Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Asztrológiai jegyek és karmák

mamóka67
Létrehozva: 2008. március 30. 08:11

Többen kértétek, hogy írjak az asztrológiai jegyekről, hogyan áll össze egy horoszkóp képlete, hol látható benne a karma?

Kérdéseitekre szívesen válaszolok, amennyiben tudok és az időm is engedi.

  1. Torolt_felhasznalo_299877
    Torolt_felhasznalo_299877
    2012. október 2. 17:2412251.
    Igen, rezgésszintet jelöl és általában is a kineziológiai mérést veszi alapul.
    előzmény:
    girl27 (12241)
    2012-10-01  12:42
  2. Torolt_felhasznalo_771697
    Torolt_felhasznalo_771697
    2012. október 2. 16:5712250.

    Kedves Libra!

    Előfordul, hogy elsiklunk egy-egy bejegyzés felett. 
    A párkapcsolatról nem tudok írni, de találtam egy jó kis cikket, amit érdemes elolvasni. 
    http://www.astronet.hu/test-es-lelek/lelekgyogyaszat/bete gseg-es-szerelem-az-elozo-eletbol-102796
    Biztosan több olyan írás is van, ami a karmikus kapcsolatokról szól. 

     

    „… lesznek akiket megbántasz úgy, hogy észre sem veszed. Lesznek, akik úgy bántanak meg hogy fogalmuk sem lesz róla. Lesznek, akiket barátnak hittél, de saját maguk előtt is elbuknak. Lesznek akik ellenségnek látszanak, s ők állnak melléd a bajban… Lesznek útonállók, bliccelők, átutazók… lesznek akiket nevetve, s akiket sírva hagysz ott egy-egy állomáson. Mindig, mindennek célja van… fáradalmas, izgalmas utazás az élet. S ha találsz egy útitársat, aki végigkísér rajta, elértél mindent, amiről mások csak álmodoznak…”

     

    "... azok a kezek, melyeket az égben kulcsolnak össze, soha szét nem választhatók. Lehet, hogy kis időre elengedik egymást, de amint itt az idő, újra összefonódnak, és soha nem engedik el egymást."

     

    "Együtt kell élni, nem egymásban és nem egymás mellett. Egy kapcsolat nem adhat többet annál, mint hogy a nőt és a férfit egyaránt hozzásegíti rejtett lehetőségeinek kibontakozásához, ahhoz, hogy egyre inkább hiteles, egyre markánsabban önmaga legyen. Két szuverén-ember együttélésének ez az igazi értelme."

    "Mi az amit tehetek egy kapcsolatért? Semmit. Elég csak lenni. Lenni olyannak, amilyen vagyok. Vállalni azt a csodát, aki vagyok. Mint a kis virág. Ragyogni, illatozni, áradni. És lesz, akinek megnyílik a szeme az én egyedi és megismételhetetlen csodámra."

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992334 (12237)
    2012-09-30  17:38
  3. 2012. október 2. 16:1312249.

    Ha bárki a környezeteben vagy ajánlotta, vagy ismeri ezt az asztrológust,úgy mentél el hozzá, akkor ne higyj neki.Ugyanis ma Magyarországon nagyon kevés ember az aki megvesztegedhetetlen és nem egy történetről hallottam már ahol le lett fizetve vagy a jós, vagy az ezoterikus "szaktekintély" hogy olyat mondjon, amit más(egy 3.személy) akar, hogy mondjon.Akinek érdekében áll, hogy az a két ember ne folytassa együtt az útját.

     

    Nekem ez a véleményem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992334 (12244)
    2012-10-02  10:02
  4. 2012. október 2. 15:3212248.
    Aha, ez érdekes és jó tudni! Köszönöm a gyors választ! A nevekkel is hasonló a helyzet? A lélek sugallja a mamának, hogy milyen néven szeretne élni vagy az mindegy neki?
    előzmény:
    mamóka67 (12247)
    2012-10-02  15:18
  5. 2012. október 2. 15:1812247.
    Még annyit hozzátennék, hogy a lélek akkor is a saját döntése alapján választ születési időpontot, mert akkor ölt testet, amikor felsír (a baba) a születéskor.
    előzmény:
    girl27 (12245)
    2012-10-02  13:20
  6. 2012. október 2. 15:1412246.

