Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FITNESS TOPIC

hexilein72
Létrehozva: 2008. március 2. 08:53

Sziasztok!

azoknak inditom ezt a topicot, akik szeretnek sokat, intenziven mozogni es meg szeretnek osztani ez iranyu tapasztalataikat masokkal is, vagy esetleg közösen, együtt, "virtualisan" tornaszni lenne kedvük.

En heti 3-4x futok (kb. 10-11km-t alkalmankent) es melle meg 3-5x tornaszom kül. dvd-kre, kedvencem az Alexandra

Neha fitness studioba is eljutok 1-1 aerobikra, de sajna a csalad miatt eleg ritkan. 

Szoval, aki meg sportos vagy szeretne azza valni, az jöjjön!

Üdv., Hexi 

  1. 2010. november 11. 12:0722380.

    Sziasztok!

    A IX. kerületben keresek női fitness termet. Tud valaki ilyenről? Igazából olyan érdekelne, ahol gépek is vannak és edző is van, aki tanácsot tud adni, hogy hogy érem el a céljaimat.

    Előre is köszi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_396785 (22379)
    2010-11-11  12:05
  2. 2010. november 11. 12:0522379.
    Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  3. 2010. március 24. 09:5022378.

    hello Hexi.

    Prímatorna: magyar zenés, koreografált női alakformáló torna lassan 2 évtizede. Nekik is van kazettájuk/dvd-jük, amit lehet rendelni. Nagyon szeretem, már '99 óta járok. Szerintem jobb, ha edző elmondja, hogyan kell pontosan végezni a gyakorlatokat. Fő a biztonság, nehogy lesérüljön az ember egy fitness vagy torna dvd közben. De ha nincs idő, akkor természetesen jobb, mint a henyélés és nem mozgás! :)

    Prímatorna majdnem minden megyében van, Bp-en pedig több helyen is.

    Pusza

    előzmény:
    hexilein72 (13874)
    2009-01-05  14:16
  4. 2009. augusztus 1. 19:5222377.

    Csak elköszönni jöttem lányok, Szilárdom feljött ma hozzám, és holnap kikísér a reptérre is, úgy örülök neki! Legyetek jók, majd jelentkezem mikor odaértem meg mikor visszértem. :)

    Puszi nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 20. 18:5322376.
    Vagy talán lekéstem rólatok?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_232151 (22375)
    2009-07-20  18:52
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 20. 18:5222375.

    Sziasztok!

    Pár napja olvasgattalak titeket és szeretnék csatlakozni. Nagyon szeretek sportolni, legfőképpen futni és itthon dvd-re tornázni. Réka ugyan még kicsit nehéz nekem, de azért próbálkozok. :) 

    Remélem befogadtok. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. július 17. 10:2822374.

    Viszlát drága topicunk, továbbviszünk az újba mindent!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. július 17. 10:2022373.

    Akkor én is elbúcsúzom a fitness topikunktól, mert olyan sokat adott nekem!

     

    Sziaaaaaa! Jó volt itt koptatni a sorokat, kicsacsogni magamból a gondolatokat!

     

    boddia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. július 17. 09:3022372.

    Engedjétek meg, hogy tisztességesen elsirassam a Fitness topikunkat!

     

     

    Ó, drága topikunk, jövök majd még, írok ide neked, majd dumcsizunk, ne sírjál.

     

     

    Na, ennyi elég volt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. július 17. 09:1922371.

    Csajszikaim, müxik az uj MÖSZTE topic!!

    Gyertek, ezentul egyedül leszünk!

    előzmény:
    hexilein72 (22368)
    2009-07-17  08:46
  11. 2009. július 17. 09:1922370.

    Helló Mindenki!

     

    szia Petrácska, de jó, h benéztél! Most elhiszem, h el leszel foglalva az új kutyulival. De jó! Igen, kérünk majd képeket, sokat! Azért jó messzire jöttök a kutyáért!

     

    Sita, de jó, már csak 1 nap! Szuper lesz nektek! A bobpálya nem Veszprémben van? De emlékszem, h tavaly is voltatok, képet is hoztál!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. július 17. 08:5922369.

    Probaljatok ki, csajok, hogy tudtok-e irni.

    Azokat, akik rendszeresen irtak ide, felvettem a topic-listara, hat kivi vagyok, müxik-e

    előzmény:
    hexilein72 (22368)
    2009-07-17  08:46
  13. 2009. július 17. 08:4622368.

    Na, asszem megvan

    Meg nem jelent meg az uj topic, gondolom elöször moderaljak (vagy nemtom), es meg nem is tudtam megadni, hogy kik legyenek a tagok, gondolom, ez is kesöbb jön??

    Mindenesetre MÖSZTE lesz a cime es ha minden igaz, akkor hamarosan megjelenik. Es persze tegla, vagyis csak mi olvashatjuk es csak mi irhatunk hozza.

    előzmény:
    hexilein72 (22367)
    2009-07-17  08:39
  14. 2009. július 17. 08:3922367.

    Hello Csajszikak!

     

    Akkor teglasodjunk, azt mondjatok mind?? Na okeeee, en benne vagyok, mindjart nyitok egy uj topikot, aztan ideirom, hogy mi a cime, aztan ott talalkozunk, joooo??

     

    Amugy tegnap voltam a sportorvosnal es csajok, MINDENT le kell irnom, mert nagyon erdekes dolgokat meselt, egy jo orat voltam nala es megtudtam ezt-azt, amit eddig nem tudtam, de nagyon sok mindenben meg is erösitett, amit eddig is igy gondoltam.

    Na majd az uj topikot a beszamoloval kezdem.

     

     

    Vikica, ne is mondd, en is most a sulymaximumomon (jo kis szo ) vagyok, basszus, rosszul vagyok magamtol (megint) A hasam is pfffffff :-(( De matol atterek arra ar eves- es edzestervre, amit a sportorvos javasolt, ugyhogy naggggyon kivi vagyok...

    Emlitettem neki az alacsony pulzusodat es azt mondta, hogy az 50 alatti nyugalmi ertek nem elsportolonal nagyon keves es tutira van valamilyen szervi oka, amit mindenkepp ki kell vizsgaltatni, de igy latatlanban nem tudja, hogy mi lehet, mert sok oka lehet. De mindenkepp vizsgalatra szorul a dolog.

    Jajj, Marian szuper lesz, nekünk Szemesen volt a kis nyaralonk, onnet Mariara is atugrottunk neha, olyan kis aranyos települes!!

     

     

    Ungika, de joooo, megvolt a kutyatali!! Gondolom, hogy örült a Lili-kutty! Egyszer Muffint es Lilit is összeereszthetnenk, Muffin nagyon baratsagos kutya, minden mas ebet IMAD!!

     

     

    Sita, ugye, mondtam,. hogy a futas a legjobb zsirbontasra?? Nagy gratula M-nek, 5 centi nem semmi!

    Mindjart nyaralaaaaas! Igen, ma megint 30 fok lesz (itt), de holnapra 1 nap lehülest es esöt mond (ez majd sztem vasarnapra er a Balcsihoz), de aztan vasarnaptol megint napsütes es felmelegedes, jövö het elejere meg megint kanikula!!

     

     

    Boddika, igen, börrel kapcsolatos a tema (hogy nem szabad most izzadnom). Na majd az uj topikban elarulom, lehet, hogy kiakadtok  

     

    Evike, ügyi vagy a vezetessel! Meg a festessel is, tuti nagyon örülnek majd neki!

     

     

    Petracska, de szuuuuper, hat persze hogy nem untatsz a kutyi-temaval! Mar csak egyet kell aludni es mentek Mayaert! Nagyon kivi vagyok ra!

    Es örülök, hogy izlik a tk-pizza, nalunk igy nagyon bejött!

     

     

    Noe, oksi, akkor ezentul majd mashogy fogunk hivni, a kicsi Noe nev meg majd mase lesz

     

    Na megyek, megnezem, hogy is müxik az uj teglastopik-inditas

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  15. 2009. július 17. 08:3922366.

    Hello Csajszikak!

     

    Akkor teglasodjunk, azt mondjatok mind?? Na okeeee, en benne vagyok, mindjart nyitok egy uj topikot, aztan ideirom, hogy mi a cime, aztan ott talalkozunk, joooo??

     

    Amugy tegnap voltam a sportorvosnal es csajok, MINDENT le kell irnom, mert nagyon erdekes dolgokat meselt, egy jo orat voltam nala es megtudtam ezt-azt, amit eddig nem tudtam, de nagyon sok mindenben meg is erösitett, amit eddig is igy gondoltam.

    Na majd az uj topikot a beszamoloval kezdem.

     

     

    Vikica, ne is mondd, en is most a sulymaximumomon (jo kis szo ) vagyok, basszus, rosszul vagyok magamtol (megint) A hasam is pfffffff :-(( De matol atterek arra ar eves- es edzestervre, amit a sportorvos javasolt, ugyhogy naggggyon kivi vagyok...

