Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Asztrológiai jegyek és karmák

mamóka67
Létrehozva: 2008. március 30. 08:11

Többen kértétek, hogy írjak az asztrológiai jegyekről, hogyan áll össze egy horoszkóp képlete, hol látható benne a karma?

Kérdéseitekre szívesen válaszolok, amennyiben tudok és az időm is engedi.

  1. 2012. szeptember 11. 06:2012126.

     Kedves pontypandy,

     

    köszönöm, az első bekezdéssel írtakkal tisztában vagyok: lassan ugyan, de haladok a Mamóka-féle tanagyaggal. Ezen kívül nincs egyéb ismeretem az asztrológiával kapcsolatban, szóval meglehet, hogy rosszul, ill. sületlenséget kérdezek.

     

    Megpróbálom átfogalmazni a kérdésemet:

     

    Úgy értelmeztem a tananyagből, ill. egyes fejtésekből, hogy a Nap, az életkor haladtával, más jegybe és házba kerül(het). Ezért vetődött fel bennem az is, hogy ez az ASC változását is magával hozhatja. Rosszul gondolom?

     

    Luna

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299877 (12125)
    2012-09-10  17:45
  2. Torolt_felhasznalo_299877
    Torolt_felhasznalo_299877
    2012. szeptember 10. 17:4512125.

    ??

    mindenkinek ugyanott áll a Nap, a Hold és a többiek ugyanabban a percben. A horoszkóp, amiről beszélünk (amit Mamóka elemez), születésünk pillanatában egy kétdimenziós "felvétel" az égitestek helyzetéről. Ezért más mindenkinek a radix horoszkópja, függ a helytől és az időtől.

     

    A mai éppen aktuális nap valamelyik percét szeretnéd megnézni? Hogy mondjuk ma, szeptember 10-én hogy állnak az égitestek 17.45-kor?

     

    vagy arra gondolsz, hogy az aktuális horoszkóphoz a mai nap "állása" hogyan kapcsolódik? Hogyan helyezkednek el a két ábra jelképei egymáshoz képest?

     

    tedd fel kérlek pontosabban a kérdést, így nehéz rá válaszolni. 

    előzmény:
    Luna17 (12124)
    2012-09-10  15:55
  3. 2012. szeptember 10. 15:5512124.

    Kedves Mind!

     

    Meg tudná mondani valaki, ak ismeri ezt az oldalt, hogy mit kell kiválasztani, ha azt szeretném megnézni, hol áll valaki Napja jelenleg, ill. mi az aktuális ASC-je?

     

    http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi?cid=qijfilecI15gW-u1347284350;lang=e;gm=a1;nhor=2;nho2=2;btyp=2;mth=gw;sday= 10;smon=9;syr=2012;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=&ntim=1347285181

     

    Köszönettel

     

    Luna

  4. 2012. szeptember 10. 14:2812123.
    Köszönöm!:)
    előzmény:
    mamóka67 (12121)
    2012-09-10  09:38
  5. 2012. szeptember 10. 10:2212122.
    Mesa82 kérésére, most készítek egy kisebb fejtést.

    Kos Napjeggyel, Rák Aszcendenssel és Halak Holddal jöttél egyenesen az ALHENA állócsillagról a földi inkarnációdba.

    Minden lélek kap egyfajta "kiképzést" egy állócsillagon, mielőtt inkarnálódna. Ez a kiképzés magába foglalhat hosszabb időszakot is.
    Az Alhena állócsillag a különleges feladatokra kijelölt vagy "megbélyegzett" emberek vezérlő csillaga.
    Különlegesség, elhivatottság, missziót teljesítő archetípus kapcsolódik hozzá.
    Mars jellegű harcos energiájú világ, melyet a kitartás jellemez.

    Akik innen jönnek, azoknak küldetésük van, harcokat kell megvívniuk, és azt hősies bátorsággal teszik, mely hajtja őket tűzön - vizen át.
    A nehézségekkel nem törődnek, ám a vállalt kötelezettségek miatt szoronghatnak, sokszor amiatt, mert annyira nehezítve ven a feladat, hogy nem is lehet, vagy csak nehezen elvégezni.
    Emiatt aztán sok ellenállás - energia is felgyülemlik az utuk során.
    Neked is ezt az utat jelölték ki ezen az állócsillagon, amit most sorsszerűen járnod kell.

