlapot erről.  A jóga tábort én is nagyon várom, de meg is mondom a főnökömnek, hogy ha nagyon tetszene, akkor nem jövök haza ahogy tervezzük, hanem ott maradok egész hétre  De csak ha nagyon tetszene.

     

    Pusszantás csajok, még be kell hoznom az itteni lemaradásom, meg el kéne jutnom haza Anyámékhoz, mert jött vissza Apeh-os pénzem, és már egy hete ott vár, hogy felvegyem a postán. Remélem, még ott van.

     

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2009. június 11. 22:5421552.
    Na de hülyeséget írtam, "egy órára meg nem éri meg NEKIÁLLNI JÁTSZANI" ezt akartam írni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  51. 2009. június 11. 22:4021551.

    Noémi, remélem azért az étvágytalanság neked sem fog megártani de a gyümik nagyon jók! Cseresznye, meggy, na ezekből betegre tudnám magam enni. :) Csak olyan rövid a szezon. Ügyi voltál, hogy az izomláz ellenére sem mondtál le a tornáról. Én nagyon szeretem a hasbunringet, olyan igazi lustatorna (mivel szinte végig feküdni kell), de olyan jól megmozgat mindent és azért elég kemény! Pufinak a hasizmai jók, a capoeirákon is jók. És másnap garantáltan izomlázam van körben, hátamban meg az oldalamban!

     

    Petrácska, ez az, ilyen szép eredményért igazán járna egy kutyus. :) Ja hogy  családdal mentek Egerbe, az is jó lesz, biztosan! A sims3 nagyon jó, bár a jogsi óta nem játszom vele, igyekszem hamar lefeküdni és egy órára nem éri meg hazaérni. Meg én lettem az új háziasszony, minden nap főzök valamit, amit másnap apukám el tud vinni ebédre munkába. Ma épp tojásos nokedlit csináltam, nagyon jó lett. :) Na szóval nem nagyon játszom mostanság.

     

    Marcsi, de jó, hogy eljutottál aerobicra, jó volt? Hűha, léböjtkúra? Az nem semmi. És elvonultok valahova vagy csak otthon csináljátok? Szabit vesztek ki vagy dolgozni is fogtok? Azért remélem nem mentek egymás idegeire, én ha éhes vagyok, akkor nyűgös is. :)

     

    Sita, szervezett teljesítménytúrára megyünk, itt a Budai hegyekben, 25 km, és már mind nagyon várjuk. :)

     

    Na én ma "csak" bicikliztem, kereken egy órát, kicsit több, mint 23,5 km lett, de olyan csúnyák lettek a combjaim, úgy bedurrantak pedig direkt kicsi ellenállással tekere, na mindegy... :) Mozgásnak jó volt, aztán holnap-holnapután pihi, a héten csak a túra lesz már, így is van már 4 kerek órám. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  52. Torolt_felhasznalo_341291
    Torolt_felhasznalo_341291
    2009. június 11. 21:2621550.

    Sziasztok!

    Köszi mindenkinek a dicséreteket, hát, remélem a szüleim is úgy gondolják, hogy ezek után már tényleg megérdemlem azt a kutyulit.
    vik- Dejó, én is ma vettem fürdőrucit, te milyet vettél? Én egy jó élénk pink színűt, naggyon tetszik! Fényképet is akartam csinálni, de anyukám rögtön elkobozta, hogy kimossa. 

     

     wetike-  Hát ezen a youtube-os videón akkorát röhögtünk az előbb apukámmal, hihetetlen! Köszi, hogy feltetted! 

    Nagyon ügyi vagy a gyüminapokkal, meg a tornákkal, úgyhogy az illető biztos irigykedni fog majd. Úgyhogy hajrá!
    Egerbe a családdal megyünk, nem osztály -kirándulás. Már alig várom, remélem jó idő lesz. Délután itt is olyan sötét felhők voltak, az eső is esett..

    Na megyek, még simsezni akarok egyet! Wetike, olvastam ám, hogy megvan már a sims3 is neked. És milyen? Nekünk jövőhéten hozzák az új videókártyát, és akkor megvesszük mi is.


    Ma R.R. 2-t tornáztam, utána meg Alexandra Vitalitás fele volt. Tegnap R.R.4-ből 3 blokk, kedden meg 50 perc futás, utána meg réka3 hasizom, szóval egész jól állok! Holnap meg futni szeretnék, ha jó idő lenne.  

    boddia- A cseresznyével nekem is meggyűlik a bajom, mert annyira szeretem, de a hülye kukacok meg olyan undorítóak. Apukám tegnap hozott, erre ma már ott mászik ki a kukac belőle.. Pedig olyan guszta volt. 

      
     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  53. 2009. június 11. 20:3221549.

    Köszi lányok, már itthon vagyok.. ..Sajna a torna így elmaradt, de van két órám a hétre..Holnap céges bográcsozás lesz, úgyhogy no torna..Na de majd vasárnap behozom a lemaradást!

     

    Évike, sajnálom a pilates-t..Egyébként most talán az idő miatt én is kicsit nyügi vagyok..

     

    Sita, tényleg jól elmaradtál..Jó éjt!

    Noé, erről a smile-ról nekem is mindig FD-d jut eszembe..A gombóc nem jó, de most már túl leszel a műtéten és utána megszabadulsz tőle!..Az meg jó ha sok gyümit eszel..Nálunk is érik a cseresznye, lassan mérgezésem lesz tőle ..Erre ma szólnak a reciről, hogy a szállodás kapcsolattartó hozott nekem valamit, majd menjek le érte..Mi az?? Háhá..Egy nagy szatyor cseresznye+meggy ..Asszem jófej leszek és holnap közkincsé teszem, nem győzök rá (főleg mivel anyu is hagyott itt vagy 2 kg-t )

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  54. 2009. június 11. 20:2921548.

    Sziasztok!

    Képzeljétek, csoda történt és este eljutottam aerobicra

    Nem írtam még (csak priviben Gabinak) hogy július közepén benevezünk T-vel egy 9 napos léböjtre. Egyedül tuti nem bírnánk végigcsinálni, de így talán jobban megy. Már most izgulok, hogy túlélem-e 

    Hexi neee, biztos hogy élőben jobban nézel ki mint a képeken amiket direkt azért csinálsz, hogy megmutassa a "rossz" dolgokat! Milyen volt a fürdőzés, kettesben G-vel? 