    Emlitettem neki az alacsony pulzusodat es azt mondta, hogy az 50 alatti nyugalmi ertek nem elsportolonal nagyon keves es tutira van valamilyen szervi oka, amit mindenkepp ki kell vizsgaltatni, de igy latatlanban nem tudja, hogy mi lehet, mert sok oka lehet. De mindenkepp vizsgalatra szorul a dolog.

    Jajj, Marian szuper lesz, nekünk Szemesen volt a kis nyaralonk, onnet Mariara is atugrottunk neha, olyan kis aranyos települes!!

     

     

    Ungika, de joooo, megvolt a kutyatali!! Gondolom, hogy örült a Lili-kutty! Egyszer Muffint es Lilit is összeereszthetnenk, Muffin nagyon baratsagos kutya, minden mas ebet IMAD!!

     

     

    Sita, ugye, mondtam,. hogy a futas a legjobb zsirbontasra?? Nagy gratula M-nek, 5 centi nem semmi!

    Mindjart nyaralaaaaas! Igen, ma megint 30 fok lesz (itt), de holnapra 1 nap lehülest es esöt mond (ez majd sztem vasarnapra er a Balcsihoz), de aztan vasarnaptol megint napsütes es felmelegedes, jövö het elejere meg megint kanikula!!

     

     

    Boddika, igen, börrel kapcsolatos a tema (hogy nem szabad most izzadnom). Na majd az uj topikban elarulom, lehet, hogy kiakadtok  

     

    Evike, ügyi vagy a vezetessel! Meg a festessel is, tuti nagyon örülnek majd neki!

     

     

    Petracska, de szuuuuper, hat persze hogy nem untatsz a kutyi-temaval! Mar csak egyet kell aludni es mentek Mayaert! Nagyon kivi vagyok ra!

    Es örülök, hogy izlik a tk-pizza, nalunk igy nagyon bejött!

     

     

    Noe, oksi, akkor ezentul majd mashogy fogunk hivni, a kicsi Noe nev meg majd mase lesz

     

    Na megyek, megnezem, hogy is müxik az uj teglastopik-inditas

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  16. 2009. július 17. 07:5422365.

    Sziasztok!

    Na, Lilike randizott! Nagyon édesek lehettek

     

    Évike, jó festést! Olyan ügyesek vagytok! Mi még egy csöpögő csaphoz is szakembert hívunk

     

    Vik, érezzétek jól magatokat! Mi meg megyünk amarra, ahonnan ti jösztök

     

    Tényleg lányok, valahol ott Veszprém körül van valami nyári bobpálya. Tavaly, mikor voltunk Tihanyban, akkor láttuk, és bementünk. De lehet, hogy rosszul emlékszem, és valahol a Balaton mentén volt. Nem tudjátok? Most is el akarunk menni oda

     

    Petrácska, tényleg, emlékszünk a rokonokra, akkor most ők voltak nálatok  Hát igen, azért tényleg fárasztó mindig odatenni magatokat. Ők nem akartak volna futni egyet veled?

     

    Szép napot mára lányok! Már csak egyet alszunk éééés....  Itt most is 30 fok van, ott??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_341291
    Torolt_felhasznalo_341291
    2009. július 16. 22:3122364.

    Szijjasztok csajok!

    Jaj, dejó, hogy beindult az élet. Huh, még jó, hogy ma este benéztem azért, nehogymár ilyen sokmindenből kimaradjak!:)

    Dejó, dejó, én is a téglásodásra szavazok, de amúgy hogy is működik ez?

    Jajj, nagyon le lettem maradva ez alatt a pár nap alatt, de hát rengeteg dolog volt. tegnap reggel elmentek a vendégeink. wetike, emlékszem kérdezted, hogy kik ezek.. Apukám nővére és a férje, akik Kolozsváron laknak, náluk voltunk májsuban is. Most ők jöttek. :) Nagyon jó volt, de azért fárasztó is:)

    hexi-  Hűha, nem semmi ez a sok sport, amit Zegen alakítottál. Én biztos nem mertem volna veled fogadni ilyen dologgal. És volt valami téte a fogadásnak? Tök jó a fűnyíró traki. Olyan szuper lehet, komolyan mondom, ezel élmény lehet a fűnyírás. Nekem is tetszik, dehát itt nem olyan nagy a kert ehhez. Maximum a Diósdi telkünkön lett volna aktuális.

    wetike- Jajj, annyira sajnálom, hogy nem jelentkeztem a gyüminap miatt, nekem sajnos nem jött össze, el kellett volna menni gyümiért is, és egy csomó dolgom volt, amihez kellett az energy, szóval sajnálom, hogy most nem csatlakoztam. De jövőhéten mindenképp beiktatom, a hugom is csatlakozik azt mondta.

    ungi- Jajj, de cuki lehet a kis Lilike, már barátja is van, de aranyos. Képet várjuk ám. Bogyónak is van itt a környéken egy fiú barátja, amikor viszem futni, akkor néha megállunmk a kerítés előtt, hogy "beszélgessenek"  kicsit!

    Noé- Dejó, szuper, hogy ilyen jól éreztétek magatokat Horvátországban. Nagyon szépek a fotók, és hát ugye nem kell mondani, hogy te is elképesztően jól nézel ki. Nagyon látványosan lefogytál, és tényleg látszik, hogy tornázol, stb.. Szóval szuperül nézel ki, tényleg csini vagy! :) D büszke lehet rád!

    sita- Mire kell szavazni? A blogodon? Én is szavazok ám szívesen! Holnap reggel megnézem, ígérem!:)

    Csajok, bocsi, hogy most ilyen foghíjasan írtam, főleg akiknek nem is írtam, holnap jövök, bár elég zsúfolt lesz a holnap is, vennünk kell kis kerítést a kutyulinak, meg berendezem a kis ólját! Hexi, a tk pizzzatészta recid olyan naggyon jó lett a múltkor, hogy közkívánatra holnap megint az lesz! :) Szombaton pedig végre megyünk Mayáért Nagykanizsára. Majd csinálok sok-sok képet, és hozok ígérem, ha meg nem unjátok!

    Puszi!

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  18. 2009. július 16. 21:5122363.

    Helló Lányok! Kicsit féltem tőle, h már nem is talállak itt titeket! Hogy tudjuk meg, h máshova kell menni? Írtok üzit, vagy mi lesz? Juj, de izgalmas :))

    Vik, ügyes vagy a késői tornával. Kozmetikáztál is? Holnap indultok? de jó lesz nektek! Meddig maradtok?

     

    Noé, hát tuti, h megismerünk! :)))

     

    Évike, de ügyesek vagytok! Biztos nagyon örülnek majd neki!

     

    Na, hát az én tornám is elmaradt ma, majd ha téglásodtunk, részletezem az egyik okot. Sose lehet tudni, ki olvas minket! :P

     

    Volt Lilinél az új fiúbarátja! Na, hát a Lili beleszeretett első látásra már a kerítésen keresztül! Eddig csak lány kutyákkal talizott, velük sokkal feszengőbb volt az elején, ez meg mintha mindig is a barátja lett volna első pillanattól kezdve! Ugyanolyan színű és fajtájú kuty, mint a Lili! Nagyon édesek voltak! Hát a Lili az nem hagyta békén szegény másik kutyát, egyfolytában mászott rá, szeretgette, futkoztak, hát szóval nagyon édesek voltak. K csinált képeket, de most dolgozik, majd hétvégén talán hozok fotókat, mert most az ő telefonján vannak.

     

    Jó éjt csajszik!

    Holnap már lehet, h nem itt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. július 16. 21:4222362.

    Még ma újra indulunk? Izgulok :)

     

    Izgalmamba nyomok egy tornát:)

     

    Elhiszitek hoyg nekem nyaralás elöttre sikerütl felkapnom 2-3 kilot??? :((( 

    A hasam is, fúúúj. Vagy valamennyire lehet attól hoyg tegnap jött meg??

     

    Évike dejófejek vagytok biztos nagy lesz az öröm a festés miatt. :) Nem baj a fetés is jó kis torna :)

     

    Na jövök még remélem, cska muszáj tornáznomháátha alakulok még.

     

    Ja és csokoltatom az össze zúgolvasom, ezentúl kénytelenek lesztek engem kérdezni ha valamit tudni akartok :P

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. július 16. 21:1722361.

    Helló Csajszik!

     

    Akkor valószínű ide már nem sokat fogunk írni. Ma is elmaradt a torna, mert M.ék nappaliját és étkezőjét pakoltuk ki. Míg M. szülei Angliában leszenek, addig mi kifestjük ezt a két helyiséget. (Apuka nem tud róla).

    Szóval nem tudom mikor tudok, majd normálisan tornázni. De majd igyekszem.

    De ma is vezettem. Végül is nem volt rossz, de még nem vagyok egy Schumacher.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. július 16. 20:3022360.