    A harcos Kos karaktereddel ezt végig is viszed, mígnem győzelmet érsz el. Sok területen érhetsz el sikereket ezzel a párosítással, és ha megnézzük a Mars bolygót, mintt a Kos uralkodóját, ott is ösztönzést találunk arra, hogy a harcaidat sikerrel vívhasd meg.
    Ráadásul a Mars mellett áll a képletedben a Pallasz Athene aszteroida, mely megfontoltságot és határozottságot ad neked ebben a párosításban.

    Horoszkópodból az derül ki, (Halak Hold az MC-n), hogy előző életedben hittérítő voltál, rengeteg önfeláldozással. Most az egyik karma feladatod hogy ezt az önfeladás képességet ésszerű területen tartsd, mert mind a mai napig szívesn hozol áldozatokat másokért.
    Mivel a Hold is itt van a képletedben, a gondoskodás válhat az életed részévé.
    Sokan ezzel a konstellációval iskolát, kollégiumot, esetleg idősek otthonát vezetik, tyúkanyó módjára.

    Bár azt nem írtad, hogy van-e gyermeked, de ilyen fényszögeknél az is nagyon fontos szokott lenni.

    A Jupiter a képletedben u.n. "átfutó trigont" hoz létre, ami szerencsés konstelláció. Ilyen áldásos fényszöggel kapcsolódik a Holdhoz, MC-hez és az Aszcendensedhez.

    Mivel mindhárom kapcsolódás víz- jegyben történik, ezért megtermékenyítő érzelmekként éled meg. Sok jót hozhat az életedbe ez a kapcsolódás, de mivel nincs mellette nehéz fényszög, ami nehezítené, vagy kényszeríteni az eredmények elérését, elképzelhető, hogy fel sem fedezed a lehetőségeket, vagy nem tudod kellőképpen értékelni, és elmész mellette.
    A nálad található "víz" trigonok viszonylag nehezebben megélhetők gyakorlati értelemben hatékonyan.

    A Hold- Jupiter kapcsolódása mély önbizalmat kell, hogy adjon, az Aszcendenssel nagyvonalúvá és optimistává tesz, az MC-vel pedig jó esélyt ad számodra a felemelkedésre, egy sikeres pálya - hivatás befutására.
    Természetesen ezeket fel kell fedezned az életed során, és élni kell vele.

    Most a te képletedből ezt a részt találrtam érdekesnek, persze ez tényleg csak egy szegmense a sorselemzésednek.
    Pár dologra így is rávilágít - azt hiszem.
  6. 2012. szeptember 10. 09:3812121.

    Molko!

     

    Lehet nekem privit küldeni, minden kérés ott történik, aki inkognitóban szeretne maradni.

     

    Esetleg az nlcafe tréfálhat meg, úgy mint engem, hogy csak ritkán enged be.....

     

     

    Kérésedet előjegyeztem, a többi várakozó mellé.

     

    Üdv: M.

    előzmény:
    Molko (12119)
    2012-09-10  00:03
  7. 2012. szeptember 10. 00:2312120.
    Jajj, nem tudom mi votl az előbb, nem tudtam privit írni...akkro most...
  8. 2012. szeptember 10. 00:0312119.

    Kedves Mamóka!

     

    Én is szeretnék kérni ilyen kis asztrológiai fejtegetést + mire figyeljek, fontosabb életesemények stb., de nem akarom ide kiírni a szeméyles adataimat, privit megy ugye nem lehet neked küldeni...vmi más mód esetleg? 

  9. 2012. szeptember 9. 23:3412118.

    Szia Mamóka,

     

    Ha lenne majd valamikor egy pici idod, megtudnad nekem nezni, hogy mi is a karmám illetve az életfeladatom ebben az életben? Szul. adataim: 1984. július 20 13:50 Rožňava (Rozsnyó) Szlovákia

    Koszi szépen.  

    előzmény:
    mamóka67 (1)
    2008-03-30  08:11
  10. 2012. szeptember 9. 21:4912117.
    Hűha.Ez az első gondolatom.A személyiségemet illetően tökéletes a fejtés (harc, lázadás, újítás, szabadszellem).A karmikus részt még emésztenem kell (előző élet, pénz), mert nem tudom hova kötni.Köszönöm szépen a munkád!
    előzmény:
    mamóka67 (12116)
    2012-09-09  11:34
  11. 2012. szeptember 9. 11:3412116.
    Kihasználom a lehetőséget, hogy enged szóhoz jutni az nlcafe, és készítek egy kisebb összefoglaló fejtést

    MIKULÁSNÉNINEK!

    Skorpió Nappal, Vízöntő Aszcendenssel és Mérleg Holddal jött közénk.