    Gaby igen néha vannak lazább napok is, olyankor napközben ki tudok menni elintézni valamit meg csak a 8 órámat dolgozom le, de mostanában ritka.

    Petrácska gratulálok, ezért a szép eredményért is megérdemelnéd a kutyust!

    Dia, jajj, én is utálom a kukacokat, mindig az az első hogy jól megnézem a cseresznyét, epret, mindent, nehogy legyen vmi a belsejében   Nekünk van Wii Fit-ünk, T. meg volt értve bolondulva de egyetértek Wetivel, sportoláshoz nem jó. Egyszer-egyszer azért jól el lehet vele szórakozni, pl. ha barátok feljönnek szoktunk néha boxolni vagy egyszer mikor 2 kollégánk feljött, a step aerobicot próbáltuk, nagyon vicces volt

    Wetike te nagyon ügyes vagy a sok gyüminappal! A mai vacsid nagyon nyami! De nem is árulod el, hogy ki lesz ott akit meg akarsz pukkasztani?

    Csinike egyél többet, legalább ebédre is egyél valamit. Ha nem is az eltervezett kemény étrend szerint! Remélem jól döntöttél (szerintem igen).

     

    Évike, ti is tele vagyok programmal minden hétvégén.  Talán jó idő lesz a kerti partihoz, most sajna itt is esik. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  55. 2009. június 11. 20:2121547.

    Sziasztok!

     

    Na, vissza se jutottam ma a helyemre, a pályázatot csináltuk, meg aztán jöttek tárgyalós ügyfelek, titkárnősködtem, meg hasonlók. Most M még edzeni van, én meg túl vagyok egy Réka kar-popsi-has kombin, gondoltam bekukkantok.

     

    Petrácska, gratulálok az osztályelső címhez!

     

    Wetike, ti milyen túrára mentek? Hova, mikor, miért?

     

    Gabi, remélem mostanra már otthon vagy.

     

    Évike, jó szülinapozást nektek

     

    Hexi, Nagyanyámnál is egyre nagyobb kosz van, pedig régen olyan pedáns volt, hogy még a légy is seggen csúszott nála. Mióta nem lát jól szegényke, azóta olyan porcicák kerülnek néha elő

     

    Na, ebben el is fáradtam, míg leírtam, jóccakát

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  56. 2009. június 11. 20:1721546.

    Helló Csajszik!

     

    A kondi elmaradt, mert a Rezsitől iszonyat izomlázam lett a combomban. Így inkább csináltam én is hasburning-et és karoztam hozzá egy kicsit pluszban.

     

    Köszi a gratulákat! 

     

    Vik, hatalmas elismerés és gratula az 50 alatti mérlegeléshez!

     

    Hexi, tök jól hangzik ez az új lehetőség, kíváncsi vagyok jelentkeznek-e.

    Milyen volt az áztatóban?

     

    Wetike, nagyon ügyi vagy a gyüminapokkal, csak így tovább. Az utóbbi hetekben nekem is alig van étvágyam, valószínű, hogy a gombóc miatt, mert amúgy soha nem szokott ilyen lenni (SAJNOS). És nagyon érdekes, mert legtöbbször csak gyümit kívánok, ráadásul pl. meggyet, amit eddig nem is igazán szerettem. Alma, eper hasonlók vannak a kívánságlistámon. De nem bánom, végre egyszer, amikor muszájból kell ennem, hogy legyen bennem valami a gyógyszerek miatt, és nem azért kell küzdenem, hogy ne egyek. Ez az egy jó dolog van az egészben.

     

    FB-nek még van kb. 3 éve, de lassan eléri a nyugdíjas kort.  (Egyszerűen ez a szmájli pont rá illik, mindig Ő jut róla eszembe.)

     

    Marcsi, szegény, akkor megint lehet, hogy Párizs? Tényleg és a londoni melóval van valami újdonság?

     

    Petra, nagyon ügyes vagy az osztályelsőséggel. Jó kirándulást Neked!

     

    Évike, akkor lesz program hétvégén, látom.

     

    Csini, én mindenképpen helyes döntésnek tartom a felmondást, ne rágódj rajta. A kajával meg vigyázz, ne tedd tönkre a gyomrod!  Nem is eszel és még idegeskedsz is, ez nem lesz így jó!

     

    Gab, remélem, azóta már hazaértél.

     

    Húha, közös túra? Hova mentek, merre kirándultok? Aztán képeket csináljatok ám!

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. 2009. június 11. 18:3021545.

    Wetike neked is jó kis progjamjaid lesznek. Főleg a csajokkal a túra.Após 52 éves. Nálunk már nem nagyon van a kertben eper, de remélem te szerencsés leszel és még találsz.

     

    Gabye ne aggódj míg nem jöttem össze M.-el nagyon én sem értettem mi mivel van. Sőt a Sims 2-t is ő szerezte meg nekem, hogy biztos szívesen játszanék vele.

     

    Pilates ma nekem is elmaradt, mert locsogott az eső. És a kocsi sem volt itthon, pedig tesóm is jött volna.

    De lehet, hogy tornázom, de olyan nyügi vagyok, meg olyan ehetnék volt rajtam, be is nyomtam egy nagy adag zserbós fagyit.

     

    előzmény:
    wetike (21541)
    2009-06-11  16:16
  58. 2009. június 11. 17:4321544.

    Helló Wetike, ott a város másik pontján milyen idő van? Itt most már kezd világosodni...

     

    Házi májas, friss kenyér??  

     

    Én meg úgy tűnik lemaradtam a mai tornáról, még mindig bent vagyok..

    Csini, akkor hajrá az új munkáért! Szorítunk!! És vasárnap

     

    Petrácska, gratula az osztályelsőségért!

     

    Hexi, "újra látok" annyira röhögtem!!

     

    Vik, ennyi baj van ezzel a nettel?? Nincs másik szolgáltató?? 

     

    Évike, Boddi, nekem tök kínai amiről írkáltok

    előzmény:
    wetike (21543)
    2009-06-11  17:03
  59. 2009. június 11. 17:0321543.
    Micsoda idő lett, még a fejem is megfájdult, pedig sose szokott. Sül a kenyérke és mindjárt hazaér Anya az isteni finom májassal (a lá szociális bolt). Csak ez nyugtat. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  60. 2009. június 11. 16:1821542.

    Boddia, nekem tavaly volt szerencsém a wii fit-et élőben látni, hát lókaki! Aki nem mozog semmit, annak alibire jó, de ilyen ironlady-knek nem való, nagyon lájtos!