    Ahogy a szülőt a lélek válassza ki, úgy a születés dátumát is, mivel az életben a feladatait csak rajtuk keresztül tudja megvalósítani.

    És itt jön a szülő döntése a születés dátumáét illetően, az is a lélek sorsának a része.

     

    Remélem érthető.

     

    Tehát vagy az anyáé, vagy az ő karmája diktálja a születés időpontját.

    A lélek (később a szülött) mindenképpen benne van ebben a "buliban", mert neki van szüksége az "eltolt" dátumra, ezért válassza ezt az anyát.

     

    Az önös cél, mint R.R-nál, az anya karmája, de a gyermek (a lélek) profitál belőle, mert neki van erre szüksége az útjához.

     

    előzmény:
    girl27 (12245)
    2012-10-02  13:20
  7. 2012. október 2. 13:2012245.
    Engem az érdekelne, hogy mi van azokkal az emberekkel, akik nem saját döntés alapján választották ki a születésük időpontját, hanem mondjuk az anyuka dönt úgy, hogy a 8. hónapban programozott császárral szülne, mert nem akarja, hogy megnyúljon a pocakja. (pl. Rubint R. mindhárom gyereke) Ez mennyire befolyásolja a szülött és az anya karmáját??
    előzmény:
    mamóka67 (12243)
    2012-10-01  19:39
  8. Torolt_felhasznalo_992334
    Torolt_felhasznalo_992334
    2012. október 2. 10:0212244.

    Sziasztok. Tud nekem válaszolni valaki a 12239. kérdésemre.

    Köszönöm.

     

    Lehet csak nem vettétek észre.

  9. 2012. október 1. 19:3912243.

    Szia Luna!

     

    Ezért nem szívesen emelek ki itt a topikban részleteket a horoszkópjaitokból, mert ezek nem teljes fejtések.

    Minden konstelláció kell ahhoz, hogy kiadja a sorselemzést.

     

    Nálad azért fejtettem a XII. Házat,, mivel az volt az apropója az előtte lévő beszélgetésünknek.

    Tovább fejtve a képletedet rengeteg dolog van benne olyan ami rámutat a jó dolgokra és a kivezető utakra!

    Ne aggódj, mindenkinek vannak karmikus történése!

     

    P.M.

    előzmény:
    LUNA1 (12242)
    2012-10-01  14:42
  10. 2012. október 1. 14:4212242.
     Kedves Mamóka! Nem túl szívderítő ezt olvasni, de azért köszönöm szépen hogy fáradtál velem! Remélem ezek tudatában majd még jobb irányba terelhetem a dolgaim. Köszönettel: Luna
    előzmény:
    mamóka67 (12235)
    2012-09-30  17:14
  11. 2012. október 1. 12:4212241.
    Nagyon jó ez a tudattérkép! Az értékek rezgésszintet jelölnek, vagy pontosan mik azok a számok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299877 (12221)
    2012-09-29  11:05
  12. 2012. október 1. 12:3012240.

    Örülök, hogy ezt is leírtad, nagyon jól kiegészítette az előző írásodat.

     

    A karmánál az is fontos a közbezárt jegyeknél, hogy a lélek határozza meg, hogy foglalkozik-e, meg akarja-e élni azt a területet.

    Ha vannak bolygók benne, akkor nagyobb a késztetés, de soha nem fogja olyan teljes szívvel és energiával teljesíteni, mintha nem lenne bezárt.

    Ha nincs benne bolygó, hozzá sem kezd megismerni, mert nincs meg a lehetősége a léleknek hogy ott ragyogni tudjon.

     

    Mivel a jegyek egymást kiegészítik, egymás ellentétei, ha bármilyen planéta van bennük, az zárójelbe van téve.

    Természetesen nem azt jelenti, hogy nem fog működni, csk nehezebben, lassabban hozzáférhető, kevesebb rálátása van a léleknek, ezért mélyebben éli meg, nem tudja úgy irányítani ezen a területen az életét.

     

    Olyankor felfüggesztett karmát jelöl, ha a Holdcsomópont tengelyek, a Nap, a születés uralkodója (Aszcendens bolygója) áll a közbezárt jegyben.

     

    Ezeket a jegyeket a lélek még nem fejlesztette ki. Azok a tulajdonságok őt nem érdekelték, nem akar vele foglalkozni karmikusan.