    Kitűnő logikával, óriási intuícióval érzel rá a lényegre, a körülötted lévő világ igényeire, és egy lépéssel mindig a többiek előtt jársz.
    Nyugodt, széles látókörű, széles érdeklődésű, különleges, már-már különvc ember vagy.

    A környezeted téged, te pedig a környezetedet gyakran félteérted.
    Életelemed a szabadság, a kötöttségeknél 0 a toleranciád.
    Annyira nem lehet beállítani téged a sorba, hogy az már néha ledöbbenti a környezetedet.

    Feléettes éned jókevében lökött be az inkarnációdba, minden bolygód a déli félgömbön volt születésedkor. Nincsenek titkaid a világ előtt, természeted általában vidám és nyitott mások felé.

    Sok barátod van, de a környezeted ennek ellenére, egy kissé megközelíthetetlennek tart.
    Lázadó a természeted. Mindenben benne vagy, csak ne ott, ne úgy, ne azzal stb.

    Lételemed a harc (talán nem is vagy tudatában, de gondolj bele mennyit háborúzol), mindenkivel szembeszállsz, aki a múlthoz kötődik, és a változás ellen van.

    Vonzódsz ahhoz, ami szokatlan és különleges.
    Nem tudsz "beállni a sorba". Szereted a váratlan, szokatlan helyzeteket, de ezáltal nem is unalmas melletted az élet.
    Ha vészhelyzetbe kerülsz, azonnal vág az eszed, nagyszerűen tudsz improvizálni.

    Kitűnően értesz a szavakhoz, könnyen magad mellé állíthatsz akár tömegeket is, ha kell.
    Egy sor kiváló tulajdonságod van, amelynek segítségével kivívod mások elismerését, és megszerzed a barátságukat.

    Nagyon sokat követelsz a partbneredtől (itt egy kissé vissza kell fognod magadat), és ha valami nem sikerül, azt keményen kritizálod.
    A szex erős mozgatórugód, vágyódsz a változatosságra, és ez a magyarázat arra, hogy csak nehezen tudsz hosszú távon egyetlen partner mellett lehorgonyozni. Csak akkor, ha életed szelmével találkozol.

    A Plútó és a Mars az uralkodó bolygója a csillagjegyednek, ezért vagy cáéltudatos, törekvő, akit semmilyen akadály nem tud megállásra kényszeríteni
    Ugyanakkor egyéniséged izgalmas és titokzatos. Határozott az ízlésed, alapállásod a tagadás, mert hajlamos vagy arra, hogy mindent kétségbe vonj.-

    A 9. Házban lévő Napoddal imádod az utazásokat, szeretsz úton lenni átvitt értelemben is. Ez a külföld háza.
    Nem biztos, hogy fizikai síkon de esetleg szellemi síkon éled meg a szabadságodat.
    Karma feladatod itt a Napoddal, hogy megtapasztald azt, hogy a világban hol a helyed, mivel most nem vagy a helyeden.

    Le kell küzdened azt az álomvilágot, amibe időnként beleesel.
    A Napod 21 éves korodban ment át a X. Házba, a karrier és a társadalom által elismert hivatás házába, ahol a sikereket (de a kudarcokat is) folyamatosan éled meg.
    40 éves leszel, amikor a 11. Házba és a Bak jegyébe lép a Napod, ami nagyon pozitív lesz az életedben, mivel ez galaktikus ház, alkalmas a társulásokra, vagy azok továbbfejlesztésére.
    Itt teremthetsz egzisztenciát, vagy megerősítheted azt.

    A VII. Házban és a Mérlegben lévő Holdad enyhíti a szabadságvágyadat és erősíti a parkapcsolatodhoz való kötődésedet, ha megtalálod az igazit, akkor a lelkedet (Hold) is odaadod érte, és a lelki síkot is a párkapcsolatodon keresztül éled meg.

    Említésre méltó még a kis sebzett gyógyító, a Chiron karmikus pozíciója. Nálad a 2. Házban és a Bika jegyében van.
    Ez a házhelyzet azt jelzi, hogy előző életedben nagyon gazdagból hirtelen szegény lettél, és ezt nem tudtad feldolgozni. Erre az inkarnációdra hoztad a képességet arra, hogy pénzt tudj teremteni, ide fókuszál a sebzett női archetípus: a Veszta is.

    Ha a képességeidet most felszínre tudod hozni, akkor az anyagi siker útjára léphetsz. (vagy már léptél).
    A 8. Házban lévő Plútó is valami ilyen karmát jelez, itt is a pénzzel kapcsolatos visszaadni valót mutat.