     

    Ja és ezt nézzétek meg, én szétröhögöm magam rajta, akárhánysor megnézem! 

     

    http://www.youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE&feature=related

     

    Nagyon jóóóóóóóó! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  61. 2009. június 11. 16:1621541.

    Sziasztok!

     

    Boddia, igazad van, én is unom ezt a hullámzó időjárást, ma reggel is olyan kellemes idő volt, csak arra tudtam gondolni, hogy imádom a nyarat! :)

    Ja és a kukacokat ne bánd, én kb 5 éve még úgy ettem cseresznyét, hogy szétbontogattam és a kukacosokat kiválogattam, akkor jöttem rá, hogy szinte mindegyik kukacos és egy darabig nem is mertem enni, engem is zavart a tudat. Aztán valamit átkapcsoltam a fejemben és azóta le vannak szarva, az a kis husi nem árt. Szóval nekem aztán jöhet, nem foglalkozom vele. Persze ami épp integet, azt azért nem eszem meg, de hát ez van, a cseresznye ilyen.

    Ja és ez már kb a 4-ik gyüminapom zsinórban, minden héten egy nap, ehhez tartom magam!

     

    Petrácska, gratula az osztályelsőséghez, a szüleid biztos nagyon büszkék rád! Lehetnek is! (én is sokszor voltam osztályelső, nagyon jó érzés...) És továbbra is drukkolunk a kutyushoz, előbb- utóbb lesz majd, biztosan. Eger ilyen osztálykirndulás lesz ugye? Jó lesz nagyon, Eger tök szép hely! Érezzétek jól magatokat. Ja és nagyon ügyes vagy a futással,egy óra, az már nem semmi! :)

     

    Gabi, örülök, hogy meggyógyult a macsek és minden rendben, megszeretgettétek egymást újra tegnap. :)

     

    Évike, na akkor jó kis programjaitok lesznek hétvégén, tökre jó. Apósodnak boldog szülinapot, hányadik neki? Mi holnap még kilátogatunk az eperföldre, remélem még lesz eper. Aztán le Veszprémbe, ott lazulunk majd barátnőmmel, szombaton vissza és igen, vasárnap túra Gabival és Csiniékkel! Hurráhurrá! :)

     

    Marcsi, megint Párizs? Jaj! Hát gondolom mint púp a hátadra! A kiköltözés projekt hogy áll?

     

    Csini, drukkolunk a munkákhoz, az már jó jel, ha interjúkra be is hívnak!

     

    Vik, június 20-án megyünk egy ismerőseinkhez és lett ott valaki, aki jó lenne ha megpukkadna. :) És nem az iwiwes csaj. :) Semmi extra, de kicsi lelkivilágomnak jót tenne, ha igazán jó formában tündökölhetnék, had egye a fene. :)

    Tatán a Corvinus évzárója lesz, ugye? Láttam a plakátokat, ugyanis ma voltam befizetni a nyelvvizsgát, augusztus végén megyek újra...

     

    Hexi, ez az újra látós szöveg tényleg nagyon jó! :))) A fénykép nagyon csalóka tud lenni, ne is foglalkozz vele! Oli bókja 1000x többet ér!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  62. 2009. június 11. 15:1221540.

    Hát, pl. csak néha néha mond valamit, meg közben kérdezgeti néha, hogy hogy vagy, és tornázás közben még válasszak 3 opció közül. És az elején nem sok mindenből lehet választani, hanem úgymond elnyered az új zenét ill. helyszínt, ha Maya úgy látja.

    Sokan annyi jót mondtak róla, gondoltam én is kipróbálom, de nekem nem jött be. De te azért próbáld ki ha gondolod, lehet neked bejön.

    előzmény:
    boddia (21537)
    2009-06-11  14:34
  63. 2009. június 11. 14:4121539.

    Hát sajna már csak pici időm maradt!

     

    Wetike te is nagyon ügyes vagy!! Milzen tirok?? milyen nagy nap??

    le maradtam :D

     

     

    Petrus nagyon ügyes vagy büszkék vagyunk rád!!!

     

     

    Hexi, bocs, de ezen a újra látsz sztorin olyan jót nevettem :) És OLinak igaya van!!!

     

     

    mennem kell mindjárt, bocs a tobbiektől hogy kiamradtatok:(( Hülye net

     

     

    ja vettem furdőruhát, womenbe elkezdodott a féláras akcióó :)

     

    puszi ha már nem jonnék szép hétvégét.

     

    Ja weti koncertek lesznek, eyek ilyen egyetemi napok

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  64. 2009. június 11. 14:3521538.
    Vik, meg van a bajod a számítástechnikával! De így tudsz egyáltalán dolgozni?
    előzmény:
    vik-vuk (21535)
    2009-06-11  13:41
  65. 2009. június 11. 14:3421537.

    Ó, Csini, akkor már csak pár nap, és helyre áll az életed! Szerintem jól döntöttél, hogy felmondtál, ha nem érezted jól magad! Drukkolok, hogy minél előbb találj egy szuper állást!

    Évike, ezek szerint ismered Mayat Unalmas?De miért, be lehet állítani zenét, és helyszíneket. Túl nyugis?

    előzmény:
    Évike86 (21536)
    2009-06-11  13:50
  66. 2009. június 11. 13:5021536.

    Csini hú, ez tényleg nem jó, ha csak 2x eszel egy nap.  Remélem hamar találsz új melót, és tetszik is majd. Ügyvédnő mérges volt?

     

    Boddia ha a Szandit uncsinak tartod, akkor Maya extra uncsi. Nekem megvolt PC-re (valahonnan letöltöttem), de uncsinak tartottam, és letöröltem.

     

    Vik minden összeesküdött ellened. Remélem azért tudsz jönni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. 2009. június 11. 13:4121535.
    hát ez a bill. is szahar és én sem tudok írni... szóval a net sehol
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  68. 2009. június 11. 13:4021534.

    Hellooo

     

    nem még sehol így megitn bent...

     

    Most melo aztán írok bővebben csak gondoltam adok életjelet, de látom tobben bejelentkeytetek van mit vissza olvasni, syupeeer!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  69. 2009. június 11. 13:3221533.

    héjjjjj, héjjjj, ez nem ér Évike, Te már tudod Wetike titkát? ugye még nem árulta el? Az az iwiwes lány lesz ott? Ő miatta van a nagy projekt! Azért Wetike nehogy elfogyj nekem a nagy napig!