    Most néztem Csajszik, ez az 1800. hozzászólásom, úgyhogy ez olyan kerek szám, hogy ezennel fogom befejezni a Noémi által írt hsz-eket és elbúcsúzom a nyílt fórumtól.

    Semminek nincs vége, csak egy új valami kezdődik....

     

    Akkor találkozunk téglásodva, egy új névvel. De meg fogtok ismerni úgy is, biztos vagyok benne!  

     

    Szerintem nincs mire várni, Hexim gyere és csinálj egy ilyen téglásat, aztán csatlakozunk.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. július 16. 19:4122359.

    Sziasztok,

     

    Már itthon, nagyon jó volt Növeréméknél!

     

    Pakolok, kozmetikázom ha belefér tornázom, de közbe ill. utána igyekszem jönni!

     

    Máriafürdőre megyünk.

    szavaztam én is, természetesen a tégla melett :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. július 16. 15:5522358.

    Boddi, hát miért nem mentél szoknyában?!

     

    Na, én megyek lányok, elegem van, már csak holnap!!!

     

    Pusz!

    előzmény:
    boddia (22356)
    2009-07-16  15:43
  24. 2009. július 16. 15:5122357.

    Jaj, Boddia, nem sumákoltam volna el, bocsánat, csak vhogy nem került szóba, meg nekem sem jutott eszembe, h írjak róla. Nem tudom, miért. De előbb-utóbb írtam volna úgyis.

    Ja, sztem is úgy kell,  Hexi nyit egy új topicot téglásan.

    Na, mennyi bókot kapsz te is! Helyes! I meg nem csoda, h nem hagy tornázni, a múltkori tornis képen is tök jól néztél ki! :) Na, hát akkor hordjál szoknyát! :)))

     

    Ja, a fénypostai gombócok nekem is jöhetnek, úgy legalább nem hízlal! :))) Nem is értem a fiúkáidat, h nem esznek belőle....Nálunk már K betermelte volna egyedül :)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. július 16. 15:4322356.

    Szerintem úgy lenne a jó, ha Hexi nyitna egy új topikot. Az lenne az igazi, ha ő nyitná. Biztos be kell állítani, hogy téglás legyen.

     

    Hexi, jaj, fénypostázd már nekem légyszi azokat a fini gombóckákat!Betermelem őket pikk-pakk!

    Noécsi, azért azt erősen megkérdőjelezném, hogy a heti 5 óra sportod mi, ha nem sok sport. Mert az átlag tornászós emberek is max. 2-3X 1 órát mozognak.

    Hexi, valami bőrrel kapcsolatos dologról van szó?

    Ungi, milyen ügyes vagy! És ezt csak így elsumákoltad volna, ha rá sem kérdezek? Ejnye-bejnye!

    Én csak I-tól kapom a bókokat, de néha egy ici-picit már zavar, mert nem hagy elkezdeni a tornákat. Meg ma a kollégák nyagattak reggel, hogy miért nem jöttem ma is szoknyában!

     

    Sita, mindjárt 4 óra!

    Jujuj, azt hiszem Viket is kihagytam a listából Ó, hol állt a fejem. Már beleírtam őt is. Bocsi Vik

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  26. 2009. július 16. 15:1922355.

    Sita, 2 hét alatt 5 centi? Nagyon ügyes! Emlékszem, h a fogyással te nagyon ügyes voltál anno! És hogy azóta tartod is, szuper! Mér, vastag a combod? Én is várom már a 4 órát, sosem telik le a melóidő ma....

     

    Noé, igen most teljes elhatározás, kitartás, akaraterő van az életmódváltásra! Már nagyon nem szeretem így magamat, na!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. 2009. július 16. 15:0822354.

    Pff... már szétültem a lábamat. Nincs még 4 óra???

     

    Micsoda dumcsi van itt kérem szépen. Noécsi, ugyi, hogy milyen szép vagy?!  Tégla mi? Tudjuk, tudjuk. Egyébként hogy kell?

     

    Ungi, szorítunk neked, ügyes leszel! Engem még most is meglep, hogy nekem nagyon egyszerűen lementek a kilók másokhoz képest. Szerintem nem volt nehéz dolgom, bár a combom még ott van...

     

    M. meg el van ájulva, hogy két hét alatt 5 centi ment le a hasából a futással. És már 2 éve tornázik és ezzel kínlódik, hogy ezt hogy adja le? Na, ha ezt már akkor elkezdte volna...

     

    Gabi, a krumpliszsák! Hogy lehet ezt egy hét hastánc után, hahó?!

     

    Hexi, de jó, akkor a fiúk tényleg nagyon boldogok lehetnek! Ebben a melegben meg nem csoda, ha nem éhesek. A fűnyíró nekünk is jó lenne. Anyáméknál is állandóan megy a vita, hogy ki nyírja a füvet. Lehet, hogy sejtem mi lehet a nemnapozás-nemszauna meg ilyenek... de lehet, hogy nem  De ha igen, akkor is a te dógod

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2009. július 16. 15:0322353.
    Én is örülnék inkább a téglának, mert az üvegház tényleg nem sokban különbözik. És az az igazság, h nem szeretnék ismerőssel találkozni, vagy h vki titokban olvassa az életem az ismerősök közül.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2009. július 16. 15:0022352.

    Noé, komyolan, egyre jobb olvasni téged (eddig is jó volt, de érted, h értem). Ilyet mondasz, h imádod nézni a fotót, meg egyre több bókot kapsz, mintha nem is te lennél! Tök jó! Hát igen, mindenkinél egyéni a fogyás, ez így van. De nekem  a mozgás mindehogy kell, mert úgy érzem jól magam. Múlt hónapban, h alig mozogtam, teljesen rosszul voltam miatta. Jó lesz az igazi neveden hívni téged! bár majd meg kell szokni! :)

     

    Hexi, jó ez a bankszla a gyerekeknek! Gondolom, mennyire örülnek neki! De jó, holnap már trakiztok! Én sem félek itthon. Pedig nekünk is csak messze vannak lakók. Szomszédunk nincs is. De én nagyon élvezem, h nem lógnak a nyakunkban a szomszédok. De néha tényleg jó lenne szomszédság is, vagy egy kis pörgős városi élet, de meló után olyan jó ide hazamenni, meg hétvégén is nyugi van. Ezért is tudunk otthon nyaralni! :)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2009. július 16. 14:4622351.

    Hexi, hát kaptam bókokat rendesen.

    Keresztapám, hónapok óta itthon van ugye, már említettem, hogy depressziós, mint valami gebe úgy lefogyott szegény és kérdezte Ő is, hogy követem a példáját vagy hova akarok még fogyni?  Szóval ha már egy középkorú férfi is látja a változást, az már valami. Pedig május végén voltunk itt, nem olyan nagyon régen.

    Keresztanyám persze elfogult, mert Ő meg mindig szépnek lát, most is mondta már többször is, hogy milyen szééép vagyok.

    Aztán unokahúgom is mondja, hogy bezzeg nekem nincs narancsbőröm stb. Amúgy van, csak nem mindig látszik.

     

    Az üvegháznak szerintem nincs értelme, mert akkor maradhatnánk akár így is. Úgyhogy én maradnék a téglánál mindenképpen.

     

    Na, jópofa dolog ez a bankkártya, bár fura elképzelni egy 8-10 éves gyerkőcöt bankkártyával. De hát már ilyen világot élünk. Mi még takarékbélyeget gyűjtöttünk, alig emlékszem már rá. Ha meg nem kerül(t) semmibe, sőt, még kezdőtőkét is kaptak, akkor érdemes kipróbálni.

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (22349)
    2009-07-16  14:37
  31. 2009. július 16. 14:3822350.

    Ungi, csak ügyesen. Tudod, elhatározás, kitartás, akaraterő!

     

    Egyébként erről jutott eszembe, hogy megírom mégis, pedig nem akartam, mert lehet, hogy hihetetlennek hangzik, de én mindig akkor tudok jobban és gyorsabban fogyni, ha nem mozgok semmit. Ez most is megmutatkozott. Jó, most alig ettem az is igaz, de jóval kevesebbet is mozogtam, mint az elmúlt egy évben és azonnal lepörgött rólam néhány deka (kiló), pedig most már abban a stádiumban vagyok, amikor irtó nehezen megy le minden deka. Az előző nagy fogyókúrám alatt is nulla mozgással ment le a 15 kg.

    Ha meg van mozgás és mellette diéta, akkor az nálam lassítja a fogyást. És nem azért van ám, nehogy valaki azt írja, mert az izom nehezebb blablabla. Én nem mozgok annyit soha, hogy ez számítson.

    Szóval ez is annyira egyéni. Persze ez nem azt jelenti, hogy abbahagyom a mozgást, eszemben sincs, mert a formálódáshoz az kell, ékes bizonyítéka ott van a képeken és bizony olyan nagyon jó elővenni egy-két régi képet és összehasonlítani azzal, hogy milyen volt, milyen lett. Imádom ezt az érzést és a bókokat is. Egyre többet kapok.