    Bár ez a fejtés nem teljes, remélem sikerült egy kis betekintlést nyújtanom a karmádba!
    P.M.



  12. 2012. szeptember 9. 10:4812115.
    Kedveseim!

    Bocsássatok meg, hogy ritkán jövök, de amikor már 20 perc elteltével még mindig nem sikerül elérnem a saját topikomat, olyankor általában feladom.

    Ma kivételes nap van úgy tűnik, de nem vagyok benne biztos, hogy el is jut hozzátok.

    Szóval: töröm a fejemet, hogy hova települjünk át, mert ez így nem működik.

    P.M.
  13. 2012. szeptember 8. 12:1212114.
    Van persze jó oldala az alopátiás gyógyításnak, ha az ember tanuló állomásként tekint rá, tényleg nagyon hasznos olyan dolgok megismerésére, amelyeket a vágyot területen már ismernie kell. Csak az alopátiás gyógyításban lehet igazán jól megismerni az emberi test és betegségek kapcsolatát, azok diagnosztikáját. Tehát mégsincs ok nélkül, viszont szerintem belehalnék, ha egy életen át kellene csinálnom.
    előzmény:
    AnchorRose (12113)
    2012-09-08  12:07
  14. 2012. szeptember 8. 12:0712113.

    Egy szerencsém van, hogy a Skorpió Holdam mellett ott a Jupiter.

    Talán ezért is tudok "elidegenedni" anya szenvedéseitől, ugyanakkor hajlok is rá. Ez egy olyan játszma, amit nem könnyű megélni, csak remélem, h van rá megoldás és végleg le tudok róla szakadni. 

    Az ő életútja számomra nem vonzó, más utakat szeretnék bejárni, olyanokat amelyektől ő anno félt. Már valamelyest el is kezdtem ezeket. amiben hasonlítunk, az az utazás szeretete.

    Az egészségügyi vonal is "miatta" van, én viszont ezt átmenetnek tekintem affelé, amit valójában szeretnék csinálni, és alternatív gyógyítással, inkább gyógyító-művészettel kapcsolatos. Az alopátiás gyógyítás komoly lelki szenvedéssel jár számomra: valódi favágás, szabályok, monotonia, protokollok és hierarchia. El kell fogadnom viszont átmeneti tanuló állomásnak, de remélem, nem tart olyan sokáig és előbb-utóbb azt csinálhatom, amire valójában születtem.

    előzmény:
    mamóka67 (12091)
    2012-09-03  09:55
  15. 2012. szeptember 6. 19:2412112.

    Alexandra kérésére most készítek pár soros fejtést a horoszkópja lényegesebb aspektusairól.

     

    Kos Napjegy, Szűz Aszcendens és Bak Holddal jött

    egyenesen az Algenib állócsillagról, ahol szellemileg készítették fel erre az inkarnációjára, maga a csillag Mars-Merkúr jellegű, így aztán a Mars behatásoktól sok erőt kapott a földi életéhez.

     

    Egyszerre vagy ösztönös és tudatos, különc és konformista, lázadó és fegyelmezett - vagyis nemcsak a világnak, de önmagadnak is kiismerhetetlen.

    Jóval kevesebb az önbizalmad, mint ami a Kosokra jellemző, ugyanis vad lelkesedésedet, ösztönösségedet fékezi, visszahúuzza a Szűz már-már akadékoskodó megfontoltsága.

     

    A "többet ésszel, mint erővel" elvét követed.

    Általában akkor is elbizonytalanodsz, ha sikert érsz el. A kudarc pedig tovább csökkenti az amúgy is gyenge lábakon álló önbizalmadat.

    Bizonytalanságodat mások kritizálásával, esetleg gunyoros stílussal leplezed. Ez természetesen nem arat sikert a társas kapcsolatokban, sem a szerelmi, sem a baráti oldalon.

     

    Szükséged van az állandó visszaigazolásra, megerősítésre, hogy amit csinálsz az valóban hasznos és jó, de a dicséretet sem tudod igazán kezelni.

    Lazítanod kellene, oldani a merevségedet, mert így egy idő után minden kapcsolatod megszűnik.

    A Kos támad, a Szűz kritizál, ezt a két tulajdonságot nehezen tolerálja a környezeted.

     

    A nagy társasági élet rfáraszt, inkább szűk baráti körben éreznéd jól magad, de szívesen vagy egyedül is.