    Évike, akkor én jól ellennék Nálatok jókat játszanánk

    Láttátok a http://csodano.hu/ -t?

     

    És mit szóltok a Wii-s Yourself fitness-hez? Hexi, Neked van ilyen? (van PC-s is) Tök jó mókának hangzik! Annyi jót írtak róla, hogy minden nap másra edz, meg be lehet állítani, hogy milyen hangulatban vagyunk, hogy mit akarunk elérni, hány percet tornázni, stb.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=XJFNL8a9qPM

    előzmény:
    Évike86 (21531)
    2009-06-11  11:46
  70. 2009. június 11. 12:0921532.

    Helló Lányok!

    Tőlem is csak egy kis életjel, most egyedül vagyok az irodában, úgyhogy végre van egy kis nyugtom.

    Hétfőn úgy alakult, hogy felmondtam. Igazából beszélgetésnek indult, de ez lett belőle. Nagyon furcsa, de nagy kő esett le a szívemről, márcsak jövő hétig dolgozok és vége. Más még nincs, de valahogy nem aggódok, pedig elég kevés állásajánlat van, na meg most tódulnak ki a frissen végzettek is... tegnap már voltam egy interjún, nagyon nagyon durva volt, szerintem szimpatikus voltam az ügyvédnek, de én nem tudom akarom-e azt az állást. Holnap egy bankhoz megyek, szerződésírót keresnek, ez sem az álommunkám, de nem nagyon akarok válogatni. Kedden meg szintén ügyvédi irodába hívtak be.

    A nagy sport- és diétatervem meg szünetel, egyszerűen napközben semmi étvágyam nincs, azért elég feszült lett a légkör, este amikor hazaérek akkor próbálok enni, ami vagy csak dinnye/cseresznye vagy mindenfele feherje+ zöldség. nem a legjobb, mert így kétszer eszek 1 nap, reggel 7kor, meg este 7kor... sport meg kb hétvégére korlátozódott.  Fáradt vagyok és nyűgös mostanában.

    De hétvégén megint szülinapozunk, most a Csani nővérének a kislánya lesz 2 éves.  Vasárnap pedig túra Wetikével és Gabival, ha jól tudom!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  71. 2009. június 11. 11:4621531.

    Szia Boddia!

    Júj, kukacok, a kis mocskok, ők is tudják mi a jó.

    Ez is az az a régi Nintendó, ahol ugrálni kell, meg érméket gyűjteni, meg a teknősöket lecsapni stb.

    Hihi Sonicunk is van, csak rá kéne kötni a tv-re, meg ps2, meg nintendo, egy rahedli társas.

     

    Wetike ügyi vagy a gyümi nappal! El is felejtettem írni, meg jól rákapcsoltál a tornára. Fut a pukkasztós projekt.Mikor lesz a nagy nap?

    előzmény:
    boddia (21530)
    2009-06-11  11:34
  72. 2009. június 11. 11:3421530.

    Sziasztook!

     

    nahát, Hexi, ez már tényleg csalás, hogy nálatok mennyi ünnepnap van! De szuper programjaitok vannak, nekem főleg az a Minopolis tetszik, simán bemennék én is. De aranyos OliDe ugye nem aggasztanak az apró ráncocskák Hexi? Szóal ugye nem csinálsz belőlük gondot? Mert fiatal, csinos, egészséges, és szép vagy!

    Wetike, megint gyüminapoztál? Nem semmi, akkor telis-teli vagy vitaminokkal!És jóó keményet torniztál! Anyóséktól kaptunk cseresznyét, azt az igazi kőkemény nagy szeműt (Germesdorfi). Mire egy fél tállal befaltam, akkor vettem észre, hogy mind kukacos, pedig volt permetezve, és nem is voltak puhák a cserik. Jó dühös lettem, hogy megettem a kukatokat, és vajon mit csinálhatnak a hasamban

    Évike, én is imádtaaam, imádom a Super Mariót!De azt a régit, amikor rohangálni kellett, tallérokat gyűjtögetni, meg megnőni a gombától Tuti, hogy most is órákat játszanék vele. Én még a Sonicot is nagyon szerettem

    Sajnos megint lehülést mondanak holnaptól. Én pedig már unom, hogy minden hétvégén ronggyá ázunk, és a sárban dagonyázunk

    Sita, és mit csinálsz a másik irodában?

    Petrácska, gratulálok az osztályelső címhet, nagyon ögyes vagy!

    előzmény:
    hexilein72 (21524)
    2009-06-11  08:11
  73. 2009. június 11. 10:5121529.

    Sziasztok!

     

    Látom mindenki el van havazva, vagy a jóidő jött végre meg megint.

    Köszi tegnap pótoltam a tornát, bár az extra hasra nem maradt időm, mert telfonáltak, hogy jó lenne ha felmennénk após jelölttel koccintani, mert ma van a szülinapja, de tegnap volt megoldható, hogy mindenki ott legyen.

     

    Hexi jó áztatást neked!

    Gabye jó is az édes semmittevés néha.

    Petrácska hatalmas gratula ehhez a nagyon jó átlaghoz! És jön a jól megérdemelt pihi. Remélem azért a következő alomból megkaphatod végre a kiskutyidat.

     

    Tervek hétvégére? Vagy még igen korai, mert én most hirtelen azt hittem péntek van. Nekünk minden napra jut valami.

    Pénteken M, M öccse ill. uncsitesójuk jön, és előszedik a jó öreg Nintendót és Mario partit rendeznek (persze közben olyanokat dumálnak, hogy hasalok rajtuk a nevetésen) meg duma és kis iszogatás.

    Szombaton kerti partiba megyünk, ha az idő is úgy akarja.

    Vasárnap meg após jelölt szülinapját ünnepeljük. Torta és miegymás. Most csak koccintás volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  74. Torolt_felhasznalo_341291
    Torolt_felhasznalo_341291
    2009. június 11. 10:0821528.

    Sziassztok csajook! 

    Jajj, olyan de olyan rég nem voltam már itt. Nem is tudtam igazán visszaolvasni, örültem, hogy végre tudok írni nektek! Annyira hiányoztatok ám!

    Még azt sem tudtam megköszönni, hogy szurkoltatok nekem a kutyus ügyben! Hát sajnos azt a kutyulit már elvitték, amelyiket kinéztem, de nem baj, lesz még máskor is, ettől nem félek! Apukám is egyre jobban hajlik, nagyon sokat segítek neki mostanában!