    A mozgás a feszesítéshez, formásodáshoz egyszerűen elengedhetetlen. Meg hát amúgy is fontos, tudjuk mi ezt nagyon jól.

     

     

    előzmény:
    ungi (22346)
    2009-07-16  14:25
  32. 2009. július 16. 14:3722349.

    Gaby, en nagyon ertem ezt a krumplis dolgot, nalam is soxor van ez igy... Ma pl. mar reggel jo sokat kajaltam, nemtom, mi volt velem, altalaban reggel nem vagyok ehes, ma meg... Igy aztan en ma nem krumplinak, hanem hasilag söröshordonak erzem magam

     

     

    Wetike, promocio?? De joooo, ilyesmit en is szivesen csinaltam volna meg ifjubb eveimben, most mar öreg vagyok hozza...

     

     

    Noecsi, mit szoltak hozzad a szolnokiak? Tuti elajultak, hogy mennyire lefogytal *irigysmiley*

     

     

    Ungi, engem is mindig kerdezgetnek, nem felek-e itt a "prerin" egyedül, amikor G soxor nem alszik itthon. Hat en nem felek, pedig mi tenyleg elegge izolaltan elünk itt, csak 1 szomszed van, ök is csak 2 eve, elötte körös-körül csak szantoföld volt. En kifejezetten szeretem ezt a maganyos letet. Bar aztan, most mogy Zegen voltunk egy hetet, azert tetszett a (kis)varosi elet is, annak is megvannak a maga elönyei.

     

     

    Ja tenyleg, teglasodas, en inkabb üveghazasodnek, de ha akarjatok, teglasodhatunk is, nekem 8.

     

     

     

     

    előzmény:
    Gabye (22344)
    2009-07-16  13:57
  33. 2009. július 16. 14:3122348.

    Hi Csajszik, en is bekukucska megint! Az elölbb lett kesz az ISTENI, hazilag keszitett sargabarackos gombocom, 15 darab lett, erre a fiuk kölzlik, hogy nem ehesek  Mar megint hiaba dolgoztam, ha mar kihült, nem lesz olyan fini... Ja meg cukkini-kremlevest is föztem, az egeszsegesseg kedveert

     

    Most nem arulom el, miert nem tornizhatok/mozoghatok, de 3 napig, szombatig nem szabad izzadnom (napozni se, meg szaunazni, meg semmi izzadosat), de majd kesöbb lehet, hogy elmondom, hat kivi vagyok, mit szolnatok hozza

    Ja es egesz jol birom a tespedest, de azert hianyzik a sport egy picurit. Azert egy jo nagy kutyasetaltatos körön mar voltunk a fiukkal meg delelött.

     

    Kepzeljetek, bementünk a bankba, es ott kerdezte a bankos csaj, hogy nem nyitok-e a gyerekeknek (ugye 10 es 8 evesek) folyoszamlat  Mert ha nyitok, kap mindegyik kezdötökekent 10 Eurot ra ingyenesen, + nem kerül semmibe a szamlavezetes, kapnak ingyen bankkartyat a szamlajukhoz (10-50 Euroig le lehet korlatozni, hogy mennyit vehetnek le egy nap). Ez egy olyan zsebpenzszamla akcio, 1-2 Eurot is be lehet a szamlara fizetni, olyan takarekkünyv-fele, csak modern valtozatban. Ugyhogy nyitottam nekik szamlat  Most nagyon büszkek, 1 het mulva jön a bankkartya is.

    Ja es kepzeljetek, az elöbb telefonaltak, hogy mar holnap lehet menni a fünyirotrakiert, ugyhogy el is megyünk erte, a hetvegen mar kiprobalhatjuk. Bar szombatra esöt mondanak...

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  34. 2009. július 16. 14:2822347.

    Ungi, aha, szerintem is besza*ik tőlem a gép. De olyan lasssúúúúúú, jáááááájjjjj.

    Nagyon ügyi vagy a no édességgel!

    Gab, kis krumpliszsákom.

     

    Sita, köszi, hogy a blogra is felraktad. Szavaztam én is.

    Öööö, izééé, tudnátok majd az igazi nevemen szólítani, ha átvándorolunk?  Mert bármennyire a szívemhez nőtt a Noémi/Noécsi/Noé, azért lehet, hogy váltanék. Jujjjj. Tartogatom ezt a nevet valakinek.

     

    Boddikám, nincs mit. Lassan nekünk is ki kellene nézni az erdőbe, mert most csúcs idő van a gombáknak. Csak hát vagy egyikőnk sincs otthon, vagy D. folyton dolgozik, vagy csak egyikőnk van otthon.

     

    Évike, én is akartam már írni, hogy M. nagyon ügyes a bagóval! Szorítok, hogy Ő is olyan hős legyen, mint Te.

     

    Hexi, na mi volt a dokkernél?

     

    Wetike, szabad tudni, hol leszel Fehérváron promóciózni? MM-ban? Büszke lehetsz rá, hogy direkt téged kértek!

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2009. július 16. 14:2522346.

    Zsák krumpli sehol sem érzi jól magát ? :)))))))))) Boddika :)))))

    és mi az a tömítő anyag?

     

    Ja, hát nem eszek édességet. Elég nehéz megállni, de kitettem magam elé egy célfotót, és sok erőt ad. Hát, a seggem az fogyott. Na persze még nem sokat, mert ugye a torna is kéne, meg más kajálásban is ügyesnek kell lennem. Igazából egyfajta életmódváltást szeretnék véghez vinni. Nagyon sokat beszéltünk erről K-val, mindketten úgy gondoljuk, h egy diéta csak rövid időre megoldás. Na, most nem részletezem, de azért ügyes vagyok, csak sok erőre és rengeteg türelemre lesz szükségem. De most egyenlőre jól állok. az a baj, h a abbahagyom a mozgást, egyből felugrik az addig leadott pár kg. Aztán majd ha alakulok, teszek fel előtte-utána fotót. Mert én még ilyet sem csináltam, de ez még kb 2-3 hónap. Na, hát ugye órákat tudnék írni erről a témáról, de most csak ennyi.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. 2009. július 16. 14:0922345.

    Gabi a zsák krumplik sem érzik jól magukat sehol sem?

    Na de azért legyen jó kedved, hisz nyár van! Gondolj a tömő anyagaidra, és egyből jó kedved lesz!

     

    Ungi, hogy-hogy 2 hete nem eszel édességet? Nem is mondtad! Hogy bírod? Teában sem? Egy hős vagy! És érzel, látsz változást?

    Wetike el is felejtettem a gyüminapodat, pedig akár én is csatlakozhattam volna. Talán jövő héten, okés? Mit ettél eddíg?

    előzmény:
    Gabye (22344)
    2009-07-16  13:57
  37. 2009. július 16. 13:5722344.
    Mikor úgy érzed magad, mint egy zsák krumpli..Nem tudom jobban elmagyarázni, de sztem érted...Amikor úgy semmihez nincs kedved, semmi sem érdekel, nem akarsz ott lenni ahol vagy de azt sem tudod hol akarnál lenni..Mint egy zsák krumpli...
    előzmény:
    boddia (22342)
    2009-07-16  13:48
  38. 2009. július 16. 13:5622343.

    Na hellóka, Wetike, ne idegeskedj, úgysem tudsz változtatni rajta.

    Gaby, szia, nekem múlthét pénteken volt krumpli feelingem, meg is jött akkor. Neked is azért van? De egyébként jó kifejezés, tetszik! :))

    Noé, rossz hatással vagy a szolnokiak gépére :)))) Azért remélem, még be tudsz jelentkezni vmikor! Hú, én meg mostanában nagyon nem kívánom a gombát. Régebben tök szerettem, aztán egy pár hónapja rá sem bírok nézni, ugyanígy vagyok a lecsóval is. Asszem nem vagyok normális....

    Köszi Boddia a fagyi ötletet, ki is próbálom majd. persze csak K-nak, én nem eszek édességet most már két hete, csak nagy ritkán egy müzliszeletet, ha már végképp nem bírom, vagy az éhhalál kerülget.

     

    Most voltam üzemorvosi vizsgálaton, minden ok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2009. július 16. 13:4822342.
    Gabi  ne csak olvass, gyere csacsogniMilyen az a krumpli f?
    előzmény:
    Gabye (22341)
    2009-07-16  13:36
  40. 2009. július 16. 13:3622341.
    Itt vagyok Boddikám..Olvasó üzemmódban..Ma "krumpli feelingem" van, remélem holnapra elmúlik..De azért olvasok..
    előzmény:
    boddia (22338)
    2009-07-16  12:46
  41. 2009. július 16. 13:2322340.
    Köszi Noécsi, továbbítom a listát a barátnőmnek, és az erdőnek
    előzmény:
    Noémi81 (22339)
    2009-07-16  12:54
  42. 2009. július 16. 12:5422339.

    Wetike, nem, sajna nem jó, úgyhogy nem a tenger miatt van.