     

    Mivel a közbezárt jegyek zárójelbe tett energiák, ha nincs bennük bolygó, nem kell velük foglalkozni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_771697 (12238)
    2012-09-30  18:26
  13. 2012. október 1. 12:1012239.
    Kedves mamóka67 nagyon köszönöm a munkád tökéletesen illik rám az elemzésed a tyúkanyó mindig visszaköszön és igen van gyerekem  a legfontosabb legjobb dolog az életemben !a párkapcsolat területre még kiváncsi lennék ott mi a feladatom ?köszönettel Mesa
    előzmény:
    mamóka67 (12122)
    2012-09-10  10:22
  14. Torolt_felhasznalo_771697
    Torolt_felhasznalo_771697
    2012. szeptember 30. 18:2612238.
    Szívesen. Nem akartam eltérni a tárgytól, de megláttam ezeket az írásokat, és arra gondoltam, hogy érdemes elolvasni... esetleg megbeszélni.

    Minden cselekedetnek oka és következménye van. Az ember azzá lesz, amit gondol, vagy cselekszik. A jelen gondja a múltban, az előző életekben elkövetett rossz és jó cselekedetek következménye.
    A közbezárt jegyek a felfüggesztett karmát jelölik.

    A 12. Ház, a megélt karmikus múlt, ami felhasználható az életünkben.

    8. Ház: a karmikus adósságok háza, ahol saját magunknak tartozunk elszámolással.

    A karma irányszabás, esély a fejlődésre. 

    előzmény:
    mamóka67 (12234)
    2012-09-30  16:44
  15. Torolt_felhasznalo_992334
    Torolt_felhasznalo_992334
    2012. szeptember 30. 17:3812237.

    Kedves Mamóka és többiek! Már írtam nektek, segítettetek nekem és most lenne egy kérdésem. Ami szintén egy "misztikum", legalább is nekem.

     

    Kerestem asztrológust párhoroszkóp céljából /év,hó,nap,perc, szü.hely/ alapján megnézett minket. Karmikus kapcsolat és "megkért", hogy engedjem el a férfit, mert nagyon sok szenvedést fogok okozni neki. Az én  gátjaim, (Szaturnusz) kapcsolódnak rosszul az ő érzelmeihez (Hold) és ezért szenvedésre lenne ítélve, soha meg nem értésre. Valahogy így mondta.

    Én mondtam neki, hogy szakítottam az illetővel /nem emiatt már előtte/ és állítólag azt mondja az nem elég, mert nekem lélekben is el kell engednem őt /amire meg képtelen vagyok/, mert akkor bevonzom újra. 

     

    Most én ennyire nem hittem eddig ebben. Hallottam láthatatlan kötelékekről és, hogy valakik szerelmi kötést végeznek. Én ebben nem hiszek. De kérdésem az lenne felétek, hogy én tényleg bevonzhatom őt, akkor is, ha csak táplálom magamban az érzést? És ő ezt, hogy élheti meg? Hogy akarata ellenére velem kell lennie? Mert a kapcsolatunk alatt mindig ő tett többet és kezdeményezett.

    Nagyon köszönöm aki tud írjon nekem. Szép hétvégét, estét kívánok!

    előzmény:
    mamóka67 (12236)
    2012-09-30  17:27
  16. 2012. szeptember 30. 17:2712236.

    Fontosnak tartom, hogy megosszam veletek, a következő gondolataimat:

     

    Egyre több olyan emberrel hoz össze a sorsom a horoszkópjuk alapján, akik  predesztináltak a spiritualitásra, akik érdeklődők, fogékonyak arra, hogy az ezoteriát vallják, tanulják és elfogadják.

     

    Egyre inkább elfogadják az emberek a "misztikum"-nak nevezett csodát, ami valós, és most már megmagyarázható is.

    Nemhiába évezredekkel ezelőtt már alkalmazták a gyakorlati életben az asztrológiát, és rá kell jönnünk, hogy mennyire működik.

     

    Az is tény, hogy hódítanak az alternatív gyógymódok. Most már csupán arra várok, hogy több szeretet legyen ennek kapcsán a világban.

    Lehet, hogy már nem érem meg, de a világ talán igen.

     

    Rá kell döbbeni az embernek, hogy nem játszhat Istent.

     

    Az elmúlt korszakok megpróbálták a materialista elvek alapján kitörölni a hitet a földöntúli dolgok iránt, amit most már megtanultunk ketté választani.