    Nagyon fel vagyok dobva, képzeljétek idén is én lettem az osztály legjobb tanulója a 4,7-es átlagommal! Többek között ezért sem tudtam jönni ilyen sokáig. Egy csomó tantárgyból kellett bizonyítanom a jobb jegyért, de megérte! Szombaton lesz az évzáró.

    Évzáró után meg megyünk Egerbe 4 napra, majd csak keden jövünk haza. Már alig várom, jól fog esni a pihenés.
    Ma a suliban valami Diákfórum-nap van, de nem mentem be, mert megyek délután anyukámmal fürdőrucit vásárolni.

     

    hexi- Dejó, nagyon szuperul hangzik ez a gyerekváros dolog. Tényleg jó móka lehet a fiúknak! Náluk mikor lesz vége a sulinak?
    Sok sikert a munkához! Naggyon nagyon csini vagy, szuper a fürdőrucid! Veled kéne reklámozni a fürdőruhákat, olyan jól áll rajtad minden!   A kis Muffin meg olyan cukorfalat, nagyon édes! Milyen fiatalka, és máris apuka lesz, ez tök jó! 

    wetike- Nagyon ügyes vagy a gyüminappal, és még mellette a tornák is.. Szuper vagy! Én is akarok jövő héten tartani egy gyüminapot, azt hiszem rám fog férni Eger után.  De állítólag van fitness terem, úgyhogy majd igyekszem ott is sportolni valamit.

    Noémi- Annyira jó, hogy Augusztus végétől mehetsz vissza dolgozni, elhiszem, hogy nagy megkönnyebbülés ez. Dehát ez várható volt, mert bizti nagyon jó kis munkaerő lehetsz!  

    Bocsi lányok, hogy nem írtam mindenkinek, de még ma is van pár dolgom, aztán megyünk vásárolni!

    Torna ügyben viszonylag jól állok, a hétre eddig 1 van, plusz egy futás, de ma is és holnap is lesz valami! És képzeljétek, pénteken lefutottam az első 1 órámat egészben! Találtam egy tök jó mező szerűséget, ahol jól lehet futni, ezentúl nem is fogok az utcák alatt futni, csak ott!  

    Tesóm megint rákattant a fogyi témára, de nem tornázni akar, csak futni. Múlt héten biciklivel jött mellettem, hát elég kemény volt, most hétfőn meg magától ment el egyedül futni! Úgy látszik ez bejön neki!
    Képeket hétvégén mindenképp csinálok Egerben, és akkor majd hozok! Na most már megyek, még el kell intéznem pár dolgot!

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  75. 2009. június 11. 09:5121527.
    Es erre fel csinaltam magamrol egy közeli, teljesen mindenfele smink es frizura nelküli arckepes fotot, csak hogy megtekintsem magam, hogy is nez ki a rideg valosag. Hat brrrrrr...... Megmutattam a fiuknak is, erre Oli reakcioja: Mama te sokkal szebb vagy elöben  A draga kis elfogult
    előzmény:
    hexilein72 (21526)
    2009-06-11  09:49
  76. 2009. június 11. 09:4921526.

    Gaby, jol tetted, hogy nem tettel semmit, igazad van! Mostanaban en is probalok tudatosan visszakapcsolni es lustizni, aludni nap közben is, pihenni "csak ugy". Olvastam mar több helyen is, hogy milyen rossz az, ha az ember meg a szabadidejeben is egyfolytaban stresszeli magat, tele a naptara mindenfele programokkal es "nincs ideje" semmittevesre. Pedig az is kellene, hogy egyszerüen ne csinaljunk semmit...

     

     

    Kepzeljetek, most reggel benyomattam megint a kontakltlencseimet - mar egy par napja "vak" voltam es nem hordtam a lencset, mert bökött a szemem - es most olyan rossz, mert megint minden koszt, szöszmöszt latok a lakasban  Eddig olyan szep tisztanak tünt minden, most meg  Ja es latom magamon a rancaimat is megint, brrrrr....

    előzmény:
    Gabye (21525)
    2009-06-11  09:17
  77. 2009. június 11. 09:1721525.

    Jó reggelt!

     

    Hát nem volt nagy forgalom este

     

    Wetike, nagyon ügyes vagy a gyümi nappal!! Én is cseresznyén élek már egy hete ..Imádom mikor már vannak ilyen friss idénygyümölcsök..Köszi az érdeklődét, allergiás már jól van ..Dolgozni meg néha bizony tovűbb kell, mint a munkaidő..Cserébe ha lazább nap van, akkor ki tudok menni ide-oda..Valamit valamiért

     

    Marcsi, azért néha nálatok is vannak lazább napok?? Remélem, mert ennyit melózni!!

     

    Sita, Te is gyere majd..

     

    Hexi, akkor nektek ma nagyon jó napotok lesz! Áztasd magad helyettünk is!!

     

    Én tegnap végre hazamentem.. ..Semmi különöset nem csináltam... Jó volt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  78. 2009. június 11. 08:1121524.

    Boddikam, a Muffin föleg nemetül "beszel"  Altalaban nemetül szolok hozza, megszokasbol. De pl azt, hogy "rossz kutya" nagyon erti magyarul is

     

     

    Wetike, ügyi voltal a gyüminappal!

     

     

    Marcsi, gondoltam, hogy el vagy havazva a meloval, azert nem jössz!

    Akkor lehet, hogy megint Parizs?? Azert sztem most nem lenne rossz megint egy picit, hmmm?

     

     

    En meg tegnap elmentem futni, jol kipurcantam töle, nem ment jol...

    Itt Au-ban ma ünnepnap van, az anyosomek mennek a fiukkal Minopolisba, ez egy gyerekeknek kialakitott mini vilag, minden ugyanugy müxik benne, mint a rendes eletben, csak kicsiben. Vannak üzletek, bankok, gyarak, ahol lehet dolgozni es Eurolinot (gyerekpenz) keresni, jogsit csinalni (Wetike!! ). Mar voltunk egy parszor mi is velük, hat nagyon jo!

    Mi meg G-vel elmegyünk aztatni meg szaunazni, de majd csak kora delutan, mert de. trombita van.

    előzmény:
    boddia (21519)
    2009-06-10  16:10
  79. 2009. június 11. 07:4421523.

    Sziasztok!