    Igen, át is vonult, már csak csöpörög és erőlködik a nap is és kezd egyre melegebb is lenni.

     

    Boddika, igazából elég sokfélét lehet eltenni savanyúságnak, a blogon megtalálod magát a receptet, abban is van mindenféle. Most a tinóru- és vargányaféléknek van nagy szezonja, azt kellene keresgélni, mert azok nagyon finik is. Plusz a pöfetegféléket is ajánlom, nagyon sok embernek ízlik, én nem vagyok érte annyira oda.

     

    Haldoklik az itteni gép már megint, nem tudom, meddig tudok írni, de remélem, nem adja fel a szolgálatot, míg itt vagyok.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2009. július 16. 12:4622338.

    Ungi tegnap elfelejtettem, hogy én úgy csináltam fagyi fagyit, hogy vettem tiramisus fagyiport, megcsináltam, és feltúrbóztam apró babapiskótával, és étcsoki darabokkal. Így ment a fagyóba. Elég sok lett belőle, és tök fini! De a gasztroblogokban találsz sörbet reciket.

     

    Tényleg Hexi, hogy szuperál a fagyigéped? Csini nagyon nem volt vele megelégedve, szerinted milyen?

     

    Miért nincs mostéppfagyitnyaloksmiley?

     

    Gabi merre vagy, hahóóóóó

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2009. július 16. 12:3922337.

    Sita szavaztam.

    Miért csak 2 napos a hétvége?

    Ó, Wetike ne idegeskedj mások hülyesége miatt, kár az energiáért!! Na és mit csináltok otthon egész nap? Voltatok az olvasó ligetben?

    előzmény:
    _sita (22335)
    2009-07-16  12:09
  45. 2009. július 16. 12:1622336.
    Sita, félreéretteél. Nem mondtam, hogy a paradicsom rákot okoz, csak egy példa volt, hogy ha azt mondanák, akkor nem ennék, ezt a napsütéssel miért nem lehet felfogni? ha azt mondják ne menjek a napra, nem megyek, ilyen egyszerű, nem? Múltkor is mutatták a híradóban ilyen kiscsajok, extraerős uvb mellett fekszenek délben a napon és azt mondják, majd gyaran megyünk  avízbe. Ja, ott nem süt a nap! Majd megnézem a bőrüket 20 év múlva... Áh, na jó, nem hergelem magam.
    előzmény:
    _sita (22335)
    2009-07-16  12:09
  46. 2009. július 16. 12:0922335.

    Wetike, az embereknek meg kell érni fejben a dolgokra, addig hiába papolsz nekik. Mindenkinek megvan a saját értelmi szintje, fejlődési ritmusa, aztán majd kialakul.

    Egyébként meg nem is tudtam, hogy már a paradicsom is rákot okoz.

    Tulképp már minden rákot okoz, mert nem effektíve az egyes zöldséggel vagy gyümölccsel van a baj, hanem szennyezett a földünk, a levegőnk, a vízünk, sok a trágyázás, kémiai adalék, stb.

    Ilyen alapon már semmit sem ehetnénk. Szerintem csak egyszerűen hajlamosak vagyunk most a rákosodásra, egy századdal ezelőtt még nem is volt ilyen betegség. Pedig a paradicsom akkor is paradicsom volt.

     

    Szerintem meg kell próbálnunk az általunk legjobbnak vélt módon élni és étkezni. Ez viszont mindenkinél más és más, amit meg el kell fogadnunk.

     

    Most M. is épp ilyen szörnyűlködő fázisban van, hogy senkit nem ért meg, és mindenkit hülyének néz, amiért nem foglalkozik az alakjával. Pedig volt idő, amikor ő sem. Mindegy, ez is egy folyamat, amit majd kinő.

    előzmény:
    wetike (22333)
    2009-07-16  11:59
  47. 2009. július 16. 12:0222334.

    hát a közös blogunkra

     

    De még mindjárt nézem a gmailt is.

     

    Ja, persze, pörgök, aztán otthon elkókadok

     

    Szolnokon esik? Akkor az jön ide

    előzmény:
    boddia (22332)
    2009-07-16  11:54
  48. 2009. július 16. 11:5922333.

    Sita, szavaztam ott is. :)) Jó ám az a töredezettségmentesítés, tényleg hasznos, csak hát lassú és igaz, jövőhéten is ráért volna megcsinálni.

     

    Noémi, hamar átvonul, látom ám én is a csodatérképen, hogy megy keletre a mi tegnapi viharunk, akartam is szólni, hogy Sita, megy felétek. :) Sjanálom, hogy neked ilyen rossz most a piercing, nem lehet, hogy a tengervíz nem tett jót neki? vagy előtte is olyan volt? Egyébként nekem is kb két hete volt baromi rossz periódus, gondoltam is, hogy azért ennyire macerára nem számítottam, az elején sokkal jobb volt, stb, erre úgy látszik megsértődött és megjavult. :)

     

    Jaj, az előbb olyan rossz ízű őszibarackot ettem, egy darabját ki is dobtam, pedig egészséges meg minden, de egyszerűen annyira rossz íze volt, brrrr.

     

    Voltam napozni egy kicsit, de hamar bejöttem, mivel ugye 11 óra meg UV és nagyon mérges vagyok a felelőtlenül napozókra, mindig idegesítem magam, hogy ha egyszer azt mondják, hogy rákot okoz, miért nem figyelnek rá az emberek? Ha azt mondják, a paradicsom bizonyítottan rákot okoz és ilyenmegilyen sokan lettek tőle azok, akkor egyszerű: nem eszem paradicsomot. És nem csak várm a csodát, hogy nálam hátha nem. Főleg, hogy mimég tök fiatalok vagyunk, 15 éve nem volt ilyen UV riadó meg ilyen veszély, mi lesz újabb 15-30 év múlva? Szegény bőrünk nem bírja majd, nem kell rátenni egy lapáttal. Na jó, kicsit elragadtattam magam. :)

    előzmény:
    _sita (22330)
    2009-07-16  11:17
  49. 2009. július 16. 11:5422332.

    Sita melyik blogra nézzünk rá? Van egy pár Néha irigyellek, hogy ilyen kis aktív vagy, és ennyit pöröghetsz

     

    Noécsi, légyszi segíts! Milyen gombát gyűjtessek hétvégén barátnőméknél? Mondtál régebben olyat, hogy van egy olyan fajta, amiből tettél el üvegekben télire. Az melyik, van most olyan az erdőkben?

    Évike M. tényleg nagyon ügyes, hogy nem cigizik!

    előzmény:
    _sita (22330)
    2009-07-16  11:17
  50. 2009. július 16. 11:2822331.

    Itt ömlik az eső és tiszta borult. Még jó, hogy eljöttem napozni.  

     

    Boddika, valószínű vasárnap megyek majd haza.

     

    Wetike, a piercing sajna tiszta genny, sokszor véres is. Pedig nagyon vigyázok rá, azóta is zuhanyzom csak, alkoholozom viszonylag sűrűn, szóval nálam nincs változás. És sokszor olyan érzékeny, sebes érzés.

     

    Bocsi, hogy csak így be-beröfögök, de mindig van valami....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  51. 2009. július 16. 11:1722330.

    Nah... ez a dili informatikus idejött nekem, hogy megnézi a gépemet, mert azt mondta a főnök neki, hogy nézze meg, mert lassú. Ja, de nem most kisapám! Elindított itt nekem valami töredezettségmentesítést, és már egy órája kínlódott, mikor leállítottam, hát így aztán tényleg lassú, nem lehet dolgozni.

    Egész jövő héten nem vagyok, miért nem lehet akkor csinálni?

    Blogra nézzetek rá.

     

    Na, megpróbálom kihámozni a 200 oldalas szerződésmellékleteimet, hogy melyik mi, aztán jövő héten fel kell kerüljenek a rendzserünkbe. "Csak" elő kell készítenem a fejlesztőnknek.

     

    Wetike előkerült, jó ez a kutyás este

     

    Évike, ennyire félsz a viharban? Hát ez jó lehetett, hogy M. semmire nem emlékezett

     

    Á, a vérnyomásom jó, még alacsony is. A pulzusommal semmi baj, ezt szoktam meg, úgyhogy a melegben is jól vagyok.

     

    Na, visszabújok a papírok közé.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  52. 2009. július 16. 10:3322329.
    Wetike, nálunk is volt éjjel vihar? Míg mi édesen csicsiztünk?Mondjuk reggel furi volt, hogy úgy be van borulva, és eső illat van. Pedig száraz volt az út!
    előzmény:
    wetike (22324)
    2009-07-16  10:13
  53. 2009. július 16. 10:3122328.
    Tényleg, Noémi, hogy áll a piercinged? Nekem rohamos javulásnak indult, nem akarom elkiabálni, de ilyen jó még soha nem volt, szerintem hamarosan begyógyul! Sőt, igazából... ha belegondolok... eltűnt körüle az a kis duzzanat, amit Hexi is mondott, hogy leapadt, nem jön belőle már semmilyen véledék, semmi és nem is fáj. Úúúgy örülök! :)
    előzmény:
    Noémi81 (22323)
    2009-07-16  10:04
  54. 2009. július 16. 10:2522327.