    A szerelemben jóval visszafogottabb, szemérmesebb vagy, mint általában a Kos jegyűek.

     

    A Szaturnusszal karmikus kötelességed, hogy ne tagadd meg a segítséget azoktól, akik hozzád fordulnak. Arra figyelmeztet a karma bolygóüja, hogy a humortalanság, a kedélytelenség és a sértődékenység veszélyeztetik  az elért sikereid tartósságát.

     

    Hatalmas szellemi kapacitással rendelkezel, a Bak Szaturnusszal a tehetséged kibontakoztatása karmikus kötelességed.Olyan helyet kell kivívnod mgadnak, ahol mások példaképévé válhatsz.

     

    Arra int a karma ura, hogy minden mögött ne csak a problémákat lásd, és másokra is hallgass.

    Ha túlzottan aggályoskodóvá válsz, nem mersz kockáztatni, nem viszed sokra és nem tudod karmikus feladatodat teljesíteni.

     

    A horoszkópod VII. (párkapcsolat) Házában a Pallasz Athene aszteroida található, mely az önálló, öntudatos szinglit képviseli, aki öntörvényű és nem fogadja el a kötöttségeket.

    Mivel a Halak jegyében van, lelki alapon tudsz változtatni, ha ismered magadat és a karmádat.

     

    A párkapcsolatodban a Lilith  (Fekete Hold) is szerepet játszik, mert a hatására túlzott igényeid vannak a másikkal szemben, de nem annyira fizikai, mint inkább szellemi és esztétikai szempontból.

    Felmerülhet az is, hogy a kapcsolataidban esetleg szerepet játszanak a partner anyagi helyzete is.

     

    A jövőponton ülő Marssal "átverekszed" az életedet, nehezen tudod elfogadni a valóságot. Ez annál is inkább erőteljes hatás, mivel a Kos uralokdó bolygója a Mars.

     

    Van egy negativ karma fényszöge a Vénusznak a Szaturnuszhoz, mely rontja a párkapcsolataid kialakítását, mivel olyan érzést ad számodra, mintha téged nem lehetne szeretni.

    Ez abból adódik, hogy te sem szereted magadat, innen az érzés. Akkor hogy szeressen más?

    Karmád itt arra akar rávezetni, hogy kezdd el kényeztetni magadat, fogadd el olyannak, amilyen vagy, lásd meg magadban a szépet és a jót, és akkor téged is elfogadnak az emberek.

     

    Neked is tudnod kell, hogy ez csupán egy kis szegmense a sorselemzésednek, kiemelt, de mégis összefüggő részek.

    P.M.

  16. Torolt_felhasznalo_771697
    Torolt_felhasznalo_771697
    2012. szeptember 6. 15:5312111.

    Kedves Luna!

    Szívesen. Szerintem elgondolkodtató írás. Azt nem tudom, hogy kinél milyen hatása lehet, de érdemes elolvasni.

    Nekem Ikrek-Nyilas tengelyen vannak a holdcsomópontjaim, de hangsúlyos a Skorpió és a Bika a képletemben. Majd meglátjuk, hogy mi lesz. Egyébként is vannak dolgok, amiket nem lehet elkerülni.

    További szép napot, és kellemes hétvégét mindenkinek! 

    előzmény:
    Luna17 (12110)
    2012-09-05  19:12
  17. 2012. szeptember 5. 19:1212110.

    Kedves Ana83,

    nagyon jó kis iromány, köszönöm, hogy megosztottad velünk.

     

    A születési képletemben is a bika-skorpió tengelyen vannak a holdcsomópontjaim. Meglátjuk, hogy ez előny vagy hátrány.

     

    Szép estét kívánok Mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_771697 (12109)
    2012-09-05  16:04
  18. Torolt_felhasznalo_771697
    Torolt_felhasznalo_771697
    2012. szeptember 5. 16:0412109.
  19. 2012. szeptember 5. 12:5112108.

    Igen,azt már én is olvastam ,hogy az ascendes egy bizonyos kor fölött nagyobb hangsúlyt kap, mint a napjegy...

    És az is igaz, hogy a Rák is lehet gyűjtögető..:)Mi mind a 2 en azok vagyunk a férjemmel...tele is a padlás régi kacatokkal.

    De a pénzzel is óvatosan bánok, mindig van félretéve a nehezebb napokra...pedig nem keresünk mi se sokat..

    előzmény:
    mamóka67 (12106)
    2012-09-04  15:04
  20. Torolt_felhasznalo_771697
    Torolt_felhasznalo_771697
    2012. szeptember 4. 20:5712107.
  21. 2012. szeptember 4. 15:0412106.