     

    Bocsi lányok, tegnap át kellett jönnöm a másik irodába, most is itt kezdtem, úgyhogy csak beköszönök, majd jövök bővebben.

     

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  80. 2009. június 11. 06:3621522.

    Jó reggelt!

     

    Csak pár sor, hogy élek  Egy pályázatot írok egész héten, reggeltől késő estig. És úgy néz ki megnyerünk egy másikat ami lehet már jövő héten indul, és lehet ez azt jelenti hogy mennem kell Párizsba jövő héttől  

     

    Noé, tök jó hogy aug-tól újra kezdheted a munkát!!!

    Bocsi többre most nem futja, szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  81. 2009. június 10. 22:3521521.

    Én itt vagyok, de csak félig, megyek mindjért fürödni, kicsit olvasok és alszom. Ma elég furcsán alakult a napom, végül gyüminap lett belőle, de nem bántam, mert komolyan, olyan jól bírom. Ma is csak egy almát meg cseresznyét-meggyet ettem, de nem is kilószámra, szóval úgy látszik a szervezetem egyre jobban hozzászokik. A torna is (Réka4 comb, has +Réka2ből a popsis fele) jól ment, pedig gyüminapon gyenge szoktam lenni. :) Nem tudom mi van velem. :)

     

    De Gabi látom, Te is egészen megtáltosodtál, ilyen brutál órákra járni! Mi ütött a főnöködbe, hogy ilyen sokáig dolgoztat?  Ejnye, no! :) Macsekok rendben vannak? Meggyógyult a betegecske?

     

    Hexi, köszi a képeket Muffinról, tényleg nagyon helyeske, olyan mosolyra fakasztó! :) Akkor a munkákhoz drukkolunk! És köszi a bíztatást piercing ügyben, akkor nem ijedek meg attól a kis vacaktól! Nem lehet, hogy pont az enyémmel legyen gond, kizárt! :)

     

    Vik, de jó, Tata nagyon szép hely, mi jót fogtok ott csinálni? Dorcival vagy nélküle? Te is milyen kis terminátr lettél a dupla órákkal, bár egy ironlady-től el is várjuk. :))  És nagynagy grat a kevesebb, mint 50 kg-hoz. Te hány centi is vagy?

     

    NOémi, ez tényleg jó hír, gratula, ezek szerint  elégedettek veled (miért ne lennének?) és sikerült mindent elintézni. De ugye jól emlékszem, hogy FB lassan nyugdíjba megy, ugye?

     

    Évike, na sikerült ma bepótolnod a tornát? Bosszútorna? :)

     

    előzmény:
    Gabye (21520)
    2009-06-10  20:56
  82. 2009. június 10. 20:5621520.
    Hova lett mindenki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  83. 2009. június 10. 16:1021519.
    Hexi, akartam kérdezni, hogy Muffin milyen nyelven beszél?németül, vagy magyarul beszélsz hozzá? Vagy mindkét nyelven ért?
    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  84. 2009. június 10. 15:5321518.
    Hexi, nem baj, a lényeg, hogy jól éreztétek magatokat! Igen, közben rájöttem ám, hogy Neked muszáj a lurkók miatt korán kelned, de én lehet, ahogy elmentek, vissza is feküdnék . Ezek szerint ők sem szeretnek korán kelni? Amúgy hány órakor sikerül őket ágyikóba tenni? Nagyon jól hangzik az állás, olyasmi lehet, mint Sitáé, ő is folyton pályázatozik. A másikra mikorra hívtak be?
    előzmény:
    hexilein72 (21516)
    2009-06-10  15:30
  85. 2009. június 10. 15:4921517.

    Noémi, figyelj csak, lassan már múlt időben kell írnod, hogy nem vagy pozitív gondolkodású, hogy csak a rosszat látod..., mert ahogy ezt a fürcizést lerendezted, hogy nem lesz semi bajod a víztől, és gombaölő hatása van- szóval csak pislogok, mert kérlek szépen, ez maga a kőkemény vonzás, és POZITÍV GONDOLKODÁS!Így kell ezt csinálni, nah! (a "bekenekedek" az milyen szó ?)

    Vik, de ügyi vaaaagy!

    Évike, ez az, bosszú torna! Édes a bosszú , szóval biztos jól fog esni az a Lendületben!

    előzmény:
    Noémi81 (21512)
    2009-06-10  13:15
  86. 2009. június 10. 15:3021516.

    Hi Csajok!

     

    Nem tornasztunk a b-nömmel, mert elcseveresztük az idöt, huh, annyi kibeszelnivalonk volt! De aztan miutan elment, meg volt idöm, nielött a fiuk hazaertek es lenyomtam a RR1-et ugy, hogy a belsöcomb es a has reszet duplan, igy kb. 50 perc volt nagyjabol. De meg futni is akarok ma, bar megint csöpöreszik az esö...

     

    Noecsiiii, de jooo, tökre örülök neked, hogy augusztus vegetöl megint dolgozhatsz! Egy kis nyari pihenö meg kifejezetten jot fog tenni!

     

     

    Vik, de szupi, ha fermerestöl, este vagy 50kg, akkor az reggel ehgyomorra, ruha nelkül tuti nem több 48-48,5-nel!! Szuper, ügyi vagy!

     

     

    Boddika, a kovasz por alakban sztem nem nagyon romlando, en a dm-eset sokaig szoktam itthon tarolni es semmi baja.

    Nemtom, miert a fülcimpabol kell vert venni a laktát-teszthez, de igy csinaljak.

    Nekem muszaj felkelni legkesöbb 7-kor, mert különben ki inditana el a fiukat a suliba, hmmm??  Ha magukra lennenek hagyva, akkor kb. 10-re oda is ernenek talan  De a 3/4 7 mar eleg kesö nekem, mert akkor atan kapkodhatok a reggelivel, meg a ruhakat kikesziteni, tizorai-keszites stb., stb.

     

     

    Sita, haaaat, ez a Sinko torna önmagaban tenyleg nem a legjobb, de azert tenyleg szivesen masolom, ha akarod, döntsd el!

     

     

    Gaby, szuper ez TB, nekem is elkelne itt egy ilyen!