     

    Szerencsés korszakban élünk, hogy nyitottak lehetünk más elméletekre is, mert erre már minden eszköz, tudás és lehetőség a rendelkezésünkre áll.

     

    Tehát: a gondolatot bezárva, egyre többen jönnek olyan feladattal, hogy elfogadják és gyakorolják az ezoteria tanait.

     

     

  17. 2012. szeptember 30. 17:1412235.

    Luna1  horoszkópja nagyon jó példa a XII. Ház karmájára.

     

    4 bolygója, egy aszteroida és az Aszcendense szerepel a Bak jegyében, és a bolygók a XII. Házban.

     

    Itt a Nap, mely jelzi, hogy híres ember voltál előző életedben, ha magányos vagy, azt önként vállaltad, de kifelé csak ritkán látszik, maga a tény is lehet tudat alatti, mert mindenképpen belülről éled meg.

    Ebben az életedben le kell mondanodarról, hogy mások sorsát irányítsd.

     

    Nehéz karmikus terhet viselsz, ezért nincs szem előtt, szinte fejthetetlen, hátra tetted a XII. Házba. Hogy érthetőbb legyen, az az utolsó ház a horoszkópon, és az elsővel indítunk, tehát ez mögöttünk van.

    Ha úgy érzed, hogy nem tudod az életedet olyan mederbe terelni, vagy úgy csinálni, ahogyan akarod, akkor a hibát ebben a házban és az itt lévő planétákban kell keresnünk.

    Ez a sok bolygó arra is utal, hogy napfelkelte után születtél.

     

    Karma fényszögeket küld a Napod a Vénuszhoz és a Jupiterhez, mely erősíti ezt a pozícióját. Ezek elárulják, hogy ebben a magányban nem érzed jól magadat, főleg akkor, ha "társas magány".

    Ha ezek a dolgok valóban felmerülnek, esetleg szorongás vagy bezártság érzése formájában, jabvaslom, hogy keress egy jó kineziológust, aki az oldásban nagy segítségedre lehet, Segít a kollektív tudattalant feltárni, hogy a saját életed is fontossá váljon számodra.

     

     A Napod mellett áll az Uránusz és a Neptunusz is, mely bolygók mutatják, hogy erősen törekszel az önállóságra, szabadságra, és arra, hogy teljesen egyéni életet tudjál élni.Ezt főleg amiatt, mert az Uránusz a Nappal erősíti a képességeidet, egészen a zsenialitásig. Lázad a Napod ellen és a XII. Ház ellen, mert nem viseli el a rutint és a bieszűkítő struktúrákat. Nem lehet könnyű számodra ezeket a hatásokat és ellenhatásokat egyensúlyban tartani.

     A Neptunusz biztosítja a jó érzékedet a trendekhez, és általa biztos ösztönnel ítélsz, és sokszor nem is tudod, hogy honnan ez a belső bizonyosság.

    Nagy beleérző képességet ad, (talán még látnokit is) talán érdemes lenne kicsit beleásni magadat az ezoteriába, ha eddig még nem tetted.

    Fantáziáidat és álmaidat erősen át tudod élni, megérzéseid kitűnőek.

     

    A Halak ház a XII. ezáltal hangsúlyossá válik, a sorsodtól felhívás arra, hogy arra figyelj, ami lényeges, és vond meg a mérleget. A Halak miatt sok a titok, a benső élet, a misztika az életedben, de látszik a jövőre irányultságod is.

    Itt egy előző életbeli ciklus lezárása vár rád visszatekintéssel és az új szakaszra felkészüléssel.

    Feladatul kaptad a Bak jegy tanulását, mivel előző életedben valami miatt ebbe a jegybe belebuktál.

     

    Bocsáss meg, hogy ennél a témánál leragadtam, van még sok érdekes dolog a képletedben, de most ide csak ennyi fért.

  18. 2012. szeptember 30. 16:4412234.

    Szia Ana!

     

    Köszönöm, hogy erre felhívtad a figyelmünket, régen beszéltünk már a közbezárt jegyekről..

     

    Annak is örülnék, ha leírnád karma szempontjából is, amit a tananyagban rögzítettünk.

     

    Nagyon érdekes téma ez, és a XII. Ház is a 8. után a legkarmikusabb a horoszkópunkban.