    A jegyek általános leírása azt jelzi, hogy az abban leírtak azokra az egyénekre jellemzők leginkább.

     

    Pl. Minden jegyben előfordulnak konfliktus kerülő egyéniségek, de a legtöbb a Mérlegben.

     

    Lehet gyűjtögető, vagyont építő a Rák is, de jellemzően a Bikáknál fordul elő.

     

    Azt hiszem így már érthető, hogy miért egyénre szabott a születési dátummal elkészített sorselemzés.

     

    Vannak olyanok, akiknél a Hold olyan erős pozícióban van, hogy hiába Kos, a Rák jellemzőit hozza ki a karakterében.

    Vonatkozik ez az Aszcendensre is.

     

    Legközvetlenebb példa erre a fiam, aki Kos Napjegyű, de semmi Kos nincs benne, mégcsak mutatóban sem, egy az egyben a Bak Aszcendensét éli.

    előzmény:
    chrysocolla (12104)
    2012-09-04  10:19
  22. 2012. szeptember 4. 10:2512105.

    Köszi szépen a választ! Rájöttem közben hogy nagyon egyszerű volt a probléma csak túlbonyolítottam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299877 (12103)
    2012-09-03  20:03
  23. 2012. szeptember 4. 10:1912104.

    Teljesen egyetértek veled, a személyre szabott horoszkóp egészen más dimenziókat nyit meg mint egy ilyen általános jellemzés.

    Én éppen azon lepődtem meg, hogy az ilyen általános jellemzés is hogy eltalálta a horoszkópom "magvát"

     

    Mivel 1 évvel ezelőtt még nem tudtam semmit a képletemről, az önismeret tekintetében is jóval gyengébben álltam. Viszont mióta -először persze hárítva- elfogadtam, megértettem a "problémásabb" dolgokat is a radixom alapján az életemben azóta olyan mintha kitágult volna a világ és ezáltal a kínai, egyipomi és egyéb horoszkópleírások is értelmet nyertek.

    Nekem elég keserves volt a szembesülés, de megérte.

    Arra gondolok hogy amíg az ember mélyrehatóan nem néz szembe magával, addig nem tudhatja mi az ami hozzá tartozik és mi nem, mit vetít ki ami pedig bizony ő maga is.

     

    előzmény:
    mamóka67 (12100)
    2012-09-03  15:16
  24. Torolt_felhasznalo_299877
    Torolt_felhasznalo_299877
    2012. szeptember 3. 20:0312103.

    Szia,

    őszintén szólva nem nagyon szoktam keresni, csak kulcsszavakra, de az itt a felső sorban elég tisztességes találatokat ad. Viszont időrendben nagyon nehéz lesz így, ráadásul elég nagy az anyag.

    Ha már van előtanulmányod, akkor lehet, hogy nem is kell mindent kigyűjtened (jegyek, házak). szerintem az a legfontosabb, hogy ne aprózd fel a dolgot, emlékszem, amikor elkezdtünk összegyűlni, Mamóka nagyon sok olyan feladatot adott, hogy mondott egy Nap-Hold-Asc hármast és ezzel kapcsolatban kellett megfogalmaznunk az intuíciónkat.

    Szerintem az elemek, a jegyek és a fényszögek az alapkarakterről így is nagyon sokat el tudnak mondani. 

    előzmény:
    chrysocolla (12096)
    2012-09-03  12:14
  25. Torolt_felhasznalo_299877
    Torolt_felhasznalo_299877
    2012. szeptember 3. 19:5812102.

    HAHA,

    koltozs, ez tényleg nagyon jó volt :)

     

    van egy kedves ismerősöm, ő egyszer nagyon meg akart hívni valami látóhoz, aki hihetetlen dolgokat tud róla, pedig még sosem találkoztak... Biztos nekem is tudna sok érdekeset és izgalmasat mondani az előző életeimről - mindezt úgy teszi, hogy az ember dekoltázsára teszi a kezét és "érzi" az előző életek rezgéseit...

     

    kicsit ez jutott eszembe a sztoridról, az én ismerősöm nem volt annyira racionális mint te, kicsit meg is sértődött,amikor mondtam neki, hogy nincs kedvem 10e Ft-ot fizetni azért, hogy egy nagydarab faszi megfogdossa a cicimet :)

    előzmény:
    koltozs (12093)
    2012-09-03  10:49

Címlap

top