    Jah, elmegyek azert az interjura es meghallgatom, mit ajanlanak, de nem sokat bizok hozza... VISZONT, tegnap talaltam egy olyan allast a neccen, ami tenyleg erdekelne, eleinte csak reszmunkaidös, kesöbb teljes munkaidös, es egy projekt-asszisztensi allas lenne egy olyan cegnel, amely mindenfele palyazatokkal es azok engedelyeztetesevel, vallalkozasi tanacsadassal, vagyis csupa tudomanyos munkakkal foglalkozik. Na ez asszem igazan erdekelne, mondjuk jo sok elvaras is van a palyazokkal szemben, de asszem azert elküldöm az anyagaim, aztan meglatjuk, mit lepnek.

     

     

    Evike, akkor hajra a mai tornahoz! 

     

     

     

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  87. 2009. június 10. 14:5321515.

    Na, ne is mond Gabye, nekem is most ez a 2007-es van, és katasztrófa. Most próbálok szerezni 2003-ast, mert ha ezen kell írni a szakdogámat, sosem lesz készen.

     

    Na, ma tuti lenyomom a Lendületben extra hasastól, bosszúból, hogy tegnap nem jött össze. 

    előzmény:
    Gabye (21514)
    2009-06-10  14:40
  88. 2009. június 10. 14:4021514.

    Na két slide között megint bekukkantok, hiába, kell egy kis pihenés

     

    Noécsi, nagy nagy gratula a jó hírhez!!

     

    Sita, "nálunk" nincsenek ilyen jó bótok, csak itt pöstiába, de ezt a Lipót én sem ismerem, csak ahogy Wetike írta..

     

    Évike, sajnálom, hogy elmaradt a torna tegnap..Na de majd ma, nem igaz?..Jaj nem olvasnivaló könyvet vettem, szakkönyv féle, a 2007-es Office-hoz, kicsit nagyon más mint a régi, és sokszor nem találok rajta dolgokat, ezért muszáj volt..

     

    Boddikám, a készített kovász simán meg tud romlani, kvázi berohad ..de ezeket a porokat én nem ismerem, erről sajna nem tudok nyilatkozni..

     

    Vik, akkor jó tornát mára, és csak megjavul már a net otthon!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  89. 2009. június 10. 13:4521513.

    Jujj dejó hír, gratula!!!

     

     

    Boddika édes vagy, de nemsoká mennem is kell haya remélem lesz már net.

     

     

    Hétvégén megyünk Tatára, juhuuu!

     

     

    Ma megint megyek dupla órára és veszek is egy korlátlant, mert Nvérem is vesz bérletet és kapok utána 30% kedvezményt.

     

     

    Ja és Csajoook!

    Tegnap este 7 korül nagy kajálás után farmerban mérlegre álltam anyunál és 50 voltam kereken. Azaz 50 alá kerültem! :)

     

    Gaby azaz óra tényleg brutál lehetett! MOnjuk a zsirégetők itt is ilyenek...

     

    Hexi, muffon még mindig irtó cuki!! És nem tudom írtam e de ez a név, olyan jól kitaláltátok!!

     

     

    Jovok majd még remélem!És bocs h. nem mindenkinek, de koyben bambulják a monitorom...

     

     

    előzmény:
    Noémi81 (21507)
    2009-06-10  11:55
  90. 2009. június 10. 13:1521512.

    Boddikám, nem akartalak megijeszteni, tudod, én mindig feketébben látom a világot, mint mások és pozitív sem vagyok vagy optimista, én mindig a rosszat látom és rohadt pesszimista alkat vagyok. Bocsi még egyszer.

    Ha bízol a dokidban az jó, az fontos, Ő a tekintély ebben a kérdésben. 

     

    Rebarbarát én sem a piacról szereztem, hanem a kertünkből, mármint szüleiméből. Fahéjasan csináltam, jaj, nyami volt. 

     

    Gab, ügyi vagy, hogy legyűrted a tegnapi ultrabrutál órát is.

     

    Hexi, hihi, Muffin apává érett? Irigylésre méltó.

    Hogy bírta a barátnőd a tornát? Melyiket csináltátok végül? Kíváncsi vagyok a beszámolóra, hogy egy kezdőnek, hogy ízlik pl. egy Új kihívás. 

     

    Wetike, próbáltam agyban eldönteni már Sárváron is, hogy nem lesz semmi bajom a víztől, sőt, gombaölő hatása van (tiszta hülye vagyok), és utána mindenhol bekenekedek Canesten-nel, és úgy néz ki, működik. Vagy már naggggyon erős az immunrendszerem. Hahahaaa.

     

    A feleség kérdésben azért hiábavaló a vágyakozásom, mert D. nagyon nem akar nősülni. De naggggyon nem. Aztán majd egyszer hátha, de most nem úgy néz ki a dolog. 

    Köszi a piercinges választ, hát reméljük, hogy hamarosan jobb lesz akkor mindkettőnknek.

     

    Évike, mi a terv mára? Jaj, elfelejtettelek megnézni, na, majd otthonról. Most már veszély leselkedik, mennem kell. 

     

     

     

     

    előzmény:
    boddia (21510)
    2009-06-10  12:21
  91. 2009. június 10. 13:0721511.

    Wetike, a Decathlonos sátrak tényleg olyan jó pofák, főleg azok a ör alakúak, amik egy mozdulattal szétnyilnak. És nem is olyan drágák!

    Hexi a 3/4 7-es kelés Neked késő? én ha otthon lennék, 9-nél előbb ki nem robbannék az ágybólBettit megtornáztattad? Hogy tetszett neki? Esetleges Muffin apuci annyira éééédes! Köszi a fotókat, mindig megmosolyogtat! Azért kétlem én azt, hogy azt a pár hós kölyök csöppséget el tudnátok adni, szerintem nem tudnátok tőle megválni

    Gabi, huh, brutál lehetett az óra!Gabi, meg tud romlani a kovász? Mert vettünk kovászport, és lejárt a szavideje

    Sita, nekem küldd el légyszike a kivonatot 

    Noémi, ez szuper hír, gratulálok! Aztán csak felvesznek már véglegesre, én nagyon szorítok! miért nem lehetsz mennyasszony?

    Vik, gyereeee

     

    előzmény:
    wetike (21497)
    2009-06-10  08:13
  92. 2009. június 10. 12:2121510.

    Sziasztok!