    Mindjárt szavazok én is.

     

    Noé is gyorsan beszavazott egyet ide! :)))) Érezd jól magad! És irigylem az esőt!

     

    Wetike, köszi, aranyos vagy. Hiányoztatok ám nagyon! Remélem, mára már jó a kedved! Hát a macskák nagyon tudják idegesítnei a kutyákat, leülnek és lesik a blökit, az meg csak ugatja őket :)))) De a férfiak általában nem hallják meg az éjjeli ugatást vagy vihart :)))

     

    Boddika, azért nálunk is hűvösebb van, mint kint, csak 25 fok kb. de torna közben az sem kevés :)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  55. 2009. július 16. 10:1922326.

    Noécsi, itt verőfényes napsütés van! Érezd nagyon jól magad! Meddíg maradsz?

    Beírtam a szavazatodat!

     

     

    előzmény:
    Noémi81 (22323)
    2009-07-16  10:04
  56. 2009. július 16. 10:1422325.

    Hú, Évike, akkor nálatok is volt a viharból bőven!

     

    Tényleg, Hexi, nem tornázhatsz? Miért? Hogy bírod ki?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. 2009. július 16. 10:1322324.

    Sziasztok!

     

    Na bocsi a rossz passz miatt, csak tegnap valami szörnyen éreztem magam a bőrömben, plusz a vezetés sem ment, plusz bolondokháza volt az egész napom, szóval... Na. De nem hagyom magam. :)

     

    Boddia, válaszoltam a szavazásra.

    Én tegnap csak úgy hasaztam bele a világba fél órát, mivel a laptopom nincs velem és így a tornák sem.

     

    Ungi, itt is volt vihar, én is paráztam egy kicsit, mivel a szüleim nyaralni vannak, tesómmal vagyunk itthon egyedül, úgyhogy nekem kellett becsukogatni az ablakokat, mondjuk itt amikor felébredtem, csak villámlott meg fújt a szél, de így is be kellett csukni az ablakot, aminek nem örültem, mert kb megpárolódtam reggelre. 

    (ja és annyira jó, hogy megint vagy!)

     

    Évike, tudom Te félsz a vihartól. :)) És látod ezek a pasik ilyenek. Múltkor Sz is jófej volt. A kutyájuk az ablakunk alatt ugatta a macskákat vmikor éjjel, a hülye kiscicák meg ilyenkor nem menekülnek, csak fújnak, a kutya sem bántja őket, csak ugatja, mint az őrült. Mindezt a nyitott ablakunk alatt, de szó szerint. Iszonyat hangos vlt és idegesítő. Megbökdösöm, hogy mi van, erre a válasz: "áh, ez csak a faluban lévő kutyák ugatása" Hát gondoltam magamban, biztos én vagyok a hülye, ha nem tudom megkülönböztetni, hogy a távolban vonyítanak, vagy itt az ablak alatt.

     

    hexi, mindenképp írd meg, mit mondott a sportorvos! Nincs róla képed? :))

     

    Noémi, jó szórakozást Szolnokon! Biztos elájulnak tőled milyen vékony és barna vagy. :))

     

    Sita, nem csodálom, ha be vagy sózva, engem is megesz a fene, szülők tegnap mentek le a balcsira, mondták, hogy nagyon jó a víz, nagyon jól mulatnak, úgy örülök nekik, de persze úgy lennék velük én is.  :)) Mondjuk vasárnapra pont nem mondanak jó időt, de azért jó időtök lesz, kifogjátok a legmelegebb hetet, mázlistááááák!

     

    Vik, nem is írtam, annyira sajnálom, ami történt apuddal, annyira rossz lehet látni, mikor az ember szülei, akik ugye mindig erősek, nagyok így elhagyják magukat. :(( Kitartást nektek! És persze azért nagyon jó nyaralást is. Pontosan hova mentek Balcsira?

     

    Ja és ma gyüminap. Petrácska, velem tartasz akkor? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  58. 2009. július 16. 10:0422323.

    Helló Csajszik!

     

    "Csak" fél órát késett a vonat, helyem volt, de 600 fok volt, végül rendben ideértem.

    Itt is dörög, be van borulva, eseget, de azért nem fogunk fázni.

     

    Most csak annyira jöttem, hogy leadjam a szavazatomat a

     

    TÉGLÁSODÁSRA! IGEN, IGEN, IGEN!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  59. 2009. július 16. 09:5922322.

    Ungi, ügyes vagy, hogy egyből neki állsz tornizni! Nálunk szerencsére egy pár fokkal hűvösebb van otthon, mint kint. Nem is szellőztetek, csak éjjel, mert ömlene be a meleg! Akkor most Neked is izom lázad van!Mondjuk nekem még nem volt ilyen izomlázam a fenekemben, mint most!

    Lillike nagyon édes! Én lehet ki sem bírnám, hogy ne engedjem be! Persze szerintem is jobb helye van kint, de olyan nehéz lehet megállni!

    előzmény:
    ungi (22319)
    2009-07-16  09:46
  60. 2009. július 16. 09:5422321.
    Tettem fel a g-mailra egy röktönzött szavazást, írjatok lányok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  61. 2009. július 16. 09:4922320.

    Sziasztok Lányok!

     

    Látom téma volt a vihar. Hát én úgy fo.tam, hogy kb. 3x ébresztettem fel M-et, hogy nagyon félek. Erre reggel mondom, mekkora vihar volt, és tök féltem. Erre ő: Tényleg??? Nem is emlékezett semmire.

     

    Sita miattam téglásodhatunk. Csak szóljatok, hogy hol keressem magunkat. A csapat már úgyis kialakult, és nem volt nagy mozgás mostanában.

     

    Ungi tök jó, hogy Lilikének vannak barátai. Lehet kutya és gazdi zsúrt tartani.

    Nem tudom, hogy mi volt ilyen hatással M-re, mert nem nyaggattam hogy szokj már le mivel tudom, hogy azzal csak az ellenkezőjét lehet elérni.

     

    Hexi tényleg most fogtam fel, hogy azt írtad nem tornázhatsz. Kiváncsi vagyok, hogy mi a titok.

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  62. 2009. július 16. 09:4622319.

    Boddika, K folyamatos műszakban dolgozik, ezért van, mikor éjszakás. De nem félek. Régen azért rosszabb volt, mikor se kerítés, se kutyi, de most már sokkal jobb így, főleg, h néha hallom, ahogy Lilike nekifordul az ajtónak, aztán megzörgeti. Legszívesebben behoznám, de nem szabad. K nem engedi....:( Most meg szegény blöki éjjel játszik, mert nappal megkukul a melegben, csak piheg és fekszik. Éjjel bezzeg mindig arra ébredek, h trappol az udvarban, a lépcsőn gurgat fel-alá vmi féltéglát, amit nem is tudjuk, h honnan szed mindig, labdázik, a csörgős csontjával játszik. De igazából nem zavar a hang, inkább mindig felvidulok rajta, h a kiskutyi milyen élénk éjjel, szívesen megkuksiznám olyankor, de inkább alszok tovább.

     

    Hát a kart csak félig bírtam a 2-kgossal, után cseréltem. Hát, nem kicsi izomlázam lett tőle, erre tegnap is megcsináltam belőle 15 percet 1kgmal, gondoltam, így elmúlik mára a izomláz. Hát persze nem így lett, sokkal brutálisabb lett....:)) Meg már jön elő a combomban és a seggemben is...

    De azért ma is akarok vmit nyomatni! Igaz, h meleg van otthon, de most úgy veszem rá magam a tornára, h hazaérek, egyből lezuhizok, és így elég kellemesen érzem magam a lakásban, és mehet a torna. Igaz, h két perc múlva már csurom víz vagyok :)))))

     

    basszus, rám jött a szófos......:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  63. 2009. július 16. 09:3322318.

    Sziasztok!

     

    Ungi, egyedül aludtál? K mit dolgozik éjjel? Nem félsz egyedül?

    A viharoktól már én is félek aug. 20-ai élmény után, brrrr.

    Hexi, nagyon ari a traktor, és tök jó, ha a srácok is fel akarnak ülni rá!

    Sajnálom ezt a vidék-főváros dolgot, de tényleg így van! Nem is kell messzire menni, míg Pesten agyba-főbe érik a programok egymást, 20-30 km-re szinte már semmi (sport ) program nincs! És tényleg, Rékáék elszúrták ezt a dolgot, mert a fene tudja kivárni a többszörösen elhalasztott megjelenést!

     

    Én tegnap sajna csak Réka 3 felsőtesteztem, utána magával ragadt a háztartás, és már nem hasaztam! De nem is bánom, mert nem elég, hogy ülni, lépcsőzni nem tudok, olyan izom láz van a sejhajomban, most már az emelgetés is nehezemre esik!