    P.M.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_771697 (12232)
    2012-09-30  13:33
  19. Torolt_felhasznalo_771697
    Torolt_felhasznalo_771697
    2012. szeptember 30. 13:3712233.
  20. Torolt_felhasznalo_771697
    Torolt_felhasznalo_771697
    2012. szeptember 30. 13:3312232.
     Tudom, hogy most nem ez a téma, de szerintem érdemes elolvasni.  Asztropatika.huKözrezárt jegyeknek nevezzük azokat a jegyeket, amelyekben nem kezdődnek házak.

    Miért vannak közrezárt jegyek?
    A legelterjedtebb házrendszer a Placidusi, amely a házak ábrázolásánál figyelembe veszi a Föld dőlésszögét is. Ezért bizonyos házak keskenyebbek, mások szélesebbek a többinél - olyannyira, hogy esetenként magukba zárnak egy-egy jegyet.

    Miért a Placidusi házrendszer a legelterjedtebb?
    Mert ez szemlélteti a legjobban az életterületek közötti különbséget. Vagyis minél szélesebb egy ház, a hozzá köthető életterületeknek annál nagyobb jelentősége lesz a szülött életében. 
    (Például egy vékonyka 2. ház esetén a pénz, nem igen hozza lázba a szülöttet, mert kevésbé lesz számára jelentős! És így tovább...)

    Tehát,
    a közrezárt jegyek hatásai:

    Az Asztrológiai házakat pontosan úgy képzeld el, mint a valóságban a lakásokat! 
    Vannak lakások, amelyekben a tulajdonos lakik, és olyanok is, amelyeket kiad albérletbe...

    A közrezárt jegy olyan, mint egy albérlő! Az adott ingatlanban lakik, de az ingatlannal kapcsolatos dolgokba NINCS beleszólása.

    Természetesen egy pici színt azért visz az adott ház eseményeibe, de túlzott jelentőséggel nem bír. 

    FONTOS SZABÁLY!
    Egy adott ház eseményeit MINDEN ESETBEN az uralkodó bolygó határozza meg - hiszen ÖVÉ A LAKÁS! Függetlenül attól, hogy a házban hány bolygó áll (vendégeskedik).
    A házban álló bolygók csak tovább színezik az eseményeket, de a döntő szó, mindig az uralkodóé - akarom mondani a lakás tulajdonosáé. 
  21. 2012. szeptember 30. 10:5212231.

    Szia Mairim!

    Pénteken megtréfáltam saját magam, elkészítettem world-be a fejtésedet, és úgy akartam átmásolni, hogy nem mentettem, az eredetit pedig kitöröltem.....szóval most ismét el kell készítenem.

    Ennek nagyon jónak kell lenni!:)))

     

    Mérleg Nappal, Bika Aszcendenssel és Szűz Holddal érkeztél, úgy, hogy a Mérlegben 5 planétád és 1 aszteroidád is elhelyezkedett. Ezáltal a leghangsúlyosabb vonások a karakteredben, a Mérleg jellemzői.

    Ezt azért átszínezik a karmikus kötések, fényszögek, és részben az Aszcendens is.

    Bolygóid elhelyezkedése miatt azt mondanám, hogy zárkózottabb vagy lélekben az átlagnál, olyan valaki, aki titkokat őriz, nem tárja a világ előtt ki a szívét. Nincs szükséged tükörre, mert jól ismered magadat.

     

    A Mérleg és a Bika közös uralkodója a Vénusz, ennek ellenére ha a két jegy egy személyben találkozik, az a cselekvőképességre nézve kellemetlen következményekkel járhat.

    A Mérleg ugyanis laza, míg a Bika erősen kötött személyiséget hoz a jellemvonásaidba. Arra viszont jó ez a Vénusz, hogy könnyen belopd magad az emberek szívébe.

     

    Nem szereted a mesterkélt viselkedést, sem a művi dolgokat.

    A leglényegesebb, hogy a legtöbb bolygód kardinális jegyben van, ami azt jelenti, hogy nagyon erős a kezdeményező készséged, és ezt határozottan meg is tudod valósítani, ami nagyon fontos a földi életed során. Ugyanis nagyon elbűvölő, kedves ember vagy, de előfordul. hogy nehezen találod meg a követendő útirányt.

     

    Nem vagy gyenge akaratú, de választásaidban gyakran bizonytalan vagy, elhatározásaidban következetlen, és közösségi természeted nem mindig engedi, hogy kiverekedd az akaratodat. Így aztán nehezebb a megvalósítás, de mindig célba érsz.