     

    Hexi, miért a fülből kell vért venni ahhoz a terheléshez?El tudtál végül menni futni? De szuper, hogy magyar barátnőd van kint, kicsi a világ! De szuper az az út, menjetek,menjetek mindenképp, csodás lesz, vonatozni a hegyek között

    Noémim, jaj, most nem nyugtattál meg ezzel a P3-mal. A citológus azt írta a papíromra, hogy 3 hónap múlva ismétlés. Kérdeztem a dokit, ő azt mondta, hogy addígra javulhat is és rosszabbodhat is. A babavállalásra nincs rossz hatással szte. És amikor kérdeztem, hogy szerinte jól döntök, ha várok, azt mondta, hogy szerinte nem teszek ezzel rosszat. És én bízok benne, bízom abban, ha súlyos lenne, akkor nem bízta volna rám a döntést! A neten altatásos szövetvételről olvastam, és én ezt nem akarom. Rebarbara szósz? Na ne csorgattasd a nyálamat, kérem szépen! nálunk a piacon múlt héten még nem volt

    Wetike, ügyit torniztál! Bírtad nevetés nélkül?Miért vacakol ennyit az a fránya piercingecske? Beszélj vele, hogy most már viselkedjen jól!

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (21491)
    2009-06-09  16:36
  93. 2009. június 10. 12:1821509.

    Szupiii!!!

     

    FB:

    előzmény:
    Noémi81 (21507)
    2009-06-10  11:55
  94. 2009. június 10. 11:5921508.

    Szuper hír! Gratulálok!!

    előzmény:
    Noémi81 (21507)
    2009-06-10  11:55
  95. 2009. június 10. 11:5521507.

    Csajócák!

     

    Augusztus végétől folytathatom a munkát!

    Így azért könnyedebb szívvel megyek el a nyári (kényszer)pihire.

    Olyan boldog vagyooook! 

     

    FB.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  96. 2009. június 10. 11:3221506.

    Sziasztok,

     

    Net még sehol, most melo aztán igyekszem jonni!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  97. 2009. június 10. 11:2021505.

    Sziasztok!

     

    Tegnap nem volt torna végül, ami miatt elég mérgi ill. szomorú voltam. Tudtam, hogy jönnek hozzánk, de úgy volt, hogy el is megy hamar, de hát nem így jött össze. Aztán már késő volt, nem álltam neki. Na, de majd ma.

     

    Noé azért D. majd csak megenyhül. Én is örülök ennek az esküvőnek, bár én nem érzem olyan nagy jelentőségét, mint mások. Ez alatt azt értem, hogy mindenki azt mondja, jaj, te férjhez mész tök izgi, hát én nem vagyok felpörögve, inkább félek kicsit, hogy jaj mi lesz??!Nem bírom én a nagy banzájokat.

    Rezsivel ügyes vagy!

     

    Wetike te miket nem hallasz! Majd ha lesz, akkor kipróbálom milyen.

     

    Sita tök jó, mentek a Balcsira is. Látod pár hónapja még azon filóztál, hogy mi legyen, most meg simán belefér a keretbe mindkettő.

     

    Hexi Muffint annyira cuki. És apuka lesz? Milyen nagyfiú már!

     

    Gabye akkor tényleg ultra brutál ez a TB. 10 perc után a végét várni. Én azt hittem már nincs angol, de ezek szerint még van. Milyen könyvet vettél?

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  98. 2009. június 10. 11:1721504.
    Csináltam egy kis kivonatot az ájurvéda könyvemből, legalábbis ameddig elolvastam, ha valaki érdekel, e-mailben tudom küldeni. Érdekes, legalábbis nekem tetszik
    előzmény:
    _sita (21503)
    2009-06-10  09:48
  99. 2009. június 10. 09:4821503.

    örülünk, hogy élsz  és hogy brutális zsírégetőn voltál

     

    Igen, Balcsi és tábor is lesz, de tábor csak 4 napra.

     

    Nálatok olyan jó kis boltok vannak, erről a Lipótról még nem is hallottam. Decathlon sincs errefelé.

    előzmény:
    Gabye (21502)
    2009-06-10  09:23
  100. 2009. június 10. 09:2321502.

    Helló Csajok..Jelentem élek, csak tegnap angollal kezdtem, aztán meg kimentem a városba kicsit csavarogni, könyvet venni, amivel jól elment az idő, aztán délután megjött főni és bizony nyomtam 1/2 7-ig..Egyszer volt időm bekukkantani, nagyjából visszaolvasni, de mire írtam volna, elsodort a meló..Tornára azért szerencsére eljutottam, TB brutál zsírégetőjére..Hát gyerekek ez tényleg brutál volt..Step pad a legmagasabb fokozatra, aztán nyomás..10 perc után már néztem az órát hogy mikor lesz vége..De végigcsináltam..Hétfőn meg spin-bike volt..Az szuper volt, nagyon élveztem!! Úgyhogy tornival egyenlőre így állok..Ma nem lesz, mert húzok haza-hoz

     

    Most próbálok röviden válaszolni, elnézést ha véletlen kimarad valaki

     

    Wetike, ezekszerint már el is kezdted a Kresz tanfolyamot? Szuper!! Ügyes legyél! Ez a Liptó (ha jól emlékszem) pékséges rozs cucc nagyon jól hangzik, én is imádom ezeket a kesernyés rozs kenyereket, csak épp nem nagyon lehet igazit kapni, mind csakszínezett...ŰKénytelen leszek megint sütni, csak elég macera a kovász hozzá és nem is mindig lehet azt a világos rozslisztet kapni ami kell hozzá..Na de majd ráállok a témára!

     

    Hexi, remélem a csodabogyó segíteni fog, amit a sármos petefürkész adott!! És sztem jól tetted hogy elkezdted szedni a vérnyomásra is a pirulát! 

    Azért arra az interjúra elmész? Vagy nem igazán akaródzik és inkább nem?

    A Touareghez szorítunk!

    Muffin meg olyan ..És lehet hogy aouka lesz? Istenem azok a kölyökgombócok biztos nagyon édesek lesznek

     

    Noé, örülök hogy jól éreztétek magatokat Komáromban..

     

    Látom Boddi is előkerült, nagyon helyes!!A könyvet már kiolvastam, most még emésztgetem kicsit!!

     

    Marcsikám, nekem pont ilyen "műtétem" volt év végén, csak nem fagyasztásos (Mert állítólag ma már olyat nem nagyon csinálnak ) hanem lézeres..Ha kérdésed van, dobj egy privit!

     

    Sita, végül melyik program lesz a nyáron? A tábor vagy a másik, vagy mindkettő?..Egyébként a Baraka.hu-t én is szoktam nézni!! Szuper programjaik vannak!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
9 10 11 12 13

Címlap

top