    Ungi én 1 kg-sal csinálom a kart, de nekem így is nehéz, hogy szép, folyamatosan tartsam ki a súlyt. El sem tudom képzelni, hogy bírod a 2 kilóval. Én max. a bicit bírnám!

    Hexi, miért nem tornizhatsz? Megjött? Tényleg, a mensivel mizujs? Tök jó, hogy mész a kivizsgálásra, nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit mond a doki!

    Elsősorban én is arra vagyok kiváncsi, hogy mi kell a zsírégetéshez, esetleg narancsbőr eltávolításhoz.

    előzmény:
    ungi (22314)
    2009-07-16  08:26
  64. 2009. július 16. 09:0422317.

    Hello Csajszik, jo reggelt!

     

    Na Ungi, akkor csak odaert a zuhe tegnap! Itt is esett rendesen, meg dörgött-villamlott is. Aztan ma megint 23 fok volt 8-kor amikor felkeltem, es megint kanikula lesz, 33 fok. Jajjjj, nekem ez mar kicsit sok a jobol...

    Igen, Mo.-on a videk mindig hatranyban van mindenben, en ezt nagyon-nagyon utalom!! Itt Au-ban egeszen mas, videken is mindig egy csomo minden van, az infrastrukturatol elkezdve mindenfele rendezvenyeken at közlekedes, kulturalis rendezvenyek, minden! Szoval itt meg sem erzed, hogy nem a fövarosban laksz.

     

     

    Sita, a 90-100-as pulzus sem annyira sok am azert, az enyem is ilyesmi (jo, neha 80, vagy ha nagyon felmegy a vernyomim, akkor csak 60, mert forditott aranyban van a kettö).

    De jooo, akkor mindjart indultok nyaralni! :-))) Pontosan melyik települesre mentek? Es meddig maradtok?

     

     

    Tenyleg Gaby, mi van a cicusokkal? Talaltak mar gazdit?

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  65. 2009. július 16. 08:4022316.

    Hű, akkor nálatok szokott lenni égzengés rendesen! És nem féltek? Vagy már gondolom megszoktátok.

    A pulzusodat akkor azér figyelned kell rendesen. És a nagy meleg hogyan hat rá? Nem rosszabb ilyenkor? És a vérnyomásod nem magas?

    előzmény:
    _sita (22315)
    2009-07-16  08:32
  66. 2009. július 16. 08:3222315.

    Szia Ungi!

     

    Képzeld, mikor itt volt a kollegám Szombathelyről, volt nálunk egy nagy vihar. Tudni kell, hogy itt az Alföldön mindig nagy széllel és hatalmas villámlásokkal, durranásokkal jár a vihar, és mi ehhez már szinte hozzászoktunk. Na, a kollegám azt mondta, hogy ő rendesen félt, ő még ilyet életében nem hallott.

    Ott tifelétek általában csendesebb a vihar és kitartóbb az eső. Nálunk meg kevés az eső, de annál nagyobb a vihar.

     

    Teljesen jól elvagyok a pulzusommal, de pont ezért nem is szabad kávéznom, max. kapucsínózom, azt is óvatosan. Viszont a tornánál is figyelni kell, hogy nagyon hamar elérem a zsírégető tartományt, és leginkább az erősítő tartományban van a pulzusom. Ha kifejezetten figyelni akarok, hogy zsírégetőben legyek, akkor lassan vagy alig mozogva kell tornáznom. Annak idején mikor jártam aerobikra, mindig ez volt, hogy pl. a kezemet nem mozgathattam egy-egy gyakorlatnál, vagy csak kicsiket kellett lépkednem, stb.

    előzmény:
    ungi (22314)
    2009-07-16  08:26
  67. 2009. július 16. 08:2622314.

    Szép jó reggelt!

     

    Sita, az én szavazatom, h igen, téglásodjunk. Azt hiszem, h jobban éreznénk magunkat, és úgy gondolom, nem csak a saját nevemben beszélek.

     

    Jaj, de jó Sita, tök jó időtök lesz! Alapból ilyen magas a pulzusod? És nem rossz a közérzeted?

     

    Hexi, amiket felírtál, h megkérdezel, engem is az érdekelne. Úgyhogy majd várjuk a beszámolót! És nagyon aranyos vagy, h ránk is gondoltál! :)

     

    Na, ugye tegnap este írtam, h nem ért ide az eső. Na, ahogy lekapcsoltam a gépet, elkezdett dörögni, villámlani, először szépen csendben, meg szépen esett az eső. Na, mondom, jóvan, ez nem zavar, alhatok nyugodtan (K éjjel dolgozott), erre kb éjfél körül, mint az őrültek, úgy dörgött, meg villámlott, remegett az összes ablak...Nem féltem, de zavart nagyon. szóval ez eltartott kb 1-ig. Úgyhogy ma megint kipihent vagyok  :))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  68. 2009. július 16. 08:0122313.

    Sziasztok!

     

    Wetike  

     

    Noécsike elment? Jól tette, ha már ennyire várják

     

    Vik, ez a pulzus! Nekem meg alapból 90-100 körül van. Ezért is esik jobban a lassabb, nyugodtabb torna. Tegnap nyomtam is egy Live-t megint, jó volt. M. megint edzett, de most csak hasazott meg vádlizott, nagyon meleg volt.

     

    Hexi, de jó, hogy ilyen ügyes dokid van. Ettől azért jobban elfogadja az ember a tanácsokat, mert önmaga is igazolja, amit mond. Úgy bírom, mikor kövér emberek dumálnak az egészségről

     

    Rékáék meg akkor így jártak, bár nagyon nem töröm magam a letöltésért sem, egyelőre elvagyok az eddigiekkel.

     

    Lilikének barát?   Hihi

     

    Gabi, elveszett a melóban?

     

    Ma meg holnap van már csak, és mi is megyünk nyaralni. Nagyon várom már, alig bírok megülni a seggemen. Jók legyetek lányok

     

     

    Ja, és egy javaslat/kérdés: Téglásodjunk???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  69. 2009. július 15. 22:4522312.

    Helló Lányok!

     

    Vik, most nem a dvd a legfontosabb neked, majd meglesz, annyira nem sürgős. Szegény apud, én sem tudtam, h mi volt a baja pontosan. Szegények, azért nagyon nem lehet könnyű így. Ölelés nektek! Nem lehet, h a ritmuszavarod összefüggésben van az idegeskedéssel, aggódással?

     

    Hexi, tök frankó a traki! A fiúk tuti megőrülnek majd érte! Hát, nem ért ide az eső, csak a fülledt, felhős idő.

    Én is mérges vagyok kicsit a rékáékra a dvd miatt, főleg, h megint a vidéket, kisebb városokat diszkriminálják ők is. Nem elég, h erre felé sosincs ilyen frankó aerobik nap, meg ilyenek, még a dvd-t is egy hónappal később vehetjük meg, szóval azért egy kicsit......

     

    Évike, akartam már írni, h M nagyon ügyes a cigivel! biztos te voltál rá ilyen jó hatással! :)

     

    Boddika, ma mit főztél? Torna volt?

    Wetike, jajjjjj, remélem, holnapra már tényleg kialszod a dolgot....

    Noé, jó utat, érezd jól magad! Igaza van Hexinek, ha a sors úgy akarja, jönni fog a babóka (akartam ezt írni már du., de kitöröltem, mert hát te mégsem hiszel a sorsban, meg ilyenekben :)))

     

    Nem jött a Lili új barátja, ő egy fiú golden, még nem találkoztak, a kutyi egy éves. Eddig még csak lány barátnői vannak, fiúval még nem is találkozott. de olyan aranyosak, mikor együtt játszanak, rohangálnak. Na meg persze jól lefárasztják egymást.

    Na, talán holnap ideér az új barátja! :))))

    Én nyomattam réka4 comb-segget, meg kart 15 percet. Tényleg nem volt rajta belső comb. És így már emlékszem is, h már dumáltuk ezt, h alig van vmelyik tornán belső comb, ami sztem helytelen. Legalábbis a saját és egy jó pár ismerős hölgyemény lábát elnézve....

     

    Na, jó éjszakát, majd reggel!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  70. 2009. július 15. 21:5222311.

    Evike, nem te mergesitettel fel, hanem a hülye Rekaek ezzel a szenilis hozzaallassal, fuuuuj, utalom az ilyet, csak huzzak a nep fejet

     

    Oksi, Vik, na majd megkerdezem neked a pulzust. Egyebkent a doksi, akihoz megyek, a kardiologusom is egyben (3 szakvizsgaja van), csak a vernyomimmal "allamilag" jarok hozza, vagyis tb-re, a sportorvosi rendelesere meg maszek megyek holnap. Ugyhogy szivügyileg naggggyon ki fogja magat ismerni.