    Naívitásod és nyíltságod, fogékonyságod és békeszereteted napjaink társadalmában nem divatos jellemzők, ez is nehezíti az utadat.

     

    A Bika Aszcendensed miatt rendkívül csökönyös tudsz lenni, és még önmagadnak is csak nehezen vallod be, ha tévedsz.

    A belső békéd viszont a legfontosabb számodra ezen a világon!

     

    A Ceres aszteroida egymás mellett állt születésedkor az Uránusszal, ezért gyakran érezheted azt, hogy a szabadság vágyad ütközik a békét és nyugalmat, biztonságod adó anyai ösztönökkel. Ám vagy te annyira ügyes diplomata, hogy össze tudd hangolni a kettőt.

     

    Az Uránusz más témába is beleszól a képletedben, ami esetleg a szakmai életedben okozhat problémát, mivel mindig új célokat keresel, és az adott helyzeten belül csak nehezen tudod elfogadni az általános szabályokkal járó kötöttséget.

     

    A karma két meghatározó bolygója egymás mellett volt születésedkor: a Szaturnusz és a Chiron. Jelzi, hogy a magad útját járod, úgy érzed, hogy kicsit többet is megengedhetnél magadnak. Ez a fényszög kapcsolat sajátos vonzerőt kölcsönöz a számodra. Ez egyébként a Nap-Uránusz együttállásánál is kidetült - mely kifejezetten karizma fényszög - hogy jó híred van, sőt, magát a hírnevet is elősegíti. Ezzel a fényszöggel sok esetben a médiákban találják meg a hicvatásukat.

     

    A Veszta és a Szaturnusz azt mutatja a képletedben, hogy előző életedben tettél egy fogadalmat egy konkrét személynek, és ezt a mai napig nem tudtad még feldolgozni. A Veszta a karmikus sebek egyik legfőbb jelölője.

     

    Fekete Holdfázisban születté, amikor a Nap a Hold előtt járt. Ezt varázsholdnak is nevezzük, mert nagyon bölcs lelkek jönnek ilyenkor, tehát látható, hogy már sok inkarnációd volt, öreg lélek vagy.

     

    Sok témára itt a topikban nem tudok kitérni, ezek csupán kiragadott részletek a horoszkópodból.

  22. 2012. szeptember 29. 21:4412230.
    Igen, csak volt egy időszak mikor sokáig nem léptem be. Viszont priviben sem írtál hogy fejtettél volna, akkor valószínűleg nem. De előre is köszi, türelmesen várok továbbra is
    előzmény:
    mamóka67 (12229)
    2012-09-29  21:41
  23. 2012. szeptember 29. 21:4112229.

    Ha fejtettelek volna, arra emlékeznél....:))))

    Az ilyent el szokta menteni az ember lánya.....

     

    De majd sort kerítünk rá, aztán megjegyezzük.

     

    Holnap Mairim horoszkópjába nézek bele ismét, mert a pénteki elszállt, de most az én hibámból :(

    előzmény:
    Sarkofag (12226)
    2012-09-29  21:23
  24. 2012. szeptember 29. 21:3612228.

    Mérleg??? És akkor mi az aszcendensem??

    Itt az astronet.hu-n van egy ingyenes horoszkóp program, oda írtam be az adataimat és ott Kos hold jött ki, és szűz aszcendens. Akkor ez nem is jó?

    Továbbá hogy merkúr meg vénusz az oroszlánban van, mars a skorpióban stb.

    Lehet hogy akkor az egész amit néztem rossz?

    előzmény:
    mamóka67 (12227)
    2012-09-29  21:26
  25. 2012. szeptember 29. 21:2612227.

    Valamit elnéztél, mert nem Kos Holdad van, hanem Mérleg!

     

    A Chironod az MC mellett mutatja, hogy érdekel a spiritualitás

    Bár kicsit tágabb orbisszal - amit én nem szeretek - de előbb-utóbb erre az útra léphetsz.

     

    Ra rászánod magadat, akkor komolyan tanulj, és következetesen (olyantól, aki etalon), mert ezt a tudományt nem szabad félkézzel csinálni, mert nagyon elvihet a tévútra!

    előzmény:
    Sarkofag (12222)
    2012-09-29  16:01

Címlap

top