     

    Egyebkent latnotok kellene az ürget: sztem olyan 45-50 körüli lehet, de olyan szalkas, mint egy keszeg *hihi*, tök kidolgozott, mar az arcan is latszik, hogy sportol, es 0, 0, 0 háj van rajta, tuti, hogy nagyban üz valami kardio sportagat (nagyon meglatszik).

     

    Szegeny apucid.... Hogy lehetbe kicsit felviditani, meg kirangatni ebböl a 14 eves levertsegböl??

    előzmény:
    Évike86 (22309)
    2009-07-15  21:26
  71. 2009. július 15. 21:3222310.

    Sziasztok Lányok,

     

    Csak gyors bekukk!

    Wetike nagy ölelés!

     

    Hexim, most csak emiatt írok, az alacsony pulzusomra rákérdeznél, hogy ez hosszú távon okozhat e gondot? Tudod 38-45 között van alap állapotban és nem is megy fel rendesen. nagyon köszi, de csak abalton után indulok újra orvoshoz, de közben mostanában megitn nagyon idegesít. Ja és képzeljétek eddiga  mérő, nem jelzett semmit, most meg mindig ott van a kis ikon hogy ritmuszavarom van...

     

    Hexi ez  tarktor, nagyon állat:)

     

    Boddika, dejóó jó kis hétvégétek lesz. Sajnos ajcsi ötletem nincsen:(

     

    Noé, olyan jó olvasni téged süt a vidámság a soraidból.

     

    Hexi, apunak agyvérzése volt 14 évvel ezelött azóta folyton otthon van szép lassan elhagyta magát:(

    Hónapokkal ezelött járt a gyógytorni akkor még olyan jó volt.

     

    Mennem kell, lehet még bekukk, bocsánat hogy most csak félig vagyok és nem tudtam mindenkinek reagálni!

     

    Ungi nem felejtettem el a dvdet sem, remélem pénteken sikerül!!

    előzmény:
    hexilein72 (22304)
    2009-07-15  20:51
  72. 2009. július 15. 21:2622309.

    jaaj, nem akartalak felbosszantani!

    De amúgy én is így voltam vele. Nagyon szívesen megvettem volna, na de most azért várjak plusz pár hetet. Ezt nekik:

     

    Na, én lépek. Majd holnap leszek.

    előzmény:
    hexilein72 (22308)
    2009-07-15  21:23
  73. 2009. július 15. 21:2322308.

    Áááá, nem tudtam  Basszus, csesszek meg az egeszet, az ilyentöl ki tudok akadni, ez megint tipikus magyar dolog. Mar juni elejen beharangoztak, hogy 2 (aza KETTÖ) het mulva megjelentik a dvd. Erre, julius közepen, több mint 4 het mulva meg mindig csak 1-2 specko helyen kaphato. Most akkor el akarjak adni vagy em?? Sztem jol teszed, hogy letöltöd, meg mindenki jol teszi ezek utan, mert ha en nem lennek ehhez a töltögeteshez ilyen mega-bena, hat ezek utan en is leszednem a neccröl, az biztos.

    Na szoval most ilyen a fejem :

     

    Jah, a kis traki tök jo, a fiuk mar önkentesen jelentkeztek füvet nyirni, asszem ezentul versenyezni fognak, ki nyirhatja

    előzmény:
    Évike86 (22307)
    2009-07-15  21:18
  74. 2009. július 15. 21:1822307.

    Szia Hexi! Azt hittem tudod, de csak augusztusban lehet normál boltban kapni a dvd-t. Amúgy csak pékségben és webáruházban. Jaj, ha ezt tudom, szólók (vagyis írtam, hogy csesszék meg, én addig nem várok és letöltöttem netről, holnapra meglesz), mert asszem Sopronban van is ilyen pékség.

     

    Milyen helyes kis traki. Tök jó lehet vele füvet nyírni. 

    Ja, igyekszem mosolygós lenni, bár mostanában nem nehéz. Egész jól állnak a dolgaim. 

    előzmény:
    hexilein72 (22306)
    2009-07-15  21:02
  75. 2009. július 15. 21:0222306.
    Ja es csajok, nem kaptam meg az uj Reka dvd-t  Sem az Alexandria könyvesboltban nem volt meg, sem a Tescoban, mashol meg nem tudtam megnezni  Mondjuk most pentekig ugyis kenyszerpihenön vagyok es nem tornazhatok meg nem is futhatok (most nem arulom el, miert), de szombattol megint szabad, akkor kiprobaltam volna az uj Rekat...
    előzmény:
    hexilein72 (22303)
    2009-07-15  20:37
  76. 2009. július 15. 20:5222305.
    ne is mondddddddd *brrrr* (rosszul irtam az elöbb )
    előzmény:
    hexilein72 (22304)
    2009-07-15  20:51
  77. 2009. július 15. 20:5122304.

    Naaa, Wetike, mi a baj??? Nem sikerült kialudni a tegnapi rossz kedvet? Naaa, fel a fejjel, küldök egy kis poz. energyt 

     

     

    Ungika, de jooo, van a Lilikenek baratnöje??  Keszültek fotok a kutyalatogatasrol?

    Ne szomorkodj, hogy most "csak" otthon nyaraltok, jol fogjatok magatokat erezni a kertben, meg kirandulgathattok erre-arra, vVadasa-to, Balcsi, Örseg, Zala is szep!

     

     

    Noecsim, ne is mond, en sem jutottam meg el a mailig, bocsi, pedig tegnap mar ücsiztem itt a gepnel, de nem jutok egyröl a kettöre. Most pl,. ebayeznem kene, mert jarnak le sorra az aukcioim, ugyhogy fel szemem ott, a masik fel meg itt

    Sztem jol döntöttel, hogy elmesz Szolnokra, jol jön egy kis kirandulas! A peteerest meg ugysem tudod elöre, de ha a sors ugy akarja, akkor ugyis jön a beeejbike

     

     

    Sitam, te is annyira pozitivan irsz, olyan jo olvasni, hogy ilyen vidam vagy!  Fuuu, M mar ennyit fut? Szuper ügyes, föleg futopadon, sztem ott sokkal nehezebb futni, lassabban megy az idö... Ha van lehetöseg, probalja ki a terepen futast, majd meglatna, mennyivel nagyobb elmeny es milyen gyorsan elszalad az idö!

     

     

    Boddika, nagyon nyamit föztel akkor!!

    Nyaralashoz jo lenne az anyoseknak valamilyen termalfürdö is, nem?? Pl. Sarvar? Vagy valamelyik to? Vagy Dunakanyar?

     

     

    Vikica, ugy sajnalom az apukadat, meg teged is, meg az anyudat, annyira rossz ez... Nem is tudom, mit irjak vigasztalasul, nagyon nehez...

     

     

    Evike, tenyleg annyira kis mosolygosak a kepeid, vidam csajszi vagy, ez nagyon jo!!

    Ja es itt is iszony meleg volt egesz nap, 33 fok es fülledt lefegö, most viszont 1 oraja zuhog az esö! Majd küldök oda is

    M-nek meg gratula a cigimentesseghez, na en ezzel nem haladok sajnos...

     

     

    Ja es kepzeljetek, holnap du. megyek a sportorvoshoz, akihez privat bejelentkeztem, majd össze kell szednem a gondolataimat, hogy mit is nbezessek meg vele, milyen kerdeseim vannak. Ha valakinek van kerdese, csak szoljatok, most szabad a palya, en mindent megkerdezek!!

    Ami biztos, hogy tudni szeretnem, hogy a legeredmenyesebb az izomepites-zsirbontas, milyen pulzussal kell edzeni, heti hanyszor es milyen hosszan, milyen összeallitasban (kardio- ill. izomepitö sportok), szeretnek testzsirszazalekot meretni, laktát-tesztet csinaltatni, na szoval ilyesmik...

     

     

    előzmény:
    wetike (22302)
    2009-07-15  18:29
  78. 2009. július 15. 20:3722303.

    Hi Csajszik,

     

    ma egesz nap futkoztam, meg csak 1 oraja ertünk haza...

    De. a b.nömmel Sopronban voltunk, kozmetikaban, vasarolgatni, tescozni  Aztan az anyoseknal ücsörögtem, aztan G kitalalta, hogy menjünk fünyirotraktort nezni, mert mar tegnap beszeltünk rola, hogy kene egyet venni, mert eleg nagy a kert es sok a fünyiras. Igy el is indultunk, vegigjartunk 5 üzletet Wiener Neustadtban, es a legvegen, a Baumaxnal megrendeltük a kistraktort. Hat tök edi, eleg picurka, de pont eleg lesz nekünk, majd a fiuk is tudnak vele furikazni. Teszek rola kepet (netes), a mienk majd hetfön jön meg.

     

    Na megyek visszaolvasni :-)

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  79. 2009. július 15. 18:2922302.
    Lányok, a mai napom egy katasztrófa, szóval megvagyok, de majd jelentkezem, ha megbékéltem magammal és a világgal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top